Designmodo ir pilnīgi jauns WordPress ietvars

Designmodo dizaina ietvara darījums - 15% atlaide!


Kad šī gada februārī Designmodo izlaida novatorisku jaunu tīmekļa vietnes izveidošanas sistēmu, apkopojot iepriekš izstrādātu (un patiešām diezgan skaistu) HTML bloku izvēli – tos dēvēja par “dizaina ietvaru”, tie tika appludināti ar komentāriem, lūdzot vai tas darbojas ar WordPress? Kas diemžēl tajā laikā to nedarīja. Tomēr pēc sešiem mēnešiem Adrians un viņa komanda beidzot ir izlaiduši versiju, kas ir ne tikai saderīga ar WordPress, bet arī pozitīvi to paceļ! Iepazīstinām ar pavisam jaunu “WordPress” ietvaru:

Kas tas ir?

Nu, sākot ar to, kas tas nav: tā nav tikai vēl viena WordPress pamata tēma! Īsāk sakot, tā ir saskarne, kas ļauj jums savākt savu dizainu no simts izcili izstrādātu motīvu bloku bibliotēkas (no kontaktu formām, satura apgabaliem, slīdņiem utt. Utt.), Kurus var salikt kopā (domājiet, lego ķieģeļi) inovatīvs jauns vilkšanas un nomešanas interfeiss! Turklāt pēc tam, kad esat izvēlējies, kuru no Dizaina ietvara blokiem izmantojat savā vietnē, varat pielāgot šos blokus, lai vēl vairāk personalizētu lietas.!

Lai iegūtu ātru pārskatu un prezentāciju par to, kā izmantot dažādus sistēmā pieejamos blokus, apskatiet oficiālo videoklipu, ko izdevusi Designmodo.

Kā tas strādā:

Pēc instalēšanas WordPress informācijas panelī redzēsit jaunu izvēlnes vienumu ar nosaukumu “SFW lapas”, kas jūs aizvedīs uz rediģēšanas zonu ar neizbēgamu lielu zilu saiti uz tēmas inovatīvo jauno vizuālo redaktoru…

galvenes izvēle

… No kuras jūs varat sākt gan salikt jauno lapu no dažādiem pieejamajiem ietvaru blokiem, gan dodoties uz visiem blokiem, viegli veikt visu veidu vienkāršus labojumus – piemēram, pamata teksta formatēšana, saišu izveidošana vai pielāgošana, attēlu apmaiņa, izvēlņu konfigurēšana un lapas saglabāšana. Patīk:

galvenes rediģēšana

Pēc tam varat pievienot vairāk bloku (piemēram, galveno satura apgabalu un kājeni utt.), Pārkārtot blokus, izpētīt lapas priekšskatījumu vai, ja vēlaties veikt sarežģītākus labojumus, noklikšķiniet uz zobrata ikonas augšējā labajā stūrī. motīva vizuālā redaktora versijā, lai piekļūtu un rediģētu HTML – piezīme: varat arī pievienot savu CSS (lai tas atbilstu visām jūsu veiktajām HTML izmaiņām) zem vai nu “Appearances” → “Iestatījumi” vai “Appearances” → “Rediģēt CSS”.

rediģēšana-the-html-link

Lai uzzinātu vairāk par ietvara / tēmas rediģēšanu, lasiet šeit!

Pilnīgi atsaucīgi

Viena no lietām, kas saistīta ar Designmodo oriģinālo dizaina ietvaru (tika izlaists šī gada februārī, kas patiešām izcēlās) bija tas, ka Designmodo radīja milzīgas problēmas, lai nodrošinātu ikvienu no tā milzīgajiem sajaukšanas un atbilstības HTML bloku izvēles variantiem. izskatījās lieliski jebkurā ekrāna izmērā (ieskaitot tos, kuriem ir tīklenes displeji) … kaut ko viņiem ar prieku ir izdevies atkal sasniegt ar šo pilnīgi jauno WordPress versiju!

Summējot:

Par to nav šaubu: neatkarīgi no tā, vai veidojat galveno lapu, portfeli vai pat lietojumprogrammu vietni – Designmodo jaunajā WordPress ietvarā ir kaut kas unikāls, ko piedāvāt (turklāt Designmodo piedāvā arī diezgan dāsnu 20 dienu naudu atpakaļ garantiju) – tādējādi ļaujot jums efektīvi izmēģināt to gandrīz trīs nedēļas bez riska), it īpaši, ja steigā vēlaties izskaidrot satriecošu vietnes dizainu un / vai izmantojot vizuālo redaktoru!

– mūsu vienīgais ķildīgums: plkst 149 USD par licenci gadā (ikgadēja maksa par pastāvīgiem atjauninājumiem), iespējams, ir nedaudz dārgi individuāliem / gadījuma rakstura lietotājiem – tas nozīmē, ka, ja jūs esat vai nu dizaina aģentūra (piezīme: jūs varat vairumā pirkt piecas licences vienlaikus 349 USD) vai plānojat nopelnīt daudz naudas no savas vietnes, jūs, cerams, varēsit nopelnīt šos īpašos izdevumus jebkurā laikā!

Plus, un mēs to naidojam teikt, bet, šķiet, ka, izņemot salīdzinoši vienkāršos BUJ, vēl nav izdots pietiekami daudz dokumentācijas (pamācības / lietotāja rokasgrāmatas utt.): Cerams, ka drīz tās tiks sagatavotas…

(Atjaunināt: 1. oktobris – šeit ir izlaista jauna video apmācība par to, kā šeit izveidot vietni ar jauno Designmodo WordPress ietvaru.

Ja vēl neesat to izdarījis, apmeklējiet oficiālo Designmodo vietni, lai uzzinātu vairāk! – visbeidzot: neaizmirstiet parocīgi izmantot mūsu ekskluzīvo kupona kodu 15% atlaide uz šī (vai jebkura cita) Designmodo izstrādājuma!

Vai ar to vēl esat izveidojis apbrīnojamas jaunas vietnes? – nekautrējieties atstāt saiti uz visu, ko vēlaties parādīt komentāros!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me