WPExplorer apskats: WPExplorer WordPress tēmas “Kopā” apskats – un citi piedāvājumi…

WordPress piedāvājumi


Ja esat pavadījis daudz laika, lasot par WordPress vai izmantojot to, WPExplorer ir vārds, kas jums būtu jāzina. Viņi ne tikai vada vienu no lielākajiem WordPress emuāriem, bet ir arī izveidojuši vienu no populārākajām daudzfunkcionālajām WordPress tēmām tirgū.

Šī tēma ir kopēja, un šajā WPExplorer pārskatā mēs apskatīsim šo tēmu un apskatīsim WPExplorer aizmugures stāstu. Mēs apskatīsim arī to, ko viņi vēl var piedāvāt, ieskaitot citas tēmas un veidnes emuāru un e-komercijas veikalu izveidošanai, izmantojot WordPress.

Sāksim…

WPExplorer pirmsākumi

WPExplorer emuāru sāka nodaļas vadītāja, kuras nosaukums bija AJ Clarke, vēlreiz, kad viņš vēl bija koledžā un tikko sāka veidot vietnes ar WordPress. Pēc dažādu WordPress padomu, jaunumu un pārskatu publicēšanas vietnes emuārā AJ palielināja savas kodēšanas prasmes un sāka ražot un pārdot savas WordPress tēmas tādās vietnēs kā Mojo Marketplace un vēlāk ThemeForest. (Piezīme: Lai iegūtu vairāk informācijas, izlasiet mūsu ceļvedi tēmu iegādei vietnē ThemeForest.)

WPExplorer vietnē ThemeForest

WPExplorer autora profils vietnē ThemeForest.

Pēc dažām agrīnām tēmas izlaišanām AJ 2013. gadā uzsāka daudzfunkcionālo kopējo WordPress tēmu, kas kopš tā laika ir kļuvusi par nozares bestselleru. WPExplorer kopš tā laika ir arī regulāri atjauninājis vietni Total – ieskaitot jaunu funkciju un vietņu demonstrāciju pievienošanu – arī citas ar mērķi saistītas tēmas, piemēram, emuāru veidošana, žurnālu un e-komercijas iespējas..

Kopā tēma vietnē ThemeForest

WPExplorer populārā tēma Total multipurpose WordPress tika uzsākta 2013. gadā.

Gadu gaitā WPExplorer emuārs ir kļuvis par vienu no lielākajām un populārākajām vietnēm par WordPress apkārt. Sadarbojoties ar vairākiem rakstniekiem (ieskaitot mani), lai publicētu vienmērīgu satura plūsmu, AJ un viņa sieva Kyla uzbūvēja vienu no pazīstamākajiem zīmoliem WordPress ekosistēmā..

Pēc komandas domām, darbos ir “daži lieliski projekti”, kuru WPExplorer ir padarījis tos skatāmus 2018. gadā..

WPExplorer atslēgas informācija

 • ThemeForest dalībnieks kopš 2009. gada.
 • ThemeForest autora vērtējums 4,5 no 5 zvaigznēm, pamatojoties uz 3 736 vērtējumiem.
 • Pārdošanā 21 WordPress motīvi.
 • Līdz šim 56 040 motīvu pārdošana vietnē ThemeForest.

Tā kā lielu daļu no šiem pārdošanas apjomiem izveidoja Total, apskatīsim šo populāro tēmu, lai palīdzētu jums izlemt, vai tā ir jūsu vietnes pareizā izvēle.

Kopējais daudzfunkcionālās WordPress tēmas pārskats

Kā minēts, Total ir vispopulārākā WordPress tēma no WPExplorer komandas. Faktiski tā ir tēma, kuru mēs iepriekš esam sīki apskatījuši emuārā. Šajā pārskatā Kevins Muldons atzina, ka Total ir “lietotājam draudzīgs un labi izstrādāts”. Lai gan viņa pārskatā varat uzzināt visu, kas jāzina par programmu Total, ja vēlaties iegūt ātru pārskatu par šīs tēmas iespējām, šeit ir īss kopsavilkums.

Kopējā tēmas popularitāte un lietotāju vērtējums

Kopā ar vairāk nekā 31 000 pārdošanas un 4,85 no 5 zvaigznīšu vidējā lietotāju vērtējuma, Total noteikti ir izmēģināta un pārbaudīta WordPress tēma ar pozitīvu reputāciju. Tas ir arī regulāri atjaunināts kopš tā sākotnējās izlaišanas 2013. gadā, un tas joprojām ir WPExplorer komandas uzmanības centrā, un šajā gadā ir ieplānotas vēl vairākas jaunas funkcijas un uzlabojumi..

Kopējais tēmu vietņu demonstrācijas

Daudzfunkcionālā tēma no parastās motīva parasti ir tās izvēle un vietnes demonstrāciju dažādība – un Total nav izņēmums. Kopā ar 46 demonstrējamām demonstrācijām, kas aptver visu, sākot no aģentūru vietnēm un korporatīvajām mājas lapām līdz fitnesa vietnēm un tiešsaistes portfeļiem, Total tiešām var izmantot, lai ātri izveidotu gandrīz jebkura veida vietnes ar WordPress.

Kopējais galvenās tēmas demonstrācija

Galvenajā kopējā demonstrācijā ir noderīgas iespējas un lapu veidnes.

Galvenais Total demonstrācija lieliski paveic darbu, parādot visu, ko šī tēma piedāvā. Ideāls aģentūru vai uzņēmumu vietnēm. Galvenajā demonstrācijas versijā ietilpst pilna platuma slīdnis, kā arī portfeļa un e-komercijas veikalu fragmenti mājas lapā. Tas ir arī komplektā ar visām jūsu vietnei nepieciešamajām lapām, ieskaitot pakalpojumus, atsauksmes un kontaktinformācijas lapas..

Kopējā sporta zāles vietnes demonstrācija

Veidojot sporta zāles vietni vai reklamējot savus personīgos treniņu pakalpojumus, Total gym demonstrācija noteikti var palīdzēt.

Ja vēlaties izveidot sporta zāles vietni ar WordPress, Total piedāvā demonstrāciju, kas ir gatava lietošanai. Šajā Total demonstrācijā, kas piemērota trenažieru zālei, personīgajam trenerim un citām ar fitnesu saistītām vietnēm, ir noderīgas funkcijas, piemēram, cenu pakešu salīdzināšanas tabula, kontakta forma, komandas dalībnieku profili un pilnekrāna slīdnis mājas lapā.

Kopējais kafejnīcas demonstrācija

Kopā var palīdzēt jums atvērt kafejnīcu, bāru vai restorānu vietni, izmantojot WordPress.

Ar pilnekrāna slīdni, kas ir ideāls, lai reklamētu labākos ēdienus vai izceltu norises vietas atmosfēru, Total café demo piedāvā ātru veidu, kā izveidot vietni savam bārā, kafejnīcā vai restorānā. Parakstu trauku fotoattēli, kā arī informācija par darba laiku var tikt parādīta mājaslapas slīdnī, bet pārējā noklusējuma kafejnīcas mājaslapas izkārtojumā ir sadaļas jūsu izvēlnei, fotogalerija, atrašanās vieta un informācija par uzņēmumu..

Kopējais ceļojumu vietnes demonstrācija

Ceļojumu emuāru demonstrācija ir tikai viens no iepriekš izveidoto emuāru dizainiem tēmā Total.

Kopā ir dažas stilīgas emuāru demonstrācijas, ieskaitot šo dizainu ceļojumu blogeriem. Izvēles mājas lapas slīdnis labi darbojas, lai reklamētu jūsu jaunākās emuāra ziņas, savukārt pielāgotos logrīkus var izmantot, lai parādītu saturu no jūsu sociālā multivides kontiem, saites uz citu emuāra saturu un jūsu autora profilu..

Tēmas modes vietnes demonstrācija kopā

Kopējā modes veikala demonstrācija ir paredzēta apģērbu un aksesuāru pārdošanai tiešsaistē.

Modes veikala demonstrācija ļauj ērti atvērt noteikta veida e-komercijas veikalu, izmantojot WordPress. Tomēr, tā kā Total pilnībā atbalsta WooCommerce tiešsaistes veikala veidotāju spraudni, jebkuru no demonstrācijām var izmantot fizisku un digitālu produktu, kā arī pakalpojumu pārdošanai..

Kopējais demonstrācijas importētāja rīks

Vietnes demonstrāciju priekšskatīšana un importēšana ir vienkārša un ērta, izmantojot Total.

Par laimi, demonstrācijas satura importēšana kopā ar Total ir ļoti vienkārša. Tātad, neatkarīgi no tā, vai esat jauns WordPress lietotājs vai vienkārši meklējat ātru savas vietnes palaišanas veidu, Total un tā sākotnēji izveidotās demonstrācijas darbojas patiešām labi. Tā kā Kopā ir ļoti elastīga WordPress tēma, iebūvētās demonstrācijas var viegli pielāgot darbam daudzos citos projektos..

Kopējās tēmas labākās iespējas

Kopā ar iepriekš izveidotu saturu, Total ir arī daudz iespaidīgu funkciju, kas palīdzēs jums izveidot vietni ar WordPress.

Velciet un nometiet lapu veidotāju

WPBakery Page Builder

Kopā ir iekļauts spraudnis WPBakery Page Builder.

Starp šīm funkcijām jūs atradīsit priekšēja satura satura redaktoru, kuru darbina populārais WPBakery Page Builder WordPress spraudnis. Pateicoties šim iespaidīgajam rīkam, jūs varat pielāgot visu Total demonstrācijas saturu, izmantojot intuitīvu saskarni.

Kopējais lapu veidotāja pielāgoto elementu skaits

Kopā ar standarta WPBakery Page Builder elementiem, Total ir arī savs satura bloku komplekts.

Varat arī izmantot lapu veidotāju un tā elementu bibliotēku, ieskaitot pielāgotos elementus Kopā, lai no jauna izveidotu pats savus unikālos satura dizainus..

Premium spraudņu izvēle

Papildus spraudnim WPBakery Page Builder spraudņi, kas iekļauti paketē Kopā, ir iekļauti premium Templatera, Slider Revolution un Layer Slider spraudņi. Tas ne tikai ļauj ietaupīt naudu, bet arī dod iespēju izveidot patstāvīgus slīdrādes un rediģēt iepriekš izveidotos slīdņus, kā arī efektīvāk pārvaldīt savus WPBakery Page Builder satura dizainus..

Total ir izveidots arī darbam ar visiem labākajiem trešo personu WordPress spraudņiem, ļaujot vietnei pievienot tik daudz papildu funkciju, cik nepieciešams..

WordPress pielāgošanas interfeiss

Vietnes, kurās tiek izmantots Total, var ļoti personalizēt, izmantojot WordPress Customizer.

Citas ievērojamas tēmas iezīmes ir šādas:

 • WordPress pielāgotāja atbalsts.
 • Būvēšanas režīmā.
 • Kastes un pilna platuma izkārtojuma iespējas.
 • Vairāki galvenes stili.
 • Iebūvēta sociālās koplietošana.
 • Pilnībā mobilais dizains.
 • Izstrādātājiem draudzīgu koda fragmentu un motīvu filtru bibliotēka.
 • Plus vēl daudzi citi.

Ja vēlaties redzēt, ko vēl var dot šī tēma, vai arī gūt iedvesmu saviem projektiem, noteikti apskatiet šo tiešo piemēru kolekciju Total in action.

Kopējais motīvu atbalsts

Balstoties uz pozitīvajām atsauksmēm no Total lietotājiem, var secināt, ka WPExplorer veic labu darbu, atbalstot viņu pamattēmu. Faktiski WPExplorer komanda ir atzinusi, ka “stabilas atbalsta komandas izveidošana” ir viena no vissvarīgākajām mācībām, kas gūta, vadot viņu biznesu. Komanda uztur kontaktus ar klientiem, pārbaudot, vai viņi nav pamanījuši kļūdas, vai ir ieteikumi, kā uzlabot tēmu..

Atbalsta pieprasījumus pirms pārdošanas var iesniegt, izmantojot sadaļu Kopā komentāri, savukārt klientu atbalsts tiek sniegts, izmantojot viņu palīdzības dienesta sistēmu.

Tēmas kopējā naudas vērtība

Rakstīšanas laikā Total bija pieejama ThemeForest tirgū tikai par USD 29. Tas ir aptuveni uz pusi zemāks nekā citu vislabāk pārdoto daudzfunkcionālo motīvu cena, padarot to par izdevīgu un izdevīgu produktu.

Šajā cenā ietilpst visu mūžu pieeja nākamajiem motīvu atjauninājumiem un sešu mēnešu atbalsts no WPExplorer. Par nelielu samaksu atbalsta periodu var pagarināt līdz 12 mēnešiem. Papildu pirkšanas iespēja ir reģistrēšanās pakalpojumā Envato Hosted, izlasiet mūsu pārskatu par Envato Hosted un iegūstiet piekļuvi Total, motīvu iestatīšanas pakalpojumam un premium WordPress mitināšanai par 19 USD mēnesī. Ja vēl neesat izvēlējies WebPress tīmekļa mitinātāju, tas varētu būt ērts veids, kā pēc iespējas ātrāk iegūt vietni tiešsaistē..

Citas ieteicamās WPExplorer WordPress motīvi

Kā minēts, WPExplorer savā portfelī vietnē ThemeForest ir 21 WordPress motīvs. Šeit ir daži no svarīgākajiem punktiem.

Fashionista WordPress emuāru veidošanas un e-komercijas tēma

WPExplorer Fashionista motīvu demonstrācija

Motīva Fashionista ir paredzēta, lai izveidotu emuārus, tiešsaistes veikalus vai abu šos veidus.

Kopš tās izlaišanas 2012. gadā Fashionista ir regulāri atjaunināta, un gadu gaitā tā ir radījusi nelielu, bet vienmērīgu pārdošanas plūsmu. Motīvam ir klasisks izskats, kas galvenokārt paredzēts blogošanai un pārdodamo produktu sarakstam. E-komercijas funkcionalitāte tiek nodrošināta, izmantojot vadošā WooCommerce tiešsaistes veikala veidotāja spraudņa atbalstu, ļaujot jums pilnībā kontrolēt, kā darbojas jūsu veikals.

Šiks emuāri un WooCommerce WordPress tēma

WPExplorer šiks tēmas demonstrācija

Šiks labi darbojas gan emuāru autoriem, gan tiešsaistes veikalu īpašniekiem.

Aprakstīta kā moderna un stilīga WordPress tēma, Chic ir vēl viena iespēja, kas paredzēta emuāru autoriem un tiešsaistes veikalu īpašniekiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties vienkārši dalīties ar jaunākajām domām vai pārdot produktus tiešsaistē, Chic varētu būt laba izvēle. Tāpat kā daudzas citas WPExplorer tēmas, arī Chic ir savietojams ar pakalpojumu Envato Hosted, kas ietver WordPress vietnes mitināšanu no mātesuzņēmuma ThemeForest..

Noir pielāgojami emuāru autori e-komercijas WordPress tēma

Noir tēmas demonstrācija

Mājas lapas slīdnis ir tikai viena no iespējamām Noir tēmas konfigurācijas opcijām.

Noir ir vēl viena elastīga emuāru veidošanas tēma ar labu e-komercijas atbalstu. Reklāmu vietas piedāvā papildu veidu, kā nopelnīt naudu no jūsu WordPress vietnes, savukārt pielāgošanas opcijas sniedz jums labu kontroli pār jūsu vietnes dizainu. Sociālo mediju integrācija nāk standartaprīkojumā, un starp iespējām ir tādas funkcijas kā sociālie pieteikšanās, Facebook komentēšana un pielāgoti Instagram plūsmas logrīki..

Ņujorkas minimālais emuārs un veikala WordPress tēma

Ņujorkas tēmas demonstrācija

Ņujorkas tēma nesen tika atjaunināta 2018. gadam.

Ņujorka ir jaunākā WPExplorer tēma. Tas tika izlaists 2016. gada beigās, bet nesen ir atjaunināts. Ar minimālu dizainu, kas paredzēts emuāriem un e-komercijas veikaliem, Ņujorkai ir pilna platuma izkārtojums, ko var viegli pielāgot, izmantojot motīvu opciju vadības paneli. Pielāgoti logrīki, vairāki mājas lapas izkārtojumi un pilnībā reaģējošs dizains ir iekļauti Ņujorkas tēmu sarakstā.

Kopā ir noteikti vispopulārākā tēma no WPExplorer, un pēc funkciju saraksta un iepriekš izveidoto vietņu demonstrāciju izvēles pārbaudīšanas ir viegli saprast, kāpēc. Tomēr, ja jūs meklējat motīvu, kas izveidots īpašam mērķim, nevis daudzfunkcionālai opcijai, ar salīdzinošu funkciju trūkumu, kas palīdz nodrošināt vienkāršotāku lietotāja pieredzi, laba izvēle varētu būt viena no citām WPExplorer tēmām..

Noslēguma domas

WPExplorer ir paveikuši iespaidīgu darbu, vadot veiksmīgu tēmu biznesu, vienlaikus pārvaldot aizņemtu daudzu autoru emuāru, kas ir labi lasāms un meklētājprogrammās labi novērtēts..

Atzīstot ThemeForest tirgus potenciālu un izlaižot dažas vienmērīgas tēmas, pirms WPExplorer varēja gūt milzīgus panākumus ar jaudīgo daudzfunkcionālo tēmu Total, WPExplorer spēja pārvarēt popularitātes vilni, kuru baudīja WordPress programmatūra un tās ekosistēma..

Tā kā šogad ir plānoti vairāk projektu, WPExplorer noteikti atrodas šeit tālajiem maršrutiem. Tātad, ja jūs meklējat motīvu gandrīz jebkura veida WordPress vietnei, pārliecinieties, ka atradīsit nepieciešamo kopā ar Total un mazākā mērā arī citas viņu tēmas, savukārt emuāra saturs jums palīdzēs lai palaistu savu vietni un pārietu uz nākamo līmeni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map