Cik lielu atšķirību WordPress pārvaldītais hostings rada ātrumam?

WordPress piedāvājumi


Neskatoties uz kešatmiņas spraudņa un CDN satura piegādes tīkla izmantošanu, kopš šī emuāra izveidošanas tas ir bijis nedaudz lēns; tomēr pavisam nesen, ziņojuma laikā, kurā es mēģināju salīdzināt WP Engine un Media Temple jaunā pārvaldītā WordPress mitināšanas pakalpojuma ātrumu (kura laikā es arī izmērīju šīs pašas vietnes ielādes ātrumu gan salīdzināšanas, gan ziņkārības dēļ) ), ka es diezgan labi sapratu, cik lēns tas ir – kaut ko vēlāk es turpināju rakstīt nākamajā ziņojumā, kurā sīki aprakstīja, cik lielas atšķirības rada CDN izmantošana, jūs uzminējāt: vietnes ātrums. Īsāk sakot, izrādās, ka WinningWP labākajā gadījumā iekrauj vidēji no aptuveni 3,7 sekundēm līdz sliktākajā gadījumā ar pēriena 5,6 sekundēm (atkarībā no tā, kurā pasaules vietā tas tika mērīts). Kaut kas bija jādara…

Izvēles izvēles iespējas. . .

Par laimi, kā jau minēts, es jau biju paveicis dažus eksperimentus, salīdzinot jaunizveidoto vietņu atšķirīgos ielādēšanas ātrumus (es tos saucu par “ārpus kastes” vietnēm), kurus mitināja divi no vadošajiem pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem apkārt ( proti, WP Engine and Media Temple un mans toreizējais pašreizējais resursdators DreamHost *) – rezultāti, kas noveda pie nedaudz mazāk nekā 100% droša rezultāta (retrospektīvi es domāju, ka man vajadzēja veikt vairāk testu – iespējams, 25 testu komplekti) nevis tikai 10 – lai tiešām teiktu droši), ka Media Temple pakalpojumam bija sava priekšrocība. Aplūkojot abus plānus dziļāk (tā kā ātrums noteikti nav vienīgais faktors, kas ir jāņem vērā, izvēloties tīmekļa resursdatoru), jāsaka, ka man bija gandrīz neiespējami izvēlēties starp diviem (vairāk par to vēlāk rakstā) un pēc apmēram mēneša ilgām pārdomām (mēģinot izsvērt visus plusus un mīnusus), beigās visu lēmumu nolika uz monētas nomīšanas un devās kopā ar Media Temple.

Tātad tas ir ātrāk?

Nu, par laimi, jā: patiesībā diezgan daudz! Tomēr es nekad neesmu tāds, kurš vienkārši pasaka kaut ko labāku (šajā gadījumā ātrāk) nekā kaut ko citu bez jebkādiem pierādījumiem, kas šajā gadījumā, manuprāt, būtu vislabāk izdarāms, vienkārši paplašinot grafiku, kuru es saliku iepriekš minēts vairākas reizes, lai parādītu WinningWP ielādes laikus ar a) bez kešatmiņas saglabāšanas un bez CDN, b) kešatmiņas saglabāšanu, bet bez CDN un c) izmantojot gan kešatmiņu, gan CDN. Piezīme: jauni testa rezultāti parādīti šī atjauninātā diagrammas labajā pusē.

Jauns datu kopums, salīdzinot ar veco:

WinningWP par Media Temple - apkopoti rezultāti

Jauni detalizēti testa rezultāti:

WinningWP par Media Temple - detalizēti testa rezultāti

Kopsavilkums

WinningWP, kas darbojas Media Temple jaunajā pārvaldītajā WordPress mitināšanas plānā, tiek nobīdīts aptuveni no 1 līdz 1,5 sekundēm no tā ielādes laika (salīdzinot ar darbināšanu DreamHost VPS virtuālajā privātajā serverī ar gan W3 kopējo kešatmiņu, gan MaxCDN), ja to mēra no gandrīz visām GTMetrix testa vietām ( Vankūvera, Dalasa, Honkonga, Londona, Mumbaja, Sidneja un Sanpaulu).

Īpaši interesants vismaz man ir tas, ka jaunais vidējo datu kopums (mērīts, izmantojot to pašu metodoloģiju, kas aprakstīta iepriekš, BEZ CDN **) – kas acīmredzami liek jautāt: cik daudz ātrāk WinningWP tiktu ielādēts ar savu jauno Media Temple mitināšanu UN CDN? – kaut ko es izpētīšu (un, iespējams, rakstīšu par – diagrammas atkārtotu pagarināšanu?!) Tuvāko nedēļu laikā … sekojiet līdzi!

* Es esmu mitinājis ļoti daudz vietņu ar DreamHost, un man nekad nav bijušas lielas problēmas vai problēmas, patiesībā viņu atbalsts vienmēr ir bijis tāls un labākais, ko jebkad esmu izmantojis! Turklāt DreamHost, iespējams, vienmēr būs mana iecienītākā vieta, kur izmēģināt jaunas idejas – daļēji tāpēc, ka man to uzstādīšana ir tik ļoti pazīstama, ka to ir grūti pielāgot jebkuram citam, bet galvenokārt tāpēc, ka es personīgi domāju, ka viņu kopīgotie mitināšanas plāni varbūt ir visizdevīgākie. sava veida apkārt!

** Lai arī tas netiek veikts bez kešatmiņas saglabāšanas, jo, kaut arī tas neļauj izmantot nekādus neatkarīgus kešatmiņas spraudņus (piemēram, W3 kopējo kešatmiņu), Media Temple jaunajā pārvaldītajā WordPress plānā ir iekļauta sava patentētā kešatmiņas funkcionalitāte..

Atjauninājums: ja jūs joprojām izmantojat koplietojamo mitināšanu un pat izlasot visu iepriekš minēto, vēl neesat pārliecināts par pārvaldītās mitināšanas nozīmīgumu, iepazīstieties ar šo jauno mūsu rakstu par koplietojamo vs pārvaldīto WordPress mitināšanu.

Kāds cits izvēlējās Media Temple jauno WordPress mitināšanas plānu (vai šajā jautājumā WP Engine) un pamanīja būtiskas ātruma / veiktspējas atšķirības.?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me