Zerif Lite tēmas apskats: Pilnīgi bezmaksas vienas lapas WordPress tēma no ThemeIsle

WordPress piedāvājumi


Pašlaik viena no populārākajām WordPress tēmām, kas izlaista līdz šim *, Zerif Lite ir Zerif Pro bezmaksas versija – tēma, kuru mēs jau iepriekš esam apskatījuši ievērojamā dziļumā.

Līdzīgi kā tirdzniecības brālēns, Zerif Lite ir paredzēts stilīgu vienas lapas vietņu veidošanai, lai reklamētu uzņēmējdarbību vai pakalpojumus.

Ja jūs vēl neesat gatavs ieguldīt augstākās kvalitātes produktā vai vienkārši vēlaties saņemt labāku informāciju par to, kuru motīva versiju izvēlēties, lasiet vietnē.

Zerif Lite WordPress tēmas iespējas

Zerif Lite izmanto vienas lapas izkārtojumu, lai palīdzētu jums izveidot mājas lapu savai vietnei. Izmantojot šo formātu, jūs vienā vietā varat pastāstīt apmeklētājiem visu, kas viņiem jāzina.

Zerif Lite tēma

Ja vēlaties ātri nokļūt līdz savam viedoklim un piesaistīt apmeklētāju uzmanību, acīmredzama izvēle ir vienas lapas izkārtojums. Tomēr, ja izvēlētā tēma neietver pareizās mājas lapas sadaļas, mēģinājums izveidot kaut ko cienīgu var beigties ar vilšanos. Bez pareizajām mājaslapas sadaļām jūs riskējat izveidot vietni, kas nespēj pietiekami precīzi atspoguļot jūsu paveikto un piedāvātās priekšrocības..

Paturot to prātā, apskatīsim sadaļas, kuras varat pievienot vienas lapas izkārtojumam, izmantojot Zerif Lite.

Pieejamās vietnes Zerif Lite sadaļas

Zerif Lite tēmas apskata funkciju sadaļa

Lai palīdzētu jums izveidot pievilcīgu mājas lapu vienas lapas vietnei, Zerif Lite ietver šādas sadaļas:

  • Liels nosaukums
  • Mūsu uzmanības centrā / funkcijas
  • Par mums ar prasmju grafikiem
  • Komandas dalībnieku profili
  • Atsauksmes
  • Jaunākās ziņas no emuāra
  • Sazinieties ar mums
  • Lentes pogas
  • Kājenes laukums

Izmantojot kontrolierīces, kas aptver izvēlētā attēla atkārtošanu, novietošanu un pievienošanu, jums tiek dota pietiekama kontrole pār mājas lapas fona attēla datiem..

Zerif Lite tēmas apskata komandas sadaļa

Runājot par mājas lapas sadaļām, vienkāršajā versijā trūkst divu sadaļu, kas atrodamas Zerif Pro: Google Maps un Cenu noteikšana. Tāpat nav iespējams pārkārtot mājas lapas sadaļas vai pielāgot krāsas ar Zerif Lite, kā jūs to varat izdarīt ar komerciālo versiju..

Tomēr, ja neplānojat savu atrašanās vietu izcelt ar Google Map vai nepublicējat cenu noteikšanas iespējas, šo divu sadaļu neesamībai nevajadzētu būt problēmai.

Emuāra ziņas veidnes

Lai arī ir jāpieliek daudz pūļu, lai nodrošinātu, ka jūsu vietnes sākumlapa izskatās atbilstoša, emuāru ierakstu veidnes nav atstātas novārtā – tas nozīmē, ka, izmantojot savu mājas lapu pakalpojumu pārdošanai, jūs joprojām varat izmantot visas iespējas satura mārketings, lai piesaistītu trafiku uz jūsu vietni, izmantojot labi formatētu emuāru.

Zerif Lite tēmas apskata emuāra izkārtojums

Atsevišķās ziņas veidne (veidne, ko izmanto, lai parādītu katru atsevišķu emuāra ziņu) nav izveidota ar labākajām pieejamām emuāru veidošanas tēmām (piemēram, displejā nav liels piedāvātais attēls vai, piemēram, iedomātā autora biogrāfija), bet iekļautajiem izkārtojumiem vajadzētu būt vairāk nekā pietiekamiem lielākajai daļai lietotāju.

Zerif Lite komplektā ir arī daži paraugi / demonstrācijas materiāli, kurus var viegli importēt jūsu vietnē, lai tos aizpildītu ar pamata tekstu un attēliem – tādējādi nodrošinot jums gatavu veidni, no kuras strādāt. Zerif Lite ir arī pilnībā atsaucīga, kas nodrošina, ka jūsu viedtālruni un planšetdatorus apmeklētāji var ne tikai ērti piekļūt jūsu vietnei, bet arī iegādāties jūsu pakalpojumus vai iegādāties produktus tiešsaistē.

Zerif Lite tēmas apskats Mobilā atsaucība

Zerif Lite lietotāja pieredze

Zerif Lite ir tēma, kuru var brīvi izmantot un kas ir pieejama vietnē ThemeIsle, tāpēc jūs to varat instalēt savā WordPress vietnē no sava paneļa administratora zonas ar minimālu satraukumu. Lai to izdarītu, WordPress informācijas panelī vienkārši dodieties uz motīvu sadaļu un noklikšķiniet uz pogas Pievienot jaunu. Pēc tam varat meklēt Zerif Lite un noklikšķināt uz pogas Instalēt, lai pievienotu motīvu.

Zerif Lite tēmas apskata instalēšana

Pēc motīva aktivizēšanas jums tiks piedāvāts instalēt divus ieteiktos spraudņus: Pielāgotas pieteikšanās lapas pielāgošanas rīks un Atdzīvināt veco ziņu (agrāk Tweet Vecā ziņa). Abas no tām ir bezmaksas, un tās ir izveidojusi viena un tā pati komanda aiz Zerif Lite, ThemeIsle.

Runājot par satura pievienošanu jūsu mājas lapai, Zerif Lite veidotāji ir izvēlējušies pilnībā izmantot WordPress Customizer rīku, un šī pieeja darbojas patiešām labi. Kaut arī arvien vairāk un vairāk tēmu apskata pielāgotāju, daudzu to joprojām nav, tāpēc ir patīkami redzēt vēl vienu bezmaksas iespēju, kas!

Zerif Lite tēmas apskats Customizer

Viena no WordPress Customizer galvenajām iezīmēm ir tā, ka tā darba laikā sniedz jums tiešu priekšskatījumu jūsu vietnei. Tā kā dažādas Zerif Lite mājas lapas sadaļas tiek kontrolētas, izmantojot pielāgošanas rīku, jūs varat uzreiz redzēt, kā jūsu teksts izskatīsies jūsu apmeklētājiem, ievadot to vietnē.

Ja noņemsit vajadzību saglabāt darbu, pārslēgt cilnes un atsvaidzināt logus, tas patiešām paātrina darbplūsmu. Tas, savukārt, padara procesu daudz patīkamāku.

Zerif Lite tēmas apskata emuāra lielais nosaukums

Sava satura pievienošana sākumlapas vienas lapas izkārtojumam ir tikpat vienkārša kā navigācija uz atbilstošo sadaļu Customizer un teksta ievadīšana. Kaut arī lielākā daļa darba notiek caur pielāgošanas interfeisu, dažas mājas lapas sadaļas, piemēram, komandas dalībnieku profilus, tiek apstrādātas, izmantojot logrīkus, izmantojot aizmugures / paneļa administratora apgabalu.

Zerif Lite tēmas apskates logrīks

Fona attēla maiņa mājaslapā ir arī ļoti vienkārša: vienkārši pārejiet uz pielāgošanas fona sadaļu un atlasiet attēlu no WordPress multivides bibliotēkas vai augšupielādējiet savu jauno failu.

Zerif Lite tēmas apskats Fona attēls

Izmantojot dažādas izvēles rūtiņas opcijas, jūs varat izvēlēties, kā šis attēls tiek attēlots jūsu mājas lapā, un, ja ir kādas mājas lapas sadaļas, kuras nevēlaties parādīt, vienkārši ir jānorāda atbilstošā rūtiņa. Kā minēts iepriekš, ja vēlaties pārkārtot sadaļas vai mainīt to krāsas, jums būs jājaunina uz Zerif Pro.

Šīs tēmas iestatīšanai un sava satura pievienošanai vajadzētu būt vienkāršai tiem, kas pārzina WordPress – un visiem pārējiem ir pieejama visaptveroša tiešsaistes dokumentācija..

Summējot

Ja esat lasījis manu pārskatu par Zerif Pro tēmu, jūs jau zināt, cik ļoti mani pārsteidza.

Pēc Lite versijas izmēģināšanas esmu vēl vairāk pārsteigts. Salīdzinājumā ar premium versiju, Zerif Lite gandrīz nav nekādu funkciju – tiešām ir tikai dažas trūkstošas ​​mājas lapas sadaļas un mazāk pielāgošanas iespēju.

Ar lielu mājaslapu sadaļu izvēli un intuitīvu veidu, kā tām viegli pievienot jaunu saturu, izmantojot WordPress Customizer, Zerif Lite ir ne tikai tēma, kurai ir viss nepieciešamais, bet arī – iespējams, vēl svarīgāk – ārkārtīgi viegli lietojama..

Īsāk sakot: ja jūs veidojat vietni, lai reklamētu savu biznesu vai pakalpojumus, vai cita veida vietni, kur ir piemērots vienas lapas mājas lapas izkārtojums, noteikti pārbaudiet gan Zerif Lite, gan Zerif Pro.

* Rakstīšanas laikā Zerif Lite ir lejupielādēts gandrīz pusmiljonu reižu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me