DreamHosti uued hallatavad VPS-i hostimiskavad – nüüd koos Nginxi ja SSD-dega

Nii nagu ma hakkasin mõtlema ühele oma kõigi aegade lemmikhotellifirmadele, hakkasid DreamHost (kellega olen juba mitu aastat hostinud mitmeid isiklikke veebisaite) hakanud kõigist uutest pisut maha jääma. Kuna veebimajutus maailmas pidevalt ilmub, on nad käivitanud uue laialivalguva veebisaidi, täiesti uue hallatava WordPressi hostimiskava nimega DreamPress ja nüüd – vähemalt minu jaoks kõige huvitavam * – uhiuus haldas SSD-dega VPS-i hostimisplaane.


Veelgi enam, nad pakuvad ka neid uusi VPS-i kavasid, mis käitavad mitte ainult head ol ’Apache’i, vaid alternatiivina ka Nginxit **!

Vaatame kiirelt üle, mis on uut, ja teeme siis paar testi mõne WordPressi reaalajas installimisega (sealhulgas ühega, mis töötab Nginxil) …

Kuidas võrrelda neid uusi VPS-i plaane nende vanade kolleegidega?

Võrrelgem kõigepealt vanu uuega selle osas, mis on võib-olla kõige olulisem: maksumus, kiirus ja töökindlus …

Maksumus:

Hinnavahe on üllatav: uued VPS-id on MB mälu kohta odavamad! Kui vanad VPS-i plaanid pakkusid 300 MB RAM-i 15 dollari eest kuus, siis uued VPS-i plaanid pakuvad 1 GB muutmälu (ja 30 GB SSD salvestusruumi) 15 dollarit kuus – või kui vajate veel: mõni muu hinnapunkt, mis suurendab 8 GB muutmälu (koos hiiglasliku 240 GB SSD salvestusruumiga) 120 dollarit kuus.

Kiirus:

Ütlematagi selge, et eeldate, et uued VPS-i kavad koos nende läikivate uute SSD-dega on natuke kiiremad! Siin on DreamHosti tsitaat: “Meie VPS-serverid kasutavad SSD kõvakettaid ja on 20x kiiremini kui traditsioonilised SATA-kettaseadmed ”! Lisaks, nagu sissejuhatuses juba mainitud, pakuvad need uued VPS-plaanid lisaks Apache’le ka Nginxit – muutes need potentsiaalselt ikkagi natuke kiiremaks!

Töökindlus:

DreamHosti teatel on nende uute plaanide tööaeg ületanud 100% (varasemate plaanide puhul 99,99%). Päris paremat ei saagi küsida!

Pluss:

Vahetu skaleeritavus (suurendamise kulusid vaata ülalpool), Ubuntu 12.04 LTS, IPv6 tugi, valikuline juurjuurdepääs (täielik juurepääs sudo kaudu), piiramatu ribalaius, piiramatu hostitud domeenid ja piiramatu 24/7 asutusesisene tugi (juurdepääsetav otseülekande kaudu) vestlus, Twitter ja muidugi heade e-kirjade e-post) – pluss SSH, SSL, Python, Node.js ja nagu juba mainitud, Nginxi tugi.

Mõni tegelik testimine!

Piisavalt palju vestlust – andkem neile uutele plaanidele rõõmu …

Kuna WordPress töötab Apache’is

Võrdluseks: siin on absoluutselt rabastandardne ja käimasolev WordPressi install, mis töötab ühel vanal VPS-kaval (töötab Apache 522 MB RAM-iga): http: // webhostingspeedtests-dh-vps-old-apache. com (värskendus 15. detsember 2014: sait on nüüd võrguühenduseta – ei saanud seda igavesti kasutada!).

Tüüpilises GTMetrixi aruandes on selle kohta öelda järgmist:

GTMetrixi testiandmed WordPressi kohta vanas DreamHosti VPS-is koos Apachega

Kiire kokkuvõte: Selle asemel, et ainult üks kord testida, käitasime GTMetrixi aruannet kümme korda – see andis meile keskmise laadimisaja 2,99 sekundit.

– kuna GTMetrixi aruanded sõltuvad tegelikult paljudest erinevatest muutujatest, pidevalt varieeruv, tehke julgelt mõned oma testid – veebisaidil GTMetrix, PageSpeed ​​Insights, WebPagetest või Pingdom jne jne (nende tööriistade kohta leiate rohkem siit.

Ja siin on veel üks, identne rabastandardne, väljastpoolt tuleva WordPressi install, mis töötab ühel UUSELT DREAMHOST VPS PLAANI (töötab Apache 1 GB muutmälu ja SSD-dega): http://webhostingspeedtests-dh-vps-new-apache.com (värskendus 15. detsember 2014: sait on nüüd võrguühenduseta – ei saanud seda igavesti töös hoida!).

Tüüpilise GTMetrixi raporti kohta selle saidi kohta on vaja öelda järgmist:

GTMetrixi testiandmed WordPressi kohta uues DreamHost VPS-is Apache abil

Kiire kokkuvõte: Selle asemel, et ainult üks kord testida, käitasime GTMetrixi aruannet kümme korda – see andis meile keskmise laadimisaja 2,48 sekundit.

– vt ülaltoodud märkust sõidukiiruse katsete kohta.

WordPress töötab Nginxil

Lisaboonusena on siin veel üks rabastandardne WordPressi install, mis töötab ühes uues DreamHosti VPS-i kavas – seekord Nginxil (sama 1 GB muutmälu ja SSD-dega nagu ülal): http://webhostingspeedtests-dh-vps-new-nginx.com (värskendus 15. detsember 2014: sait on nüüd võrguühenduseta – ei saanud seda igavesti töös hoida!).

… ja siin on see, mida tavaline GTMetrixi aruanne selle kohta ütleb:

GTMetrixi testiandmed WordPressi kohta uues DreamHost VPS koos Nginxiga

– vt ülaltoodud märkust sõidukiiruse katsete kohta.

Kiire kokkuvõte: Jällegi, et katsetada vaid üks kord, esitasime GTMetrixi aruande kümme korda – see andis meile keskmise laadimisaja kõigest 1,1 sekundit – WOW!

(pange tähele, et WordPressi käitamine või vähemalt konfigureerimine Nginxis nõuab natuke täiendavat oskusteavet, kuna te ei saa enam htaccess-faili kasutada)

Tulemused graafikul:

Neile, kellele meeldib näha visuaalseid esindusi:

Testi tulemuste graafik

Järeldus:

Märkimisväärselt parem väärtus, parem töökindlus, täiendavate tipptasemel funktsioonide laadimine, märgatavalt kiiremad laadimisajad – ERITI NGINXI KASUTADES – (ehkki kui soovite WordPressi võimalikult kiiresti võimalikult vähese vaevaga käivitada, oleksite ehk parem kui arvestada selliste spetsialiseeritud teenustega nagu DreamHosti DreamPress, Media Temple Premium WordPress Hosting või WPEngine – see muidugi ütles, et tasub meeles pidada, et ülaltoodud testid on WordPressi vaikimisi installimisel – st ilma vahemälupistikprogrammideta ja CDN-iga jne, mis ilmselt kiirendaks asjade kiirendamist. mõnevõrra) ja Nginxi käitamise võimalus välkkiire kiirus (alternatiivina heale ola Apache’ile) – mis ei peaks meeldima ***?! Hea töö DreamHost!

Rohkem infot:

Lugege ametlikku ülevaadet ametlikul DreamHosti veebisaidil siin.

* kuna ma käitan praegu kõiki oma DreamHosti toega saite nende VPS-kavades.

** Mark Jaquithi sõnadega: “WordPressiga juhtub parim asi – kunagi varem…… Hüvasti Apache, see on olnud tõeline!” (10:58).

*** mulle on alates selle artikli postitamisest viidatud, et selle kirjutamise ajal lubab DreamHosti Nginxi valik teil kasutada ainult PHP v5.2 – see on probleem, mis võib mõne pistikprogrammiga ühilduvusprobleeme tekitada ja võib olla tõesti palju parem!

(märkus: ülaltoodud testisaitidel on vaikimisi kasutatav teema WordPress Kakskümmend neliteist)

Kas soovite midagi odavamat ja kas te ei vaja veel täieõigusliku VPS-i võimsust? Vaadake meie DreamHost jagatud hostimine kupong magusa starditehingu jaoks!

Kas olete juba DreamHosti uusi VPS-i plaane proovinud? Mõtted?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map