Kuidas seadistada sidusprogrammi WordPress + WooCommerce abil

WordPressi pakkumised


Kõigil, kellel on veebipood, on liikluse suurendamine ja müügi suurendamine pidev prioriteet, kuid soovite veenduda, et kasutate kõiki teie käsutuses olevaid ressursse, hoides samal ajal kontrolli all kogu oma pingutusi. Teie saidile külastajaid saavate inimeste ergutamine ja premeerimine on proovitud viis saada rohkem müügivihjeid ja müüa.

Ehkki müügi suurendamiseks sidusettevõtte mudeli kasutamise idee võib tunduda keeruline, on see tegelikult üsna sirgjooneline. Veelgi enam, kuna sidusettevõtte maksed põhinevad toimivusel, peate maksma suunamistasud välja ainult siis, kui müük on toimunud ja kui olete teeninud nimetatud külastajalt tulu. Võite mõttega maksta protsent oma kasumist välja oma poe reklaamijatele, kuid kui vaatate potentsiaalne investeeringutasuvus ja finantsriski puudumine võrreldes muude reklaamimise ja reklaamivormidega, näete kiiresti apellatsiooni!

Kui soovite seadistada sidusprogrammi oma WooCommerce toega veebipoele ja hankige oma toodetele rohkem silmamunasid ilma traditsioonilise reklaami algkuludeta, siis see juhend näitab teile, kuidas seda teha.

Juhend WooCommendi jaoks oma sidusprogrammi loomiseks

Sidusprogrammi seadistamine on palju lihtsam kui võite arvata. Siin käsitleme:

 • mis võimaldab WooCommerce’i ja sidusettevõtte pistikprogrammide integreerimist
 • oma sidusprogrammi tingimuste määratlemine
 • kuidas sidusettevõtted saavad teie programmiga liituda
 • põlvkonna siduslinkide loomine
 • sidusettevõtte juhtpaneel
 • soovituste ja müügi jälgimine
 • makstes oma tütarettevõtetele
 • sidusettevõtte kupongidega töötamine
 • teie sidusprogrammi valikulised lisafunktsioonid.

Sidusprogrammi lisamisel oma WooCommerce poodi on üks parimatest võimalustest selle saavutamiseks (kui mitte parim viis selle saavutamiseks) on kasutada rakendust AffiliateWP: äärmiselt võimas sidusettevõtte turunduse pistikprogramm, mida oleme hiljuti hõlmanud ühes eelmises ülevaates.

Miks kasutada AffiliateWP??

AffiliateWP on mitte ainult eriti lihtne kasutada, vaid sellel on ka suur hulk funktsioone ja hulgaliselt kasulikke laiendusi ning see on loodud sujuvalt integreerimiseks WooCommerce’iga. Kui olete WooCommercei administraatori lehtedega juba tuttav, ei tohiks AffiliateWP-ga alustamine üldse probleem olla.

Teie sidusprogrammi määratlemine

Pärast AffiliateWP pistikprogrammi installimist ja aktiveerimist – aga enne kui lubate oma külastajatel sidusettevõteteks saada – määratlege üksikasjad oma sidusprogrammi.

Määrake oma sidusprogrammi üksikasjad

AffiliateWP annab teile täieliku kontrolli selle üle, kuidas teie sidusettevõtjatele hüvitist makstakse.

Seda saate teha pistikprogrammi lehe Seaded kaudu, kus saate määra komisjonitasu määr (kas protsentides või kindla tasuna) valige valuuta ja veel palju muud – meeldimisi, mida oleme oma eelmises artiklis üksikasjalikumalt käsitlenud.

AffiliateWP integratsiooni lubamine

Järgmisena peate võimaldab integreerida WooCommerce’iga jaotises AffiliateWP. Selle sätte leiate pistikprogrammi peamiste sätete lehe vahekaardilt Integratsioonid ja see tagab, et pistikprogramm jälgib automaatselt kõigi toodete müüki. AffiliateWP hiljutiste värskendustega integreerub pistikprogramm nüüd veelgi rohkemate teenustega kui kunagi varem.

Luba WooCommerce AffiliateWP integreerimine

AffiliateWP on värskendatud, et integreerida veelgi rohkemate teenustega.

Õnneks on selle integreerimise lubamine sama lihtne kui ruudu märkimine. Kui see on sisse lülitatud, suunatakse klient sidusettevõtte lingi kaudu teie poodi ja ostab, AffiliateWP loob automaatselt suunamiskirjed.

Sidusettevõtte eneseregistreerimise lubamine

Kui tegemist on partneritega sidusettevõtetega, kes reklaamivad teie veebipoes tooteid, võimaldab pistikprogramm teil tütarettevõtteid ise käsitsi registreerida. Samuti on teil võimalus oma külastajaid üürida kandideerige oma programmiga liitumiseks oma veebisaidi esiosa kaudu. Kui soovite, et külastajad registreeruksid teie sidusprogrammi sellisel viisil, peate selle funktsiooni lubama AffiliateWP seadetes. Selle valiku leiate üldsätete vahekaardilt Muu.

Sidusettevõtte registreerimisseaded

AffiliateWP abil saate määratleda, kuidas sidusettevõtte registreerimisega hakkama saate.

Kui otsustate oma sidusprogrammi jaoks ise registreerimise lubada, on soovitatav lubada ka administraatori teatised ja vajalikud kinnitusseaded. Sel viisil saate kiiresti reageerida kõigile taotlustele, hoides siiski kontrolli selle üle, kes lubate oma kauplust ja tooteid sidusettevõttena reklaamida.

Uue sidusettevõtte registreerimise teatise lubamine

Uute sidusettevõtete registreerimisteadete saamiseks saate hõlpsalt lubada e-posti teatised.

Kui olete oma sidusprogrammi jaoks ise registreerimise lubanud, peate seda tegema looge leht oma veebisaidil registreerumisvormi jaoks. Jällegi on AffiliateWP arendajad teinud selle võimalikult lihtsaks. Vormi oma saidile lisamiseks kopeerige ja kleepige lihtsalt vastav lühikood uude või olemasolevasse postitusse või lehele.

Registreerimislehe loomine lühikoodidega

AffilateWP sisaldab mitmeid lühikoode, mis aitavad teil luua registreerimis- ja sisselogimislehti.

Pärast lehe avaldamist saate selle muuta oma veebisaidi peamenüüst juurdepääsetavaks või edastada lehe URL lihtsalt inimestele / ettevõtetele, keda soovite kutsuda oma programmiga liituma ja oma tooteid reklaamima.

Sidusettevõtte registreerimisvorm

AffiliateWP vormid peaksid sujuvalt integreeruma ülejäänud teie WordPressi veebisaidiga.

Sõltuvalt sellest, kuidas olete pistikprogrammi konfigureerinud, saate ka kas saada meilisõnum kui taotlus on esitatud või saate oma poe administraatori juhtpaneeli kaudu visuaalset hoiatust.

Sidusprogrammide haldamine

Oma tütarettevõtteid ja nende rakendusi saate hallata WordPressi juhtpaneeli AffiliateWP pistikprogrammi jaotises Sidusettevõtted. Siit saate ootel olevate taotluste kuvamine, koos nendega, mis on juba heaks kiidetud või tagasi lükatud.

Hallake pooleliolevaid sidusrakendusi

WordPressi juhtpaneeli kaudu on hõlpsalt hallata pooleliolevaid ja kinnitatud sidusettevõtete registreerimisi.

Kõigi pooleliolevate taotluste korral saate vaadata nende esitamise üksikasjad ja seejärel otsustada, kas need heaks kiita või tagasi lükata.

Vaadake läbi sidusettevõtte rakenduste ekraan

Sidusettevõtte avaldusi saab ühe nupuvajutusega vaadata ja vastu võtta või tagasi lükata.

Teie elu lihtsamaks haldab AffiliateWP kõigi taotlejate sisselogimisandmeid ja paroole. See säästab teie saidile teie sidusettevõttele juurdepääsu saamiseks juhiste koostamise ja postitamisega seotud probleeme.

Taotluse vastuvõtmise e-post

E-posti teel saadetavad teated saadetakse edukatele sidusettevõtetele automaatselt.

Pärast avalduse vastuvõtmist, kasutajale saadetakse automaatselt e-kiri neile sellest rääkides, koos lingiga teie saidi sidusettevõtte ala sisselogimislehele.

Kuidas sidusettevõtted reklaamilinke loovad?

Nüüd on aeg kajastuda kuidas teie heakskiidetud tütarettevõtted teie tooteid reklaamivad ja veenduge, et teie poodi saadetud külastajaid jälgitakse. Hea uudis on see, et AffiliateWP hoolitseb selle eest ka teie. Kui mõni teie sidusettevõttest logib sisse teie veebisaidi siduspiirkonda, kuvatakse talle kohe teave, mida nad vajavad sidusettevõtete linkide lisamiseks oma veebisaidile või muudesse asukohtadesse, kus nad teie poodi ja tooteid reklaamivad.

Armatuurlaua siduslingi loomise ala

Sidusettevõtted saavad sisse logida ja vaadata oma statistikat ning luua siduslinke.

See mitte ainult ei anna neile teie kodulehe sidusettevõtte URL-i, vaid võimaldab neil luua ka oma sidusettevõtte linke teie veebisaidi üksikutele lehtedele ja toodetele. See tähendab nad saavad sügavalt lingida oma veebisaidi siselehtedele – võimaldades neil konkreetsemalt konkreetseid tooteid ja müügipunkte otse sihtida.

Deeplink generaator

AffiliateWP hõlbustab teie sidusettevõtetel sügavate linkide loomist konkreetsetele lehtedele ja toodetele.

Loodud sidusettevõtte URL-i kasutamiseks peab kasutaja liikuma lihtsalt teie poe lehele või tootele ja seejärel kopeerima vastava lehe aadressi. Seejärel saab selle aadressi kleepida viite URL-i generaatorisse andke neile nende kordumatu pöördumisaadress kasutada selleks, et teie pood jälgiks iga nende viidet korralikult.

Kuidas teie sidusettevõtted jälgivad viiteid ja haldavad oma kontot

Kui teie tütarettevõtted on registreerunud (kui olete loodetavasti hakanud oma tooteid reklaamima, kasutades oma viitenumbreid), saavad nad seejärel oma oma veebisaidi sidusettevõtte juhtpaneel. Esipaneeli armatuurlaua kaudu, mida AffiliateWP teie kauplusele lisab, saavad teie sidusettevõtted vaadata oma statistikat, sealhulgas tasulisi ja maksmata viiteid, nende loodud teie poe külastuste arvu, konversioonimäära ning nii makstud kui ka maksmata tulusid.

Vaadake sidusettevõtte kasutajate statistikat

Sidusettevõtted saavad hõlpsalt oma statistikat vaadata teie saidi siduspiirkonnast.

Sidusettevõtte piirkonnast võivad tütarettevõtted ka erineva statistika graafilise visuaali kuvamine ja iga nende loodud külastuse üksikasjad, pääsete juurde kõigile teie üles laaditud reklaamidele (nt ribareklaamid), et aidata neil teie kauplust ja tooteid reklaamida, ning konfigureerige maksete vastuvõtmiseks kasutatav e-posti aadress ja lubage suunamisteated. Kui soovite, et teie sidusettevõtted saaksid vaadata üksikasjalikku teavet tellimuste kohta, mida nende viited on esitanud, saate oma saidile installida tasuta tellimuse üksikasjade lisandmooduli. Peamine näpunäide: selleks, et saada paremini aru, kuidas sidusettevõtted teie veebisaidiga suhtlevad, on see tasub luua testkonto ja mõne poodtellimuse saatmine teie poe kaudu sidusettevõtte soovituslinkide kaudu.

Kuidas jälgite sidusettevõtte viiteid

Kui teil on olnud mitu edukat rakendust ja olete registreerunud vähemalt ühe oma programmi sidusettevõtte, saate seda teha alustage suunamiste jälgimist nad saadavad teie poodi. Seda tehakse teie veebisaidi tagaosast AffiliateWP lehtedel olevate viidete kuva kaudu.

Sidusreklaamide ekraan

Saidiomanikuna saate kõiki sidusettevõtete soovitusi vaadata oma WordPressi juhtpaneelilt.

Edastamiskuval saate vaadata kõiki sidusettevõtete genereeritud viiteid või müüke. Märkus. AffiliateWP mugav funktsioon on see, et see võimaldab teil klõpsata iga saatekirjaga seotud individuaalsetel WooCommerce’i tellimustel, et saaksite lisateavet.

Saateekraanil saate seda teha genereerige oma sidusettevõtetele väljamaksefail teatud kuupäevavahemiku alusel või hallake makseid käsitsi. Samuti saate oleku muutmiseks kustutada või tagasi lükata kõik suunamised ja märkida need tasutuks.

Kasutaja sidusettevõtte statistika aruanne

Teie WordPressi juhtpaneeli piirkonnas AffiliateWP on palju kasulikke aruandeid.

Lisaks kõigi sidusettevõtete loodud individuaalsete viidete vaatamisele saate ka teha vaadata iga sidusettevõtte saatekirja aruandeid. Seda tehes saate jälgida nende individuaalset toimivust ja vaadata, kui palju külastusi, viiteid ja müüke nad on genereerinud.

Üksikute sidusettevõtete suundumuste aruanne

AffiliateWP-le on selle uuema värskendusega lisatud rohkem aruandeid.

AffiliateWP uusim versioon on pistikprogrammile lisanud rohkem aruandlusfunktsioone, muutes veelgi hõlpsamaks teie sidusettevõtete toimivuse jälgimise..

Sidusettevõtjatele tasumine

Nagu eespool mainitud, saate vaadata tütarettevõtete müüki ja seejärel genereerida väljamaksefail nende toimivuse põhjal. Selle väljamaksefaili genereerides saate: saatke massmakse korraga mitmele sidusettevõttele makse töötleja kaudu. Toetatud teenuste hulka kuuluvad suured mängijad nagu PayPal ja Skrill / Moneybookers.

Genereerige sidusettevõtete maksete jaoks väljamaksefail

Väljamaksefailide genereerimise võimalus lihtsustab sidusettevõtetele maksmise protsessi.

Sa saad ka automatiseerida makseid sidusettevõtjatele installides ühe PayPali või Stripe’i jaoks sobivatest lisandmoodulitest. Kuna AffiliateWP jälgib, kellele on makstud ja kellele mitte, võtab see teie käest veel ühe ülesande, lihtsustades sellega teie enda sidusprogrammi käitamise protsessi.

Sidusettevõtte kupongide haldamine

Kupongid on suurepärane viis, mille abil saate mitte ainult meelitada oma programmi potentsiaalseid tütarettevõtteid, vaid ka edastada stiimuleid nende vaatajaskonnale. WooCommerce võimaldab teil luua oma poe jaoks sooduskuponge ja AffiliateWP võimaldab teil seda teha seostage need kupongid üksikute sidusettevõtetega. See annab teile võimaluse luua konkreetse sidusettevõtte jaoks kupong, mis omakorda võib aidata teil värvata rohkem tütarettevõtteid oma toodete reklaamimiseks. Seejärel saavad sidusettevõtted jagada oma vaatajaskonnaga sooduskupongi. Sidusettevõtte lugejad saavad teie toodetelt boonussoodustust, samal ajal kui sidusettevõtted teenivad endale ise vahendustasu. Sellise spetsiaalse sooduskupongi loomine on eriti kasulik nende kõrgetasemeliste blogijatega, kellele soovite pardale saada. Kuna kupongid töötavad viitavatest URL-idest sõltumata, on need ka need ideaalne sidusettevõttena podcasterite värbamiseks, sest nad saavad oma kuulajatele allahindluskoodi välja anda, teenides samas komisjonitasu.

Kui soovite seda funktsiooni kasutada, saate seda teha esmalt tuleb luua kupong WooCommerce’is. Ekraanil Kupongi lisamine on teil võimalik sisestada selle sidusettevõtte kasutajanimi, kellega soovite allahindluse ühendada.

Sidusettevõttele WooCommerce'i kupongi loomine

WooCommerce’i kupongid saab hõlpsamaks jälgimiseks eraldada üksikutele sidusettevõtetele.

Nüüd, kui seda sooduskupongi kasutatakse teie poe tellimusega, seda sidusettevõtjat krediteeritakse saatekirjaga ja teeni selle tellimuse eest komisjonitasu.

AffiliateWP lisafunktsioonid

Ülaltoodud juhendit järgides peaks teie WooCommerce’i veebipoes olema kohe loodud oma sidusprogramm. Loodetavasti on teil nüüd enesekindlus viia oma sidusprogramm järgmisele tasemele mõned AffiliateWP lisafunktsioonid mida võiksite oma poes rakendada.

Toodete piiramine teatud tütarettevõtetega: See funktsioon võimaldab teil määratleda, millised sidusettevõtted võivad teatud toodetega teenustasusid teenida – see on kasulik funktsioon, kui teil on populaarne toode, mille asemel tahate, et kõigi viidete maksmise asemel sooviksite, et teie kõige hinnatumad sidusettevõtted teeniksid komisjonitasusid reklaamimise eest.

Konkreetsete tootekategooriate soovituste keelamine: Kui teil on teatud tootekategooriaid, mille puhul te ei soovi suunatatasusid maksta, saate need oma programmist välja jätta. Võib-olla on teil tooteid, mis müüvad ennast ilma reklaamiedenduseta, või tooteid, millest te ei teeni palju kasumit ja ei tahaks pigem reklaamida sidusettevõtetele. See on täielikult teie eelisõigus, kuid veenduge, et selgitate seda oma sidusettevõtetele eelnevalt, et veenduda, kas nad saavad aru, et nad ei saa nende konkreetsete toodete eest teenustasu..

Toote- ja sidusettevõtteülekande summa: Sidusettevõtte profiili sätete kaudu saate ületada kogu saidi vahendustasu määra ja pakkuda üksikutele sidusettevõtetele oma isikupärastatud määra. See täiustatud funktsioon võimaldab teil määrata ühe toote ja sidusettevõtte tariifi, koos võimalusega annavad ühele sidusettevõttele oma vahendustasu konkreetse toote jaoks. See määr töötab sõltumatult nende peamisest suunamiskiirusest.

Nende lisafunktsioonide koodilõigud leiate AffiliateWP dokumentatsiooni lehelt.

Mõni kasulik laiendus, mida tuleks kaaluda

Nii nagu WooCommerce’i pistikprogrammil endal, on ka AffiliateWP-l valik laiendusi või lisandmooduleid, mis võimaldavad teil täita oma individuaalseid vajadusi, lisades sidusprogrammile rohkem funktsioone ja funktsioone. Siin on mõned lisandmoodulid, mis võivad teile veebipoe jaoks kasulikud olla:

Varem mainitud PayPali ja Stripe väljamakse lisandmoodulid vähendavad teie sidusettevõtete ühe klõpsuga tasumisel tehtavat tööd. Need moodulid annavad teile võimaluse tasuda tütarettevõtetele eraldi või lahtiselt.

Kui soovite näiteks pakkuda oma sidusettevõtetele suuremat stiimulit oma toodete reklaamimiseks lisaks konkurentide omadele, võib eluaegsete komisjonide lisand pikendada ajavahemikku, mille jooksul sidusettevõtted saavad oma esildistega komisjonitasu teenida. Nüüd, kõik viidatud kliendi tulevased ostud krediteeritakse sidusettevõttesse kes nad teie saidile saatsid.

Kui eelistaksite makske oma tütarettevõtetele kaupluses oleva krediidiga, siis on teile tasuta lisakood Store Credit.

Neile, kes on tütarettevõtete värbamine on keeruline, liitumisboonuse lisandmoodul pakub uutele sidusettevõtetele stiimulit teie programmis registreerumise eest makse vormis.

Kui soovite premeerige oma kõige tulemuslikumaid sidusettevõtteid, siis saate kasutada paindlikku ja tasuta mitmetasandilise sidusettevõtte tariifi lisandmoodulit, et suurendada sidusettevõtete teenitavat summat, kuna nad tekitavad teie poes rohkem tellimusi. Sidusettevõtted saavad astmetaset tõsta vastavalt nende teenitud tulule või kogunenud viidete arvule.

Saate vaadata täielik nimekiri tasuta ja tasuta laienditest lehel AffiliateWP lisandmoodulid.

Järeldus

E-poe sidusprogrammi seadistamine ja haldamine ei pea olema hirmutav ülesanne. Kasutades AffiliateWP saab aidake suurema osa pingutusest teie käest ära võtta ja pange sidusettevõtted ja nende vaatajaskond teie ja teie WooCommerce’i toega veebipoe heaks suhteliselt hõlpsalt tööle.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map