WP vienkāršs maksājuma pārskats – labākais WordPress spraudņa maksājumu spraudnis?

WordPress piedāvājumi


WP Simple Pay ir WordPress maksājumu spraudnis, kas ļauj pieņemt vienreizējus un atkārtotus maksājumus caur jūsu vietni, kas paredzēts darbam īpaši ar Stripe maksājumu pakalpojumu.

Tas dzīvo līdz savam nosaukumam, piedāvājot lietotājam draudzīgu saskarni, un, lai arī ir daudz konfigurēšanas iespēju, salīdzinot ar tādu risinājumu kā WooCommerce, maksājumu iestatīšana, izmantojot WP Simple Pay, ir samērā vienkārša..

WP Simple Pay bezmaksas versija neierobežo izmantošanu, taču, ja izvēlēsities jaunināt uz pilno versiju, jūs atbloķēsit daudz papildu funkciju..

Neatkarīgi no tā, vai jūs pārvaldāt nelielu emuāru, vietējo klubu, lielu biedru vietni vai lielas satiksmes plūsmas tiešsaistes veikalu, varat izmantot WP Simple Pay, lai pieņemtu svītru maksājumus, un šajā rakstā es vēlētos jums parādīt, ko tas var darīt.

Ko var darīt WP Simple Pay??

WP Simple Pay 2014. gadā sāka Fils Derksens kā veidu, kā pieņemt Stripe maksājumus WordPress vietnēs, un 2018. gadā uzņēmums apvienoja spēkus ar Pippin Williamson’s Sandhills Development..

Fils par šo pāreju runāja emuāra ierakstā “Kāpēc es apvienoju savu rentablo vienas personas programmatūras kompāniju ar lielāku spēlētāju”.

WP Vienkārša samaksa mājas lapā

Sandhills Development atpaliek no daudziem populāriem WordPress spraudņiem.

Papildus savam vadošajam spraudnim, vienkāršajām digitālajām lejupielādēm, tas ir arī aiz AffiliateWP, Restric Content Pro, Cukura kalendāra, WP Simple Pay un Sellbird.

Viena no WP Simple Pay galvenajām iezīmēm ir tā, ka process ir vienkāršs gan vietņu īpašniekiem, gan klientiem. Izstrādātāji ir vienkāršojuši maksājumu pieņemšanas procesu – neatkarīgi no tā, vai tas ir viens maksājums vai abonements.

Kā jūs gaidījāt, tas ir optimizēts planšetdatoriem un mobilajām ierīcēm, un arī mobilie apmeklētāji var maksāt, izmantojot Apple un Google Pay.

Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka WP Simple Pay ir mērķtiecīgi ierobežotas iespējas, tāpēc tas nekļūst uzpūsts kā daudzi alternatīvi risinājumi. Tāpēc visa informācija par klientiem un maksājumiem tiek glabāta jūsu Stripe kontā, nevis WordPress vietnē.

WP vienkāršas samaksas iespējas

Maksājumu veidlapas tiek veidotas, izmantojot lietotājam draudzīgu vilkšanas un nomešanas veidlapu veidotāju, un ir trīs formu veidi: iegultās veidlapas displejs, pārklājošās veidlapas displejs un strīpas izrakstīšana.

Visi izvēles rūtiņas, teksta lauki un pogas ir pieejami, savukārt var izveidot arī pielāgotus laukus, lai jūs varētu precīzi norādīt, kāda informācija jums nepieciešama no klientiem, kad viņi no jums pērk.

WP vienkāršas samaksas iespējas

Labdarības organizācijas novērtēs faktu, ka WP Simple Pay atbalsta klientus, ievadot pielāgotas vērtības. Tas ir noderīgi, ja savā vietnē pieņemat ziedojumus un vēlaties, lai lietotāji izlemj, cik daudz viņi sūta.

Tam ir arī kuponu kodi un tas atbalsta 14 valodas, vairāk nekā 30 valstis un vairāk nekā 135 pasaules valūtas.

Izlasiet WP Simple Pay funkciju lapu, lai iegūtu detalizētu sarakstu ar spraudņa iespējām.

Pārsteidzošas priekšējās formas

Viena no pievilcīgākajām WP Simple Pay funkcijām ir skaistās maksājuma formas, kuras tas ļauj jums izveidot.

Pastāv trīs dažādu formu displeju veidi: iegultie, pārklājumi un svītras.

Iegultā forma ir parastā forma, kuru var iegult jūsu vietnes ziņās un lapās.

WP Vienkārša maksājuma iegultās formas

Turpretī ar pārklājuma formu lietotājam ir jānoklikšķina uz pogas Pirkt. Pēc tam veidlapa tiks parādīta uz caurspīdīga fona jūsu lapā.

WP Vienkārša maksājuma pārklājuma forma

Veidlapas Stripe izrakstīšanas veids parāda dažus laukus jūsu lapā, bet citus – Stripe izrakstīšanās veidlapā (kuru uztur Stripe)

Kā redzēsit vēlāk, veidlapās varat iekļaut daudz dažādu lauku, piemēram, vārdu, adresi, kupona kodus un daudz ko citu. Izvēles rūtiņas un nolaižamās izvēles rūtiņas var izmantot arī tādām funkcijām kā izmēģinājumi un abonēšana.

WP Vienkāršās maksas abonēšanas forma

Iepazīstieties ar WP Simple Pay demonstrācijas zonu, lai redzētu vairāk spraudņa darbību.

WP vienkārša samaksa: Lite vs Pro

WP Simple Pay Lite ir fantastisks maksājuma risinājums pats par sevi – tas ir lieliski piemērots vienkāršiem maksājuma iestatījumiem, un tam nav ierobežojumu attiecībā uz veidlapu skaitu, ko varat izveidot..

WP Simple Pay Pro, protams, piedāvā arī citas funkcijas, taču es iesaku vispirms pārbaudīt Lite versiju, lai redzētu, kā darbojas WP Simple Pay.

No lietojamības viedokļa abi spraudņi darbojas vienādi.

WP Simple Pay admin izvēlnē ir saites uz jūsu esošajām maksājuma formām, jauno maksājuma formas lapu, iestatījumiem un sistēmas pārskatiem. Vietnē WP Simple Pay Lite ir papildu saite, kas jūs novirza uz Lite vs Pro funkciju salīdzināšanas lapu.

WP Simple Pay WordPress administratora izvēlne

Nākamajā sadaļā es jums parādīšu, kā jūs varat iestatīt maksājuma veidlapas, izmantojot WP Simple Pay Pro.

Veidlapu izveides process Lite versijā ir identisks, taču premium funkcijas tiek paslēptas un aizstātas ar reklāmas ziņojumu WP Simple Pay Pro.

Maksājuma forma

Papildu funkciju iestatījumi netiek rādīti vienkāršajā versijā, taču redzēsit atgādinājumu par to, ko piedāvā profesionālā versija.

WP vienkāršie Pay Lite iestatījumi

Lapā WP Simple Pay Lite vs Pro ir aprakstītas papildu iespējas, kas ir pieejamas WP Simple Pay Pro.

Tas ietver pielāgotos laukus, kuponu kodus, abonementus, izmēģinājuma versijas, Apply Pay un Google Pay atbalstu un daudz ko citu.

WP vienkāršs maksājums - Lite vs Pro

Es uzskatu, ka Sandhills izstrāde ir bijusi ļoti dāsna ar funkcijām, kas iekļautas WP Simple Pay literārajā versijā, taču noteikti ir arī daudzas lieliskas iespējas, kas mudina vietņu īpašniekus veikt jaunināšanu.

Mans ieteikums ir instalēt spraudņa bezmaksas versiju, lai redzētu, vai maksājuma iestatīšanai nepieciešama kāda no premium funkcijām.

Svītru apmaksas formas izveidošana

Sākotnēji aktivizējot WP Simple Pay programmā WordPress, WordPress administratora joslā tiks parādīta poga “Simple Pay Test Mode Active”.

Šī poga ir paredzēta, lai atgādinātu, ka spraudnis joprojām ir testa režīmā. Kad esat konfigurējis maksājuma veidlapas, jums jāpārliecinās, ka testa režīmā ir iespējots arī Stripe informācijas panelis, lai jūs varētu apstrādāt dažus testa maksājumus..

Kad esat priecīgs, ka viss ir iestatīts pareizi, iestatījumu apgabala lapā “Stripe Setup” varat atspējot testa režīmu.

Vienkāršs algas pārbaudes režīms aktīvs

Pēc aktivizēšanas jūs redzēsit arī ziņojumu, lai izveidotu savienojumu ar Stripe. Tas nozīmē, ka jāpiesakās savā Stripe kontā, lai WP nodrošinātu vienkāršu piekļuvi.

Savienojiet ar svītru

* Piezīme. Daži šeit minētie iestatījumi nav pieejami WP Simple Pay Lite.

Maksājuma forma ir sadalīta četrās iestatījumu cilnēs: Maksājuma iespējas, Veidlapas parādīšanas opcijas, Pielāgotas formas lauki un Abonēšanas opcijas.

Cilnē norēķinu iespējas varat definēt, vai maksājums ir noteikta summa vai pielāgota summa. Pielāgotās summas lauks ir premium funkcija, kas noder ziedojumu vietnēm, kurās jums jāļauj lietotājam iestatīt maksājamo summu..

Šis apgabals ļauj arī noteikt, uz kurieni lietotāji tiek novirzīti pēc maksājuma veikšanas.

Noteikti apskatiet WP Simple Pay dokumentācijas apgabalu, jo tajā ir uzskaitīti daudzi veidņu tagi, kurus varat izmantot savā pielāgotā maksājuma apstiprināšanas lapā.

Maksājuma iespējas

Nākamajā cilnē varat atlasīt, vai veidlapa ir iegulta, pārklājuma forma vai strīpas izrakstīšanās forma.

Šeit ir definēts arī formas nosaukums un apraksts.

Veidlapu parādīšanas veidi

Cilne Pielāgoti veidlapas lauki ir tā, kur veidojat savu maksājuma formu.

Kopumā ir pieejami 19 lauki: četri pielāgoti lauki, deviņi klientu lauki un seši standarta lauki. WP Simple Pay saprotami ierobežo dažus laukus līdz vienam gadījumam. Piemēram, kases poga.

Izvēlieties lauku

Kad veidlapai esat pievienojis lauku, varat vilkt un nomest to jebkurā vēlamajā pozīcijā un pēc tam attiecīgi pielāgot iestatījumus. Tas ir prieks izmantot.

Pielāgotas formas lauki

Abonēšanu var konfigurēt pēdējā cilnē. Jūs varat izvēlēties starp vienu abonēšanas plānu vai vairāk pielāgojamu lietotāja izvēlētu plānu.

Šeit var definēt virkni lauku, piemēram, abonēšanas maksu, iestatīšanas maksu, abonēšanas maksimāli pieļaujamās maksas un daudz ko citu.

Abonēšanas iespējas

Maksājuma veidlapas var saglabāt lapas labajā pusē, un šajā lodziņā tiek atzīmēts arī jūsu veidlapas saīsnes kods.

WP vienkāršs algas saīsnes kods

Šis īsais kods jāpārkopē ziņojumā vai lapā, kurā vēlaties ievietot savu veidlapu.

Pēc tam tiks parādīta jūsu veidlapa.

WP vienkāršas samaksas formas piemērs

Lai arī esmu liels WP Simple Pay vienkāršības cienītājs, es jūtu, ka trūkst noderīgu iespēju – tādu, kas uzlabotu lietojamību, neietekmējot vienkāršības principu..

Piemēram, kamēr jūs varat noņemt veidlapas laukus, laukus nevar dublēt.

Iesācēji arī novērtētu papildu veidlapu ievietošanas veidus savā vietnē. Pašlaik WordPress redaktorā nav pogas WP Simple Pay, kas ļauj atlasīt veidlapu un ievietot to ziņojumā vai lapā. Turklāt, lai veidlapu parādītu sānjoslas apgabalā, jums būs jāinstalē WordPress spraudnis, piemēram, Shortcode logrīks, jo WP Simple Pay logrīks nav pieejams.

Izstrādātāji tomēr ir nodrošinājuši garu darbību un filtru āķu sarakstu pieredzējušiem lietotājiem, kas ļaus jums pilnībā kontrolēt savas maksājuma formas un iesniegtos dokumentus..

Varbūt vislielākā izlaidība, ko pamanīju, bija stils.

Nākotnes versijā es labprāt redzētu iepriekš noteiktas krāsu shēmas, krāsu riteni un CSS lodziņu pielāgoto stilu klasēm. Pašlaik formas pārmanto savu stilu no jūsu vietnē aktivizētās WordPress motīva.

WP vienkāršās samaksas maksājuma iestatīšanas konfigurēšana

Lai pārliecinātos, ka maksājumi tiek pareizi apstrādāti, jums būs jāpavada nedaudz laika WP Simple Pay konfigurēšanai.

Programmā WP Simple Pay Pro pirmajā iestatījumu lapā jums jāievada licences atslēga. To darot, spraudni var automātiski atjaunināt WordPress.

WP Vienkāršās maksas licences iestatījumi

Stripe iestatīšanas lapa apstiprina, vai esat veiksmīgi savienojis WP Simple Pay ar savu Stripe kontu. Šajā lapā var arī iespējot un atspējot testa režīmu.

Šajā lapā jūs arī definējat sava konta valsti, strīpas izrakstīšanas lokalizāciju, kartes lauka lokalizāciju un tīmekļa vietnes.

WP vienkāršās Pay Stripe iestatīšanas iestatījumi

Vispārīgo iestatījumu apgabalā atradīsit daudzus svarīgus iestatījumus, tostarp lapu par maksājuma apstiprināšanu un maksājuma neveiksmi, datuma formātu, vēlamo valūtu, valūtas pozīciju, nodokļu likmes procentu un atdalītājus..

WP Vienkārši maksā vispārīgi iestatījumi

Opcija, kurai tiek piešķirts atzinums, automātiski piemēro WP Simple Pay Pro stilus maksājuma formas laukiem un pogām, savukārt reCAPTCHA var iestatīt arī šajā lapā.

Šai lapai ir arī iespēja noņemt visus WP Simple Pay datus no jūsu WordPress vietnes, tiklīdz spraudnis ir izdzēsts.

WP Vienkārši maksā vispārīgi iestatījumi

Pēdējā iestatījumu lapa ļauj pielāgot maksājuma apstiprināšanas ziņojumus vienreizējiem maksājumiem, abonementiem bez izmēģinājumiem un abonementiem ar bezmaksas izmēģinājumiem..

Ir pieejami vairāki veidņu tagi, kas palīdzēs jums izveidot šos apstiprinājuma ziņojumus.

WP Vienkāršā maksājuma apstiprināšanas iestatījumi

Kā jūs varētu atcerēties, izvēlne WP Simple Pay admin arī norāda uz sistēmas pārskata lapu.

Šī lapa sniedz pilnīgu pārskatu par jūsu WordPress instalēšanu, spraudņu iestatījumiem un servera vidi. Es iesaku to pārbaudīt pēc veidlapu izveidošanas, lai pārliecinātos, ka mitināšanas iestatījumi ir optimizēti WP Simple Pay.

Sistēmas atskaite

Kopumā WP Simple Pay iestatījumu apgabalā ir viegli orientēties, jo ir tikai daži galvenie iestatījumi, kas jums jāpielāgo.

WP vienkārša maksājuma noteikšana

WP Simple Pay Lite ir 100% brīvi lietojams un ļauj jums izveidot neierobežotu skaitu maksājuma formu.

Jauninot uz pilno versiju, jūs iegūstat piekļuvi daudzām papildu funkcijām, piemēram, vilkšanas un nomešanas dizaina vadīklām, pielāgotajiem laukiem, kupona kodiem un Apple Pay un Google Pay atbalstam..

Personiskā licence maksā 99 USD gadā, un tā sniedz atbalstu un atjauninājumus vienai vietnei. Ja jaunināt uz plus licenci, gadā USD 149, jūs palielināsit vietņu izmantošanu līdz trim vietnēm. Jūs pievienojat arī atbalstu abonēšanas maksājumiem un iemaksu plāniem.

Profesionālajam plānam USD 249 gadā ir tādas pašas funkcijas kā plus licencei, taču tas atceļ vietnes izmantošanas ierobežojumus. Jūs varat arī noņemt ikgadējās atjaunošanas izmaksas, iegādājoties WP Simple Pay ar vienreizēju maksājumu 499 USD.

WP vienkārša maksājuma noteikšana

WP Simple Pay ir noderīga dokumentācijas zona, kas izskaidro, kā jūs izmantojat spraudni, bet visi premium WP Simple Pay klienti saņem prioritāru atbalstu pa e-pastu.

Visiem prēmiju plāniem ir 30 dienu 100% naudas atdošanas garantija. Tāpēc, ja vēlāk jūs atradīsit, ka WP Simple Pay nevar izdarīt tieši to, kas jums nepieciešams, varat saņemt pilnu naudas atmaksu.

WP vienkārša naudas atdošanas garantija

149 ASV dolāru plus licence atslēdz visas WP Simple Pay funkcijas, taču, ja abonēšana jums nav svarīga, ieteicams iegādāties tikai personīgo licenci 99 ASV dolāru vērtībā..

Ja neesat pārliecināts, dodieties kopā ar lētāku 99 ASV dolāru plānu, jo jebkurā laikā varat uzlabot savu licenci no konta zonas un vienkārši samaksāt starpību.

Noslēguma domas

Izstrādātāji lielākoties ir paveikuši fantastisku darbu, panākot pareizo līdzsvaru starp vienkāršību un funkcionalitāti. Jūs varat izmantot spraudni, lai izveidotu Stripe maksājuma veidlapas tikai dažās minūtēs, taču šeit ir gaidītas dažas papildu iespējas..

WP Simple Pro Lite vajadzētu būt pietiekamam tiem no jums, kas tikai vēlas jūsu vietnei vienkāršu Stripe maksājuma risinājumu.

WP Simple Pay Pro atbloķē daudzas papildu funkcijas, kas palīdzēs jums izveidot sarežģītākas formas un profesionālus maksājuma iestatījumus, kas piedāvā abonēšanu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map