18 emuāru satura veidi, kas palīdz palielināt jūsu vietnes trafiku

WordPress piedāvājumi


Ja vēlaties palielināt savas vietnes auditoriju, ir vairākas iespējas, kā to sasniegt, nevis vienkārši turpināt publicēt tos pašus vecos emuāru rakstus viens pēc otra. Patiešām, ierobežojot sevi tikai ar viena veida saturu, jūs varētu izlaist dažādus jaunus un interesantus sava biznesa izaugsmes veidus..

Ir dažādi dažādi satura veidi, kurus varat izmantot, lai palielinātu vietnes trafiku. Šie ir tikai daži no iemesliem, kāpēc jūs varētu vēlēties apsvērt jaunu iespēju izmēģināšanu:

 • Palielināta apmeklētāju iesaistīšanās – Dažādi cilvēki dod priekšroku dažāda veida saturam. Ēdināšana jebkurai gaumei palielina jūsu iespējas pārvērst apmeklētājus par faniem un pastāvīgajiem.
 • Papildu trafika avoti – Sava satura izplatīšana plašā mediju klāstā ļauj atrast jūs, izmantojot papildu kanālus, piemēram, YouTube, iTunes un citus avotus ar intensīvu satiksmi..
 • Uzlabota SEO – Uzmini, Google mīl kvalitatīvu saturu. Parādot viņiem, ka jūsu vietne piedāvā vairāk, nekā rakstot, ir pozitīvs signāls meklēšanas gigantam.

Ja vēlaties attīstīt savu biznesu, varbūt ir pienācis laiks mēģināt nedaudz sajaukt lietas. Zemāk es esmu izveidojis sarakstu ar vairāk nekā 18 dažādiem satura veidiem, lai jūsu vietnei pievienotu vairāk dažādības un palīdzētu atvērt šos papildu trafika kanālus..

Skatiet, kas ir piemērots jūsu zīmolam un kas jums der. Tomēr esiet atvērts un esiet gatavs dažiem eksperimentiem!

1. Padoms un apmācība

Ziņa “How-To X” satura klasikā ir pamatota iemesla dēļ. Viena no galvenajām cilvēku motivācijām izmantot internetu ir viņu problēmu risinājumu meklēšana. Ja varat piedāvāt šādu risinājumu, tā ir zelta satura iespēja.

Kā to izdarīt pareizi

Kā pirmais solis jums ir jāveic identificējiet problēmu, kas rodas jūsu auditorijai. Optimālā gadījumā tas ir kaut kas kopīgs jūsu nozarē un ar to cīnās daudzi cilvēki. Jo vairāk cilvēku jūs varat palīdzēt, jo labāk.

Kad esat atradis problēmu, piedāvājiet soli pa solim, kā to atrisināt. Esiet pēc iespējas rūpīgāks un sniedziet skaidrus soļus. Jo pilnīgāks ir jūsu risinājums, jo vairāk vērts to dalīties. Iepazīstieties ar Blog Tyrant 9000 vārdu lielo galīgo rokasgrāmatu par to, kā sākt emuāru.

Bonusa padoms

 • Ja iespējams, papildiniet rokasgrāmatu ar attēliem, video, grafikām un dažādiem citiem vizuālo mediju veidiem.

2. Podcast apraides

Podcasting ir viss dusmas šajās dienās. Lieli vārdi blogosfērā, piemēram, Tims Feriss, tagad lielāko daļu sava satura nodrošina kā audio, nevis tekstu.

Ne jau tāpēc, ka tā ir iedoma – Podcast epizodes ir patiešām lieliskas, ciktāl tas attiecas uz satura vērtību. Podcast apraides ir samērā viegli ražojamas, un tehnoloģija ir viegli pieejama. Tas ir arī ļoti personisks informācijas nodošanas veids, kas veido ciešāku saikni ar jūsu auditoriju. Turklāt cilvēkiem patīk klausīties šos materiālus visur, kur viņi dodas, sākot ar sporta zāli un beidzot ar mājām.

Kā to izdarīt pareizi

Sākumā jums nav nepieciešams pārāk daudz. Pienācīgs mikrofons un ierakstīšanas programmatūra (piemēram, Audacity) ļaus jums nokļūt pirmajā kuprī.

Protams, tam ir ne tikai kas cits. Lai patiesi iedziļinātos tajā, Pat Flinnas ceļvedis par to, kā sākt Podcast apraidi, joprojām ir viens no labākajiem un pilnīgākajiem resursiem.

Turklāt, ja jūs varētu plānot Podcast apraides iesniegšanu iTunes, jums vajadzētu iepazīties ar iTunes iesniegšanas vadlīnijām..

Visbeidzot, neļaujiet aplādei stāvēt vienai. Par to savā vietnē izveidojiet slampāt. Informējiet cilvēkus par jaunām epizodēm un uzaiciniet uz diskusiju.

Bonusa padoms

 • Varat izmantot SoundCloud automātiskās iegultnes, lai ērti publicētu epizodes savā WordPress emuārā.
 • Apsveriet iespēju pievienot visu epizožu vai to galveno tēmu atšifrējumu, piemēram, Moz to dara ar savu Whiteboard Friday video sēriju. Tas arī dod jums pievienotās SEO vērtības!

3. Ziņas un kurators

Newsflash: viss saturs nav jāveido pats. Dažreiz var būt pietiekami, ja persona, kas svarīgu lietu apkopo vienuviet, visiem pārējiem. Būt interesantu un ievērības cienīgu ziņu centram savā nozarē ir tāls ceļš, lai nodibinātu uzticību un autoritāti.

Kā to izdarīt pareizi

Kvalitāte pirms kvantitātes ir noteikums. Lai sevi pozicionētu kā domu vadītāju savā jomā, pārliecinieties, ka dalāties tikai ar vērtīgām, īpaši noderīgām lietām. Formāts un tas, vai jūs katru dienu publicējat vai veicat atjauninājumu nedēļā, ir atkarīgs no jums, jūsu nišas un pieejamā satura.

Bonusa padoms

 • Viena vietne, kas sniedz izcili labus jaunumus, ir SearchEngine Journal. Tā ir lieliska vieta, kur iegūt jaunāko informāciju par SEO, tiešsaistes mārketingu, sociālajiem medijiem un daudz ko citu.

4. Infografika

Kā norāda nosaukums, infografika informāciju sniedz vizuāli. Viņi ir vieni no visefektīvākajiem emuāru satura veidiem. Mums kā cilvēkiem ir grūti vadīt viņus. Pārbaudiet šo interaktīvo infografiku, lai uzzinātu, kāpēc.

Kā to izdarīt pareizi

Infografika ir satriecošs līdzeklis, lai pārliecinošā veidā pārsūtītu datus, pētījumus, statistiku un visu citu skaitlisku informāciju. Tomēr, lai izveidotu satriecošu un dalāmu infografiku, ir jāpieliek pūles. Gan ietvertajai informācijai, gan piegādei jābūt visjaunākajai.

Tas nozīmē arī to, ka, ja vien pats nedomājat par Photoshop, jums būs nepieciešams grafiskais dizainers. Ja jums vēl nav viena, kas spārnos gaida, varat izmēģināt tādas vietnes kā Guru.com vai eLance. Tiem, kuriem ir budžets, ir vietne Visual.ly.

Bonusa padoms

 • Ja jums pašiem nav sava infografika izveide, neceriet izmisumā. Jūs joprojām varat gūt labumu no šāda veida satura, kopīgojot jau esošos. Google meklēšanas vaicājumam “[jūsu tēma] + infografika” vajadzētu ātri kaut ko parādīt. Daudzi no viņiem ir gatavi iegulšanai, un jums ir labi iet ar otro rindkopu.<

5. Sākotnējie pētījumi un dati

Kamēr mēs runājam par datu un statistikas tēmu, ja jūs varat pats veikt pētījumu un prezentēt to auditorijai, tas ir vēl labāk! Zelta tīrradņu rakšana, kas nevienam citam nav, ir pārliecināta autoritātes zīme.

Kā to izdarīt pareizi

Sliktā ziņa ir tā, ka patiesībā jums būs jāpieliek pūles, lai iegūtu noderīgus datus. Tomēr izmaksa ir pilnīgi tā vērta. Apskatiet CoSchedule secinājumus, analizējot miljonu virsrakstu. Tagad tas ir raksts, kuru vērts dalīties!

Nekautrējieties, ja jums trūkst šāda veida resursu. Viens veids, kā tuvināties šāda veida saturam, ir apkopot citu atklājumus. Iestādes uzturs to dara ļoti labi.

Ar to var arī pietikt, ja jūs sniedzat datus, kas iegūti no jūsu pieredzes. Piemēram, gadījumu izpēte (sk. Tālāk šajā sarakstā) arī uzskatāma par pētījumu. Kamēr jūs sniedzat konkrētus skaitļus un taustāmus rezultātus, tas ir vērts dalīties.

Bonusa padoms

 • Pētījumus var apvienot arī ar cita veida emuāru saturu šajā sarakstā. Piemēram, tādu pašu datu sniegšana infografikas formā ir efektīvs veids, kā padarīt to vēl efektīvāku.

6. Saraksti

Cilvēki mīl sarakstus gandrīz tikpat daudz, cik viņi mīl infografiku. Saraksti sola izmērāmu ieguldījumu atdevi un sniedz ļoti daudz informācijas viegli sagremojamā formā. Ir grūti nenoklikšķināt uz saraksta virsraksta – šis raksts ir pierādījums. Tāpēc šāda veida sludinājumi ir klasika satura tirgotāja rīklodziņā.

Kā to izdarīt pareizi

Sarakstu sarakstam ir vienkāršs formāts: iepazīstiniet ar problēmu, uzskaitiet savus risinājumus, piedāvājiet secinājumu. Tik tālu, labi. Tomēr, lai jūsu saraksta saturam būtu liela vērtība, mēģiniet to padarīt pēc iespējas detalizētāku. Izpētiet visas iespējamās iespējas. Vai man rūp jūsu “3 labi virsraksta formāti”? ES par to šaubos. Bet pagaidiet, ja jūs man apsolīsit “36 briesmīgus virsrakstus, kuriem jūs nevarat palīdzēt, bet noklikšķiniet”? Es klausos.

Tādā pašā veidā ne tikai uzskaitiet lietas bez komentāriem. Pārrunājiet un pamatojiet katru punktu, pat ja tas ir tikai īsi. Tas jūsu auditorijai sniegs papildu vērtību.

Bonusa padoms

 • Ja meklējat “X labāko sarakstu”, ieteicams izvēlēties pāra skaitli, piemēram, 10, 50 vai 100. Plašāku informāciju par “10 labāko efektu” varat izlasīt šeit.

7. Saite un rīku kolekcijas

Saites un rīku kolekcijas ir ļoti īpaša veida saraksta ziņas, kurām jāpievērš īpaša uzmanība. Ja tie tiek izdarīti pareizi, tie ir lielisks resurss, ar kuru citi labprāt dalīsies un izveidos saiti.

Kā to izdarīt pareizi

Uz saišu kolekcijām attiecas tie paši noteikumi kā uz sarakstiem kopumā; iedziļināties, labi tos strukturēt un katra konteksta konteksts. Pēdējais ne tikai parāda, ka jūs patiešām centāties, bet arī sniedz papildu vērtību meklētājprogrammām.

Bonusa padoms

 • Viens no maniem rakstiem, kas ir strādājis ļoti labi, ir 42 obligāti emuāru veidošanas rīki WordPress emuāru autoriem. Pārbaudiet to, lai darbā redzētu instrumentu kolekciju burvību.

8. Prezentācijas un slaidi

PowerPoint prezentācijas ir pārbaudīts un patiess veids, kā nodot informāciju auditorijai. Ir iemesls, kāpēc katrā biznesa sanāksmē jums ir jāpiedzīvo vismaz viens no tiem. Lai to padarītu parocīgu, ir tādi pakalpojumi kā Slideshare, kas palīdzēs jums ievietot šāda veida saturu savā emuārā.

Kā to izdarīt pareizi

Jūsu prezentācijas stils patiešām ir atkarīgs no jūsu auditorijas un tēmas. Tomēr jums vienmēr vajadzētu būt informatīvam un izklaidējošam. Nekas neizslēdz apmeklētājus vairāk kā garlaicība.

Kā piemēru var minēt šo lielisko Slideshare prezentāciju, ko veica Upworthy par to, kā viss notiek vīrusveidīgi. Noskatieties to, un tad nestāstiet man, ka nemācējāties tonnu, un arī ar šo slīdēšanas klāju dabūjāt ķiķināt šur un tur. Tas ir tas ceļš ejams.

Vēl viens no maniem iecienītākajiem piemēriem ir viena no manām iecienītākajām programmām Buffer veidotāju uzņēmuma kultūras manifests, kuru varat redzēt šeit. Tas ir vienkāršs, bet jaudīgs priekšmets, kas potenciāli var uzrunāt lielu auditorijas daļu.

Bonusa padoms

Šeit ir dažas saites ar padomiem, kā izveidot saistošu prezentāciju:

 • 8 padomi satriecošai Powerpoint prezentācijai, ko nodrošina Slideshare
 • Slideshare 52 prezentācijas padomi
 • 25 no labākajiem PowerPoint prezentācijas piemēriem, kas katram tirgotājam būtu jāredz Hubspot

9. Gadījumu izpēte

Gadījumu izpēte ir ideāls veids, kā parādīt savu pakalpojumu, produktu vai saturu un to, kā tas ir palīdzējis citiem. Tas ir galīgais pierādījums tam, ka jūsu piedāvātais patiesībā ir nopelns.

Kā to izdarīt pareizi

Šis emuāru saturs darbojas īpaši labi, ja jūsu padoms vai produkts ir ļāvis kādam sasniegt izcilus rezultātus. Piemēram, pirms kāda laika Backlinko publicēja satura stratēģijas gadījuma pētījumu: 36 282 lasītāji + 1000 e-pasta abonenti. Tagad kurš nevēlētos uzzināt, kā panākt šāda veida rezultātu?

Labu gadījuma pētījumu var pielīdzināt ārkārtīgi detalizētam un mērķtiecīgam “how-post”. Aprakstiet problēmu, tās iespējamo iznākumu un pēc tam sniedziet soli pa solim, kā tā tika sasniegta. Runājiet par ceļā apgūtajām atziņām, sniedziet slēdzienu un aicinājumu uz darbību auditorijai.

Bonusa padoms

 • Esiet patiesi dedzīgi un palīdziet citiem sasniegt vēlamos panākumus. Neuzņemieties vienkārši parādīt.
 • Izveidojiet sižetu, nevis vienkārši grabiniet faktus. Pīt tos stāstījumā, ar kuru citi var saistīties.

10. Video

Kā jūs jau pamanījāt, gan Twitter, gan Facebook kļūst arvien vizuālākas sociālās platformas. Ievietoto attēlu un videoklipu skaits stabili pieaug. Apvienojiet to ar faktu, ka YouTube ir otra lielākā meklētājprogramma un jums ir pārliecinošs iemesls iekļaut videoklipus savā satura stratēģijā.

Kā to izdarīt pareizi

Video ir brīnišķīgs veids, kā dalīties ar informāciju un paziņot savai vietnei, emuāram vai uzņēmumam ar ārpasauli. Ir viegli parādīt savu personību, vienlaikus pakļaujot viņiem informācijas pilnu informāciju. Šis ir viens no maniem iecienītākajiem pēdējo gadu piemēriem.

Tagad tāda profesionāla video izveidošana, kā iepriekš minētais, var maksāt daudz. Iesaistīts daudz pūļu un darbaspēka. Tomēr, ir veidi, kā lētākos veidos video. Mūsdienās lielākajā daļā mobilo tālruņu ir pienācīgas kameras, un tur ir bez maksas pieejama vai pieejamu video rediģēšanas programmatūra (piemēram, Camtasia.

Varat eksperimentēt ar dažāda veida video, piemēram, ekrāna pārraidi, sarunu galviņu (kur jūs vienkārši runājat kamerā) vai skaidrojošus videoklipus. Ņemiet vērā, ka viņiem nav jābūt ilgi. Faktiski, jo īsāks un precīzāks, jo labāk. Turklāt nav nepieciešams to mitināt savā vietnē. Ievietojiet savu videoklipu vietnē YouTube vai Vimeo, kas arī nosūtīs pozitīvu sociālo signālu Google.

Bonusa padoms

 • Publicējot videoklipus savā vietnē, norādiet kontekstu ar īsu emuāra ziņu vai iekļaujiet stenogrammu.

11. Atsauksmes

Grāmatu, produktu vai pakalpojumu pārskatīšana ir vēl viens veids, kā dalīties ar vērtīgu informāciju ar savu auditoriju. Pārrunājiet savus iecienītos sīkrīkus, grāmatas, kas jums ir iemācījušas visvairāk, un to, kā tie var dot labumu jūsu lasītājiem.

Kā to izdarīt pareizi

Jūs varat brīvi izvēlēties savas atsauksmes formātu. Tomēr vismaz jums vajadzētu sniegt ievadu, dalīties ar jums patīk un nepatīk un nobeigt ar to, vai jūs iesakāt visu, ko runājat citiem. Grāmatu recenziju gadījumā ir arī ieteicams apkopot to galvenos punktus. Aicinājums uz rīcību (“Pērciet to tūlīt Amazon”) ir kaut kas jāapsver, ieskaitot, ja tas atbilst jūsu stratēģijai.

Bonusa padoms

 • Pārskatu var papildināt ar videoklipu.
 • Ja izmantojat filiāļu programmu, atsauksmes var arī palīdzēt ienest skaidrā naudā ar saitēm ar pārdevējiem.

12. Mēmes

Vai nezināt, kas ir mēma? Nevis šeit to izskaidrojiet, bet arī ātri apskatiet šo Wikipedia lapu.

Daži cilvēki apgalvo, ka internets tika izveidots tikai tāpēc, lai radītu šāda veida saturu. Neatkarīgi no patiesības šajā paziņojumā taisnība ir tā, ka mēmas ļauj jums izteikt savu viedokli humoristiskā veidā.

Kā to izdarīt pareizi

Lieliska lieta šāda veida emuāru saturā ir tā, ka mēmes neko neveido. Meme Generator un Quick Meme ir tikai divas no daudzajām vietnēm, kas ļauj pamanīt brīdi, kad pamanāt mēmu.

Mēmas ir jautras, tiek kopīgotas bieži, un tās var pielāgot gandrīz jebkurai nišai vai nozarei. Viņi ir gudrs veids, kā norādīt smieklīgi, tomēr viņi nav īsti paredzēti, lai sazinātos ar kaut ko nopietnu.

Mēmes pašas nav blogošanas materiāli, bet, kā jūs varat redzēt manā iepriekš minētajā piemērā, tos var izmantot, lai sadalītu saturu ar joku. Šis satura veids ir lieliski piemērots arī sociālajiem noieta tirgiem.

Bonusa padoms

 • Vispirms veiciet nelielu mājasdarbu. Dažādi personāži apzīmē noteiktas idejas, un tām ir pievienotas saīsnes. Vispirms veltiet laiku mēmu izpētei, pretējā gadījumā jūsu mēģinājums var aizdegties.

13. Ceļveži

Padomājiet par ceļvedi kā par episkākajiem brāļiem, kā palīdzēt. Tās ir daudz lielākas, pēc apjoma, garuma un vizuālas piegādes nekā vienkāršākas emuāra ziņas.

Kā to izdarīt pareizi

Labu piemēru neskatieties tālāk Moz’s Guide to SEO. Papildu noderīgas informācijas un satriecoši pasniegta veidā varat būt pārliecināti, ka tas rada daudz tonnu trafika. Esmu to saistījis vairākos savos rakstos. Jūs pat varat to lejupielādēt kā PDF failu!

Savam ceļvedim, izkārtojums un noformējums ir tikpat svarīgi kā saturs. Tā izveidošana ir pietiekams iemesls, lai piesaistītu dizainera palīdzību. Tas nenozīmē, ka jums viss jāiziet, kā to izdarīja Moz; tomēr ar nelielu piepūli jādara daudz.

Bonusa padoms

 • Jūsu ceļvedis kā lejupielāde PDF formātā ir efektīvs veids, kā pievilināt cilvēkus reģistrēties jūsu e-pasta sarakstā.

14. E-grāmatas

Ja ceļveži piesaista cilvēkus jūsu sarakstam, padomājiet par to, ko varētu dot visa grāmata. Fantastiskas e-grāmatas atdošana jūsu emuārā ir efektīvs veids, kā piesaistīt lasītājus un abonentus.

Kā to izdarīt pareizi

Viss, kas attiecas uz ceļvežiem, attiecas arī uz e-grāmatām – saturam un piegādei ir jāiet roku rokā. Tikpat svarīga ir struktūra; nodrošināt vairākas nodaļas, neviens nevēlas lasīt vienu lielu teksta daļu.

Ņemiet vērā: lai dāvinātu e-grāmatu, tai nav jābūt 100 lapu plus lapai. Cilvēkiem ir bijuši lieliski panākumi ar daudz mazāk lapu. Tomēr nepadariet to arī pārāk īsu, jo tā vietā to var telegrāfēt kā mazvērtīgu saturu.

Šeit ir dažas noderīgas saites par e-grāmatu izveidi:

 • Kā izveidot e-grāmatu no sākuma līdz beigām vietnē Hubspot
 • Kā viegli izveidot PDF e-grāmatu, kas piesakās Blog Tyrant
 • 21 mēms kļūdas, no kurām jāizvairās, rakstot savu pirmo e-grāmatu par Boost Blog Traffic

Bonusa padoms

 • E-grāmatu izveidošanu var arī nodot ārpakalpojumiem. Pārbaudiet eLances un Gurus par šāda veida lietām. Ir iespējams arī tikai uzticēt ārpakalpojumus procesa daļām, piemēram, formatēšanai un noformēšanai.

15. Bikses un strīdīgi skaņdarbi

Jums ir ienaidnieki? Labi. Tas nozīmē, ka kādreiz savā dzīvē esat kaut ko aizstāvējis. – Vinstons Čērčils

Svarīgi ir labi izpētīti un līdzsvaroti raksti. Bet atcerieties, kā visi stāsta, ka rakstot jāinjicē personība? Atzinuma skaņdarbi tam ir ideāli. Neatkarīgi no tā, vai cilvēki piekrīt, nepiekrīt vai vienkārši interesējas par jūsu veiklību, neregulārā pārrunāšana ir labs veids, kā pamudināt iesaistīties.

Kā to izdarīt pareizi

Pirmkārt, jums jāpārliecinās, ka jūsu darbs ir par būtisku un populāru tēmu. Nevienam nav vienalga, vai jūs uztraucaties par to, ka kāds jūsu mājas priekšā atstāj suņu kaku. Tomēr, ja paudīsit savu viedokli par tēmu visiem, kas domā, tad ausis iedurtos.

Ir ok ieņemt nepopulāru nostāju – tas ir labāk nekā būt “es arī” emuāru autors. Izvēlēties kaut ko tādu, kas jums ir kaislīgs. Sāciet diskusiju. Tomēr nevajag strīdēties par argumentiem.

Bonusa padoms

 • Nepārspīlējiet. Šāda veida emuāru saturs jāizmanto taupīgi un tikai tad, kad tam ir jēga. Neesiet TĀDS cilvēks (es uz tevi skatos Kanye).

16. Profili

Lielākajai daļai cilvēku ir viens (vai vairāki) lomu modeļi. Ir dabiski iedvesmot citus, mēģināt iemācīties, kā viņi dzīvo tā, kā viņi, un mēģināt piemērot tos pašus principus arī mūsu pašu dzīvei. Kā emuāru autors jūs varat to izmantot, profilējot šādus iedvesmojošus cilvēkus.

Kā to izdarīt pareizi

Atrodiet personības (dzīvas vai mirušas), kas atbilst jūsu nišai un kuras jūsu lasītāji var identificēt vai, iespējams, uzmeklēs. Tad sadaliet to, ko viņi izdarīja, kā viņi to izdarīja, un kā citi var rīkoties tāpat.

Šeit ir laba profila struktūras piemērs:

 • Iepazīstiniet ar attiecīgo personu.
 • Uzskaitiet viņu paveikto un pilnvaras.
 • Pārrunājiet viņu problēmas un neveiksmes un kā viņi tās pārvarējuši.
 • Sniedziet noslēgumu ar mācību stundām, ko iemācīties auditorijai.

Šie divi amati ir labi piemēri:

 • 8 Famous Fit Nerds – smadzenes un prāts veiksmei! Autors: Nerd Fitness
 • Vīrišķības mācība: Teodora Rūzvelta bērnība

Bonusa padoms

 • Ja jūs profilējat dzīvu cilvēku, šāda veida saturs ir vēl jaudīgāks, ja to apvieno ar nākamo satura veidu mūsu sarakstā (skatīt zemāk)..

17. Intervijas

Vai tā vietā, lai uzzinātu par saviem paraugiem, nebūtu vēl labāk mācīties tieši no viņiem? Ja jūs varat savā emuārā izvēlēties sava lauka nozīmīga cilvēka smadzenes, tas jūsu nozarē radīs daudz cieņas.

Kā to izdarīt pareizi

Bieži vien ir mazāk grūti atrast interviju, nekā šķiet. Lielākā daļa cilvēku ir priecīgi par papildu satiksmi un publicitāti. Piemēram, klausieties Jaime Tardy no labi padarītā Eventual Millionaire podcast, kā viņa ieguva interviju desmitiem reālās dzīves miljonāru. Pēc tam ir arī Mixergy – vietne, kas pilnībā balstīta uz veiksmīgu cilvēku intervēšanu.

Viens no veidiem, kā strukturēt interviju, ir šāds:

 • Iepazīstiniet intervējamo un izceliet, kāpēc viņi attiecas uz jūsu nišu.
 • Pārvietojieties sagatavoto jautājumu sarakstā, dodot intervējamajam plašas iespējas atbildēt.
 • Uzdodiet papildjautājumus par interesantiem jautājumiem, kas varētu rasties intervijas laikā.
 • Noslēdziet sarunu, ātri sniedzot pārskatu par galvenajiem auditorijas priekšnesumiem.

Bonusa padoms

 • Iepriekš izveidojiet ieteikumus savā emuārā. Palūdziet lasītājus un e-pasta sarakstu nosūtīt jautājumus nākamajam intervijas viesim. Tādā veidā jūs iegūsit interesantu materiālu un iesaistīsit sekojošos.
 • Atkal, piedāvājot atšifrējumu, ir laba ideja par papildu meklēšanas vērtību.

18. Viesu ziņas

Augstas kvalitātes satura izveide prasa laiku. Laiks, kas jums ne vienmēr ir. Par laimi, tur ir daudz cilvēku, kuri vairāk nekā priecīgi varētu sniegt ieguldījumu jūsu emuārā par kādu ekspozīciju. Viesu ievietošana ir lieliska alternatīva, lai aizpildītu emuāru, pats to nedarot.

Kā to izdarīt pareizi

Pat ja lielāko darba daļu veic kāds cits, tas nenozīmē, ka varat sēdēt bez darba – jūsu pienākums ir pārraudzīt procesu. Tas ietver:

 • Redakcijas vadlīniju iestatīšana
 • Raksta pārskatīšana un atgriezeniskās saites sniegšana
 • Pārliecinieties, ka katrs ziņojums ir oriģināls
 • Pārbaudot saites rakstā un autora biogrāfijā ir surogātpasts
 • Viesu ziņu plānošana redakcijas kalendārā

Bonusa padoms

 • Viesu ievietošanas papildu ieguvums ir tas, ka jūsu emuāru veidotājam ir interese reklamēt viņu darbu. Tas var izraisīt turpmāku iedarbību un jaunu satiksmi.
 • Pirms viesu amatu pieņemšanas rūpīgi pārbaudiet kandidātus. Pārliecinieties, vai viņiem ir bijusi tāda kvalitatīva satura veidošanas vēsture, kas patika jūsu auditorijai.

Rezumējot: saturs var būt ārkārtīgi daudzveidīgs

Dažādu veidu satura izmantošana var palīdzēt piesaistīt lasītājus, uzlabot reklāmguvumus un palielināt trafiku. Kā redzams no iepriekšējā saraksta, ir pieejams daudz iespēju.

Izlemjot, kāda veida saturu izmēģināt savā vietnē, padomājiet par to, kas visvairāk sagādās jūsu auditoriju. Visbeidzot, visam, ko jūs darāt, vajadzētu būt vērstam uz viņu apkalpošanu.

Tomēr nebaidieties eksperimentēt. Jūs nekad nezināt, vai kaut kas varētu darboties, ja nemēģināt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map