Media Temple’i hallatav WordPressi hostimine vs WP Engine – mis on kiirem?


Suuresti inspireeritud vastusest kommentaarile * lahkusin hiljutises postituses, mis avaldati ametlikus meediumitempli ajaveebis (seoses nende uue Premium WordPress hostingu käivitamisega), ja arvasin, et võib olla lõbus kiiret võrdlustesti läbi viia: nende uhiuus hallatav WordPressi hostimisteenus ja WP Mootori juba suhteliselt väljakujunenud hallatav WordPressi hostimisplatvorm.

Veelgi enam, selle asemel, et kirjutada ainult oma isiklikest leidudest, arvasin, et jätan testides kasutatud saidid (üks töötab Media Temple’is ja teine ​​WP Engine’is) mõnda aega veebis (värskendus: saidid on nüüd võrguühenduseta) nii et inimesed saavad minu leide veelkord kontrollida ja võib-olla isegi mõne oma testi läbi viia (allpool loetletud testi saidid).

Idee

Idee on siin üsna lihtne: uhiuute, täiesti standardsete kontode avamiseks nii Media Temple kui ka WP Engine abil looge täiesti tavaline WordPressi install (käivitage ainult vaikimisteema ilma täiendavate pistikprogrammideta eelinstalleeritud versioonidele) ja seejärel viige läbi kiiruskatsete seeria, kasutades vabalt saadaolevaid veebipõhiseid testimisriistu, et proovida kindlaks teha, milline teenus pakub kiireimat hostimist.

Testimiskohtade kohta

Kaks saiti:

  • WebHostingSpeedChecks-MTMWH (värskendus: sait on nüüd offline) Media Temple’i hallatava WordPressi hostimises (hinnaga 29 USD / m)
  • WebHostingSpeedChecks kontrollib WPEMWH (värskendus: sait on nüüd offline) WP Mootori põhiplaanis (sarnaselt hinnaga 29 USD / m).

Mõlemad saidid asuvad USA-s asuvates serverites ja iga sait on täiesti standardne – käitatakse vaikimisi TwentyTwelve teemat ilma täiendavate pistikprogrammide ja sisuga, välja arvatud see, mis vaikimisi iga installimisega kaasas -, igaühe puhul on muudetud vaid ühte sätte muudatust: olen muutnud kõik kommentaarid ja pingid tagasi.

Domeenide kohta

Domeenid osteti täielikult nende testide käitamiseks ja mõlemad registreeriti DreamHostis (jäädes seeläbi igast hostimisteenusest sõltumatuks) – suunati seejärel DNS-i kaudu igasse teenusesse vastavalt iga hostingu pakkuja standardsetele juhistele.

Testide kohta

Nagu keegi, kes on juba varem proovinud, teab, et kiiruse katsetamine võib sageli olla miiniväli; mitte ainult, et erinevad tööriistad annavad sageli erinevaid tulemusi (nagu võiksite eeldada, kuna igal tööriistal on erinevad sätted), annavad iga tööriist iga kord, kui seda käivitatakse, sageli erinevat tulemust (erinevatel keerukatel põhjustel me siin ei käsitleta) – sel põhjusel otsustasin kasutada kahte kõige usaldusväärsemat, tuntuimat veebitööriista GTMetrix ja Pingdom, jaotasin testid kahe päeva jooksul ja võtsin iga tööriistaga kümne testi keskmised tulemused (kasutades igale täpselt samu seadeid kümnest testist).

Leiud

Kiirustööriista vaikesätete kasutamine:

Kasutades mõlema tööriista vaikeseadeid, toimisid mõlemad saidid eriti hästi:

Meediumitempli tulemused:

WebHostingSpeedChecks kontrollib MTMWH vahemikku 0,4–0,8 s keskmise laadimisajaga 0,5 s GTMetrixil ja vahemikus 0,6 kuni 1,2 sekundit keskmise laadimisajaga 0,73 s saidil Pingdom **.

Media Temple'i kiiruskatse üksikasjalikud tulemused

()

– lehe kiirusaste = 96%

WP mootori tulemused:

WebHostingSpeedChecks kontrollib WPEMWH, mis on laaditud vahemikus 0,5 s kuni 0,7 s, keskmise laadimisajaga 0,6 s GTMetrixil ja vahemikus 0,3 kuni 1,1 sekundit keskmise laadimisajaga 0,6 s saidil Pingdom **.

WP mootori täpsed kiiruskatse tulemused

()

– lehe kiirusaste = 97%

Ümber maailma:

Nii huvitavad kui ülaltoodud tulemused on, tunduvad vältimatud erinevused veebisaidi kiiruse testimise tööriistade kasutamisel natuke suuremad, kui ma alguses arvasin, et need oleksid. Veelgi enam, asukoht maailmas, kus kasutaja veebisaiti vaatab, võib laadimisaegadel ilmselgelt märkimisväärset vahet teha, mistõttu pakuvad sellised veebitööriistad tavaliselt erinevaid piirkondlikke võimalusi simuleerida, millised asjad välja näevad, kui kasutajad on eri piirkondadest. maailm. GTMetrix annab testi simuleerimiseks seitse asukohta: Vancouver (vaikimisi), Dallas, Hong Kong, London, Mumbai, Sydney ja Sao Paulo. Kui samu teste korratakse, siis andsid nendest kolmest asukohast (London, Dallas ja Hong Kong) keskmised simuleeritud laadimisajad: 1,8s Londonis, 1,5 s Dallases ja 2,2 s Hongkongis Media Temple’i toega saidi puhul ja keskmine laadimisaeg 1,6s Londonis, 0,9 s Dallases (WP Mootori peakontor asub tegelikult Dallasest mitte kaugel, Austinis Texases) ja 2,7 s Hongkongis WP mootori jõul töötava saidi jaoks – see üllatas mind kõige rohkem sellega, et näitasin, kui palju erinevust testimiskoht teeb!

testi tulemused kogu maailmast

()

Kuidas need tulemused koonduvad, et öelda tavalisel VPS-il töötav WordPressi sait?

Pisut lisavõrdlust (ainult lisahuvi pärast): WinningWP on praegu hostitud DreamHosti VPS-il, mis kasutab kuni 596 MB mälu (mida see ületab harva) – mille eest maksan 30 dollarit kuus. Nii et loomulikult tekitasid ülaltoodud testid minu uudishimu, kuidas täiesti standardne WordPress installitakse äsja häälestatud DreamHosti VPS-i, millel on samad mälusätted sellel veebisaidil. Tutvustame täiendavat testi saiti: WebHostingSpeedChecks DHVPS (värskendus: sait on nüüd offline) – mis, nagu teisedki, on täiesti valmis, st et sellele pole installitud täiendavaid pistikprogramme, kasutab sama vaiketeemat ega ole ühtegi oma vaikeseadet kohandanud.

Lisatulemused

Üllataval kombel (vähemalt minu jaoks) ei tundunud see täiendav testisait võrdluses liiga hea olevat:

DreamHosti VPS-i tulemused:

Kiirusekontrolli tööriista vaikesätetega laaditakse WebHostingSpeedChecks WPEMWH vahemikku 2.3s – 3.4s keskmise laadimisajaga 2,7 s GTMetrixil ja vahemikus 2,2 s kuni 3,9 s keskmise laadimisajaga 2,8 s teemal Pingdom **. Mis veelgi hullem, kui vaadata simuleeritud laadimisaegu kogu maailmast, siis keskmised laadimisajad olid 3,4 s Londonis, 3.0s Dallases ja 5,9 s Hongkongis.

– lehe kiirusaste = 73%

Oh, ja ma testisin ka WinningWP-d … ärge isegi küsige, kui kaua selle saidi laadimine Hongkongis võtab (vaatamata sellele, et käitame W3 kogu vahemälu koos MaxCDN-iga … ütleme lihtsalt, et mul on nüüd igati kahju Hiinas elavad WinningWP lugejad …

Järeldus

Nagu selgub, ei ole veebipõhise kiiruse testimise tööriista ebakõlade tõttu (kõigi variatsioonide vaatamiseks ülaltoodud üksikasjalikke testitulemusi) osutunud see väikesemahuline uuring eriti veenvaks (minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt): kõik, mida suudan öelge tõesti kindlalt, kas mõlemad teenused tunduvad üsna kiiresti – mõlemad kuvavad teatud testimiskriteeriumide korral laadimisajad nii madalale kui umbes poole sekundi! Ehkki kui peaksin sellele helistama, tahaksin arvatavasti soovitada, et lisaks Texase kasutajatele (kus WP Engine’i toega saidid laadivad ilmselgelt kiiremini – pidades meeles, et WP Engine töötab tegelikult Texases) oleks Media Temple’i teenus praegu on äärt ?! Asukoht, kust proovite, on nendes testides osutunud siiski nii otsustavaks teguriks, et tundub, et see kaalub mõnevõrra üles väikesed erinevused kahe teenuse vahel – võib-olla on serveri asukoht ja sisuedastusvõrkude rakendamine olulisemad tegurid saidi kiiruse määramisel selle asemel, et neist kahest teenusest teid majutada? Kuid vähemalt minu jaoks on eriti huvitav see, kui palju kiiremini laaditakse WP Engine’i ja Media Temple’i kaks saiti võrreldes saidiga, mis töötab DH VPS-iga 30 dollarise dollariga kuus, mis võttis sageli kaks head (mõnikord isegi kolm) laadimiseks sekundit kauem – eriti Hongkongis!

Märkus. Testimissaite saab kasutada kuni 1. aprillini (värskendus: saidid on nüüd võrguühenduseta)

Kui keegi on huvitatud omaette testimisest, jätan kõik kolm testimiskohta vähemalt 1. aprilliks elama, et inimesed saaksid omaette mängida. Igal juhul minge edasi ja tehke mõned oma testid – muutke mõnda GTMetrixi (või mõne muu teile meelepärase tööriista) seadeid (näiteks vaikimisi testimiskoht või brauser jne) ja vaadake, kas saate kindlaks teha, millised näib olevat kiirem hostimisteenus: hea tulemuse saamiseks andke kommentaarides teada!

Juhul, kui te sellest ilma jäite, saate meie Temple’i uue hallatava WordPressi hostimisteenuse esmamuljete kohta lugeda siit.

* Vaadake, kuidas selle postituse idee algselt sündis, vaadates selle ajaveebi postituse allosas olevaid kommentaare.

** märkus: kui neid kasutatakse vaikesätetega, viiakse Pingdomi testid juhuslikult läbi nende kolmest spetsiaalsest serverist: mis asuvad Dallases, TX, Amsterdamis, Hollandis ja New Yorgis, NY – muutes need pisut vähem täpseks (st juhuslikumaks) kui tehtud testid kasutades GTMetrixit.

Kas see postitus pakkus mingit huvi? Lihtsalt ühe ajaveebi postituse jaoks on nii palju tööd vaja läbi tõmmata, aga kui see asi inimestele huvi pakub, oleksin nõus proovima mõnel korral uuesti uurida sarnast hostimise / saidi kiirusega seotud sisu. osutada tulevikus, võib-olla järgmine kord natuke põhjalikumalt …

(värskendus – 19. märtsil – alates selle postituse kirjutamisest on Media Temple võtnud ühendust ja pakkunud meile lahkelt eripakkumist sooduskood mis annab WinningWP lugejatele õiguse üsna kenaks saada 30% soodsamalt kõigil Media Temple’i hostimisplaanidel, sealhulgas ülalnimetatud uue hallatava WordPressi hostimisplaanil – kuvakupong

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map