Izvēloties e-komercijas tēmu un 15 no labākajām WordPress e-komercijas tēmām

WordPress piedāvājumi


Arvien vairāk uzņēmumu atver veikalus tiešsaistē – un tas nav tikai pavisam jauns bizness, un pat veci un jau izveidoti ķieģeļu un javas spēlētāji tagad saprot tiešsaistes klātbūtnes nozīmi..

Lai tiešsaistes klienti varētu faktiski veikt pirkumu jūsu vietnē, nepieciešama pareiza plānošana. Pēc dažām sekundēm, kad pele virzījās virs jūsu mājas lapas, jums vajadzēja kārdināt apmeklētāju palikt ilgāk, paskatīties vairāk un, pats galvenais, pirkt!

Šajā rakstā mēs aplūkosim dažas kritiskākās lietas, kas jāņem vērā, kā izvēlēties savai vietnei piemērotu e-komercijas tēmu un īsi apskatīsim 15 labākās WordPress e-komercijas tēmas tirgū.

Sāksim.

Naglu e-komercija

Iedomājieties sevi tradicionālajā ķieģeļu un javas veikalā. Pārdevējs jūs uzaicinās un pārliecinās jūs pārbaudīt preci apkārtējā vidē. Dekors, apgaismojums un visa produkta prezentācijas platforma būtu izstrādāti tā, lai izceltu produktu. Pārdevējs, iespējams, mēģinās sazināties ar jums, kāpēc jums vajadzētu iegādāties produktu, un norādīt uz piedāvāto lielo vērtību. Viņš arī salīdzinātu savu produktu ar citiem līdzīgiem produktiem un izskaidrotu, kāpēc jums vajadzētu pirkt no viņa, nevis no veikala, kas atrodas tālāk pa ceļu.

Tas viss, ko pārdevējs izdara dažās minūtēs, kuras pavadāt veikalā, jūsu vietnes sākumlapa ir jādara dažās pirmajās sekundēs pēc jauna apmeklētāja ierašanās.

Tas noteikti ir jādara pietiekami, lai apmeklētājs varētu pieturēties, ja ne, viss ir zaudēts!

Kā pārliecināt apmeklētāju

Īsā atbilde ir produkta prezentācija. Produkta displejam jūsu veikala lapās jābūt pietiekami pievilcīgam, lai pele varētu kavēties. Attēliem jābūt asiem, skatāmiem no dažādiem leņķiem un tuvināmiem. Produkta aprakstam jābūt visaptverošam, bet kodolīgam. Produktu salīdzinājumiem un cenām jābūt viegli pieejamiem potenciālajam pircējam.

Ja nevarat labi izteikt vērtības piedāvājumus, jūs nevarat sākt cerēt uz saprātīgu reklāmguvumu līmeni. Laba e-komercija plaukst par preču kataloga parādīšanu tādā veidā, kas vilina pircēju. Apvienojot satriecošu produktu displeju un visaugstākās kvalitātes navigāciju savā vietnē, jūs esat devis sev cīņas iespēju vadīt rentablu e-komercijas biznesu. Un tieši šeit WordPress tēmas var izcelties.

Kāpēc WordPress e-komercijai?

Iespējams, ka jūs negrasāties veidot nākamo Amazon, un tādā gadījumā WordPress gandrīz noteikti būs jūsu labākā likme. (Piezīme: Ja jūs joprojām neesat izlēmis par precīzu izmantojamo platformu, pirms turpināt darbu, apskatiet šo mūsu iepriekšējo ierakstu.) Ja jums ir vai ir nodoms sākt, mazs uzņēmums, kas darbosies tikai līdz dažiem miljoniem katru gadu vai ja jums jau ir WordPress vietne jūsu biznesam, e-komercijas komponenta pievienošana vienādojumam ir ļoti vienkārša.

Ņemiet vērā, ka satura mārketings ir neticami populārs mehānisms reklāmguvumu līmeņa paaugstināšanai. Emuāru lapu pievienošana ir drošs veids, kā uzlabot klientu saikni. WordPress ir glīta publicēšanas platforma, kas ārkārtīgi labi var tikt galā ar šīm funkcijām.

WordPress e-komercijas spraudņi

Ja jūs vadāt tiešsaistes veikalu, jūs gandrīz noteikti esat dzirdējis par WooCommerce. Neticams WordPress e-komercijas spraudnis, kas ir līdz šim dominējošākais spēlētājs – šobrīd tas nodrošina vairāk nekā 37% no visiem tiešsaistes veikaliem – WooCommerce ir vienkārši lielisks! Turklāt tagad to pārvalda un aktīvi attīsta tas pats uzņēmums, kas atrodas WordPress.com: Automattic. Tas nozīmē, ka tā ir ne tikai ļoti ticama, bet arī absolūti stabila ilgtermiņa likme!

Taisnības labad tomēr jāteic, ka WooCommerce nav vienīgais WordPress e-komercijas spraudnis, un dažām vietnēm tas var nebūt pat ideāls izmantošanai. Citi apsvērtie WordPress e-komercijas spraudņi ietver iThemes Exchange, MarketPress e-komerciju, WP e-komerciju, Cart66 Cloud un Easy Digital Downloads. (Piezīme: Šis ir ērts raksts, lai lasītu vairāk informācijas par katru.)

WordPress e-komercijas tēmas izvēle

E-komercijas tēmu izvēle ir patiesi plaša. Tikai vietnē ThemeForest (kas līdz šim ir vispopulārākā vieta WordPress motīvu iegādei) jūs atradīsit gandrīz 1000 WordPress e-komercijas motīvu, no kuriem izvēlēties. Tas var būt gan atbrīvojošs, gan milzīgs, ja pat tieši mulsinošs.

Tātad, kā jūs izvēlaties labāko e-komercijas tēmu savai vietnei?

Jūsu izvēlētajai tēmai jāatspoguļo jūsu bizness – un tādā veidā, kas uzlabo jūsu zīmola identitāti. Vairumā gadījumu būs labāk, ja tēma būs vienkārša, saglabājot tikai tās funkcijas, kas ir svarīgas jūsu vietnei. Atcerieties: uzmanības centrā jābūt jūsu produktam, nevis tēmai.

Četras svarīgas lietas, kas jāpatur prātā:

 • Ja rodas šaubas, atcerieties: lietotāja pieredze vispirms, pēdējā un vienmēr.
 • Pielāgojiet klientu pieredzi un personalizējiet motīvu, kuru izmantojat, lai atspoguļotu jūsu zīmolu. Pārliecinieties, ka tēma ir pietiekami veidota, lai pielāgotos šīm izmaiņām.
 • Ļoti būtiska ir saderība ar tirgus standarta e-komercijas spraudņiem.
 • Lai arī ir iespējami daudzi interesanti izkārtojumi, drošāk ir pieturēties pie veikaliem pazīstamiem izkārtojumiem. Pircēji ir gaidījuši noteikta veida veikaliem paredzētu formātu, un, ja jūs pārāk noklīstat no pazīstamām prezentācijām, viņiem var būt grūti pārlūkot. Vienkāršs pārbaudījums būtu noskaidrot, vai lietotājs var atrast ceļu, pat ja vietne atrodas nezināmā valodā. Tā ir vēlamā vizuālās pazīšanās pakāpe.

Kas vēl jāmeklē e-komercijas tēmā?

Pārējās obligātās preces ietver:

 • Bezmaksas vai maksas: Kompetentas bezmaksas motīvi ir pieejami e-komercijai, bet es labprātāk izvēlos premium motīvu katru dienu, nevis bezmaksas motīvu divu iemeslu dēļ. (1) Augstākās kvalitātes motīvi parasti ir drošāki, jo tie tiek atjaunināti biežāk, un drošības caurumi un kļūdas tiek regulāri atjaunināti. (2) Augstākās kvalitātes motīvi piedāvā labāku atbalstu.
 • Atsaucīgi: Pasaule pārvietojas uz mobilajām ierīcēm, tāpēc noteikti ir svarīgi, lai jūsu tēma šādās ierīcēs izskatās labi. Patiesībā jums vajadzētu izvēlēties pieeju vispirms mobilajām ierīcēm, jo ​​lielākā daļa pārlūkošanas tagad notiek mobilajās ierīcēs. Tas nenozīmē, ka jums vajadzētu ignorēt lielākos ekrānus, jo vairums pārdošanas vai reklāmguvumu notiek tajos, taču tēmai jābūt perfekti reaģējošai, precīzi samazinot uz mazākām ierīcēm. Pieskāriena optimizācija ir apsveicama funkcija.
 • Navigācija: Maršrutam no galvenās lapas līdz izrakstīšanās vietai ir jābūt skaidram, un apmeklētājam bez vilcināšanās jāatrod ceļš tīmekļa vietnē, lai arī kur viņš / viņa nonāktu jūsu vietnē. Mega izvēlnes uzdevumu veic pietiekami labi, taču lipīgās galvenes, bultiņas un pogas uz aicinājumu uz darbību var palīdzēt. Pircējam ir jāpārvietojas tīmekļa vietnē intuitīvi, bez vajadzības izdomāt savu nākamo klikšķi.
 • Drošība: Tēmai ir jāpiešķir maksimāla drošība, un tas ir īpaši svarīgi groza funkcijām. Lai gan liela daļa no tā ir atkarīga no mitināšanas, SSL un spraudņiem, pati tēma var samazināt drošības problēmas. Divi (īpaši populāra daudzfunkcionāla tēma no Elegant Themes, piemēram, ir Sucuri drošais zīmogs), un tas ir Divi lietotāju ērtības jautājums.
 • Ātrums: Interneta veikaliem ārkārtīgi svarīga ir ātra vietne. Pircēji ir nepacietīgi, un, ja viņiem jāgaida, kad produkts tiek ielādēts, viņi vienkārši pārvieto peli prom uz citu vietni. Animācijas un ritinātāji ātri ietekmē lappuses ātrumu, tāpēc tie ir jāizmanto taupīgi. Varat arī paātrināt savu vietni, pārliecinoties, ka izmantojat atbilstošu e-komercijas mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, satura piegādes tīklu un iegūtu vairāk informācijas un attēlu optimizāciju, un parasti pielāgojot to, lai iekļautu tikai to, kas patiešām nepieciešams (lai samazinātu nepieciešamo datu daudzumu, lai ielādēt katru lapu).
 • Spraudņu atbalsts: Tēmai ir jāatbalsta jūsu vietnei nepieciešamie spraudņi. Svarīga ir pilnīga integrācija ar WooCommerce vai citiem e-komercijas / citiem spraudņiem.
 • Sociālā koplietošana: Peles vārds nozīmē apmeklējumus, un apmeklējumus pārvērš pārdošanas apjomos. Tātad sociālo mediju integrācija ir vitāli nepieciešama. Ja lietotāji var pieteikties no sociālo mediju kontiem, vēl jo labāk.
 • Tulkošana: Ja vēlaties pārdot visu pasauli vai daudzveidīgu demogrāfisko grupu, tēmai jābūt sagatavotai tulkošanai.

Piecpadsmit no labākajām WordPress e-komercijas tēmām tirgū:

Tagad, kad mums ir skaidra ideja par to, ko meklēt e-komercijas tēmā, apskatīsim dažas no labākajām WooCommerce / WordPress tēmām apkārt.

Veikals

Izmantojot veikalnieku, jūs varat vienkārši pieņemt iepriekš izveidotu lapu no daudziem, kas nāk ar šo tēmu. Vai arī, ja vēlaties būt piedzīvojumiem bagāts un sākt no nulles, uzlabotās tēmas opcijas palīdzēs jums izveidot lapu, kas vislabāk atspoguļo jūsu veikala zīmolu. Šī tēma priecē arī izstrādātājus, jo viņi var ātri izveidot tīmekļa vietni dažādiem klientiem, izmantojot iepriekš izveidotus izkārtojumus, daudzus dizaina elementus un pielāgošanas iespējas. Funkcijām bagātais un vairāku stilu galvene šeit noteikti būs noderīgs.

Veikals

Gādā par gandrīz visām veikala funkcijām – no produktu demonstrēšanas līdz nosūtīšanai. Divi premium klases spraudņi, Visual Composer (kas palīdz lapu veidošanā) un Revolution Slider (slaidrādes attēlošanai), ir komplektā ar tēmu, padarot to par izdevīgu piedāvājumu.

Sīkāka informācija – demonstrācija

Cena: 59 USD

Ateljē

Atjaunināts tikai jūnija sākumā, Atelier tagad ir labāks nekā jebkad, un tā uzlabotā WooCommerce un Visual Composer savietojamība nozīmē, ka lietotāji var izveidot veikalu bez liekām grūtībām. 12 demonstrācijas var arī viegli importēt un izmantot jūsu veikalā.

Ateljē

Desmit veidu galvenes ar animācijas iespējām un četras dažādas produktu izkārtojuma iespējas (katrai no tām ir savas variācijas) var palīdzēt parādīt jūsu veikala produktus priekšrocībās. Pirkumu grozs pircējiem ir vienmērīgs, un vizuālas norādes vedina viņus uz kasi. Četri groza stili var piepildīties piecos veidos un atņemt nogurumu veikt maksājumus. Motīvs tiek ātri ielādēts un pilnībā optimizēts meklētājprogrammām.

Gravitācijas veidlapas ir veidotas tā, lai tās atbilstu tēmai, un jūs varat tās pievienot gandrīz jebkur tīmekļa vietnē, lai lietotāji varētu sazināties jebkurā iepirkšanās procesa posmā. Ja tā ir veikalu ķēde vai vairāki zīmoli, kurus aplūkojat, tad neraizējieties: Atelier ir savietojams ar vairākām vietnēm, tāpēc, ja vēlaties, varat izveidot atsevišķu vietni katram zīmolam, veikalam vai ķēdei – vai katrai valodai.

Sīkāka informācija – demonstrācija

Cena: 64 USD

Dzīvoklis

Ar pārdošanas skaitli, kas skar 28 000, Flatsome ir vislabāk pārdotā WooCommerce tēma vietnē ThemeForest.

Produktu meklēšana vietnē no jebkuras ierīces ir saistoša šīs tēmas pieredze, jo tajā ir iekļauti skārienjutīgi slīdņi un izstrādājumu karuseļi. Produktu pievilcīga demonstrēšana ir iespējama, izmantojot CSS animētus reklāmkarogus, paralakses reklāmkarogus, video reklāmkarogus un slīdņus, iepriekš definētus un animētus reklāmkarogus un iebūvētu ātro skatu..

Dzīvoklis

Motīvs piedāvā vairākas iespējas, kuras varat pievienot atbilstoši prasībai – pieteikšanās Facebook, ātra produktu attēlu tuvināšana, produktu tieša meklēšana, lipīgas galvenes ērtai navigācijai, neierobežotas formas un “vēlmju saraksta” vai “līdzīgas” funkcijas. Piedāvājumā ir arī kataloga displeja opcija, slēpjot cenas un iepirkšanās funkcionalitāti. Svarīga e-komercijas tēmu prasība ir neierobežotas sānjoslas un logrīku zonas, un, jūsuprāt, tās ir iespējamas, izmantojot Flatsome.

Ir iekļauti PSD faili un bērnu motīvi, un ir atļauta piekļuve tiešsaistes dokumentācijai, tāpēc izstrādātājiem ir daudz elastības, izmantojot šo tēmu. Autori piedāvā arī atbalstu pa vienam e-pastā.

Sīkāka informācija – demonstrācija

Cena: 59 USD

MayaShop

MayaShop izmanto daudz baltas vietas, lai atkal pievērstu uzmanību izstrādājumam. Līdzīgi kā citas šeit aplūkotās tēmas, tas nāk ar iepriekš izveidotiem izkārtojumiem, slīdņiem un pielāgošanas opcijām. Astoņi mājas lapas slīdņi ir papildināti ar tēmu.

Maija

Iepirkumu grozs ir mazliet par lielu, tāpēc pircēji var sekot līdzi tajā esošajām precēm, un katrs produkts var tikt marķēts. Kad pele virzās virs izstrādājuma sīktēla, neliels uznirstošais logs apakšā parāda, ko darīt tālāk – pievienot grozam, izvēlēties izmēru vai lasīt vairāk par izstrādājumu, kas vairs nav noliktavā. Pircēji var salīdzināt produktus pirms pievienošanas grozam, un galvenē var ieslēgt meklēšanas opciju.

Sīkāka informācija – demonstrācija

Cena: 64 USD

Mazumtirgotājs

Mazumtirgotājs ir augstas kvalitātes e-komercijas tēma, kas veikalu īpašniekiem ir vismīļākā. Liels skaits iebūvētu lapu var palīdzēt pat iesācējiem sākt vietnes izveidi un pēc tam to pielāgot jaudīgajā tēmu opciju panelī. Ikreiz, kad rodas šķēršļi, varat atsaukties uz soli pa solim sniegtajiem ceļvežiem un video aprakstiem, un tēmā bez maksas ir iekļauts arī Visual Composer, kas var palīdzēt ar vizuālu lapu veidošanu.

Mazumtirgotājs

Šī tēma palīdz jums pārvaldīt veikalu gandrīz atsevišķi, jo tas atbalsta maksājumu iekasēšanu, krājumu pārvaldību un pasūtījumu un klientu uzskaiti, kā arī atjaunina veikalu darbību, izmantojot iebūvētos pārskatus. Katrā ierakstā varat parādīt arī saistītos produktus.

Iepriekš izveidotās lapas var izmantot arī citām vietnēm (ne vienmēr tikai e-komercijas vietnēm). Šajā gadījumā jūs varat izvēlēties slēpt e-komercijas funkciju.

Sīkāka informācija – demonstrācija

Cena: 59 USD

Kalija

Kallyas ir daudzfunkcionāla WordPress tēma, kuru varat izmantot vairākās nišās, ieskaitot e-komerciju. Motīvs ir iekļauts Visual Builder, ir pieejami vairāk nekā 100 elementi, kas piemēroti jebkurai lietojumprogrammai, un, izmantojot tiešās meklēšanas funkciju, varat atrast tikai vienu. Pēc lapas izstrādāšanas jūs varat saglabāt jebkuru tās daļu vai visu lapu turpmākai lietošanai.

Kalija

Šīs tēmas veikalos raksturīgās funkcijas ietver mājas lapas, kas īpaši izstrādātas veikaliem, slīdņus un karuseļus produktu demonstrēšanai, kategorijas ar sāniem, produktu lapas, iepirkumu grozs, norēķinu process un klientu konti. Daudzas funkcijas, kuras var izmantot tiešsaistes veikali, atrod vietu starp vilkšanas un nomešanas elementiem – Google Maps, cenu tabulas, kontaktu formas, attēlu kastes un daudz ko citu.

Jauno izkārtojuma papildinājumu “Mūsdienīgs” veikalos diezgan daudz var pieņemt. Tas nodrošina jaunu produktu sarakstu, produktu lapu izkārtojumus un vispārīgus WooCommerce izkārtojumus. Kallyas ir gatavs SEO, un, ievērojot vietnes ātrumu, ielādē tikai nepieciešamos resursus.

Sīkāka informācija – demonstrācija

Cena: 59 USD

Apkārtne

Apkārtne ir tēma, kas komplektēta ar e-komercijas iedvesmotām dizaina funkcijām, lai palīdzētu jums izveidot modernu tiešsaistes veikalu. Tā apmāca koncentrēties uz klienta superlatīvas pieredzes nodrošināšanu, un tādējādi jūs atradīsit, ka tēma ir ne tikai atsaucīga, bet arī pieskāriena ziņā optimizēta. Visos slīdņos ir ietverta funkcionalitāte, tāpēc pārlūkošana no jebkuras ierīces ir vienkārša.

Apkārtne

Apkārtne tiek nodrošināta ar Swift sistēmu un Swift lapu veidotāju, tāpēc, ja 19 iepriekš izveidotās lapas nav jūsu gaumei, varat tās viegli mainīt. Jūsu veikala vietnē var iekļaut izvēles vēlmju sarakstu – lietotāji var pievienot produktus vēlmju sarakstam, izmantojot produktu lapu vai izmantojot sīktēlus, un pēc tam piekļūt vēlmju sarakstam no galvenes vai caur savu kontu.

Lai tikai parādītu produktus, tos faktiski neizlaižot pārdošanā, varat izvēlēties paslēpt groza un izrakstīšanās funkcijas. Īpaši viena iezīme, kas pircējiem noderēs, ir super meklēšanas vai personīgā pircēja funkcija, kas viņiem ļauj lietot filtrus līdz sešiem dažādiem laukiem un pēc tam šiem laukiem piešķirt atribūtus. Pēc tam klienti var piekļūt super meklēšanai, lai atrastu produktus, izmantojot dabiskas valodas formu.

Sīkāka informācija – demonstrācija

Cena: 64 USD

Divi

Divi iekļautie 20 iepriekš sagatavotie izkārtojumi un Divi Builder padara to par iecienītu WordPress lietotāju vidū. Izkārtojumus var pielāgot, un Divi Builder un 46 satura moduļi palīdzēs jums vizuāli izveidot savu vietni. Motīvā ir vairākas galvenes opcijas – varat centrēt savu logotipu vai izveidot vairākus izvēlnes apgabalus un daudz ko citu – un varat pārbaudīt, vai esat to pareizi izmantojis, izmantojot tiešraides priekšskatījuma funkciju.

Divi

Starp 46 satura moduļiem īpaši apskatiet veikala moduli. Tas jums nodrošina visu funkciju klāstu, lai izveidotu pilnvērtīgu tiešsaistes veikalu. Divi ir pilnībā tulkojams, un tas jau ir tulkots 32 valodās. Pilnībā iztulkotā Divi Builder saskarne lietotājiem to padarīs vienkāršu, un lasītāji tam var piekļūt arī pieejamās valodās. Priekšdaļu un veidotāja saskarni var iespējot RTL.

Divi Builder komplektā ir integrēta sadalīšanas pārbaude un reklāmguvumu līmeņa optimizācijas sistēma, no kuras jūs varat iegūt statistiku, kas var sniegt vērtīgu ieskatu jūsu veikalā. Varat salīdzināt dažādas vienas un tās pašas lapas versijas, lai pārbaudītu, kura jums vislabāk piemērota, un sadalīto testēšanu var piemērot visiem jūsu vietnes veidošanas aspektiem, lai jūs varētu sasniegt labāko modeli..

Par šo tēmu Sucuri ir piešķīris drošu tēmas zīmogu.

Sīkāka informācija – demonstrācija

Cena: Divi var iegādāties kā daļu no dalības paketēm no Elegant tēmām, kuru cena ir no 69 USD (personīgā pakete) līdz 249 USD (mūža pieeja)..

Veikals

Veikals ir universāla e-komercijas tēma no Obox motīviem. Tas ir izveidots, lai būtu piemērots visiem tiešsaistes veikaliem, neatkarīgi no tā, vai tie ir lieli vai mazi. Tas komplektēts ar klientiem draudzīgām funkcijām – vienas lapas izrakstīšanos, klientu vērtējumu, piegādes aprēķiniem (tāpēc kasē nav nepatīkamu pārsteigumu), produktu savstarpēju savienošanu, lai nodrošinātu labāku pārlūkošanas pieredzi, un daudz ko citu. Varoņa logrīks ļaus jums mājas lapā parādīt līdz piecām dažādām e-komercijas kategorijām.

Veikals

Motīvs ir pilnībā optimizēts SEO, un produkta lapa ir paredzēta, lai palielinātu reklāmguvumus. Piedāvātie produkti un kategorijas, saistītie produkti, produktu vērtējumi, laba sociālā integrācija un iespēja pārdot preces, izmantojot Facebook fanu lapu, pievienojot spraudni, ļauj vieglāk pārveidot meklēšanu pirkumā.

Fontu izvēle, vizuālās pielāgošanas izmantošana, pielāgotu galvenes augšupielāde un iespēju mainīšana motīvu iestatījumu panelī palīdzēs jums izveidot vietnei vēlamo izskatu. Iespēja ērti iegult videoklipus un mainīt attēlu izmērus, izmantojot WordPress attēlu resizeru, liks izdomāt, ka ir manuāli jāmaina attēli jūsu produktu lapām un citur jūsu vietnē.

Sīkāka informācija – demonstrācija

Cena: USD 79 (USD 139, ja vēlaties pievienot prioritāro atbalstu).

Bazar veikals

Bazar Shop tēma pievērš lielu uzmanību produktu lapām, un jūs varat izlikt vairākus sava produkta attēlus ar tuvināšanas efektu. Papildus vērtējumu un produkta apraksta cilnei ir arī produktu aptaujas cilne ar kontaktinformācijas veidlapu, lai apmeklētājs varētu veikt izmeklēšanu par produktu, neizejot no lapas. Cilne Saistītie produkti atrod vietu arī produkta lapā, un pielāgotā cilne ļauj jums pievienot pielāgotu saturu par produktu.

Bazar VEIKALS

Var izmantot astoņus slīdņu veidus, ieskaitot premium revolucionāro slīdni. Katra slīdņa platumu un augstumu var pielāgot, un tos var izmantot vairākās vietās, piemēram, galvenē, un atsevišķās lapās. Ir iespējams jebkāds skaits galvenes attēlu, un piedāvājumus vai produktus varat attēlot kā statiskus attēlus vai ar galvenes slīdni. Kājenes platumu var pielāgot pēc vēlēšanās, un izkārtojumu var ielikt kastēs vai izstiepties, ar vai bez sānjoslas. Visas šīs iespējas nozīmē, ka ir iespējams iegūt jūsu vietnes izkārtojumu, lai tas precīzi atbilstu jūsu vēlmēm.

Ir pieejamas divas pielāgotas izrakstīšanās lapas, un uznirstošo logu var izmantot, lai piesaistītu uzmanību visiem īpašiem piedāvājumiem, izpārdošanām vai jaunumiem. Pielāgota pieteikšanās lapa klientiem un īskodu pārvaldnieks ar 300 plus īskodiem ir komplektā ar motīvu. (Piezīme: Vai neesat pārliecināts, kas ir īsie kodi? Neierobežotas sānjoslas, ērta navigācija un efektīvs produktu attēlojums padara Bazar par ideālu veikalu tēmu.

Sīkāka informācija – demonstrācija

Cena: 64 USD

Aurum

Aurum ir minimālistiska un ātri ielādējama tēma WordPress veikaliem. Tam ir četras demonstrācijas versijas, kuras varat vienkārši importēt un lietot – tiešsaistes grāmatnīca, TechShop, juvelierizstrādājumi un mode – un arī citi veikali var izmantot šīs veidnes. Tajā tiek izmantoti augstas kvalitātes attēli, fonti un teksts, un sveiciena lapa uzņem apmeklētājus un virza viņus uz vistuvāko reģionālo veikalu.

Aurum

Galvenē ir daudz variantu, ieskaitot caurspīdīgu, kas papildinās paralaksa fonus, un veikali var izmantot šo kombināciju savā labā. Aurum ir pieskārienam optimizēts, un tāpēc produktu apskatīšana uz karuseļa ir patīkama pieredze. YITH vēlmju saraksts, pielāgotās meklēšanas lapa ar satura filtriem un navigācijas rīks ir visas tēmai draudzīgas funkcijas, kas piemērotas pircējiem.

Izmantojot satura blokus vai slīdņus, ierobežotā skaitā produktus varat parādīt tieši mājas lapā. Jaunākos produktus, populārus produktus vai īpašos piedāvājumus šeit var izvietot labi redzamā vietā, un mājas lapā var būt arī dažas populāras emuāra ziņas, lai pievērstu uzmanību konkrētiem produktiem vai reklāmas piedāvājumiem vai visam, kas interesē.

Sīkāka informācija – demonstrācija

Cena: 59 USD

GoodStore

GoodStore ir vēl viena augstākās klases e-komercijas tēma, kas atrod priekšroku veikaliem internetā. Tas ļauj jums izvēlēties no sešām dažādām galvenēm un 22 dažādiem izkārtojumiem, kurus varat vienkārši importēt ar klikšķi. Ja nekas neņem vērā jūsu iedomāšanos, varat izmēģināt savu roku, veidojot lapu ar Revo lapu veidotāju, kas nāk ar šo tēmu.

GoodStore

Motīvs ir saderīgs ar vairākām vietnēm, un tas jau ir tulkots 14 valodās, padarot to piemērotu veikaliem, kas pārdod preces vairākās valstīs. Izmantojot GoodStore, ir viegli pārvaldīt krājumus un izveidot un parādīt portfeli. JAW slīdnis palīdzēs jums izveidot vienkāršus slīdņus, kurus var izmantot displejam, ir iekļauti 50 plus saīsnes kodi, un shortcode redaktors palīdzēs jums uzlabot jūsu vietnes izskatu. Logrīkus un attēlus var pievienot izvēlnei, izmantojot pievienoto JAW spraudni. Lai pārvaldītu reklāmas satura blokus, jums ir sludinājumu menedžeris, un jūs pat varat ievietot reklāmkarogu starp ziņām.

Tas atbalsta daudzus spraudņus, un visus ieteiktos spraudņus var atjaunināt ar vienu klikšķi.

Sīkāka informācija – demonstrācija

Cena: 59 USD

Ziemeļi

Ziemeļi ir diezgan pilnīga e-komercijas tēma. Pilnas lapas slīdnis mājaslapā ir apvienots ar dažiem parallakses elementiem satriecošai prezentācijai, bet ziemeļi nav tikai izskats – tas arī rada brīnišķīgu tiešsaistes klientu pieredzi. Klientu kontu lapas ir unikālas, un tajās ir iekļauts vēlmju saraksts, savukārt produkti, kas tiek parādīti pilnekrāna izkārtojumā, var vilināt klientu pievienot grozam.

Ziemeļi

North ir izdevīgs pirkums, jo tajā ietilpst seši superfunkcionāli premium spraudņi 161 USD vērtībā: Visual Composer, Slider Revolution, WooCommerce produktu filtrs, WooCommerce dinamiskā cenu noteikšana un atlaides, WooCommerce PDF rēķins un WooCommerce tabulas likmes piegāde. Tātad, ir dziļa integrācija ar WooCommerce, un rezultāts ir superfunkcionāls veikals.

Sīkāka informācija – demonstrācija

Cena: 64 USD

Skatlogs

Storefront ir WooCommerce tēma no WooThemes, un tā WordPress lietotājiem nonāk absolūti bez maksas. To ir izstrādājuši Automattic, tie paši ļaudis, kas izveidoja WordPress platformu un spraudni WooCommerce, un piedāvā efektīvu platformu iepirkšanās veikšanai tiešsaistē..

Skatlogs

Līdz šim tas ir lejupielādēts 774 327 reizes, kas dod priekšstatu par to, cik šī tēma ir populāra. Tagad šī ir mazliet tukša tēma, kas nozīmē, ka tā ir tīši gaiša, lai ar lielu efektivitāti veiktu galvenās e-komercijas funkcijas, taču tā dod jums iespēju pievienot funkcijas, kā jūs vēlaties, nekustīgai platformai. Ja vēlaties pievienot funkcijas, jums vienkārši jāmeklē WooThemes piedāvātie paplašinājumi.

Izmantojot bērnu tēmas, jūs varat mainīt savas vietnes izskatu. Šī tēma ir ideāli piemērota veikalu īpašniekiem, kuri vēlas vadīt vienkāršu un efektīvu tiešsaistes veikalu, piedāvājot bāzi, no kuras viņi var sākt veidot savu vietni, un iespēju pievienot tikai nepieciešamās funkcijas – bez liekas bagāžas, lai to palēninātu..

Sīkāka informācija – demonstrācija

Cena: Bezmaksas

WooPress

WooPress ir vēl viena iespaidīga e-komercijas tēma. Tajā ir daudz no iepriekšminētajās tēmās apskatītajām funkcijām, piemēram, izkārtojumi un galvenes un kājenes, ar pielāgošanas iespējām, kas palīdzēs iegūt jūsu vietnei vajadzīgo izskatu un izskatu..

WooPress

Motīvs tiek ātri ielādēts, un tas ir paredzēts produktu pievilcīgai demonstrēšanai. Tēmai ir pievienoti vairāki premium spraudņi, piemēram, Visual Composer, Master Slider, Slider Revolution, Essential Grid un Live Chat.

Sīkāka informācija – demonstrācija

Cena: 59 USD

Daži padomi par atvadīšanos

Šis tēmu saraksts, cerams, sniegs jums skaidru ideju par to, kā izvēlēties ideālu motīvu savam veikalam. Tomēr, izvēloties nulli tēmā, ņemiet vērā savas vietnes īpašās vajadzības.

Ja apskatītajā tēmā ir daudz attēlu, un jums vēl nav neviena paša augstākās klases attēla, kas aizstātu demonstrācijas attēlus, vai nu a) sazinieties ar b) vai apsveriet tēmu, kas darbojas ar mazākiem vai mazākiem attēliem un tā vietā izceļ citus aspektus, piemēram, tekstu, video vai produkta funkcijas.

Vissvarīgākais: nesteidzieties pieņemt lēmumu, kamēr neesat pārliecināts! Ņemiet vērā, ka labi pārdomātai klātbūtnei tiešsaistē var būt milzīga ietekme uz rezultātu – tāpēc pārliecinieties, ka visu iegūstat tieši pirms niršanas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map