Kaip naudotis „Shopify“ naudojant „WordPress“ – naudojant naują oficialų „Shopify“ papildinį

„WordPress“ pasiūlymai


Atnaujinimas 2017 m. Balandžio 28 d.: Deja, „Shopify“ dabar pašalino žemiau pateiktą papildinį iš oficialaus „WordPress“ papildinio ir šiuo metu neketina jo atkurti. Skaitykite daugiau!

Labai džiaugiausi, kai „Shopify“ pagaliau pasirodė su oficialiu „WordPress“ papildiniu! Turėčiau pridėti nemokamą papildinį ir, atrodo, šauniai atrodantį.

Bet dabar dulkės nusėdo ir aš turėjau šiek tiek laiko su jomis eksperimentuoti. Ar aš vis dar esu susijaudinęs? Ar tas naujas „Shopify for WordPress“ papildinys vis dar atrodo toks šaunus, kai kurį laiką su juo gyvenote?

Sužinokime tai peržiūrėdami papildinį ir a trumpas vadovas, kaip integruoti „Shopify“ su savo „WordPress“ svetaine:

Kas šiaip tai apie viską?

Gerai, kad tik pasistengtumėte paspartinti šių metų kovo 15 d. „Shopify“ paskelbė apie savo naujojo nemokamo „WordPress“ papildinio paleidimą..

TL; DR:

 • Papildinys padeda integruoti „WordPress“ svetainę į „Shopify“ parduotuvę.
 • Galite rodyti savo produktus, o jūsų klientai gali juos nusipirkti tiesiai iš jūsų „WordPress“ svetainės.
 • Be „plugin“ kūrimo, „Shopify“ taip pat bendradarbiavo su keliomis „WordPress“ temų firmomis, kad sukurtų tris naujas (ir nemokamas) „WordPress“ temas, kurios yra optimizuotos darbui su papildiniu..

Žvelgdamas į dalykus, „Shopify“ pagaliau ėmėsi pripažinti masinę „WordPress“ bendruomenę ir galbūt rado būdą, kaip įtikinti žmones, turinčius „WordPress“ svetaines, atidaryti savo elektroninės prekybos parduotuves „Shopify“, o ne, tarkim, „WooCommerce“..

Pažiūrėkime, kaip tai padaryti …

Kaip lengva integruoti „WordPress“ svetainę su „Shopify“?

Norėdami pradėti, jums reikia dviejų dalykų:

 • Esama „Shopify“ parduotuvė.
 • Pats papildinys, kurį galite gauti iš čia arba ieškodami „Shopify eCommerce plugin“ „wp-admin“ papildinio puslapyje „Pridėti naują“..

Svarbi pastaba: papildinys nesuteikia jums vien tik veikiančios el. Prekybos parduotuvės (kaip ir naudojant „WooCommerce“). Tai tik sąsaja, skirta sujungti esamą „Shopify“ parduotuvę (ir joje esančius produktus) su „WordPress“ svetaine.

Įdiegę ir suaktyvinę papildinį, tiesiog eikite į „Shopify“ / „Nustatymai“ („wp-admin“) ir įveskite savo parduotuvės pavadinimą, kad nustatytumėte ryšį tarp šių dviejų.

pridėkite savo „Shopify“ parduotuvę

Autentifikavimas vyksta fone, todėl jums nereikia nieko kito daryti, tik spustelėti mygtuką „Prisijunkite“.

Po kurio laiko „wp-admin“ turėsite naują skydą, kuriame galėsite tvarkyti pagrindinius savo parduotuvės dalykus..

parduotuvė valdyti

Aš sakau „savotiškas“, nes aukščiau matomi mygtukai yra tik nuorodų nuorodos, nukreipiančios jus į „Shopify“. Visus apsvarstytus dalykus yra patogu naudoti, tačiau jūs vis tiek turite perlipti „Shopify“, kad pasirūpintumėte tvarkymo užduotimis, esančiomis jūsų el. Prekybos parduotuvėje (pvz., Produktų valdymu, užsakymais, mokėjimais, pristatymu ir vykdymu, atsargomis, mokesčiais ir tt).

Tai sakant, tai papildinys vis dar yra labai efektyvus dėl vieno dalyko, ir tai yra leisdami jums išvardyti savo produktus ir gaminių kolekcijas bet kuriame „WordPress“ įraše ar puslapyje.

Pradėkite kurdami naują puslapį, kaip įprasta (arba redaguodami esamą), ir šalia „Pridėti mediją“ pastebėsite naują mygtuką „Pridėti produktą“.

pridėti naują produktą

Spustelėdami ją galite pasirinkti bet kurį savo prekės produktą ar prekių kolekciją.

pasirinkti produktą

Kai tai padarysite, „Shopify“ įtrauks tą gaminio / kolekcijos sąrašą tiesiai į puslapį ar paštą.

Ši labai paprasta integracija atveria daugybę galimybių. Išvardyti kelis:

 • Galite sukurti naują puslapį, kuriame pateikiamas visas jūsų produktų katalogas, efektyviai įterpdamas visą savo el. Prekybos parduotuvę į savo „WordPress“ svetainę.
 • Galite peržiūrėti savo populiariausius įrašus / puslapius ir ten pridėti keletą produktų sąrašų.
 • Taip pat galite peržiūrėti savo įrašus ir, atsižvelgdami į nurodyto įrašo temą, išvardyti tam tikrus produktus, esančius to įrašo turinyje..
 • Galite redaguoti „AdWords“ nukreipimo puslapius, o ne siųsti žmones į „Shopify“ parduotuvę, bet ir siųsti žmones į savo „WordPress“ svetainę. Tokiu būdu išlaikote srautą ir žmonės vis tiek gali lengvai nusipirkti jūsų daiktus.
 • Galite parodyti savo geriausiai parduodamus produktus tiesiai „WordPress“ svetainės pagrindiniame puslapyje.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – puikus šio papildinio dalykas yra tai, kad iš esmės čia baigiasi jūsų darbas. Jums nieko nereikia nustatyti dėl mokėjimų, pirkinių krepšelių ar kasos – visa tai padarys už jus atsakingas papildinys.

Ar jūsų „Shopify WordPress Store“ yra draugiška klientams?

Priekinėje dalyje jūsų „WordPress“ svetainė vis dar veikia ir atrodo vienodai – vieninteliai skirtumai yra produktai, pridedami prie tam tikrų puslapių / įrašų.

Norėdami nusipirkti bet ką, klientas turi tik spustelėti vieną iš jūsų mygtukų „Pridėti į krepšelį“.

į krepšelį

Kai jie tai padarys, jie pamatys gražų „fly-in“ krepšį:

pirkinių krepšelis

Tada jie gali pakoreguoti elementų skaičių ir, atlikę darbą, pereiti prie apmokėjimo.

Dabar svarbu, kad pats kasa nebūtų priglobta jūsų „WordPress“ svetainėje. Vietoj to, klientas nukreipiamas į „Shopify“.

Jei klientas nusipirks ką nors, jo užsakymą pamatysite „Shopify“ parduotuvės skyriuje „Užsakymai“.

įsakymai

Už ir prieš

Galų gale turiu jį atiduoti „Shopify“ ir pripažinti, kad šis sprendimas yra labai patogus vartotojui – ypač jei nenorite spręsti jokių kodavimo ar sunkių su technologijomis susijusių el. Prekybos parduotuvės veikimo aspektų (pvz., Įsitikinti, saugi jūsų svetainė ir pan.).

Bet suskaidykime dalykus po vieną.

Argumentai už:

 • Jūsų klientai gauna labai aiškią pirkėjo sąsają. Čia nėra netvarkos, tik paprasti produktų sąrašai ir mygtukai „Pridėti į krepšelį“.
 • Jame yra intuityvus pirkinių krepšelis ir kasos. Čia yra paprastas įskleidžiamas skydelis, per kurį klientas gali pakoreguoti savo užsakymą ir arba sumažinti krepšelį, kad galėtų tęsti pirkimą, arba pereiti prie kasos..

krepšelį sumažinti

 • Tai taupo jus nuo to, kad jums teks spręsti bet kokias su saugumu susijusias problemas, su kuriomis galite susidurti vykdydami el. Prekybos parduotuvę savo domene. Visa tai atsitinka „Shopify“ ir klientui niekada nereikia jūsų svetainėje įvesti svarbios kreditinės kortelės informacijos. Galiausiai, jums visai nereikia jaudintis dėl šios elektroninės komercijos parduotuvės valdymo aspekto.
 • Integruoti labai lengva, ypač jei jau esate sukonfigūravę savo parduotuvę su „Shopify“.

Minusai:

 • Jei pradedate nuo nulio (nėra jokios svetainės ir jokios parduotuvės), pirmiausia reikės atidaryti daug darbo, kad paleistumėte ir sukonfigūruotumėte savo „WordPress“ svetainę, o tada atlikite tą patį atlikdami „Shopify“ parduotuvės sąranką..
 • Negalite valdyti savo parduotuvės naudodamiesi „WordPress“ – tai galima padaryti tik „Shopify“. Papildinys yra tik sąsaja, leidžianti išvardyti produktus „WordPress“ svetainėje.
 • Papildinys vis dar yra palyginti naujas, todėl gali būti keletas žagsėjimo. Pavyzdžiui, mano atveju langelis „Pridėti produktą“ dingo, prieš leisdamas man ką nors padaryti. Bet, kaip sakoma, jūsų rida gali skirtis.

Išvada

Galų gale, naudoti šį naują „Shopify“ papildinį „WordPress“ yra prasminga keliais atvejais:

 • Tai puikus sprendimas, jei jau turite savo pagrindinę verslo svetainę, sukurtą „WordPress“, ir norite kažkaip pademonstruoti savo „Shopify“ produktus toje svetainėje (kartu su pirkinių krepšelio funkcijomis)..
 • Puiku, jei esate tinklaraštininkas, norintis pridėti el. Prekybos komponentą į savo „WordPress“ svetainę, nesinaudodamas visais su saugumu susijusiais dalykais..
 • Tai puiku visiems, kurie myli „WordPress“ ir nenori visiškai persikelti į „Shopify“, o nori tiesiog „Shopify“ elektroninės komercijos galimybių (be likusios jų svetainės platformos)..

Nepaisant to, jei dar neturite „WordPress“ tinklalapio ar „Shopify“ parduotuvės, galbūt geresnis sprendimas būtų kreiptis į „WordPress“ ir „WooCommerce“ parduotuvę, kurioje būtų daugiau informacijos apie tai, kaip pasirinkti tinkamą el. Prekybos platformą, arba atskirą „Shopify“ internetinę parduotuvę. kuri taip pat gali būti jūsų standartinė svetainė. Bet kuriuo atveju jūs galite pasirūpinti visomis savo valdymo pareigomis vienoje vietoje, užuot perjungę vieną iš dviejų administratoriaus skydų („WordPress“ ir „Shopify“).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map