WooCommerce, vienkārša digitālā lejupielāde vai iThemes Exchange – pareizā WordPress e-komercijas spraudņa izvēle

WordPress piedāvājumi


Lielā mērā pateicoties tādu vietņu kā Amazon milzīgajiem panākumiem, cilvēki arvien ērtāk iepērkas tiešsaistē – kaut ko arvien vairāk un vairāk uzņēmumu sāk izmantot. Būtībā tagad cilvēkiem, piemēram, jums un man, ir vairāk iespēju nopelnīt iztikai, pārdodot produktus (gan fiziskus, gan digitālus) tiešsaistē.

Ja jums ir ideja par kaut ko tādu, ko vēlaties pārdot, mans padoms būtu to meklēt! Viss, kas jums patiešām nepieciešams, ir produkts, ko cilvēki vēlas iegādāties, izskatīga tīmekļa vietne, diezgan apņēmīga, kaut kāds veselais saprāts un, protams, daudz cieta potzaru.!

Un, ja jūs jau esat nolēmis izmantot WordPress, laba izvēle: jūs jau esat tur pusceļā. Nākamais solis ir apsvērt, kuru e-komercijas spraudni izmantot – lielākie trīs ir WooCommerce, Easy Digital Downloads un iThemes Exchange.

Apskatīsim katru no šiem pēc kārtas:

WooCommerce

WooCommerce

Pirmais ir WooThemes e-komercijas paņēmiens, WooCommerce. Ar vairāk nekā 11 miljoniem lejupielāžu WooCommerce ir līdz šim vispopulārākais e-komercijas risinājums.

Kam domāta WooCommerce? Nu, gandrīz visiem. Ja vēlaties pārdot kaut ko tiešsaistē – gan fizisku, gan digitālu -, WooCommerce jums noderēs.

Woo ekspertu grupas izstrādātā (kas faktiski faktiski ir daļa no Automattic – uzņēmuma, kuru dibinājis viens no dibinātājiem vai WordPress), WooCommerce būtu nemanāmi jāintegrē gandrīz visās esošajās WordPress vietnēs..

Faktiski, pateicoties platformas popularitātei un milzīgajam cilvēku skaitam, kuri to vēlas izmantot, daudzas tēmas tagad ir īpaši izstrādātas izmantošanai kopā ar WooCommerce – un, pat ja tās vēl nav, vairums motīvu izstrādātāju, visticamāk, pievērsīs īpašu uzmanību pārliecinieties, ka viņu motīvi ir saderīgi.

WooCommerce komplektācijā esošā versija, kas ir komplektācijā, ir aprīkota ar daudzām satriecošām funkcijām, un produkti tiek pievienoti jūsu veikalam tāpat kā jūsu vietnei tiek pievienota ziņa / lapa..

Pēc produkta izveidošanas varat brīvi pievienot aprakstu, attēlus un specifikācijas. Varat arī konfigurēt visu svarīgo informāciju, piemēram, cenu, produkta variantus (piemēram, dažādus izmērus vai krāsas) un nosūtīšanas izmaksas.

Apmeklētāji varēs pārlūkot jūsu veikalu un produktus parādīt rindās. Ja viņiem patīk tas, ko viņi redz, viņi var noklikšķināt uz atsevišķa produkta, lai parādītu sīkāku informāciju vai pievienotu to grozam.

Pirms došanās uz norēķinu veikšanu klienti var rediģēt grozu (pēc noklusējuma WooCommerce atbalsta maksājumus, izmantojot PayPal Standard). Lai veicinātu pārdošanu, varat arī konfigurēt kuponu kodus, kas jāizmanto jūsu klientiem.

Citiem vārdiem sakot, tas ir pilnībā funkcionējošs, pilnīgs e-komercijas risinājums!

Arī WooCommerce lepojas ar dažām iespaidīgām ziņošanas funkcijām. Sākot ar WordPress platformu, veikalu īpašnieki var apskatīt pārdošanas apjomus un izsekot krājumu līmeņiem – WooCommerce pat jums paziņos, ja krājumu būs maz..

Šī iespaidīgā funkciju klāsta sasaistīšana ir pamatā izmantojamībai gan veikalu īpašniekiem, gan veikalu apmeklētājiem. Ja esat pirmo reizi lietotājs, tur pat ir pieejamas bezmaksas video pamācības, lai jūs sagatavotu un darbotos.

Lai gan ar bezmaksas kodolu pieejamās funkcijas noteikti ir iespaidīgas, ja vēlaties iegūt vairāk no sava veikala (ļoti ieteicams), jums būs jāinstalē viens no WooCommerce daudzajiem paplašinājumiem (ir vairāk nekā 300 oficiālo)..

Ir paplašinājumi gandrīz visam – ieskaitot integrāciju ar grāmatvedību, e-pasta mārketingu un krājumu pārvaldību. Ir arī atsevišķi paplašinājumi elastīgām nosūtīšanas likmēm, dāvanu sertifikātiem un abonementiem. Tomēr esiet brīdināts: lielākajai daļai paplašinājumu ir pievienota cenu zīme.

Ja vēlaties, lai jūsu klienti maksātu vairāk, nekā tikai PayPal, WooCommerce atbalsta 117 dažādus maksājumu vārtus, pateicoties pagarinājumiem. Katra cena ir aptuveni 79 USD, un tai ir īpaši maksājumu vārtejas paplašinājumi tādiem pakalpojumiem kā Stripe un Authorize.Net.

Oficiālā mājas lapa

Vienkārša digitālā lejupielāde

Vienkārša digitālā lejupielāde

Ja vēlaties pārdot digitālos produktus, piemēram, e-grāmatas, MP3, videoklipus vai motīvus un spraudņus, nav konkurentu konkurentu Easy Digital Downloads.

Tā vietā, lai ļautos vispusīgai e-komercijas platformai, Easy Digital Downloads (EDD), ko izveidojis eksperts WordPress izstrādātājs Pippin Williamson, piedāvā digitālo pārdevēju vajadzībām pielāgotu risinājumu. Tas nozīmē, ka jūs saņemat pilnveidotu kodolu, kas satur tikai būtiskākās digitālās lejupielādes funkcijas.

Pateicoties EDD augstas kvalitātes kodējumam un bez nevajadzīgas e-komercijas funkciju uzpūšanās, jūsu vietne darbosies ļoti ātri.

Arī EDD ir patiešām viegli uztvert. Sākot ar WordPress, tas apstrādā visu nepieciešamo, lai izveidotu perfektu produktu lejupielādes lapu. Tas ietver attēlu un apraksta pievienošanu, cenas konfigurēšanu un lejupielādējama produkta augšupielādi.

Varat arī apstiprināt, cik reizes lietotājam ir atļauts lejupielādēt jūsu produktu – labs veids, kā samazināt pirātismu, kas digitālajiem pārdevējiem var radīt nopietnas bažas.

Bez krājumu pārvaldības stresa EDD atbalsta samērā racionalizētus ziņojumus. Tikai ar vienas pogas klikšķi jūs varat izsekot pārdošanas apjomiem un ieņēmumiem regulējamā laika posmā – tirgotājiem, kuriem ir īss laiks, patiks šis ātrais uzņēmuma veselības momentuzņēmums..

Tā ir laba ziņa arī no apmeklētāja viedokļa – viņi var pārlūkot jūsu veikalu, pievienot grozam, ko viņi vēlas, un pēc tam tos visus lejupielādēt vienā piegājienā (protams, pēc maksājuma).

Ja apmeklētāja lejupielāde pazūd – iespējams, viņi ir nomainījuši datorus -, viņi var piekļūt ērtai klientu zonai, kur viņi var atkārtoti lejupielādēt pirkumus..

Jūs varat izveidot samērā efektīvu digitālo tirgu, netērējot ne santīma – EDD kodolu var brīvi lejupielādēt un izmantot, taču, lai piekļūtu sarežģītākajām funkcijām, jums būs jāiegādājas premium papildinājumi..

Šie papildinājumi nodrošina jūsu tiešsaistes veikalā svarīgu funkcionalitāti, piemēram, periodiskus maksājumus, e-pasta mārketinga integrāciju un uzlabotas atlaides. Ja vēlaties papildinājumus par vislabāko iespējamo vērtību, varat tos iegādāties vairumā ar diskontētu cenu.

Protams, viena no pārdevēju lielākajām bažām ir tas, kā viņu izvēlētā e-komercijas platforma apstrādā klientu maksājumus. EDD kodols pēc noklusējuma atbalsta PayPal Standard un Amazon Payments, taču jūs varat pievienot vairāk maksājumu vārtejas, izvēloties papildināšanas maršrutu. Ir pieejami gandrīz 100 vārtejas papildinājumi, un tiek atbalstīti visi galvenie spēlētāji.

Ir arī neliela oficiālo EDD tēmu kolekcija – kopumā piecas. Sākotnēji tās bija premium klases tēmas, bet EDD jūnijā paziņoja, ka tās būs pieejamas bez maksas. Tomēr oficiāla tēma nav nepieciešama, jo EDD bez problēmām vajadzētu strādāt ar jebkuru WordPress motīvu.

Oficiālā mājas lapa

iThemes Exchange

iThemes Exchange

Trešā iespēja šodienas sarakstā ir vēl viens liels vārds WordPress e-komercijas nozarē – iThemes Exchange.

IThemes Exchange ir vēl viena intuitīva, lietotājam draudzīga e-komercijas platforma WordPress lietotājiem. Ar savu vienkāršo saskarni pat netehniskie lietotāji var izveidot skaistu, funkcionālu tiešsaistes veikalu.

Veikalu īpašnieki var izveidot stilīgas produktu lapas, lai apmeklētāji tos pārlūkotu. Pēc tam viņi var iepirkties jūsu veikalā, izmantojot iThemes Exchange pilnībā funkcionējošo iepirkumu grozu un kasi.

Tagad, kā es esmu pārliecināts, ka jūs zināt, vietnes ātrumam ir liela ietekme uz pārdošanu – lēna vietne iznīcinās jūsu reklāmguvumu līmeni. Lai izvairītos no liekas vietnes, ko rada nevajadzīga uzpūšanās, iThemes Exchange izmanto modulāru pieeju.

Tā vietā, lai pārslogotu bezmaksas spraudni ar pārmērīgām funkcijām, brīvais kodols faktiski ir nedaudz pamata – tajā ir iekļauta tikai būtiska funkcionalitāte. Šī iemesla dēļ vairums lietotāju tiek mudināti jaunināt uz izcilo Pro Pack.

Tikai par 197 USD gadā jūs varat piekļūt daudzpusīgai 22 papildinājumu kolekcijai. Tas jums nodrošinās visas funkcijas, kas jums patiešām ir vajadzīgas, lai izmantotu jūsu veikala potenciālu, un jūs varat tos aktivizēt vai atspējot pēc jūsu ieskatiem, tāpēc jūsu veikals veic tikai nepieciešamās funkcijas.

Pro Pack papildinājumu ārkārtas vērtības un kvalitātes dēļ es uzskatu to par priekšnoteikumu pirkumam ikvienam, kurš vēlas izmantot iThemes Exchange, lai darbinātu savu tiešsaistes veikalu. 197 ASV dolāru cena var šķist strauja, taču tā ir milzīga vērtība, salīdzinot ar papildinājumu iegādi individuāli.

Arī papildinājumu atbalstītās funkcijas ir iespaidīgas, iekļaujot tādas funkcijas kā iekļaušana galda cenā, dalības maksas un periodiski maksājumi.

Mans mīļākais tomēr ir papildinājums Pirkuma pogas. Jūs varat noņemt pogu Pievienot grozam, lai pircēji tiktu novirzīti tieši uz jūsu norēķinu lapu, un tādējādi veikalos, kas pārdod tikai vienu produktu, tiek noņemtas nevajadzīgas darbības..

Runājot par norēķinu procesu, iThemes Exchange ir vienīgais spraudnis šajā sarakstā, kas piedāvā Stripe maksājumu vārteju par brīvu kā papildinājumu. Ar nelielu konfigurāciju tas ļaus apmeklētājiem veikt maksājumus ar karti jūsu vietnē, jums nevajadzēs tērēt papildu naudu. Otra brīvi atbalstīta maksājumu vārteja ir PayPal Standard. Atcerieties: dodiet klientiem vairāk iespēju maksāt, un jūs tiksit atalgots ar lielāku pārdošanas apjomu.

Oficiālā mājas lapa

Noslēguma domas

Jūsu izvēlētā e-komercijas platforma ir atkarīga no personīgajām vēlmēm, taču neapšaubāmi ir dažas lietotāju grupas, kurām katra platforma ir vispiemērotākā.

 • WooCommerce – vislabāk visiem, kas vēlas izveidot pielāgojamu e-komercijas veikalu. Nepieciešamas nedaudz dziļākas kabatas, jo pagarinājumus iegādājas atsevišķi un var būt diezgan dārgi.
 • Vienkārša digitālā lejupielāde – vislabāk ikvienam, kurš vēlas pārdot tikai digitālās lejupielādes.
 • iThemes Exchange – vislabāk lietotājiem, kas nav tehniski lietotāji, kuri labprātāk maksātu vienreizēju samaksu par visām funkcijām, kas viņiem, iespējams, jebkad būs vajadzīgas.

Visām trim platformām ir viena kopīga iezīme: kodols ir bezmaksas. Tomēr reāli jums būs jāiegādājas vismaz daži paplašinājumi, lai jūsu vietne darbotos tieši tā, kā vēlaties. Neatkarīgi no tā, vai tas pievieno sarežģītāku maksājumu vārteju vai vāc periodiskus ikmēneša maksājumus, šādas papildu funkcijas maksā naudu.

Paturot to prātā, es iesaku novērtēt katru platformu, aplūkojot ne tikai katra serdeņa iespējas, jo iespējams, ka jums būs jāiegādājas paplašinājumi vai papildinājumi, jāizstrādā nepieciešamie paplašinājumi un pēc tam jāsalīdzina izmaksas. Dažas funkcijas vienā platformā būs lētākas, bet citas – lētākas, tāpēc jums būs jāveic nedaudz pētījumu.

Neatkarīgi no tā, kuru platformu izvēlēsities, zināt, ka jūs esat izcilās rokās – katrs spraudnis, kas tiek parādīts šodienas ierakstā, ir diezgan lielisks!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map