Kopējais motīvu apskats – WPExplorer daudzfunkcionālā WordPress tēma

WordPress piedāvājumi


Kopā, kuru 2013. gada nogalē izveidoja WordPress veterāni WPExplorer, Total ir ļoti universāla daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas šobrīd piedāvā vairāk nekā 11 000 pārdošanas vietnē ThemeForest..

Sākot ar biznesa vietnēm, portfeļiem un emuāriem līdz izklaides vietnēm un tiešsaistes veikaliem, daudzfunkcionālās WordPress tēmas var izmantot gandrīz jebkura veida vietņu izveidošanai, un līdz ar to daudzpusīgo WordPress motīvu tirgus ir kļuvis ļoti konkurētspējīgs salīdzinājumā ar pēdējos divus gadus. Tomēr kopumā tas dara vairāk nekā pietiekami, lai izceltos no pūļa.

Apskatīsim, ko var piedāvāt jaunākā versija …

Dizains un funkcijas

Kopā ir skaista WordPress tēma ar modernu atsaucīgu dizainu, kas lietotājiem piedāvā ārkārtas kontroli pār viņu vietni. Jūs varat izvēlēties pielāgotu fonu savai galvenei, vietnes noformējumam un lapām, kā arī pastāv fiksēta vai mainīga izkārtojuma izvēle un iespēja izveidot vairākus galvenes stilus.

Kopējā galvene

Kā bonuss Total var atbalstīt mega izvēlni, kas pēc aktivizēšanas ļauj vietnes galvenajai navigācijas izvēlnei pievienot vairākas kolonnas un ikonas..

Viena no lietām, kas man patīk par Total, ir tā, ka gandrīz viss ir tik pielāgojams. Piemēram, pielāgotajiem ziņu veidiem ir desmitiem iestatījumu, kurus varat konfigurēt. Tas ļauj mainīt satura parādīšanas veidu, pievienojot kolonnas, lappuses, dažādus stilus un tā tālāk.

Portfeļa lapa

Kopā ir pieejamas trīs emuāru indeksu veidnes: viena ar lielu piedāvāto attēlu; viens ar attēliem sīktēliem; un viens ar attēliem, kas parādīti režģī.

Emuāru indekss

Tajā ir arī viens no populārākajiem tirgū iebūvētajiem spraudņu vilkšanas un nomešanas spraudņiem – Visual Composer -, tādējādi ievērojami palīdzot izveidot plašu lapu klāstu..

Cenu tabulas

Tēma var lepoties ar plašu WordPress spraudņu klāsta atbalstu, piemēram, arvien populāro diskusiju foruma spraudni bbPress, vadošo e-komercijas spraudni WooCommerce, WordPress daudzvalodu spraudni, Notikumu kalendāru, Kontaktformu 7, par labāko pieejamo SEO spraudni Yoast SEO. kešatmiņas risinājums W3 kopējā kešatmiņa un vairāk.

WooCommerce produktu lapa kopā

Kopsumma ir cienīga izvēle arī emuāru autoriem, jo ​​tam ir atbalsts visiem WordPress ziņu formātiem. Tā ir sagatavota bērna tēmai, tai ir atbalsts audio un video, un tajā ir vairāk nekā 430 Font Awesome ikonas un vairāk nekā 640 Google Fonti. Pastāv pat izstrādes stadijā esoša opcija, kas ir īpaši noderīga, ja jūs vēl neesat visu sagatavojis, bet jums joprojām ir jāparāda apmeklētājiem kaut kas reprezentabls.

Motīva komplektācijā ietilpst četri premium spraudņi: Visual Composer; Veidne; Slīdņa revolūcija; un slāņa slīdnis.

Vilkšanas un nomešanas lapu veidotājs Visual Composer (34 ASV dolāru vērtībā) ir viens no vissvarīgākajiem ieslēgumiem, jo ​​tas ļauj jums izveidot profesionālas lapas, izmantojot vilkšanas un nomešanas lapu veidotāju vietnes priekšpusē vai aizmugurē..

Visual Composer ir ērti lietojams lapu veidošanas risinājums, kurā ir vairāk nekā 90 unikāli satura elementi. Ir iekļauti iepriekš definēti izkārtojumi, lai palīdzētu ātri izveidot lapas, un jebkuru izveidoto izkārtojumu var saglabāt un atkal izmantot citur jūsu vietnē.

Piezīme: lai ātri apskatītu, kā darbojas rediģēšana, skatiet šo YouTube videoklipu no tēmas izstrādātāja.

Veidņu pārvaldnieks Veidne (12 ASV dolāru vērtībā) ir papildinājums Visual Composer, kas ļauj jums kontrolēt piekļuvi jūsu vietnes lapām, pamatojoties uz lietotāju lomām un ziņu veidiem, un es ar prieku redzēju, ka tas ir iekļauts kopējā tēmas paketē..

Bīdņi pēdējo pāris gadu laikā ir kļuvuši par lielu WordPress motīvu daļu – tos galvenokārt izmanto vietņu mājas lapās un / vai lai parādītu foto galerijas un portfeļus vietnes vietās ar ierobežotu vietu. Tos var izmantot arī, lai parādītu citus pielāgotos pastu veidus, piemēram, produktus un atsauksmes.

Iekļautā Slider Revolution (19 ASV dolāru vērtībā) palīdz jums izveidot slaidus, izmantojot vizuālo redaktoru, kā arī varat izveidot regulārus slaidus, karuseļus, blokus, galerijas, sākumlapas un daudz ko citu.

Es ļoti mīlu otrā slīdņa spraudņa funkcijas, kas iekļautas Total, Layer Slider (18 ASV dolāru vērtībā), kas palīdz jums izveidot animētus slaidus, izmantojot slāņu sistēmu. Tas lepojas ar vairāk nekā 200 slaidu pārejām, 13 ādām un trim navigācijas veidiem.

LayerSlider

Kopā ir pieejams daudz pielāgotu ziņu veidu – to nosaukumus var apzīmēt ar administratora apgabalu. Tas ir ļoti noderīgi, ja vēlaties pārdēvēt pasta veidus klientiem, un portfeļa ziņas tips atbalsta attēlus, video un audio. Portfeļa pielāgoto ziņu tipi parasti ir diezgan pamata, taču kopumā konfigurēšanai ir daudz iespēju.

Portfeļa vienības iestatījumi

Personāla ziņas tips ir ļoti noderīgs, lai izveidotu stilīgu personāla lapu vai lapu, savukārt atsauksmes raksts ir lielisks veids, kā parādīt atsauksmes, kuras esat saņēmis no klientiem..

Personāla lapa

Kopā ar Total nāk arī Footer Builder, kas ļauj ērti izveidot savu pielāgoto kājeni jūsu vietnei. Nepieciešams pielāgots kājens ar veikala karuseli, datu nesēju režģi, klientu atsauksmes vai pat slāņa slīdnis? Vienkārši izveidojiet un publicējiet jaunu lapu, izmantojot Visual Composer, lai velciet un nometiet elementus vietā. Kājenes izveidošanai varat izmantot jebkuru no Visual Composer, Total un pat spraudņu elementiem (piemēram, Layer Sliders vai kontaktu veidlapām), pēc tam motīvu panelī iespējot Footer Builder un iestatīt tikko izveidoto lapu kā kājeni. Tieši tā! Citas lieliskas kājenes iespējas ietver izsaukuma sadaļu, izvēles kājenes atklāj animāciju, daudz stila veidošanas iespēju un, protams, daudz logrīku, no kuriem izvēlēties.

Lai iegūtu labu vizuālu attēlojumu par to, kā Total izskatās un jūtas, apskatiet motīva oficiālo demonstrācijas lapu.

Kopā konfigurēšana

WordPress tēmu standarts pēdējo pāris gadu laikā ir ievērojami uzlabojies; tā kā ir pievienota papildu funkcionalitāte, izstrādātājiem ir kļuvis svarīgi palīdzēt jaunajiem lietotājiem maksimāli izmantot savu dizainu.

Viens no efektīvākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir ļaut lietotājiem instalēt demonstrācijas saturu. Instalēšanas programma pievienos iestatījumu paraugus un paraugu ierakstus, lapas un multividi.

Lielākajai daļai WordPress tēmu, ko esmu pārskatījis šogad, ir bijis iebūvēts pielāgots instalētājs, kas importē visus demonstrācijas datus ar vienu klikšķi. Total apstrādā to atšķirīgi, tā vietā izmantojot vietējo WordPress importētāju.

Savā dokumentācijas lapā WPExplorer izskaidro tā iemeslu:

“Dažiem cilvēkiem var būt noderīgi importēt parauga datu failu, lai redzētu, kā darbojas tēma, kā arī paātrināt savas vai klienta vietnes attīstību, vienkārši aizstājot saturu un attēlus ar savējiem. Kopumā NEizmanto nevienu iebūvētu importēšanas metodi, jo vairumā gadījumu tā ir slikta ideja (jūs nevēlaties dot saviem klientiem piekļuvi tam, jo ​​viņi, iespējams, var sagraut viņu vietni). Tā vietā mēs piedāvājam datu paraugus, kas darbojas ar vietējās WordPress importēšanas / eksporta funkciju. ”

Es redzu WPExplorer argumentāciju par šīs metodes izvēli. Tomēr ņemiet vērā, ka zip faila parauga kopējais faila lielums ir 28,1 MB, bet noklusējuma maksimālais augšupielādes lielums WordPress vietnēm parasti ir mazāks par šo (tas parasti ir aptuveni 8 MB, bet var būt mazāks par 2 MB)..

Ja jūs ierobežo WordPress failu augšupielādes ierobežojums, jums tas būs jāpalielina. Ir vairāki veidi, kā to izdarīt, bet ātrākais veids ir vienkārši palūgt savam mitināšanas uzņēmumam palielināt jums noteikto limitu..

Vēl viena lieta, kas man patīk par Total, ir tā, ka lielākā daļa motīvu pielāgošanas opciju tiek apstrādāta, izmantojot WordPress Theme Customiser – tādējādi ļaujot jums redzēt visu jūsu veikto izmaiņu reāllaika priekšskatījumu. Jūs varat mainīt savu izkārtojumu, galveni, tipogrāfiju, sociālo mediju, krāsas un daudz ko citu, un ir arī vairākas spraudņu veidošanas iespējas, piemēram, WooCommerce un Visual Composer.

Kopā ar WordPress Theme Customiser

Kopā galvenā motīvu panelī atrodas divpadsmit papildu iestatījumu lapas.

Kopējā motīvu paneļa izvēlne

Galveno funkciju lapā jūs varat iespējot un atspējot daudzus svarīgus motīvu iestatījumus – tas ir īpaši noderīgi, ja nevēlaties, lai klienti piekļūtu noteiktām funkcijām. Piemēram, varat atspējot pielāgotos ziņu veidus, piemēram, atsauksmes, kājenes veidotāju vai ieteikto paziņojumu par spraudņiem.

Kopējais motīvu paneļa aprīkojums

Tematisko paneļu apgabalā atradīsit arī citus parametrus, kas attiecas uz jūsu izstrādāšanas lapu, favicons, 404 lapu, pielāgoto pieteikšanās lodziņu, attēla izmērus, kājenes veidotāju, pielāgotu CSS un Javascript, pielāgotas darbības, pielāgošanas pārvaldnieku un importēšanu un eksportēšanu. Ir pieejams arī pārmaiņu žurnāls.

Kopējā pielāgotā pieteikšanās lapa

Ja tikai citi motīvu izstrādātāji sekotu WPExplorer vadībai un visas stila opcijas ievietotu WordPress motīvu pielāgošanas rīkā, kā arī visus vispārīgos iestatījumus galvenā motīva vadības panelī!

Noslēguma domas

Kopumā es uzskatu, ka Total ir lietotājam draudzīga un labi izstrādāta. Tādas funkcijas kā populāro WordPress spraudņu atbalsts, augstākās klases spraudņu (piemēram, Visual Composer) iekļaušana un pielāgotu pastu veidu atbalsts – visi der, lai palīdzētu padarīt Total par patiešām daudzpusīgu tēmu.

Lai iegūtu priekšstatu par to, ko Total var darīt, apskatiet oficiālo WPExplorer demonstrācijas lapu.

Izmantojot kopējo? Vai tajā ir kaut kas aizraujošs? Domas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me