Zerif Pro apskats: Lieliska vienas lapas WordPress tēma no ThemeIsle

WordPress piedāvājumi


Zerif Pro ir ļoti veiksmīga un ļoti universāla WordPress tēma no ThemeIsle, kas ir īpaši izstrādāta, lai palīdzētu jums izveidot stilīgu vienas lapas vietni, lai reklamētu jūsu tiešsaistes biznesu vai pakalpojumu.

Šajā pārskatā mēs aplūkosim Zerif Pro funkcijas un izpētīsim, cik labi tie apvienojas kopumā.

Sāksim.

Zerif Pro WordPress tēmas iespējas

Par Zerif Pro tiek aprēķināta maksa par vienas lapas WordPress motīvu vietņu veidošana radošajām aģentūrām.

Zerif Pro funkciju sadaļa

Tam ir visas mājas lapu sadaļas, kas šādam projektam varētu būt vajadzīgas, ieskaitot:

 • Liels titula laukums
 • Funkciju sadaļa
 • Aicinājums uz darbību
 • Portfeļa saturs
 • Par sadaļu, komplektā ar prasmju grafikiem
 • Klienta logo vitrīna
 • Komandas dalībnieku profili ar sociālo mediju saitēm
 • Cenu tabula, pakešu salīdzināšanas sadaļa
 • Biļetenu forma
 • Klientu atsauksmes
 • Google Maps sadaļa
 • Saziņas veidlapa
 • Jaunākās ziņas no emuāru plūsmas

Salieciet tos kopā, un Zerif Pro aptver visas sadaļas, kas vajadzīgas labam vienas lapas vietnes izkārtojumam, papildinot ar vēl dažiem luksusa priekšmetiem, kurus varat izmantot savas vietnes uzlabošanai.. Katra sadaļa nav obligāta – jebkuru taustiņu var viegli ieslēgt vai izslēgt, nospiežot tikai vienu taustiņu.

Zerif Pro portfeļa sadaļa

Tā kā Zerif Pro tēma pilnībā ietver WordPress Customizer rīku, viss mājas lapas izkārtojums un tā saturs tiek pārvaldīts, izmantojot rīka intuitīvo lietotāja saskarni. Tas jums nodrošina tiešu savas vietnes sākumlapas priekšskatījumu, kas vienkāršo un pilnveido Zerif Pro izveidi par jūsu pašu..

Zerif Pro sadaļas pasūtījums

Citas ievērojamas Zerif Pro funkcijas ietver neierobežotas pielāgotas konfigurācijas iespējas, pilnībā reaģējošu uz mobilajām ierīcēm izkārtojumu, vizuāli dinamisku parallaksa ritināšanu un WooCommerce savietojamību tiem, kas vēlas pārdot produktus un pakalpojumus tieši no savas vietnes.

Šī tēma ir veidota, lai izmantotu bezmaksas WP produktu apskatu un Revive Old Post spraudņus, kas nejauši ir arī no ThemeIsle. Pēc Zerif Pro aktivizēšanas savā vietnē jums tiek piedāvāts instalēt šos divus spraudņus, kas ļauj publicēt profesionāla izskata pārskatus savā vietnē un automatizēt sociālo mediju mārketingu..

Kopumā Zerif Pro ir visas funkcijas, kas jums kādreiz varētu būt vajadzīgas, lai izveidotu vietni, lai reklamētu jūsu biznesu, aģentūras vai pakalpojumus – tas viss ir iesaiņots pievilcīgā un modernā dizainā..

Tomēr, tāpat kā jebkurai tēmai, tas, cik laba tā ir, daļēji izriet no tā, cik viegli to lietot. Paturot to prātā, palūkosimies uz aizkulisēm, lai redzētu, kā darbojas Zerif Pro aizmugure.

Zerif Pro izmantošana, lai izveidotu vienas lapas WordPress vietni

Kad esat iegādājies Zerif Pro tēmu, jūs piekļūstat parauga saturam. Izmantojot satura paraugu, tiek nodrošināts ātrs un ērts veids, kā atjaunot vietni, kuru ThemeIsle izmanto kā demonstrācijas versiju.

Zerif Pro demonstrācijas versija

Ja izvēlēsities importēt šo satura paraugu, tad ar dažiem klikšķiem varat izveidot un palaist savas vietnes skeleta rāmi. Tomēr man jāsaka, ka man radās dažas problēmas, ko izraisīja fakts, ka divi pielāgotie pastu veidi, kurus izmantoja parauga saturs, nebija manā vietnē. Turklāt visa pārējā importēšana noritēja nevainojami, un man bija darba motīva versija, ko izmantot kā savas vietnes bāzi..

Pielāgoti mājas lapas logrīki

Tā kā Zerif Pro ir paredzēts lietošanai vienas lappuses formātā, satura pievienošana mājaslapai nedaudz atšķiras no tā, ko jūs varētu darīt “parastai” tēmai. Tā vietā, lai rediģētu parastu WordPress ziņu vai lapu, mājaslapas saturs ir saglabāti pielāgotos logrīkos.

Lasītājiem, kuri ir izmantojuši kādu no mūsdienu Genesis Framework bērnu tēmām no StudioPress, vajadzētu būt pazīstamiem ar šo mājas lapas satura pārvaldīšanas pieeju, taču neuztraucieties, ja neesat – mēs to sīkāk apskatīsim.

Logrīki Zerif Pro

Pēc vairāku gadu izmēģināšanas daudzām vienas lapas tēmām esmu atklājis, ka ir vairāki veidi, kā izstrādātāji var izveidot “vienu lapu ar vairākām sadaļām”, lai meklētu savas vienas lapas mājas lapas..

No pieejamajām opcijām – kas ietver pielāgotu motīvu opciju vadības paneļus, lapu veidotāju rīkus, īskodus un pielāgotos laukus – Zerif Pro izmantotā pielāgotā logrīka pieeja darbojas īpaši labi. Tas jo īpaši attiecas uz tagad, kad ir iespējams strādāt ar logrīkiem, izmantojot WordPress pielāgošanas rīku.

Tiešsaistes priekšskatījumi, izmantojot WordPress pielāgošanas rīku

Jā, tā ir taisnība: pielāgotie logrīki Zerif Pro, kas tiek izmantoti jūsu mājaslapas aizpildīšanai ar saturu, tiek pārvaldīti un kontrolēti, izmantojot rīku WordPress Customizer.

Zerif Pro Customizer mazs

Iekraujot WordPress pielāgošanas rīku, jūs varat vienkārši pāriet uz sākumlapas sadaļu, kuru vēlaties rediģēt, un pēc tam ievadīt savu saturu. Tā kā motīvu pielāgošanas rīks nodrošina tiešu pārskatu par visām jūsu veiktajām izmaiņām, tiklīdz tās veicat, jums nav pastāvīgi jāmaina pārlūka cilnes vai jāatsvaidzina logi. Tas ne tikai ietaupa jūsu laiku, bet arī padara visu procesu daudz draudzīgāku lietotājam – un daudz mazāk nomāktu.

Zerif Pro pielāgošanas krāsas

Jūs varat ne tikai aizpildīt savu mājas lapu ar pielāgotu saturu, pievienojot to logrīkiem (kā mēs tikko pārklājām), bet arī mainīt tā izskatu, izmantojot pielāgošanas rīka saskarni.

Vēl viens jauks faktors ir tas, ka, tā kā logrīki un rīks Customizer ir WordPress galvenās sastāvdaļas, nav trešo pušu interfeisa, ko mācīties: ja jūs jau esat iepazinies ar šiem WordPress aspektiem, jums nevajadzētu sagādāt grūtības šī iestatīšanā. tēma izskatās tā, kā vēlaties. Un, ja jūs neesat pazīstams ar viņiem, visu šeit iemācīto var izmantot citām tēmām – vai vismaz tām, kuras ir pieņēmušas WordPress pielāgošanas rīku.

Zerif Pro Customizer Pievienot logrīku

Lielākā daļa pielāgoto logrīku patiešām apstrādā tikai vienkāršu tekstu un HTML, tāpēc atkarībā no jūsu spējām jūs varat būt nedaudz ierobežots attiecībā uz to, kāda ir jūsu satura forma. Varbūt, attīstoties WordPress pielāgošanas rīkam, tas kļūs par pagātni, taču pagaidām tas nedaudz mazina lietotāja pieredzi.

Logrīka Zerif Pro pielāgots saturs

Tomēr lielajā attēlā tā ir tikai neliela saķeršanās – kopumā pielāgotie logrīki un pielāgošanas pieeja patiešām darbojas labi. Katru jūsu mājaslapas sadaļu var rediģēt, izmantojot rīku Pielāgotājs, komplektā ar reāllaika reāllaika izmaiņu priekšskatījumu..

Citi vietnes aspekti, kurus varat kontrolēt, izmantojot pielāgošanas rīku, ietver sadaļu secību mājaslapā, vienmērīgas ritināšanas efekta iespējošanu vai atspējošanu, logotipa pievienošanu, sociālo mediju profila saišu ievadīšanu un vietnes navigācijas izvēlņu pārvaldību..

Zerif Pro izstādes sadaļa

Izmantojot pielāgošanas interfeisu, jūs varat arī iespējot vai atspējot jebkuru sadaļu, nospiežot tikai vienu taustiņu, ļaujot jums brīvi veidot savam projektam piemēroto mājas lapas izkārtojumu. Atceļot pēc iespējas vairāk nepieciešamības mijiedarboties ar WordPress administratora zonu, Zerif Pro ir nodrošinājis reputāciju kā ļoti lietotājam draudzīgu WordPress motīvu, ar kuru veidot vietni.

Kad esat iestatījis savu vietni, izmantojot pielāgošanas interfeisu, varat izveidot tās iekšējās lapas un izvēles emuāra ziņas, izmantojot parasto WordPress administratora saskarni. Ja jūs savai vietnei pievienojat emuāru, šo saturu var padarīt pieejamu savas vietnes navigācijas izvēlnēs vai mājaslapas jaunāko ziņu sadaļā..

Zerif Pro emuāru sadaļa

Zerif Pro cenu noteikšanas iespējas

Zerif Pro ir pieejams vai nu viens, vai kā daļa no ThemeIsle dalībnieku klubiem:

 • Dimanta plāns (atsevišķas tēmas), 67 USD
 • Dārgumu lādes plāns visām tēmām, USD 99
 • Pirātu kluba plāns (visas tēmas un spraudņi, 199 USD)

Atsevišķi tēmu pirkumi dod jums piekļuvi atbalstam un atjauninājumiem gada laikā, savukārt dārgumu lādes plāns dod piekļuvi diviem gadiem, un Pirātu klubs nodrošina mūža piekļuvi vairāk informācijas. Visas iespējas ir pieejamas ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Zerif Pro tēmas pārskata secinājums

Zerif Pro ne tikai izskatās lieliski, bet to ir ļoti viegli iestatīt un konfigurēt. Tik daudz vienas lappuses motīvu kļūdās, pārvaldot to dažādās sadaļas – neskatoties uz to, ka tiem ir augstvērtīgs izskats, viņi var būt ļoti nomākti strādāt ar.

Par laimi, tas nav gadījumā ar Zerif Pro. Ja vēlaties izveidot šāda veida vietnes – vai nu reklamēt savu biznesu vai pakalpojumus, vai vienkārši izcelt kaut ko vienā īpašā rakstura iezīmes un īpašības – šī tēma ir ļoti ieteicama.

Vienīgā joma, kurā tā nedaudz pietrūkst, ir atsevišķas emuāra ziņu veidnes. Lai gan viņiem nekas nav kārtībā, tos ir nedaudz mazāk interesanti aplūkot nekā pārējo tēmu. Tomēr tajos ir izvietoti attēli, kuru platums ir gandrīz 800 pikseļi – padarot tos viegli uzrādāmus ar augstas kvalitātes vizuālo saturu.

Ja jūs meklējat pievilcīgu vienas lapas WordPress motīvu, kas ne tikai izskatās lieliski, bet arī neradīs jums problēmas, kad faktiski būs jāveido jūsu vietne, Zerif Pro ir pamatota likme!

Ak, un lai mēs neaizmirstam, mēs esam apvienojušies kopā ar ThemeIsle ļaudīm, lai WinningWP faniem piedāvātu glītu 20% atlaidi jebkuram ThemeIsle pirkumam.. Izbaudi!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map