Kā iestatīt bezmaksas e-pasta biļetenu, izmantojot WordCress

WordPress piedāvājumi


Biļetens ir viens no visspēcīgākajiem rīkiem tirgotāja arsenālā – un tas ir iemesls, kāpēc:

 • E-pasta datu bāze ir trafika avots pēc pieprasījuma – neatkarīgi no tā, vai tas ir jauns raksts, paziņojums par produktu vai sponsorēta ziņa, jūs vienmēr varēsit piekļūt to cilvēku kopienai, kurus patiesi interesē jūsu saturs. Tikai ar dažiem klikšķiem jūs uzreiz varat sazināties ar tūkstošiem (vai vairāk) abonentu.
 • E-pasta biļeteni viegli saīsina sociālos plašsaziņas līdzekļus: lai gan Facebook lapas vai Twitter konts ir lielisks, vairums tautas vienkārši netiek brīdināti par sociālo mediju ziņām. No otras puses, e-pasta saraksts ir personalizēts, un tam ir daudz, daudz labāka pieeja un iesaiste.
 • Jo lielāks un mērķtiecīgāks ir jūsu e-pasta saraksts, jo labāku autoritāti varat pieprasīt savā nišā. Vienkārši sakot: tā ir vērtība, ko neviens nevar atņemt (pat ne Google!).

Neskaitāmi tirgotāji ir uzsvēruši e-pasta saraksta izveidošanas nozīmi, un visiem tiem ir viena kopīga iezīme: Viņi tikai nožēlo, ka neveidoja savējo ātrāk!

Šodien mēs iemācīsimies, kā WordPress iestatīt bezmaksas biļetenu, izmantojot MailChimp (bez šaubām, vienu no labākajām šodien pieejamajām e-pasta mārketinga sistēmām). Pēc šīs apmācības beigām jūs varēsit:

 • izveidojiet biļetenu MailChimp un integrējiet to WordPress
 • izveidojiet ļoti pielāgotus biļetenu dizainus, izmantojot MailChimp redaktoru
 • sāciet veidot savu e-pasta sarakstu vietnē absolūti nulles izmaksas.

Lūk, ko mēs darīsim:

 • reģistrējieties MailChimp
 • izveidojiet biļetenu paraugu, izmantojot MailChimp dizaina rīku
 • integrējiet biļetenu WordPress ar spraudni un bez tā.

Sāksim!

Pierakstīšanās MailChimp bezmaksas biļetenu pakalpojumā

MailChimp mājas lapa

Reģistrēšanās ir diezgan vienkāršs process, vienkārši dodieties uz MailChimp, noklikšķiniet uz Reģistrējieties bez maksas un izpildiet ekrānā redzamos norādījumus. Jūs varat iegūt vienkāršu attēlu captcha kā līdzekli pret surogātpastu.

Ekrānuzņēmums, kurā attēlots captcha verifikācijas process MailChimp reģistrēšanās laikā

Vispirms jums jāievada e-pasts, lietotājvārds un droša parole.

ekrānuzņēmums, kurā attēlots, kā konfigurēt jaunu MailChimp kontu - 2. darbība - e-pasta adreses informācijas ievadīšana

Ievadiet savu vārdu. Tas tiks izmantots kā noklusējuma sūtītāja vārds jūsu e-pasta mārketinga kampaņās.

ekrānuzņēmums, kurā attēlota 1. un 5. darbība, konfigurējot jaunu MailChimp kontu - 1. darbība - sava vārda pievienošana

Nākamajā lapā aizpildiet sava uzņēmuma vārdu un vietni. Neuztraucieties, ja jums nav vietnes – varat izmantot Facebook vai Twitter lapu.

Ekrānuzņēmums, kurā attēlota 2. un 5. darbība, konfigurējot jaunu MailChimp kontu - 2. darbība - uzņēmuma informācijas pievienošana

Šajā solī jums jāpievieno sava uzņēmuma adrese, lai ievērotu dažus pret surogātpastu saistītos likumus. Ja esat brīvmākslinieks, kurš strādā no mājām vai kopīgi strādājošas telpas, vai pat Starbucks, jums vienkārši nepieciešama fiziska adrese, kur MailChimp var jums nosūtīt vēstules.Ekrānuzņēmums, kurā attēlots 3. un 5. solis jauna MailChimp konta konfigurēšanā - 3. darbība - fiziskās pasta adreses pievienošana

Nākamais solis saista MailChimp ar jūsu esošo e-komercijas platformu. Šīs apmācības vajadzībām mēs to esam vienkāršojuši. Ja jūsu WordPress vietnē ir instalēta WooCommerce, jūs vienmēr varat to izmēģināt. Tomēr es ieteiktu to darīt pēc tam, kad esat iepazinies ar MailChimp.

Ekrānuzņēmums, kurā attēlots 4. un 5. solis, konfigurējot jaunu MailChimp kontu - 4. darbība - paziņošana, ja jūs pārdodat produktus vai pakalpojumus tiešsaistē

Pēdējā posmā jūs varat saistīt savu Facebook / Twitter ar savu MailChimp kontu, lai dalītos ar jaunumu abonēšanu.

Ekrānuzņēmums, kurā attēlots izvēles solis 5 no 5 jauna MailChimp konta konfigurēšanā - 5. darbība - Facebook un Twitter lapu savienošana

Tiks parādīts arī biļetenu abonēšanas ekrāns, kurā varat izvēlēties abonēt MailChimp ļoti ieteiktos biļetenus..

Ekrānuzņēmums, kurā attēlots MailChimp padomu abonēšanas izvēles posms

Kā izveidot bezmaksas adresātu sarakstu, izmantojot MailChimp

Tagad, kad esam reģistrējušies un konfigurējuši savu pamatkontu pakalpojumā MailChimp, ir pienācis laiks sākt veidot biļetenu..

 • Pirmkārt, mums ir jāizveido saraksts. Saraksti ir vieta, kur jūs glabājat savus kontaktus (mēs tos saucam par abonentiem). Jūs varat arī sadalīt sarakstu pārklājošos apakšsarakstos vai grupās un katram iestatīt dažādas kampaņas.
 • Kampaņas ir pašas e-pasta adreses. Jūs izstrādājat kampaņas e-pastu (-us), ko nosūtīt uz savu sarakstu.

Kā izveidot e-pasta sarakstu MailChimp

Ekrānuzņēmums, kurā attēlots, kā MailChimp izveidot jaunu sarakstu. 1. solis - atrodiet opciju

Pēc jaunā konta konfigurēšanas jūs tiksit novirzīts uz MailChimp informācijas paneli. Klikšķiniet uz Izveidojiet sarakstu lai turpinātu.

Ekrānuzņēmums, kurā attēlots, kā MailChimp izveidot jaunu sarakstu. 2. solis - atlasiet

Tas ir tavs Saraksti lapa – atlasiet Izveidot sarakstu lai sāktu. Tālāk redzamais ekrānuzņēmums ir diezgan garš, un tajā ir gandrīz visu pieejamo iespēju priekšskatījums, veidojot jaunu sarakstu. Tie ir diezgan pašsaprotami, taču ir daži punkti, par kuriem ir vērts dalīties:

 • Sūtītāja vārdam un “e-pasta abonēšanas atgādinājuma atgādinājuma” kopijas tonim ir liela nozīme jūsu zīmola tēlā. Attiecīgi plānojiet kopiju. Vienmēr labāk ir izklaidējošs / gadījuma rakstura tonis (līdzīgi kā paša MailChimp zīmols), jo tas palīdz cilvēkiem sazināties ar jūsu zīmolu.
 • Pirmajās kampaņas izveidošanas dienās vienmēr ir vēlams saņemt visus paziņojumus par abonēšanu.

Ekrānuzņēmums, kurā attēlots, kā MailChimp izveidot jaunu sarakstu. 3. solis - saraksta informācijas konfigurēšana

Sist Saglabāt lai izveidotu adresātu sarakstu. Tas arī viss – apsveicam ar jaunā adresātu saraksta izveidi!

ekrānuzņēmums, kurā attēlots veiksmes ziņojums, kad tas ir veiksmīgi izveidots

Ņemiet vērā šo ekrānuzņēmumu (2); mēs to pārskatīsim vēlreiz, kad WordPress konfigurēsim MailChimp.

Kā izveidot biļetenu kampaņu programmā MailChimp

Tagad, kad esat izveidojis sarakstu, ir pienācis laiks izveidot savu pirmo kampaņu. Lai sāktu, noklikšķiniet uz Kampaņas cilni no augšējās izvēlnes. Kā redzat, vēl nav izveidota neviena kampaņa. Klikšķiniet uz Izveidot kampaņu.

ekrānuzņēmums, kurā attēlots, kā MailChimp izveidot jaunu biļetenu kampaņu. 1. solis. atrodiet opciju.

Kampaņas veidam izmantosim a Regulāra kampaņa mūsu apmācībai.

ekrānuzņēmums, kurā attēlots, kā MailChimp izveidot jaunu biļetenu kampaņu. 2. darbība. atlasiet kampaņas veidu.

Nākamajā daļā MailChimp lūdz jūs izvēlēties kampaņas mērķauditoriju. Sākumā jūs vienkārši vēlaties nosūtīt e-pastu testa grupai, tāpēc atlasiet pēdējo opciju – Ielīmējiet e-pastus, lai izveidotu segmentu – un ierakstiet dažas testa (darba) e-pasta adreses. Klikšķis Nākamais lai pārietu pie nākamās darbības.

ekrānuzņēmums, kurā attēlots, kā MailChimp izveidot jaunu biļetenu kampaņu. 3. solis. Izvēloties visu e-pasta sarakstu vai tā daļu

Zem Informācija par kampaņu rūpīgi plānojiet e-pasta tēmu un sūtītāja vārdu. Šim subjektam ir liela loma zīmola identitātē un tas ietekmē jūsu biļetenu atvērto likmi. Varat arī izmantot sapludināšanas tagus, lai personalizētu savu e-pastu.

ekrānuzņēmums, kurā attēlots, kā MailChimp izveidot jaunu biļetenu kampaņu. 4. solis. Kampaņas informācijas konfigurēšana.

Piemēram, | FNAME | sapludināšanas tags ir vietturis, kas tiek aizstāts ar saņēmēja patieso vārdu. Ja tas nav iestatīts, tas tiks atjaunots uz noklusējuma vārdu.

 • Pieņemsim, ka temata līnija ir: Ei * | FNAME | *, apskatiet šīs sezonas beigu izpārdošanas preces!
 • Tiks lasīts faktiskais e-pasts Ei Sourav! Pārbaudiet šīs sezonas beigu izpārdošanas preces!
 • Ja konkrētam e-pastam vārds nav pieejams, tas skan šādi: Ei Draugs! Pārbaudiet šīs sezonas beigu izpārdošanas preces!

Biļetenu personalizēšana ievērojami ietekmē atvērto likmi.

Šīs darbības ir diezgan vienkāršas: jūs vienkārši atlasāt veidni no dažādām kategorijām, kas ietilpst kategorijā.

ekrānuzņēmums, kurā attēlots, kā MailChimp izveidot jaunu biļetenu kampaņu. 5. darbība. kampaņas veida izvēle.

Pēc tam varat pielāgot e-pastu, izmantojot MailChimp satriecošo biļetenu noformēšanas rīku. Visi dizainparaugi ir simtprocentīgi atsaucīgi, tāpēc jums nav jāuztraucas par to, kā jūsu e-pasts izskatīsies mobilajā ierīcē, un jūs varat arī iegūt tiešsaistes dizainu priekšskatījumu, izvēloties Priekšskatījums un pārbaude opcija augšējā izvēlnē.

ekrānuzņēmums, kurā attēlots, kā MailChimp izveidot jaunu biļetenu kampaņu. 6. solis. e-pasta noformēšana.

Kad tas ir izdarīts, atlasiet Tālāk, lai pārietu uz apstiprināšanas ekrānu. Šajā posmā pārliecinieties, vai visi vienumi ir iestatīti uz zaļu ķeksīti. Pirms sūtīt biļetenu, pievērsiet uzmanību dzeltenajiem brīdinājumiem un atrisiniet tos.

ekrānuzņēmums, kurā attēlots, kā MailChimp izveidot jaunu biļetenu kampaņu. 7. solis pirms nosūtīšanas pārskatiet kampaņas iestatījumus.

Kad esat divtik pārliecināts, hit Sūtīt tagad lai sāktu kampaņu.

ekrānuzņēmums, kurā attēlots, kā MailChimp izveidot jaunu biļetenu kampaņu. 8. solis. kampaņas nosūtīšana.

Voila! Jūsu kampaņa tika veiksmīgi nosūtīta.

ekrānuzņēmums, kurā attēlots, kā MailChimp izveidot jaunu biļetenu kampaņu. 9. solis. Kampaņa nosūtīja paziņojumu.

Kā iestatīt MailChimp programmā WordPress

Līdz šim mēs apskatījām, kā:

 • izveidojiet un konfigurējiet jaunu MailChimp kontu no jauna
 • izveidojiet jaunu e-pasta sarakstu
 • noformējiet un izsūtiet biļetenu kampaņu.

Tagad redzēsim, kā WordPress pievienot biļetenu abonēšanas vai reģistrēšanās lodziņu. Ir divi galvenie veidi, kā to izdarīt.

 • 1. metode: Pirmais veids ir ļoti vienkāršs – jums tikai jākopē koda fragments no MailChimp un jāielīmē tas WordPress HTML / teksta logrīkā. Jūs varat ievietot šo logrīku jebkur, taču vairums cilvēku to ievieto sānjoslā, kur jūs iegūstat klasisko “biļetenu abonēšanas lodziņu sānjoslā”..
 • 2. metode: Otra metode ietver satriecoša spraudņa, ko sauc par MailChimp, izmantošanu WordPress, kuram ir daudz lielisku iespēju, piemēram, īso kodu integrācija, komentāru un reģistrācijas formu integrācija un vēl daudz vairāk.

1. metode: MailChimp iestatīšana, izmantojot WordPress sānu joslas logrīku

Piesakieties savā MailChimp kontā, dodieties uz Saraksti cilni un atlasiet Iegultās veidlapas.

ekrānuzņēmums, kurā attēlots, kā MailChimp izveidot reģistrēšanās formu e-pasta sarakstam - 1. darbība - pareizās opcijas izvēle

Šajā ekrānuzņēmumā ir uzskaitītas visas iegultās formas iespējas, un jūs varat to noformēt atbilstoši sava zīmola krāsām. Kad esat apmierināts ar priekšskatījumu, nokopējiet kodu no zemāk esošā tekstlodziņa.

ekrānuzņēmums, kurā attēlots, kā izveidot reģistrēšanās formu e-pasta sarakstam MailChimp - 2. darbība - vienkāršas formas noformēšana, izmantojot klasisko veidlapu veidotāju

Palaidiet savu WordPress informācijas paneli un dodieties uz Izskats > Logrīki.

ekrānuzņēmums, kurā redzams WordPress logrīku ekrāns

Velciet un nometiet Teksta logrīks uz logrīku apgabalu (visizplatītākais no tiem ir sānjosla) un ielīmējiet kodu tajā. Sist Saglabāt un atveriet savu WordPress vietni.

Ekrānuzņēmums, kurā parādīta logrīka konfigurācija MailChimp pierakstīšanās formas pievienošanai

Sānjoslas izvēlnē vajadzētu redzēt lodziņu MailChimp Subscription, kā parādīts zemāk esošajā ekrānuzņēmumā:

ekrānuzņēmums, kurā parādīta reāllaika pierakstīšanās forma, kas izveidota no logrīka WordPress

2. metode: MailChimp konfigurēšana WordPress spraudnim

WordPress spraudņa MailChimp reklāmkarogs

Lai gan MailChimp ir pieejama daudz WordPress specifisko integrāciju, šis spraudnis ir līdz šim viens no labākajiem tirgū – mēs ņemsim īsu pamācību, lai izmēģinātu tās dažādās lieliskās iespējas. Spraudņa instalēšana ir vienkārša: dodieties uz vietni WP informācijas panelis > Spraudņi > Pievieno jaunu un jūs esat iestatīts.

ekrānuzņēmums, kurā parādīts, kā instalēt MailChimp WordPress spraudnim - 1. darbība. spraudņa meklēšana WordPress

Klikšķiniet uz Aktivizējiet spraudni lai bumba ripo.

ekrānuzņēmums, kas attēlo spraudņa aktivizēšanu.

Tiklīdz aktivizējat spraudni, parādās ziņojums, kurā tiek lūgts pievienot savu MailChimp API atslēgu. Šis solis nodrošina spraudņa piekļuvi jūsu MailChimp kontam – visi saraksti, kampaņas un citi iestatījumi tiks importēti bez jebkādas konfigurācijas.

Ekrānuzņēmums, kurā attēlots spraudnis, tika veiksmīgi aktivizēts

Lai iegūtu savu API atslēgu, izmantojiet saiti. (Atveriet jaunu cilni un pirms turpināšanas pārliecinieties, vai esat pieteicies savā MailChimp kontā.)

ekrānuzņēmums, kurā attēloti spraudņa iestatījumi

Jūs tiksit novirzīts uz savu MailChimp kontu. Izvēlieties Izveidojiet atslēgu.

MailChimp API paaudzes lapas ekrānuzņēmums

Nokopējiet un ielīmējiet API atslēgu spraudņa iestatījumu lapā un nospiediet Saglabāt izmaiņas.

API atslēgas ielīmēšanas ekrānuzņēmums MailChimp for WordPress spraudnī

Jums vajadzētu saņemt zaļu signālu, kā parādīts zemāk. Ievērojiet, kā spraudnī tiek importēti visi jūsu esošie saraksti.

ekrānuzņēmums, kas attēlo veiksmīgu spraudņa savienojumu ar mailchimp

Kā izveidot jaunu reģistrācijas veidlapu

MailChimp for WordPress spraudnis ļauj jums izveidot jaunu pierakstīšanās formu, kas jāievieto jebkur jūsu vietnē. Lai izveidotu jaunu pierakstīšanās formu, dodieties uz WordPress informācijas panelis > MailChimp for WordPress > Reģistrācijas veidlapas.

Ekrānuzņēmums, kurā parādīts, kā izveidot biļetenu pierakstīšanās formu, izmantojot MailChimp for WordPress spraudni. 1. solis. ievadiet formas nosaukumu.

Ievadiet veidlapas nosaukumu un atlasiet sarakstu, kuru tā veidos. Savā apmācībā mēs esam izvēlējušies Neboksētu tālruņu ikdienas biļetens saraksts, kas nozīmē, ka visi, kas abonē, izmantojot šo veidlapu, tiek pievienoti šim sarakstam.

Ekrānuzņēmums, kurā parādīts, kā izveidot biļetenu pierakstīšanās formu, izmantojot MailChimp for WordPress spraudni. 2. darbība. konfigurējiet reģistrēšanās formu un nokopējiet īso kodu.

Nākamajā lapā jūs varat noformēt veidlapu atbilstoši jūsu prasībām. A unikāls īss kods ir pieejama arī šī īpašā pierakstīšanās forma. Kad mēs izmantojam šo īskodu WordPress ierakstā vai lapā, biļetens tiek parādīts tā vietā – apskatiet zemāk esošo piemēru:

Ekrānuzņēmums, kurā parādīts, kā izveidot biļetenu pierakstīšanās formu, izmantojot MailChimp for WordPress spraudni. 3. solis izmantojiet īso kodu.

Tā pati ziņa, skatot tiešraidē:

Pieteikšanās biļetenu veidlapas ekrānuzņēmums, kas izveidots ar īso kodu, izmantojot MailChimp for WordPress spraudni.

Abonēšanas opcijas pievienošana komentāru un reģistrācijas veidlapai programmā WordCress MailChimp

MailChimp for WordPress arī ļauj jums pievienot biļetenu abonēšanas iespēju komentēt un reģistrācijas forma caur Integrācijas.

ekrānuzņēmums, kurā uzskaitīta integrācija, kas parādīta spraudnī MailChimp for WordPress

Lai iespējotu Pielāgotas formas integrācija, doties uz WP informācijas panelis > MailChimp WP > Integrācijas > Pielāgotas formas integrācija. Vienkārši iespējojiet integrāciju, un jums ir vērts izmantot noklusējuma opcijas.

Ekrānuzņēmums, kurā parādīts, kā pievienot biļetenu reģistrēšanās iespēju WordPress komentāru sadaļā, izmantojot spraudni MailChimp

Tas būtu rezultāts:

Ekrānuzņēmums, kas parāda biļetenu reģistrēšanās iespēju WordPress komentāru formā

Līdzīgi mēs varam iespējot iestatījumus Reģistrācijas formas integrācija:

Ekrānuzņēmums, kurā parādīts, kā WordPress reģistrācijas formā pievienot biļetenu reģistrēšanās iespēju, izmantojot spraudni MailChimp

Un rezultāts būtu šāds:

Ekrānuzņēmums, kas parāda biļetenu reģistrēšanās iespēju WordPress reģistrācijas formā

Cenu noteikšana

MailChimp cenu politikas ekrānuzņēmums

Bezmaksas MailChimp līmenis ļauj mēnesī nosūtīt 12 000 e-pastus maksimāli 2000 abonentiem, kas ir diezgan dāsna kvota, ja jūs man jautājat. Tomēr jums nav atļauts izmantot saistītos e-pastus, piemēram, produktus vai pakalpojumus, kurus tieši nepārdodat.

ekrānuzņēmums, kurā uzskaitītas WordPress MailChimp integrācijas

Noslēguma domas

Runājot par e-pasta mārketingu, MailChimp ir viens no vadošajiem spēlētājiem. Ar neatlaidīgu infrastruktūru, daudziem papildu produktiem un intuitīvu saskarni, MailChimp ikvienam ļauj ērti sākt ar biļetenu kampaņām dažu minūšu laikā. Kopā ar WordPress jaudu un vienkāršību, MailChimp ir spēļu mainītājs.

Ja vēl neesat sācis izsūtīt savu e-pasta biļetenu, dodieties uz to jau šodien!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me