iThemes apskats: vienas pieturas aģentūra labākajām WordPress tēmām un spraudņiem?

WordPress piedāvājumi


Viens no lielākajiem vārdiem WordPress tēmu telpā gadu gaitā, bez šaubām, ir iThemes. Faktiski, kad viņi uzsāka darbību 2008. gadā, viņi bija vieni no pirmajiem, kas parādījās premium tēmu uzņēmumos.

Kopš tā laika iThemes ir mainījuši savu fokusu no tēmām uz WordPress spraudņiem, un rezultātā viņi tagad var lepoties ar dažiem no vadošajiem pieejamajiem WordPress drošības, dublēšanas un uzturēšanas spraudņiem. Mēs detalizēti apskatīsim labākos iThemes piedāvājumus – iekļaujot motīvus un spraudņus.

Neatkarīgi no tā, vai meklējat jaunu savas vietnes motīvu vai jaudīgu spraudni, lai uzlabotu tā funkciju un funkcionalitāti, līdz šī iThemes pārskata beigām jums vajadzētu būt daudz labākam priekšstatam par to, vai šis labi izveidotais uzņēmums ir vai nav izvēlēties.

Let ‘s get kreka.

Par iThemes

Uzņēmums tika dibināts Korijs Millers Oklahomsitijā 2008. gadā – vēlreiz, kad WordPress bija otrajā versijā un Baraks Obama pirmo reizi tika ievēlēts par ASV prezidentu. Kopš tā laika iThemes komanda ir augusi, un darbinieki strādā daudzās nodaļās un dažādās disciplīnās.

Mērķis ir nodrošināt visus rīkus, kas nepieciešami satriecošu vietņu izveidošanai, iThemes portfelī ir WordPress motīvi un spraudņi, kā arī apmācības saturs video formātā pēc pieprasījuma un tiešsaistes vebināros..

iThemes WordPress motīvi

iThemes pārskata WordPress motīvus

Lielāko daļu iThemes jaunāko WordPress motīvu nodrošina Builder ietvars (skat. Zemāk), kurā ir integrēts izkārtojuma redaktors, kas ļauj viegli izveidot pielāgotas vietnes WordPress.

iThemes Builder

iThemes apskats Builder tēma

Builder ir iThemes vadošā WordPress tēma un ietvars. Lai gan to var izmantot pilnībā, lai izveidotu pilnvērtīgu WordPress vietni, līdz šim ir izveidoti vairāk nekā simts Builder bērnu motīvu, lai atvieglotu īpaša veida vietņu izveidi..

Tomēr pirms mēs apskatīsim dažas no labākajām Builder bērnu tēmām, izpētīsim tās galvenās iespējas. Tie ietver: redaktora rīku, ko var izmantot, lai izveidotu pielāgotus lapu izkārtojumus; Style Manager un tā pielāgošanas vadīklas; un izvēles Builder Blocks, kuras var iespējot, lai jauninātu jūsu vietni.

Builder Layout Editor

Izmantojot Builder redaktoru, jūs varat izveidot savai vietnei pielāgotus izkārtojumus, izmantojot visu intuitīvo fona interfeisu.

iThemes pārskats Builder Layouts

Būvētāja izkārtojumi ļauj jūsu WordPress vietnei piešķirt pielāgotu izskatu. Builder un tā bērnu motīvi ietver vairākus izkārtojumus, un katru no tiem var pielāgot, izmantojot Builder Layout Editor saskarni. Varat arī izveidot tik daudz papildu izkārtojumu, cik nepieciešams, ko pēc tam var izmantot atsevišķām jūsu vietnes ziņām un lapām..

iThemes pārskata izkārtojuma redaktors

Izmantojot Builder Layout Editor, jūs varat iestatīt izkārtojuma platumu, izlemt, vai parādīt logrīku apgabalu, un izvēlēties paplašinājumu. Izvēles paplašinājumus cita starpā var izmantot, lai pievienotu elementus vai funkcijas izkārtojumam, tostarp piedāvāto attēlu režģi, portfeļa saturu vai žurnāla izkārtojumu..

iThemes apskats Pievienot moduli

Strādājot ar izkārtojumiem, izmantojot redaktoru Builder, dizainu var pielāgot, pievienojot un noņemot moduļus. Šajos Builder moduļos ietilpst:

 • modulis satura pievienošanai
 • kājenes apgabala modulis
 • galvenes modulis
 • modulis brīvas formas HTML pievienošanai izkārtojumam
 • attēlu modulis
 • horizontāls navigācijas joslas modulis
 • modulis WordPress logrīku parādīšanai.

Atkarībā no moduļa veida varat piekļūt dažādu pielāgošanas vadīklu un opciju klāstam, piemēram, vietnes galvenes teksta iestatīšanai, pielāgota HTML pievienošanai vai kolonnu platuma iestatīšanai.

iThemes pārskata moduļa iestatījumus

Builder Layout Editor noteikti ir mazāk elastīgs nekā tipu vilkšanas un nomešanas lapu veidotāji, kurus atradīsit tādās tēmās kā Avada vai Divi. Tomēr šī vienkāršība padara Builder Layout Editor ļoti ērti lietojamu.

Skati celtniekam

Papildus izkārtojumu saturam pielietošanai gan atsevišķu ziņu, gan lapas līmenī, varat izmantot arī veidotāja ērto skatījumu funkciju. Skatījumu pārvaldnieks sniedz jums vienkāršu veidu, kā piešķirt izkārtojumus dažādiem skatiem, piemēram, mājas lapas skatam, ziņu arhīva skatam un 404 arhīvam, lai nosauktu tikai dažus.

iThemes pārskatu skati

Pēc skata izvēles varat šim skatam piešķirt izkārtojumu. Tā rezultātā katrs skats – piemēram, atsevišķas ziņas – visā jūsu vietnē tiks izmantots noteikts izkārtojums. Varat izveidot tik daudz skatu, cik nepieciešams savai vietnei, sniedzot ātru un ērtu veidu, kā noteikt, kuras vietnes daļas izmantos noteiktus izkārtojumus.

Celtnieka stila menedžeris

iThemes Review Style Manager

Aktivizējot izvēles spraudni, jūs savā vietnē varat iespējot Builder Style Manager funkciju. Izmantojot Style Manager, jūs varat pielāgot daudzus savas vietnes aspektus, tostarp:

 • vietnes fona iestatījumi
 • galvenes formatēšana
 • saites izskats
 • komentāru veidošana
 • konteinera iestatījumi
 • navigācijas elementi.

Stila pārvaldnieks ļauj pielāgotus iestatījumus lietot visai vietnei vai atsevišķām ziņām un lapām. Kamēr jūs strādājat, tā saskarnē ir redzams tiešs jūsu izmaiņu priekšskatījums, sniedzot labu priekšstatu par to, kā jūsu pabeigtā vietne izskatīsies apmeklētājiem.

iThemes Review Custom CSS

Stila pārvaldnieks arī sniedz jums tiešo CSS priekšskatījumu, kas izmantots jūsu izvēles izveidošanai, un izkārtojumiem varat pievienot savu pielāgoto CSS, izmantojot atbilstošo paneli. Pateicoties šai parocīgajai funkcijai, jūs iegūstat ātru un ērtu CSS lietošanas veidu, lai vēl vairāk pielāgotu izkārtojumus.

Celtniecības bloki

Četrus veidotāju blokus var izmantot, lai jūsu vietnei pievienotu papildu funkcionalitāti:

 • Restorānu bloks
 • Baznīcas bloks
 • Notikumu bloks
 • Audio bloķēšana

Izmantojot WordPress pielāgotos ziņu veidus, restorānu bloks sniedz jums divus jaunus satura veidus, kurus var pievienot jūsu vietnei: izvēlnes vienumi un atrašanās vietas. Pielāgoti ziņu veidi ir lieliska WordPress funkcija, kas var viegli organizēt un publicēt vienumus jūsu restorāna izvēlnē, kā arī publicēt viena vai vairāku restorānu adresi..

Baznīcas bloks jūsu WordPress vietnei pievieno personāla un sprediķu pielāgotos pastu veidus, padarot apmeklētājus vieglāk atrast šo informāciju jūsu draudzes vietnē. Notikumu bloks dod jums iespēju publicēt pasākumus un vietas savā WordPress vietnē, savukārt audio bloki ļauj ērti pievienot audio failus savai vietnei..

Citas iThemes Builder WordPress tēmas nozīmīgākās vietas:

 • Pilnīgi atsaucīgs mobilajām ierīcēm draudzīgu vietņu izveidošanai.
 • Vairāk nekā 100 Builder bērnu motīvu, no kuriem izvēlēties.
 • Pieejami vairāki komplekti un cenu plāni.

Builder ir lietotājam draudzīga tēma, kas palīdzēs jums izveidot dažādu vietņu klāstu, izmantojot WordPress. Pateicoties daudzajām Builder pieejamajām bērnu tēmām, jūs varat ātri piešķirt WordPress vietnei tādu izskatu un justies, kas atbilst jūsu projekta vajadzībām.

Bērnu motīvi

Izmantojot vairāk nekā 100 bērnu veidotāju Builder, jūs esat sabojāts par izvēli. Šeit ir dažas no labākajām iespējām:

Andersona celtnieka bērna tēma

Andersons ir viena no jaunākajām Builder bērnu tēmām, kurai raksturīgs klasisks mājas lapas izkārtojums, kas padara to par labu izvēli, lai reklamētu jūsu ārštata pakalpojumus vai uzņēmējdarbību tiešsaistē.

iThemes apskats Andersons

Andersons pilnībā atbalsta iThemes Exchange spraudni, padarot to piemērotu tiešsaistes veikala izveidošanai. Izmantojot atbilstošos Exchange papildinājumus, jūs varat arī izmantot Andersonu, lai izveidotu dalības vietni vai tiešsaistes kursu vietni.

Sīkāka informācija – demonstrācija

Trokšņu veidotāja bērna tēma

Trokšņa tēma ir izveidota, lai palīdzētu jums izveidot grupu vai cita veida ar mūziku saistītu vietni, izmantojot WordPress.

iThemes apskats Trokšņa tēma

Izmantojot troksni blakus audio blokam, jūs varat viegli publicēt audio failus, lai palīdzētu reklamēt savu mūziku, savukārt notikumu bloku var izmantot, lai reklamētu gaidāmos koncertus. Mūzikas trokšņa tēmai ir arī funkcija jūsu diskogrāfijas publicēšanai tiešsaistē, un, ja instalējat piemērotu e-komercijas spraudni, piemēram, iThemes Exchange, varat arī pārdot digitālās lejupielādes tieši no savas vietnes.

Sīkāka informācija – demonstrācija

Herschel Builder bērna tēma

Heršels ir lieliska izskata tēma, kas ir lieliski piemērota fotogrāfiem; tā tīrais, minimālistiskais dizains izdarīs lielisku darbu, ļaujot jūsu darbam kļūt centrā.

iThemes apskats Herschel

Herschel ietver pilnīgu iThemes Exchange spraudņa atbalstu, padarot to par labu izvēli ikvienam, kurš vēlas tiešsaistē pārdot attēlus. Ir arī vairāki no mērķa veidoti izkārtojumi, no kuriem izvēlēties, un katru no tiem var pielāgot, izmantojot veidni Builder Layout Editor..

Sīkāka informācija – demonstrācija

Galerija baznīcas celtnieka bērna tēma

Lai gan demonstrācija ir paredzēta baznīcai, galerija Church ir tikpat labi piemērota, lai izveidotu bezpeļņas organizāciju vietni.

iThemes apskats Baznīcas tēma

Drosmīgā navigācijas sadaļa jūsu apmeklētājiem ļaus viegli atrast ceļu apkārt vietnei, savukārt baznīcas celtnieku bloks palīdzēs publicēt personāla informāciju, piemēram,.

Sīkāka informācija – demonstrācija

Ja jūs meklējat jaunu WordPress motīvu no iThemes, vislabākās iespējas ir Builder un tā bērnu motīvi. IThemes portfelī ir vairākas citas, nevis Builder veidotas, klasiskas WordPress tēmas, taču tās tagad izskatās diezgan novecojušas, un ir skaidrs, ka galvenā uzmanība tagad tiek likta Builder motīviem un WordPress spraudņiem..

iThemes WordPress spraudņi

Kā minēts iepriekš, pēdējos gados uzņēmums ir pielāgojis savu uzmanību WordPress spraudņiem. Tā rezultātā viņiem tagad ir daži no populārākajiem un jaudīgākajiem WordPress spraudņiem kategoriju diapazonā.

BackupBuddy

Kopš darbības uzsākšanas 2010. gadā BackupBuddy ir aizsargājis pusmiljonu WordPress vietņu. Sākot ar 80 ASV dolāriem, spraudnis ļauj jums pilnībā kontrolēt, kā jūsu WordPress vietnē tiek veidotas, pārvaldītas un atjaunotas dublējumi..

BackupBuddy

Dažu no uzlabotajām funkcijām dēļ BackupBuddy ir kļuvis populārs starp tīmekļa dizaineriem un izstrādātājiem, kuri meklē risinājumu, kas ļauj ērti klonēt, migrēt un pārvaldīt vairākas vietnes versijas..

Citas svarīgākās lietas ir:

 • visu vietņu vai atsevišķu failu un komponentu dublēšana un atjaunošana
 • datu bāzes atgriezeniskā saite zaudētā satura un iestatījumu atjaunošanai
 • spēja ieplānot automatizētas dublējumkopijas
 • rezerves vietņu rezerves krātuve, lai palielinātu elastīgumu
 • atbalsts populāriem mākoņa pakalpojumiem attālinātai glabāšanai
 • labāka kontrole pār atjaunošanu un dublējumu migrēšanu ar ImportBuddy
 • spēja izveidot WordPress pieturvietu vietni, kā arī klonēt un pārsūtīt vietnes starp tīmekļa mitinātājiem
 • e-pasta paziņojumi par veiksmīgu un neveiksmīgu dublēšanu
 • daudzas izstrādātāja funkcijas sarežģītākām dublēšanas un migrācijas procedūrām
 • 1 GB BackupBuddy Stash mākoņa krātuve.

BackupBuddy ir aprīkots ar funkcijām un ir viegli lietojams, padarot to par vienu no visaptverošākajiem pieejamajiem WordPress rezerves risinājumiem.

Sīkāka informācija

iThemes Security Pro

Populārā labāka WP drošības spraudņa uzturēšanu pārņēma iThemes, kurš pēc tam līdztekus pārveidotajai un atjauninātajai literārajai versijai, kas ir pieejama WordPress spraudņu direktorijā, palaiž premium klases iThemes Security Pro spraudni..

iThemes Review Drošības Pro

Tāpat kā visi labākie WordPress drošības spraudņi, arī iThemes Security Pro mērķis ir nodrošināt un aizsargāt jūsu vietni no nejaušiem un fokusētiem uzbrukumiem. Tas arī liks jums darīt visu iespējamo, lai pastiprinātu vietnes drošību, tostarp izmantojot stingras paroles un piemērotus lietotājvārdus.

Citi iThemes Security Pro galvenie elementi ir:

 • brutāla spēka noteikšana, lai pasargātu no paroles uzminēšanas
 • Vietnes WordPress ļaunprātīgas programmatūras skenēšana
 • failu izmaiņu uzraudzība un noteikšana
 • spēja izslēgt sliktos lietotājus, kuri mēģina piekļūt jūsu vietnei
 • prombūtnes režīms, lai noteiktam laika periodam neļautu piekļuvi administratoram
 • iespēja paslēpt pieteikšanās un administratora lapas un vietrāžus URL, lai samazinātu piekļuvi
 • darbību reģistrēšana, lai redzētu, ko dara reģistrētie lietotāji
 • plānotie datu bāzes dublējumi
 • e-pasta paziņojumi un brīdinājumi par iespējamiem pārkāpumiem un problēmām.

iThemes Security Pro var bloķēt jūsu WordPress vietni no USD 80 gadā.

Sīkāka informācija

Sinhronizēt

Ja pārvaldāt vairāk nekā vienu WordPress vietni, sinhronizācija var padarīt tās atjauninātu daudz mazāk laika. Izmantojot sinhronizāciju, jūs bez maksas varat pārvaldīt līdz 10 vietnēm, ļaujot atjaunināt spraudņus, motīvus un WordPress programmatūru, izmantojot vienu informācijas paneli..

iThemes pārskata sinhronizācija

Citas sinhronizācijas svarīgākās vietas ir:

 • ikdienas e-pasta paziņojumi par pieejamajiem atjauninājumiem
 • Iespēja ignorēt atjauninājumus noteiktām tēmām un spraudņiem
 • atjauninājumu instalēšana masveidā vai selektīvi
 • Motīvu un spraudņu lielapjoma instalēšana vairākās vietnēs
 • spēja pārvaldīt komentārus un lietotājus vairākās vietnēs
 • iespēja klientiem paslēpt sinhronizāciju vietnēs, kuras pārvaldāt
 • pielāgotas klientu paneļi, lai ierobežotu piekļuvi WordPress funkcijām
 • mobilo lietotni, lai pārvaldītu vairākas WordPress vietnes, atrodoties ceļā
 • integrācija ar citiem iThemes produktiem, lai uzlabotu drošību un vienmērīgāku dublēšanu
 • vietnes darbspējas, dīkstāves un veiktspējas uzraudzība un ziņošana (pro funkcija)
 • tūlītēji e-pasta paziņojumi, ja kaut kas noiet greizi (pro funkcija).

Bezmaksas Sync versija ļaus jums pārvaldīt ne vairāk kā 10 vietnes, savukārt premium versijā ir iekļautas papildu pro funkcijas un atbalsts vairākām vietnēm.

Sīkāka informācija

Apmaiņa

Apmaiņas mērķis ir vienkāršs WordPress e-komercijas spraudnis. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pārdot fiziskus produktus vai digitālās lejupielādes, bezmaksas Exchange versija palīdzēs jums viegli piecelties un darboties, savukārt profesionālie papildinājumi nodrošina funkcijas, kas jums vajadzīgas, lai palielinātu tiešsaistes veikalu..

iThemes pārskatu apmaiņa

Citi svarīgākie apmaiņas punkti ietver:

 • bezmaksas, ērti lietojama pamata versija ar papildinājumiem, kas nodrošina uzlabotas funkcijas, kad jums tās ir vajadzīgas
 • iespēja iegādāties tūlītēju pirkumu veikšanai
 • bezmaksas atbalsts maksājumu pieņemšanai ar PayPal un Stripe
 • izvēles papildinājumi, kas aptver dalības iespējas, periodiskos maksājumus un daudz ko citu

Ja vēlaties, lai jūsu tiešsaistes veikalā būtu tikai nepieciešamās funkcijas, Exchange un tā papildinājumu bibliotēka dos jums daudz elastības, veidojot pielāgotu e-komercijas platformu..

Sīkāka informācija

Informācija par cenām

IThemes WordPress motīvi ir pieejami trīs galvenajos cenu plānos:

 • Atsevišķa tēma: USD 80 par jebkuru Builder motīvu.
 • Izstrādātāja pakotne: 150 USD par visām 100 un plus Builder tēmām.
 • Piekļuves caurlaide: 197 ASV dolāri par visām 80 iThemes Classic tēmām un visām 100 plus būvētāja tēmām.

Visas cenu noteikšanas iespējas ietver piekļuvi atbalstam un produktu atjauninājumiem uz vienu gadu.

Citas iThemes paketes un produkti

Papildus iThemes spraudņu iegādēm jūs varat arī piekļūt visiem spraudņiem, kā arī citiem iThemes produktiem, izmantojot dažādas paketes:

 • Spraudņu komplekts: 247 USD par neierobežotām licencēm visiem iThemes spraudņiem.
 • WordPress Web Designer’s Toolkit: sākot no 700 USD par visiem iThemes rīkiem, kas jums būs nepieciešami, lai izveidotu WordPress tīmekļa dizaina biznesu.
 • iThemes apmācība: $ 197 par piekļuvi vairāk nekā 500 stundu profesionālās WordPress video apmācībai.

Noslēguma domas

Ir skaidrs, ka iThemes ir sākuši vairāk pievērsties spraudņiem. Viņu kolekcijā joprojām ir dažas ļoti labas tēmas, taču, ja jūs meklējat lielu vērtību tēmu klubu ar lielu un pieaugošu modernu un ar īpašām funkcijām saistītu tēmu klāstu, ir arī dažas citas lieliskas iespējas, kuras jāņem vērā.

Tomēr iThemes WordPress spraudņi, piemēram, BackupBuddy, Sync un iThemes Security Pro, neapšaubāmi ir vieni no labākajiem apkārtējiem. Ja jūs meklējat profesionālu risinājumu, lai ietvertu vietnes dublēšanas, drošības un uzturēšanas aspektus, iThemes spraudņu portfeli ir grūti pārspēt.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me