Elegantu motīvu Divi tēmas apskats – labākā daudzfunkcionālā WordPress tēma?

WordPress piedāvājumi


Laipni lūdzam mūsu Divi pārskatā! Šajā rakstā mēs iedziļināsimies Eleganta Divi tēmas iekšējā darbībā, izpētīsim tās piedāvātās funkcijas, runāsim par tās izmantošanu, izpētīsim cenu veidošanu un pabeigsim, sniedzot jums savu spriedumu par to, vai tas ir ieguldījuma vērts.

Pirmās lietas: Divi, protams, ir ļoti populāra tēma! Daļa no šīs popularitātes ir jāpiešķir faktam, ka Elegant Themes – Divi radītājs – šobrīd ir vispopulārākais neatkarīgais WordPress tēmu veikals tirgū. Tāpēc ir jēga, ka arī tā vadošais produkts ir diezgan populārs.

Bet, neskatoties uz to, man šeit jābūt godīgam un jāatzīst, ka Divi patiešām ir iespaidīga tēma, kas iesaiņo ļoti daudz funkciju un nodrošina tās viegli uztveramā paketē (pat kādam, kurš mājas lapas veidošanas jomā ir iesācējs).

Šis iesācējiem draudzīgais raksturs, iespējams, ir Divi lielākais pārdošanas punkts. Bet mēs to visu nonāksim minūtes laikā.

Sāksim ar pamatiem:

Divi apskats: kas ir Divi?

Kā minēts, Divi ir Elegantu motīvu pamatelements. Tas ir tas, ko parasti sauc par mega motīvu. Citiem vārdiem sakot, tas ir daudz kā standarta WordPress tēma, bet labāks un lielāks… daudz lielāks.

Eleganti motīvi Divi WordPress tēma

Divi var kalpot vairākiem mērķiem un derēt jebkura veida vietnēm. Būtībā neatkarīgi no tā, kāda veida vietni vēlaties izveidot (un neatkarīgi no tā, kāds ir dizains), Divi sola, ka tā varēs tikt galā ar darbu.

Turklāt Divi ir būvēts, paturot prātā iesācēju. Viss, sākot no iestatīšanas līdz saskarnei, un tas, kā jūs vēlāk varat rūpēties par atjauninājumiem, ir izveidots tā, ka pat pilnīgs iesācējs ļoti ātri var pakavēties pie tā..

Īsumā:

 • Divi ir pilnībā funkcionējoša WordPress tēma, kas darbojas tieši ārpus kastes. Tam nav nepieciešama īpaša instalēšanas procedūra, izņemot to, kas jums jādara ar jebkuru citu WordPress motīvu.
 • Tas neprasa, lai jums būtu kāda WordPress kodēšanas pieredze vai vietņu veidošanas prasmes. Lielākoties katrs pielāgojums ir pieejams, izmantojot ērtu lietotāja interfeisu.
 • Lielāko daļu pielāgošanas varat veikt tieši priekšpusē. Nozīmē, ka tā vietā, lai būtu jābrīnās, kā jūsu modifikācijas izskatīsies tiešajā vietnē, jūs saņemsit reāllaika priekšskatījumu, kad veicat pielāgojumus.
 • Tas ļauj jums izveidot praktiski jebkura veida dizainu vai izkārtojumu, vienlaikus izmantojot to pašu tēmu.

Minūti pieturēsimies pie tā: spēja radīt jebkuru dizainu būtībā ir mega tēmas žanra galvenā iezīme. Citiem vārdiem sakot, Divi pats par sevi nenāk ar īpašu dizainu; tas neuzspiež uz jums nekādus izkārtojumus vai stilus, bet ļauj daudz ko pielāgot savām vēlmēm, izmantojot daudzo iespēju paneļus.

Tas ir tieši tas, kas padara Divi patiesi daudzfunkcionālu.

Vēl viena lieta, par kuru vērts diskutēt, ir tas, kā Divi attiecas uz citiem lapu veidotāju risinājumiem tirgū – konkrēti, tādiem kā Elementor vai Beaver Builder..

Dienas beigās Divi tēma ir risinājums, kas ir mazliet pilnīgāks nekā Elementor vai Beaver Builder. Tas izskaidrojams tikai ar faktu, ka tas ir viss vienā risinājums.

Piemēram, lai Elementor vai Beaver Builder darbotos, jums ir nepieciešama atsevišķa WordPress tēma, kas iet tiem līdzās. Tātad, visbeidzot, tas, ko jūs galu galā, ir ļoti pamata tēma, kas kalpo kā apvalks, kurā atrodas jūsu Elementor vai Beaver būvētās lapas.

Šajā kontekstā Divi ir tikai ērtāk. Tas ne tikai ir aprīkots ar uzlaboto lapu veidotāju funkcionalitāti, bet arī pati par sevi ir tēma, tāpēc jums nav nepieciešama papildu čaulas tēma, lai lietas darbotos.

Skatos Divi iekšpusē – kā to izmantot

Tā kā Divi ir premium tēma (vairāk par cenām minūtē), jūs to nevarat atrast WordPress.org noklusējuma motīvu direktorijā. Tā vietā jums jāiet uz Elegant Themes, jāpievienojas klubam un jāiegūst savs ZIP fails, kurā ir šī tēma.

Kad ZIP fails ir izveidots, tas tiek instalēts tāpat kā jebkura cita tēma – izmantojot paneli, kas atrodams Izskats → Motīvi → Pievienot jaunu → Augšupielādēt motīvu.

Kad instalēšana ir pabeigta un tēma ir aktīva, varat pāriet uz motīva galvenajiem iestatījumiem. Divi galvenajā sānjoslā ir sava izvēlne, kurā varat atrast saiti uz šo iestatījumu paneli:

Divi iestatījumi

Protams, tur ir daudz ko pielāgot, taču, ja jūs nevarat uztraukties cauri visam, kas jums faktiski nav jādara. Vai vismaz visu šo iestatījumu pielāgošanai pa vienam nav jābūt pirmajai, ko darāt ar Divi.

Labākais veids, kā faktiski iepazīt Divi, ir izveidot jaunu mājas lapu savai vietnei. Tieši to es darīšu šajā Divi pārskatā.

Tas viss darbojas tieši tā, kā jūs varētu gaidīt. Pirmkārt, jums jāizveido tukša lapa un jāpiešķir tai kā galvenā lapa sadaļā Iestatījumi → Lasīšana. Pēc tam jūs varat turpināt rediģēt lapu, izmantojot Divi Builder.

Divi lapu veidotāju daļas darbības veids ir ļoti līdzīgs citiem tirgū celtajiem risinājumiem, piemēram, Beaver Builder vai Elementor.

Tālāk ir parādīta Divi lapas organizācijas struktūras ātra izbeigšana.

Jūsu lapas saturs sastāv no sadaļas… Kas var saturēt vienu vai vairākus rindas… Kas savukārt var saturēt vienu vai vairākus kolonnas… Kas beidzot satur indivīdu satura bloki.

Varbūt izklausās sarežģīti, bet patiesībā to ir diezgan viegli saprast, kad sākat strādāt ar Divi. Šeit ir lapas struktūras piemērs (kolonnu iekšpusē varat redzēt visus būtiskos elementus – sadaļas, rindas un satura blokus):

Divi lapas struktūra

Visu šo rindu, kolonnu un satura bloku žonglēšana ir veids, kā jūs izveidojat lapu ar Divi.

Lai sāktu, rediģējiet savu mājas lapu un noklikšķiniet uz lielās pogas Use The Divi Builder.

Palaidiet Divi Builder

Tas atklās galveno Divi vizuālo veidotāju. Šajā posmā tur nav daudz, bet tas viss mainīsies pēc sekundes.

Lai atvieglotu darba sākšanu, jūs varat izvēlēties kaut ko no pieejamajiem izkārtojumiem, kas ir komplektācijā ar Divi. Jūs varat tos ielādēt, noklikšķinot uz “…” Un “+” ikonas ekrāna apakšā:

pievienojiet izkārtojumu ar Divi

Ir daudz interesantu izkārtojumu, no kuriem izvēlēties, un tie visi ir tikai meklēšanas attālumā, un ir uzskaitīti arī daži piemēri.

Divi izkārtojumi, no kuriem izvēlēties

Negatīvie ir tas, ka pirms ielādēšanas savā lapā īsti nevar redzēt, kā izskatās konkrēts izkārtojums. Tomēr tas nav milzīgas sāpes, jo veidnes izkārtojuma izvēle ir lieta, kuru jūs, iespējams, darīsit tikai sākuma posmos, strādājot pie noteiktas lapas, tāpēc jūs neriskēsit zaudēt faktisko saturu.

Jāatzīst, ka izkārtojuma importēšanas process norit ļoti raiti. Jums atliek tikai noklikšķināt uz vēlamā izkārtojuma, un tas tiks importēts dažu sekunžu laikā.

Vēl viena lieliska funkcija, kas jūs gaida lapas apakšā, ir ierīces priekšskatījuma rīkjosla.

ierīces slēdžu rīkjosla

Ar to jūs varat pārslēgt priekšskatījuma logu starp darbvirsmas, planšetdatora un tālruņa skatiem. Varat arī pietuvināt un attālināt, lai no putna lidojuma redzētu visu lapu.

Ja vēlaties, varat arī izmantot to pašu rīkjoslu, lai pārslēgtos uz karkasa skatu, kas vairāk koncentrējas uz jūsu lapas satura bloku secību un to iestatījumiem, nevis uz viņu individuālo izskatu. Tas var būt noderīgi, strādājot ar lielāku lapu.

karkasa skats

Runājot par galvenā veidotāja saskarni, man jāsaka, ka tā ir diezgan intuitīva un neatstāj daudzus jautājumus bez atbildes. Pamatā var novietot peles kursoru virs jebkura elementa, un pieejamās opcijas parādīsies automātiski.

Divi rediģēšana ar peles kursoru

Bez tam jūs varat noklikšķināt uz gandrīz jebkura teksta, ko redzat lapā, un to tieši rediģēt. Jums jāizmanto visi standarta teksta apstrādes rīki, kurus jūs gaidījāt (treknrakstā, slīprakstā, pēdiņās, fonta lieluma un veida korekcijās utt.).

Divi teksta rediģēšana

Runājot par atsevišķām rindām un sekcijām, jūs varat tās brīvi pielāgot, satverot vienu no tām un velkot to vietā.

Bet, protams, Divi nenozīmē tikai esoša izkārtojuma rediģēšanu un pielāgošanu jūsu gribai – jūs gaida vēl daudz vairāk.

Interesantas iespējas Divi

Kā jau minēju iepriekš, Divi lielākais pārdošanas punkts ir tas, ka tas ir viss vienā risinājums, lai izveidotu precīzu mājas lapas dizainu, un tas arī piedāvā jauku funkcionalitātes paketi, kas iet līdzās.

Es jau uzskaitīju dažus no iepriekš minētajiem, bet es vēlos šeit sniegt jums pilnīgāku sarakstu, lai jūs varētu saprast, cik daudz funkciju Divi patiešām iesaiņo:

 • Tas ļauj jums izveidot / izveidot savu vietni reālā laikā. Šeit ir pieejams visu jūsu darāmo priekšskatījums. Dažās iestatījumu lapās nav jāaizpilda veidlapa, noklikšķiniet uz Saglabāt un pēc tam atsvaidziniet lapu, lai redzētu, vai efekts ir labs. Divi visu to zaudē.
 • Viss, ko redzat lapā, ir pielāgojams.
 • Teksta rediģēšana tiek veikta, noklikšķinot uz tipa, galvenokārt – tas darbojas tāpat kā MS Word dokuments.
 • Visi izkārtojumi reaģē uz mobilajām ierīcēm.
 • Jūs izmantojat vairākas rindas, kolonnas un satura elementus.
 • Divi komplektācijā ietilpst vairāk nekā 20 iepriekš sagatavoti izkārtojumi.
 • Jūs varat saglabāt savus izkārtojumus un eksportēt / importēt tos izmantošanai citās vietnēs.
 • Jūs varat saglabāt savus globālos elementus, kas ir ērti, ja jums ir kaut kas, ko vēlaties vairākkārt izmantot visā vietnē.
 • Gandrīz viss darbojas, izmantojot vilkšanu un nomešanu.

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, ka pieejamo satura elementu bibliotēka ir patiešām iespaidīga:

Divi satura elementi

Ar to vien ir vairāk nekā pietiekami, lai izveidotu gandrīz jebkura veida tīmekļa vietnes, taču, pārsteidzoši, kad jūs sākat šņaukāties, meklējot, kas vēl tur ir, jūs atradīsit tādas lietas kā Divi moduļa pielāgošanas rīku (kur jūs varat mainīt, kā katrs no izskatās standarta satura moduļi) vai lieliskais Divi sadalītās pārbaudes modulis.

Divi dalīšanas pārbaude

Piemēram, ja jūs atrodaties pie žoga, par kuru konkrētu teksta bloku jums vajadzētu izmantot savā mājas lapā, varat tos izmantot gan un redzēt, kurš no tiem darbojas labāk.

Divi tulko arī 32 valodās – iekļaujot arī valodas no labās uz kreiso.

valodas pieejamas Divi valodā

Cik viegli to lietot?

Galvenie jautājumi ir: Kāda ir Divi mācīšanās līkne? Vai kāds to var izmantot un ar samērā nelielu problēmu?

Nu, vārdu sakot, .

Tomēr, tā kā Divi ir patiešām bagātīgs ar īpašībām, sākšana no jauna un ar tukšu audeklu var būt iebiedējoša. Tāpēc labāk ir importēt vienu no gataviem izkārtojumiem un vispirms mēģināt to modificēt.

Pēc tam, kad esat pamanījis, kā lietas darbojas, drīz pēc tam jums vajadzētu būt iespējai izmantot Divi diezgan efektīvi.

Tomēr Divi pats par sevi ir milzīgs programmatūras produkts – ne tikai “jebkura WordPress tēma”. Un tā kā ir daudz ko atklāt, pirms varat sevi saukt par īstu Divi pro.

Tātad, kopsavilkumā es teiktu, ka mācīšanās līkne neeksistē, ja vēlaties izveidot jauki izskatīgu vietni, bet tā kļūst diezgan stāva, ja vēlaties izmantot visas Divi iespēju iespējas.

Piezīme: ja jums kādreiz nepieciešama palīdzība, Divi dokumentācija ir diezgan ērta, un tā ir uzrakstīta, paturot prātā gadījuma lietotāju.

Cenas un spriedums

Divi tēma ir premium produkts, bet cenu modelis ir oriģināls WordPress telpā. Būtībā tā vietā, lai maksātu par pašu motīvu, jūs pērkat piekļuvi visam Elegant Themes visam motīvu un spraudņu katalogam.

Par laimi tas neizrādās tik dārgi. Pašlaik dalībai ir divas formas:

Divi cenu noteikšana

Par šo cenu jūs saņemat piekļuvi ne tikai Divi, bet arī visām pārējām Elegant Themes tēmām un spraudņiem..

Tātad, kuru izvēlēties? Un vai tas ir pat tā vērts??

Tas pamatā attiecas uz jūsu vajadzībām un jūsu cerībām uz WordPress tēmu.

Viena no galvenajām lietām, ko Divi gūst, ir tas, ka tas ir neticami pielāgojams un var kalpot jebkuram mērķim, kādu vien var iedomāties.

Tas nozīmē, ka, pat ja nākotnē mainīsit savas vietnes virzienu, jūs joprojām varēsit izmantot to pašu motīvu. Tam Divi ir labs ieguldījums.

Turklāt Divi ļauj jums izveidot savu vietni pats no sākuma līdz beigām, bez nepieciešamības zināt kodu vai nolīgt dizaineru, kurš jums palīdzēs uzdevuma veikšanā..

Visbeidzot, abi licenču veidi ļauj jums izmantot Divi neierobežotās vietnēs, tāpēc pat ja jūs nolemjat vēlāk atvērt citu vietni, jums nebūs jāmaksā nekas papildus.

Par to, kuru plānu izvēlēties, Es sāktu ar lētāku gada iespēju. Bet, ja jums šķiet, ka šī tēma patiešām patīk pēc aptuveni gada, pārejot uz vienreizēja maksājuma modeli, tālsatiksmes maršrutā būs labāks piedāvājums.

Būtisku Divi mīnusu norādīšana man nav tik vienkārša, ja godīgi.

 • No vienas puses, Divi ir ļoti atkarīgs no īskodiem, kad runa ir par šo foršo lapu izkārtojumu, kas nozīmē, ka jūs tos pazaudēsit, ja kādreiz nolemsit mainīt uz citu tēmu. Bet, no otras puses, mainot motīvu, ir vairāk nekā paredzēts zaudēt savu pašreizējo noformējumu, tāpēc ir grūti to noturēt pret Divi.
 • Varbūt vienīgais negatīvais ir tas, ka atjauninājumus saņemsit tikai tik ilgi, kamēr jums ir aktīvs abonements. Daudzām citām premium tēmām atjauninājumi tiek piegādāti bez maksas, jo tie bieži ietver drošības ielāpus un citus galvenos komponentus.

Kopumā es teiktu, ka Divi ir lieliska izvēle DIY lietotājam. Ja jūs neesat kodētājs, bet vēlaties, lai jūs varētu visu pielāgot patstāvīgi – izmantojot skaidru lietotāja interfeisu -, tad Divi ir vērts pārbaudīt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me