Izskaidrots WordPress hostings: Dalīta, VPS, speciāla vai pārvaldīta WordPress mitināšana – kuru izvēlēties un kāpēc?!

WordPress piedāvājumi


Ja esat iesācējs mitināšanā, tāda veida pakalpojuma izstrāde, kas jums nepieciešams, var šķist drausmīgs uzdevums ar daudziem faktoriem, kas jāņem vērā. Bet tam nav jābūt milzīgam – tāpat kā ar jebkuru lēmumu, būs arī lietas, kas jums noteikti ir jābūt, un, kad esat atradis dažas iespējas, kas piemērotas rēķinam, varat iekļūt detaļās, lai sašaurinātu sarakstu. . Pieņemsim, ka, piemēram, izvēlaties restorānu: vispirms jādomā par vēlamo ēdienu veidu, atrašanās vietu un cenu. Kad esat atradis dažas vietas, kas atbilst jūsu vajadzībām un budžetam, varat izbaudīt atsauksmes, atmosfēru un izvēlņu iespējas. Saimnieka izvēle neatšķiras no restorāna izvēles: būs daži darītāji, kas sašaurinās jūsu sarakstu, un tad informācija, kas palīdzēs jums atrast vispiemērotāko variantu jūsu vajadzībām.

Šajā rakstā mēs apskatīsim četras dažādas mitināšanas iespējas – Shared Hosting, VPS (Virtual Private Server), Dedicated Hosting un Managed WordPress Hosting. Mēs apskatīsim, kādi tie ir, kāpēc viņi atšķiras viens no otra, cik viņi maksā, plusus un mīnusus, kad izvēlēties katru no tiem, un – iespējams, pats galvenais – kad ne!

WordPress mitināšanas veidi (sadaļu saites):

 • Dalīts hostings
 • VPS hostings
 • Dedicated Hosting
 • Pārvaldītā WordPress mitināšana

Dalīts hostings

Analoģija: Dalīts mitināšana ir mitināšanas biznesa McDonald’s. Šis produkts nav šausmīgs (mums visiem šad un tad ir burgers), taču tas nav piemērots ikvienai situācijai – drīzāk lēta ātra labošana bez zvaniem vai svilpieniem.

Uzgriežņi un bultskrūves

Dalītā mitināšana balstās uz pieņēmumu, ka mazām vietnēm ir nepieciešami maz resursu. Koplietotajā serverī ir simtiem, ja pat ne tūkstošiem lietotāju, katram ir vairākas dažādas vietnes. Rezultāts ir lēts produkts, kas nav ļoti jaudīgs un bieži ievieš visa veida problēmas, kas saistītas ar pārapdzīvotību.

Cena

Balstoties uz četriem labi pazīstamiem hostinga uzņēmumiem, kurus esam izvēlējušies, lai vislabāk pārstāvētu šāda veida mitināšanu (uzskaitīti zemāk), kvalitatīva dalīta hostinga plāna vidējās izmaksas ir aptuveni no USD 5 līdz USD 12 mēnesī, kas neietver sākotnējos darījumus. uzņēmumi var piedāvāt (vairāk par to vēlāk).

DreamHost piedāvā lētāko plānu – apmēram USD 2,59 mēnesī ar ilgtermiņa saistībām vai USD 4,95 mēnesī, ja maksājat mēnesī.

Dienas beigās ~ 10 USD mēnesī parasti jums vajadzētu iegādāties kvalitatīvu dalīta hostinga pakalpojumu.

Labais

Lielākā dalītā hostinga priekšrocība, salīdzinot ar jebkuru citu veidu, ir fakts, ka tā ir lēts. Tam daudz vairāk nav jāvelta, bet cena vien attaisno dalīta mitināšanas izmantošanu daudzās situācijās.

Sliktais

Visas problēmas, kas saistītas ar dalītu mitināšanu, rodas tāpēc, ka jūs kopīgojat to pašu vidi ar simtiem citu lietotāju un tūkstošiem citu vietņu. Tas var izraisīt četras galvenās problēmas:

 • Vietnes, kas nav jūsu vietnes, serverī var izmantot nesamērīgu resursu daudzumu, atstājot mazāk jūsu vietnēm un tādējādi liekot tām palēnināties vai apstāties.
 • Drošības problēmas vienā kontā var rasties jūsu rokās. Jūs varat aizsargāt savu vietni ar visām jūsu rīcībā esošajām izdomātajām tehnoloģijām, taču problēma servera līmenī joprojām var jūs ietekmēt. Labiem dalītajiem saimniekiem jāizmanto izolācija, lai to novērstu, bet ne visi to dara.
 • Uptime un uzticamība var būt galvenā problēma koplietotajā vidē. Tā kā citas vietnes var saturēt resursus vai izraisīt drošības problēmas, jūs ne tikai esat pakļauts riskam, bet arī vienkārši nevarat pateikt, kad var rasties problēma..
 • Vides koplietošana nozīmē, ka nevienam nav reālas iespējas kontrolēt savu serveru specifiku, kā rezultātā tiek uzstādīta vienāda izmērā. Tas ir labi mazām vietnēm, bet, tā kā jūs augt, jums būs nepieciešama papildu informācija.

Ir arī citi jautājumi, taču vairums no tiem izriet no viena no tiem – un visiem tiem ir sakars ar kopīgo vidi.

Sākotnējās atlaides

Esiet piesardzīgs par koplietojamo mitināšanu. Daudzi mitinātāji piedāvā sākotnējo atlaidi, kas ir derīga līdz jūsu pirmajai atjaunošanai. Piemēram, Bluehost piedāvā jaunu plānu par USD 2,75, nevis par cenu 7,99 USD.

Tomēr šim darījumam ir divi lieli brīdinājumi:

 1. Lai iegūtu viszemākās cenas, parasti jāapņemas ilgtermiņā (~ divus līdz trīs gadus). Ja jūs apņematies tikai vienu gadu, darījums nebūs tik jauks.
 2. Šīs cenas attiecas tikai uz jūsu pirmo norēķinu ciklu – pēc tam jums būs jāmaksā parastā cena.

Lielākā daļa mitinātāju ļauj jums maksāt par trim gadiem avansā, kas ļauj jums fiksēt atlaidi vismaz uz trim gadiem. Tas tomēr nozīmē augstākas sākotnējās izmaksas.

Kad izvēlēties koplietojamo hostingu

Ja tavs budžets tas vienkārši neattiecas uz VPS vai pārvaldīta WordPress mitināšanas līmeni (skat. tālāk), tad dalītā mitināšana patiešām ir vienīgā iespēja. Šim mitināšanas veidam ir daudz vairāk dīkstāves un neuzticamības, taču tas nenozīmē, ka jūsu vietne būs bezsaistē vairākas nedēļas katru nedēļu.

Es mēdzu mitināt savas vietnes vietnē Bluehost, un, lai arī veiktspēja nebija izcila, manas vietnes tika izveidotas 99% laika, un ar to bija pietiekami, lai manu biznesu sāktu izmantot.

Dīkstāve var bieži maksā jums ievērojamu biznesu. Ja jums ir mazs budžets, negaidiet, kamēr jūs varat atļauties VPS, iegūstiet kopīgu kontu tagad un mainieties, kad varat atļauties.

Ja jums ir maz trafika un samērā nesvarīgas vietnes, dalīta mitināšana ir lielisks un lēts veids, kā turēt tās tiešsaistē. Personīgie emuāri, klientu testa vietnes, arhivētie projekti un pārbaudāmie projekti ir lieliski piemēroti koplietotajai videi.

Koplietojamais mitināšana ir piemērots arī jaunpienācējiem, kuriem nav nepieciešams daudz veiktspējas. Uzsākot savu biznesu, ir liela iespēja, ka neviens neskatīs jūsu vietni pirmajā mēnesī, un nākamajos mēnešos lēnām veidosit savu datplūsmu. Jūs varat sākt darbu pie kopīga resursdatora, lai ietaupītu naudu, un mainīt, kad jūsu vietni sāk apmeklēt vairāk cilvēku.

Ja jūs vēl neesat iepazinies ar tīmekļa pasauli un jūsu vietne nav kritiska misijai, es iesaku izvēlēties lētāko plānu, kuru varat atrast, tikai lai iemācītos kaut ko jaunu. Tā ir lieliska pieredze un izpēte nākamajiem laikiem, kad jums, iespējams, būs jāpieņem lēmums starp VPS plānu no 50 USD līdz 100 USD.

Kad palikt prom no koplietotā mitināšanas

Koplietojamais mitināšana nav lielisks, ja runājam par uzticamību, resursiem un drošību. Ja jums ir kritiski svarīga vietne un jūs varat atļauties augstāku hostinga līmeni, jums vajadzētu izvairīties no dalīta mitināšanas.

Zināt, kad neizvēlēties dalītu hostingu, ir vienkārši: ja uz jums neattiecas neviens no sadaļas “Kad izvēlēties dalītu hostingu” punktiem, jums vajadzētu palikt prom.

Ja jūs izmantojat e-komercijas vietni, es iesaku izmantot get-go vidi, kas nav kopīgota. Ja kāds nevar apskatīt jūsu emuāru, jūs esat pazaudējis apmeklētāju. Ja kāds nevar nokļūt pie kāda no jūsu produktiem, iespējams, esat zaudējis pārdošanu.

Ziniet, par ko jūs maksājat

Kā kādam, kurš ir bijis abās konkurences pusēs (kā saimnieka lietotājs un vadībā saimniekdatorā), mans labākais padoms ir zināt, par ko jūs maksājat.

Ja hostingam tērējat tikai no 5 līdz 10 USD mēnesī, negaidiet brīnumus. Visi labi zināmie kopīgotie resursi (par kuriem mēs apskatīsim turpmāk) ir labsirdīgi uzņēmumi. Viņi nav ārā, lai jūs iegūtu; viņi mērķtiecīgi neņems resursus no jūsu vietnes.

Viņi ir godīgi uzņēmumi, kas pārdod lētu produktu. Produktam ir raksturīga kļūda, taču tas tūkstošiem klientu piedāvā iespēju pienācīgi atrasties tīmeklī.

Kopīgi saimnieki

Nevienā īpašā secībā šeit ir četri pakalpojumu sniedzēji, kuriem var uzticēties, lai sniegtu jums stabilus pakalpojumus, ciktāl tas attiecas uz dalītu mitināšanu:

 • Vietne
 • InMotion hostings
 • DreamHost
 • Bluehost

VPS hostings

Analoģija: Mūsu restorānu tematiskajā analoģijā VPS hostings ir siera kūku fabrika. Tas noteikti neatbilst Michelin zvaigznēm, bet ir lielisks restorāns, un neatkarīgi no jūsu gaumes izvēlnē atradīsit kaut ko tādu, kas jums patīk. Jūs, visticamāk, paliksit apmierināts – pat ja jūs to neizmantojat, lai izklaidētu savu prestižāko klientu.

Uzgriežņi un bultskrūves

VPS (dažreiz to dēvē arī par mākoņa mitināšanu) ir līdzīgs dalītajai mitināšanai, taču tajā tiek izmantota spēcīgāka tehnoloģija, lai atdalītu lietotājus tajā pašā mašīnā. Salīdzinājumā ar koplietojamu serveri, kurā jums var būt tūkstošiem kaimiņu, VPS sistēmām parasti ir pieci līdz 20.

Mazāks skaits jau norāda uz mazāku sliktā kaimiņa efekta risku, taču vissvarīgākais ir šie lietotāji ir nodalīti. VPS sistēmās tiek izmantots hipervizors, kas pārrauga pilnīgu virtuālo sistēmu katram lietotājam.

Vienkārši sakot, tas nozīmē, ka viens lietotājs nevar izmantot cita resursus. Piemēram, mašīna ar 16 GB operatīvo atmiņu un astoņi lietotāji katram lietotājam piešķirs 2 GB. Tātad, ja kādam no šiem lietotājiem tiek pārsniegts 2 GB piešķīrums, viņu vietne var sabrukt, taču citas vietnes tajā pašā mašīnā netiks ietekmētas..

Cena

Cenu zīmes VPS mitināšanā ir ļoti atšķirīgas. Mēs esam apskatījuši lētākos iepakojumus no sešiem uzņēmumiem (uzskaitīti zemāk), un cenas svārstās no USD 5 līdz USD 10 līdz USD 80.

Pienācīgai zemas pakāpes VPS vajadzētu darboties aptuveni no USD 20 līdz USD 30. Līmenis no 50 USD līdz 100 USD var ērti palaist lielāko daļu vietņu, taču, ja jums nepieciešama papildu informācija, ir VPS plāni, kas sasniedz tūkstošus.

Par ko jūs maksājat

Izmantojot VPS sistēmas, jūs maksājat par trim galvenajām lietām:

 • VPS tehnoloģija, kas nodrošina atdalīšanu, mērogojamību un aizsardzību.
 • Resursi, piemēram, atmiņa, cietā diska izmantošana un joslas platums.
 • “Piemaksa”, jo VPS serveri simtiem vietā satur tikai dažus lietotājus – padarot to grūtāk finansiāli uzturēt.

Otrais elements ir vissvarīgākais, jo jums jāzina par vietnes resursu izmantošanu. Ja jums ir vietne, kas ģenerē 4TB joslas platuma, jūs nevarēsit izmantot DigitalOcean 5 ASV dolāru plānu, jo tajā ir iekļauts tikai 1TB joslas platums..

Labais

Visas pozitīvās VPS mitināšanas puses ir saistītas ar “V”: virtuālo. Tas ļauj labāku atdalīšanu, mērogošanu un drošību. Iesim cauri dažiem no augšpuses.

 • Virtuālie gadījumi saņem atsevišķus resursu ierobežojumus, novēršot nenoteiktību un ļaujot labāk plānot.
 • Ļaundabīgais kods, ar kura palīdzību ar hipervizora palīdzību tiek inficēti vairāki virtuālie gadījumi, nav nedzirdēts, taču tas ir ārkārtīgi reti. Jūs varat būt pārliecināti, ka cita konta drošības problēmas neietekmēs jūsu pašu.
 • Tā kā resursi tiek piešķirti, nevis apvienoti, VPS sistēmas var viegli mērogot, padarot tās ideālas dinamiski augošām vietnēm.
 • Virtuāls eksemplārs ir autonoms programmatūras slānis, kas ietver operētājsistēmu un visus pārējos jums nepieciešamos bitus un gabalus. No elastības viedokļa tas aptuveni atbilst tam, ka jums ir savs speciālais serveris, tādējādi ļaujot labāk kontrolēt savu vidi.

Sliktais

VPS sistēmām nav reālu negatīvu. Jebkādas negatīvās puses ir jānovērtē, salīdzinot ar jūsu vietnes mērķi. Mēs apskatīsim dažus no šiem jautājumiem, bet paturiet prātā šīs izmaiņas no viena projekta uz otru.

 • Ja jums ir augsti specializēta vietne, kurā, iespējams, vēlēsities kontrolēt aparatūras līmeni, veltīta mitināšana, iespējams, ir jūsu aleja vairāk. VPS sistēmas ir elastīgas, bet ne tik bezgalīgi.
 • Ja jums vienkārši nepieciešama ātra vietne vietnes atlicināšanai, VPS sistēmas var būt nedaudz dārgas un nevajadzīgas
 • Ja jums ir WordPress vietne, jums kā alternatīva vajadzētu izpētīt pārvaldīto WordPress mitināšanu. VPS ir elastīgāks, taču pārvaldītā WordPress mitināšanas ļoti noregulētā rakstura dēļ tas parasti pārspēj VPS ar ātrumu un drošību.

Kad izvēlēties VPS mitināšanu

Nevajadzētu būt pārāk grūti izlemt, vai VPS ir domāts jums, jo jūs to varat sasniegt, izmantojot novēršanu. Šeit ir daži jautājumi, ko sev uzdot:

Vai mans projekts ir mazsvarīgs, vai tas ir pārbaudījums vai ar ierobežotu budžetu? Citiem vārdiem sakot, vai tam ir kāds no īpašumiem, kas to kvalificētu koplietotam kontam? Ja atbilde ir nē, nākamais, kas jāizslēdz, ir speciāla mitināšana.

Vairāk par VPS vs dalīto mitināšanu

Vai manam projektam ir nepieciešama īpaši sakārtota vide, kur es obligāti Vai visi sysadmin darbojas, piemēram, pārliecinieties, vai OS ir atjaunināta, un instalējiet visas paketes, kas man varētu būt vajadzīgas? Turklāt, vai man ir nepieciešamās zināšanas, lai pats pārvaldītu serveri?

Ja atbilde nav uz vienu no šiem, tad mēs esam izslēguši speciālu mitināšanu. Iesaku padomāt divreiz, ja atbilde ir apstiprinoša. Ja vien jums nav nopietnas kompetences servera pārvaldībā, jūs izveidosit slikti noregulēta vide – iepriekš iestatīts VPS būtu daudz labāks.

Tagad mums atliek pārvaldīta WordPress mitināšana. Pirmkārt: vai jūsu vietne ir WordPress balstīta? Ja tā nav, VPS ir izvēle jums. Ja tā ir, apskatiet zemāk esošās pārvaldītās WordPress mitināšanas plusus un mīnusus un izlemiet pats.

Mana nostāja ir šāda: ja man ir WordPress vietne, es gandrīz vienmēr izvēlos pārvaldītu WordPress mitināšanu – it īpaši, ja es plānoju no tā nopelnīt. Pretējā gadījumā es varētu ievietot dažas WordPress vietnes VPS, lai ietaupītu naudu.

Kad palikt prom no VPS mitināšanas

Nav tāda scenārija, kurā es ieteiktu jums atrasties prom no VPS mitināšanas – VPS sistēmu mērogs ir ļoti labs, tāpēc, pat ja jūsu vietne saņem miljoniem skatījumu, jūs varat atrast piemērotu plānu. Visām vietnēm, izņemot vislielāko trafiku (domā The New York Times utt.), Vai uzņēmumiem ar ļoti specifiskām vajadzībām (domājiet, ka lielas bankas utt.), VPS plāni ir piemērota izvēle.

Izmantojot VPS, jautājums nav: “Vai man vajadzētu palikt prom?”, Bet drīzāk: “Vai kaut kas cits būtu vēl labāks?” Kopumā, izmantojot VPS, jūs patiešām nevarat noiet daudz nepareizi – un, atrodoties šaubos, tas parasti ir diezgan labs rezerves variants (ja vien jūs zināt, ko jūs ar to darāt).

VPS saimnieki

VPS plānus piedāvā gandrīz visi mitināšanas uzņēmumi, taču, runājot par VPS serveriem, pakalpojumu kvalitātes atšķirības ir lielākas. Zemāk ir seši uzņēmumi, kas ir labi pazīstami šajā biznesā un kuriem var uzticēties, lai sniegtu pieņemamus pakalpojumus:

 • Mediju templis
 • DigitalOcean
 • Vietne
 • DreamHost
 • Bluehost
 • Linode

Dedicated Hosting

Analoģija: Dedicated hostings ir atteikšanās izvēlēties restorānu par labu ēdiena gatavošanai mājās. Pēc tam, kad pats esat uzbūvējis virtuvi. Lai to paveiktu, ir vajadzīgas augsta līmeņa zināšanas, taču jūs varat pielāgot savu vidi un produktu savām vajadzībām.

Uzgriežņi un bultskrūves

Pērkot speciālu mitināšanu, jūs iegādājaties aparatūras gabalu un vietu šīs aparatūras glabāšanai, iekļaujot minimālu uzturēšanu. Kad aparatūra būs uzstādīta, jums būs jārūpējas par visu, sākot no instalēšanas un darbības līdz Web servera programmatūras iestatīšanai (Nginx, Apache un visu to, kas ar to saistīts).

Hostinga uzņēmums jums nomainīs kopētos komponentus (tam vajadzētu būt retam gadījumam), taču jums viss pārējais būs jāuztur pats no attāluma.

Cena

Mēs salīdzinājām piecu plaši pazīstamu hostinga uzņēmumu lētākos plānus (zemāk), un lētākā sākuma cena parasti ir aptuveni 100 USD. Lētākais variants ir Hetzner’s ar cenu ~ 50 USD (precīzi sakot, 46,41 euro!), Kas, kā jūs varat iedomāties, nedod jums daudz resursu.

Zemākā cena, ko mēs ieteiktu, ir ap USD 100 atzīmi – ar vidējā līmeņa risinājumiem cenām sasniedzot USD 500, bet augstākās klases mašīnām – tūkstošiem..

Labais

Dedicētiem serveriem ir divas milzīgas priekšrocības: jūs esat vienīgais iegādātās mašīnas lietotājs, un parasti jūs iegūstat daudz lielāku joslas platumu..

Būdams vienīgais konts uz servera, jūs varat pilnībā noliegt slikto kaimiņu efektus. Faktiski jūs varat atteikties no dažiem programmatūras līdzīgiem kompleksajiem nodrošinātājiem un hipervizoriem (kas pārrauga vairākas VPS sistēmas mašīnā).

Jūs varat precīzi noregulēt visu vidi pēc savas patikas – sākot ar aparatūru un beidzot ar serveri -, un jums ir ļaunprātīgas programmatūras skenēšana un citas aizsardzības, kas pielāgotas tieši jūsu vajadzībām.

Specializēta mitināšana ir īpaši noderīga, ja jums nepieciešami pielāgoti uzraudzības rīki vai ļoti specializēts izvietošanas process – kuru varat iestatīt tieši pēc nepieciešamības.

Sliktais

Lielākais veltīto serveru mīnuss ir tas, ka jums viss jādara pats. Jums vai nu jābūt ievērojamai kompetencei, vai arī uzticamam sysadminam (viņiem būs pilnīga pieeja visam), kas palielinās jūsu izmaksas.

Citi mitināšanas veidi rūpējas par daudziem pārvaldības uzdevumiem jūsu labā – piemēram, pārliecinieties, ka viss ir atjaunināts, uzliekiet drošības ielāpus, dodot iespēju pārslēgt PHP versijas no lietotāja interfeisa, regulāri skenēt utt..

Vairumā gadījumu jūs saņemsit precīzi neviena no šiem pakalpojumiem ar jūsu speciālo serveri. Tur ir daži pārvaldīti īpaši risinājumi, taču jums būs jāuzņem nopietna nauda.

Vēl viens mīnuss ir tas, ka, ja rodas aparatūras kļūme, problēmas risināšana, iespējams, prasīs ilgāku laiku. VPS sistēmas var pat nepamanīt pārpildītu operatīvo atmiņu – sistēma var izplatīt slodzi. Izmantojot speciālus serverus, kādam ir jāieiet un fiziski jānomaina modulis datorā.

Kad izvēlēties specializēto mitināšanu

Specializētā mitināšana nav tas, kas daudziem cilvēkiem vajadzīgs. Lielākā daļa projektu – pat lieli – darbosies bez aizķeršanās pie laba VPS risinājuma.

Ja tomēr jums ir milzīga vietne un tai ir īpašas prasības, kurām nepieciešami pilna laika sysadmin talanti, ir pienācis laiks padomāt par speciālu mitināšanu.

Tas ir noderīgi arī lielām vietnēm, kuru priekšpusē un aizmugurē izmanto dažādus serverus un varbūt pat to multividi, jo tas ļauj jums izveidot liekas sistēmas, kas darbojas neatkarīgi.

Kad palikt prom no īpašā hostinga

Ja jums nav zināšanu, kā no sākuma iestatīt mitināšanas vidi, vai arī jums nav naudas, lai noalgotu labu administratoru, jums vajadzētu izvairīties no speciāla mitināšanas.

Vide, kas 90% ir piemērota jūsu vietnei, joprojām ir daudz labāks nekā puscepts risinājums, kas tiek turēts kopā ar kanāla lenti.

Daudzi vietņu īpašnieki vēlas izdomātas lietas, piemēram, slodzes līdzsvarošanu vai speciālu mitināšanu, jo tā ir vismodernākā tehnoloģija, un viņiem šķiet, ka viņu vietne ir pelnījusi labāko no labākajiem, taču tā ir kļūdaina domāšana.

Lielākā daļa vietņu īpašnieku nezina, ko nozīmē “liels”, kad runa ir par mitināšanu. Vietne, kas nopelna miljonu dolāru gadā un kuru mēnesī apskata 10 miljoni cilvēku, nebūt nav liela, ja runa ir par nepieciešamajiem resursiem. Ja tas ir efektīvi kodēts, tas var viegli darboties, izmantojot VPS 250 USD mēnesī.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu VPS vs speciālo mitināšanas ziņu.

Veltīti saimnieki

Daudzi uzņēmumi papildus kopīgajiem un VPS plāniem piedāvā arī speciālu mitināšanu. Šeit ir četras, kuras, iespējams, ir vairāk pazīstamas ar īpašu hostingu:

 • Liquid Web
 • Hivelocity
 • OVH
 • Hetzners

Pārvaldītā WordPress mitināšana

Analoģija: Pārvaldīta WordPress mitināšana būtu ēdināšanas pakalpojums kāzās. Atšķirībā no restorāna pakalpojuma, tas pielāgo pieredzi jums, taču tas tomēr uzliek dažus ierobežojumus.

Uzgriežņi un bultskrūves

Pārvaldītā WordPress mitināšana ir īpašs mitināšanas veids, kas piedāvā virkni pakalpojumu, kas saistīti ar WordPress. Serveri var koplietot vai VPS, taču tam nevajadzētu būt nozīmei, jo resursdatoram ir jābūt ļoti prasmīgam pakalpojuma uzturēšanai.

Tā kā pakalpojumu sniedzējam ir jāatbalsta tikai viena lietojumprogramma – WordPress, viņu darbs ir daudz vienkāršāks. Viņi var iestatīt visu savu vidi – no aparatūras līdz programmatūrai -, lai palielinātu ātrumu, mazinātu drošības problēmas un sniegtu jums jaudīgas un noderīgas funkcijas.

Cena

Lētākais četru lielāko patiesi speciālistu uzņēmumu, kas piedāvā augstas kvalitātes pārvaldītu WordPress mitināšanu (uzskaitīts zemāk), plāns ir ar Spararatu * – 15 USD vērtībā – tas dod iespēju veikt tikai 5000 apmeklējumus mēnesī – tas nozīmē, ka tas tiešām ir piemērots tikai ļoti mazām vietnēm.

Zemākais izmantojamais līmenis ar speciālista vadītu WordPress resursdatoru (lai tas atbilstu lielākajai daļai vietņu) pulksteņi aptuveni USD 27 līmenī.

Ja nopietni domājat par WordPress mitināšanas vajadzībām un jūsu vietne mēnesī ir apmēram 100 000 vai vairāk apmeklētāju, jums būs jāmaksā vairāk nekā aptuveni 100 USD mēnesī. (Piezīme: Pārvaldītā WordPress mitināšana var viegli iztērēt burtiski tūkstošiem dolāru mēnesī, ja vietnēm ir nepieciešams daudz servera resursu – domājiet par vietnēm ar miljoniem apmeklētāju mēnesī.)

(* Saimnieki mēdza rīkot šo pašu vietni.)

Labais

Pārvaldītajā WordPress mitināšanā ir daudz, kas patīk. Lielākā daļa ieguvumu rodas no tā, ka ir jāatbalsta tikai WordPress, ļaujot speciālistu resursiem patiešām pielāgot savas sistēmas un pavadīt laiku, lai izstrādātu ērtas pārvaldības funkcijas. Rezultātā vajadzētu izveidot vietni, kas darbojas ievērojami ātrāk un izmanto mazāk resursu.

Saimnieki parasti pilnvaro jaunāko WordPress versiju, kas nozīmē, ka jūs vienmēr būsit atjaunināts un drošāks par kaitējumu. Viņi var arī neļaut dažus spraudņus, par kuriem zināms, ka tie rada problēmas vai kuros ir drošības ievainojamības.

Kešatmiņā saglabāts labs piemērs tam, kā pārvaldītā WordPress mitināšana var uzlabot jūsu vietni. Dažiem resursdatoriem servera līmenī ir sava precīzi noregulēta kešatmiņas saglabāšanas sistēma, kas katru reizi pārspēj spraudņus, piemēram, W3 kopējo kešatmiņu. Patiesībā jums bieži vien tiek aizliegts pat izmantot šādus regulārus kešatmiņas spraudņus, jo tie bieži ir pretrunā ar resursdatora pašu, efektīvākām iekšējām sistēmām..

Pārvaldītajam WP mitināšanai arī parasti ir daudz labāks atbalsts ar WordPress saistītām problēmām nekā vispārējam VPS vai dalītajiem resursdatoriem – tas nav pārsteidzoši. Viņi nodarbojas tikai ar WordPress – kaut kas uzreiz redzams, kad jūs runājat ar kādu no viņu tehniķiem.

Sliktais

Lielākais mīnuss ir elastības zaudēšana un augstāka cenu zīme, salīdzinot ar VPS serveriem. Tās pašas funkcijas, kas jūsu vietni padara drošāku (WordPress versiju pilnvarošana, spraudņu aizliegšana utt.) Dažām vietnēm dažreiz var būt arī nedaudz ierobežojošas.

Turklāt, izmantojot WordPress speciālistu mitināšanu, jūs patiešām aprobežojaties tikai ar WordPress. Jūs nevarat ātri uzrunāt, teiksim, Joomla vai Drupal vietni, lai redzētu, kā tā darbojas, vai izveidot vietni, kas satur tikai HTML (lai gan daži saimnieki to tehniski var atļaut).

Kad izvēlēties pārvaldīto WordPress mitināšanu

Pārvaldīta WordPress mitināšana gandrīz vienmēr ir labākais risinājums WordPress vietnēm. Šeit ir dažas lietas, kas jāņem vērā, izlemjot, vai to izmantot.

Pirmkārt, vai tā ir svarīga vietne? Ja tā nav, iespējams, nav iemesla tērēt visu šo naudu mitināšanai. Ja, teiksim, tas ir tikai personīgs emuārs, tad nav lielas atšķirības starp ielādi 2,8 sekundēs VPS vai 1,9 sekundēs pārvaldītajā WP mitināšanā..

Vietņu skaitam, kuru varat instalēt kontā, parasti ir vājā vieta – bieži vien faktiski ir tikai viena vietne – tāpēc esiet piesardzīgs, lai šāda veida mitināšanu lietotu tikai tad, ja vietne to patiešām attaisno.

Izņemot to, ja jums ir liela un / vai svarīga vietne un jums jāpārliecinās, ka tā darbojas pēc iespējas vienmērīgāk un uzticamāk, dodieties uz pārvaldīto WordPress mitināšanu (ja vien varat dzīvot ar nelieliem ierobežojumiem, ko tā uzliek)..

Kad uzturēties prom no pārvaldītā WordPress mitināšanas

Atkal nav daudz, no kā palikt prom. WordPress vietnēm pārvaldīta WordPress mitināšana gandrīz vienmēr ir labāk piemērota – lai gan, ja jums nav naudas vai ja jums ir nepieciešams atlicināt virkni vietņu vienā vietā, parasts VPS mitināšana var jums kalpot labāk.

Pārvaldītie WordPress saimnieki

Pašlaik tirgū nav pārāk daudz patiešām labi pārvaldītu WordPress mitināšanas risinājumu. Šeit ir apmēram pieci pazīstamākie saimnieki:

 • WP dzinējs
 • Spararats
 • Kinsta
 • Peidža
 • Panteons *

(* Atšķirībā no pārējiem četriem uzskaitītajiem, Panteons faktiski nespecializējas tikai ar WordPress darbināmu vietņu mitināšanā – tās mitina arī vietnes, kuras darbina Drupal.)

Secinājums

Tāpat kā nav neviena restorāna, kas patiktu visiem, arī vietnei nav maģiska visiem piemērota risinājuma – nepieciešamais mitināšanas veids ir ļoti atkarīgs no jūsu mērķiem un jūsu projekta prasībām..

Nosveriet projekta nozīmi, tā paredzēto resursu izmantošanu un to, cik niecīgas ir jūsu finanses, un izlasiet visu hostinga veidu plusus un mīnusus, lai pieņemtu apzinātu lēmumu..

Ir vērts atcerēties arī to, ka ir diezgan viegli nomainīt resursdatorus – un daudzi no galvenajiem WordPress resursdatoriem faktiski piedāvā bezmaksas migrāciju – lai jūs vienmēr varētu izmēģināt vienu un mainīt savas domas vēlāk, ja lietas neizdodas, kā plānots.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me