OceanWP WordPress tēmas apskats: ātrs, pielāgojams un lapu veidotājam draudzīgs!

WordPress piedāvājumi


OceanWP ir ātri ielādējama WordPress tēma, kurai ir liels atbalsts trešo pušu spraudņiem un velku un nomešanu lapu veidotājiem..

Turklāt tās motīvu demonstrācijas sistēma ļauj pārveidot vietni ar vienu klikšķi.

OceanWP piedāvā daudz lielisku funkcionalitāti, kas atrodas ārpus komplektācijas, un tā funkcijas var uzlabot arī virkne bezmaksas un premium spraudņu paplašinājumu. Vairāk tēmu dizainu ir pieejami arī tad, ja jaunināt uz OceanWP Core Extensions Bundle.

Tāpēc nav pārsteigums, ka dizains ir ārkārtīgi populārs. Tēmas bezmaksas versija ir aktivizēta vairāk nekā 300 000 vietnēs, un tai ir gandrīz ideāls piecu zvaigžņu vērtējums vietnē WordPress.org..

Šajā rakstā es jums parādīšu, ko OceanWP var piedāvāt un kā jūs to varat izmantot, lai izveidotu profesionāla izskata vietni.

Daudzfunkcionālā WordPress tēma

OceanWP ir mūsdienīgs WordPress dizains – tas reaģē un var atbalstīt vairākas valodas.

OceanWP WordPress tēma - mājaslapa

WooCommerce integrācija ir fantastiska, jo daudzi WooCommerce pielāgojumi ir iebūvēti tieši vietnē – piemēram, dizainam ir iepirkumu groza uznirstošais elements un iepirkumu groza peldošā josla. Pastāv arī ātrās apskates režīms, kas ļauj klientam redzēt produktu, neizejot no lapas.

Iemesli mīlēt OceanWP

Neizstrādātāju (piemēram, es) izplatīta problēma ir tā, ka var būt grūti mainīt WordPress motīvu, kas pārsniedz tā sākotnējo dizainu. Protams, krāsu un fontu maiņa ir diezgan vienkārša, taču WordPress motīvi ne vienmēr ļauj viegli mainīt vispārējo struktūru.

Tā nav problēma ar OceanWP. Jūs varat izvēlēties no daudziem profesionāliem WordPress dizainiem, kurus var importēt jūsu vietnē, izmantojot motīvu demonstrācijas sistēmu.

Radošie demonstrējumi

Tēmas demonstrāciju kvalitāte ir augsta.

Lai arī visus dizainus var izmantot dažādiem vietņu veidiem, vairums ir izstrādāti īpašam mērķim, piemēram, tiešsaistes veikalam vai korporatīvai vietnei..

Grāmatas tēmas demonstrācija

OceanWP ir pieejami vairāk nekā 20 spraudņu paplašinājumi, un tos var izmantot, lai pievienotu vairāk stila opciju, papildu logrīkus lapu veidotājiem, jaunus pielāgotos ziņu veidus un daudz ko citu..

Piemaksu paplašinājumus var iegādāties komplektā vai atsevišķi – par USD 9,99 gadā.

Paplašiniet funkcionalitāti ar spraudņu paplašinājumiem

Ja izmantojat vecāku WordPress motīvu, iespējams, ka stilīgās lapas, kuras esat izveidojis, izmantojot vilkšanas un nomešanas lapu veidotāju, piemēram, Divi, tiek sapludinātas nelielā audekla vietā lapas vidū.

Par laimi, OceanWP tika izveidots, paturot prātā lapu veidotājus.

Katrā lappusē varat definēt, vai tiek parādītas sānjoslas, galvenes un kājenes. Varat arī kontrolēt citus svarīgus lapas iestatījumus, piemēram, logotipu un piemales.

Šis kontroles līmenis nozīmē, ka jūs varat attiecīgi pielāgot katru lapu un nodrošināt, ka vietnes struktūra un saturs ir harmonijā.

Lapu veidotāju atbalsts

Lai gan OceanWP ir pieejami 13 augstākā līmeņa spraudņu paplašinājumi, ir arī plaša funkcionalitātes daļa, kas ir bezmaksas.

OceanWP instalēšana & Ieteicamie spraudņi

OceanWP var lejupielādēt no WordPress.org vai tieši no motīvu lapas WordPress izskata sadaļā.

OceanWP WordPress tēma

Kad būsit aktivizējis OceanWP, tiks parādīts ziņojums, kurā ieteikts instalēt trīs WordPress spraudņus: Elementor, Ocean Extra un WP Forms.

Izstrādātājiem patiešām jāuzsver, ka Ocean Extra ir nepieciešams spraudnis, nevis ieteicams spraudnis. Svarīga motīva funkcionalitāte, piemēram, OceanWP vadības panelis, netiks parādīta, ja netiks aktivizēta Ocean Extra.

Ieteicamie spraudņi

Tagad ir ierasts, ka spraudņu izstrādātāji pēc aktivizēšanas ved lietotājus uz slampāt lapu vai katras lapas augšpusē parāda apsveikuma ziņojumu..

Es novērtēju to, kāpēc izstrādātāji to dara, bet, ja vienlaikus tiek aktivizēti vairāki WordPress spraudņi, tas var būt satriecoši.

Es atklāju, ka tas tā ir gadījumā ar OceanWP, kad vienlaikus aktivizēju Elementor, Ocean Extra un WP Forms..

Darba sākšana ar WP veidlapām

Pēc ieteikto spraudņu aktivizēšanas tiku novirzīts uz WP Forms darba sākšanas lapu. WP Forms sveiciena lapa lika šai lapai izskatīties mazliet sajukusi.

Pat pēc pāriešanas uz citu savas vietnes lapu es joprojām tiku bombardēts ar ziņojumiem. Man ieteica palaist iestatīšanas vedni, lejupielādēt Ocean Sticky Header paplašinājumu, izvēlēties anonīmu spraudņu datu apkopošanu Elementor un atstāt novērtējumu vietnē WordPress.org OceanWP..

Kā es teicu, tas bija milzīgs.

Ieteikto spraudņu ziņojumi

Es pilnībā atbalstu tādas funkcijas kā lapu veidošana un kontaktu formas, kas tiek pievienotas tēmai, izmantojot spraudņus. Ritenis nav jāizgudro no jauna, tāpēc funkcionalitātes uzlabošana, izmantojot spraudņus, gandrīz vienmēr ir labākais ceļš.

Es tomēr uzskatu, ka OceanWP izstrādātājiem ir jāuzlabo šī instalēšanas pieredzes daļa jauno WordPress lietotāju labā.

Vietnes iestatīšana

OceanWP iestatīšanas vednis palīdz jums sākt darbu ar tēmu.

Lai iestatīšanas vednis būtu pieejams, ir jāaktivizē bezmaksas Ocean Extra paplašinājums.

Darba sākšana

Nākamajā lapā varat izvēlēties vietnes dizainu.

Visas 13 bezmaksas demonstrācijas var priekšskatīt un pēc tam instalēt no šīs lapas. Ja vēlaties, varat šo darbību izlaist.

Atlasiet Demonstrācijas veidne

Es izvēlējos importēt ceļojuma demonstrāciju.

Pēc tam man ieteica importēt saturu svaigā WordPress instalācijā. Datu bāzi var notīrīt, izmantojot WordPress datu bāzes atiestatīšanas spraudni, piemēram, WP Reset, Advanced WordPress Reset vai Reset WP.

Vairāki spraudņi tika atzīmēti kā nepieciešami arī šajā lapā. Papildus ieteiktajiem spraudņiem, kurus es aktivizēju iepriekš, man lika instalēt arī bezmaksas spraudņus Pielāgota sānjosla un Sociālā kopīgošana.

Savādi, ka divi premium spraudņi, Sticky Header un Elementor Widgets, arī tika atzīmēti kā nepieciešami. Es biju par to pārsteigts, jo ceļojuma demonstrāciju varēja brīvi instalēt.

Šie divi spraudņi mazumtirdzniecībā ir USD 9,99 gadā. Tie nav dārgi, bet es neuzskatu, ka jebkuram bezmaksas demonstrācijas dizainam, lai pareizi darbotos, ir nepieciešams premium spraudnis. Tas ir slēpīgs veids, kā piespiest lietotājus veikt jauninājumus.

Par laimi, jūs varat pāriet uz nākamo darbību, tos neinstalējot. Tomēr tas nozīmē, ka gala iznākums neatbilst tēmas priekšskatījumam.

Šīs lapas apakšā varat arī apstiprināt, kādus datus vēlaties importēt. Visas iespējas tiek pārbaudītas pēc noklusējuma.

Demonstrācijas satura importēšana

Nākamajā lapā varat pielāgot svarīgus savas vietnes iestatījumus, piemēram, logotipu, vietnes nosaukumu un tagu līniju.

Pielāgojiet OceanWP

Šī lapa ļauj jums arī izvēlēties noklusējuma krāsas vietnes dizainam un saitēm.

Pēc noklusējuma visas krāsas ir pelēcīgas, tāpēc katra no tām būs jāizvēlas no krāsu atlasītāja. Es labprāt redzētu šajā posmā pieejamas iepriekš iestatītas krāsu shēmas, lai ne-dizaineriem būtu izejas punkts.

Pielāgojiet OceanWP

Nākamajā lapā jums tiks lūgts reģistrēties OceanWP e-pastu sarakstā apmaiņā pret bonusa video. Varat to izlaist un apmeklēt savu jauno vietnes dizainu.

Jūsu vietne ir gatava

Sākumā es biju pārsteigts par to, cik labi izskatījās mana vietne pēc demonstrācijas importēšanas, bet, kad es mazliet ienācu dziļāk, es biju mazliet nokaitināta.

Pirmais, ko pamanīju, nebija tas, ka mana vietnes navigācijas izvēlne nemainījās, jo nebiju iegādājies premium Sticky Header paplašinājumu.

Ceļojumu demonstrācija

Tuvāk apskatot, manas vietnes mājas lapa lielākoties bija tukša, jo es nebija instalējis premium Elementor Widgets paplašinājumu.

OceanWP tukšs saturs

Elementor logrīku papildinājumā ir emuāru tīkla logrīks ziņu parādīšanai. Bez piekļuves šai funkcionalitātei es nevarēju publicēt savas ziņas režģa formātā, kas man patika ceļojuma demonstrācijā.

Emuāru tīkla logrīks

Kopumā es uzskatu, ka iestatīšanas vednis ir laba lieta. Iesācējiem tas būs liels palīgs, sākotnēji izveidojot savu vietni ar OceanWP.

Viss uzstādīšanas vedņa mērķis ir vienkāršot darba sākšanu. Es uzskatu, ka iestatīšanas vednim vajadzēja būt iebūvētam pašā OceanWP tēmā, nevis jāpieprasa aktivizēt OceanWP spraudni, jo tas būtu uzlabojis instalēšanas procesu iesācējiem. Arī šajā posmā izstrādātāji varēja ieteikt WordPress spraudņus, lai labāk izskaidrotu katra spraudņa priekšrocības. Būtu prātīgāk to darīt šādi, jo iestatīšanas vednim jau ir lapa, kurā tiek lūgts instalēt spraudņus.

Lielāka problēma ir tā, ka bezmaksas motīvu demonstrācijas darbībai nepieciešami premium paplašinājumi. Tas ir jāmaina.

Pēc ceļojuma demonstrācijas importēšanas es pārbaudīju citu dizainu spraudņu prasības un secināju, ka visiem bezmaksas motīvu dizainiem ir nepieciešami premium spraudņi, lai tie darbotos pareizi. Katru vienu. Daudzu motīvu demonstrāciju veikšanai bija nepieciešami četri premium spraudņu paplašinājumi, lai lietotājs varētu atjaunot priekšskatīto dizainu.

Dažiem dizainparaugiem jūs zaudēsit tikai lipīgās navigācijas izvēlnes izmantošanas funkcionalitāti, bet citiem jūs zaudēsit svarīgus motīvu elementus..

Es vēlētos, lai izstrādātāji pievērstos šai problēmai un modificētu bezmaksas motīvu demonstrācijas, lai viņi varētu tos izmantot 100%.

Jūsu OceanWP vietnes pielāgošana

Kad ir aktivizēta Ocean Extra, jūsu admin izvēlnē tiks parādīta OceanWP motīvu paneļa izvēlne. To sauc par “Motīvu paneli” – lai arī es uzskatu, ka “OceanWP” būtu piemērotāks.

Galvenā motīvu paneļa lapā varat iespējot un atspējot sadaļas no WordPress motīvu pielāgošanas sadaļas. Jūs, visticamāk, iespējot visas sadaļas.

Zem tā atradīsit saites uz svarīgiem pielāgošanas iestatījumiem, piemēram, logotipa augšupielādi un galvenes modificēšanu..

Iestatīšanas vedni var arī vēlreiz palaist no šīs lapas.

Motīvu paneļa funkcijas

Integrācijas ar trešo personu pakalpojumiem var atrast integrācijas cilnē.

Ja spraudņu paplašinājumi nav aktivizēti, integrācijas iespējas būs redzamas tikai MailChimp.

Tēmu paneļa integrācija

OceanWP ir sava veidņu sistēma. Jūs varat izveidot jaunas veidnes, izmantojot WordPress vizuālo redaktoru, un jebkurā laikā tās atkārtoti izmantot, izmantojot īskodu.

Tas ir noderīgi, ja ziņām un lapām bieži pievienojat to pašu saturu.

Piemēram, ja esat izveidojis reklāmas veidni, jūs varat pievienot piedāvājumu jaunām ziņām un lapām, vienkārši izmantojot īskodu. Tas var būt ļoti noderīgi, jo tas nozīmē, ka bieži izmantoto saturu var pārveidot vienā centrālā vietā un izmantot simtiem lapu atjaunināšanai.

OceanWP veidņu bibliotēka

Viena no mazāk zināmajām OceanWP funkcijām ir arī viena no manām izlasēm.

Skriptu un stilu lapā varat iespējot un atspējot desmitiem Javascript un CSS elementu. Funkciju, kuras jūs neizmantojat, atspējošana palīdzēs samazināt jūsu lapu kopējo izmēru, kas, savukārt, paātrina lapas ielādes laiku..

Skriptu un stilu panelis

Visus motīvu iestatījumus var eksportēt .dat failā, kas ir noderīgi, ja vēlaties dublēt vēlamos iestatījumus vai jāpārnes OceanWP no testa vides uz dzīvu vietni..

OceanWP importētājs un eksportētājs

Stila opcijas un vietnes iestatījumus, kas konfigurēti, izmantojot iestatīšanas vedni, var modificēt, izmantojot WordPress motīvu pielāgošanas rīku.

Iepriekš lietotājiem bija jāinstalē spraudnis Demo Import Extension, lai demonstrācijas varētu importēt savā vietnē. Šī funkcionalitāte tagad ir pārvietota uz Ocean Extra lapā “Instalēt demonstrācijas”.

“Visas bezmaksas demonstrācijas ir iekļautas jaunākajā Ocean Extra spraudņa versijā, tāpēc Ocean Demo Import spraudni var noņemt no jūsu vietnes.”

Process ir identisks: redzēsit “bezmaksas” demonstrāciju sarakstu, kuras var instalēt; katram demonstrācijai ir pieejams priekšskatījums, un, noklikšķinot uz dizaina, tiek parādīts, kādi spraudņi tam nepieciešami.

Instalējiet demonstrācijas

Kopumā OceanWP piedāvā 13 bezmaksas demonstrācijas un 21 pro demonstrācijas.

Nevar noliegt šo dizainu kvalitāti: Visi tie – gan bezmaksas, gan premium – ir izveidoti atbilstoši augstiem standartiem. Bez šaubām, tā ir viena no labākajām OceanWP funkcijām, jo ​​tā ļauj pārveidot vietni par kaut ko īpašu.

Lūdzu, pārbaudiet galveno demonstrācijas lapu vietnē OceanWP, lai labāk izjustu OceanWP demonstrācijas dizaina standartu..

Dizaina demonstrācijas

Motīvu paneļa pēdējā lappusē tiek reklamēti OceanWP premium paplašinājumi.

OceanWP Premium paplašinājumi

OceanWP iestatījumu apgabals atrodams zem WordPress vizuālā redaktora visām ziņām, lapām un pielāgotajiem ziņu veidiem. Visi šeit definētie iestatījumi attiecas tikai uz attiecīgo lapu, un tie netiks piemēroti citām jūsu vietnes lapām.

Šajā iestatījumu lodziņā pieejamo opciju skaits ir fantastisks.

Kā minēts iepriekš, jūs varat atspējot dizaina daļas, piemēram, galvenes, kājenes un sānjoslas. Varat arī mainīt galvenes stilu.

Īsos kodus var pievienot pirms un pēc jūsu lapu galvenajām daļām, kā arī varat mainīt izmantoto logotipu un navigācijas izvēlni.

Šie iestatījumi var būt noderīgi, zīmolējot konkrētas vietnes vietnes. Piemēram, ja jūsu vietnē ir dokumentācijas zona, jūs varat augšupielādēt logotipu ar atšķirīgu zīmolu un saiti uz galveno dokumentāciju tieši no galvenās izvēlnes.

Galvenās lapas iestatījumi

Virsrakstus var pilnībā mainīt. Jūs varat mainīt virsrakstu, apakšpozīciju un nosaukuma stilu. Varat arī to pilnībā atspējot. Maizes drupatas un kājeni var pielāgot līdzīgā veidā.

Unikālas pasta formāta opcijas ir pieejamas arī audio, video, saitēm, pēdiņām un citam.

Titullapas iestatījumi

Spēja pielāgot katru jūsu vietnes lapu pēc jūsu izvēles padara OceanWP ļoti jaudīgu. Iespējas ir neierobežotas.

Tēmas klienta izmantošana

Lielāko daļu iestatījumu un veidošanas iespēju var atrast WordPress tēmas pielāgošanas rīkā.

Visas šeit veiktās izmaiņas reāllaikā var priekšskatīt galddatoriem, planšetdatoriem un viedtālruņiem.

Vispārīgo iestatījumu sadaļā varat atrast daudzus svarīgus vietnes iestatījumus. No šejienes jūs varat mainīt savas vietnes dizaina stilu un galvenās vietnes daļas izkārtojuma stilu, kā arī kontrolēt lapas veidošanu..

Tipogrāfiju var modificēt katram elementam jūsu vietnē, bet laukums, kas man izceļas, ir galvenes sadaļa.

Lielākajai daļai motīvu demonstrāciju ir vairāki galvenes stili. Krāsas, polsterējumu, piemales un daudz ko citu var viegli mainīt. Jūsu galvenē var augšupielādēt lielus attēlu un video reklāmkarogus, lai jūsu vietne izceltos.

WordPress tēmas pasūtītājs

Jūsu emuāram pieejamās iespējas ir arī fantastiskas. Varat izmantot lielus attēlus, sīktēlus vai režģa izkārtojumu, un emuāru elementus var iespējot un atspējot ar vienu klikšķi.

Kājenes sadaļā varat noteikt, vai tas tiek parādīts planšetdatoros un viedtālruņos, kā arī ar īso kodu palīdzību varat izveidot pats savu autortiesību ziņojumu..

Emuāra iestatījumi

Mēs redzam, ka arvien vairāk tēmu izstrādātāju izmanto WordPress motīvu pielāgošanas rīku, nevis izmanto tradicionālo opciju lapu, kuru darbina tādu opciju panelis kā Redux Framework. Man tas der tikai labi.

Tēmas pielāgošana ne vienmēr ir ātrākais veids, kā veikt izmaiņas vietnē, taču tā ir maza cena, kas jāmaksā par iespēju redzēt izmaiņas, kad tās veicat..

OceanWP pamata paplašinājumi

OceanWP galveno funkcionalitāti var paplašināt, izmantojot spraudņu paplašinājumus. Rakstīšanas laikā bija 20 spraudņu paplašinājumi, un septiņus no tiem varēja lejupielādēt bez maksas. Vietnē OceanWP joprojām ir saraksts ar pašreiz nederīgo Demo importēšanas paplašinājumu, tāpēc tajā teikts, ka ir 21 spraudņu paplašinājumi.

Septiņi bezmaksas paplašinājumi ir šādi: pielīmējiet jebko; Modālais logs; Posts Slider; Pielāgota sānjosla; Produktu koplietošana; Sociālā koplietošana un, protams, Ocean Extra. Visus šos spraudņus var lejupielādēt no WordPress.org vai tieši no jūsu WordPress administratora apgabala.

Ar Ocean Extra jūs jau būsit iepazinies. Šis spraudņa paplašinājums ir nepieciešams, lai importētu motīvu demonstrācijas, motīvu paneli, skriptus un stilus un daudz ko citu. Tas būtu jānorāda pēc nepieciešamības, vai arī funkcionalitātei jābūt iebūvētai tieši OceanWP.

Stick Anything ir vienkāršs spraudnis, kas ļauj jūsu lapai pielīmēt noteiktu CSS elementu. To varētu izmantot logotipiem, veidlapām un citam.

Modālo logu var izmantot, lai pievienotu saturu modālajam logam un parādītu pogu visur, kur vēlaties.

Posts Slider ļauj parādīt jūsu emuāra ziņas skaistos slaidos. Jums ir pilnīga kontrole par izmantoto sīktēlu izmēru, slaidu skaitu un to ātrumu. Slaidus var ierobežot arī tikai ar vienas kategorijas sludinājumiem.

Okeāna ziņu slīdnis

Pielāgota sānjosla ļauj izveidot neierobežotu skaitu sānjoslu. WordPress ir pieejami arī daudzi citi sānjoslas spraudņi, taču jūs, iespējams, vēlēsities izmēģināt šo, jo tas ļauj pārvaldīt sānjoslas tieši no OceanWP motīvu paneļa.

Produkta koplietošanas spraudnis ļauj WooCommerce lietotājiem parādīt sociālo mediju koplietošanas pogas zem produktiem.

Ja zem emuāru ierakstiem vēlaties pievienot kopīgošanas pogas, jums jāizmanto sociālā kopīgošana. Spraudnis atbalsta vairākus sociālo mediju pakalpojumus, tostarp Twitter, Facebook, LinkedIn un Pinterest. Es biju patīkami pārsteigts par to, cik jaukas koplietošanas pogas bija šajā spraudnī.

Okeāna sociālā koplietošana

Bezmaksas spraudņu paplašinājumi, kas ir pieejami OceanWP, ir pareizi, taču, izņemot OceanWP Extra, tie nav īpatnēji OceanWP.

Tāpēc, ja vēlaties pievienot slaidus, pielāgotas sānjoslas vai sociālo mediju koplietošanas pogas, ieteicams apsvērt alternatīvas.

OceanWP Premium paplašinājumi

OceanWP ir pieejami trīspadsmit spraudņu paplašinājumi.

Paplašinājumi ir: Pilnekrāns; Paziņojums par sīkdatnēm; Popup Login; Instagram; Baltā etiķete; Portfelis; Woo popup; Lipīga kājene; Okeāna āķi; Elementor preces; Sānu panelis; Lipīga galvenes un kājenes atsauce.

Izstrādātāji ir paplašinājuši cenu par konkurenci, katra mazumtirdzniecības cena ir tikai USD 9,99 gadā.

Ja grozam pievienosit paplašinājumu, jūs tiksit mudināts izmantot OceanWP galveno paplašinājumu paketi, kurā ir iekļauti visi augstākās kvalitātes paplašinājumi, par cenu 34,99 USD. Šī komplekta personiskā licence parasti maksā 39,99 USD gadā, tāpēc pārliecinieties, ka jūs noklikšķināt, lai iegādātos paplašinājumu pats, lai piekļūtu piedāvājumam un ietaupītu 5 USD..

Pakavējies sekundi

Papildus visiem galvenajiem paplašinājumiem pakete ļauj piekļūt 12 mēnešu atbalstam un atjauninājumiem, kā arī piekļuvei 21 pro demonstrācijas dizainam..

Visas trīs licences opcijas ļauj piekļūt vienam un tam pašam saturam. Tomēr, tērējot vairāk, izmantošana palielinās. Uzņēmējdarbības licence, kuras cena ir 79,99 USD gadā, sniedz atbalstu un atjauninājumus trim vietnēm, un neierobežotā licence – USD 129,99 gadā – pilnībā novērš lietošanas ierobežojumus..

Galveno paplašinājumu pakete

Piemaksu paplašinājumi var palīdzēt jums izdarīt daudzas dažādas lietas.

Pilnekrāna režīmā varat izveidot vietni pilnekrāna ritināšanai, un jūs varat pielāgot ritināšanas ātrumu un navigācijas krāsu, lai palīdzētu jums parādīt savu saturu jums vēlamā veidā. Lai izmantotu šo paplašinājumu, jums jāaktivizē Elementor.

Paziņojums par sīkdatnēm tīmekļa vietnes apmeklētājus informēs par faktu, ka jūs izmantojat sīkdatnes, lai ievērotu ES likumu par sīkdatnēm likumu GDPR. Tam ir divi stili, un jūs varat mainīt tekstu, kas tiek parādīts lietotājiem.

Fotogrāfi, kuri izmanto Instagram, novērtēs Instagram spraudni, kas izvelk attēlus no jūsu konta. Tomēr, ja jūs vēlaties parādīt attēlus savā vietnē, ieteicams apsvērt arī Portfolio.

Portfeļa spraudņa paplašinājums palīdz parādīt attēlu portfeli, izmantojot lapas veidni vai saīsni. Jūs varat modificēt portfeļa stilu un tipogrāfiju, kā arī filtrēt saturu pēc kategorijām, tagiem un daudz ko citu.

Portfeļa spraudņa paplašinājums

Izstrādātājiem patiks paplašinājums Ocean Hooks. Jūs varat izmantot šo spraudni, lai ievietotu PHP kodu un īskodus jebkurā vietnes vietnē.

Āķus var aktivizēt katrā lappusē un kontrolēt, izmantojot lodziņu OceanWP iestatījumi. Tam ir pieejamas dažas fantastiskas iespējas, piemēram, āķu ierobežošana ar nosacītu loģiku un lietotāju lomām.

Cits spraudņu izstrādātājiem vajadzētu apskatīt White Label, kas ļauj visu OceanWP zīmolu aizstāt ar savu.

Lai gan OceanWP labi spēlē visus WordPress lapu veidotājus, tā integrācija ar Elementor ir nedaudz pilnveidota. Ja jūs izmantojat Elementor kopā ar OceanWP, Elementor logrīki ir vērts pirkums.

Spraudnis pievieno vairāk nekā 40 unikālus Elementor satura logrīkus, kas ievērojami paplašina to, ko jūs varat izveidot, izmantojot Elementor audekla apgabalā..

Ir logrīki dizaina elementiem, reklāmkarogiem, attēliem, veidlapām, WooCommerce izstrādājumiem, ziņām un daudz ko citu.

Elementor preces

OceanWP ir pieejami divi uznirstošie spraudņi.

Woo Popup parādīs ziņojumu pircējiem, kad viņi noklikšķinās, lai iegādātos preci, un paziņo viņiem, ka prece ir pievienota viņu iepirkumu grozam. Spraudnis ļauj mainīt uznirstošā loga izmēru, stilu un saturu.

Uznirstošajā pieteikšanās tiks ielādēta konta izveidošanas, pieteikšanās un paroles atiestatīšanas forma.

Uznirstošā pieteikšanās

Atlikušie spraudņu paplašinājumi pievieno papildu dizaina funkcionalitāti.

Sānu panelis jūsu lapas sāniem pievieno adaptīvu sānu paneli, kuru lietotāji jebkurā laikā var aizvērt. Jūs definējat, kādi logrīki tiek parādīti šeit un kā panelis izskatās un darbojas.

Sticky Header, kas ir atzīmēts kā nepieciešams lielākajā daļā bezmaksas OceanWP motīvu demonstrāciju, var izmantot, lai galvenes fiksētu lapas augšdaļā. Spraudnis ļauj noteikt lipīgās galvenes augstumu un to, vai tas tiek parādīts mobilajā ierīcē.

Līdzīgā veidā Sticky Footer var izmantot kājenes pievienošanai katras lapas apakšā.

Pēdējais piemaksas pagarinājums ir kājenes norāde. To var izmantot, lai parādītu redzamu joslu virs kājenes. Stilu var viegli mainīt, un to var iespējot vai atspējot noteiktām lapām.

Kājenes norāde

Daži premium paplašinājumi tikai nedaudz palielina jūsu vietnes funkcionalitāti, bet citi, piemēram, Ocean Hooks un Elementor logrīki, ir diezgan nozīmīgi..

Katrs no šiem spraudņiem, kuru cena ir 9,99 USD, nav dārgs, taču es uzskatu, ka 34,99 USD piedāvājums visiem premium paplašinājumiem un pro demonstrācijām ir fantastiski izdevīga.

Noslēguma domas

Tie no jums, kas meklē labu bezmaksas WordPress dizainu, novērtēs to, ko piedāvā OceanWP.

Motīvs WordPress motīvu pielāgošanas rīkā izvieto lielāko daļu dizaina un veidošanas iespēju, lai jūs varētu redzēt, kā modifikācijas izskatās reālajā laikā. Iesācēji novērtēs, cik daudz tas palīdz veikt izmaiņas.

Papildu iestatījumus, kas tiek parādīti zem WordPress vizuālā redaktora, var izmantot, lai unikāli pielāgotu katru jūsu vietnes lapu. Tas paver neierobežotas iespējas vietnes veidošanai.

Lapu veidotāji tiek atbalstīti arī labi, jo ar peles klikšķi jūs varat atspējot lappušu elementus, piemēram, galveni, kājeni un sānjoslas. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka OceanWP ir labāka integrācija ar Elementor nekā citiem lapu veidotājiem.

Es uzskatu, ka izstrādātājiem vajadzētu uzlabot OceanWP instalēšanas procesu iesācējiem un, iespējams, pievienot Ocean Extra funkcionalitāti tieši pašā tēmā. Tomēr lielākas bažas rada OceanWP bezmaksas tēmu demonstrāciju ieviešana.

Motīvu demonstrācijas sistēma neapšaubāmi ir viena no labākajām OceanWP īpašībām, jo ​​tā lietotājiem nodrošina piekļuvi augstas kvalitātes dizainu katalogam. Tāpēc ir sarūgtināts, ka, lai pareizi darbotos ikviena bezmaksas motīva demonstrācija, ir nepieciešams premium spraudņa paplašinājums.

Šajā ziņā pilna OceanWP versija ir labāks attēlojums tam, ko OceanWP var darīt. Katra premium spraudņa paplašinājuma cena par konkurenci ir USD 9,99 gadā, tomēr labākā pirkuma cena ir personīgā licence, kas pieejama par USD 34,99..

Iegādājoties galveno paplašinājumu paketi, jūs saņemsit pilnu atbalsta un atjauninājumu gadu, piekļuvi visiem premium spraudņu paplašinājumiem un piekļuvi visām pro motīvu demonstrācijām..

Ja vēlaties uzzināt vairāk par OceanWP, iesaku instalēt bezmaksas versiju, lai pats pārliecinātos, kā tā darbojas. Jūs varat uzzināt vairāk par tēmu, pieejamajām motīvu demonstrācijām un pieejamajiem spraudņu paplašinājumiem oficiālajā OceanWP vietnē.

Turklāt, ja vēlaties uzzināt dažus vietņu piemērus, kas faktiski izmanto OceanWP, šeit ir lielisks piemērs.

Iepazīstieties arī ar plašo dokumentācijas zonu, kurā ir video pamācības un rakstiskas apmācības par visām galvenajām OceanWP funkcijām, kā arī izskaidrots, kā darbojas katrs spraudņa paplašinājums..

Lietots / lietots OceanWP? Domas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map