Tilta tēmas apskats: universāla WordPress tēma ar 56 dažādiem dizainparaugiem

Kur iegādāties WordPress motīvus


Pašlaik tilpums, kas ievērojami pārsniedz 15 000 pārdošanas apjomus, Bridge tagad ir 12. vislabāk pārdotā WordPress tēma vietnē ThemeForest – pārdošanas apjomam pieaugot arvien straujāk!

Izveidojis QODE (uzņēmums, kas jau ir ieguvis ļoti iespaidīgus kopsummas 35 000 pārdošanas apjomus vietnē ThemeForest – tādējādi palīdzot viņiem iegūt titulu “2013. gada vislabāk pārdotais autors”), Bridge ir ārkārtīgi daudzpusīga WordPress tēma, kuru var izmantot visu dažādu vietņu veids: vai tās būtu korporatīvās vietnes, emuāri, portfeļi, tiešsaistes žurnāli un / vai pat e-komercijas veikali.

Apskatīsim, kas padara šo tēmu tik neticami populāru …

Īpašības un dizains

Viens no lielākajiem tirdzniecības punktiem, ko Bridge var piedāvāt, ir lielais tajā esošo iepriekš sagatavoto veidņu skaits. Pašlaik tajā ir 56 dizainparaugi, kurus jūs varat izmantot – ieskaitot drīzumā modeļus, fotogrāfiju dizainus, portfeļa dizainus, korporatīvos dizainus un daudzus citus. Turklāt izstrādātāji bieži pievieno arī pilnīgi jaunus dizainus.

Bridge WordPress tēma - Ekrānuzņēmums

Šie dizainparaugi ir skaisti uzbūvēti, un tie ir patiesi lielisks sākumpunkts ikvienam, kurš vēlas izveidot savu individuālo dizainu. Kā jūs varētu gaidīt no populārākās WordPress tēmas, visi šie dizaini ir atsaucīgi – tas nozīmē, ka tie visi izskatīsies lieliski jebkurā ierīcē. Turklāt daudzi arī lepojas ar pilnekrāna režīmu cilvēkiem, kuri izmanto īpaši lielus monitorus / displejus.

Bridge Demo galerija

Divi spraudņi ir komplektā ar tēmu: Visual Composer (28 USD vērtībā) un Layer Slider (17 USD vērtībā).

Vizuālais komponists ir vislabāk pārdotais lapu veidošanas spraudnis (ar līdz šim pārdotu vairāk nekā 50 000!), kas ļauj dažu minūšu laikā izveidot savu profesionālo dizainu, izmantojot vienkāršu vilkšanas un nomešanas saskarni. Daudzējādā ziņā tas zināmā mērā izlīdzina tīmekļa dizaina apstākļus, jo gandrīz ikvienam neatkarīgi no viņu tehniskās pieredzes tas ļauj relatīvi viegli noformēt skaistas lapas..

Līdzīgi, Slāņa slīdnis (šobrīd ar lieliem pārdošanas apjomiem vairāk nekā 25 000 ir viens no WordPress pieejamajiem bīdāmo spraudņu funkcijām. Tas atbalsta attēlus un video, tam ir vairāk nekā 200 iepriekš iestatītu 2D un 3D slaidu pāreju, un tas ir iesaiņots ar 13 dažādiem izskata / ādas veidiem..

Abi šie spraudņi ir nepieciešami tiltam, un pēc tēmas aktivizēšanas jums nekavējoties tiks ieteikts tos instalēt (ja vēl neesat to izdarījis)..

Bridge piedāvā arī vietējo atbalstu trim citiem mežonīgi veiksmīgiem / populāriem spraudņiem: WooCommerce (iespējams, vispiemērotākais pieejamais e-komercijas WordPress spraudnis), WPML – WordPress daudzvalodu spraudnis (vispopulārākais komerciālais WordPress tulkošanas spraudnis) un 7. kontakta forma (neticami populārs WordPress kontaktformas spraudnis).

Kā jūs varētu gaidīt no šī kalibra tēmas, Bridge ir salikts, izmantojot visas jaunākās kodēšanas tehnikas (HTML5, CCS3 un jQuery), un piedāvā lielisku pievilcīgu vizuālā dizaina elementu izvēli, ieskaitot:

 • Animētas lapas pārejas
 • Fonta satriecošās ikonas
 • Neierobežotas krāsas un neierobežotas galvenes
 • Pārsteidzošs slīdņu atbalsts un video foni
 • Interaktīvie elementi, piemēram, sektoru diagrammas un joslas
 • Īskoda atbalsts

Bridge atbalsta arī visus WordPress ziņu formātus – padarot to par lielisku izvēli emuāru dizainam kopumā.

Tiltu emuāru dizains

Daži piemēri …

Kā jau minēts, tēmai ir ļoti dažādi dizaini. Šeit ir daži pamata piemēri tam, ko var sasniegt ar Bridge:

1. piemērs.

1. tilta tēmas piemērs

2. piemērs.

Bridža tēmas 2. piemērs

3. piemērs.

3. tilta tēmas piemērs

… Pirmo reizi instalējot un aktivizējot Bridge, jūsu vietne pieņems sākotnēju minimālisma dizainu; tomēr jūs drīz vēlēsities sākt krāsu pielāgošanu utt., izmantojot iestatījumu apgabalu, vai ielādēt vienu no daudzajiem gataviem dizainiem, no kuriem strādāt.

Administratora panelis

Lielais funkciju skaits, ar kurām Bridge var lepoties, kļūst acīmredzams, kad apmeklējat tēmas iespēju lapu. Simtiem opciju tiek parādītas vairāk nekā 17 kategorijās.

Lielāko daļu opciju var iespējot vai atspējot ar vienu klikšķi, tomēr atradīsit arī tekstlodziņus pielāgotas CSS un SEO informācijas ievadīšanai. Krāsas var pielāgot, izmantojot krāsu paņēmējus katram vietnes saturam, piemēram, galvenei, kājenei, emuāram vai portfelim utt. Tomēr WordPress Customizer atbalsts ir ierobežots, kas nozīmē, ka jūs nevarēsit veikt izmaiņas savā noformējiet un priekšskatiet tos reāllaikā.

Sociālo mediju kopīgošanas joslu var parādīt arī izvēlētās vietnes vietnēs. Un lai es neaizmirstu pieminēt, ir arī ērts apkopes režīma variants – kaut ko, bez šaubām, novērtēsit, ja izvēlēsities parādīt apmeklētājiem ziņojumu “drīzumā drīzumā” vai “tiek gatavots”, pirms jūs sākat savu galīgo versiju dizains. Ir arī atiestatīšanas poga, kas ļauj viegli atiestatīt visas dažādās iespējas to sākotnējos iestatījumos, ja jums tas kādreiz būs nepieciešams.

Vispārīgās iespējas

Visual Composer padara jūsu lapu veidošanu vienkāršu. Viss, kas jums jādara, ir izvēlēties vienu no pieejamajiem 40 vai vairāk satura elementiem un ievietot tos savā lapā – tas ir fantastisks rīks, kad esat jau iepazinies ar tā lietošanu.!

Visual Composer Backend Editor

Viena klikšķa importēšanas lapa ļauj jums importēt jebkuru no 56 dizainparaugiem, kas tiek piegādāti kopā ar Bridge (piezīme: izstrādātāji šos dizainparaugus dēvē par “demonstrācijām”). Katram dizainam varat izvēlēties importēt visu, vai tikai parauga saturu, logrīkus vai opcijas.

Importēt ar vienu klikšķi

Pielāgotus pastu veidus izmanto, lai savā vietnē ievietotu jaunus slīdņus, attēlu karuseļus un atsauksmes. Tos var atrast galvenajā WordPress administratora izvēlnē.

Pēc noklusējuma Bridge ir 13 reģistrētu logrīku apgabali, tomēr, izmantojot WordPress logrīku lapu, var pievienot papildu pielāgotos logrīku apgabalus. Pēc noklusējuma motīvs piedāvā divus pielāgotus logrīkus: logrīks ar aicinājumu uz darbību un logrīks izvēlne-ziņas. Tomēr tas nav milzīgas neērtības, jo papildu logrīkus var viegli pievienot, izmantojot dažādus WordPress spraudņus.

Logrīku apgabali

Kopumā mani ļoti pārsteidza Bridžs. Lai gan tajā iekļauto funkciju skaits sākumā var šķist nedaudz milzīgs, šī ir problēma, kuru lielā mērā risina iepriekš sagatavotās veidnes, kas nāk ar tēmu (tādējādi dodot jums mazāk iebiedējošu sākumpunktu, no kura strādāt).

Viena no ievērojamām motīva izmaiņām ir jebkura tās iestatījumu importēšanas un eksportēšanas funkcionalitāte. Tilts ir daudzpusīgs dizains, tāpēc lietotāji to, iespējams, izmantos vairākos domēnos, diemžēl šobrīd nav iespēju dublēt iestatījumus un pārsūtīt tos uz citu vietni, ja vēlaties. Cerams, ka tas ir kaut kas, ko izstrādātāji pievienos nākamajā laidienā.

Noslēguma domas

Tilts ir viena no elastīgākajām WordPress tēmām, kas jebkad ir izlaista (to varētu pat uzskatīt par 56 tēmām vienā), un Visual Composer iekļaušana nozīmē, ka lapas var viegli veidot gan vietnes aizmugurē, gan priekšpusē..

Pirmoreiz aktivizējot Bridge, es iesaku ielādēt dizainu (demonstrācijas veidni), lai jūs labāk saprastu, kas ir iespējams, izmantojot Bridge. Pēc tam jūs varēsit pielāgot visas dažādās krāsas un iestatījumus, lai iegūtu tādu izskatu, kāds jums šķiet.

Bridža mazumtirdzniecība vietnē ThemeForest ir USD 58. Tas tiek atjaunināts katru nedēļu, un izstrādātāji piedāvā lielisku atbalstu, izmantojot vietnes ThemeForest komentāru sadaļu. Ja jūs to vēl neesat izdarījis, es ļoti ieteiktu to apskatīt!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map