Liikumine Media Templeilt hoorattale – lisaks kiire kiirusvõrdlus!

WordPressi pakkumised


Hallatud WordPressi hostimine näib tänapäeval olevat üha konkurentsitihedam areen – see on kliendi seisukohast suurepärane asi. Seal on alati populaarne ja täiesti vinge WPEngine (väga väljakujunenud WordPressispetsiifiline hostimisteenuste pakkuja, mis pakub laias valikus hostimispakette erinevatele klientidele ja erinevatele klientidele), Pagely (ettevõte, mis on suunatud peamiselt suurematele, ettevõtte suurusega klientidele), Kinsta (väga paljud uustulnukad blokis – ja jällegi näiliselt suunatud peamiselt ettevõtte tasemel klientidele), SiteGround (suurepärane hostiteenuse pakkuja, kellel on lai menüü äärmiselt taskukohaste hallatavate WordPressi plaanide jaoks väiksematele saitidele) ja üks teine ​​I ‘ Mul oli nüüd mõnda aega silma hakanud: hooratas.

Nagu varem avaldatud postituses mainiti, eraldab Flywheel end rahvamassist, keskendudes peamiselt oma teenustele disaineritele, agentuuridele ja loomingulistele isikutele – pakkudes hulgaliselt põnevaid uusi teenuseid, mida (minu teada) mujalt ei leia. Räägime sellistest teenustest nagu tasuta demosaidid, klientide arvelduse ülekandmine ja ümber mõeldud kujutissüsteem, mis on spetsiaalselt loodud veebidisainerite ja arendajate töövoogude lihtsustamiseks. Lisaks teenib Flywheel ka uskumatult hõlpsasti kasutatavat ja täiesti vapustavat armatuurlaua hostimist – siin on ekraanipilt, tasuta saidi migratsioon ja terve rida muid peamisi eeliseid, mida iga hallatav WordPressi hostimisteenus ideaaljuhul (meie arvates) peaks pakkuma. – sealhulgas sisseehitatud CDN-integratsioon!

Media Templest hoorattani

Umbes esimese aasta jooksul korraldas WinningWP DreamHost. Seejärel läksime 2014. aasta mais tagasi Media Temple’i tolleaegse uue premium-klassi WordPressi hostimise juurde, et kasutada ära arvukad eelised, mis on seotud WordPressi jaoks optimeeritud serveri ja täielikult hallatud hostimisseadistuse kasutamisega. Kuid viimasel ajal oleme hakanud võitlema aeg-ajalt halva serveri reageerimise ajaga – väidetavalt mitme süsteemiülese jõudluse ebastabiilsuse tõttu – ja suutmatusega lisada teatud IP-aadressid valgesse nimekirja, mida me peame saidi õigeks integreerimiseks MaxCDN-iga ja jälgida Pingdomiga tööaega.

Nende konkreetsete probleemide ühendamine kiusatusega vaadata läbi äärmiselt paljutõotav uus host, kellega meil veel tõeliselt tähendusrikas kogemus puudub (ja mida rohkem kui natuke kannustab huvi proovida proovida kõike uut ja WordPressiga seotud) ja arvasime, et nüüd on umbes sama hea aeg proovida hoorattaga.

Kiiruste võrdlemine

Muidugi on hostiettevõtte valimisel palju muud kui lihtsalt selle serverite kiirus ja kui proovite otsustada kahe ülalnimetatud teenuse vahel, ei saa ma julgustada teid piisavalt hästi lugema, mida igal ühel on pakkuda. Nende kahe vahel on mitmeid märkimisväärseid erinevusi, mis võivad teie otsust hõlpsalt ühele või teisele poole pöörata – kiirus on aga see, mis pole mitte ainult uskumatult oluline, vaid ka suhteliselt lihtne mõõta ja võrrelda.

Kiirema teenuse saamiseks võiksite vaadata WinningWP kiirust Media Temple’is ja võrrelda seda siis täpselt sama saidi kiirusega (ilma et kahe eksemplari vahel oleks muudatusi), mis hostitakse Hooratas *.

Järgnevate testide jaoks kasutasin GTMetrixit meie kodulehe (st https://winningwp.com) laadimiskiiruse mõõtmiseks erinevatest kohtadest üle maailma (nimelt: Vancouver, Dallas, Hongkong, London, Mumbai, Sydney ja São Paulo – jättes kõik muud seaded GTMetrixis täielikult standardiks). Enne keskmise – lõpliku – tulemuse saamist täitsin mõlemaid lehti kümme korda (üksikasjalikud tulemused allpool). Veelgi enam, ma läbisin veel ühe miili, jättes enne nimetatud CDN-i aktiveerimist Flywheeli sisseehitatud CDN-integratsiooni igaks testiks (võrreldes seda näiteks sarnastega, kuna Media Temple ei paku CDN-i integreerimist ühegi oma plaaniga). et näha, kui palju vahet kiiruste laadimisel on. (Märkus: viiteks: Media Temple’i server asub Phoenixis, Arizonas ja hooratta server asub New Yorgis).

Testi tulemused

Minu testidest (vt allolevat graafikut) on üsna selge, et hooratas tuleb välja kõige peal. Isegi kui CDN pole sisse lülitatud, täidab WinningWP Flywheelil iga GTMetrixi testimiskoha testimisel sama saiti, mida majutab Media Temple..

Graafilised tulemused:

Meediumitempli ja hooratta kiiruskatsete graafik

Kõige huvitavam on võib-olla tegelikult see, kui vähe erinevust CDN teeb – ehkki see kiirendab asju umbes poole sekundi võrra kahes või kolmes asukohas (eriti Hongkongis, Londonis ja Sydneys), kahest testimispaigast (Mumbai ja São Paulo) CDN näib aeglustavat sekundi murdosa jooksul! Keegi suudab seda selgitada?!

Testi täielikud andmed:

WinningWP Media Temple’is – testi tulemused

WinningWP meediumitempli kiiruskatsetes

Kokkuvõte:
 • Keskmine laadimisaeg Vancouverist: 2,4 s
 • Keskmine laadimisaeg Dallasest: 2,2 s
 • Keskmine laadimisaeg Hongkongist: 3,8 s
 • Keskmine laadimisaeg Londonist: 3,5 s
 • Keskmine laadimisaeg Mumbaist: 4,9 s
 • Keskmine laadimisaeg Sydneyst: 3,5 s
 • Keskmine laadimisaeg São Paulost: 3,7s

WinningWP hooratkal (CDN puudub) – testi tulemused

WinningWP hooratkal - CDN puudub - kiiruskatse andmed

Kokkuvõte:
 • Keskmine laadimisaeg Vancouverist: 1,8s
 • Keskmine laadimisaeg Dallasest: 1,3 s
 • Keskmine laadimisaeg Hongkongist: 3,3 s
 • Keskmine laadimisaeg Londonist: 1,8s
 • Keskmine laadimisaeg Mumbaist: 4,7 s
 • Keskmine laadimisaeg Sydneyst: 3,1 s
 • Keskmine laadimisaeg São Paulost: 2,6 s

WinningWP hooratkal (CDN lubatud) – testi tulemused

WinningWP hooratkal - CDN-iga - kiiruskatsete andmed

Kokkuvõte:
 • Keskmine laadimisaeg Vancouverist: 1,7s
 • Keskmine laadimisaeg Dallasest: 1,4 s
 • Keskmine laadimisaeg Hongkongist: 2,6 s
 • Keskmine laadimisaeg Londonist: 1,4 s
 • Keskmine laadimisaeg Mumbaist: 4,7 s
 • Keskmine laadimisaeg Sydneyst: 2,7 s
 • Keskmine laadimisaeg São Paulost: 2,7 s

Koormusmõjude testimine

Lisaks GTMetrixi kasutamisele WinningWP kiiruse mõõtmiseks mõlemas hostis, kasutasin ka võimalust teha väike koormusmõju test, et veenduda, et sait suudab toime tulla selliste liikluse tippudega, mida te eeldate, et see peaks hakkama saama. Mul on hea meel teatada, et Hooratta hostimine on taas läbi tulnud. Kui te ei ole koormust mõjutava testimisega kursis, on eeldus simuleerida saidi külastajate visandi mõju lühikese aja jooksul, suurendades serveri koormust, et näha selle toimetulekut. Siin on testi tulemused, mille käigus saatsin 250 minutit virtuaalset kasutajat Flywheeli hostingu saidile 10-minutise ajavahemiku jooksul – nagu näidatud, hoiab Flywheeli server uskumatult kiiret 150-200ms serveri reageerimisaega * kogu aja vältel!

Toetus

Siiani on selles valdkonnas nii hea olnud. Vastusena mõnele kiirele päringule DNS-i sätete muutmise kohta oli tugi olnud suurepärane ja kõik on tõesti olnud ootamatu imelihtne. Suhtlemine migratsiooniga oli tipptasemel, armatuurlaual oli rõõm navigeerida (kaugel cPaneli meeldimisest ja isegi mitmetest muudest spetsiaalselt loodud lahendustest) ja seal on märkimisväärne hulk selget, hõlpsasti mõistetavat dokumentatsiooni – vähendades seeläbi vajadust tugiteenustega esmajoones ühendust võtta.

Pakkimine üles

Kahtlemata on Flywheel tulevasi hostimisettevõtteid, mida vaadata – ja kui olete WordPressile spetsialiseerunud disainiagentuur, soovitaksin teil tutvuda nende teenustega võimalikult kiiresti. Ma võin nüüd isiklikult hääletada nende tasuta rändeteenuste eest (need olid üldiselt täiesti valutud ja fantastilised) ja minu seniste testide järgi on nende tööaeg olnud siiani vähema kui 100%.

Tegelikult on ainus koht, kus ma võisin isegi neid süüdistada, nende SSL-i toe hindades, mis nende pisikeste (15 dollarit kuus) ja isiklike plaanide (30 dollarit kuus) kohta maksavad saidi eest täiendavalt 10 dollarit kuus – mis tundub siiski pisut kõrgel küljel (ehkki muidugi mitte tohutult palju).

Praegu Hooratta võõrustaja, WinningWP laadib nüüd märkimisväärselt kiiremini kui kunagi varem (mitte ainult läänepoolkeral, vaid ka kogu maailmas) ja ma tunnen siiani põhjalikult kogemusi uue (ja minu jaoks) uue toote proovimisel. ) majutusteenus!

Kena töö Hooratas!

Kui soovite teada saada, mida hooratas enda jaoks pakub, minge lisateabe saamiseks nende ametlikule veebisaidile.

* Oleme nende professionaalses plaanis.

** Kontrastige see sama testiga Media Temple’is (mis tuli välja umbes 2000–5000 ms).

Mis tahes kogemus Media Temple’i või Hooratta hallatava WordPressi hostimisega?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map