Sumo (fomerly SumoMe) apskats: Ultimate All-in-One tiešsaistes mārketinga rīku komplekts vietņu īpašniekiem?

WordPress piedāvājumi


WordPress tīmekļa pārziņa mērķi ir samērā vienkārši: palieliniet trafiku, izveidojiet e-pastu sarakstu, ģenerējiet ieteikumus sociālajos saziņas līdzekļos un pārveidojiet kā traks. Protams, visas šādas lietas ir vieglāk pateikt, nekā izdarīt!

Ko darīt, ja es jums teiktu, ka ir viens “viss vienā” rīks ar potenciālu dramatiski palielināt jūsu centienus gandrīz visās šajās kritiskajās jomās?

Iepazīstinām ar Sumo (iepriekš SumoMe) – pilnu mārketinga rīku komplektu, kura mērķis ir palīdzēt tīmekļa pārziņiem palielināt gan trafiku, gan reklāmguvumus.

Apskatīsim padziļināti visu šo neticamo rīku komplektu, kas ir jāpiedāvā – ar prātu pārliecināties, vai tas nodrošina naudas vērtību un vai tas attaisno cerības …

Iepazīstinām ar Sumo

Sumo nav jūsu tipiskais WordPress spraudnis. Faktiski tas faktiski nav spraudnis. Tas ir ar platformu saderīgu rīku komplekts, kas nozīmē, ka to var izmantot gandrīz visās vietnēs (darbināmas ar WordPress vai citādi).

Sumo

Tātad, ja tas nav paredzēts tikai WordPress un tas nav spraudnis, kas tas ir?

Vienkārši sakot: Sumo ir jaudīgs, viss vienā lietotņu komplekts – savrupu rīku kolekcija, lai uzlabotu vietnes veiktspēju visdažādākajos veidos.

Regulāri pievienojot jaunas lietotnes, Sumo iespējas tikai uzlabosies. Tomēr līdz šim Sumo lietotnes iedalās sešās kategorijās: sarakstu veidošana, vietējā analīze, sociālā kopīgošana, datplūsmas palielināšana, saziņa un e-komercija.

Labākais veids, kā parādīt, ko Sumo var darīt, ir iepazīstināt ar pilnu Sumo lietotņu komplektu. Šodien runājot, ir pieejamas 13 lietotnes:

Saraksta veidošana

 • Sarakstu veidotājs – uznirstošās izvēles formas.
 • Ritināšanas lodziņš – stūrī novietotas izvēles formas tiek aktivizētas, kad apmeklētājs sasniedz noteiktu ritināšanas punktu.
 • Viedā josla Paziņojumu rīkjosla -.
 • Laipni lūdzam Mat – pilnekrāna aicinājums uz darbību.

Vietnes analīze

 • Google Analytics – Google Analytics WordPress informācijas panelī.
 • Satura analīze – krāsainas ritināšanas kartes, kas parāda, cik lielu daļu jūsu satura apmeklētāji lasa.
 • Siltuma kartes – parāda, kur apmeklētāji noklikšķina uz jūsu vietnes.

Sociālā koplietošana

 • Dalies – sociālās koplietošanas pogas.
 • Attēlu dalītājs – attēlu kopīgošanas pogas.
 • Izcēlējs – apmeklētāji var izcelt jūsu saturu, lai to kopīgotu vai tvītu.

Satiksme

 • Atklājiet – savstarpēja satura apmaiņa starp Sumo lietotājiem.

Komunikācija

 • Saziņas veidlapa – apmeklētāji var sūtīt jums e-pastu tieši no jūsu vietnes.

E-komercija

 • Pirkt pogu – racionalizēta e-komercijas funkcionalitāte.

Kā redzat, Sumo veic daudzus svarīgus uzdevumus – uzdevumus, kuriem parasti būtu nepieciešami septiņi, astoņi vai pat deviņi atsevišķi spraudņi. Ar šādām daudzveidīgām, noderīgām un jaudīgām funkcijām Sumo komplekts ir paredzēts ne tikai tīmekļa vietnes, bet arī visa uzņēmuma izaugsmei.

Šajā rakstā es apskatīšu visu Sumo funkciju klāstu, lai parādītu, kā šis rīks varētu jums noderēt, un pēc kārtas pārskatīšu katru lietotni, lai parādītu, ko katrs var darīt..

Cena

Bet vispirms ir mazā rēķina lieta. Vai arī Sumo gadījumā rēķina nemaz nav.

Aplūkojot Sumo sarežģīto un veiktspēju uzlabojošo funkcionalitāti, jūs uzreiz saņemat galvu un domājat, cik tas maksās – iespējams, diezgan daudz, vai ne? Neticami, ka tomēr ir pieejama versija neko.

Nulle. Nada. Zip. Ziličs.

Mūžīgi.

Tas ir pareizi. Ikviena no Sumo lietotnēm ir pieejama bez maksas – tikai ar nelieliem ierobežojumiem. Daudzi spraudņu izstrādātāji piedāvā bezmaksas vai vienkāršu sava spraudņa versiju, kas darbojas kā vārti uz apmaksātu produktu. Sumo atšķir tas, ka bezmaksas versija pati par sevi ir patiesi noderīgs rīks. Vienīgais reālais kompromiss ir VIP atbalsta trūkums, kā arī jums būs neatlaidīgi jāizmanto Sumo zīmols.

Tomēr arī Sumo ir pieejams premium versijā. Cenas sākas ar 20 USD mēnesī līdz 5000 apmeklētāju, un mēroga līdz 119 USD mēnesī par vēsu miljonu apmeklētāju mēnesī.

Sumo cenas

Piemaksu licencēs ietilpst A / B testēšana, Pro Insights, Advanced Display Rule, Integrations un pro veidņu kolekcija.

Ātra izpaušana: lai arī daudzas funkcijas un funkcijas pārklājas, šodienas pārskatā es izmēģināju apmaksātu Sumo versiju.

Darba sākšana ar Sumo

Sumo ir savietojams ar virkni vietņu veidošanas rīku, ieskaitot Shopify, Tumblr, Weebly, Squarespace un Blogspot. Mums, WordPress lietotājiem, tomēr tas ir visvieglāk, jo mēs varam instalēt speciālo Sumo spraudni, lai mūsu vietnei pievienotu pilnu funkcionalitātes komplektu.

Lai instalētu Sumo, piesakieties savā WordPress informācijas panelī un dodieties uz spraudņiem > Pievieno jaunu > meklēt “Sumo” > noklikšķiniet uz Instalēt tūlīt > Aktivizējiet spraudni.

Instalējiet Sumo

Nākamais solis ir savienot Sumo kontu ar savu WordPress vietni. Noklikšķiniet uz zilās vainaga ikonas, kurai vajadzēja parādīties ekrāna augšējā labajā stūrī, pēc tam piesakieties, izmantojot savus Sumo akreditācijas datus – varat izveidot kontu arī tad, ja tāda vēl nav jums..

Vēlreiz noklikšķiniet uz zilās vainaga, lai atvērtu speciālo Sumo saskarni. Šajā pirmajā ekrānā tiek parādīts viss Sumo lietotņu komplekts.

Sumo lietotnes

Lietotnes tiek deaktivizētas kā standarta, tāpēc vienkārši izvēlieties vajadzīgās, pārslēdzot ieslēgšanas / izslēgšanas pogu blakus katrai lietotnei. Pat bezmaksas lietotāji var vienlaikus izmantot visas 13 lietotnes.

Sumo Aktivizēt lietotnes

Kad esat aktivizējis lietotnes, varat tās konfigurēt, noklikšķinot uz lietotnes ikonas. Pārbaudīsim dažus no tiem.

Saraksta veidošana ar Sumo

Pirmā ir Sumo saraksta veidošanas funkcionalitāte, kas ir sadalīta četrās lietotnēs: List Builder, Scroll Box, Smart Bar un Welcome Mat.

Sumo ir pilnībā savietojams ar visiem lielajiem nosaukumiem e-pasta mārketingā. Tikai ar vienu klikšķi to var savienot ar MailChimp, Aweber, Constant Contact vai kādu no 25 citiem pakalpojumiem, kurus jūs, iespējams, izmantojat..

Viss, kas jums jādara, ir pāriet uz jebkuru no saraksta veidošanas lietotnēm, noklikšķiniet uz cilnes Pakalpojumi, atrodiet pakalpojumu un pēc tam uznirstošajā logā ievadiet savu API kodu. Tas ir ātrs, vienkāršs un nesāpīgs, un tas padara Sumo pieejamu jebkuram e-pasta tirgotājam.

Sumo e-pasta mārketings

Sarakstu veidotāju lietotne

Sāksim ar izmēģināšanu ar lietotni List Builder, ko izmanto, lai izveidotu uznirstošās izvēles veidlapas. Noklikšķinot uz ikonas Sarakstu veidotājs, jūs sagaida pārskats par galveno statistiku – parādīto uznirstošo logu, abonentu un visu svarīgo konversijas likmju sadalījums pa dienām..

Lai izveidotu uznirstošo izvēles formu, vispirms jāpievieno jauna kampaņa. Pēc tam dodieties uz uznirstošajiem logiem & A / B testi, pirms noklikšķināt uz Pievienot jaunu uznirstošo logu.

Noklikšķiniet uz tikko izveidotā uznirstošā loga, lai atvērtu Sumo redaktoru. Jūs varat pielāgot visu, un arī ar minimālu satraukumu. Interfeiss ir ļoti intuitīvi lietojams, ļaujot jums izvēlēties no 37 veidnēm pirms teksta, krāsu un izmēru pielāgošanas. Varat arī izvēlēties uznirstošajā logā mērķi – apkopot e-pastus, pogu aicinājumu uz darbību vai sekot līdzi sociālajiem tīkliem.

Sumo uznirstošās veidnes

Jūs varat priekšskatīt savas izmaiņas reāllaikā, kā arī varat švīkas starp ziņojumu “abonēt” un “panākumi”.

Sumo veiksme

Pirms pabeigšanas pārliecinieties, ka esat strādājis cauri visām cilnēm. Izmantojot cilni Lauki, varat izvēlēties parādāmos laukus, pēc tam uznirstošais logs tiek aktivizēts, izmantojot cilni Uzvedība – Sumo ļauj izvēlēties starp laika aizkavēšanos un izejas nodomu..

Sumo uznirstošie lauki

Citas cilnes ļauj formai pievienot pielāgotu HTML un izsekošanas pikseļus. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas Saglabāt.

Tagad, pārbaudot vairākus izvēles spraudņus, ir vērts norādīt, ka Sumo veidotājs to arī dara ir sarežģīti vai spēcīgi, piemēram, Thrive Leads. Tomēr es nedomāju, ka tā ir slikta lieta. Lai gan ir viegli pazust ar daudziem spraudņiem, es vienmēr jutos kā mājās ar Sumo. Jūs joprojām varat pielāgot katru uznirstošo logu aspektu, taču tas jutās daudz pilnveidots – pielāgošana bez galvassāpēm..

A / B testēšanas un mērķauditorijas atlases funkcijas

Protams, saraksta veidošana nav darbība, kuru aizmirstat. Lai maksimizētu reklāmguvumu, jums nepārtraukti jāuzlabo un jāpilnveido izvēles iespējas. Par laimi, Sumo kuģiem ir iebūvēta A / B testēšanas funkcionalitāte.

Tiklīdz esat izveidojis vairāk nekā vienu uznirstošo logu, tiek sākta dalītās pārbaudes funkcionalitāte. Tagad jūs varat norādīt, cik bieži katrs uznirstošais logs tiek parādīts, izmantojot vienkāršo slīdni..

Sumo AB tests

Pēc tam, kad pārbaude būs pagājusi nedaudz, jūs varēsit redzēt katra uznirstošā loga veiktspēju blakus. Kad esat laimīgs, ka esat izvēlējies uzvarētāju, varat atmest nevēlamo uznirstošo logu un ķerties pie darba, izveidojot jaunu. Tā ir diezgan praktiska pieeja, taču tas nozīmē, ka jūs pilnībā saglabājat procesa kontroli.

Otra būtiska funkcionalitāte ir mērķauditorijas atlase pēc formas. Tas ļauj jums sašaurināt vietu, kur tiek parādīts uznirstošais logs. Varat atlasīt veidlapas, pamatojoties uz ļoti daudziem parametriem – vietrāžiem URL, lietotāju ierīcēm, lietotāja atrašanās vietu, novirzīšanas domēnu, lappušu skatījumu skaitu utt..

Sumo mērķauditorijas atlase

Visbeidzot, jums ir arī iespēja izveidot “klikšķa aktivizētāju”. Klikšķu aktivizētāji ļauj pievienot saturam saites, kuras, noklikšķinot, aktivizēs uznirstošo logu. Ja vēlaties, lai jūsu uznirstošie logi mazāk justos apmeklētājiem, šī ir lieliska iespēja.

Citas saraksta veidošanas lietotnes

Citas saraksta veidošanas lietotnes izmanto to pašu interfeisu, bet izveido dažāda veida izvēles formas.

Piemēram, varat izveidot papildinājumus…

Sumo Slide In

Rīkjoslas …

Sumo viedais bārs

Vai arī laipni paklāji.

Sumo sagaidīšanas paklājs

Visus ir viegli konfigurēt, tāpēc spēlējieties ar dažādām izvēles formām, lai redzētu, kura jūsu vietnē darbojas vislabāk.

Pieaugošā satiksme ar Sumo

Sumo ir kaut kas vairāk nekā tikai saraksta veidošanas spraudnis. Varat arī to izmantot, lai palielinātu trafiku. Šajā pārskata sadaļā mēs apskatīsim trīs vietējās analīzes lietotnes – Google Analytics, Heat Maps un Content Analytics -, kā arī potenciāli trafiku veicinošo lietotni Discover.

Google Analytics

Mūsdienās lielākais vairums tīmekļa pārziņu izmanto Google Analytics, lai izsekotu saviem apmeklētājiem un precizētu viņu vietnes veiktspēju, analizējot galvenos rādītājus uz vietas.

Google Analytics patiešām ir satriecošs rīks, taču tas var radīt traucējumus švīkt uz priekšu un atpakaļ starp Analytics un jūsu WordPress informācijas paneli. Aktivizējot Sumo lietotni Google Analytics, jums tas vairs nav jādara – varat skatīt savas vietnes metriku tieši no Sumo UI WordPress informācijas panelī..

Pēc noklikšķināšanas uz Google Analytics ikonas pirmais solis ir sinhronizēt Google Analytics ar savu vietni, nospiežot pogu Savienot. Tas atvērs uznirstošo logu, kas ļauj jums pieteikties Google un pēc tam dot Sumo nepieciešamo atļauju.

Atlasiet vietni no sava portfeļa, pēc tam noklikšķiniet uz Tālāk. Un tas ir viss, kas tam ir.

Tagad, noklikšķinot uz Analytics ikonas, jūs varēsit redzēt Google Analytics pārskatu – tostarp trafika datus, atlēcienu līmeni un sesijas ilgumu.

Google Analytics lietotne Sumo

Satura analīze

Mēs, vietņu īpašnieki, esam veltīgi bariņi. Mēs domājam, ka mūsu saturam ir jābūt visaugstākajam, tāpēc apmeklētāji to lasīs no augšas uz leju.

Bet vai viņi ir? Tiešām?

Sumo lietotne Content Analytics ir vēl viens ļoti lielisks rīks, kas ļauj uz šo jautājumu galīgi atbildēt. Tas izseko, cik tālu apmeklētāji ritina pirms lapas aiziešanas.

Sumo satura analīze

Kāpēc tas ir noderīgi? Daudzi tīmekļa pārziņi sava satura apakšā ievieto aicinājumu uz darbību. Tas, protams, ir vērsts uz visvairāk iesaistītajiem lasītājiem, taču, ja tikai 10% apmeklētāju sasniedz emuāra ziņas apakšdaļu, vai nebūtu jēgas izvietot CTA augstāk lapā, kur tā sasniedz vairāk acu ābolu?

Lai izmantotu šo nenovērtējamo rīku, aktivizējiet lietotni Content Analytics un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Ierakstīt jaunu kampaņu šai lapai.

Pēc tam dodieties uz cilni Automātiskā ierakstīšana, kas ļaus jums izvēlēties, kurām lapām atlasīt mērķauditoriju, vai, ja vēlaties, varat vienkārši izvēlēties izsekot visām lapām.

Sumo auto ierakstu noteikumi

Tagad, dodoties uz pārskata ekrānu, jūs redzēsit, kādu procentuālo daļu jūsu satura vidēji lasa apmeklētāji.

Siltuma kartes

Kad Google Analytics un Content Analytics ir instalēti un aktivizēti, jums, iespējams, būs diezgan laba izpratne par to, kā jūsu apmeklētāji mijiedarbojas ar jūsu vietni. Tomēr, ja vēlaties šo izpratni pārcelt uz nākamo līmeni, Sumo lietotne Heat Maps atradīsies tieši jūsu ielā.

Sumo siltuma kartes

Lietotne Heat Maps tiek konfigurēta tāpat kā satura analīze – noklikšķiniet, lai sāktu ierakstīšanu, pēc tam no cilnes Automātiskais ieraksts konfigurējiet, kuras lapas tiek izsekotas..

Tomēr tā vietā, lai izsekotu, cik tālu apmeklētāji ritina, tā izveido siltuma karti, kur noklikšķina jūsu apmeklētāji.

Kāpēc šī informācija ir noderīga? Tā kā tas ļauj izvietot aicinājumus uz darbības vietnes karstajos apgabalos, lai iegūtu vēl vairāk klikšķu.

Atklājiet lietotni

Tas nedaudz atšķiras no datu vākšanas analītikas lietotnēm, kuras mēs tikko pārbaudījām. Atklājiet ļauj izmantot Sumo lietotāju tīklu, lai ģenerētu bezmaksas trafiku savai vietnei.

Labākais veids, kā aprakstīt šo lietotni, ir sponsorēta satura sadaļa. Ja es savā vietnē attēloju citu Sumo saturu, es nopelnu kredītus, kurus es varu izmantot, lai mans saturs tiktu parādīts cita lietotāja vietnē – jūs saskrāpējat man muguru, es skrāpēju jūsu.

Sumo sponsorēts saturs

Jūs varat parādīt citu saturu režģa formātā vai kā ritjoslu – pēdējais ir ideāli piemērots logrīku apgabaliem. Jums ir pilnīga kontrole pār to, cik ierakstus vēlaties parādīt, un, lai nodrošinātu satura atbilstību jūsu auditorijai, jums jāizvēlas valoda un satura kategorija. Ja vēlaties apvienoties ar konkrētu vietņu īpašniekiem, varat arī izveidot privātu satura kopīgošanas tīklu.

Sumo Discover lietotne

Jebkurā brīdī varat noklikšķināt uz informācijas paneļa Atklāt, lai redzētu, cik kredītus esat nopelnījis / iztērējis.

Sociālā kopīgošana ar Sumo

Tagad mēs visi zinām, kas ir sociālie mediji. Vēl svarīgāk ir tas, ka mēs visi zinām ieguvumus, ja mūsu saturs tiek regulāri koplietots sociālajos medijos. Tā kā ir jābūt glītam, ārprātīgi klikšķināmam sociālās koplietošanas pogai, tā ir obligāta prasība.

Par laimi, Sumo ir aprīkots ar sociālās koplietošanas funkcionalitāti, kas ir iepakotas kā trīs atsevišķas lietotnes – Share, Image Sharer un Highlighter. Šis trīs lietotņu apvienojums piedāvā gandrīz visu, kas jums varētu būt nepieciešams no sociālās koplietošanas spraudņa. Kā tāds tas ir jāuzskata par vienu no Sumo labākajām īpašībām.

Koplietot lietotni

Pirmkārt, lietotne Kopīgot, lai pievienotu sociālās kopīgošanas pogas.

Iespējas noteikti ir visaptverošas. Ir atbalstīti milzīgi 70 plus pakalpojumi. Varat izvēlēties vēlamos, izmantojot vilkšanu un nomešanu, kā arī maksimālo parādīto pogu skaitu.

Sumo Share iestatīšana

Varat arī konfigurēt koplietošanas pogu dizainu, izvēloties trīs izmērus, trīs stilus un neierobežotas fona krāsas.

Pogu šķirošana, iespējams, tomēr ir mana iecienītākā funkcija. Izvēle ir starp viedo šķirošanu, kas optimizē jūsu pogu secību pēc iespējas vairāk klikšķu, un manuālo šķirošanu. Varat arī izvēlēties parādīt akciju skaitītājus un iestatīt minimālo rādīšanas slieksni.

Lietotnei Sumo’s Share ir vēl viena glīta funkcija, kas pieejama cilnē Izkārtojums. Jūs redzēsit interaktīvu klēpjdatora un mobilās ierīces attēlu, kurā parādīts, kur varat parādīt pogas. Vienkārši noklikšķiniet uz baltajiem kvadrātiem, lai ekrānā atlasītu pogu pogu (varat atlasīt vairāk nekā vienu).

Sumo Share izkārtojums

Zemāk esošajā ekrānuzņēmumā parādīts, kā izskatās koplietošanas pogas – tīras un stilīgas, un, manuprāt, vismaz vienādas ar visiem tur esošajiem spraudņiem.

Sumo Share pogas

Attēlu koplietotājs un atzīmētājs

Lietotne Image Sharer jūsu attēliem pievieno sociālās koplietošanas pogas, atbalstot četrus tīklus. Noklikšķinot, apmeklētājs var kopīgot attēlu tieši sociālajos medijos.

Pēdējā sociālo mediju lietotne ir atzīmētāja. Aktivizējot, apmeklētāji var izcelt nelielus jūsu ziņas fragmentus, kurus viņi var tieši izlikt Twitter vai Facebook.

Sumo marķieris

Citas sumo iespējas

Pirms mēs beidzam, ir vēl divas lietotnes, par kurām diskutēt.

Kontaktformas

Sāksim ar kontaktformām. Tagad lielākā daļa WordPress kontaktformas spraudņu izmanto veidlapu saīsinājumus. Izmantojot Sumo, veidlapas jūs ievietojat tāpat kā sociālo mediju pogas – atlasiet vietu interaktīvajā klēpjdatora ekrānā, pēc tam ļaujot Sumo rūpēties par pārējo.

Kontaktinformācijas veidlapas varat izveidot, izmantojot to pašu veidotāja saskarni, kuru mēs izmantojām, lai izveidotu savas izvēles formas, ar piecām veidnēm un daudzām pielāgošanas iespējām, ar kurām spēlēties..

Sumo kontakta forma

Papildus standarta kontaktformas funkcionalitātei Sumo ir divas patiešām noderīgas funkcijas. Pirmkārt, pēc īsziņas nosūtīšanas kontaktinformācijas veidlapa uzreiz pārvērtīsies par izvēles formu e-pasta saraksta palielināšanai.

Otrkārt, visus saņemtos ziņojumus var apskatīt no Sumo interfeisa. Tas nozīmē, ka jums nekad nav jāatstāj sava vietne, lai pārbaudītu e-pastus, kas kalpo kā reālā laika taupītājs.

Pirkt pogu

Sumo pēdējā lietotne ir poga Pirkt. Tas ļauj pārvērst savu vietni par racionalizētu e-komercijas veikalu, sinhronizējot to ar Stripe maksājumu vārteju. Tas nav tik jaudīgs kā, teiksim, WooCommerce, taču to ir neticami ātri un viegli uzstādīt.

Lai izmantotu šo funkcionalitāti, izveidojiet kampaņu un pēc tam izveidojiet jaunu pogu. Izmantojot pazīstamo redaktoru, jūs varat izveidot dizainus katram procesa posmam – no pirkšanas pogas līdz grozam un izrakstīšanai, līdz veiksmes lapai..

Sumo Buy Button iestatīšana

Tālāk jums jākonfigurē produkts. Jūs varat tam dot vārdu, aprakstu, augšupielādēt attēlu, kontrolēt krājumu līmeni un, protams, noteikt cenu.

Sumo produkta iestatīšana

Kad esat pabeidzis, varat atgriezties sadaļā Kampaņa un piekļūt cilnei Koda fragments. Tas dod jums HTML kodu, kuru varat ielīmēt WordPress teksta redaktorā.

Kad jūsu saturs tiks publicēts, apmeklētāji tajā varēs redzēt pogu Pirkt.

Poga Sumo Buy

Noklikšķinot uz tā, tiek apskatīts iepirkumu grozs. Apmeklētāji šeit var pielāgot daudzumus.

Sumo iepirkumu grozs

Noklikšķinot uz pogas Izrakstīties, kase tiek atvērta uznirstošajā logā. Apmeklētāji var izmantot šo logu, lai ievadītu informāciju par karti un pabeigtu pirkumu.

Sumo izrakstīšanās

Aizkulisēs varat izsekot un pārvaldīt visus pasūtījumus no lietotnes Buy Button paneļa.

Personīgi es atklāju, ka šī ir patiešām jauka īpašība. Funkcionalitāte ir pilnveidota, nevis jaudīga, tāpēc tas, iespējams, nebūtu piemērots pilnvērtīgam e-komercijas veikalam. Ja tomēr jums ir emuārs un jūs vēlaties pārdot, piemēram, e-kursu, Sumo rēķinam lieliski derētu. Dažu minūšu laikā man bija izveidots produkts un vietne, kurā ar Stripe palīdzību varēja apstrādāt karšu maksājumus.

Spriedums

Oho. Milzīgais funkcionalitātes dziļums, kas pārņemts Sumo 13 lietotnēs, ir vienkārši satriecošs.

No visiem WordPress spraudņiem, kurus esmu pārbaudījis un pārskatījis, es nedomāju par vienu, kas šajā cenu brīdī varētu konkurēt ar Sumo spēju tik visaptveroši pārveidot un uzlabot vietni. Jā, kā universālam rīkam Sumo ir izteiktas priekšrocības salīdzinājumā ar viena mērķa spraudņiem, taču izpilde ir fantastiska – izstrādātāji ir paveikuši zvaigžņu darbu.

Lai arī atsevišķām lietotnēm var pietrūkt patstāvīgo spraudņu maksimālās jaudas, mani patiesi pārsteidza tas, ko Sumo varēja darīt. Sumo atbalsta lielāko daļu funkciju, kas atrodamas tirgū vadošos spraudņos, un, ja kas, es atklāju, ka Sumo interfeiss ir pilnveidots un vieglāk lietojams..

Šī iemesla dēļ es teiktu, ka Sumo ir ideāli piemērots mazām un vidējām vietnēm, kurām ir nepieciešams lēts un ātri un ērti izveidojams un lietojams pakalpojums. Funkciju komplekts ir iespaidīgs un padara jaudīgu funkcionalitāti, piemēram, siltumkartes izsekošanu, pieejamu ikdienas WordPress lietotājiem, neizjaucot banku.

Ja es būtu spiests uzskaitīt kritiku, tas būtu tā, ka Sumo nejūtas tik integrēts WordPress, kā tas varētu būt. Interfeiss ir tīrs un lietotājam draudzīgs, taču tas jūtas nošķirts no parastās WordPress spraudņa iestatīšanas – lietotāja saskarne parādās uznirstošajā logā, nevis ir pati WordPress informācijas paneļa sastāvdaļa..

Tomēr, tā kā Sumo nav paredzēts tikai WordPress lietotājiem, šī pieeja ir pilnīgi saprotama. Un jāsaka, ka Sumo izstrādātāji patiesībā ir paveikuši ļoti daudz laika, lai izveidotu speciālu, viegli lietojamu, WordPress draudzīgu savas programmatūras versiju..

Pieejot gan bezmaksas, gan pieejamu apmaksātu komplekta versiju, es ļoti iesaku Sumo ikvienam, kurš vēlas paplašināt savu e-pasta sarakstu, palielināt datplūsmu, palielināt viņu sociālo klātbūtni un iegūt labāku izpratni par savas auditorijas izturēšanos..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map