Labāko WordPress pārskatu motīvu kolekcija 2017. un turpmākiem gadiem

Kur iegādāties WordPress motīvus


Pirms produkta pirkšanas vairums patērētāju tiešsaistē meklē savu potenciālo pirkumu. Interesanti, ka daudzi atzīst, ka, vērtējot produkta nopelnus (un trūkumus), viņu ietekmē objektīvi pārskati..

Šāda rīcība nozīmē, ka pārskatīšanas vietnes mūsdienās ir liels bizness. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties reklamēt savas preces vai nopelnīt filiāles komisijas, iesakot citu produktus, ir iespēja nopelnīt daudz naudas.

Tiešsaistes pārskatu rentabilitāte ir parādījusi, ka daudzi tīmekļa pārziņi savām vietnēm nodrošina pārskatu funkcionalitāti. It īpaši WordPress lietotāji tiek sabojāti pēc izvēles: viņi var pievienot pārskatus savai vietnei, izmantojot neskaitāmas kvalitātes tēmas vai spraudņus. (Piezīme: mēs jau esam apskatījuši dažus no labākajiem WordPress pārskata spraudņiem, kas pieejami iepriekšējā ziņojumā.

Šajā rakstā galvenā uzmanība tiek pievērsta WordPress tēmām. Tā kā esmu pārliecināts, ka jūs to zināt, motīvi galvenokārt ir veidoti, lai veidotu jūsu vietnes stilu. Tomēr lielākajai daļai populārāko tēmu ir arī dažas noderīgas iebūvētās funkcijas, un visas šodien iekļautās tēmas atbalsta stilīgas atsauksmes.

Tātad, bez papildu piezīmēm un nevienā īpašā secībā es jums piedāvāju dažas no labākajām līdz šim pieejamajām WordPress pārskata tēmām:

Mērītājs

Sāksim darbu ar Gauge – jaudīgu, daudzfunkcionālu pārskata tēmu. Lai arī Gauge ir pietiekami daudzpusīgs, lai to izmantotu lielākajā daļā nišu, “Gauge” uzkrītošais dizains ir vispiemērotākais tehnoloģiju, filmu un spēļu vietnēm.

Ekrānuzņēmums ar gabarītu

Cena: 59 ASV dolāri | Tiešraides demonstrācija | Pilna informācija | Autors: GhostPool

Tagad būsim skaidri: Gauge ir īpaša pārskatīšanas tēma, un tāpēc tā var lepoties ar iespaidīgu pārskatīšanas funkcionalitāti. Labākais piemērs tam ir Gauge “centrmezgli”. Centrmezgli ļauj centralizēt visu jūsu saturu, kas attiecas uz konkrētu vienumu. Tas ietver pārskatu, jaunākās ziņas, attēlus un, protams, pārskatus. Apmeklētāji var svārstīties starp šo saturu, katra centrmezgla augšpusē noklikšķinot uz cilnēm.

Atsevišķas atsauksmes izskatās satriecoši ar pilna platuma pārskatu kopsavilkumiem ziņas apakšdaļā. Tas ietver plusus / mīnusus un kopējo punktu sadalījumu starp pielāgotajiem kritērijiem. Šis kopējais vērtējums tiek pievienots arī kā emblēma mājas lapas sīktēliem. Apmeklētāji var pievienot “kopienas vērtējumu”, lai uzlabotu arī atsauksmes ticamību.

Ar Visual Composer (34 USD vērtībā), kas iekļauts komplektācijā, mega izvēlnēs, BuddyPress / WooCommerce integrācijā un viena klikšķa demonstrācijas instalācijā, Gauge ir vienkārši viena no labākajām pārskata tēmām.

Saņemiet mitināšanu

Skaidrs

Tālāk – pārsteidzošā un vizuāli satriecošā nepārprotamā tēma. Papildus daudzām uzkrītošajām sīktēliem, arī Explicit padara navigāciju vieglu. Tas tiek panākts, izmantojot skaistus slīdņus ar spilgtām, krāsainām hover animācijām. Apmeklētāji var filtrēt jūsu saturu arī pēc skatījumu, komentāru vai vērtējuma – kopumā ir astoņi filtri.

Skaidra WordPress tēma

Cena: 64 USD | Tiešraides demonstrācija | Pilna informācija | Autors: IndustrialThemes

Katrā ierakstā ir iekļauts noderīgs satura rādītājs, kas ļauj apmeklētājiem uzreiz nokļūt līdz pārskatam, pārskata kopsavilkumam, komentāru sadaļai vai jebkuram citam ziņojumā norādītam punktam (parasti izmantojot galvenes tagu). Izmantojot pielāgotos fona attēlus, atsauksmes ir viegli pamanāmas, turklāt tēma atbalsta četras vērtēšanas sistēmas. Gan autors, gan lasītāji var atstāt savu vērtējumu, ko var sadalīt starp neierobežotu skaitu kritēriju.

Fantastiska, ar iespējām bagāta tēma, nepārprotamais noteikti ir viens no maniem favorītiem!

Saņemiet mitināšanu

Valenti

Valenti noteikti ir viena no vizuāli iespaidīgākajām motīvu funkcijām mūsdienu sarakstā. Ar pārsteidzošu pilnas lapas fona attēlu; iespaidīgi paralaksa efekti; un skaistas, dinamiskas mega izvēlnes, Valenti ir viena no labākajām žurnālu tēmām apkārt.

Valenti WordPress tēma

Cena: 59 ASV dolāri | Tiešraides demonstrācija | Pilna informācija | autors Kubels

Valenti centrā ir pārskatīšanas tēma, un tai ir dažas lieliskas pārskata funkcijas. Tas ietver stilīgas pārskatu lodziņus, apmeklētāji var brīvi pievienot savus vērtējumus. Kopējie rezultāti tiek parādīti arī jūsu sīktēlos.

Valenti atbalsta plašu izkārtojumu klāstu, kā arī bezgalīgas pielāgošanas iespējas. Izkārtojumus kontrolē, izmantojot intuitīvu iestatījumu ekrānu, kā arī varat izveidot pats savu, izmantojot atzīto Valenti vilkšanas un nomešanas veidotāju. Ievietojiet WooCommerce saderību un daudz noderīgu (un satriecoša izskata) pielāgotu logrīku, un jums ir viena no labākajām WordPress pārskata tēmām.!

Saņemiet mitināšanu

DžMagzs

JMagz ir stilīga ziņu un tehnoloģiju tēma ar iebūvētu pārskata funkcionalitāti. Apmeklētājiem, kuriem patīk pamēģināt ar pirkstiem, JMagz atbalsta jaunāko ziņu sānjoslu ar AJAX darbināmu, kā arī lappuses augšdaļā noenkurotu jaunāko ziņu rādītāju. Cenu marķējumā ir arī Visual Composer lapu veidotāja spraudnis, nodrošinot pilnīgu izkārtojuma elastību.

JMagz WordPress tēma

Cena: 59 ASV dolāri | Tiešraides demonstrācija | Pilna informācija | autors jegtheme

Pārskatīšanas funkcionalitāte ir īpaši jaudīga, ieskaitot lielisku pārskatu kopsavilkuma lodziņu. Apmeklētāji var meklēt noteiktu pārskatu, izmantojot izvērstās meklēšanas funkciju, kā arī jūs varat tieši iegult cenas un saites (komplektā ar filiāles kodiem) pārskatīšanas ziņās..

Lai JMagz būtu vieglāk izmantot, izstrādātājs ir iekļāvis arī viena klikšķa demonstrācijas satura instalēšanas funkciju, divus galvenes stilus, kā arī sešas iepriekš izveidotas krāsu shēmas – tomēr, ja vēlaties, varat izveidot pats savu krāsu shēmu..

Saņemiet mitināšanu

PowerMag

PowerMag ir skaisti stilīga, žurnālu iedvesmota WordPress tēma. PowerMag, kas tiek dēvēts par “muskuļotāko žurnālu / recenziju tēmu”, atbalsta šo prasību ar daudzām jaudīgām funkcijām. Dažādās jūsu vietnes sadaļas slīd kopā stilīgos režģos, komplektā ar attēlu slīdni, krāsu koordināciju un kursora efektiem.

PowerMag WordPress tēma

Cena: 64 USD | Tiešraides demonstrācija | Pilna informācija | autors djwd

Atsauksmes izskatās lieliski, pateicoties krāšņajiem pārskatu kopsavilkumiem. Tos var veidot ar pielāgotām krāsām, zvaigznītes vai procentuālo vērtējumu un līdz sešiem pielāgotajiem kritērijiem. Arī lietotāji var brīvi atstāt savus vērtējumus, un PowerMag automātiski pievieno atbilstošo shēmas uzcenojumu, kas nodrošina bagātīgus fragmentus..

Lai turpinātu stila uzlabošanu, PowerMag atbalsta ievietotu vai plašu izkārtojumu, vairākus emuāru izkārtojumus un logrīku veidotu mājas lapu. Ja ar to nebūtu pietiekami, tas ietver arī USD 44 vērtus premium spraudņus, ieskaitot vislabāk pārdoto Visual Composer.

Saņemiet mitināšanu

PārskatīšanaTas

ReviewIt ir tīra, vienkārša un uz kopienu balstīta pārskatīšanas tēma ar tiešu integrāciju ar BuddyPress. Šī BuddyPress integrācija nozīmē, ka jūsu apmeklētāji var reģistrēties jūsu vietnē un sākt diskusijas tam paredzētā forumā.

ReviewIt WordPress tēma

Cena: 64 USD | Tiešraides demonstrācija | Pilna informācija | Autors: GhostPool

Pārskata lapas ir vienkāršas, dodot vietu kopsavilkumam par svarīgu informāciju / specifikācijām. ReviewIt izmanto zvaigžņu vērtēšanas sistēmu, un autori katras atsauksmes augšdaļā produktu var vērtēt pēc vairākiem kritērijiem. Pēc tam jūs varat atvērt vārdu savai kopienai, katram apmeklētājam dodot iespēju katram kritērijam atstāt savus vērtējumus. Apmeklētāji var atstāt savus vērtējumus arī komentāru sadaļā.

ReviewIt piedāvā divas ādas (gaišās un tumšās), septiņus pielāgotos logrīkus un reģistrācijas lapas.

* Tēmai netiks pievienotas jaunas iespējas, tomēr autors turpinās novērst kļūdas.

Saņemiet mitināšanu

MagXP

MagXP ir lieliska tēma ar iebūvētām pārskatīšanas iespējām. Arī tās dizains ir ļoti universāls ar četriem atšķirīgiem mājas lapas izkārtojumiem, nodrošinot, ka tēma var kalpot dažādām nišām – vienkārši pārbaudiet motīva demonstrācijas, ja jums ir nepieciešams pierādījums! Lai turpmāk kontrolētu jūsu vietnes izkārtojumu, MagXP atbalsta arī vilkšanas un nomešanas mājas lapas veidotāju, komplektā ar kategorijas krāsu koordināciju un neierobežotu sānjoslu izveidi..

MagXP WordPress tēma

Cena: 64 USD | Tiešraides demonstrācija | Pilna informācija | izveidoja MyThemeShop

Pārskatīšanas funkcionalitāte ir tīra, un pielāgojamās krāsu shēmas dēļ tā ļauj izveidot pārsteidzošus kopsavilkumus. Motīvs atbalsta arī trīs vērtēšanas sistēmas – zvaigznes (/ 5), procentus (/ 100) un punktus (/ 10).

Patiešām skaista tēma, MagXP ir optimizēta SEO, ātruma un mobilajām ierīcēm.

Saņemiet mitināšanu

Ieeja

Ieeja ir skaista, minimāla WordPress žurnāla tēma. Tas izmanto daudz brīvas vietas, kas patiešām ļauj jūsu saturam nonākt priekšplānā – neatkarīgi no tā, vai tas ir fotoattēli, emuāra ziņas vai atsauksmes.

Ieejas WordPress tēma

Cena: 49 USD | Tiešraides demonstrācija | Pilna informācija | autors Gawibowo

Pārskata funkcionalitāte ir salīdzinoši pilnveidota, taču tas nodrošina, ka tā iekļaujas tēmas minimālisma dizainā. Emuāra ziņu apakšdaļā varat ievietot pārskata kopsavilkumu, pievienojot kopējo vērtējumu no pieciem un atsevišķus vērtējumus, kuru pamatā ir pielāgoti kritēriji. Atsauksmēs tiek izmantota zvaigžņu vērtēšanas sistēma, un tēma atbalsta jaunāko pārskatu logrīku.

Papildus pārskatiem ieeja var lepoties ar diviem atšķirīgiem izkārtojumiem, lietotājam draudzīgu motīvu pielāgošanas rīku un četriem iepriekš definētiem emuāra ziņu izkārtojumiem. Jūs varat arī pielāgot savas emuāra ziņas atbilstoši savām īpašajām prasībām, pateicoties piekrišanas vilkt un nomest satura veidotājam.

Saņemiet mitināšanu

Jaunumu kods

Newscode ir ārkārtīgi daudzpusīga žurnāla tēma, kurai ir pievienota pārskatīšanas vietnes funkcionalitāte. Tas atbalsta režģa stila slīdni, izmantojot sīktēlus, lai mājas lapu patiešām padarītu gaišāku. Varat arī krāsot savas kategorijas, lai jūsu vietne izskatās glīta, un pievienotajam stilam varat izmantot fona attēlu, krāsu vai rakstu.

NewsCode WordPress tēma

Cena: 49 USD | Tiešraides demonstrācija | Pilna informācija | autors BBOSA-Themes

Arī pārskatu kopsavilkumi izskatās satriecoši – kopējais punktu skaits no 100 plus neierobežoti pielāgoti kritēriji preces vērtēšanai. Varat arī atlasīt krāsas, kā arī pārskatiem automātiski tiek pievienots nepieciešamais shēmas marķējums – shēmas marķējums ir atbildīgs par Google Rich Snippets.

Newscode atbalsta arī plašas tipogrāfijas iespējas (vairāk nekā 600 fontu), septiņus atšķirīgus izkārtojumus un gaišu un tumšu ādu.

Saņemiet mitināšanu

SwagMag

SwagMag ir žurnāla stila tēma, kurā tiek izmantots interesants jēdziens: tā būtībā ļauj sadalīt savu vietni neierobežotā skaitā “mini vietņu”. Tas ļauj jums saglabāt saistīto saturu vienā vietā – lieliski organizēšanai – un arī izveidot katras sadaļas unikālais izskats.

SwagMag WordPress tēma

Cena: 54 USD | Tiešraides demonstrācija | Pilna informācija | Autors: IndustrialThemes

Pēc tam SwagMag no visām mini vietnēm izvelk jaunāko saturu un apkopo to sākumlapā. Sākumlapa (un katra mini vietnes galvenā lapa) izskatās lieliski, jo karuseļu un slīdņu kolekcija padara jūsu vietni īpaši ērtu navigāciju. Katru lapu var pilnībā pielāgot, izmantojot pielāgotas krāsas, gaišas / tumšas galvenes un fona attēlus – SwagMag ir iekļauti gandrīz 50 akciju attēli, kurus var izmantot kā pilnas lapas fonu, vai arī varat augšupielādēt savus.

Tēma ietver arī pārskatīšanas funkcionalitāti ar atsevišķām lodziņām pārskata pārskatam (plusi / mīnusi, galvenās funkcijas, kopsavilkums utt.) Un vispārējo vērtējumu, kas balstīts uz jūsu norādītajiem kritērijiem.

Saņemiet mitināšanu

Shēma

Kā norāda tēmas nosaukums, shēma ir ļoti optimizēta SEO – tā ievēro visu SEO labāko praksi, tajā ir ietverti visi attiecīgie meklētājprogrammu uzcenojumi un tā ir zibens ātra. Tā ir arī lieliska izskata tēma ar diviem atšķirīgiem izkārtojumiem. Vienā ir lieli sīktēli, bet otrā – sīktēli, lai iegūtu minimālistiskāku dizainu.

Shēmas WordPress tēma

Cena: 59 ASV dolāri | Tiešraides demonstrācija | Pilna informācija | izveidoja MyThemeShop

Shēmā ir iekļauta arī iebūvēta pārskatīšanas sistēma, kas ļauj uzlabot pārskatus, izmantojot īpašus izkārtojumus un kopsavilkumus. Apmeklētāji var arī pārskatīt jūsu ierakstus komentāros, lai jūs varētu labāk izprast saturu, kuru izbauda jūsu auditorija.

Vēlas vairāk? Motīvs atbalsta arī neierobežotu fonu, visu Google fontu katalogu un 350+ ikonas. Tas arī jūsu ziņām pievieno atbilstošos bagātīgos fragmentus, kas palielinās jūsu VKS no meklētājprogrammām.

Saņemiet mitināšanu

Pārskats

Pārskats ir stilīga un daudzpusīga WordPress tēma. Izmantojot žurnālu stila dizainu, jūs varat izveidot tīmekļa vietni dažādiem mērķiem. Piemēram, jūs varat nemanāmi apvienot vietni, kas aptver spēles, mūziku, filmas un tehnoloģijas. Pateicoties Visual Composer integrācijai, jūs varat arī izveidot pats savus izkārtojumus.

Pārskatīšanas WordPress tēma

Cena: 49 USD | Tiešraides demonstrācija | Pilna informācija | Autors: GhostPool

Katram aptvertajam priekšmetam varat izveidot centrālu centru, kas satur pilnu attēla attēlu – ja vēlaties, varat tā vietā iekļaut arī videoklipu. Šie centrmezgli ļauj apmeklētājiem patiešām viegli orientēties saistītā saturā, piemēram, vienuma pārskatos, ziņās, attēlos un videoklipos..

Ar tādu vārdu kā The Review varat pārliecināties, ka tēma atbalsta visaugstākās kvalitātes pārskata funkcionalitāti. Pārskata ziņām ir pievienoti redaktora un lietotāju vērtējumi, un rezultāti tiek parādīti ziņas sīktēlā. Lai uzlabotu stilu, katrai ziņai varat pievienot arī pilnas lapas fona attēlus un pārsteidzošas bloka pēdiņas.

Saņemiet mitināšanu

NanoMag

NanoMag lieliski izmanto jūsu ziņu sīktēlu krāsu un estētiku ar iespaidīgiem rezultātiem. Ar daudzām atšķirīgām dizaina funkcijām – 14 lappušu veidotāju bloki, četri galvenes stili, četri megamenu stili, divi izkārtojumi un neierobežotas krāsas – iespējas patiešām ir bezgalīgas.

NanoMag WordPress tēma

Cena: 49 USD | Tiešraides demonstrācija | Pilna informācija | autors jellywp

NanoMag tēma ir aprīkota arī ar funkcijām. Tie ietver bibliotēku ar īsu kodu funkcijām, neierobežotu sānjoslu un ziņojumu pārskatus. Atsauksmes izskatās lieliski, ar stilīgām kopsavilkuma lodziņiem (ar neierobežotiem pasūtījuma kritērijiem), kas ir izvēlēti jūsu izvēlētajā krāsā.

Jums nepietiek? NanoMag atbalsta arī reklāmu pārvaldību, pasta slīdņus un sociālo mediju koplietošanas pogas. Tas ir arī saderīgs ar WooCommerce un BuddyPress.

Saņemiet mitināšanu

Gonzo

Gonzo ir jābūt vienai no manām iecienītākajām WordPress pārskata tēmām ar skaisti tīru dizainu un loģisku organizāciju. Tam ir divi blogroll stili vai arī varat izveidot pielāgotu izkārtojumu, izmantojot piecus izkārtojuma komponentus. Tas ļauj jums izveidot salīdzinoši sarežģītus dizainus, bet žurnāla tēmai Gonzo izdodas palikt nepiesārņotam ar daudz baltas vietas.

Gonzo WordPress tēma

Cena: 49 USD | Tiešraides demonstrācija | Pilna informācija | autors OllieMcCarthy

Komplektācijā iekļautie pārskati ir salīdzinoši nelieli, taču tie ļauj jums pievienot savus kritērijus un krāsu shēmu. Tie izskatās lieliski, un tos var pievienot jūsu ziņu augšdaļai vai apakšai. Gonzo atbalsta arī divas vērtēšanas sistēmas – procentus un zvaigznes. Pārskata ziņām ir tāda pati taksonomija kā parastajām WordPress ziņām, tāpēc varat izvēlēties izveidot atsevišķu pārskatu kategoriju vai sajaukt tās ar parasto saturu.

Vizuāli satriecoša tēma, ļoti iesaku pārbaudīt demonstrāciju!

Saņemiet mitināšanu

15Zine

15Zine ir vēl viena skaista tēma, kuru būvējuši Valenti izstrādātāji Cubell. Tas tika izveidots “2015. gadam” un kā tāds integrē daudz mūsdienu dizaina tendences. Mājas lapa ir labi sakārtota, tajā ir daudz dažādu moduļu, kas izveidoti, lai izveidotu sarežģītus izkārtojumus, bet neizskatās pārblīvēts. Izstrādātāji ir guvuši izcilus panākumus, apvienojot tonnas attēlu (ar sīktēlu palīdzību) ar lielu atstarpi. Rezultāti jūs uzminēs!

15Zine WordPress tēma

Cena: 59 ASV dolāri | Tiešraides demonstrācija | Pilna informācija | autors Kubels

Ziņas izskatās vienlīdz satriecoši. Jūs varat pievienot vairākus pilna platuma attēlotus attēlus un pat pievienot parallaksa efektus – šie skaistie dizaina elementi piešķir tēmai iespaidīgas stāsta iespējas. Visur izmantotā tipogrāfija ir atšķirīga, un tēmai ir daudz citu satriecošu iespēju – moderni izveidoti izvēlnes, tieša Ajax meklēšana un iebūvēta reklāma, lai nosauktu tikai dažas.

Runājot par pārskatīšanas funkcionalitāti, atsauksmes izskatās vienkārši, bet stilīgi, ar pilnībā pielāgojamu fontu – lai gan es dodu priekšroku atšķirīgai noklusējuma opcijai. 15Zine atbalsta divus pārskatīšanas veidus (puse platuma un pilna platuma), kā arī vairāki lieliski recenzijas logrīki.

Saņemiet mitināšanu

Aromāts

Aromāts ir spēcīga, AJAX uzlabota žurnāla tēma. Šī tēma ļauj jums izveidot mini-vietņu sēriju, ļaujot atdalīt, atlasīt un zīmēt dažādas vietnes sadaļas. Šīs mini vietnes var būt savstarpēji saistītas, un tās ir arī apkopotas mājas lapā.

Aromāta WordPress tēma

Cena: 59 ASV dolāri | Tiešraides demonstrācija | Pilna informācija | Autors: IndustrialThemes

Jo īpaši pārskatīšanas funkcionalitāte ir ārkārtīgi visaptveroša. Katrā recenzijā ir atsevišķas sadaļas, kurās ir ietverta detalizēta informācija par precēm, kopsavilkumi un rādītāji, ļaujot auditorijai izveidot pilnīgu attēlu. Atsauksmes izskatās tīri, un tām ir neierobežoti kritēriji un atsevišķi redaktoru un lietotāju vērtējumi – lietotāji var novērtēt vienumu, izmantojot arī pavisam citu kritēriju kopumu. Lai veicinātu diskusiju, komentēšanas sistēmā ir iebūvēta pārskatīšanas sistēma.

Aromāts ir noslogots arī ar funkcijām, sākot no jaudīgiem īskodiem un beidzot ar pielāgotiem logrīkiem. Tas arī atbalsta viena klikšķa demonstrācijas instalēšanu, lai jūs ātrāk atjauninātu.

Saņemiet mitināšanu

Puzles

Tālāk Puzzles – spilgta, drosmīga un krāsaina uzņem žurnāla tēmu. Jaunas ziņas tiek pievienotas mājas lapas režģim, un neviena no tām nav vienāda. Tas ir tāpēc, ka katrs režģa elements atbalsta parakstu fona astoņus izkārtojumus un neierobežotas krāsas. Jūs varat turēt katru elementu vienveidīgu un sakārtotu, vai arī jaukt un pielāgot eklektisma režģim ar lieliskiem rezultātiem – skatiet demonstrācijas ekrānuzņēmumu, lai redzētu, cik tas izskatās efektīvi! Katram vienumam ir arī animēti kursoriedarbības, kas jūsu vietnei liek justies dinamiskai un dzīvai.

Puzles WordPress tēma

Cena: 59 ASV dolāri | Tiešraides demonstrācija | Pilna informācija | autors ThemeREX

Pārskatīšanas funkcionalitāte izskatās satriecoša, ar krāsu koordinētu lodziņu ar neierobežotiem pārskata kritērijiem un zvaigžņu vērtēšanas sistēmu. Lasītāji var noklikšķināt uz divām cilnēm augšpusē, lai pārslēgtos starp autoru un lietotāju vērtējumiem.

Mīkla ietver arī uzlabotas pielāgošanas iespējas, sānu izvēlnes funkciju un stilīgus attēlu slīdņus.

Saņemiet mitināšanu

Newsmag

Newsmag ir moderna, laikrakstu stila tēma. Tas lepojas ar vairāk nekā 60 izkārtojuma kombinācijām, 22 pielāgotiem logrīkiem un daudziem pielāgojumiem, nodrošinot platformu savas perfektās vietnes izveidošanai. Daudzās vietnēs atkal un atkal tiek parādītas vienas un tās pašas saites, un Newsmag tam ir inovatīvs risinājums: “unikālā rakstu sistēma”, kas neļauj rakstu vairāk nekā vienu reizi norādīt mājas lapā.

NewsMag WordPress tēma

Cena: 49 USD | Tiešraides demonstrācija | Pilna informācija | pēc tagDIV

Ir iebūvēta pārskata funkcionalitāte, kas ir iekļauta komplektācijā, ar trim atsevišķām vērtēšanas sistēmām – zvaigznēm, procentiem un punktiem. Shēmas uzcenojums tiek automātiski pievienots pārskatīšanas ziņām, lai jūsu saturā SERP būtu bagātīgi fragmenti.

Newsmag piedāvā viena klikšķa demonstrācijas satura instalēšanu ar sešām unikālām demonstrācijām, no kurām izvēlēties. Tas tiek piegādāts arī ar avīzēm atbilstošu īskoda funkcionalitāti, mobilajam tālrunim draudzīgu slīdņa slīdni un Google AdSense reklāmas integrāciju.

Saņemiet mitināšanu

OldPaper

OldPaper ir vēl viena no manām iecienītākajām recenziju tēmām klasiskā stila dēļ. Kā norāda nosaukums, izstrādātāji ir izvēlējušies “vecā stila” dizainu ar lielu balto laukumu. Tam ir septiņas iepriekš konfigurētas krāsu shēmas, kaut arī jūs pats varat pats izveidot savu dizainu.

OldPaper WordPress tēma

Cena: 59 ASV dolāri | Tiešraides demonstrācija | Pilna informācija | ar pērkona tēmām

Pārskatīšanas sistēmas izskatās fantastiski, un jūs varat pievienot pārskatus jebkurai ziņai, lapai vai pielāgotajam ziņu veidam. Atsauksmes var veidot, izvēloties krāsu, kritērijus un tipogrāfiju. Vietā ir arī trīs vērtēšanas sistēmas. Papildus ziņu pievienošanai pārskatiem ir arī trīs pielāgoti logrīki, lai jūsu atsauksmes tiktu parādītas jebkurā logrīka telpā.

OldPaper atbalsta arī trīs unikālus galvenes stilus, no kuriem divos redzami ir reklāmas baneri – drošs veids, kā palielināt ieņēmumus no reklāmām..

Saņemiet mitināšanu

Interaktīvs

Interaktīva ir profesionāla izskata emuāru un žurnālu tēma. Lapas augšdaļā tam ir skaists Featured pasta režģis, un lielajiem sīktēliem ir svarīgs dizaina elements – režģis palīdz arī navigācijā. Tam ir trīs mājas lapas izkārtojumi un daudz pielāgotu logrīku, lai jūs varētu ievietot daudz saišu.

Interaktīva WordPress tēma

Cena: 59 ASV dolāri | Tiešraides demonstrācija | Pilna informācija | izveidoja MyThemeShop

Atsauksmēs ir spilgtas krāsas kaste. Bez bezgaumīgiem dizaina elementiem tas ļauj apmeklētājiem koncentrēties uz jūsu saturu. Tomēr, manuprāt, drosmīgā krāsa, zvaigžņu vērtējums un minimālais dizains izskatās tīri un ir viegli sagremojami.

Motīvs ir arī iesaiņots ar funkcijām, tostarp neierobežotu fonu, vairāk nekā 600 Google fontiem, AdSense integrāciju, tagu mākoņiem, ziņu ķeksīti un megamenu..

Saņemiet mitināšanu

Dzinējs

Dzinējs ir augstas veiktspējas, ļoti stilīgs žurnāla temats. Motīva galvenais pārdošanas punkts ir tā visaptverošā vilkšanas un nomešanas funkcija – bez ierobežojumiem. Ja jūs to domājat, varat to izdarīt ar Engine, un tas sniedz gandrīz neierobežotas izkārtojuma iespējas.

Dzinēja WordPress tēma

Cena: 64 USD | Tiešraides demonstrācija | Pilna informācija | Autors: IndustrialThemes

Dzinējs ļauj arī izveidot īpaši izveidotas mini vietnes, kas ir efektīvs veids, kā jūs varat nodalīt vietni. Jūs varat katrai kategorijai veltīt mini vietni, un katra mini vietne ļauj izveidot unikālu izkārtojumu, logotipu, fona attēlu, krāsu shēmu un tipogrāfiju.

Arī motīva pārskata funkcionalitāte ir diezgan satriecoša. Pārskatam un vērtējumam ir atsevišķas kopsavilkuma ailes, un katra no tām ļauj izveidot pielāgotu fona attēlu. Lielākā pārskata funkcionalitāte ļauj pielāgot kritērijus, taču Dzinējs atzīst, ka ne visi kritēriji ir vienlīdz svarīgi. Aprēķinot kopējo vērtējumu, jūs varat nosvērt savus kritērijus – tas ir patīkami.

Saņemiet mitināšanu

Noslēguma domas

Tas noslēdz mūsu labāko WordPress pārskata tēmu 2017. gadu. Ziniet par visām citām kvalitātes pārskatīšanas tēmām?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map