Soovitatavad WordPressi pistikprogrammid (aastaks 2020)

Kui teil on uus WordPressi keskkond üles töötatud ja töötatud, olete valmis sisu lisama. Enne alustamist võiksite siiski lisada mõned populaarsemad pistikprogrammid, et oma saiti parendada (kasutatavuse ja / või kujunduse osas), turvalisuse suurendamiseks, varukoopiate haldamiseks ja vajalike lisafunktsioonide lisamiseks..


Oleme koostanud nimekirja mõnedest parimatest saadaolevatest WordPressi pistikprogrammidest – nii tasuta kui ka lisatasudest -, millest paljusid kasutab kümneid tuhandeid (mõnel juhul isegi miljoneid) veebisaite kogu maailmas!

Alustame.

1. Jetpack

Jetpack

Jetpack on suurepärane lähtepunkt uhiuuele WordPressi kasutajale.

Selle on välja töötanud Automattic (WordPress.com-i eest vastutavad inimesed) ja see pakub eklektilist segu funktsioonidest – viies kõik CDN-ist piltide kiiremaks esitamiseks seotud postitusvidina, sotsiaalsete jagamisriistade, saidistatistika ja isegi julma jõu rünnaku kaitse. See on ülim kõik-ühes pistikprogramm.

Need on funktsioonid, mida WordPress.com-i kasutajad peavad enesestmõistetavaks ja mis transporditakse ise hostitavale platvormile ühes ülimugavas paketis. Ja kuna Jetpacki hooldab Automattic, võite uskuda, et pistikprogramm on erakordselt hästi kodeeritud, kasutajasõbralik ja ühildub alati WordPressi uusima versiooniga.

Pole üllatav, et see mitmekülgne jõuseade on üks WordPressi kõigi aegade populaarseimaid pistikprogramme, praeguseks on seda alla laaditud enam kui 30 miljonit.

(Loe lähemalt Jetpackist.)

(Parimad alternatiivid: Puudub!)

Ametlik koduleht

2. Akismet

Akismet

Mõne minuti jooksul pärast ajaveebi avaldamist hakkavad esimesed rämpspostitused eksisteerima. Alguses võib see tunduda meelitav – „Vau! Inimesed loevad juba minu postitusi ja jätavad kommentaare. ” Kuid kiiresti saate teada, et valdav enamus WordPressi kommentaaridest on kahjuks rämpspost – ja mõne aja pärast muutub see tohutult pettumuseks. Sellisena vajate koormuse kergendamiseks tõhusat rämpspostitõrjesüsteemi.

Parimat kaitset rämpsposti eest pakub Akismet – veel üks pistikprogramm, mille teile tõi Automattic. Tegelikult oli pistikprogramm vaikimisi iga värske WordPressi installimisega saatmiseks, näiteks vajadus rämpsposti vastu võidelda.

Akismet töötab taustal, pealtkuulades automaatselt kõike, mis tundub rämps, ja blokeerides otsekohe kõige ilmsemad juhtumid. Kuna rämpspostitajad otsivad alati uusi nippe filtrite peksmiseks, analüüsib Akismet andmeid oma miljoni kasutajaga võrgu kaudu. See võimaldab tal õppida uusimaid strateegiaid, tagades, et see on alati sammu võrra ees.

Ametlik koduleht

3. Pärmi SEO

Pärmi SEO

Otsingumootori optimeerimine (SEO) on endiselt parim viis meelitada külastajaid oma veebisaidile otsimootorite kaudu. Ja kui tegemist on teie sisu optimeerimisega, võivad vähesed pistikprogrammid konkureerida Yoast SEO’ga funktsioonide komplekti ja kasutatavuse osas.

Yoast SEO tuntuim funktsioon on selle leheanalüüsi tööriist. See otsib teie sisu SEO parimate tavade jaoks, öeldes teile kohe, kus teie sisu on tugev, kus on veel arenguruumi, ja kõik SEO taktikad, mille olete unustanud.

Muud kasulikud SEO funktsioonid hõlmavad XML-saidikaardi generaatorit (indekseerimise jaoks) ja katkendi eelvaate tööriista (parema CTR-i jaoks).

(Loe lisaks: Kõik ühes SEO vs Yoast SEO.)

(Parimad alternatiivid: kõik ühes SEO pakett.)

Ametlik koduleht

4. Ninja vormid

Ninja vormid

Igal WordPressi veebisaidil on vaja kontaktivormi pistikprogrammi, et lugejad saaksid ühendust võtta või päringuid teha. WinningWP-l soovitame tasuta Ninja Forms-pluginat.

Miks? Lihtsamalt öeldes on see lihtsaim liidese ja intuitiivse pukseerimisvormi koostaja abil kontaktivormi pistikprogramm, mida saab kõige hõlpsamini kasutada..

Kuid ärge laske sellel ülevaatel end lollitada. Koos kasutajasõbraliku paketiga leiate mitmeid täiustatud funktsioone. Nende hulka kuulub AJAX-vormi esitamine (nii et külastajad ei pea lehte värskendama), võimas rämpsposti vastane reCAPTCHA ja täpsemad väljad, näiteks kuupäevavalija.

(Loe lisaks: Raskusvormid vs Ninja vormid.)

(Parimad alternatiivid: raskusvormid, WPForms, kontaktvorm 7.)

Ametlik koduleht

5. Monarh

Monarh

Kui pääsete juurde sotsiaalmeedia veebisaitidele, näiteks Facebooki, märkate kohe sisu, mida teie sõbrad jagavad. Kas poleks tore, kui teie sisu jagatakse ka sotsiaalsete kanalite kaudu?

Kui soovite osaleda ühiskondlikus jagamises, vajate töö jaoks pistikprogrammi ja Monarch on teie parim panus.

Monarch, mis kuulub kõrgelt hinnatud elegantsete teemade perekonda, võimaldab teil lisada suhtlusnuppe enam kui 20 võrku. Samuti on olemas peaaegu lõputud kohandamisvõimalused, mis võimaldavad teil meisterdada nuppe, mis näevad välja suurepärased ja julgustavad klikke. Neid nuppe saab kuvada ka peaaegu kõikjal teie lehel – isegi ajaliselt viivitatud hüpikutes.

(Lugege meie põhjalikku ülevaadet.)

(Parimad alternatiivid: Lihtne jagamisnuppude lisaja, Jagamisnupud – AddThis, Shareaholic.)

Ametlik koduleht

6. Disqus

Disqus

Kas soovite muuta oma ajaveebi kommentaaride osa edukaks vestluseks? Siis tasub uuendada looduslikku WordPressi kommenteerimissüsteemi.

Keermestatud kommentaaride, võimsate rämpspostitõrjekontrollide ja meiliteatistega on Disqus suurepärane asendamise kommenteerimissüsteem. Veelgi parem, külastajad saavad pilte ja videoid lisada, kommentaare üles / alla hääletada ja reaalajas vastuseid lugeda. Tulemus: vaieldamatult parim platvorm aktiivse kogukonna loomiseks.

Oh, ja Disqus vastab ka teie saidi kujundusele, nii et see näeb ka osa välja.

(Loe lisaks: seitse parimat kommenteerimist võimaldavat pistikprogrammi.)

(Parimad alternatiivid: Jetpack (kommentaaride moodul), Postmatic, ReplyBox.)

Ametlik koduleht

7. SearchWP

SearchWP

Natiivse WordPressi otsingufunktsioon on teadaolevalt ebaefektiivne. Kui soovite seda täiendada, siis otsige muud kui SearchWP.

Selle asemel, et kasutada täpset terminit, nagu kasutab sisseehitatud WordPressi otsingufunktsioon, kasutab SearchWP märksõna tüvesid. See tähendab, et külastaja otsingutulemid on tõenäoliselt täpsemad. Samuti on sisseehitatud analüüs, nii et saate jälgida, mida teie külastajad otsivad.

Ka SearchWP on plug-in-and-play funktsioon, nii et seadistamiseks pole palju vaja – ehkki saate soovi korral kohandada otsingu algoritmi oma maitse järgi. Pistikprogramm kasutab isegi natiivseid WordPressi vidinaid, nii et te ei pea kulutama aega külgribade värskendamiseks.

(Lugege meie põhjalikku ülevaadet.)

(Parimad alternatiivid: Relevanssi, kohandatud Google’i otsing, Dave’i WordPressi reaalajas otsing.)

Ametlik koduleht

8. VaultPress

VaultPress

Veebisaidi varundamine on oluline ülesanne – ja see, mille liiga paljud veebimeistrid kahe silma vahele panevad. Kui teie veebisait on teie jaoks oluline, annab hea veebisaidi varuteenus teile meelerahu, mida peate öösel kergelt magama.

Näete, et ilma veebisaidi varukoopiata peaks midagi valesti minema, kui olete ise – ja võite kaotada kuudepikkuse töö. Korraliku varukoopia korral, kui halvim juhtub, klõpsate lihtsalt mõnel nupul ja taastate oma veebisaidi viimase teadaoleva hea konfiguratsiooni. See on nagu tähtsa dokumendi salvestamine.

Kui rääkida usaldusväärsetest ja usaldusväärsetest veebisaidi varundusteenustest, siis saavad vähesed VaultPressiga konkureerida. Automattic – omab ja haldab jälle WordPress.comi taga olev meeskond – VaultPress saab teie veebisaiti (veebisaite) varundada reaalajas või regulaarsete ajavahemike järel. Kõik lehed, postitused, kommentaarid ja meediumifailid on pilves turvalised ja usaldusväärsed.

Katastroofi korral on veebisaidi parandamine sama lihtne kui taastamisnupule vajutamine. See võtab vaid minuteid – võib-olla isegi sekundeid, see on nii hea. Kulisside taga teeb VaultPress ka teie veebisaidil regulaarselt skaneeringuid, otsides pahatahtlikku koodi ja muid ohte.

(Lisateave: VaultPressi kasutamise juhend.)

(Parimad alternatiivid: BackupBuddy, BlogVault.)

Ametlik koduleht

9. WP rakett

WP rakett

Kõigi saidiomanike eesmärk on välkkiire veebisait. Miks, ma kuulen sind küsimas? Kuna kiire veebisait tähendab õnnelikke külastajaid. Kuna otsimootorid armastavad kiiret veebisaiti, peaks see tooma kaasa ka rohkemate külastajate kahekordse kasvu.

WP Rocket on tõenäoliselt ainus parim pistikprogramm, millesse saate WordPressi veebisaidi kiirendamiseks investeerida. See koondab kõik soovitud kiiruse optimeerimise funktsioonid ühte uskumatult kasulikku paketti. Mõne sekundiga saate avada lehe vahemälu, brauseri vahemälu, aeglase laadimise, minimeerimise ja GZIP-i pakkimisfunktsioonid, lisaks veel palju muud.

Kas see on parim WordPressi vahemälu pistikprogramm? Kindlasti. Kuid lisaks sellele arvame, et see on parim WordPressi kiiruse optimeerimise pistikprogramm.

(Lugege meie põhjalikku ülevaadet.)

(Parimad alternatiivid: WP Super Cache.)

Ametlik koduleht

10. Sucuri skanner

Sucuri

Hea turvalisuse pistikprogramm on täiuslik täiendus veebisaidi varunduse pistikprogrammile. Turvalisuse plugin on esimene kaitseliin; varundusplugin, viimane võimalus.

Sucuri on WordPressi turvaruumis üks suurimaid nimesid. Nende tasuta pistikprogramm Sucuri skanner kaitseb teie veebisaiti, kasutades kolme olulist funktsiooni:

 • Tegevusauditid — need vaatavad, kes teie veebisaidil reaalajas tööd teeb. Seejärel salvestatakse kontrolljälg Sucuri pilve, nii et ründaja ei saaks andmeid oma radade katmiseks kustutada.
 • Failide terviklikkuse jälgimine — see teeb teie veebisaidi hetkeseisust täielikus töökorras pildi ja otsib seejärel põhifailide muudatusi.
 • Pahavara skannimine — see kasutab tasuta Sucuri skannerit SiteCheck, et tagada teie veebisaidi puhas õelvara.

(Loe lisaks: Parimad WordPressi turbepluginad ja -teenused.)

Ametlik koduleht

11. OptinMonster

OptinMonster

Kas olete kunagi plaaninud oma veebisaidilt raha teenida? Seal on üks aeg-ajalt testitud nõuanne, mida tõenäoliselt loete ikka ja jälle: raha on meililistides.

Kui soovite e-posti loendit täiendada, peate kõigepealt julgustama külastajaid tellima. Selleks vajate optiini vormi pistikprogrammi.

WinningWP usub, et töö jaoks parim pistikprogramm on OptinMonster. Pistikprogramm sisaldab mitut tüüpi optiini vorme – sealhulgas tähelepanu haaravaid hüpikaknaid – ja iga variant pakub hulgaliselt uhkeid malle. Neid malle saab kohandada, kasutades pukseerimisprojekti OptinMonster.

Muud kasulikud funktsioonid hõlmavad lehe tasemel sihtimist, A / B testimist, põhjalikku analüütikat ja väljumise eesmärgi tehnoloogiat. Kõigi nende funktsioonide kombineerimisega annate endale parima võimaluse oma optiini konversioonimäära maksimeerida ja seda e-posti nimekirja võimalikult kiiresti kasvatada.

(Lugege meie põhjalikku ülevaadet.)

(Parimad alternatiivid: Bloom, SumoMe, WordPress PopUp.)

Ametlik koduleht

12. Üksinda

Üksinda

Sololoquy võimaldab teil luua ilusaid, tundlikke pildiliugureid. Tegelikult võite mõne võimaluse nimetamiseks liuguritesse lisada palju enamat kui lihtsalt pilte, sealhulgas ajaveebi sisu, videoid ja iseloomustusi. Saate pilte tõmmata isegi otse sotsiaalmeedia veebisaitidelt, näiteks Instagramist.

Üksikvaliku liugureid on tõesti lihtne ehitada – tänu pistikprogrammi lohistamisele on vaja vaid paar klõpsu. Saate kasutada ka mitmeid uhkeid malle, sealhulgas pildikarusselli.

Mis kõige parem, Soliloquy on kiireim ja turvalisem liugklapi plugin kõigist – koodi auditeeris isegi WordPressi juhtiv arendaja Mark Jaquith!

(Lugege meie põhjalikku ülevaadet.)

(Parimad alternatiivid: Slider Revolution, Meta Slider, LayerSlider.)

Ametlik koduleht

13. Kobraste ehitaja

Kobraste ehitaja

Leheehitajate pistikprogrammid on viimasel ajal populaarsust kogunud. Need võimaldavad teil meisterdada kohandatud paigutustega uimastamist, ühendades paindliku ja intuitiivse liidese, neil on palju võimsaid mooduleid (ehitusplokid) ja lohistamise funktsioon, et need ehitusplokid kokku panna.

Leheküljeehitajate pistikprogrammide osas saavad väga vähesed konkureerida Beaver Builderiga igakülgse kogemuse osas. See tarnitakse koos muljetavaldava 30-pluss-moodulitega, mida saate koos igasse kombinatsiooni paigutada. Moodulid sisaldavad:

 • osalemisvormid
 • sisu liugurid
 • pildigaleriid
 • slaidiseanssid
 • tegevusele kutsumise nupud
 • hinnastabelid
 • kaardid
 • videod.

Beaver Builder sisaldab ka 30 eelvalmis malli, mille abil saate üles ja tööle hakata. Saate oma loomingut reaalajas vaadata ka otseülekande otsetoimetaja viisakalt, mis võimaldab teil vaadata, kuidas teie disain otse teie silme ette tuleb..

Kui te pole veel päris müüdud, võite ametlikust kataloogist tasuta proovida Beaver Builderi Lite versiooni. Kui olete valmis kõigi funktsioonide avamiseks, võite proovida täielikku versiooni.

(Lugege meie põhjalikku ülevaadet.)

(Parimad alternatiivid: Elementor, visuaalne helilooja, jõudsalt arenev sisu ehitaja.)

Ametlik koduleht

14. Themify kuulutusriba

Themify kuulutusriba

Kas teil on külastajatele oluline teadaanne? (Võib-olla näiteks üksikasjad teie viimase reklaamikampaania kohta.)

Parim viis teadlikkuse maksimeerimiseks on Themify teadaanderiba. Pistikprogramm võimaldab kuvada ekraani ülaosas pilkupüüdvaid ja väga kohandatavaid teavitusribasid. Sarnaseid teateid saate kogu saidil ka lühikeste koodide ja vidinate abil koguda.

Mis kõige parem – saate ajastada need teadaanded teatud ajal ja kindlaks ajaks ilmuma, muutes selle ideaalseks ajatundliku teadaande jaoks, näiteks välkmüük.

(Loe lisaks: viis parimat rippmenüüst teatava riba pistikprogrammi.)

(Parimad alternatiivid: Tere riba, BugMeBar, WP teavitusriba.)

Ametlik koduleht

15. WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce on veebikaubandus, mis on WordPress CMS-i jaoks – mõlemad domineerivad oma vastavates tööstusharudes. Tegelikult on neist kahest domineeriv WooCommerce, mis annab vaevalt usutavale 39% kõigist veebipoodidest..

See poodide juggernaut võimaldab teil müüa oma WordPressi veebisaidilt nii füüsilisi kui ka digitaalseid tooteid, käsitledes kogu ostuprotsessi algusest lõpuni.

Lihtsalt looge oma toodete jaoks spetsiaalsed lehed – koos piltide, kirjelduse, spetsifikatsioonide ja muidugi hindadega – ja laske siis külastajatel neid vabal ajal tutvuda. Kui neile meeldib see, mida nad näevad, saavad nad kasutada WooCommerce funktsionaalsust, et tooteid ostukorvi lisada, ostukorvi vaadata ja värskendada ning seejärel kassasse minna ja makseid teha. WooCommerce pakub ka palju muid funktsioone, mis on veebipoodide jaoks eriti olulised, näiteks saatekulud ja sooduskupongid.

WooCommerce pakub ka uskumatut 140 makseväravat – alates majapidamise nimedest, näiteks PayPal ja Stripe, kuni piirkonnapõhiste lüüsideni. Mõned neist makseväravatest on vabalt saadaval, samas kui teised nõuavad lisatasu pikendamise ostmist.

WooCommerce’i hämmastava populaarsuse tõttu on saadaval sadu (võib-olla isegi tuhandeid) muid laiendusi ning need on saadaval nii tasuta kui ka esmaklassilisena.

(Loe lisaks: Sissejuhatus parimatesse WordPressi e-poe pistikprogrammidesse.)

(Parimad alternatiivid: iThemes Exchange, MarketPress e-kaubandus.)

Ametlik koduleht

16. HaldaWP

HaldaWP

Neile, kellel on mitu veebisaiti, saate kiiresti aru, et kõigi oma WordPressi sisselogimiste vahel edasi-tagasi ümberlülitamine on oluline aeg. ManageWP on sellele leidlik lahendus, mis võimaldab teil kõiki oma saite hallata ühest kesksest juhtpaneelist – peate meeles pidama ka ainult ühte parooli!

Muud funktsioonid hõlmavad sisseehitatud analüütikat, turvakontrolle, pilve varundamist ja jõudluse optimeerimist. Mis kõige parem, maksate ainult vajalike funktsioonide eest ja veebisaidi kohta põhimõttel.

(Lugege meie põhjalikku ülevaadet.)

(Parimad alternatiivid: JetPack (halda moodulit), MainWP, iThemes Sync.)

Ametlik koduleht

17. WP migreerib DB Pro

WP migreerib DB Pro

Kas soovite oma WordPressi veebisaiti üle viia? Siis pakub WP Migrate DB Pro parimat lahendust. See sobib suurepäraselt teie saidi teisaldamiseks uude domeeni või uude hostisse või lavastuskeskkonna seadistamiseks.

Installige lihtsalt WP Migrate DB Pro vanasse ja uude keskkonda ning kasutage seejärel pluginat kogu andmebaasi ülekandmiseks kogu oma veebisaidile – või nii palju oma veebisaidile, kui soovite migreerida.

(Lugege meie põhjalikku ülevaadet.)

(Parimad alternatiivid: paljundusaparaat, kõik-ühes WP-migratsioon, BackupBuddy.)

Ametlik koduleht

18. iThemes Security Pro

iThemes Security Pro

Oleme teie veebisaidi kaitsmisest juba üsna palju rääkinud, nii et loodetavasti olete saanud vihje, et see on ülitähtis teema. Kui installite siiski ainult ühe WordPressi turbe plugina, laske sellel olla iThemes Security Pro. See on kõikehõlmav turvakomplekt, mis on loodud enam kui 30 haavatavuse likvideerimiseks.

Kaitse julma jõu rünnaku eest, samuti paroolide jõuline jõustamine ja WordPressi sisselogimislehe peitmine on vaid mõned funktsioonid, mis kaasatud. Samuti on pahavara skannimine, failimuudatuste tuvastamine ja andmebaaside varukoopiad.

Ja kui teate, et pole mingit võimalust, et töötate sellel päeval oma veebisaidil, saate isegi eemaloleku režiimi aktiveerimiseks kasutada iThemes Security Pro. See hoiab ära WordPressi administraatori muudatuste tegemise teie eemaloleku ajal.

(Loe lisaks: Parimad WordPressi turbepluginad ja -teenused.)

(Parimad alternatiivid: kõik ühes WP turvalisus ja tulemüür, VaultPress, SecuPress.)

Ametlik koduleht

19. Google Analyticsi juhtpaneel WP jaoks

Google Analyticsi juhtpaneel WP jaoks

Google Analytics on saidi omaniku parim sõber. Lühidalt võib see teile öelda kõike, mida peate oma külastajate kohta teadma – vaatajaskonna suurus, kui kaua nad viibivad, kust nad tulevad ja nii edasi.

Google Analyticsi armatuurlaud on tõesti hästi läbi mõeldud ja hõlpsasti kasutatav. Siiski on palju mugavam vaadata oma külastaja andmeid otse WordPressi juhtpaneelilt, selle asemel et brauseriakende vahel vahetada.

Kui soovite seda mugavust endale, on teil vaja vaid Google Analyticsi juhtpaneeli WP-pistikprogrammi jaoks. Saate isegi külastajate käitumist reaalajas vaadata!

(Parimad alternatiivid: MonsterInsights.)

Ametlik koduleht

20. LifterLMS

LifterLMS

Kui teie sisu eesmärk on harida, siis miks mitte minna kõik välja ja muuta oma postitused veebikursuseks? Lihtsaim viis selleks on õppehaldussüsteemi installimine ja meie arvates on LifterLMS parim.

LifterLMS võimaldab teil luua spetsiaalse e-kursuse koos moodulite, viktoriinide ja klassifitseerimisega. Mis kõige parem – kursuse sisule pääsevad ligi ainult sisseastunud üliõpilased – sisu on lukustatud mitteliikmetele.

Võite valida, kas vabastada kursuse sisu korraga või tilgutada seda otse kas õpilase edusammude põhjal või näiteks ühe mooduli nädalas kiirusega.

Põhiline LifterLMS-pistikprogramm on täiesti tasuta – siiski pakuvad esmaklassilised lisandmoodulid tõeliselt põnevaid funktsioone. Näiteks installides ühe maksevärava lisandmooduli – kas WooCommerce, PayPal või Stripe – muudetakse LifterLMS täieõiguslikuks e-poe poodiks, mis suudab müüa teie kursustele juurdepääsu. Seal on isegi AffiliateWP lisandmoodul, mis võimaldab teil luua sidusprogrammi, et julgustada teisi veebimeistrid teie kursusi reklaamima.

(Loe lisaks: Viie õppekorralduse süsteemi (LMS) pistikprogrammid.)

(Parimad alternatiivid: WP õppevarad, Sensei, LearnDash.)

Ametlik koduleht

21. WooSidebaarid

WooSidebaarid

Vidinad on väikesed sisuplokid, mis on spetsiaalselt loodud külgriba ja jaluse alade jaoks. Enamik WordPressi teemasid toetab neid vidinaid ja need on teie saidi kujunduse ja sisu edastamise oluline osa.

Nüüd lubab vaikimisi kasutatav WordPress luua vidinate piirkonnas ühe vidinate “valiku”, kuid see, mis töötab ühel lehel, ei pruugi teisel töötada. Näiteks võib müügilehe külgriba ala teenida hoopis teistsugust eesmärki kui tavalise ajaveebi postituse külgriba, eks? Ilma pistikprogrammita pole aga mõlemal samad vidinad kinni – see pole kaugeltki ideaalne.

WooSidebars on selle lahenduse jaoks parim lahendus, võimaldades teil konfigureerida vidinaid “tingimuslikud”. See tähendab, et saate luua vidinaala, et see kuvataks konkreetsel lehel, ja seejärel täita see kohandatud vidinatega. Samuti saate luua kohandatud vidinate ruume konkreetsete postitustüüpide või postituskategooriate jaoks.

(Loe lisaks: 25 parimat WordPressi pistikprogrammi külgribade ja vidinate jaoks.)

(Parimad alternatiivid: sisuteadlikud külgribad, kuva vidinad, vidinate loogika.)

Ametlik koduleht

22. SyntaxHighlighter arenenud

SyntaxHighlighter arenenud

Plugin SyntaxHighlighter Evolved aitab külastajatel teie postitatavaid koodilõike paremini mõista. See saavutatakse üksikute ridade esiletoomisega nimetatud lõikudes, aidates lugejatel tuvastada tõeliselt olulised bitid.

Ametlik koduleht

23. Ümbersuunamine

Ümbersuunamine

Kui külastaja suundub teie veebisaidi URL-ile, mida pole olemas, võtab teda vastu tõrge 404. See ei tähenda, et teie sait on katki, vaid pigem seda, et server ei leidnud konkreetset lehte, mida nad otsisid – võib-olla kirjavigu või halva lingi tagajärjel.

Ehkki viga 404 ei pruugi olla teie süü – ja tavaliselt pole seda – on see külastaja jaoks ikkagi halb esmamulje. Iseenesest ja kui vähegi võimalik, tuleb need 404 viga parandada.

Õnneks on ümbersuunamise pistikprogramm selle probleemi jaoks suurepärane lahendus. Ümbersuunamine jälgib aktiivselt 404 tõrget nende tekitamisel, seejärel võimaldab teil suunata külastajad õigesse kohta, konfigureerides 301 ümbersuunamist. Samuti saab ta neid ümbersuunamisi ennetavalt üles ehitada, mis on kasulik, kui otsustate kunagi muuta oma saidi püsilinkide struktuure.

(Parimad alternatiivid: kiire lehe / postituse ümbersuunamise pistikprogramm, ohutu ümbersuunamise haldur, lihtne 301 ümbersuunamine.)

Ametlik koduleht

24. Google XML-i saidiplaanid

Google XML-i saidiplaanid

Nagu kõik saidiomanikud teavad: külastajatele võrdub raha. Ja kui tegemist on liikluse genereerimisega, otsustavad otsingumootorid roostet (vähemalt lähitulevikus). Enne kui saate isegi SEO strateegia üle mõelda, peate oma veebisaidi indekseerima. Ja kui soovite, et teie sait indekseeriks, siis vaadake ainult Google XML Sitemapi pistikprogrammi.

Google XML-i saidiplaanid on tegutsenud enam kui üheksa aastat, alla laadinud pilkupüüdvat 19 miljonit korda ja kiitnud ametliku kataloogi väärtus 4,9 / 5. Aga mida see täpselt teeb?

Lühidalt – see loob teie veebisaidi XML-saidikaardi – omamoodi teekaardi kõigile teie veebisaidi moodustavatele üksikutele lehtedele -, mida Googlebots kasutab kõigi üksikute URL-ide leidmiseks ja indekseerimiseks. Nüüd saavad otsimootorite kasutajad teid leida!

Pistikprogramm teavitab otsingumootoreid isegi siis, kui saidikaarti muudetakse – st uute URL-ide lisamisel. See teeb sellest kahtlemata lihtsaima, kiireima ja tõhusaima viisi oma veebisaidi Google’ile lisamiseks.

(Lisateave: Google XML-i saidiplaanid vs Yoast SEO.)

(Parimad alternatiivid: pärmi SEO.)

Ametlik koduleht

25. WPML

WPML

WPML on WordPressi kõige tuntum ja populaarseim mitmekeelne pistikprogramm. See sobib ideaalselt kõigile, kes soovivad muuta oma veebisaidi juurdepääsetavamaks, tõlkides selle sisu mitmesse keelde.

Pistikprogramm võimaldab teil tõlkida oma veebisaidi iga sõna – vali lihtsalt pakutavad keeled, seejärel esitage tõlked WordPressi visuaalse redigeerija versiooni abil. Kui vajate abikätt, saate teistele WordPressi kasutajatele määrata isegi tõlkija rolli.

Kui tõlked on valmis, kasutavad külastajad külgriba vidina abil ripploendist oma eelistatud keelt.

(Loe lisaks: seitse parimat mitmekeelset pistikprogrammi.)

(Parimad alternatiivid: Polylang, qTranslate, MultilingualPress.)

Ametlik koduleht

26. BuddyPress

BuddyPress

BuddyPress võimaldab teil oma alandliku veebisaidi ümber luua täieõigusliku kogukonna, tutvustades sotsiaalsete võrgustike funktsioone.

Pärast pistikprogrammi installimist saavad külastajad registreeruda teie veebisaidil, kohandada isikliku profiililehte, liituda kasutaja loodud gruppidega ja saata isegi privaatsõnumeid. Tuum pluginal on palju kasulikke vidinaid, mis aitavad teie uut kogukonda funktsioneerida.

Ametlik koduleht

27. bbPress

bbPress

bbPress on veel üks kogukonnapõhine WordPressi plugin, kuid see suvand tutvustab vestlusfoorumi funktsioone.

Pistikprogrammi on olemasoleva veebisaidiga ülimalt lihtne integreerida, luues automaatselt kõik teie saidile vajalikud spetsiaalsed foorumilehed. Seejärel saavad külastajad teie veebisaidile registreeruda ja aruteludesse astuda vastavalt oma soovile.

Paljud inimesed arutavad BuddyPressi ja bbPressi kui olukorda või olukorda. Minu arvates on need siiski täiuslikud täiendid – mõlemad keskenduvad kogukonna loomise eraldi elemendile, mis kombineerituna hoiab külastajaid ikka ja jälle tagasi.

Ametlik koduleht

28. Teemakontroll

Teemakontroll

Teemakontrolli pistikprogramm annab teile meelerahu, et teie WordPressi teema pole hull. See viib teie teema läbi range testimisprotsessi, mis tagab selle vastavuse uusimatele WordPressi teemanormidele ja parimatele tavadele.

Tegelikult on iga WordPressi teema, mille leiate ametlikust teemakataloogist, selle testi läbinud – üks arvustaja paljudest nõuetest on testida potentsiaalseid sisseastujaid just seda pistikprogrammi kasutades. Isegi kui teate, et mõni teema on üks kord möödunud, annab uus test ise teile teada, kas teema ka tänapäeval möödub.

(Parimad alternatiivid: teemaülevaade (teenus – mitte pistikprogramm).)

Ametlik koduleht

29. WP-PageNavi

WP-PageNavi

WordPressi leheküljesüsteem kasutab vaikimisi vanemaid ja uuemaid postitusi. WP-PageNavi pistikprogramm võimaldab kohandada leheküljelehti, muutes külastajatel teie ajaveebis navigeerimise lihtsamaks. See on lihtne asi, kuid lisab teie saidile isikupära, mida külastajad hindavad.

Ametlik koduleht

30. MailChimp WordPressi jaoks

MailChimp WordPressi jaoks

Kui soovite maksimeerida teie e-posti loendi kasvu, soovitab enamik eksperte esmaklassilist optiini pistikprogrammi. See ei tähenda aga, et tasuta võimalusi oleks vähe.

Kui teil on eelarve, soovitame pistikprogrammi WordCress for MailChimp, mis võimaldab teil luua puhtaid ja lihtsaid optilisi vorme, mis integreeruvad teie MailChimpi meililoendiga. MailChimp on vaieldamatult parim automaatvastaja teenus algajatele – sellel on palju funktsioone, seda on lihtne kasutada ja see on tasuta kuni 2000 tellijat.)

Ja kui teile meeldib see, mida näete, kaaluge versiooniuuenduse muutmist MailChimpiks WordPress Pro jaoks.

Ametlik koduleht

31. Ultimate lühikoodid

Ultimate lühikoodid

WordPressi maailmas on lühikoodid ruudukujuliste otsetetega palju keerukamate – ja vahel ka väga lahedate – funktsioonide jaoks. Näiteks lühikoodi kopeerimise ja kleepimise abil saate oma saidile lisada näiteks interaktiivse pildislaidi. Vaja on vaid paar sekundit sisendit ja tulemus on seda väärt. Ja mis kõige parem, lühikoodid töötavad mis tahes WordPressi teemaga.

Kui soovite oma veebisaidile lisada lühinumbreid – ja kes seda ei teeks? – siis on Shortcodes Ultimate teie jaoks pistikprogramm. Sellesse alandlikku pistikprogrammi kuuluvad ilmatu 50-kordsed lühikoodid, mis avavad selliseid funktsioone nagu:

 • tsitaat
 • iseloomustused
 • hinnastabelid
 • akordionid
 • postitus liugurid
 • galeriid
 • edenemisribad
 • pildikarussellid
 • valguskastid
 • nupud.

Põhimõtteliselt on kõik funktsioonid, mida enamik veebimeistrid iseenesestmõistetavaks peavad. Ja kui soovite veelgi rohkem lühikoode – ja veel mõned stiilivalikud -, saate osta ühe kolmest lisandmoodulist.

(Lisateave: Kuidas kasutada WordPressi lühikoode teemallides.)

(Parimad alternatiivid: Elegantsed lühikoodid, WordPressi lühikoodid, lihtsad lühikoodid.)

Ametlik koduleht

32. WP-optimeerimine

WP-optimeerimine

Kas teadsite, et iga kord, kui salvestate antud postituse mustandi, salvestatakse see teie WordPressi andmebaasi? Kuna keegi, kes salvestab postituse enne avaldamist ilmselt kümme kuni 20 korda, võivad need mustandid tõsiselt lisada. Kuid kas pärast postituse avaldamist on mõni neist mustanditest tõesti vajalik? Peaaegu kindlasti mitte. Ja see tähendab, et need mustandid lihtsalt istuvad seal, ummistavad teie andmebaasi ja aeglustavad teie veebisaidi töötamist.

WP-Optimize on üliefektiivne andmebaasi optimeerimise pistikprogramm. Igal nädalal või teie määratud ajavahemike järel puhastab pistikprogramm teie andmebaasist kõik mittevajalikud prügikast. Lisaks mustandpostitustele hõlmavad see rämpsposti kommentaare, tagasitulekuid ja tagasipöördumisi. See hoiab MySQL-i andmebaasi tipptasemel kujul, võimalikult optimeeritud ja tõhusana.

Ametlik koduleht

33. WP hooldusrežiim

WP hooldusrežiim

Ükski külastaja ei soovi pääseda poolel teel olevale veebisaidile. Kui peate oma veebisaidil muudatusi tegema, tehke need hooldusrežiimis.

Kui hooldusrežiim on aktiveeritud, näevad külastajad teie saidi asemel ajutist pritskraani. Kulisside taga näete oma veebisaiti siiski normaalsena, lubades sellel privaatselt töötada.

WP hooldusrežiimi pistikprogramm võimaldab hooldusrežiimi sisse ja välja lülitada ühe klõpsuga. Hooldusrežiimi ekraanid näevad välja uskumatult stiilsed, koos kohandatud taustpildi, värvide ja tekstiga.

Selle pistikprogrammi abil saate luua ka varsti saabuvaid lehti koos animeeritud taimeriga.

(Loe lisaks: Kuus parimat tasuta hooldusrežiimi pistikprogrammi.)

(Parimad alternatiivid: minimaalne varsti & Hooldusrežiim, Hooldus, Lihtne varsti.)

Ametlik koduleht

34. Maps Builder

Maps Builder

Võrguühenduseta olekuga ettevõtted vajavad püsimiseks püsivaid kliente. Kuid endiselt on vaja veebipõhist kohalolekut ja üks põhjusi on näidata inimestele, kust teid leida.

Parim viis selleks on Maps Builderi pistikprogramm. Lühidalt – see võimaldab teil manustada dünaamilise Google Mapsi otse oma saidile.

Saate oma kaardid suurepäraseks muuta, kasutades hulgaliselt stiilseid filtreid – tänu Snazzy Mapsi sujuvale integreerimisele – ja kohandatud ikoone. Samuti saate oma kaarte reaalajas eelvaatena koostada, tagades suurepärase kujunduse.

(Lisateave: Kuus parimat Google Mapsi pistikprogrammi.)

(Parimad alternatiivid: WP Google Maps, Google Maps Bank.)

Ametlik koduleht

35. BBQ: blokeeri halvad päringud

BBQ: blokeeri halvad päringud

Blokeerida halvad päringud on kiireim WordPressi tulemüüri plugin ja ka kõige kasutajasõbralikum.

Pistikprogrammil on üks töö: oma veebisaidi kogu aja ohutuse tagamiseks, blokeerides kõik pahatahtlikud sissetulevad taotlused.

Blokeerida halbade päringute jaoks pole vaja ka mingit konfiguratsiooni. Lihtsalt installige, aktiveerige ja laske sellel taustal oma asi teha – tõeline plug-in-and-play.

Ametlik koduleht

36. UberMenu

UberMenu

UberMenu on tõenäoliselt ülim WordPressi navigeerimismenüü pistikprogramm. Selle koostatud megamenüüd pole mitte ainult abiks külastajatele teie saidil liikumiseks, vaid nad on ka üks selle pilkupüüdvamaid kujunduselemente.

Lisaks paljudele linkidele menüüruumisse lisamisele võimaldab UberMenu lisada menüüdesse ka palju lahedaid asju – lahedaid asju, näiteks pilte, ikoone, sakke ja isegi muid vidinaid. UberMenu stiilsete üleminekuanimatsioonide abil on see kõik veelgi muljetavaldavam.

Pistikprogramm tarnitakse tohutult 50 kohandamisseadega ja UberMenu kohandaja abil saate reaalajas tehtud muudatusi näha.

Ametlik koduleht

37. Lihtne pildi vidin

Lihtne pildi vidin

Ei mingeid auhindu selle eest, kas Simple Image Widgeti pistikprogramm ära arvab – see võimaldab teil lisada pilte suvalisele vidinate ruumile, kus pole koristust ja minimaalset vaeva..

Lihtsalt asetage vidin ja valige oma meediumiteegis soovitud pilt. Selle alla saate paigutada ka teksti, kohandada suurust ja lisada lingi.

(Loe lisaks: 25 parimat WordPressi pistikprogrammi külgribade ja vidinate jaoks.)

(Parimad alternatiivid: pildi vidin.)

Ametlik koduleht

38. FooGallery

Foo galerii

Foo Gallery on vinge tasuta pistikprogramm pildigaleriide lisamiseks oma saidile. See võimaldab teil pilte üles galeriisse üles laadida ja seejärel lohistamise abil uuesti tellida. Samuti saate luua eraldi albumeid.

Neid galeriid saab lisada teie veebisaidi mis tahes lehele, lihtsalt kopeerides ja kleepides lihtsat lühikoodi. Pisipildid kuvatakse tänu võrkkesta toele ülimalt krõbedaks ja kui külastajad pisipildil klõpsavad, vaadatakse pilti täismõõdus stiilses valguskastis..

(Loe lisaks: Kuus parimat pildigalerii pistikprogrammi.)

(Parimad alternatiivid: Envira galerii, NextGen galerii, õigustatud pildi ruudustik.)

Ametlik koduleht

39. Piira sisu Pro

Piira sisu Pro

Kas soovite luua oma liikmetele eksklusiivset sisu? Siis vajate piiratud sisu Pro-d, liikmesuse pistikprogrammide vaieldamatut kuningat. Kasutage seda oma sisu kaitsmiseks, luues sellega hetkega täieõigusliku liikmelisuse veebisaidi.

See saavutatakse, kui omistate oma ajaveebi sisule juurdepääsu taseme. Kasutajad, kellel on piisavalt kõrge juurdepääsutase, saavad seda vaadata, samal ajal kui see jääb teistele kasutajatele lukustatud.

Mis kõige parem, saab piirata sisu Pro-d täiendada premium-laiendite kaudu. Nendest lisatasu laienditest on silmapaistvamad makseväravad, mis hõlmavad Stripe ja PayPal Pro. Need makseväravad võimaldavad teil tasuda juurdepääsu eest oma premium-sisule, pakkudes liikmetele isegi automaatse igakuise uuendamise võimalust. See teeb sellest suurepärase võimaluse oma veebisaidil raha teenida.

(Lugege meie põhjalikku ülevaadet.)

(Parimad alternatiivid: MemberPress, WooCommerce liikmelisused, iThemes Exchange’i liikmelisus.)

Ametlik koduleht

40. WordPressi head ülevaated

Head ülevaated WordPressile

WordPressi head ülevaated on sujuv pistikprogramm, mis võimaldab teil oma veebisaidile lisada stiilseid ülevaateid ja iseloomustusi – koos skeemi märgistusega, mis annab Google’i rikkalikele katkenditele. Ehkki see on ehitatud peamiselt restoranipidajaid silmas pidades, saab arvustusi tegelikult kasutada igas tööstuses.

Arvustusi saab lisada igale postitusele, lehele või vidinaalale. Need hõlmavad viietärnist, ülevaataja pilti (suurema usaldusväärsuse saavutamiseks) ja linki ülevaataja veebisaidile. Ja neile, kes soovivad kuvada mitut arvustust, toetab pistikprogramm loendi- või liugurežiimi.

(Parimad alternatiivid: WP Review Pro, Taqyeem, WP Product Review Lite.)

Ametlik koduleht

41. PowerPress

PowerPressi Podcasti pistikprogramm

Lihtne on aru saada, miks PowerPress on WordPressi kasutajatele mõeldud podcast-lahendus number üks. Pistikprogramm võimaldab teil oma esimese taskuhäälingusaate seadistada ja hostida vaid mõne lihtsa sammuga, kui aga süveneda, leiate palju kohandamisvõimalusi.

PowerPress pakub täielikku tuge Apple’i Podcastitele ja Google Podcastitele ning on varustatud teie veebisaidi integreeritud HTML5 heli- ja videopleieritega. Taskuhäälingusaateid saab importida RSS-kanalitest ja teistest WordPressi taskuhäälingu pistikprogrammidest ning see võimaldab teil isegi hostida mitut taskuhäälingusaadet ühelt WordPressi veebisaidilt.

PowerPress on 100% tasuta kasutamiseks. Pistikprogrammi taga olev ettevõte Blubrry teenib raha, müües taskuhäälingu hostimise lahendusi alates 12 dollarist kuus; Siiski pole teil kohustust neid hostida, nii et saate oma taskuhäälingu faile hostida kuhu iganes soovite.

(Parim alternatiiv: tõsiselt lihtne taskuhääling

Ametlik koduleht

42. Ürituste korraldaja

Ürituste korraldaja

Sündmuskorraldaja pistikprogramm pakub kõiki funktsioone, mida vajate oma viimaste sündmuste haldamiseks algusest lõpuni. Lihtsalt looge sündmus WordPressi juhtpaneelil, valige kuupäev, tilgutage näpp Google Mapsi, laadige üles mõned pildid ja kirjutage reklaamikirjeldus. Potentsiaalsetel osalejatel on siis kogu oluline teave.

Neile, kes korraldavad regulaarseid üritusi, on Event Organizer varustatud palju aega säästvate funktsioonidega, et anda abikäsi. Näiteks saate luua korduvaid sündmusi – näiteks korra kuus. Pistikprogrammil on ka palju kasulikke vidinaid – kalendri- või sündmusteloendi vidin annab ülevaate tulevast, näiteks.

Lisatasu laienditega – või Event Organizer Pro pistikprogrammiga – saab plugin hakkama ka piletimüügiga ja see kogub isegi makseid.

Ametlik koduleht

43. WordPressiga seotud postitused

Seotud postitused WordPressile

Kui külastaja naudib näiteks postitust sidusettevõtte turunduse õnnestumiseks, on üsna tõenäoline, et teda huvitavad muud sidusettevõtte turunduse postitused, eks? See on eeldus seotud postituste vidinate taga – need näitavad külastajatele muud asjakohast sisu, mis julgustab neid teie blogis ringi liikuma ja kauem saidil viibima.

WordPressiga seotud postitused on oma kategoorias kiireim ja tõhusam pistikprogramm. Vaja on vaid ülilühist seadistamist, mille käigus pistikprogramm lõikab kokku, millised postitused on kõige paremini ühendatud. Seejärel saate kuvada seotud postitusi kas lühi- või vidinate vormingus.

Saadaval on ka pistikprogrammi esmaklassiline versioon. See lisab lahedaid funktsioone, näiteks sisu kaalumist, mis võimaldab teil valida, milliseid postitusi julgustatakse kuvama, aidates teil juhtida suurema jõudlusega sisu juurde liiklust.

(Loe lisaks: Kuus parimat seotud postituse pistikprogrammi.)

(Parimad alternatiivid: Jetpack (seotud postituste moodul), veel üks seotud postituste pistikprogramm, kontekstiga seotud postitused.)

Ametlik koduleht

44. Keela kommentaarid

Keela kommentaarid

Isegi sellise kvaliteetse rämpspostitõrje plugina korral nagu Akismet saab teie veebisait tõenäoliselt ikkagi rämpsposti kommentaare. Kui seda on teie jaoks liiga palju või kui teie veebisait pole üldse ajaveeb ja seetõttu ei vaja see lihtsalt mingit kommenteerimisfunktsiooni, kaaluge pistikprogrammi Keela kommentaarid.

Pistikprogramm lihtsalt sulgeb kommentaaride jaotise kogu teie veebisaidil või kindlatel lehtedel. See on ainus viis rämpsposti 100% -seks likvideerimiseks.

Ametlik koduleht

45. Audiotheme.com kii

Märkus Audiotheme poolt

Ehkki taustamuusika lisamine veebisaidile seda tavaliselt ei kasuta, võib see tõesti õhkkonda suurendada ja edendada teie kaubamärgi soovitavat tajumist. Kui teile see kõla meeldib, võimaldab pistikprogramm Cue by AudioTheme.com hallata oma veebisaidi tausta esitusloendeid.

Lühikoodi abil saate esitusloendi lisada oma veebisaidi mis tahes lehele. Ka neid esitusloendeid saab täielikult kohandada – ja soovi korral võiksite seda funktsiooni kasutada isegi taskuhäälingusaate või hääle edastamiseks. Saate üles laadida helifaile välistest allikatest või oma WordPressi meediateegist ning kasutada seejärel pistikprogrammi lohistamisfunktsiooni, et lugusid uuesti tellida ja kohandatud kunstiteoseid üles laadida.

Ametlik koduleht

46. ​​Skeem Pro

Skeem Pro

Meie lemmikprogramm WordPressi skeem ja Rich Snippets on Schema Pro. Pistikprogramm aitab teie lehtedele automaatselt skeemimärke lisada, et aidata neil otsingumootorites silma paista tärnide, piltide, videote pisipiltide, kataloogiloendite ja muuga..

Schema Pro toetab 13 skeemitüüpi: ülevaade, kohalik ettevõte, artikkel, teenus, toode, kursus, retsept, inimene, töökuulutused, tarkvararakendus, raamat, sündmus ja videoobjekt. Pistikprogramm toetab kõiki kohandatud postitustüüpe ja toetab ka kohandatud välju.

Kui otsite viisi, kuidas oma otsingumootorite loendit täiustada ja lehed silma paista, siis on Schema Pro teile sobiv lahendus. Hinnakujundus algab ainult 79 dollarist.

(Parim alternatiiv: kõik ühes skeemis rikkalikud katkendid – Schema Pro tasuta versioon)

Ametlik koduleht

47. CSS kangelane

CSS kangelane

CSS Hero on lehekujunduse pistikprogramm, mis on ümber kujundatud. Nullist kohandatud paigutuse loomise asemel töötab CSS Hero sellega, mis teil juba on: teie WordPressi teema. (Lõppude lõpuks valisite oma praeguse teema, sest teile meeldis selle kujundus, eks?)

CSS Hero võimaldab kohandada praeguse teema ükskõik millist osa intuitiivse osutamise ja klõpsamise liidese abil – klõpsake suvalisel ekraanil oleval elemendil ja kohandage seda vastavalt oma südame sisule. Kohandamisvalikute hulka kuuluvad fondid (600-pluss valida), värvid, vahed ja äärised. Ja vaatamata CSS-i otse redigeerimisele, ei pea te ise ühe koodi koodi kirjutama – pistikprogramm automatiseerib kõik teie valikute põhjal.

(Lugege meie põhjalikku ülevaadet.)

Ametlik koduleht

48. Divi ehitaja

Divi ehitaja

Elegantsed kujundused on aastaid olnud WordPressi maailmas domineerivad nimed. Nende lipulaev Divi on fantastiline mitmeotstarbeline teema, mis võimaldab võimsa leheehitaja funktsionaalsuse abil luua peaaegu igasuguse kujunduse, mis on ette kujutatav..

Aastal 2015 käivitas Elegant Themes selle teema pistikprogrammi versiooni – Divi ehitaja. Kui Divi Builder on installitud, saate kohandada selle kujundust mis tahes teema koos – nagu veebisait ütleb – „lõputute paigutusvõimalustega”.

46 moodulit saab pukseerimise abil paigutada, seejärel tõmmata ja keerata, kuni nad täpselt nii kokku liiguvad. Moodulid toetavad paljusid stiilivalikuid ja värvikohandeid ning nende suurust saab muuta nii, et need mahuksid peaaegu igasse ruumi. Moodulid sisaldavad:

 • ajaveebi sektsioon
 • galerii
 • kaardid
 • video liugur
 • portfell
 • hinnastabel
 • e-posti optin
 • kontaktvorm
 • iseloomustus
 • sotsiaalmeedias toimuvad nupud.

Kui teil on oma veebisaidi kujundamisel meeles, et ükski teema ei suuda seda luua, võib Divi Builder olla lihtsalt teie otsitav pistikprogramm.

(Lugege meie põhjalikku ülevaadet.)

Ametlik koduleht

49. Klassikaline toimetaja

Klassikaline toimetaja

WordPress.org-i reitinguga 2 viiest tärnist võib kindlalt öelda, et Gutenbergi uus toimetaja ei meeldi kõigile. Õnneks töötas WordPressi meeskond välja klassikalise toimetaja neile, kes soovivad jätkata klassikalise WordPressi redigeerija kasutamist ja on pühendunud klassikalise redaktori plugina toetamisele vähemalt 2022. aastani..

Pistikprogramm võimaldab teil valida kõigi kasutajate vaikeseadistaja ja anda kasutajatele võimaluse valida eelistatud toimetajaks kas Gutenberg või Classic. Iga redigeeritud postitus või leht avatakse viimati kasutatud redigeerija abil, kuid saate redaktorit igal ajal vahetada.

Kui te ei naudi Gutenbergi abil sisu redigeerimise uut viisi, on Classic Editor teile WordPressi pistikprogramm.

(Parimad alternatiivid: keelake Gutenberg, No Gutenberg

Ametlik koduleht

50. Pretty Links lühilinke

Pretty Links lühilinke

Pretty Links’i otsetee on mitmekülgne URL-i tööriist, mis võimaldab teil luua klikkide jälgimiseks lühikesi turustatavaid URL-e. Need teie seast, kes reklaamivad teie veebisaidil sidusettevõtte linke, saavad kasutada Lingid, et muuta pikad koledad sidusettevõtte URL-id lühikeseks puhasteks URL-ideks, kasutades teie enda domeeninime.

Pistikprogrammi on mitu aastat aktiivselt arendatud ja varem turustati seda kui Pretty Links. Lisaks URL-i lühendamisele, URL-i jälgimisele ja URL-i ümbersuunamisele võimaldavad lühendatud lingid ka linke rühmadesse paigutada. Lingid saab tähistada kui dofollow või nofollow ja linke klikkide aruande saab alla laadida ka CSV-vormingus.

Pretty Links Pro on saadaval alates 59 dollarist aastas. See lisab täiendavaid funktsioone, nagu näiteks uute linkide automaatse loomise, linkide katmise ja märksõnade asendamise võimalus.

Kui soovite oma veebisaidil väljuvate linkide üle rohkem kontrolli saada, on meie peamine soovitus Lingid.

(Parim alternatiiv: janused sidusettevõtted

Ametlik koduleht

51. Toimetuse kalender

Toimetuse kalender

WordPress on täiuslik platvorm ajaveebi avaldamiseks. Kahjuks ei muuda WordPressi põhiversioon hõivatud postituste ajakava haldamist hõlpsaks, kuna ajaveebi postitused on loendina kirjas WordPressi administraatori piirkonnas.

Toimetuskalender aitab teil oma ajaveebi tõhusamalt hallata, kuvades oma ajaveebi postitusi kuu kalendris. Kalendri põhilehelt saate lohistamise abil teisaldada postitusi erinevatesse päevadesse ja kellaaegadesse. Iga postituse jaoks on saadaval kiire redigeerimise funktsioon, mis võimaldab muuta pealkirja, sisu, aega ja postituse olekut. Seda kõike saate teha kalendrist lahkumata.

Planeerimata mustandid on loetletud kalendri küljel, kuid neid saab igal ajal põhikalendrisse teisaldada ja avaldamiseks kavandada.

Ükskõik, kas kirjutate oma ajaveebi jaoks või haldate suurt mitme autoriga ajaveebi, aitab toimetuskalender teil postituste ajakava hallata.

Ametlik koduleht

Lõplikud mõtted

Kui avate täiesti uue veebisaidi, saab see täielikuks alles siis, kui installite ja aktiveerite õiged pistikprogrammid. Turvalisusest kiiruseni, alates poodidest kuni infolehtede haldamiseni – täiusliku saidi loomiseks on vaja veel palju ära teha.

Ehkki oleme püüdnud kõige olulisemaid – ja kõige populaarsemaid – pistikprogramme seal välja koguda, on kahtlemata mõned lisad, mida vajate oma projekti / niši jaoks. Proovige lisateavet otsida WordPressi pistikprogrammi hoidlast ja / või CodeCanyonist. Edu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map