Eleganto motīvu apskats 2020. gadā – ko viņi piedāvā un vai tas ir vērts pievienoties?

WordPress piedāvājumi


Ja meklējat jaunu WordPress motīvu, viens vārds, ar kuru jūs gandrīz noteikti saskaraties, ir Elegantas motīvi. Ar ļoti populāro Divi motīvu, dažiem jaudīgiem spraudņiem un aktīvu lietotāju kopienu Elegant Themes ir viens no lielākajiem vārdiem WordPress ekosistēmā..

Uz papīra Elegantas motīvi noteikti ir pelnījuši vietu jūsu atlasītajā sarakstā, kad runa ir par tēmu un spraudņu iegādi. Bet vai tā produkti ir pareizā izvēle jūsu vietnei? Vai jums vajadzētu pierakstīties, izmantojot galveno WordPress, vai turpināt meklēšanu? Līdz šī ziņojuma beigām, jūs cerams, ka jums būs viss nepieciešamais, lai pieņemtu pārdomātu un informētu lēmumu.

Sāksim.

Par elegantajām tēmām

Elegantās motīvi darbojas jau 11 gadus un līdz šim ir apkalpojuši vairāk nekā 600 000 klientu. Šajā procesā tas ir izaudzējis vairāk nekā 80 darbinieku, kas darbojas vairākās valstīs, un tas ir tālu no tā pazemīgā pirmsākuma, kas saistīts ar dibinātāja Nika Rohara koledžas dzīvokli.

Elegantu motīvu vietnes attēls

Elegantas motīvas gadu gaitā ir izlaidušas aptuveni 87 WordPress tēmas, kā arī vairākus spraudņus. Tomēr tas nesen ir koncentrējis savus spēkus tikai uz divām jaunākajām tēmām, Divi un Extra, kā arī uz Bloom e-pasta optin formu un Monarch sociālo multivides spraudņiem. WordPress lapu veidotājs, kas palīdzēja Divi motīvu padarīt tik populāru, tagad ir pieejams arī kā savrups spraudnis Divi Builder formā..

Kā arī augstas kvalitātes produkti, vēl viens iemesls, kāpēc Elegantas motīvi ir kļuvuši tik populāri, ir cenu plāni. Tikai par 89 USD gadā jūs piekļūstat visām tās tēmām (ieskaitot pamatiniciatīvu “Divi” – vairāk par to zemāk) un spraudņiem, padarot to par ļoti konkurētspējīgām cenām. Tomēr, ja jūs plānojat izmantot tā produktus vairākus gadus, visizdevīgākais ir plāns “Lifetime Access”, kas dod piekļuvi visiem esošajiem un nākamajiem produktiem par vienreizēju maksu 249 USD. Visiem pirkumiem ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija, kurā nav jautājumu, tāpēc varat bez maksas izmēģināt motīvus un spraudņus..

Lai gan Elegant Themes šobrīd koncentrējas uz divām galvenajām tēmām, Divi un Extra, jūs joprojām piekļūstat vecākām tēmām. Tomēr šīs tēmas tagad izskatās diezgan novecojušas un, kā tiek ziņots, tiek aiziet pensijā, tāpēc, pieņemot lēmumu pievienoties vai nepievienoties, ieteicams tos ignorēt..

Informācija par elegantām tēmām

Lai arī piekļuve visam par 89 USD izskatās labs darījums, vai Elegantas motīvi ir pareizā izvēle jūsu projektam? Noskaidrosim.

WordPress motīvi

Sāksim ar WordPress motīvu apskatīšanu, pirms pāriet uz spraudņiem.

Kā minēts, reģistrējoties Elegant Motīvos, jūs varat piekļūt 87 WordPress motīviem par cenu, kuru jūs varētu maksāt tikai par vienu motīvu citur. Tomēr patiešām ir jāņem vērā tikai divas tēmas. Kopš Divi ienākšanas 2013. gadā Elegant Themes galvenā uzmanība ir pievērsta tam, lai šī būtu vienīgā labākā WordPress tēma. Extra sekoja neilgi pēc tam, un kopā viņi ir kļuvuši par Elegant Themes portfeļa akcentiem. Faktiski, kā minēts, vecākās tēmas aiziet pensijā.

Divi daudzfunkcionāla WordPress tēma

Divi ir pamattēma un patiesi daudzfunkcionāla, piedāvājot iespēju izveidot gandrīz jebkura veida vietnes.

Divi WordPress tēma

Divi ir pamattēma no Elegant Themes.

Sākot ar emuāriem un biznesa vietnēm līdz e-komercijas veikaliem un visam, kas pa vidu, Divi neapšaubāmi ir daudzpusīgs vietņu veidošanas rīks.

Divi e-komercijas veidnes

Divi ir pilns e-komercijas veidņu komplekts tiešsaistes veikalu izveidošanai.

Tas ir lieliski piemērots arī jaunajiem WordPress lietotājiem, kuri vēlas izveidot pielāgotas vietnes, nekad nav jāskatās uz vienu koda rindu. Tomēr šī jaudīgā tēma ir kļuvusi arī par populāru izvēli starp profesionāliem tīmekļa dizaineriem, kuri meklē rīku, kas klientu mājaslapas varētu padarīt efektīvākas.

Divi izkārtojuma piemērs

Divi ļauj ērti izveidot pielāgotu satura izkārtojumu.

Daži no iemesliem, kāpēc pieredzējuši un nepieredzējuši tīmekļa dizaineri izvēlas Divi, ir tā noderīgais augstas kvalitātes veidņu komplekts un jaudīgais lapu veidošanas rīks. Importējot vienu no Divi vietnes pakotnēm, jūs varat ātri sākt projekta sākšanu, un jauno un uzlaboto Divi Builder var izmantot, lai pielāgotu veidnes, izmantojot intuitīvu WYSIWYG vilkšanas un nomešanas lietotāja saskarni. Pielāgotu dizainu izveidošana no jauna nav arī problēma.

Divi Builder teksta redaktors

Jaunais un uzlabotais Divi lapu veidotāju rīks.

Neatkarīgi no jūsu prasmju līmeņa, Divi veic labu darbu, lai demokratizētu tīmekļa dizainu. Tie, kas WordPress ir iesācēji, var izmantot Divi izkārtojumus apvienojumā ar veidotāja interfeisu point-and-click, lai izveidotu pielāgotus lapu dizainus. Pieredzējušāki dizaineri var darīt visu, ko viņi vienmēr ir izdarījuši – tikai daudz ātrāk.

Divi celtnieku moduļi

Izmantojot Divi Builder, varat izveidot pielāgotus izkārtojumus un aizpildīt tos, atlasot moduļus.

Vēl viena šīs tēmas iezīme, kuru vērts pieminēt, ir rīks Divi Svins. Izmantojot Divi Leads, varat sadalīt testu, lai optimizētu vietnes dizainu un saturu. Ja esat kādreiz domājis, kurš virsraksts vai krāsu shēma jūsu apmeklētājus reaģēs vislabāk, Divi Leads noņem minējumus.

Arī Divi noved pie optimizācijas

Divi Leads palīdz optimizēt savu saturu, salīdzinot vairākas vietnes versijas.

Izmantojot Divi Leads, ir viegli parādīt vairākus vietnes variantus un tās saturu, kamēr jūs sēdējat un gaidāt rezultātus. Ja jums jāizveido vietnes, kas pārvēršas pret viņu mērķiem – vai nu sev, vai klientiem – Divi potenciālie klienti būs nenovērtējams papildinājums jūsu instrumentu komplektam.

Divi tēmas izkārtojuma komplekti

Eleganto motīvu komanda Divi regulāri pievieno jaunas vietņu izkārtojuma paketes.

Viena no jomām, kurā Divi kopš tā atklāšanas ir uzlabota, ir iepriekš izveidoto vietņu pakotņu bibliotēka, kas tagad ir pieejama šai tēmai. Rakstīšanas laikā bija vairāk nekā simts pilnīgu vietņu pakotņu, kuras varat importēt WordPress un pēc tam rediģēt, izmantojot vizuālo veidotāju, lai izveidotu savu unikālo vietni. Jūs varat ne tikai importēt pilnu vietnes pakotni, kurā ir viens vai vairāki mājas lapas izkārtojumi un vietnes iekšējo lapu veidnes, bet arī izvēlēties un izvēlēties no vairāk nekā 800 atsevišķu lapu veidņu bibliotēkas..

Izkārtojuma paketes piemērs

Katrā izkārtojuma paketē ir jūsu vietnes lapu veidņu izlase.

Šīs vietņu paketes aptver plašu projektu klāstu – sākot no aģentūru vietnēm un veselības emuāriem līdz korporatīvajām mājas lapām un e-komercijas veikaliem, tikai dažus no tiem. Lai padarītu tīmekļa vietnes izveidošanu ar Divi vēl vienkāršāku nekā iepriekš, šos pakotnes un veidnes var pārlūkot un importēt no jūsu WordPress informācijas paneļa..

Vietnes izkārtojuma bibliotēka

Vietnes Elegant Themes pakotnes un veidnes ir pieejamas Divi Builder redaktora iekšpusē.

Iepriekš, izmantojot Divi, nebija viegli slēpt vai pielāgot vietņu galvenes laukus. Šī iemesla dēļ bija viegli pamanīt vietni, kas izveidota ar Divi, jo lielākajai daļai no tām bija vienādas augšējās navigācijas joslas. Tagad tas ir pagātne, jo jūs varat viegli paslēpt galvenes apgabalu, izmantojot pilna platuma veidni, vai izveidot savu pielāgoto dizainu, izmantojot galvenes moduli vai motīvu pielāgošanas iestatījumus.

Kopumā Divi ir lieliska izvēle reklāmdevējiem, kuri vēlas izveidot pielāgotu WordPress vietni neatkarīgi no viņu tehniskajām spējām. Lai gan ar tik daudzām iepriekš iebūvētām vietņu pakotnēm un atsevišķām veidnēm, Divi vajadzētu labi darboties arī ikvienam, kurš meklē plašu dizainu, kas ir gatavs.

Papildu žurnāla WordPress tēma

Elegantu motīvu papildu tēmas demonstrācija

Extra ir ideāli piemērots emuāru, tiešsaistes žurnālu un citu ar saturu bagātu vietņu izveidošanai.

Papildu tēmas skata tiešraides demonstrācija, kas tika palaista pēc Divi, ietver daudzas no tās labākajām funkcijām. Kamēr Divi ir daudzfunkcionāla tēma, Extra ir paredzēts emuāriem, tiešsaistes žurnāliem un citām ar saturu bagātām vietnēm.

Papildu kolonnu izkārtojumu piemēri

Viens no satura elementiem, ko varat pievienot savām lapām.

Noklusētais mājas lapas izkārtojums ir lieliski piemērots ziņu vai žurnālu vietnes izveidošanai, un šī dizaina izmantošana dod jums iespēju parādīt savu labāko vai jaunāko saturu stilīgā režģa formātā. Lai parādītu sava satura priekšskatījumus, varat izmantot karuseļus pēc tabulas, cilnes ar cilnēm, mini rakstu slīdņus un pielāgotus logrīkus..

Papildu tēmas satura modulis

Vēl viens no papildu satura moduļiem rakstu parādīšanai.

Papildu ietver arī uz attēlu orientētu mājas lapas izkārtojumu, kurā tiek izmantoti jūsu rakstu piedāvātie attēli, lai pievērstu uzmanību jūsu saturam. Šīs tēmas dizains ir vērsts uz to, lai piesaistītu savus apmeklētājus uz klikšķiem, lai uzzinātu vairāk par jūsu rakstiem.

Papildu attēla izkārtojuma piemērs

Sadaļa no uz attēlu orientētā papildu mājas lapas izkārtojuma.

Tā kā Extra ir iekļauts jaudīgais Divi Builder rīks, jūs varat pielāgot jebkuru no motīva veidnēm, izmantojot lietotāja interfeisu, izmantojot priekšējās daļas vilkšanu un nomešanu. Ne tikai to, bet jūs varat izmantot veidotāju un tā moduļu bibliotēku, lai izveidotu pielāgotus dizainus katram rakstam, kuru publicējat savā vietnē. Ja vēlaties, lai jūsu emuārs vai tiešsaistes žurnāls atbilstu vadošo ziņu mediju vietņu prezentācijas kvalitātei, tagad jums ir jaudīgs rīks, kas var palīdzēt.

Papildu piemērs pielāgotajam lapas izkārtojumam

Izkārtojuma veida piemērs, kuru varat izveidot ar Extra un lapu veidotāja rīku.

Izmantojot Extra un Divi Builder, jūs varat noformēt pielāgotus lapu izkārtojumus, kas attēlus pārklāj ar tekstu, ietver fotoattēlu kolāžas, izmanto atsauces pēdiņas, raksturo vairākas kolonnas un iekļauj citus izmēģinātus satura elementus, lai jūsu vietni jauninātu no pamata emuāra uz profesionāla izskata tiešsaistes publikācija. Varat arī importēt jebkuru no vietņu pakotnēm un atsevišķām lapu veidnēm, kas ir pieejamas Divi tēmas lietotājiem.

Teksta un attēla izkārtojums

Papildu ļauj ērti apvienot tekstu un attēlus, lai jauninātu savus rakstus.

Viena iespaidīga Extra iezīme, kas nav atrodama Divi, ir kategoriju veidotājs un ar to saistītie moduļi. Izmantojot šo funkciju, jūs varat izveidot pielāgotu kategoriju lapas, kurās definēts, kā jūsu vietnē tiek parādīti emuāru ziņojumu un cita satura, piemēram, portfeļa vienumu un e-komercijas produktu saraksti..

Papildu kategoriju veidotāju rīks

Papildu motīva kategoriju veidotājs ļauj izveidot pielāgotus arhīvu un kategoriju lapu izkārtojumus.

Papildus tam, ka varat izveidot vairākus izkārtojumus, varat tos viegli piešķirt arī dažāda veida saturam jūsu vietnē, piemēram, konkrētām emuāru kategorijām. Ja vēlaties kontrolēt, kā tiek parādīti satura saraksti, šī funkcija ļauj jums patiešām radoši darboties.

Papildu portfeļa veidne

Izmantojot Extra kategoriju veidotāju, varat izveidot arī pielāgotus portfeļa arhīvu izkārtojumus.

Pat ja jūs nevēlaties izmantot integrēto Divi Builder, Extra joprojām ir laba izvēle emuāru autoriem un tiešsaistes žurnālu vietnēm. Veidņu bibliotēka ļauj ļoti nelielu piepūli vietnei pievienot svarīgas lapas. Iekļaujot autora, laika skalas, portfeļa un kontaktinformācijas lapu veidnes, jūs varat ietaupīt daudz laika, izveidojot jaunu vietni.

Papildu tam, ka pilnībā atbalsta WooCommerce spraudni, var izmantot arī e-komercijas veikala izveidošanai ar WordPress. Ja vēlaties izveidot tiešsaistes veikalu vai vienkārši pievienot emuāram vai žurnālam fiziskus vai digitālus produktus, Extra ir vairāk nekā tikai uzdevums.

Kamēr Elegant Themes izveidoja Divi ar mērķi padarīt to par labāko tēmu jebkurai WordPress vietnei, Extra tika izveidots kā labākā tēma emuāru autoriem un tiešsaistes publikācijām – un tas noteikti dara labu darbu. Papildu ir konkurences tēma, kas būtu jāņem vērā jebkuram emuāru veidotājam vai žurnāla stila vietnes īpašniekam.

Citas tēmas

Kā minēts, Elegant Themes gadu gaitā ir izstrādājušas vairākas tēmas. Kaut arī šīs vecākās tēmas joprojām ir pieejamas kā daļa no 89 USD gadā vai 249 USD mūža paketēm, tās sāk izskatīties pēc sava vecuma, un, tā kā kādā brīdī viņi aiziet pensijā, labāk tos ignorēt un koncentrējieties tikai uz Divi un Extra.

Eleganti motīvi WordPress spraudņi

Eleganto motīvu komanda ir arī izveidojusi vairākus augstas kvalitātes WordPress spraudņus, kas ir pieejami abos cenu noteikšanas plānos.

Apskatīsim.

Divi Builder WordPress lapas veidotāja spraudnis

Elegants motīvs Divi spraudnis

Spraudnis Divi pārveido lapas veidotāju no Eleganta pamattēmas par atsevišķu spraudni.

Spraudnis Divi Builder ir lapu veidošanas rīka atsevišķa versija, kas ir iekļauta Divi un Extra motīvos. Jaunākajā Divi Builder versijā ir priekšējā lietotāja saskarne, tāpēc neatkarīgi no tā, vai izvēlaties Divi vai Extra motīvu vai instalējat spraudni vietnē, izmantojot citu motīvu, jūs varēsit izveidot pielāgotas lapas, izmantojot un nometiet vizuālo redaktoru.

Divi Builder vizuālais redaktors

Divi Builder spraudnim ir WYSIWYG vizuālais redaktors.

Lietotnes Divi Builder saskarne ļauj vilkt un nomest moduļus savā vietā, mainīt lapas elementu lielumu un pielāgot saturu daudzos un dažādos veidos. Izmantojot vairāk nekā 40 pielāgojamus satura moduļus, ar kuriem strādāt, jūs varat savām lapām pievienot daudz noderīgu elementu.

Cenu tabulas modulis

Cenu tabulas ir tikai viens no 40 plus pielāgojamiem satura moduļiem, kurus varat pievienot savam saturam.

Citas noderīgas spraudņa Divi Builder funkcijas ietver iespēju ātri dublēt jebkuru lapas elementu, kopēšanu un ielīmēšanu veidotājā, neierobežotu atsaukšanu un atkārtotu atsaukšanu, kā arī ērtu veidu, kā savām lapām pievienot pielāgotu CSS..

Divi Builder rediģēšanas vēsture

Divi veidotājam ir vēstures panelis, kas ļauj atgriezt jūsu lapā veiktās izmaiņas.

Izmantojot Divi Builder spraudni, bibliotēkā ir viegli saglabāt jebkuru izkārtojumu, sadaļu vai moduli, lai tos atkārtoti izmantotu citur jūsu vietnē. Ja atjaunināt kādu no bibliotēkas vienumiem, šīs izmaiņas varat selektīvi piemērot katram objekta gadījumam visā vietnē.

Pat ja jūs neizmantojat motīvu no Elegant Themes, jums vajadzētu būt iespējai izmantot Divi Builder, lai pielāgotu savu WordPress vietni. Tāpēc, ja jūs labprātāk izmantotu mazāk minimālu motīvu (piemēram, tos, kurus producējis StudioPress, nevis Divi, bet tomēr vēlaties, lai būtu iespēja savam saturam izveidot pielāgotus dizainus, tad laba izvēle varētu būt Divi Builder spraudnis.

Divi Builder izmantošana kopā ar StudioPress

Divi Builder spraudnim jādarbojas ar visām WordPress tēmām.

Divi Builder salīdzina ar citiem WordPress vilkšanas un nomešanas lapu veidotājiem, tāpēc neatkarīgi no tā, vai plānojat izmantot motīvu no Elegant Themes vai kaut kur citur, šis spraudnis ir lieliska izvēle, lai savai vietnei pievienotu vizuālo redaktoru..

Uzziniet vairāk par šo spraudni mūsu praktiskajā Divi Builder pārskatā.

Bloom Email Optin Form WordPress spraudnis

Bloom spraudnis

Bloom spraudnis ļauj ērti pievienot e-pasta optin veidlapas jūsu WordPress vietnei.

Spēja nosūtīt e-pastu auditorijai katru reizi, kad publicējat jaunu rakstu, laiž klajā produktu vai izdod kādu citu svarīgu paziņojumu, ir daudz priekšrocību. Diemžēl izveidot e-pasta abonentu sarakstu nav viegli. Par laimi, Bloom ir spraudnis, kas var palīdzēt mudināt jūsu apmeklētājus pierakstīties un nodot viņu e-pasta adreses.

Ziedošā uznirstošā veidlapa

Piemērs vienai no Bloom e-pasta optin veidlapu veidnēm.

Pēc Bloom aktivizēšanas varat sākt savai vietnei pievienot vairākas e-pasta optin vai pierakstīšanās formas. Veidlapu opcijās ietilpst uznirstošās, ieejošās, zemāk esošās, iespraustās un logrīku formas. Ir arī bloķēta satura veidlapa, kas apmeklētājiem prasa ievadīt savu e-pasta adresi un abonēt jūsu sarakstu, lai iegūtu piekļuvi noteiktam satura saturam..

Bloom Optin veidi

Blūms dod jums sešus dažādu veidu optinu veidus, ar kuriem strādāt.

Bloom satur arī labu e-pasta optin veidlapu izvēli, kuras var pielāgot spraudņa redaktorā.

Bloom Optin veidnes

Kad esat izvēlējies veidni, varat to pielāgot un pievienot pats savu saturu.

Papildus spējai pielāgot formu izskatu, jūs arī daudz kontrolējat to darbību. Varat atlasīt ievada animāciju, kas nosaka, kā forma parādās, un varat arī iestatīt laika aizkavēšanos, kas kontrolē, kad forma parādās. Pielāgotus aktivizētājus var izmantot arī, lai kontrolētu formas redzamību un daudz ko citu.

Bloom Displeja iestatījumi

Bloom dod jums daudz iespēju kontrolēt, kā, kur un kur tiek parādīta katra optin forma.

Izmantojot Bloom form displeja iestatījumus, jūs varat noteikt, kur jūsu vietnē katra forma būs aktīva. Šīs iespējas ietver visas vietnes, mājas lapas, atsevišķu ziņu un lapu formas aktivizēšanu un daudz ko citu. Tā kā jūs varat izveidot vairākas veidlapas un pēc tam tās parādīt konkrētās vietnes daļās, jūs patiešām varat pielāgot to dizainu un saturu, lai tie atbilstu rakstiem, kuros tie tiek parādīti.

Lidojošā Optin piemērs

Izmantojot Bloom, ir viegli izveidot pielāgotu optin formu.

Bloom ietver arī sadalītas pārbaudes rīku, kas ļauj viegli salīdzināt divas formas, lai uzzinātu, kura no tām vislabāk darbojas jūsu auditorijai. Pateicoties šīm funkcijām, Bloom labi salīdzina ar citiem vadošajiem e-pasta optin formas spraudņiem, piemēram, OptinMonster un Thrive Leads.

Bloom Split pārbaudes rīks

Bloom ir iebūvēts A / B testēšanas rīks, kas palīdzēs optimizēt veidlapas vislielākajam reklāmguvumu skaitam.

Gandrīz katram vietņu veidam var būt izdevīgi, ja ir e-pasta abonentu saraksts, un Bloom ir piemērots rīks, kas var palīdzēt palielināt jūsu sarakstu..

Uzziniet vairāk par šo rīku mūsu Bloom WordPress spraudņa pārskatā.

Monarhs sociālās koplietošanas spraudnis WordPress

Monarhijas spraudnis

Monarhs spraudnis pievieno WordPress vietnēm sociālo kopīgošanas pogas.

Monarhs spraudnis palīdz palielināt jūsu satura kopīgošanas reižu skaitu sociālajos medijos. Sociālās kopienas ne tikai palīdz piesaistīt vairāk trafika jūsu vietnei, bet arī var palīdzēt jūsu saturam pamanāmāk izcelt meklētājprogrammās, piemēram, Google.

Monarhs sociālās koplietošanas ikonas

Monarhs piedāvā vairākus sociālo kopīgošanas pogu stilus.

Kad monarhs ir pieejams, savā vietnē varat parādīt virkni sociālo koplietošanas pogu. Tiek atbalstīti vairāk nekā 20 sociālie tīkli, un jūs varat parādīt pogas piecās vietās – ieskaitot attēlus un video.

Monarhs Attēlu koplietošanas pogas

Monarhs virs attēliem un videoklipiem var parādīt pogas aktivizētas sociālās koplietošanas pogas.

Monarhs ne tikai parāda peldošās, vienmēr redzamās koplietošanas pogas, bet arī ļauj jums izvēlēties no virknes sprūdu aktivizētu pogu. Laika kavējumus, lapas ritināšanas pozīciju, pēc komentāriem vai pirkšanas un pēc neaktivitātes perioda visi var izmantot kā aktivizētājus, lai kontrolētu, vai apmeklētājiem tiek parādīts uznirstošais vai iebīdāmais sociālās koplietošanas pogu komplekts..

Monarha pogas atrašanās vietas

Monarhs piedāvā labu iespēju klāstu, kur var parādīt sociālās koplietošanas pogas un ikonas.

Varat arī izmantot Monarhs, lai parādītu saites uz jūsu sociālo mediju profiliem, kā arī sekotāju skaitu. Šī funkcija nodrošina ātru veidu, kā pievienot savai vietnei sociālo pierādījumu.

Tāpat kā pārējie Elegant Themes rīki, Monarch sniedz jums daudz iespēju kontrolēt, kā tiek parādītas jūsu sociālo mediju pogas un saites. Pielāgošanas darbs notiek, izmantojot lietotājam draudzīgu saskarni ar daudzām opcijām un iestatījumiem, nodrošinot, ka šis spraudnis darbojas tieši tā, kā vēlaties..

Monarhs ir viens no labākajiem WordPress sociālo multivides spraudņiem, tāpēc ir lieliski saņemt piekļuvi tam kā daļu no jūsu Elegant Themes dalības..

Elegantu motīvu atbalsts

Pirms dažiem gadiem Elegant Themes bija zināma reputācija, jo tā klientiem piedāvā mazāk nekā zvaigžņu atbalstu. Pēc tam, kad esmu to izpētījis un kādu laiku esmu laimīgs klients, es priecājos ziņot, ka Elegant Themes, šķiet, ir atrisinājis visas iespējamās problēmas.

Tās pamatinstrumenti tiek regulāri atjaunināti un pilnveidoti, un motīvu un spraudņu tiešsaistes dokumentācija ir plaša, ieskaitot īsus video un tekstu.

Agrāk vienīgais veids, kā iegūt atbalstu, bija ziņas ievietošana sabiedrības forumos. Tomēr tagad ir pieejams tiešsaistes tērzēšanas atbalsta kanāls, kas atvērts visu diennakti. Rakstot šo pārskatu, uz tērzēšanas ziņojumiem tika ātri reaģēts. Tomēr tērzēšanas logā bieži tiek parādīts ziņojums, kurā teikts, ka atbalsta komanda parasti atbild pēc dažām stundām.

Papildus tērzēšanai reāllaikā ar Elegant Themes atbalsta personālu, jūs varat arī nosūtīt atbalsta e-pastus, izmantojot tiešraides tērzēšanas kanālu, un pēc tam vēlreiz meklēt atbildi, kā jums ērtāk. Iepriekš minētos forumus Elegant Themes darbinieki vairs neuzrauga, taču tie joprojām darbojas un darbojas, un tie var būt lieliska vieta, kur uzdot sabiedrības jautājumus un mijiedarboties ar citiem Elegant Themes lietotājiem.

Elegantu motīvu kopiena

Izmantojot tik lielu lietotāju bāzi, nav pārsteigums, ka ap Elegant Themes un tās produktiem ir izaugusi liela kopiena un ekosistēma. Papildus oficiālai Divi lietotāju Facebook grupai, kurā ir vairāk nekā 40 000 dalībnieku, ir arī vairākas neoficiālas grupas un trešo pušu tirdziņi, kas pārdod bērnu tēmas, un Divi veltīti emuāri. Papildus iespējai tiešsaistē sazināties ar citiem Divi un Elegant Themes lietotājiem, visā pasaulē notiek arī klātienes Divi Meetups..

Atrašanās vieta kartē Divi Meetup

Regulāras Divi sanāksmes notiek visā pasaulē.

Elegant Themes darbojas arī viens no aktīvākajiem WordPress emuāriem. Kā arī publicēšanas padomi un padomi tīmekļa dizaineriem un WordPress lietotājiem, emuārā bieži tiek dalīti jauni lapu izkārtojumi un citas papildinājumi Divi lietotājiem.

Noslēguma domas

Divi, bez šaubām, ir viena no labākajām un populārākajām daudzfunkcionālajām WordPress tēmām apkārt. Tā kā jūs varat iegādāties Divi, Extra un dažus patiesi noderīgus spraudņus par 89 USD, reģistrēšanās Elegant Motīvos ir ļoti izdevīga.

Atjauninātais Divi Builder, kas ir galvenā Divi tēmas sastāvdaļa, ir arī viens no labākajiem WordPress lapu veidotājiem, kas šodien pieejams. Ikviens, sākot ar jauniem un beidzot ar vietņu izveidi un beidzot ar pieredzējušiem web dizaineriem, var gūt labumu no Divi Builder iespējām.

Agrāk Divi un Extra varēja būt nedaudz satriecoši, jo tiek nodrošināta radošā kontrole un nespēja jūsu vietnē importēt pilnīgas vietņu paketes vai demonstrācijas. Tomēr tagad, kad gatavas vietņu paketes un atsevišķas veidnes var importēt tieši jūsu WordPress informācijas panelī tikai ar dažiem klikšķiem, jaunas vietnes palaišana ar šīm tēmām ir daudz vienkāršāka. Tomēr Divi Builder saskarne ievērojami atkāpjas no WordPress redaktora, tāpēc jums būs jāiegulda zināms laiks jaunās sistēmas apgūšanā. Tomēr, kad jūs to saprotat, jūsu WordPress vietnē nebūs daudz ko pielāgot, ja kaut kas notiks..

Neatkarīgi no tā, vai meklējat WordPress motīvu, ko var izmantot jebkura veida vietņu izveidošanai, vai arī jums ir nepieciešams spraudnis, kas var palīdzēt pārveidot jūsu esošo vietni, reģistrējoties Elegant Motīvi, lai iegūtu piekļuvi Divi, Extra un Divi Builder spraudnim noteikti ir jēga. Arī pārējie spraudņi – Bloom un Monarch – ir ļoti noderīgi rīki.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me