Přechod z chrámu médií na setrvačník – rychlé srovnání rychlosti!

Nabídky WordPress


Spravovaný hosting WordPress se dnes zdá být stále více konkurenčním prostředím – což je z pohledu zákazníka skvělá věc. Existuje stále populární a celkem úžasný WPEngine (velmi zavedený poskytovatel hostingů specifický pro WordPress nabízející širokou škálu hostingových balíčků pro rozmanité spektrum různých klientů), Pagely (společnost zaměřující se hlavně na větší klienty podnikové velikosti), Kinsta (velmi nové děti v bloku – a znovu, zdánlivě zaměřené hlavně na klienty na podnikové úrovni), SiteGround (vynikající poskytovatel hostingu s širokou nabídkou velmi cenově dostupných spravovaných plánů WordPress pro menší weby) a jeden další I ‘ Měl jsem na chvíli pohled na: Setrvačník.

Jak bylo zmíněno v dříve publikovaném příspěvku, Flywheel se odlišuje od davu tím, že zaměřuje své služby především na designéry, agentury a kreativy – nabízí řadu vzrušujících nových služeb, které (podle mého vědomí) nelze najít jinde. Mluvíme o službách, jako jsou demo stránky zdarma, převod fakturace klientů a přepracovaný systém sftp, který byl vytvořen speciálně pro zjednodušení pracovních postupů webových designérů a vývojářů. Flywheel navíc slouží neuvěřitelně snadno použitelnému a naprosto ohromujícímu hostitelskému panelu. Zde je snímek obrazovky, migrace stránek zdarma a celá řada dalších klíčových výhod, které by každá spravovaná hostingová služba WordPress měla v ideálním případě nabízet (podle našeho názoru). – včetně integrace integrace CDN!

Od chrámu médií k setrvačníku

První rok existence byl hostitelem WinningWP DreamHost. Poté jsme v květnu 2014 přešli na tehdy prémiový hosting WordPress Media Temple, abychom využili četných výhod používání serveru optimalizovaného pro WordPress a plně spravovaného nastavení hostování. Nedávno jsme však začali bojovat s občasnými špatnými časy odezvy serveru – údajně kvůli řadě nestabilit výkonu celého systému – a neschopností whitelist určitých IP adres, které potřebujeme, abychom oba řádně integrovali web s MaxCDN a sledovat provozuschopnost pomocí Pingdomu.

Kombinace těchto konkrétních problémů s pokušením vyzkoušet si mimořádně slibného nového hostitele, s nímž jsme dosud neměli mít opravdu smysluplnou zkušenost (a více než trochu pobídnuti nadšeným zájmem vyzkoušet vše nové a související s WordPress) a my jsme si mysleli, že teď je asi tak dobrý čas jako kterýkoli jiný, abychom vyzkoušeli Flywheel.

Porovnání rychlostí

Je zde samozřejmě mnohem víc na výběr hostingové společnosti, než jen rychlost jejích serverů, a pokud se snažíte rozhodnout mezi dvěma výše uvedenými službami, nemohu vás dostatečně povzbudit, abyste si opravdu dobře přečetli, co každý musí nabídnout. Mezi nimi existuje řada značných rozdílů, které by mohly snadno ovlivnit vaše rozhodnutí tak či onak – rychlost je však něco, co je nejen neuvěřitelně důležité, ale také poměrně snadno měřitelné a srovnatelné..

Chcete-li získat pocit, pro který je rychlejší služba, podívejme se na rychlost WinningWP na Media Temple a pak to porovnejte s rychlostí přesně stejného webu (beze změn mezi dvěma případy) hostovaných na setrvačníku *.

Pro následující testy jsem použil GTMetrix k měření rychlosti načítání naší domovské stránky (tj. Https://winningwp.com) z různých míst po celém světě (jmenovitě: Vancouver, Dallas, Hongkong, Londýn, Bombaj, Sydney a São Paulo) – všechna ostatní nastavení v GTMetrix ponecháte zcela jako standardní). Každý z těchto testů jsem pro obě stránky dokončil desetkrát (podrobné výsledky níže), než jsem vzal průměrný – konečný – výsledek. A co víc, také jsem se vydal na míli navíc tím, že jsem nejprve opustil vestavěnou integraci CDN Flywheel pro každý z testů (čímž se porovnal jako jako, protože Media Temple nenabízí integraci CDN s žádným ze svých plánů) před aktivací uvedeného CDN. abyste viděli, jaký je to rozdíl v rychlosti načítání. (Poznámka: Pro ilustraci je server Media Temple umístěn ve Phoenixu v Arizoně a server Flywheel v New Yorku.).

Výsledky testů

Z mých testů je zcela jasné (viz níže uvedený graf), že Flywheel vychází nahoře. I když není povoleno CDN, WinningWP na setrvačníku stále provádí stejný web hostovaný Media Temple při testování z každého z testovacích míst GTMetrix.

Grafické výsledky:

Graf zkoušek chrámu médií vs testy rychlosti setrvačníku

Nejzajímavější ze všech je asi to, jak malý rozdíl má CDN – i když to urychluje věci asi o půl sekundy asi ze dvou nebo tří míst (zejména z Hongkongu, Londýna a Sydney), ze dvou testovacích míst (Bombaj a Sao Paulo) se zdá, že CDN ve skutečnosti zpomaluje věci o zlomek vteřiny! Každý, kdo to dokáže vysvětlit?!

Úplná data testu:

WinningWP on Media Temple – výsledky testů

WinningWP v datech rychlosti testu rychlosti chrámu médií

Souhrn:
 • Průměrná doba načítání z Vancouveru: 2,4 s
 • Průměrná doba načítání z Dallasu: 2,2 s
 • Průměrná doba načítání z Hongkongu: 3,8 s
 • Průměrná doba načítání z Londýna: 3,5 s
 • Průměrná doba načítání z Bombaje: 4,9 s
 • Průměrná doba načítání z Sydney: 3,5 s
 • Průměrná doba načítání ze São Paulo: 3,7 s

WinningWP na setrvačníku (bez CDN) – výsledky testu

WinningWP na setrvačníku - bez CDN - Data testu rychlosti

Souhrn:
 • Průměrná doba načítání z Vancouveru: 1,8 s
 • Průměrná doba načítání z Dallasu: 1,3 s
 • Průměrná doba načítání z Hongkongu: 3,3 s
 • Průměrná doba načítání z Londýna: 1,8 s
 • Průměrná doba načítání z Bombaje: 4,7 s
 • Průměrná doba načítání z Sydney: 3.1s
 • Průměrná doba načítání ze São Paulo: 2,6 s

WinningWP na setrvačníku (s povoleným CDN) – výsledky testu

WinningWP na setrvačníku - s daty CDN - Speed ​​Test Data

Souhrn:
 • Průměrná doba načítání z Vancouveru: 1,7 s
 • Průměrná doba načítání z Dallasu: 1,4 s
 • Průměrná doba načítání z Hongkongu: 2,6 s
 • Průměrná doba načítání z Londýna: 1,4 s
 • Průměrná doba načítání z Bombaje: 4,7 s
 • Průměrná doba načítání z Sydney: 2,7 s
 • Průměrná doba načítání ze São Paulo: 2,7 s

Zkouška nárazovým zatížením

Kromě toho, že jsem pomocí GTMetrix změřil rychlost WinningWP na obou hostitelích, využil jsem také příležitost provést malé testování dopadu zatížení, aby se zajistilo, že web bude schopen zvládnout druhy dopravních špiček, které byste očekávali. Jsem rád, že mohu oznámit, že hosting Flywheelu znovu prošel. Pokud nejste obeznámeni s testováním s dopadem na zatížení, je předpokladem simulace vlivu špičky na návštěvníky webu po krátkou dobu a zvýšení zátěže na serveru, abyste viděli, jak se vypořádá. Zde jsou výsledky testu, ve kterém jsem během 10 minut odeslal 250 virtuálních uživatelů na web hostujícího Flywheel – jak je vidět, server Flywheel udržuje neuvěřitelně rychlou 150-200ms dobu odezvy serveru *!

Podpěra, podpora

Doposud dobré v této oblasti. V reakci na několik rychlých dotazů, které jsme měli ohledně změny nastavení DNS, byla podpora vynikající a všechno bylo opravdu neočekávaným vánkem. Komunikace týkající se migrace byla prvotřídní, řídicí panel měl radost z navigace (daleko od podobných možností jako cPanel a dokonce i řada dalších řešení postavených na míru) a existuje značné množství jasné a snadno srozumitelné dokumentace – čímž se především sníží potřeba kontaktovat podporu.

Zabalení

Flywheel je bezpochyby vyspělá hostingová společnost, kterou byste měli sledovat – a pokud jste designérská agentura specializující se na WordPress, vyzývám vás, abyste si své služby vyzkoušeli co nejdříve. Nyní mohu osobně ručit za své bezplatné migrační služby (byly celkově naprosto bezbolestné a fantastické) a podle mých testů zatím jejich provozuschopnost dosud nebyla o nic méně než 100%.

Ve skutečnosti, o jediném místě, kde bych se je mohl pokusit zavinit, je stanovení ceny jejich podpory SSL, která na svých plánech Drobeček ($ 15 / měsíc) a Osobní (30 $ / měsíc) stojí dalších 10 $ / měsíc na web – což se zdá trochu na vysoké straně (i když to sice není obrovské množství).

V současné době hostované Flywheel, WinningWP nyní načte výrazně rychleji, než kdy předtím (nejen na západní polokouli, ale také po celém světě) a já jsem zatím důkladně těším zkušenost z kontroly nové a přicházející (pro mě ) hostitelská služba!

Pěkná práce Setrvačník!

Pokud vás zajímá, co nabízí Flywheel pro sebe, pro více informací se obraťte na jejich oficiální web.

* Jsme v jejich profesionálním plánu.

** Kontrastujte se stejným testem na Media Temple (který vyšel asi 2000-5000ms).

Jakákoli zkušenost s hostingem WordPress řízeným buď Media Temple nebo Flywheel?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map