Kā izvēlēties labāko WordPress tēmu restorānam

Restorānā, kafejnīcā vai bārā nav viegli atrast pareizo WordPress motīvu. Katrs bizness savu zīmolu veido, izmantojot unikālu rakstura un personības izjūtu. Bet restorāni vairāk nekā vairums uzņēmumu dzīvo vai mirst no emocionālās rezonanses, ko tie rada kopā ar klientiem.


Meklējot WordPress motīvu, vairums pircēju skenēs desmitiem – ja pat ne simtiem – dažādu motīvu, meklējot to perfekti: tēma ar pareizajām krāsām, pareizajiem fontiem, pareizo dizainu.

“Saraksti, protams, var būt noderīgi, taču tie jums nepateiks, kas jums patiešām jāzina, lai izvēlētos labāko tēmu”

Neatkarīgi no tā, vai esat indivīds, kas vēlas izveidot savu vietni, vai tīmekļa dizaina aģentūra, kas meklē sava klienta motīvu, jūs, iespējams, jau esat apmeklējis daudzas vietnes, kurās tiek apgalvots, ka tiek uzskaitītas “Labākās WordPress motīvas”. Tomēr lielāko daļu laika šīs vietnes īsti nenovērtē to piedāvātos produktus. Viņus parasti interesē vienkārši iepazīstināšana ar motīvu sarakstu un cerība, ka jūs to nopirksit, lai saņemtu filiāles nodošanas maksu. Šādi saraksti, protams, var būt noderīgi, taču tie nepateiks jums to, kas jums patiešām jāzina, lai izvēlētos labāko motīvu.

Jau kādu laiku es ražoju rūpīgi izstrādātas, SEO draudzīgas WordPress tēmas un spraudņus restorāniem. Šajā laikā es esmu vērojis, kā daudzi cilvēki cīnās par savu klientu vajadzībām, ņemot vērā viņu izvēlēto tēmu robežas. Pa ceļam esmu daudz iemācījies, ko meklēt un kam pievērst uzmanību, iepērkoties šim ideālajam WordPress tēmas noformējumam..

Šajā rakstā es apskatīšu trīs svarīgas lietas, kas jums jāņem vērā, izvēloties motīvu – lai nākamreiz, kad atradīsit sev ideālo restorāna tēmu, jūs varētu izdarīt izvēli, kas noved pie ilgstoša un ietaupiet laiku, pūles un naudu gan jums, gan klientiem.

Meklējiet biznesa risinājumu, ne tikai vietni

Pērkot tēmu, daudzi cilvēki izmanto dizainu, kas izceļas no pūļa. Bet tēmai ir daudz vairāk nekā tikai tās izskats; veiksmīgām restorānu vietnēm ir jāved klienti pa durvīm.

Pirms izlemjat par tēmu, pārliecinieties, vai tas piešķir prioritāti tādas informācijas parādīšanai, kādu klienti pieprasa, piemēram (vismaz) restorāna adresi, tālruņa numuru un darba laiku. Turklāt dizainā jāiekļauj – un skaidri jāparāda – restorāna precīza atrašanās vieta viegli saprotamā kartē. Daudzi restorāni apmeklē daudz tūristu, un tūristi nezina vispārīgos ielu nosaukumus. Izmantojot vienu no Google saitēm “Saņemt norādes”, ir lielisks veids, kā pārliecināties, vai cilvēki ir pārliecināti, ka var atrast jūsu restorānu.

“Bez bagātīgiem fragmentiem jūs jau atrodaties nelabvēlīgā situācijā, kad pieaug meklētājprogrammu trafiks uz jums vai jūsu klienta biznesu.”

Labākajās tēmās tiks izmantoti arī bagātinātie fragmenti. Šis īpašais marķējums mudinās meklētājprogrammas, piemēram, Google, parādīt svarīgus datus, piemēram, par restorāna atrašanās vietu, kad lietotāji veic vietējos meklējumus – absolūti būtisku restorānu mārketinga kanālu. To bieži veic, izmantojot kaut ko, ko sauc par mikroformatiem vai Schema.org marķējumu. Ja nezināt, kā pārbaudīt šo kodu, sazinieties ar jebkuras interesējošās tēmas izstrādātāju un pajautājiet, kā viņi rīkojas ar šo. Bez tā jūs jau nonāksit nelabvēlīgā situācijā, kad pieaug meklētājprogrammu trafiks uz jums vai jūsu klienta biznesu.

Vēl viena izplatīta problēma, ko es saskatu ar restorānu tēmām, ir neatbalsts labai tiešsaistes rezervācijas platformai. Daudzas tēmas reklamē atbalstu tiešsaistes rezervāciju veikšanai, taču, izpētot to, jūs atradīsit, ka tās atbalsta tikai pamata kontaktformu ar dažiem pielāgotiem laukiem. Tas nozīmē, ka jūsu klients saņems tikai e-pasta paziņojumu. Pārējiem rezervācijas procesiem viņiem joprojām būs jāvada pašiem.

Tā kā tā ir tik liela restorāna darbplūsmas sastāvdaļa, jautājiet jebkuras apsvērtās tēmas izstrādātājam, vai viņu rezervēšanas sistēma atbalsta automātisku ārpusstundu rezervācijas pieprasījumu noraidīšanu un automātiskus paziņojumus, kad rezervējumi tiek apstiprināti vai noraidīti. Šī ir būtiska prasība gandrīz jebkuram restorānam, kura darba laiks ir augstāks, ja personāls, kas strādā virs grīdas, tiek pārpludināts. Tiešsaistes rezervāciju pārvaldībai jābūt pēc iespējas ātrai un nesāpīgai. Jo vieglāk klientam ir lietas, jo laimīgāki viņi būs.

Šīs ir vissvarīgākās funkcijas, kuras esmu pamanījis un kuras parasti trūkst WordPress restorāna tēmās; tomēr tie nav vienīgie, kas jums jāapsver. Šeit ir daži citi biznesa risinājumi, kas ietaupīs jūsu un klientu laiku un enerģiju, ja tos apsvērsit pirms pirkuma veikšanas.

Vai jūsu klientam jau ir adresātu saraksts savam restorānam? Meklējiet motīvu, kas tiek atbalstīts vai palīdzēs integrēt stila atbalstu spraudnim, kas darbojas ar jūsu klienta adresātu saraksta nodrošinātāju..

Vai jūs pārdodat pārtiku vai swag tiešsaistē? Ja tā, jūs vēlaties atrast motīvu, kas veidots ar integrētiem stiliem atbilstošai e-komercijas platformai, piemēram, WooCommerce.

Vai jūsu restorānā ir vairākas norises vietas? Ja tā, pārliecinieties, vai visas nepieciešamās funkcijas darbosies visās norises vietās. Piemēram, mans restorānu rezervācijas spraudnis neatbalsta vairākas norises vietas – ja tos visus ievietot vienā iesūtnē, tas būtu nepatīkami!

Dizaini, kas nopelna naudu

Es jau minēju, ka raksturs, personība un firmas zīme ir īpaši svarīgi restorāniem. Bet labs mājas lapas dizains ir dizains, kas tiešsaistes apmeklētājus pārvērš par klientiem, kas darbojas pēc ķieģeļiem. Šeit ir daži padomi, kā atrast pareizo dizainu.

Fotoattēla kvalitāte ir svarīga. Jūs pamanīsit, ka lielākajā daļā WordPress restorānu motīvu demonstrācijas materiālos ir izvietoti ļoti augstas kvalitātes fotoattēli. Bieži vien šī tēma būs veidota ap vienu vai diviem galvenajiem fotoattēliem.

Izvēloties motīvu, jums rūpīgi jāpārdomā, kādas fotogrāfijas jums ir vietnē un vai tēma labi darbosies ar šiem līdzekļiem. Ja jums nav vismodernāko fotogrāfiju, izvairieties no šīs lieliskās tēmas ar pilnekrāna fona attēlu. Lielākajai daļai restorānu faktiski nav jāuzrāda ēdiena attēli savā ēdienkartē, tāpēc, pirms izlemjat, noskaidrojiet, kāda izskatās tēma, bez visiem šiem krāšņajiem fotoattēliem izvēlnes lapā.

“Bieži vien skaistākās tēmu demonstrācijas ir tās, kuras visvairāk ir atkarīgas no ļoti konkrētiem attēliem”

Bieži vien skaistākās tēmas demonstrācijas ir tās, kuras visvairāk ir atkarīgas no ļoti konkrētiem attēliem. Tas var ļaut jums satraukties, kad dodaties tos ieviest, un jums radīsies jautājums, kāpēc demonstrācija izskatās tik daudz labāka, nekā tas, ko jūs ar to esat varējis paveikt.

Nerunājot par tēmas vizuālo iespaidu, arī noformējumam ir jāpiespiež cilvēki pareizajā virzienā. Pēdējā sadaļā es minēju, ka ir svarīgi, lai restorāna adrese, tālrunis, darba laiks un rezervācijas veidlapas būtu viegli pieejamas, taču lieliska tēma nonāks daudz tālāk.

Apskatot tēmu, mēģiniet padomāt, kāda būs jūsu reklāmguvuma piltuve. Tas ir īpašs darbību kopums, kura rezultātā lietotājs no piezemēšanās uz jūsu vietni nokļūst restorāna ārdurvīs. Bieži vien jūs vēlaties piesaistīt viņu uzmanību, aizturot fotografēšanu, vai iegūt viņu uzticību, parādot klientu atsauksmes; bet tas vienmēr beidzas ar to, ka apmeklētājs veic rezervāciju, atrod tālruņa numuru vai meklē adresi.

Labs noformējums ļauj šo trajektoriju kondensēt un pēc iespējas ātrāk pievilināt lietotājus viņu – un mūsu – mērķa sasniegšanai. Ja jūsu tēmā ir paslēpti kritiski navigācijas elementi, tajā ir pārāk daudz traucējošu animācijas elementu vai tajā ir garas lapas, kas ir pilnas ar traucējošu saturu, tas var ātri pāriet no slidenas prezentācijas līdz tikai nokļūšanai ceļā, ko apmeklētājs mēģina sasniegt..

Tas noved pie visizplatītākās kļūdas, ko es redzu, kad cilvēki aplūko WordPress restorāna tēmu dizainus: viņi izvēlas vizuālu nojautu, kas bieži saistīta ar slēptām izmaksām – gan tehniskās savietojamības, gan lietotāja pieredzes ziņā.

Mūsdienās izplatīta tendence ir tēmām, kurās tiek izmantoti priekšielādētāji – animētas ielādes pārejas, pārejot no vienas lapas uz otru. Daudzas tēmas arī mēģina izcelties pārpildītā tirgū, intensīvi izmantojot animētus elementus vai vienā tēmā iesaiņojot garu izkārtojuma opciju sarakstu..

Pēc manas pieredzes tas bieži rada vairāk kļūdu un saderības problēmu vietnei. Tas bieži arī rada lēnāku iekraušanas laiku, kas restorāniem rada kritisku problēmu. HappyTables, kas vada restorānu vietņu pakalpojumu, kas izveidots, pamatojoties uz WordPress, saka, ka puse no visiem apmeklējumiem, ko viņi reģistrē saviem restorāna klientiem, nāk no mobilajām ierīcēm. Tas nozīmē, ka puse no šiem apmeklētājiem izmanto lēnāku savienojumu un izmanto ierīces ar daudz mazāk atmiņas. Pat četru vai piecu sekunžu gaidīšana, kad tiek ielādēta restorāna vietne, novedīs pie zaudēta biznesa. Lētas vai tirgus vidējas klases mobilās ierīces cīnās ar lapām, kurās ir daudz animācijas.

Gandrīz visos gadījumos restorāna fotogrāfiju kvalitāte sniegs tā raksturu un personību daudz vairāk nekā tā tīmekļa vietne. Es ļoti iesaku jums samaksāt – vai pārliecināt savu klientu – samaksāt par profesionālu ēdienu vai vietu fotogrāfu. Šie cilvēki zina, ko viņi dara, – izmantojiet tos!

Pārbaudiet, no kuriem jūs pērkat

Procesa pēdējā daļa vienmēr ir vissmagākā. Kā jūs zināt, ka jūsu pērkamais produkts tika izgatavots augstā līmenī – ne tikai dizaina, bet arī koda kvalitātes ziņā? Kā jūs zināt, vai persona vai uzņēmums, kas atbalsta šo tēmu, jūs atbalstīs, ja jums ir kādas problēmas ar tēmu? Un kā jūs zināt, vai viņi turpinās atbalstīt šo tēmu vienu vai divus gadus pēc kārtas?

Diemžēl, ja vien jūs neesat pieredzējis tīmekļa izstrādātājs, kurš spēj saprast visu kodu, kas veido motīvu, patiesībā nevar būt pilnīgi pārliecināts par motīva kvalitāti. Pat ja jūs esat, nevar būt pārliecināts par tā ilgmūžību; tēmu un spraudņu WordPress tirgus ir ļoti mainīgs. Cilvēki dažreiz ātri ienāk, aug un liesmas izdeg. Daudzi produkti galu galā tiek pamesti. Šeit ir daži ātri padomi, kas palīdzēs jums atslābt patiešām sliktos ābolus:

Pirmkārt, sazinieties ar motīva autoru, lai saņemtu atbalstu pirms pārdošanas. Uzdodiet viņiem jautājumu par produktu. Jebkurš jautājums tiks izdarīts, bet, ja jūs ciešat zaudējumus, uzdodiet vienu no daudzajiem jautājumiem, kurus es jau ierosināju šī raksta iepriekšējās sadaļās. Jums jāzina, vai viņi sniedz savlaicīgu un noderīgu atbalstu. Daudzi atbildēs ātri, bet ar sliktām atbildēm, kas nav ļoti noderīgas. Daži var neatbildēt vairākas dienas vai pat nedēļas.

Sazinoties ar viņiem, pajautājiet sev, vai jūs priecājaties ne tikai par viņu atsaucību, bet arī par viņu atbilžu toni un zināšanām. Vai viņiem rūp jūsu vajadzības, vai arī viņi tikai vēlas pēc iespējas ātrāk nokļūt atbalsta biļešu rindā??

Meklējiet kādu, kurš patiešām saprot, ko jūs mēģināt paveikt, un vēlas palīdzēt gūt panākumus. Tas nenozīmē, ka viņi varēs sniegt jebkādu atbalstu, kuru jūs lūdzat, taču pat sakot kaut ko nē, viņiem jābūt skaidriem, pieklājīgiem un izpalīdzīgiem.

“Daudzi tēmu autori nomet tēmu lielā tirgū, iegūst lielu skaitu agrīnu pārdošanas gadījumu, izlabo dažas kļūdas un pēc tam pāriet uz dažiem mēnešiem”

Tālāk dariet nedaudz pētījumi, lai noskaidrotu, vai viņi pastāvīgi atjauno un investē tajās ražotajās tēmās. Daudzi motīvu autori nomet motīvu lielā tirgū, iegūst lielu skaitu agrīnu pārdošanas gadījumu, izlabo dažas kļūdas un pēc tam pāriet uz dažiem mēnešiem. Ja jūsu motīvam ir izmaiņu žurnāls, uzziniet, cik bieži atjauninājumi joprojām tiek izlaisti.

Varat arī meklēt citas pazīmes, kas norāda, ka autors joprojām ir ieguldīts izstrādājumā. Ja viņiem ir citi līdzīgi produkti un viņi joprojām ražo jaunus, tas nozīmē, ka tie nav tikai vienreizējs papildprojekts un joprojām aktīvi iegulda ieguldītajā darbā.

Visbeidzot, jūs vēlaties izpētiet, kā viņi rīkojas ar atbalstītajām funkcijām. Šī ir vairāk tehniska problēma, un grūtāk to uztvert izstrādātājiem, kas nav izstrādātāji. Bet jūs vēlaties pārliecināties, ka jūsu restorāna ēdienkarte, galda rezervācijas un citi dati nav ieslēgti tēmā. Tas tiek darīts, iebūvējot šīs funkcijas spraudņos, kas pāriet no vienas tēmas uz nākamo. Ideālā gadījumā tēmai vajadzētu būt integrētai ar populāriem spraudņiem, kas ir plaši savietojami. Tas samazinās jūsu berzi divus vai trīs gadus uz ceļa, kad jūsu klients vēlas atsvaidzināt savu vietni.

Ideālas formas atrašana

Kur jūs dodaties, lai iegūtu visas šīs lietas? Protams, ir jābūt vienam tirgum, vienam tēmu piedāvātājam, kurš to visu sastāda jums, lai jums par visu to nebūtu jāuztraucas. Diemžēl tā nav. Katrā tirgū vai tematiskajā veikalā ir gan stiprās, gan vājās puses.

“Katrā tirgū vai tematiskajā veikalā ir gan stiprās, gan vājās puses”

Pat tirgū, piemēram, ThemeForest, kurš bieži tiek kritizēts par tā tēmu mazajām tehniskajām priekšrocībām un slikto klientu atbalstu, joprojām ir vairāki atsevišķi autori, kas izceļ lieliskas tēmas un sniedz uzmanīgu atbalstu.

Es lepojos ar restorānu tēmām un spraudņiem, kurus pārdodu tēmā “Crop”. Lielākā daļa no funkcijām, kuras es atbalstu, ir pieejamas, lai jūs varētu izmantot jebkuru motīvu vai vienkārši izmēģināt tos pirms tēmas iegādes – kā bezmaksas spraudņus oficiālajā WordPress.org spraudņu krātuvē, piemēram, Ēdienu un dzērienu izvēlne, Restorānu rezervācijas, Biznesa profils un labas atsauksmes par WordPress.

Ja pievērsīsit uzmanību trim galvenajām lietām, kuras esmu aprakstījis šajā rakstā, es esmu pārliecināts, ka jūs daudzās dažādās vietās varēsit atrast lielisku tēmu – ar nelielu darbu, protams. Tā varētu būt ThemeForest restorānu kategorija, kurā daži autori sāk pieņemt manus spraudņus, bet daži pat sniedz lielisku atbalstu. Vai arī jūs varētu apskatīt bezmaksas oficiālo tēmu krātuvi, kurā visām tēmām ir jāveic stingra koda pārbaude, lai tās tiktu uzskaitītas. Šeit ir pat plaši respektēta uzņēmuma WooThemes restorāna tēma.

Neatkarīgi no tā, kur atrodat savu tēmu, neaizmirstiet pievērsties biznesa risinājumiem, kurus tēma atbalsta, lai pārliecinātos, ka tā atbilst jūsu klienta vajadzībām un darbplūsmai. Izvēlieties dizainu, kas apmeklētājus pārvērš par klientiem un kuri ir piemēroti jūsu piedāvātās fotogrāfijas kvalitātei. Visbeidzot, pārliecinieties, ka esat mājas darbs pie tēmas autora, lai pārliecinātos, ka tie sniedz noderīgu atbalstu, turpina ieguldīt savos produktos un nodrošina datu pārnesamību..

Tas nav mazs uzdevums. Bet, ja jūs ievērosit šīs vadlīnijas, jūs gandrīz noteikti samazināsit laiku, ko pavadāt, cīnoties ar nepareizu darba tēmu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map