14 labāko e-pasta biļetenu spraudņi pakalpojumam WordPress (2020)

WordPress piedāvājumi


E-pasta saraksta izveidošana ir viens no visvairāk svarīgas lietas, ko varat darīt tiešsaistes biznesā. Kāpēc? Jo tas dod jums tiešu piekļuvi auditorijai, kas patiesi interesējas par to, ko jūs darāt; auditorija, kas, reģistrējoties jūsu biļetenam, jau ir parādījusi savu vēlmi turpināt klausīties jūsu piedāvāto.

Kā jūs veidojat šo vērtīgo sarakstu? Viss sākas ar to cilvēku e-pasta adrešu apkopošanu, kuri apmeklē jūsu vietni (ar atļauju!). Diemžēl tas ir sarežģīts bizness, jo mēs tagad dzīvojam pasaulē, kurā ir grūtāk nekā jebkad agrāk piesaistīt kāda uzmanību.

Kā tirgotājiem (lasīt: uzņēmumu īpašnieki, uzņēmēji, vadītāji) mums jācenšas piesaistīt un noturēt pēc iespējas lielāku mūsu apmeklētāju uzmanību. Tomēr (un tas ir grūti) mums ne tikai jāpiesaista viņu uzmanība, bet arī jāpārliecina viņus, ka visu, ko mums sakām / piedāvājam, ir vērts klausīties / saņemt.

Aktīva un pasīva svina ģenerēšana

Parasti tirgotāji abonēšanas lodziņu ievieto vietnes sānjoslā, kājenē vai dažreiz pat pašā rakstā (parasti kaut kur pa vidu). Šādas metodes galvenokārt ir pasīvs e-pastu vākšanas veidi. Tas ir, tie neliedz apmeklētājam turpināt visu, ko viņi dara vietnē, piemēram, lasīt rakstu vai vienkārši pārlūkot.

Tomēr, kad ieradās biļetenu uznirstošie logi (tādi, kādus jūs ekrāna vidū ik pa laikam redzat “uznirstošos”) – spēle mainījās. Uznirstošie logi ir aktīvs e-pasta ziņojumu vākšanas veidi, saskaņā ar kuriem cilvēkiem ir burtiski jāpārtrauc tas, ko viņi dara, vai nu (a) abonējot vai (b) aizverot uznirstošo logu.

Daudzi tirgotāji uztvēra šo jaunatklāto spēku kā pašsaprotamu un bombardēja savus apmeklētājus ar uznirstošajiem logiem, tiklīdz viņi ieradās vietnē – bieži pirms viņi pat uzzināja, kas ir vietne.!

Tas, protams, radīja daudz vilšanās.

Pirmajam noteikumam par jaunu (vai jebkuru) vietni jābūt šādam: neprasiet e-pasta adresi jau iepriekš.

Tā vietā vispirms ir jāparāda vērtība, t.i., jādod kaut kas lietotājam (piemēram, lielisks saturs!), Un pēc tam kaut kas jāprasa pretī – šajā gadījumā viņu e-pasta adrese..

Termins “parāda vērtību” ir atkarīgs no jūsu vietnes domēna. “Vērtība” var būt lielisks raksts, bezmaksas atskaites ar lieliskām vizualizācijām, e-grāmatas, ceļveži, resursi Photoshop faili, ikonas, attēli, audio paraugi, video efekti – saraksts ir bezgalīgs.

Kad apmeklētājs ir guvis labumu no jūsu satura – viņš / viņa, protams, vairāk tiecas dalīties savā e-pasta adresē ar jūsu uzņēmumu.

Bet kā jūs vācat šos e-pastus? Zemāk mēs esam apkopojuši 14 labākos WordPress spraudņus, lai tieši to izdarītu, mūsu sarakstā labākie biļetenu spraudņi WordPress.

Sarakstā nav īpašā secībā:

OptinMonster (USD 9 plus mēnesī)

Neviens biļetenu spraudņu saraksts nav pilnīgs, neminot OptinMonster. Šis spraudnis, kas dibināts 2013. gadā, ir kļuvis par vienu no visu laiku vislabāk pārdotajiem biļetenu spraudņiem, un tagad to izmanto vairāk nekā 700 000 vietņu. Lai arī OptinMonster ir izveidojies no platformas neatkarīgā SaaS, tā joprojām uztur īpašu WordPress integrācijas spraudni.

OptinMonster

OptinMonster ir pieejams ar dažādām pielāgošanas funkcijām, piemēram, Exit Intent tehnoloģiju, vairākiem veidlapu veidiem, A / B sadalīšanas pārbaudi un daudz ko citu..

Tas padara dizainu ar ļoti pārveidojošām formām brīze – no pilna dizaina veidotāja līdz pārsteidzošām animācijām no MonsterEffects. Faktiski tas ir spraudnis, kuru mēs jau esam apskatījuši iepriekšējā rakstā: OptinMonster Review.

Oficiālā mājas lapa

Bloom by Elegant Themes (USD 89 plus gadā)

Elegantās motīvi ir viens no populārākajiem WordPress izstrādātājiem, pateicoties viņu populārajai Divi tēmai. Bet ārpus Divi Elegantās motīvi piedāvā arī virkni noderīgu spraudņu – it īpaši Bloom.

Zied no elegantām tēmām

Bloom ir skaisti izstrādāts biļetenu spraudnis ar vairāk nekā simts veidnēm un 19 integrācijām ar populāriem e-pasta mārketinga rīkiem.

Tas atbalsta sešus dažādus uznirstošo formu veidus: Uznirstošie logi, pievienošanās logrīki, logrīku zona, kas ir saskaņā ar saturu, zem satura un satura skapīšiem. Jūs saņemat arī unikālas sprūda iespējas, piemēram, iespēju parādīt izvēles formu pēc tam, kad apmeklētājs atstāj komentāru.

Iepazīstieties ar mūsu padziļināto Bloom pārskatu, lai iegūtu papildinformāciju. Plāni sākas no 89 USD gadā, kas ietver piekļuvi visiem Elegant Themes izstrādājumiem, ieskaitot Divi.

Visbeidzot, ja jums rodas grūtības izšķirties starp OptinMonster (iepriekš) un Bloom, šeit ir vēl viens mūsu ērts raksts, kas jūs varētu interesēt: Bloom vs OptinMonster: kurš ir labāks e-pasta optin formas spraudnis?

Oficiālā mājas lapa

Biļetens (bez maksas vai 65 ASV dolāri)

Biļetens ir viens no labākajiem bezmaksas biļetenu spraudņiem, kas pieejams WordPress – pašlaik tas darbojas vairāk nekā 300 000 WordPress vietnēs, liecina WordPress.org. Šis spraudnis ļauj jums iegūt neierobežotu abonentu skaitu un sūtīt neierobežotu e-pastu.

Biļetenu spraudnis

Šīs ir spraudņa aizraujošākās funkcijas:

 1. Funkcijām bagāts, ātri velkams un reaģējošs e-pasta komponists – kuru varat izmantot, lai izveidotu brīnišķīgus mobilajiem tālruņiem gatavotus jaunumus.
 2. Divkāršas izvēles abonementi – tādējādi pārliecinoties, ka ievērojat ES tiesību aktus par surogātpastu.
 3. E-pasta izsekošana ar papildu statistiku – lai jūs zināt, kurš atver jūsu e-pastus.
 4. Ērta segmentēšana, lai mērķētu uz jūsu kampaņām – lai jūs varētu atlasīt noteiktas cilvēku grupas jūsu sarakstā.
 5. SMTP atbalsts – lai pārliecinātos, ka jūsu e-pasti nonāk apmeklētāju iesūtnēs.

Lai gan Newsletter var sūtīt e-pastus tieši no jūsu WordPress servera, es ieteiktu izmantot tā SMTP servera integrācijas funkciju, lai nodrošinātu labāku piegādi (Mailgun ir labs bezmaksas SMTP pakalpojums).

Papildus dažiem bezmaksas papildinājumiem ir arī virkne piemaksu papildinājumu, kas atbalsta WooCommerce, automātisko atbildētāju, analītikas un citu atbalstu..

Piekļuve visiem premium papildinājumiem sākas ar 65 USD.

Oficiālā mājas lapa

MailPoet (bez maksas vai 15 USD plus mēnesī)

MailPoet ir daudzfunkciju biļetenu spraudnis, kas palīdz palielināt e-pasta sarakstu un sūtīt e-pastus abonentiem tieši no jūsu WordPress informācijas paneļa..

MailPoet

MailPoet ir vairāk nekā 300 000 aktīvu instalāciju dažādās versijās, un tam ir gatavas lietošanai paredzētas e-pasta veidnes, lai sāktu jūsu e-pasta mārketinga kampaņas. Šajās bezmaksas veidnēs ietilpst sveiciena e-pasti, biļeteni un jauni ziņu atjauninājumi, kas visi atbalsta mārketinga automatizāciju.

Varat arī MailPoet izmantot sava WordPress vietnes serveri, lai nosūtītu e-pastus (slikta piegāde). Varat arī izmantot paša MailPoet sūtīšanas pakalpojuma priekšrocības vai labākas piegādes nodrošināšanai izmantot trešās puses SMTP serveri. Ja izmantojat MailPoet sūtīšanas pakalpojumu, mēnesī bez maksas varat sūtīt e-pastu līdz tūkstoš abonentu (pēc tam jums būs jāmaksā).

MailPoet Premium piedāvā uzlabotas analītikas, segmentēšanas iespējas (pamatojoties uz e-pasta darbībām, piemēram, atvēršanu, saites klikšķiem un tā tālāk) un uzlabotu integrāciju ar WooCommerce darījumu e-pastiem..

Jūs varat arī saņemt MailPoet Premium kā daļu no sūtīšanas pakalpojuma (sākot no 15 USD mēnesī). Varat arī iegādāties atsevišķu premium spraudni par 149 USD un savienot to ar savu sūtīšanas pakalpojumu. Arī šeit Mailgun ir labs risinājums.

Oficiālā mājas lapa

Icegram (bezmaksas vai 97 USD gadā)

Icegram izstrādātāji apraksta savu produktu ar apzīmējumu “palielināt abonentu skaitu, palielināt reklāmguvumu skaitu un piesaistīt apmeklētājus”. Pēc funkciju saraksta apskatīšanas tas ir diezgan labs apraksts.

Icegram spraudnis

Icegram vietnē WordPress.org ir ierobežota bezmaksas versija, taču tā ir ierobežota. Tas ir labs ar šķipsniņu, un tas ļauj izveidot sveiciena joslas, izvēles iespējas un potenciālo pircēju veidlapas, taču tam trūkst pievilkšanas rīka, un tur ir labākas bezmaksas iespējas..

Tomēr premium versija maina lietas, piedāvājot atbalstu 12 dažādiem CTA veidiem, tonnām sprūda un mērķauditorijas atlases kārtulām, kā arī iebūvētam analītiskam un sadalītam testēšanas rīkam..

Tātad, ja esat ar mieru maksāt, Icegram noteikti ir pelnījis vietu šajā sarakstā.

Apmaksātā versija sākas ar USD 97 gadā.

Oficiālā mājas lapa

Zelt potenciālie pircēji (USD 67 plus)

“Thrive Themes” ir viens no vispazīstamākajiem WordPress izstrādātājiem tirgū – un tas ir sasodīti labs savā darbā. Thrive Themes iekļauj vairākus spraudņus, kas palīdzēs palielināt jūsu e-pasta centienus, taču Thrive Leads ir visnozīmīgākais piedāvājums.

Zelt rezultātā

Thrive Leads spraudnī ir iebūvēta virkne noderīgu funkciju:

 • Tajā ir desmit (jā, jūs lasāt šīs tiesības) dažāda veida izvēles formas, ieskaitot satura skapīti, lipīgu lenti, pilnekrāna aizpildītāju, ritināšanas paklāju un atbilžu variantus..
 • Varat izveidot savas izvēles formas, izmantojot vilkšanu un nomešanu spēcīgā vizuālajā redaktorā.
 • Aktivizēšanas iespējas ietver laiku, nodomu iziet, ritināšanas dziļumu un klikšķi.
 • Izmantojot vietni, lapu, tagu, kategoriju, vietrāžus URL un pat pielāgotu ziņu veidus, varat atlasīt mērķauditoriju jūsu vietnē konkrētiem cilvēkiem!
 • Jūs iegūstat iebūvētu A / B testēšanu un analītiku, lai analizētu un uzlabotu jūsu centienus.

Sākot no 67 USD par vienas vietnes licenci, Thrive Leads ir lielisks spraudnis tiem, kas ir gatavi pacelt savu e-pasta mārketingu nākamajā līmenī. Varat arī saņemt to kā daļu no $ 19 mēnesī plaukstošu motīvu dalības, kas ļauj piekļūt visiem plaukstošu motīvu produktiem. Uzziniet vairāk mūsu plaukstošo tēmu pārskatā.

Lai iegūtu vairāk informācijas par Thrive Leads, apskatiet citu mūsu vienreizējo padziļināto pārskatu.

Oficiālā mājas lapa

MailOptin (bez maksas vai 79 USD)

MailOptin ir vēl viens spraudnis, lai izveidotu dažādas biļetenu pierakstīšanās formas, piemēram, uznirstošos logus, iespraudumus, paziņojumu joslas un sānjoslas formas. Tas kā veidotājs izmanto WordPress pielāgošanas rīku ar dažādām veidnēm, kuras varat pielāgot savas sirds saturam..

MailOptin

Tajā ir iekļautas reklāmguvumus veicinošas funkcijas, piemēram, A / B testēšana, ritināšanas sprūda, izejas nodoms un vadošā banka ar galveno e-pasta pakalpojumu sniedzēju atbalstu.

MailOptin var arī nosūtīt automatizētus jaunumus jūsu saraksta abonentiem (vietnē Mailchimp, Aweber un tā tālāk) katru reizi, kad publicējat jaunu ziņu WordPress. Tas var arī nosūtīt publicētās ziņas kā ikdienas, nedēļas vai mēneša e-pasta ziņojumu kopsavilkums.

Oficiālā mājas lapa

Jackmail (bez maksas vai USD 5 plus mēnesī)

Jackmail ir freemium WordPress biļetenu spraudnis, kas palīdz izveidot e-pastu sarakstu un sūtīt e-pasta biļetenus tieši no jūsu WordPress informācijas paneļa.

Jackmail biļetenu spraudnis

Viena no unikālajām lietām par Jackmail ir tā, ka tajā ir iebūvēts SMTP servera integrācija. Neiedziļinoties tehniskajā informācijā, tas nozīmē, ka biļetenu e-pasta ziņojumiem, kurus sūtāt no sava WordPress informācijas paneļa, ir daudz lielākas iespējas izvairīties no abonentu surogātpasta mapēm..

Lai palielinātu savu e-pasta sarakstu, varat izmantot Jackmail iekļautās izvēles veidlapas vai izveidot savienojumu ar daudziem citiem populāriem e-pasta izvēles instrumentiem, ieskaitot Bloom spraudni, kuru mēs minējām iepriekš..

Pēc tam jūs iegūsit vilkšanas un nomešanas e-pasta veidotāju, lai nosūtītu jaunumus, kā arī 48 plus biļetenu veidnes..

Viena patiešām glīta lieta ir tā, ka jūs varat iestatīt automātiskus biļetenus, kuru pamatā ir aktivizētāji. Piemēram, katru reizi, kad publicējat jaunu ziņu vai produktu, jūs varat automātiski izsūtīt biļetenu. Varat arī nosūtīt nedēļas biļetenu, kurā automātiski tiek ievietots viss tajā nedēļā publicētais saturs.

Jackmail ļauj jums nosūtīt līdz simts e-pastus dienā bez maksas. Pēc tam apmaksātie plāni sākas tikai ar USD 5 mēnesī.

Oficiālā mājas lapa

Mailchimp WordPress (bezmaksas vai 59 ASV dolāri)

Kā jūs varat pateikt pēc nosaukuma, Mailchimp WordPress ir koncentrēts uz vienu noteiktu e-pasta pakalpojumu – Mailchimp. Bet, ja jūs izmantojat Mailchimp e-pasta mārketinga nolūkos (to ir ļoti daudz cilvēku), tas ir viens no labākajiem spraudņiem, kas palīdzēs jums paplašināt Mailchimp sarakstus WordPress.

Mailchimp for WordPress

Izmantojot spraudni, jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no saviem Mailchimp sarakstiem un izveidot pats savas e-pasta izvēles formas. Vai arī viena no patiešām glītajām lietām ir tā, ka spraudnis tiek integrēts ar citiem WordPress spraudņiem / funkcijām, lai pievienotu tiem saraksta veidošanas funkcionalitāti.

Piemēram, komentāru vai reģistrācijas veidlapām varat pievienot e-pasta abonēšanas izvēles rūtiņu, lai automātiski parakstītu cilvēkus savā e-pasta sarakstā. Vai arī jūs varat pievienot abonēšanas opciju WooCommerce izrakstīšanās procesam.

Vietnē WordPress.org varat izmantot bezmaksas pamata versiju, taču ir arī premium versija ar vairāk funkcijām, piemēram, detalizēti pārskati un reģistrēšana, e-komercijas integrācija, kas ļauj marķēt abonentus, pamatojoties uz to, ko viņi pērk, detalizētas formas veidošanas iespējas un daudz kas cits..

Oficiālā mājas lapa

Ninja uznirstošie logi ($ 26)

Ninja Popups ir populārākais biļetenu spraudnis Envato WordPress spraudņu veikalā CodeCanyon ar vairāk nekā 35 000 pārdošanas.

Ninja uznirstošie logi

Funkciju priekšā spraudnis satur visu, ko jūs varētu gaidīt, ieskaitot:

 • vilkšanas un nomešanas biļetenu veidotājs
 • 65 plus jau sagatavotas uznirstošās tēmas un astoņi bezmaksas izvēles paneļa dizaini
 • 70 plus animācijas efekti
 • izvēles skapītis un sociālais skapītis
 • iebūvēta analītika
 • A / B pārbaude ar Google Analytics notikumu izsekošanas integrāciju
 • mērķauditorijas atlase lapas / ziņas līmenī
 • integrācija ar gandrīz katru e-pasta mārketinga programmatūru.

Man patīk tas, ka ir pieejams tik daudz gatavu veidņu – labākais ir tas, ka šīs veidnes ir izveidojuši kompetenti dizaineri, kas nozīmē, ka tām noteikti ir jābūt labi izskatītām! Plus, šis spraudnis ir vienreizējs pirkums, kas nozīmē visi turpmākie atjauninājumi ir bez maksas.

Varat arī pēc izvēles iegādāties papildu papildinājumus, lai iegūtu vairāk motīvu vai papildu izvēles veidus, piemēram, paziņojumu joslas.

Oficiālā mājas lapa

PopUp kundzība (USD 9 plus mēnesī)

Tāpat kā OptinMonster, PopUp Domination ir savrups SaaS rīks, kuru varat integrēt savā WordPress vietnē, lai palīdzētu jums paplašināt savu e-pasta biļetenu sarakstu dažādos veidos..

PopUp kundzība

PopUp Dominēšanai ir vairākas unikālas funkcijas, piemēram, mērķauditorijas atlase pēc ģeogrāfiskās atrašanās vietas, atpakaļskaitīšanas taimeri, novirzīšanas motīvi (kas būtībā ir uznirstošie logi, kas jūs novirza uz citu vietni), un uznirstošie logi, pamatojoties uz atsauces / avota URL. Tas nozīmē, ka jūs varat konfigurēt divus dažādus uznirstošos logus cilvēkiem, kas nāk no Facebook un LinkedIn.

Protams, tam ir arī visas jūsu gaidītās pamatfunkcijas, piemēram, sadalīta pārbaude, adaptīvi pielāgojami dizaini, lapas specifiski uznirstošie logi un daudz kas cits.

PopUp Domination izmanto unikālu cenu struktūru. Tā vietā, lai iekasētu maksu par katru vietni, tā tikai iekasē maksu, pamatojoties uz to, cik daudz uznirstošo skatījumu jums ir visās jūsu vietnēs. Tātad, ja jums ir daudz vietņu ar mazu trafiku, šī var kļūt par īpaši pieņemamu cenu. No otras puses, ja jums ir viena vietne ar lielu trafiku, iespējams, jums labāk noderēs kaut kas, piemēram, OptinMonster.

Plāni sākas ar 9 USD mēnesī līdz 10 000 uznirstošajiem skatījumiem.

Oficiālā mājas lapa

WP Abonēt Pro (19 USD)

WP Subscribe Pro ir vienkāršs un pieejamu spraudnis, kura mērķis ir palīdzēt jums palielināt jūsu e-pasta sarakstu. Tam trūkst citu instrumentu zvanu un svilpienu, taču tas ir vienkārši miris, un tas neapgrūtina jūsu budžetu.

WP Abonēt Pro

Tāpat kā vairums premium informatīvo biļetenu spraudņu, WP Subscribe Pro piedāvā visas nepieciešamās funkcijas, kuras jūs gaidāt, piemēram, pamata uznirstošos aktivizētājus, ieskaitot īpašas ziņas / lapas, laika aizkavēšanos, aiziešanas nodomu utt..

Vienīgais mīnuss ir tas, ka nav vilkšanas un veidošanas veidotāja – jūs varat pielāgot tikai esošo veidņu stilu un tekstu. Tas padara iestatīšanas procesu ļoti vienkāršu, taču tas nozīmē arī to, ka jums nav daudz kontroles.

Tomēr WP Subscribe Pro to kompensē ar cenu – par atbalsta un atjauninājumu gadu jūs maksājat tikai USD 19.

Oficiālā mājas lapa

Grūstīšanās (bezmaksas)

Freemium spraudnis no WPMU DEV, Hustle, piedāvā daudz iespēju, ieskaitot astoņas uznirstošās animācijas, 20 plus nosacītas darbības, dažādas uznirstošās sprūda iespējas un daudz ko citu. Varat arī izstrādāt adaptīvas uznirstošās veidlapas, izmantojot brīvo formu veidotāju, vai arī izmantot kādu no iepriekš izveidotajām pielāgojamajām veidnēm.

Grūstīšanās spraudnis

Tas ir patiešām slīpēts bezmaksas produkts, taču vienīgais mīnuss ir tas, ka bezmaksas versijā katram izvēles veidam ir tikai trīs veidlapas..

Lai izmantotu neierobežotas izvēles formas, jums būs jājaunina uz Hustle Pro, kas ir pieejama tikai kā daļa no 49 ASV dolāru mēnesī WPMU DEV dalības (kas arī ļauj piekļūt visiem citiem WPMU DEV produktiem). Uzziniet vairāk par dalību mūsu pilnajā WPMU DEV pārskatā.

Oficiālā mājas lapa

Pasts (59 ASV dolāri)

Mailster ir viens no jaudīgākajiem un rentablākajiem biļetenu spraudņiem, un, ja tas tiek pareizi izmantots, tas var ietaupīt daudz naudas. Tāpat kā MailPoet un Jackmail, Mailster mērķis ir kļūt par pilna servisa e-pasta biļetenu risinājumu, palīdzot gan paplašināt sarakstu, gan sūtīt viņiem e-pastus..

Pasts

Būtībā Mailster izveido pilnībā funkcionālu biļetenu programmatūru tieši virs WordPress un izmanto trešo pušu pakalpojumus, piemēram, Mailgun, SendGrid, Mandrill un Amazon SES, lai nosūtītu e-pastus abonentiem..

Varat izveidot savus e-pastus, izmantojot vilkšanas un nomešanas redaktoru, kā arī dinamiski iekļaut vietnes saturu, piemēram, jaunākās emuāra ziņas vai WooCommerce produktus..

Tam ir seši automātisko atbildētāju veidi, un tas atbalsta reāllaika izsekošanu pasta atvērtā ātruma, klikšķu un citur.

Oficiālā mājas lapa

Noslēguma domas

E-pasta mārketinga sākšana ir labs solis ceļā uz vispārējiem mārketinga mērķiem. Tomēr pirms sākat ienirt, ir svarīgi, lai jums būtu satura mārketinga plāns (t.i., noteikta stratēģija). Lai sāktu, uzdodiet sev šādus jautājumus: Cik bieži es sūtu e-pastus? Ko es reklamēšu savos e-pastos? Vai man vajadzētu apsvērt dro-e-stratēģiju?

Ieguldīšana premium spraudņos var nodrošināt labu lietotāju iesaisti un galu galā labu ieguldījumu atdevi lielākām vietnēm.

Apsveriet savu budžetu, nepieciešamās funkcijas (un tās, kuras jums patiešām nav) un pirms lēmuma pieņemšanas izmēģiniet dažas dažādas iespējas. Veiksmi!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me