Kui palju muudab hallatud WordPressi hostimine kiirust?

WordPressi pakkumised


Vaatamata nii vahemälupistikprogrammi kui ka CDN-i sisu edastamise võrgu kasutamisele on selle ajaveebi loomisest saadik olnud pisut aeglane; alles hiljuti, postituse ajal, kus ma proovisin võrrelda WP Engine’i ja Media Temple’i uue hallatava WordPressi hostimisteenuse kiirust (mille käigus mõõtsin selle võrdluse ja uudishimu tõttu ka selle saidi laadimiskiirust) ), et mõistsin üsna hästi, kui aeglane see oli – millest ma hiljem kirjutasin, kirjutades üksikasjalikult, kui suurt erinevust CDNi kasutamine põhjustab, arvasite seda: saidi kiirus. Lühidalt selgub, et WinningWP laadis parimal juhul keskmiselt umbes 3,7 sekundit ja halvimal juhul ilmatu 5,6 sekundit (sõltuvalt sellest, millises maailma piirkonnas seda mõõdeti). Midagi pidi tegema …

Valikute valimine. . .

Õnneks, nagu juba mainitud, tegin juba mõned katsed, et võrrelda hiljuti üles seatud saitide (ma nimetasin neid “karbist välja” saitide) erinevaid laadimiskiirusi, mida võõrustasid kaks juhtivat hallatavat WordPressi hostingu pakkujat ( nimelt WP Engine and Media Temple ja minu praegune host Host DreamHost *) – tulemused, mis viisid pisut vähem kui 100% -lise kindla tulemuseni (tagantjärele mõeldes oleksin pidanud tegema rohkem teste – võib-olla 25 testikomplekti) vaid 10 asemel – et öelda kindlalt), et Media Temple’i teenusel oli eelis. Vaadates kahte plaani põhjalikumalt (kuna kiirus pole kindlasti ainus tegur, mida tasub veebi valimisel kaaluda), pean ütlema, et mul on nende kahe vahel valida peaaegu võimatu (pikemalt sellest hilisemas postituses) ja pärast umbes kuu pikkust arutelu (proovides kaaluda kõigi plusse ja miinuseid) lõpetas kogu otsuse põhimõtteliselt mündi viskamise – ja läks koos Media Temple’iga.

Nii on ka kiiremini?

Noh, õnnelikult jah: tegelikult üsna palju! Kuid ma ei ole kunagi üks, kes lihtsalt ütleb, et midagi on parem (antud juhul kiirem) kui midagi muud, ilma tõenditeta, mis oleks minu arvates kõige parem, kui lihtsalt laiendaksin graafikut, mille ma kokku panin – – mainitud-mitu korda eelmist postitust, et näidata WinningWP laadimisaegu a) vahemällu salvestamiseta ja CDN-iga, b) vahemällu salvestamiseta, kuid CDN-iga puudub ja c) nii vahemällu kui ka CDN-iga. Märkus. Järgneva värskendatud graafiku paremal on näidatud uued testi tulemused.

Uus andmekogum võrreldes vanaga:

WinningWP meediumitemplis - graafikutega tulemused

Uued üksikasjalikud testi tulemused:

WinningWP Media Temple'is - üksikasjalikud testi tulemused

Kokkuvõte

Media Temple’i uues hallatud WordPressi hostimisplaanis töötav WinningWP raputab umbes 1–1,5 sekundit selle laadimisajast (võrrelduna DreamHosti VPS-i virtuaalserveris, kus on nii W3 kogu vahemälu kui ka MaxCDN), kui seda mõõta peaaegu kõigist GTMetrixi testimiskohtadest ( Vancouver, Dallas, Hongkong, London, Mumbai, Sydney ja São Paulo).

Mis on eriti huvitav vähemalt minu jaoks, on see, et uus keskmiste andmete kogum (mõõdetuna sama metoodika abil, mida kirjeldati varem, on ILMA CDN **) – see tekitab ilmselt küsimuse: kui palju kiiremini laadiks WinningWP oma uue Media Temple’i hostimisega? JA CDN? – midagi, mida uurin (ja tõenäoliselt kirjutan – graafiku pikendamist jälle ?!) järgmise paari nädala jooksul … hoiate kursis!

* Olen DreamHostiga võõrustanud absoluutselt palju saite ja mul pole kunagi olnud suuri probleeme ega probleeme, tegelikult on nende tugi alati olnud kaugelt parim, mida ma kunagi kasutanud olen! Veelgi enam, DreamHost on tõenäoliselt alati mu lemmikkoht uute ideede katsetamiseks – osalt seetõttu, et minu seadistused on nii väga tuttavad, et seda on raske kohandada kellegi teise omadega, kuid peamiselt seetõttu, et ma isiklikult arvan, et nende jagatud hostimisplaanid on ehk kõige parema väärtusega nende ümber!

** Ehkki ilma vahemällu salvestamiseta, kuna kuigi see ei võimalda iseseisvate vahemälupistikute kasutamist (nagu näiteks W3 kogu vahemälu), sisaldab Media Temple’i uus hallatav WordPressi plaan oma patenteeritud vahemälufunktsioone.

Värskendus: kui kasutate endiselt jagatud veebimajutust ja isegi pärast kõigi eelnimetatu lugemist pole te veel veendunud hallatud hostimise olulisuses, vaadake meie uut artiklit jagatud vs hallatava WordPressi hostimise kohta.

Keegi teine ​​valis Media Temple’i uue WordPressi hostimisplaani (või selles küsimuses WP Engine’i) ja märkas olulist erinevust kiiruses / jõudluses?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me