Nauji „DreamHost“ valdomi VPS talpinimo planai – dabar su „Nginx“ ir SSD

Kaip ir aš pradėjau galvoti apie vieną iš mano visų laikų mėgstamiausių hostingo kompanijų, „DreamHost“ (kuriam jau daug daugiau nei penkerius metus talpinu daugybę asmeninių svetainių) pradėjo šiek tiek atsilikti nuo visų naujų Konkurencija, kuri nuolat rodoma žiniatinklio prieglobos pasaulyje, jie atidarė naują svetainę, visiškai naują valdomą „WordPress“ prieglobos planą pavadinimu „DreamPress“ ir dabar – man bent jau įdomiausia * – visiškai naują valdomi VPS talpinimo planai su SSD.


Be to, jie siūlo šiuos naujus VPS planus, kuriuose veikia ne tik geras „Apache“, bet ir, kaip alternatyva, „Nginx“ **.!

Trumpai apžvelkime, kas naujo, ir atlikite keletą testų atlikdami keletą tiesioginių „WordPress“ diegimų (įskaitant vieną, veikiantį „Nginx“) …

Kaip šie naujieji VPS planai lyginami su senais kolegomis?

Pirmiausia palyginkime senąjį su nauju pagal tai, kas galbūt yra svarbiausia: kaina, greitis ir patikimumas …

Kaina:

Stebina kainų skirtumas: naujieji VPS yra pigesni už MB atminties! Jei senuosiuose VPS planuose buvo siūloma 300 MB operatyviosios atminties už 15 USD / mėn., Nauji VPS planai buvo siūlomi 1 GB RAM (ir 30 GB SSD atminties) už 15 USD / mėn – arba, jei jums reikia daugiau: keletas kitų kainų taškų, padidinančių 8 GB RAM (su didžiuliu 240 GB SSD atminties kaupikliu) už 120 USD / mėn..

Greitis:

Nereikia nė sakyti, kad jūs tikėjotės, kad nauji VPS planai su jų blizgančiais naujais SSD bus kiek greitesni! Štai „DreamHost“ citata: „Mūsų VPS serveriai naudoja SSD kietuosius diskus ir yra 20x greičiau nei tradiciniai SATA diskų įrenginiai “! Be to, kaip jau buvo minėta įžangoje, be „Apache“, šie nauji VPS planai taip pat siūlo „Nginx“ – tokiu būdu dar labiau padidindami jų potencialą!

Patikimumas:

„DreamHost“ praneša, kad šių naujų planų veikimo laikas yra 100% (iki 99,99% ankstesniems planams). Negaliu tikrai to paprašyti!

Plius:

Greitas mastelio keitimas (žr. Aukščiau apie mastelio padidinimo išlaidas), „Ubuntu 12.04 LTS“, „IPv6“ palaikymas, pasirenkama šakninė prieiga (visiška prieiga prie šaknies per „sudo“), neribotas pralaidumas, neribotas priglobtų domenų skaičius ir neribotas vidinis palaikymas visą parą (prieinama per tiesioginį tinklą) pokalbiai, „Twitter“ ir, žinoma, gerosios mados el. paštas) – plius SSH, SSL, Python, Node.js ir, kaip jau minėta, „Nginx“ palaikymas..

Kai kurie faktiniai bandymai!

Užtenka pokalbio – duokime šiems naujiems planams …

Su „WordPress“ veikia „Apache“

Palyginimui, čia pateiktas absoliučiai standartinis, „neįprastas“ „WordPress“ diegimas, paleistas viename iš senųjų VPS planų (veikiantis „Apache“ su 522 MB RAM): http: // webhostingspeedtests-dh-vps-old-apache. com (atnaujinta 2014 m. gruodžio 15 d.: svetainė dabar neprisijungusi – negalėjo jos veikti amžinai!).

Štai ką apie tai turi pasakyti tipiška „GTMetrix“ ataskaita:

„GTMetrix“ bandymo „WordPress“ duomenys senajame „DreamHost VPS“ su „Apache“

Greita santrauka: Užuot bandę tik vieną kartą, dešimt kartų paleidome „GTMetrix“ ataskaitą – tai davė mums vidutinį įkėlimo laiką 2,99 sek.

– tačiau, kadangi „GTMetrix“ ataskaitos priklauso nuo daugybės skirtingų kintamųjų, kurie iš tikrųjų yra, nuolat kintantis, nedvejodami atlikite kelis savo testus – „GTMetrix“, „PageSpeed ​​Insights“, „WebPagetest“ ar „Pingdom“ ir kt. ir tt (daugiau apie šiuos įrankius rasite čia.

Ir štai dar vienas, identiškas pelkės standartas, „out-of-the-box“ „WordPress“ diegimas, paleistas viename iš NAUJŲ DREAMHOST VPS PLANŲ (veikia „Apache“ su 1 GB RAM ir SSD): http://webhostingspeedtests-dh-vps-new-apache.com (atnaujinta 2014 m. gruodžio 15 d. svetainė dabar neprisijungusi – negalėčiau jos nuolat veikti!).

Štai ką tipiška „GTMetrix“ ataskaita turi pasakyti apie šią svetainę:

„GTMetrix“ bandymo „WordPress“ duomenys naujame „DreamHost VPS“ su „Apache“

Greita santrauka: Užuot bandę tik vieną kartą, dešimt kartų paleidome „GTMetrix“ ataskaitą – tai davė mums vidutinį įkėlimo laiką 2,48 sekundės.

– žr. Aukščiau pateiktą pastabą dėl važiavimo greičio bandymų.

Su „WordPress“ veikia „Nginx“

Be to, kaip papildoma premija, čia yra dar vienas „standartinio pelkių“ tipo „WordPress“ diegimas, paleistas viename iš naujų „DreamHost VPS“ planų – šį kartą „Nginx“ (turint tą patį 1 GB RAM ir SSD diskų, kaip aprašyta aukščiau): http://webhostingspeedtests-dh-vps-new-nginx.com (atnaujinimas 2014 m. gruodžio 15 d.: svetainė dabar neprisijungusi – negalėjo jos nuolat veikti!).

… ir štai ką tipiška „GTMetrix“ ataskaita turi pasakyti apie šią:

„GTMetrix“ bandymo „WordPress“ duomenys naujame „DreamHost VPS“ su „Nginx“

– žr. Aukščiau pateiktą pastabą dėl važiavimo greičio bandymų.

Greita suvestinė: Vėlgi, o ne tik vieną kartą, mes „GTMetrix“ ataskaitą paleidome dešimt kartų – tai vidutinis įkėlimo laikas buvo tik 1,1 sekundės – WOW!

(atminkite, kad norint paleisti „WordPress“ ar bent jau sukonfigūruoti „Nginx“ reikia šiek tiek papildomų žinių, nes nebegalėsite naudoti htaccess failo)

Rezultatai diagramoje:

Tiems, kurie mėgsta pamatyti vaizdines reprezentacijas:

Testo rezultatų diagrama

Išvada:

Žymiai geresnė vertė, didesnis patikimumas, daugybė papildomų pažangiausių funkcijų, pastebimai greitesnis krovimo laikas – YPATINGAI NAUDOJANT „NGINX“ (nors jei norite kuo greičiau tiesiog paleisti „WordPress“ su kuo mažesniu užsidegimu, galbūt būtumėte geresnis atsižvelgiant į specializuotas paslaugas, tokias kaip „DreamHost“ „DreamPress“, „Media Temple“ „WordPress“ priegloba ar „WPEngine“ – tai, be abejo, verta atsiminti, kad aukščiau aprašyti testai yra numatytieji „WordPress“ diegimai – ty be talpyklos papildinių ir be CDN ir pan., kurie akivaizdžiai paspartintų veiksmus. šiek tiek) ir galimybė paleisti Nginx žaibišku greičiu (kaip alternatyva geram „Apache“) – kas nepatinka *** ?! Geras darbas „DreamHost“!

Daugiau informacijos:

Perskaitykite oficialią apžvalgą oficialiame „DreamHost“ tinklalapyje čia.

* kadangi šiuo metu vykdau visas savo „DreamHost“ maitinamas svetaines pagal jų VPS planus.

** Marko Jaquitho žodžiais tariant: „Geriausias dalykas, kuris nutiko„ WordPress “- kada nors … … Visgi„ Apache “, tai buvo tikra!“ (10:58).

*** Po šio straipsnio paskelbimo man buvo pabrėžta, kad rašymo metu „Nginx“ parinktis „DreamHost“ leidžia naudoti tik PHP v5.2 – tai yra problema, kuri gali sukelti suderinamumo problemų su kai kuriais papildiniais ir galėtų būti daug geresnė!

(pastaba: aukščiau esančiose bandymo svetainėse veikia numatytoji dvidešimt keturiolikos „WordPress“ tema)

Jus domina kažkas pigesnio ir jums dar nereikia visaverčio VPS galios? Peržiūrėkite mūsų „DreamHost“ bendras priegloba kuponas saldaus starterio sutarčiai!

Ar jau išbandėte naujus „DreamHost“ VPS planus? Mintys?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map