Kde najdete nejnovější zprávy z oboru WordPress?

Nabídky WordPress


Pokud vyděláváte peníze pomocí programu WordPress – nebo jste jen náhodou někdo, kdo má více než jen neustálý zájem o platformu – bezpochyby budete mít zájem udržovat krok s nejnovějšími zprávami z oboru WordPress. Ale jak? Kde? Existuje jeden web / služba, kterou se chcete přihlásit k odběru, abyste získali všechny nejnovější zprávy WordPress na jednom místě? Naneštěstí neexistuje žádné „to je ono!“ univerzální řešení – pravděpodobně proto, že psaní / kurátorství všeho, co se děje ve stále se měnícím světě WordPress, je pro každou jedinou webovou stránku příliš velkým úkolem … Existuje však několik webů, které vynikající práce spočívající v pokrytí mnoha důležitějších / aktuálních témat souvisejících s WordPress, které se týkají průmyslu, které se objevují. Pojďme se podívat na některé z nejlepších – uvedeny v žádném konkrétním pořadí:

Post status

Napsal a kurátor Brian Krogsgard (jeden z nejhezčích lidí v komunitě WordPress?), Post Status je jednoduchý (designově moudrý), snadno čitelný a odborně psaný zdroj zpráv WordPress (ten, který osobně miluji – miluje to? show? lol), která vypadá, že pokrývá přesně ten typ zpráv WordPress, které jsem pro jednoho našel nekonečně fascinující: například novinky o nových službách / platformách, zásadní změny, převzetí odvětví, bezpečnostní nedostatky / díry, osobní rozhovory s předními osobnostmi WordPress a celá hromada dalších zajímavých kousků a bobů. Nejlepší ze všeho je, že se Brian nebojí zahrnout své vlastní – obvykle velmi bystré – myšlenky a názory na věci: něco, co nejen přispívá k malému zvláštnímu zájmu o jeho příspěvky, ale také pomáhá získat můj vlastní mozek (a proto pravděpodobně jen spravedlivý) o někoho) do zařízení!

Pokud jste tak ještě neučinili, jděte se podívat – OKAMŽITĚ!

Post Post - Screenshot

Nebe často první, kdo podal zprávu o nových událostech, ví, odkud Brian získává zprávy HIS (nemluvě o svém čase)? Pravděpodobně díky množství osobních spojení, uživatelských příspěvků a Twitteru…

Navštivte Post Post

Přihlásit se k odběru Post Status pomocí RSS

WPTavern

Jeden z nejstarších * (a možná nejznámějších) zdrojů zpráv WordPress v okolí, WPTavern (napsaný téměř výhradně Jeffem Chandlerem a Sarah Goodingovou – další dva zvláště přátelští odborníci v oboru WordPress) je dalším fantastickým zdrojem zpráv WordPress – často vystupujícím jako až čtyři nebo pět nových příspěvků denně! A co víc, s tolika novými příspěvky byste si mysleli, že by kvalita musela dát, ale ne – vůbec ne… pokud vůbec, zdá se, že příspěvky jsou čím dál lepší a lepší (tj. Čím dál tím více relevantní / zajímavější) starší stránka se dostane! Stejně jako Post Status (zmíněný výše) se WPTavern velmi zaměřuje na to, co se děje ve světě WordPress (pokrývá téměř stejná témata jako ta uvedená výše), krásně navržený a velmi, velmi čitelný (pěkná velká písma atd.). A co víc, kromě hlavního blogu WPTavern také nabízejí velmi propracovaný týdenní podcast – zaznamenaný každé páteční odpoledne ve 3:00 EST.

WPTavern - Screenshot

Navštivte WPTavern

Přihlaste se k odběru WPTavern pomocí RSS

Točivý moment

Torque, napsaný řadou různých autorů / přispěvatelů, je vysoce informativní blog zaměřený na zprávy ve formátu WordPress (jejich slogan dokonce zní: „The WordPress News Core“) – zvláště zajímavý z různých důvodů, dva mírně out-of- obvyklým je téměř okamžitý vzestup popularity díky skutečnosti, že převzal veškerý obsah a čtenářství WPDaily (bývalý blog WordPress, napsaný téměř jednou rukou vždy fascinujícím panem @ Siddingtonem) který WPDaily prodal svým novým majitelům (zmíněným v druhé polovině této věty), než se pustil do vytváření Pressgramu, a 2) skutečnost, že je ve vlastnictví odborníka řízeného WordPress-hostuje WP Engine: něco, co mnozí v době Předpokládané převzetí WPDaily by ho mohlo velmi dobře proměnit ve více prodejní / marketingový nástroj, spíše než na nezaujatý informativní web WordPress – něco, co, jak rád říkám, se nezdálo, že by se vůbec stalo!

Opět, pokud jste tak již neučinili – jděte a podívejte se nyní správně.

Torque - Screenshot

Navštivte Torque

Přihlaste se k odběru Torque pomocí RSS

Čestné uznání: ManageWP.org

ManageWP.org (vytvořený a spravovaný lidmi stojícími za ManageWP.com, je dalším vynikajícím zdrojem, ze kterého lze získat nejnovější zprávy WordPress. Na rozdíl od výše uvedených ostatních je však tento konkrétní zdroj zcela řízen / spravován komunitou (spíše než konkrétně napsané) – což je trochu více obsáhlé / náhodné než ty, které jsou uvedeny výše. A co víc, kromě článků / příspěvků souvisejících se zprávami může kdokoli, kdo se zaregistroval na tomto webu, také volně odesílat články / příspěvky pouze o jakékoli téma související s WordPress (např. jak na to / tutoriály a „10 nejlepších příspěvků s blahem….“ typu atd.), které, přestože jsou přesto cenné, dělají z tohoto zvířete trochu jiné zvíře – podobně jako komunitní WordPress- článek na Twitteru zaměřený na článek?!

ManageWP.org - Screenshot

Navštivte ManageWP.org

Přihlásit se k odběru ManageWP.org pomocí RSS

Ostatní

Mezi další webové stránky / zdroje, které stojí za zmínku, patří: oficiální blog Make WordPress Core (web, který je zaměřen téměř výhradně na vývojáře), oficiální blog Matta Mullenwega (kde Matt obvykle sdílí svůj vlastní – poněkud občasný) názory na různorodou škálu různých témat souvisejících s WordPress / Automattic) a v neposlední řadě: vynikající týdenní zpravodaj wpMail.me – kurátor Cristian Antohe a Bianca Petroiu.

* zahájeno v lednu 2009.

Znáte další vynikající weby / zdroje zaměřené na „WordPress News“? Neváhejte je zmínit v komentářích!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map