WordPressi hostimise selgitus: jagatud, VPS, spetsiaalne või hallatud WordPressi hostimine – mida valida ja miks?!

WordPressi pakkumised


Kui olete hostimise alustatud, võib teile vajaliku teenuse väljatöötamine tunduda hirmuäratava ülesandena, milles on palju tegureid, millega arvestada. Kuid see ei pea olema üle jõu käiv – nagu iga otsuse puhul, peab kindlasti olema asju, mis teil kindlasti peavad olema, ja kui olete leidnud mõned arvele sobivad variandid, võite oma nimekirja kitsendada üksikasjadesse. . Oletagem, et valite näiteks restorani: esimesed asjad, mida tuleks mõelda, on soovitud toidutüüp, asukoht ja hind. Kui olete leidnud mõned kohad, mis sobivad teie vajaduste ja eelarvega, saate tutvuda arvustuste, atmosfääri ja menüüvalikutega. Võõrustaja valimine ei erine nii palju kui restorani valimine: leidub mõni pakkumine, mis kitsendab teie nimekirja ja seejärel üksikasjad, mis aitavad teil leida teie vajadustele kõige sobivama valiku..

Selles artiklis käsitleme nelja erinevat hostimisvõimalust – virtuaalserver, VPS (virtuaalne privaatserver), pühendatud hostimine ja hallatud WordPressi hostimine. Me katame, mis nad on, miks nad erinevad üksteisest, kui palju need maksavad, plussid ja miinused, millal neid valida ja mis – mis kõige tähtsam – millal mitte!

WordPressi majutamise tüübid (jaotiste lingid):

 • Virtuaalserver
 • VPS-i hostimine
 • Pühendatud hostimine
 • Haldaja WordPress Hosting

Virtuaalserver

Analoogia: Jagatud hostimine on hostimisettevõtte McDonald’s. Toode ei ole kohutav (meil kõigil on aeg-ajalt burger), kuid see ei sobi igas olukorras – pigem odav kiirparandus, millel puuduvad kellad ega viled.

Mutrid ja poldid

Jagatud hostimine põhineb eeldusel, et väikesed veebisaidid vajavad vähe ressursse. Jagatud server sisaldab sadu, kui mitte tuhandeid kasutajaid, igaühel mitu erinevat veebisaiti. Tulemuseks on odav toode, mis pole eriti võimas ja tutvustab sageli igasuguseid probleeme, mis on seotud ülerahvastatusega.

Kulu

Põhinedes neljal tuntud hostiettevõttel, kelle oleme valinud seda tüüpi hostimist kõige paremini esindama (loetletud allpool), on kvaliteetse jagatud hostimiskava keskmised kulud umbes 5–12 dollarit kuus, mis ei sisalda esialgseid soodukaid ettevõtted võivad pakkuda (sellest lähemalt hiljem).

DreamHost pakub odavaimat plaani pikaajaliste kohustustega umbes 2,59 dollarit kuus või igakuine maksmine 4,95 dollarit kuus.

Päeva lõpus peaks ~ 10 dollarit kuus ostma teile üldiselt kvaliteetse virtuaalserveriteenuse.

Hea

Suurim eelis jagatud hostimisel mis tahes muu tüübi ees on see, et see on olemas odav. Selle jaoks pole palju muud vaja, kuid ainuüksi hind võib õigustada jagatud hostimise kasutamist paljudes olukordades.

Halb

Kõik jagatud hostimisega seotud probleemid tulenevad asjaolust, et jagate sama keskkonda sadade teiste kasutajatega ja tuhandete teiste veebisaitidega. See võib põhjustada neli peamist probleemi:

 • Muud kui teie enda veebisaidid võivad serveris kasutada ebaproportsionaalselt palju ressursse, jättes vähem teie veebisaitidele ja põhjustades nende aeglustumist või peatamist.
 • Ühe konto turvaprobleemid võivad lekkida teie omadega. Saate oma veebisaiti kaitsta kõigi teie käsutuses olevate väljamõeldud tehnikatega, kuid serveritaseme probleem võib teid ikkagi mõjutada. Head jagatud võõrustajad peaksid selle vältimiseks kasutama eraldatust, kuid mitte kõik ei tee seda.
 • Uptime ja töökindlus võivad olla jagatud keskkondades olulised probleemid. Kuna muud veebisaidid võivad ressursse riivata või põhjustada turvaprobleeme, pole te mitte ainult oht, vaid te ei saa lihtsalt öelda, millal probleem võib ilmneda.
 • Keskkonna ühiskasutus tähendab, et kellelgi pole reaalset kontrolli oma serverite spetsiifika üle, mille tulemuseks on ühtne seade. See sobib väikeste saitide jaoks, kuid kasvades vajate täiendavat teavet.

On ka teisi küsimusi, kuid enamik neist tuleneb ühest neist – ja kõik need on seotud ühise keskkonnaga.

Esialgsed allahindlused

Olge jagatud hostingu hindade osas ettevaatlik. Paljud võõrustajad pakuvad esialgset allahindlust, mis kehtib kuni teie esimese pikendamiseni. Näiteks Bluehost pakub uue plaani hinnaga 2,75 dollarit, hinnaga 7,99 dollarit.

Sellel tehingul on siiski kaks suurt ettevaatuspõhimõtet:

 1. Madalaimate hindade saamiseks peate tavaliselt pühenduma pikaajalistele tingimustele (~ kaks kuni kolm aastat). Kui pühendute ainult ühele aastale, ei saa tehing olla nii magus.
 2. Need hinnad kehtivad ainult teie esimese arveldustsükli kohta – pärast seda peate maksma tavahinna.

Enamik võõrustajaid laseb teil ette maksta kolm aastat, mis võimaldab teil allahindluse lukustada vähemalt kolmeks aastaks. See tähendab siiski suuremat ettemaksumust.

Millal valida virtuaalserverit

Kui sinu eelarve lihtsalt ei laiene VPS-i või hallatava WordPressi hostimise tasemele (vt allpool), siis on virtuaalserver tõesti ainus võimalus. Sellel hostimistüübil on palju rohkem seisakuid ja ebausaldusväärsus, kuid see ei tähenda, et teie sait oleks iga nädala lõpupäevade vältel võrguühenduseta.

Ma võõrustasin oma saite Bluehostis ja kuigi jõudlus polnud erandlik, olid minu saidid 99% ajast ja sellest piisas, et oma äri käima saada.

Seisakuid saab maksavad teile sageli märkimisväärset äri. Kui teil on väike eelarve, ärge oodake, kuni saate endale lubada VPS-i, hankige nüüd jagatud konto ja vahetage, millal saate seda lubada.

Kui teil on vähese liiklusega ja suhteliselt ebaolulisi veebisaite, on jagatud hostimine suurepärane ja odav viis nende veebis hoidmiseks. Isiklikud ajaveebid, klientide testimiskohad, arhiivitud projektid ja testitavad projektid sobivad kõik ühisesse keskkonda.

Jagatud hostimine sobib hästi ka tipptulevatele mängijatele, kes ei vaja palju jõudlust. Ettevõtte käivitamisel on hea võimalus, et keegi ei näe teie veebisaiti esimese kuu jooksul ning järgmiste kuude jooksul suurendate oma liiklust aeglaselt. Raha säästmiseks võite alustada jagatud hostiga, kui soovite, et teie saiti külastaks rohkem inimesi, võite vahetada.

Kui olete veebimaailma uustulnuk ja teie sait ei ole missioonikriitiline, soovitan minna odavaima pakutava plaani juurde, mille leiate lihtsalt uue õppimiseks. See on suurepärane kogemus ja uurimistöö eesseisvatel aegadel, kui peate võib-olla tegema otsuse 50–100 dollari suuruse VPS-kava vahel.

Millal virtuaalserverist eemal olla?

Jagatud hostimine pole usaldusväärsuse, ressursside ja turvalisuse osas suurepärane. Kui teil on missioonikriitiline veebisait ja saate endale lubada kõrgemat hostingustaset, peaksite jagatud hostimist vältima.

Teadmine, millal mitte valida jagatud hostimist, on lihtne: kui ükski jaotise „Millal valida jagatud veebimajutust“ ükski punktidest teie suhtes ei kehti, peaksite sellest eemale hoidma.

Kui kasutate e-kaubanduse saiti, soovitaksin minna koos jagamata keskkonnaga get-go alt. Kui keegi ei saa teie ajaveebi vaadata, olete kaotanud külastaja. Kui keegi ei pääse ühe teie toote juurde, olete kaotanud müügi.

Tea, mille eest maksad

Kuna keegi, kes on olnud mõlemal pool mänguvälja (hostikasutaja ja hostas juhtimispositsioonil), on minu parim nõuanne teada, mille eest maksate.

Kui kulutate hostimisele ainult 5–10 dollarit kuus, siis ärge oodake imesid. Kõik tuntud jagatud võõrustajad (mida käsitleme allpool) on heatahtlikud ettevõtted. Nad ei taha sind kätte saada; nad ei võta sihipäraselt teie veebisaidilt ressursse.

Nad on ausad ettevõtted, kes müüvad odavat toodet. Toode on olemuselt vigane, kuid pakub tuhandetele klientidele võimalust korralikuks veebis tutvumiseks.

Jagatud võõrustajad

Üheski konkreetses järjekorras pole siin neli pakkujat, kellele võib usaldada teile kindla teenuse pakkumise nii palju kui jagatud hostimise korral saab:

 • SiteGround
 • InMotioni hostimine
 • DreamHost
 • Sinine vaim

VPS-i hostimine

Analoogia: Meie restoraniteemalises analoogias on VPS-i hostiks juustukookide tehas. See ei vasta kindlasti Michelini tärnidele, kuid on suurepärane restoran ja hoolimata teie maitsest leiate menüüst midagi, mis teile meeldib. Tõenäoliselt jääte rahule – isegi kui te ei kasutaks seda oma mainekama kliendi lõbustamiseks.

Mutrid ja poldid

VPS (mõnikord nimetatakse seda pilvemajutamiseks) sarnaneb jagatud hostimisega, kuid kasutab sama masina kasutajate eraldamiseks tugevamat tehnoloogiat. Võrreldes jagatud serveriga, kus võib olla tuhandeid naabreid, on VPS-süsteemides tavaliselt viis kuni 20.

Madalam arv näitab juba halva naabri efekti väiksemat riski, kuid kõige olulisem on see kuidas need kasutajad on eraldatud. VPS-süsteemides töötab hüperviisor, mis kontrollib iga kasutaja täielikku virtuaalsüsteemi.

Lihtsamalt öeldes tähendab see, et üks kasutaja ei saa teise ressursse koondada. Näiteks 16 GB muutmälu ja kaheksa kasutajaga masin eraldab igale kasutajale 2 GB. Niisiis, kui üks neist kasutajatest ületab 2 GB eraldamise, võib nende sait krahhi saada – kuid sama masina teisi veebisaite see ei mõjuta..

Kulu

Hinnasildid VPS-i majutamisel on väga erinevad. Vaatasime kuue ettevõtte (loetletud allpool) odavaimaid pakette ja hinnad ulatuvad 5–10 dollarini kuni 80 dollarini.

Korralik madala astme VPS peaks sisse lülitama umbes 20–30 dollarit. 50–100 dollari tase võib mugavalt juhtida enamikku saite, kuid kui vajate täiendavat teavet, on VPS-i kavasid, mis ulatuvad tuhandetesse.

Mida te maksate

VPS-süsteemidega maksate kolme peamise asja eest:

 • VPS-tehnoloogia, mis pakub eraldamist, mastaapsust ja kaitset.
 • Sellised ressursid nagu mälu, kõvaketta kasutamine ja ribalaius.
 • Lisatasu, kuna VPS-serverites on sadade asemel vaid paar kasutajat – see muudab rahalise ülalpidamise keerukamaks.

Teine üksus on kõige olulisem, kuna peate olema teadlik oma saidi ressursikasutusest. Kui teil on veebisait, mis loob 4TB ribalaiust, siis ei saa te DigitalOceani 5-dollarise paketiga kaasa minna, kuna see hõlmab ainult 1TB ribalaiust.

Hea

Kõik VPS-i hostimise positiivsed küljed on seotud tähega V: virtuaalne. See võimaldab paremat eraldamist, mastaapimist ja turvalisust. Lähme läbi mõned tagumised küljed.

 • Virtuaalsed eksemplarid saavad eraldi ressursilimiidid, eemaldades ebakindluse ja võimaldades paremat planeerimist.
 • Mitme virtuaalse eksemplari nakatamine hüpervisori kaudu pole pahatahtlik kood, kuid see on äärmiselt haruldane. Võite olla kindel, et teise konto turvaprobleemid ei mõjuta teie oma.
 • Kuna ressursse eraldatakse, mitte ei koondata, saab VPS-süsteeme hõlpsalt skaleerida, muutes need ideaalseks dünaamiliselt kasvavate veebisaitide jaoks.
 • Virtuaalne eksemplar on iseseisev tarkvarakiht, mis sisaldab opsüsteemi ja kõiki muid vajalikke bitte ja tükke. Paindlikkuse seisukohast võrdub see umbkaudu oma spetsiaalse serveri omamisega, võimaldades seega oma keskkonna üle suuremat kontrolli.

Halb

VPS-süsteemidel pole tegelikke varjukülgi. Kõiki varjukülgi tuleb mõõta teie veebisaidi eesmärgi suhtes. Vaatame mõned neist probleemidest läbi, kuid pidage meeles neid muutusi projektide vahel.

 • Kui teil on väga spetsialiseerunud sait, kus võiksite omada kontrolli riistvara tasemel, pühendatud hostimine võib olla rohkem teie tee. VPS-süsteemid on paindlikud, kuid mitte nii lõpmata.
 • Kui vajate veebisaidi leidmiseks lihtsalt kiiret kohta, võivad VPS-süsteemid olla pisut kallid ja ebavajalikud
 • Kui teil on WordPressi veebisait, peaksite uurima alternatiivina hallatud WordPressi hostimist. VPS on paindlikum, kuid hallatava WordPressi hostimise väga häälestatud olemuse tõttu edestab see tavaliselt VPSi kiirust ja turvalisust.

Millal valida VPS-i majutamine

Otsustada, kas VPS on teie jaoks, ei tohiks olla liiga keeruline, sest võite sellele jõuda kõrvaldamise kaudu. Siin on mõned küsimused, mida endalt küsida:

Kas minu projekt on alaealine, test või eelarve on piiratud? Teisisõnu, kas sellel on mõni omadus, mis kvalifitseeruks selle jagatud konto jaoks? Kui vastus on eitav, on järgmine võimalus välistada spetsiaalne hostimine.

Lisateave VPS vs jagatud hostimise kohta

Kas minu projekti jaoks on vaja äärmiselt täpsustatud keskkonda, kus mina peab kas kõik süsteemiad töötavad, näiteks veenduge, et OS oleks ajakohane, ja installige kõik paketid, mida ma vajan? Samuti, kas mul on vajalikku oskusteavet serveri iseseisvaks haldamiseks?

Kui vastus ei ole kummalegi neist, on välistatud spetsiaalne hostimine. Soovitan teil mõelda kaks korda, kui teie vastus on jah. Kui teil pole serverihalduse tõsiseid teadmisi, looge lõpuks a halvasti häälestatud keskkond – eelseadistatud VPS oleks palju parem.

Nüüd on meil alles hallatav WordPressi hostimine. Esiteks: kas teie veebisait põhineb WordPressil? Kui seda pole, siis on VPS teie jaoks valik. Kui see on nii, siis vaadake allpool hallatava WordPressi hostimise plusse ja miinuseid ning otsustage ise.

Minu seisukoht on: kui mul on WordPressi veebisait, valin peaaegu alati hallatava WordPressi hostimise – eriti kui plaanin sellest raha teenida. Muidu võin raha säästmiseks mõned WordPressi saidid VPS-i panna.

Millal VPS hostingust eemal olla?

Puudub stsenaarium, kus soovitaksin teil VPS-i hostimisest eemale hoida – VPS-süsteemide skaala on väga hea, nii et isegi kui teie sait saab miljoneid vaatamisi, leiate sobiva plaani. Kõigile, välja arvatud kõige suurema liiklusega saitidele (mõelge The New York Timesile jne) või väga spetsiifiliste vajadustega ettevõtetele (mõelge suurtele pankadele jne), on VPS-i plaanid korralik valik.

VPS-i puhul pole küsimus: „Kas ma peaksin eemale hoidma?”, Vaid pigem: „Kas midagi oleks veel paremat?” Kokkuvõttes ei saa te VPS-iga tõesti palju valesti minna – ja kui kahtlemata, see on tavaliselt üsna hea varu (eeldusel, et sa tead, mida sa sellega teed).

VPS-i võõrustajad

VPS-plaane pakuvad peaaegu kõik hostiettevõtted, kuid VPS-serverite puhul on teenuse kvaliteedis suurem erinevus. Allpool on toodud kuus ettevõtet, kes on selles valdkonnas hästi tuntud ja kellele võib uskuda vastuvõetavate teenuste pakkumist:

 • Meediumitempel
 • DigitalOcean
 • SiteGround
 • DreamHost
 • Sinine vaim
 • Linode

Pühendatud hostimine

Analoogia: Spetsiaalne hostimine loobub restorani valimisest kodus toiduvalmistamise kasuks. Pärast köögi ehitamist ise. Selle saavutamiseks on vaja kõrgetasemelist asjatundlikkust, kuid saate oma keskkonna ja toote oma vajadustele kohandada.

Mutrid ja poldid

Spetsiaalse hostingu ostmisel ostate riistvara ja selle riistvara hoiukoha koos minimaalse hooldusega. Kui riistvara on paigas, peate hoolitsema kõige eest, alates installimisest ja kasutamisest kuni veebiserveri tarkvara seadistamiseni (Nginx, Apache ja kõik sellega kaasnev).

Hostifirma asendab teie jaoks katkised komponendid (see peaks olema harv juhus), kuid peate kõike muud ise eemalt hooldama..

Hind

Võrdlesime viie tuntud hostimisettevõtte odavamaid plaane (allpool) ja madala hinnaga alghind on tavaliselt umbes 100 dollarit. Odavaim variant on Hetzneri hind hinnaga ~ 50 dollarit (kui täpsus on 46,41 eurot!), Mis, nagu võite ette kujutada, ei anna teile palju ressursse.

Madalaim hind, mida soovitame, on umbes 100 dollari piir – hind ulatub keskmiste lahenduste jaoks 500 dollarini ja tipptasemel masinate tuhandeteni.

Hea

Pühendatud serveritel on kaks tohutut eelist: olete ainult teie ostetud masina kasutaja ja saate tavaliselt palju rohkem ribalaiust.

Olles serveri ainus konto, saate halva naabri mõju täielikult tühistada. Tegelikult võite loobuda mõnest tarkvarapõhisest keerulisest pakkujast ja hüpervisioonist (mis jälgib masina mitut VPS-süsteemi).

Saate viimistleda kogu keskkonda vastavalt oma soovile – riistvarast serverini – ning teil on pahavara skannimine ja muud teie vajadustele vastavad kaitsed..

Pühendatud hostimine on eriti kasulik, kui vajate kohandatud jälgimisriistu või väga spetsialiseeritud juurutamisprotsessi – mille saate seadistada täpselt vastavalt vajadusele.

Halb

Pühendatud serverite suurim varjukülg on see, et peate kõik ise tegema. Teil peab olema märkimisväärne oskusteave või usaldusväärne süsteemiadministraator (neil on täielik juurdepääs kõigele), mis lisab teie kuludele.

Muud hostimistüübid hoolitsevad paljude juhtimisülesannete eest teie eest – näiteks veenduge, et kõik oleks ajakohane, rakendaksite turvapaiku, annaksite võimaluse PHP-versioonid kasutajaliidesest vahetada, regulaarselt skannida ja nii edasi.

Enamikul juhtudel saate täpselt mitte ühtegi nendest teenustest koos teie spetsiaalse serveriga. Seal on mõned hallatavad spetsiaalsed lahendused, kuid peate tasuma mõne tõsise sularaha.

Veel üks negatiivne külg on see, et riistvaratõrke ilmnemisel võtab probleemi lahendamine tõenäoliselt kauem aega. VPS-süsteemid ei pruugi isegi häiritud RAM-i märgata – süsteem suudab koormust jaotada. Spetsiaalsete serverite korral peab keegi minema sisse ja moodul arvutis füüsiliselt välja vahetama.

Millal valida spetsiaalne hostimine

Pühendatud hostimine pole paljudele inimestele vajalik. Enamik projekte – isegi suuri – töötab hea VPS-lahenduse korral ilma probleemideta.

Kui teil on aga tohutu veebisait ja sellel on erinõuded, mis vajavad täiskohaga sysadmini andeid, on aeg mõelda pühendatud hostimise peale.

See on kasulik ka suurtele saitidele, mis kasutavad oma esi- ja tagaosa jaoks erinevaid servereid ja võib-olla isegi oma meediume, kuna see võimaldab teil luua iseseisvalt töötavaid koondatud süsteeme.

Millal pühendatud veebimajutusest eemale hoida

Kui teil pole teadmisi hostimiskeskkonna seadistamiseks nullist või teil pole raha hea administraatori palkamiseks, peaksite spetsiaalsest hostimisest hästi eemale hoidma.

Keskkond, mis sobib 90% teie saidile, on endiselt a palju parem kui poolküpsetatud lahendus, mida hoitakse koos kanalilindiga.

Paljud veebisaitide omanikud soovivad selliseid väljamõeldud asju nagu koormuse tasakaalustamine või spetsiaalne hostimine, kuna see on tipptasemel tehnoloogia ja nad tunnevad, et nende veebisait väärib parimat, kuid see on vigane mõtlemine.

Enamik veebisaitide omanikke ei tea, mida majutamine tähendab suurt. Aastas miljon dollarit teeniv veebisait, mida kuus vaatab 10 miljonit inimest, ei ole vajalike ressursside osas tingimata suur. Tõhusa kodeerimise korral võib see hõlpsalt usaldusväärselt töötada 250-dollarise kuu VPS-iga.

Lisateavet leiate meie VPS vs pühendatud hostimispostitusest.

Pühendunud võõrustajad

Paljud ettevõtted pakuvad lisaks jagatud ja VPS-i plaanidele ka spetsiaalset hostimist. Siin on neli, mida tuntakse rohkem just nende pühendatud hostimise järgi:

 • Vedel veeb
 • Hivelocity
 • OVH
 • Hetzner

Haldaja WordPress Hosting

Analoogia: Hallatud WordPressi hostimine oleks pulmades toitlustusteenus. Erinevalt restoraniteenusest kohandab see teile mõeldud kogemusi, kuid seab siiski mõned piirangud.

Mutrid ja poldid

Hallatud WordPressi hostimine on spetsiaalne tüüpi hostimine, mis pakub hunnikut WordPressiga seotud teenuseid. Serverit saab ühiskasutada või VPS-i kasutada, kuid sellel ei tohiks olla tähtsust, kuna host peaks olema teenuse osutamisel äärmiselt osav.

Kuna pakkuja peab toetama ainult ühte rakendust – WordPressi -, on nende töö palju lihtsam. Nad saavad seadistada kogu oma keskkonna – riistvarast tarkvarani -, et suurendada kiirust, kõrvaldada turbeprobleeme ja pakkuda teile võimsaid ja kasulikke funktsioone.

Hind

Nelja peamise tõeliselt spetsialiseerunud ettevõtte, mis pakub kõrgekvaliteediliselt hallatud WordPressi hostimist (allpool), odavaim plaan on koos hoorattaga * – hinnaga 15 dollarit -, mis võimaldab mahutada vaid 5000 külastust kuus – see tähendab, et see sobib tõesti ainult väga väikeste veebisaitide jaoks.

Madalaim kasutatav tase spetsiaalse hallatava WordPress-hostiga (enamike saitide jaoks) kellad umbes 27-dollarise märgi juures.

Kui olete oma WordPressi hostimisvajaduste suhtes tõsiseltvõetav ja teil on sait umbes 100 000 või enama külastajaga piirkonnas kuus, peate maksma umbes 100 dollarit kuus. (Märkus: hallatud WordPressi hostimine võib hõlpsalt kulutada tuhandeid dollareid kuus, kui saidid vajavad palju serveriressursse – mõelge saitidele, millel on miljoneid igakuiseid külastajaid.)

(* Hostid võõrustasid seda saiti ka varem.)

Hea

Hallatud WordPressi hostimise juures võib palju meeldida. Enamik eeliseid tuleneb sellest, et peate toetama ainult WordPressi, võimaldades spetsialistide hostidel oma süsteeme päriselt häälestada ja veeta aega käepäraste haldusfunktsioonide arendamisel. Tulemuseks peaks olema veebisait, mis töötab märgatavalt kiiremini ja kasutab vähem ressursse.

Tavaliselt volitavad hostid WordPressi uusimat versiooni, mis tähendab, et olete alati kursis ja turvalisem kahjustuste eest. Samuti võivad nad keelata teatud pistikprogrammid, mis teadaolevalt põhjustavad probleeme või sisaldavad turvaauke.

Puhverdus on hea näide selle kohta, kuidas hallatud WordPress-i hostimine teie saiti täiustada saab. Mõnel hostil on serveritasemel oma peenhäälestatud vahemällusüsteem, mis ületab pluginate (nt W3 kogu vahemälu) iga kord. Tegelikult keelatakse teil sageli isegi selliseid tavalisi vahemälu pistikprogramme kasutada, kuna need on sageli vastuolus hostis asuvate tõhusamate sisesüsteemidega..

Hallatud WP-hostimises on WordPressiga seotud probleemide toetamine ka palju parem kui üldistel VPS-il või jagatud hostidel – mis pole üllatav. Nad tegelevad eranditult WordPressiga – mis on kohe ilmne, kui räägite ühega nende tehnikast.

Halb

Suurim negatiivne külg on paindlikkuse vähenemine ja kõrgem hinnalipik võrreldes VPS-serveritega. Samad funktsioonid, mis muudavad teie saidi turvalisemaks (WordPressi versioonide lubamine, pistikprogrammide keelamine jne), võivad mõnikord mõne saidi jaoks ka pisut piirata.

Spetsialistliku WordPress-hostimise korral piirdute tõesti ainult WordPressiga. Te ei saa kiiresti tegutseda näiteks Joomla või Drupali saidil, et näha, kuidas see töötab, ega luua ainult HTML-i saiti (kuigi mõned hostid võivad seda tehniliselt lubada).

Millal valida hallatud WordPressi hostimine

Hallatud WordPressi hostimine on peaaegu alati parim lahendus WordPressi saitidele. Siin on mõned asjad, mida tuleb kaaluda, kui otsustatakse, kas seda kasutada või mitte.

Esiteks, kas see on oluline sait? Kui seda pole, ei pruugi olla põhjust kogu seda raha hostimiseks kulutada. Kui tegemist on lihtsalt isikliku ajaveebiga, siis pole vahet, kas laadida 2,8 sekundiga VPS-i või 1,9 hallatud WP-hostimist..

Kontole installitavate saitide arv on tavaliselt kitsaskoht – sageli ainult üks sait -, seega olge ettevaatlik ja kasutage seda tüüpi hostimist ainult siis, kui sait seda tõesti nõuab..

Peale selle, kui teil on suur ja / või oluline sait ning peate veenduma, et see töötab võimalikult sujuvalt ja usaldusväärselt, minge hallatava WordPressi hostimise juurde (niikaua kui saate elada selle kehtestatud väiksemate piirangutega).

Millal hallatud WordPressi hostimisest eemal olla?

Jällegi pole palju eemal, millest eemale hoida. WordPressi saitide jaoks sobib hallatav WordPressi hostimine peaaegu alati paremini – kuigi kui teil pole raha või kui teil on vaja hunnik saite ühte kohta paigutada, võib tavaline VPS-i hostimine teid paremini teenindada.

Hallatud WordPressi hostid

Praegu pole turul liiga palju tõeliselt hästi hallatud WordPressi hostimislahendusi. Siin on umbes viis tuntuimat võõrustajat:

 • WP mootor
 • Hooratas
 • Kinsta
 • Leheline
 • Panteon *

(* Erinevalt ülejäänud neljast loendist ei ole Pantheon tegelikult spetsialiseerunud ainult WordPressi toega veebisaitide majutamisele – nad võõrustavad ka Drupali toega veebisaite.)

Järeldus

Nii nagu pole ühtegi restorani, mis meeldiks kõigile, pole ka veebisaidi jaoks maagiline kõigile sobiv lahendus – vajaliku hostimise tüüp sõltub suuresti teie eesmärkidest ja projekti nõuetest.

Kaaluge projekti olulisust, kavandatud ressursikasutust ja seda, kui tihedad on teie rahaasjad, ning lugege teadliku otsuse tegemiseks läbi igat tüüpi hostimise plussid ja miinused..

Samuti tasub meeles pidada, et hostide vahetamine on suhteliselt lihtne – ja paljud WordPressi parimad hostid pakuvad tegelikult tasuta rännet – nii et saate alati proovida ja hiljem meelt muuta, kui asjad ei tööta plaanipäraselt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me