Elegantu motīvu “Extra” žurnāla WordPress tēma – pārskatīta (2020)

WordPress piedāvājumi


Dalība Elegant Themes vienmēr ir bijusi liela vērtība. Tomēr pirmajās dienās vairums viņu dizainu bija diezgan pamata, un viņi tika kritizēti par to, ka viņu biznesa modeli veido uz kvantitātes, nevis kvalitātes pamata.

2013. gada beigās Elegant Themes izlaida Divi. To darot, viņi uz visiem laikiem mainīja uzņēmuma virzienu.

All-in-WordPress tēmas bija jau vairākus gadus, bet Divi pārņēma to uz nākamo līmeni ar labāku dizainu, vairāk funkcijām un labāku lietojamību. Tas ātri kļuva par standartu, ko centās ievērot citi WordPress uzņēmumi.

Divi tēmas centrā ir vilkšanas un nomešanas lapu veidotājs – funkcionalitāte, kas vēlāk tika izlaista kā atsevišķs WordPress spraudnis ar nosaukumu Divi Builder. To turpina uzskatīt par vienu no labākajiem velkamo un noformējamo lapu veidotājiem, kas pieejami WordPress lietotājiem.

Otrā WordPress tēma Elegant Themes, kas tiks veidota ap Divi Builder, ir papildus. Šis stilīgais žurnāla dizains ir piemērots emuāriem, tiešsaistes žurnāliem, tiešsaistes veikaliem un citur. Tajā ir iekļauti daži fantastiski emuāru izkārtojumi, pielāgoti logrīki un iebūvēta vērtēšanas sistēma.

Elegantas motīvi - papildu tēma

Zemāk es jums parādīšu, kāpēc elegantās motīvi to sauc par žurnāla WordPress galveno tēmu..

Ienirsim iekšā …

Papildu iespējas & Dizains

Divi joprojām ir Elegantu motīvu pamattēma. Tas ir īsts “viss vienā” risinājums, ko var izmantot jebkura veida vietnēm.

Motīvs tiek piegādāts ar vairāk nekā 20 iepriekš sagatavotiem motīvu izkārtojumiem, un emuārā Elegant Themes ir pieejams plašs papildu izkārtojumu klāsts. Tomēr lielais vairums šo dizainu ir vislabāk piemēroti korporatīvajām vietnēm, piemēram, uzņēmumu vietnēm, portfeļiem un galvenajām lapām.

Extra atšķiras no Divi ar to, ka ir īpaši optimizēts tiešsaistes žurnāliem un emuāriem, ņemot vērā katru jauno funkciju, kas paredzēta emuāru autoriem.

Papildus nodrošina Divi Builder

Labs piemērs tam ir veids, kā Extra paplašina Divi Builder, iekļaujot ziņu kategorijas. Šie jaunie moduļi ļauj jums izveidot unikālus žurnālu un emuāru stila izkārtojumus, un pabeigtos izkārtojumus pēc tam var attiecināt uz konkrētām ziņu kategorijām..

Ir vairāki jauni kategoriju moduļi, tostarp modulis ar cilnēm ar cilnēm, kas saturu sadala ziņu kategorijās, piedāvāto ziņu slīdnis un mūra bloga modulis, ko var izmantot, lai parādītu ziņu ierakstus lodziņos..

Ir arī reklāmas modulis, ko var izmantot, lai reklāmkarogu reklāmas integrētu izkārtojumā.

Kā jūs gaidījāt, visi moduļi ir pielāgojami.

Cilnes ar papildu cilni

Extra centrā ir Divi Builder.

40 plus satura moduļi, kas ir pieejami Divi Builder, palīdz dažu minūšu laikā izveidot skaistu saturu. Sarežģītus izkārtojumus var izveidot, vienkārši ievelkot un nometot satura moduļus izkārtojumā.

Katru jūsu satura aspektu var veidot un pielāgot.

Divi Builder moduļu saraksts

Extra lieliski atbalsta arī WooCommerce. E-komercijas spraudnis ir lieliski integrēts ar Extra dizainu.

Ir arī jauns pielāgots pasta veids projektu un portfeļu demonstrēšanai.

WooCommerce produktu izkārtojums

Vietnes izkārtojumus var pielāgot, izmantojot WordPress motīvu pielāgošanas rīku, kas ļauj viegli mainīt galvenes un kājenes stilu.

Papildu nolaižamās mega izvēlnes ļauj navigācijas izvēlnei pievienot kolonnas un multividi. Viņus ir viegli konfigurēt un tie izskatās lieliski.

Mega izvēlne papildus

Papildu tiek atbalstīti septiņi WordPress ziņu formāti, ieskaitot videoklipus, kartes, citātus un audio, tas nozīmē, ka varat savā vietnē publicēt dažādu saturu.

Papildus ir arī pielāgota pārskatīšanas sistēma. Jebkuram sludinājumam vai izstrādājumam varat pievienot pārskatu, izmantojot savas specifikācijas, savukārt apmeklētāji var vērtēt, izmantojot zvaigžņu vērtēšanas sistēmu.

Produktu vērtējumi

Papildu komplektācijā ietilpst arī pielāgoti logrīki, kas tika izstrādāti, ņemot vērā emuāru veidotājus. Tas ietver sociālo mediju sekotāju logrīku, neseno ziņu logrīku un autoru logrīku, kurā uzskaitīti autori un viņu ziņu skaits.

Papildu pielāgoti logrīki

Kā redzat, Extra ir pilnībā iesaiņots, un tam ir skaists dizains. Apskatīsim sīkāk, kā jūs to varat izmantot.

Instalēšana Extra

Papildu var lejupielādēt no Elegant Themes konta lejupielādes apgabala.

Šajā apgabalā ir uzskaitītas arī noderīgas apmācības, kas palīdzēs iestatīt:

  • Instalēšana Extra
  • Papildus pārskats
  • Izmantojot Visual Builder
  • Motīvu opciju konfigurēšana

Jūs varat instalēt Extra savā vietnē, augšupielādējot motīvu zip failu tieši caur WordPress izskata sadaļu jūsu administratora apgabalā. Alternatīvi, jūs varat izpakot motīvu failu un augšupielādēt failus uz / wp-content / themes / direktoriju, izmantojot FTP lietojumprogrammu, piemēram, FileZilla.

Es iesaku instalēt Extra testa WordPress instalācijā pirms tās aktivizēšanas tiešsaistes vietnē, jo tā jums būs iespēja pārbaudīt tās funkcijas un funkcionalitāti..

Lejupielādējot papildu motīvu

Kad instalēju Extra savā testa WordPress vietnē, WordPress izveidoja 500 iekšējā servera kļūdu, kas man liedza piekļūt WordPress izskatu sadaļai.

Tas mani neizpratnē, jo man nebija instalēti citi spraudņi, un datu bāzes atiestatīšana izslēdza jebkādu konfliktu ar iepriekš instalētu WordPress spraudni.

Es atrisināju problēmu, palielinot atmiņas piešķiršanu WordPress no 64 MB līdz 128 MB.

To var izdarīt, failam wp-config.php pievienojot šādu rindu:

definēt (‘WP_MEMORY_LIMIT’, ‘128M’);

Man bija interese par to, kāpēc atmiņas palielināšana bija jāpalielina, lai izmantotu Extra, tāpēc es lūdzu Elegant Themes noskaidrot šo problēmu.

Viņi apstiprināja, ka, lai palaistu Extra, ir nepieciešami 128 MB atmiņas.

“Mums ir nepieciešams vismaz 128 MB atmiņas, lai pārliecinātos, ka Divi Builder var darboties pareizi un bez kļūdām. 64 MB ir pārāk maz, lai darbinātu Divi un Extra.”

Pēc turpmākas pārbaudes es atklāju, ka, lai arī iekšējo kļūdu apturēšanai pietika ar 128 MB atmiņas, man bija jāpalielina atmiņa līdz 256 MB, lai importētu izkārtojumus savā vietnē.

Ja atklājat, ka Divi vai Extra rada iekšēja servera kļūdu vai izkārtojumus neimportē pareizi, mēģiniet palielināt atmiņu līdz 128 MB vai 256 MB, lai atrisinātu problēmu.

Sazinieties ar savu mitināšanas uzņēmumu, ja nezināt, kā to izdarīt.

Divi celtnieks

Papildu dizains un izkārtojums tiek kontrolēts, izmantojot Extra motīvu opciju paneli un WordPress motīvu pielāgošanas rīku. Ja vēlaties mainīt satura laukuma izskatu, izmantojiet Divi Builder.

Tāpēc, iedziļinoties ziņas, lapas vai cita veida sludinājumos, varat izmantot noklusējuma redaktoru Gutenberg vai Divi Builder..

Rediģēt ar Divi Builder

Kad jūs izvēlaties rediģēt savu saturu, izmantojot Divi Builder, jums tiek jautāts, vai vēlaties saglabāt esošo saturu, izvēlēties iepriekš izveidotu izkārtojumu vai klonēt jau izveidotu esošo lapu.

Divi Builder atlases ekrāns

Iepriekš izveidotā izkārtojuma opcija ielādē izkārtojuma bibliotēku. Šeit ir pieejami simtiem iepriekš sagatavotu izkārtojumu, kā arī esošās lapas un visi saglabātie izkārtojumi.

Izkārtojumi ir sadalīti vairāk nekā divpadsmit kategorijās, un ir meklēšanas forma, kas palīdzēs atrast meklēto..

Ielādēt no bibliotēkas

Iekļauti vairāk nekā simts izkārtojuma pakotņu, un pirms to importēšanas savā vietnē varat apskatīt katra izkārtojuma demonstrāciju.

Izkārtojuma paketes sagrupē vienu un to pašu dizainu vairāku veidu jūsu vietnes lapām. Piemēram, izkārtojuma paketē var būt jūsu mājas lapas, par lapas, emuāra, portfolio lapas un citu izkārtojumi.

Esmu milzīgs Divi Builder piedāvātās izkārtojumu sistēmas ventilators. Iepriekš sagatavotu izkārtojumu apjoms ir ievērojams, un tie visi ir labi izstrādāti. Tas nodrošina lieliskus izkārtojumus jūsu vietnei vai, ja vēlaties, lielisku sākumpunktu jūsu pielāgotajam izkārtojumam.

Piedāvāto izkārtojumu pārbaude ir arī noderīgs veids, kā iemācīties gūt maksimālu labumu no Divi.

Kā jau minēts iepriekš, Divi Builder var nedarboties pareizi, ja neesat palielinājis vietnes atmiņas sadalījumu, tāpēc noteikti iestatiet to pareizi, pretējā gadījumā izkārtojuma importēšana var apstāties.

Divi Builder izkārtojuma komplekti

Kad pirmo reizi tika palaista Divi Builder, izkārtojumi tika rediģēti aizmugurē.

Divi veidotājs tagad ir palaists jūsu vietnes priekšpusē, lai reāllaikā jūs varētu redzēt izmaiņas. Jūs varat izvēlēties skatīt savu lapu “Stiepļu rāmju skatā” priekšpusē, ja dodat priekšroku vecam lapas veidošanas stilam un varat turpināt mainīt izkārtojumus aizmugurē, atlasot izkārtojumu Divi bibliotēkas lapā.

Tāpat kā jebkurš ēkas vilkšanas un nomešanas risinājums, var paiet no 15 līdz 30 minūtēm, lai pareizi iepazītos ar Divi Builder saskarni, taču, tiklīdz tas būs izdarīts, jūs novērtēsit, cik spraudnis ir jaudīgs..

Varat pielāgot, kā viss izskatās un darbojas – neatkarīgi no tā, vai tas ir satura modulis, rinda, kolonna vai izkārtojums. Jūs pat varat mainīt skatu, lai redzētu, kā jūsu izkārtojums izskatās mobilajās ierīcēs.

Moduļa ievietošana Divi Builder.

Katram satura modulim ir unikāls pielāgošanas iespēju komplekts. Vienkāršiem moduļiem, piemēram, dalītājiem, ir maz iespēju, savukārt tādiem moduļiem kā portfelis ir desmitiem iestatījumu.

Visiem satura moduļiem, kolonnām un rindām ir dizaina cilne, kas ļauj pielāgot krāsas, fontus, atstarpes, apmales un daudz ko citu. Viss tiek kontrolēts, izmantojot nolaižamās izvēlnes un pogas, tāpēc to izmantot ir viegli.

Cilne Papildu palīdz tehniskajiem lietotājiem elementiem piešķirt unikālus ID un pievienot pielāgotu CSS. Varat arī atspējot moduļus konkrētās ierīcēs, ieskaitot galddatorus, tālruņus un planšetdatorus.

Divi Builder moduļa iestatījumi

Divi Builder ir neatņemama Extra sastāvdaļa un galvenais iemesls, kāpēc tēma ir tik elastīga. Es esmu tikai ieskrambājis virsmu tam, ko jūs varat darīt ar šo WordPress spraudni, kuru velciet un nometiet.

Lai uzzinātu vairāk par Divi Builder, iepazīstieties ar Divi Builder lapu Elegant Themes un noteikti izlasiet arī mūsu pilnu pārskatu par Divi Builder..

Pārveidojot papildus

Extra ir ļoti pielāgojama WordPress tēma, un jūs varat daudz kontrolēt, kā izskatās jūsu vietne.

Papildu opciju izvēlnē ir uzskaitīti galvenie iestatījumu apgabali: Motīvu opcijas, Motīvu pielāgošana, Moduļu pielāgošana, Lomu redaktors, Divi bibliotēka un Kategoriju veidotājs.

Galvenā motīvu opciju lapa ļauj iespējot un atspējot funkcijas, noklikšķinot uz pogas.

Šī sadaļa ir sadalīta astoņās sadaļās: Vispārīgi, navigācija, veidotājs, izkārtojums, reklāmas, SEO, integrācija un atjauninājumi. Daudzas no iespējām šajās sadaļās ir sadalītas vairākās kategorijās. Piemēram, piecas reklāmas zonas ir sadalītas attiecīgajās sadaļās: galvenes, zem galvenes, kājenes, virs ziņas un zem ziņas.

Zaļās navigācijas izvēlnes labajā pusē būs redzamas pogas iestatījumu importēšanai un eksportēšanai un opciju atiestatīšanai uz noklusējuma iestatījumiem..

Cilne Vispārīgās opcijas ir vieta, kur jūs augšupielādējat savu logotipu un favicon, kā arī definējat sānjoslu atrašanās vietu. Šeit jūs arī definējat savu sociālo mediju profila vietrāžus URL.

Citas iespējas ietver ziņu skaitu, kas jāparāda dažādās arhīva lapās, un to, vai ir iespējota CSS un Javascript minifikācija. Ir arī lodziņš, kurā ievadīt savu pielāgoto CSS.

Vispārīgās tēmas iespējas

Cilne Navigācijas opcijas ļauj pārvaldīt, kā navigācijas izvēlnē tiek apstrādātas lapas un kategorijas. Nolaižamās izvēlnes var atspējot, un jūs varat apstiprināt, vai mājas lapu vēlaties saistīt savā izvēlnē. Varat arī definēt izvēlnes vienību secību.

Cilnē veidotājs varat iespējot un atspējot Divi veidotāju noteiktiem pastu veidiem. Varat arī iespējot klasisko redaktoru un izslēgt tādas funkcijas kā produktu ceļvedis Divi Builder.

Ziņu un lapu izkārtojumu var mainīt, izmantojot izkārtojuma cilni.

Viss, kas jums jādara šajā sadaļā, ir noklikšķiniet uz ziņas meta informācijas, kuru vēlaties parādīt. Varat arī pārslēgt arhīva lapas no standarta izkārtojuma uz mūra.

Izkārtojuma opcijas

Reklāmas var ievadīt, izmantojot motīvu opciju apgabalu. Katrā reklamēšanas zonā varat izvēlēties parādīt reklāmkarogu ar mērķa URL vai arī ievadīt savu Google Adsense kodu. Arī Google Adsense reklāmkarogus var padarīt atsaucīgus.

Papildu ļauj optimizēt arī vietnes SEO iestatījumus. Jūs varat mainīt SEO iestatījumus, piemēram, jūsu nosaukumus, meta aprakstu un atslēgvārdus savai mājas lapai, ziņām un lapām, kā arī indeksa lapai.

Šie SEO iestatījumi neaizstāj īpašu SEO WordPress spraudni, piemēram, Yoast SEO vai All in One SEO Pack, taču tie ir jauks papildinājums.

Integrācijas cilne ļauj ievadīt kodu lapu galviņās un pamattekstā, kā arī kodu var pievienot virs ziņām un zem ziņām. Tas ir īpaši noderīgi, lai parādītu sludinājumus.

Integrācijas iespējas

Pati pēdējā cilne ir atjauninājumu cilne. Šeit noteikti ievadiet savu Elegant Themes lietotājvārdu un API atslēgu, lai iegūtu motīvu atjauninājumus un iespēju importēt izkārtojumus Divi Builder..

Dizaina pielāgošana

Extra atbalsta WordPress tēmas pielāgošanu. Tas nozīmē, ka varat pielāgot visus dizaina aspektus un reāllaikā redzēt izmaiņas darbvirsmu pārlūkprogrammās un mobilajās ierīcēs..

Papildu dizains ir sadalīts daudzās kategorijās un apakškategorijās, ieskaitot galvenes, kājenes, logrīkus un daudz ko citu.

Tēmas pasūtītājs

WordPress gadiem ilgi atbalsta WordPress tēmas pielāgošanas rīku. Neskatoties uz to, daudzām tēmām joprojām ir dizaina iespējas administratora apgabalā, bez izvēles iespēju priekšskatīt izmaiņas.

Es apzinos, ka pasūtītājs nav ideāls, bet, tā kā kāds, kurš cenšas iztēloties, kā izskatīsies konkrēti pielāgojumi, es vienmēr esmu to uzskatījis par noderīgu.

Mainīt fona krāsas

Motīvu pielāgošanas rīkā atradīsit kopīgus dizaina iestatījumus, piemēram, elementa izkārtojuma platumu un vietu, kur atrodas navigācijas izvēlnes, taču tur varat mainīt arī logrīkus un izvēlnes..

Ir arī labas tipogrāfijas iespējas, kas ļauj jums kontrolēt fonta veidu, lielumu un krāsu.

Motīvu pielāgošanas ierīces tipogrāfijas iestatījumi

Apskatiet zemāk redzamo videoklipu, lai uzzinātu, kā varat izmantot motīvu pielāgošanas rīku sadaļā Extra, lai mainītu vietnes dizainu.

Citas papildu opcijas un iestatījumi

Moduļa pielāgošanas rīks ļauj jums kontrolēt satura moduļu tipogrāfiju pakalpojumā Divi Builder.

Daži moduļi ļauj mainīt moduļa platumu vai kaut ko citu, piemēram, attēla izmēru vai izmantoto animācijas veidu. Tomēr lielākoties moduļa pielāgošanas rīks ļauj mainīt fonta lielumu, veidu un krāsu.

Moduļa pasūtītājs

Tāpat kā Divi, Extra piedāvā lomu redaktoru.

To var izmantot, lai iespējotu un atspējotu dažādu lietotāju grupu atļaujas Divi Builder un Extra funkcionalitātei. Piemēram, varat definēt, kurš var piekļūt motīvu opciju apgabalam, kam atļauts izmantot Divi bibliotēku un kuri satura moduļi ir pieejami lietotājiem.

Diemžēl atļaujas ir ierobežotas ar lietotāju grupām. Jūs nevarat kontrolēt atļaujas katram lietotājam atsevišķi.

Šo lomu redaktoru nevajadzētu uzskatīt par funkcijām bagāta lomu rediģēšanas risinājuma, piemēram, lietotāja lomu redaktora, aizstājēju, kas lietotājiem jūsu vietnē sniedz daudz vairāk pielāgošanas iespēju. Salīdzinājumam, Divi lomas redaktors ir raksturīgs Divi Builder un Extra funkcionalitātei.

Divi lomu redaktors

Divi Builder bibliotēku sistēma ir fantastiska. Jūs varat saglabāt savus izkārtojumus un jebkurā brīdī tos atkal izmantot.

Lapā Divi bibliotēka ir uzskaitīti visi saglabātie izkārtojumi, un šeit varat piekļūt visiem izkārtojumiem.

Interesanti, ka, rediģējot izkārtojumu no šīs lapas, Divi Builder saskarne tiek parādīta aizmugure administratora apgabalā. Tiem, kas dod priekšroku izmaiņām reāllaikā, virs jūsu izkārtojuma ir poga “Veidot priekšpusē”.

Divi bibliotēka

Pēdējā opciju lapa izvēlnē Papildu administrators ir kategoriju veidotājs – funkciju emuāru autori to novērtēs.

Pirmoreiz instalējot Extra, jūs redzēsit savas mājas lapas un kategorijas lapas izkārtojumus. Šeit varat pievienot vairāk unikālu izkārtojumu un piešķirt tos noteiktām ziņu kategorijām. Tas ir fantastisks veids, kā padarīt jūsu vietni unikālu.

Piemēram, jūs varētu izveidot unikālu emuāra veidni savai ziņu kategorijai un citu – mācību materiāliem, palīdzot atšķirt katru kategoriju un optimizēt to tur publicētajam saturam..

Papildu kategoriju veidotājs

Kā redzat, Extra dod jums pilnīgu kontroli pār to, kā izskatās jūsu vietnes dizains un satura moduļi. Tas ļauj ikvienam neatkarīgi no viņu tehniskās pieredzes izveidot profesionāla izskata vietni.

Elegantu motīvu dalības izmaksas

Papildus ir iekļauts Elegant Themes dalībnieku skaitā. Papildus Extra, dalība dod jums piekļuvi 86 citām WordPress tēmām, Divi Builder, e-pasta izvēles spraudnim Bloom un sociālo mediju koplietošanas spraudnim Monarch..

Tirgū, kur lielākajā daļā WordPress veikalu ir trīs līdz piecas licenču iespējas, Elegantās motīvi tā vietā ir pieņēmuši vienkāršu cenu politiku.

Viņi piedāvā divus plānus, no kuriem abi sniedz jums pilnīgu piekļuvi visām tēmām un spraudņiem, neierobežotu vietnes izmantošanu un premium atbalstu.

Gada piekļuves plāns ir 89 USD gadā. Ja dažus gadus redzat sevi izmantojam Elegantas motīvas, viņiem ir jēga piekļūt mūža garumam. Par vienreizēju maksu 249 USD tas sevi sedz pēc otrā gada.

Elegantu motīvu cenu noteikšana

Visām Eleganta Tēma dalībniecēm tiek nodrošināta 30 dienu ilga naudas atdošanas garantija.

Papildu un citiem Elegant Themes produktiem WordPress administratora apgabalā ir lieliska dokumentācija. Tomēr, ja joprojām neesat pārliecināts par to, kā kaut kas darbojas, varat saņemt palīdzību vairākos veidos.

Jūs varat saņemt tūlītēju palīdzību, izmantojot biļešu atbalsta sistēmu, vai uzdot jautājumus diskusiju forumā Elegant Themes. Ir arī plaša dokumentācijas joma, kurā ir simtiem detalizētu mācību materiālu. Šīs rokasgrāmatas ir plašas, un tajās ir iekļauti video apskati.

Elegantu motīvu atbalsts

Jāatzīmē, ka Elegant Themes tiek nepārtraukti pilnveidoti tādi galvenie produkti kā Divi, Divi Builder, Extra un Monarch. Viņi vienmēr pievieno jaunas funkcijas un funkcionalitāti.

Tāpēc jūs varat gaidīt regulārus atjauninājumus, ja kļūsit par Elegant Themes klientu.

Noslēguma domas

Eleganti motīvi piedāvā papildu mārketingu kā “The Ultimate Magazine WordPress Theme”. Par to, vai tā ir labākā WordPress žurnāla tēma tirgū, ir jāapspriež, jo tur ir dažas lieliskas alternatīvas, taču Extra noteikti ir nopelnījis tiesības tikt uzskatītam par labāko.

Elegantās motīvi ir pārņēmuši visu, kas Divi padara lielisku, un optimizējis to tiešsaistes žurnāliem un emuāriem.

Viņi ir pievienojuši vairāk emuāru izkārtojumu un iespēju katrai ziņu kategorijai izveidot unikālus izkārtojumus. Viņi ir integrējuši arī citas lieliskas funkcijas, piemēram, produktu vērtēšanas sistēmu un vairākus pielāgotus logrīkus, lai palīdzētu jums integrēt sociālo mediju profilus, autorus un produktu vērtējumus.

Divi joprojām ir Elegantu motīvu pamattēma, pie kuras pievērsīsies visvairāk vietņu īpašnieku. Tomēr Extra ir labāka izvēle, ja vadāt emuāru vai tiešsaistes žurnālu.

Par laimi, nav īsti nepieciešams salīdzināt divus padziļinātos, jo abas tēmas nodrošina Divi Builder un tās ir iekļautas Elegant Themes dalībniecībā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me