Valides e-kaubanduse teema ja 15 parimat WordPressi e-kaubanduse teemat

WordPressi pakkumised


Üha enam ettevõtteid avab veebipoode – ja see pole lihtsalt uhiuus ettevõte, sest isegi vanad ja väljakujunenud müüjatest saavad nüüd aru veebis olemise olulisusest..

Veebiklientide saamine oma veebisaidilt tegelikult ostu tegema nõuab siiski asjakohast kavandamist. Mõne sekundi jooksul, kui hiir hõljub teie kodulehe kohal, peate külastaja kiusama peatuma kauem, vaatama rohkem ringi ja mis kõige tähtsam – ostma!

Selles artiklis käsitleme mõnda kõige kriitilisemat asja, mida tuleks kaaluda, kuidas valida oma saidile sobiv poodide teema ja tutvustame lühidalt 15 parimat WordPressi veebipõhist teemat turul.

Alustame.

Naelutamine pood

Kujutage end ette traditsioonilises telliskivide ja mördi poes. Müügimees kutsub teid sisse ja veenab teid toodet ümbritsevas keskkonnas kontrollima. Kaunistused, valgustus ja kogu tooteesitlusplatvorm on mõeldud toote esiletõstmiseks. Müügimees proovib tõenäoliselt teiega ühendust saada, miks peaksite toodet ostma, ja juhib tähelepanu selle esitatud suurele väärtusele. Samuti võrdleks ta oma toodet teiste sarnaste toodetega ja selgitaks, miks peaksite ostma just temalt, mitte aga maanteelt kaugemalt.

Kõike seda, mida müügimees teeb mõne minuti jooksul, mille veedate tema poes, peab teie veebisaidi avaleht tegema esimese paari sekundiga pärast uue külastaja saabumist.

See peab tingimata tegema piisavalt, et külastaja end ringi kleepuks – kui mitte, kõik on kadunud!

Kuidas veenda külalist

Lühike vastus on tooteesitlus. Teie poe lehtedel olev tooteekraan peab olema piisavalt pilkupüüdev, et põhjustada hiire viiplemist. Kujutised peavad olema teravad, erinevate nurkade alt vaadatavad ja suumitavad. Toote kirjeldus peab olema põhjalik, kuid kokkuvõtlik. Toodete võrdlused ja hinnad peavad olema potentsiaalsele ostjale kergesti kättesaadavad.

Kui te ei saa väärtuspakkumist hästi edastada, ei saa te loota mõistlikule konversioonimäärale. Hea pood õitseb tootekataloogi kuvamisel viisil, mis ostjat ahvatleb. Kui ühendada oma veebisaidil hiilgav tooteekraan ja tipptasemel navigeerimine, olete andnud endale võitlusvõimaluse kasumliku poodiettevõtte juhtimiseks. Ja just siin võivad WordPressi teemad silma paista.

Miks WordPress pood??

Võimalik, et te ei kavatse järgmist Amazoni ehitada, sel juhul on WordPress peaaegu kindlasti teie parim panus. (Märkus. Kui te pole ikka veel otsustatud, millist täpset platvormi kasutada, uurige enne jätkamist seda meie varasemat postitust.) Kui teil on või kavatsete asutada väikeettevõtte, mis teenindab vähem kui paari miljonit igal aastal või kui teil on juba oma ettevõtte jaoks WordPressi sait, on võrrandisse poodikomponendi lisamine märkimisväärselt lihtne.

Pidage meeles, et sisuturundus on uskumatult populaarne mehhanism konversioonimäärade suurendamiseks. Ja ajaveebilehtede lisamine on kindel viis kliendiühenduse parandamiseks. WordPress on kena kirjastamisplatvorm ja saab nende funktsioonidega ülimalt hästi hakkama.

WordPressi poodide pistikprogrammid

Kui teil on veebipood, olete peaaegu kindlasti WooCommerce’ist kuulnud. Uskumatu WordPressi e-poe pistikprogramm, mis on siiani kõige domineerivam mängija – praegu toidab see enam kui 37% kõigist veebipoodidest – WooCommerce on lihtsalt suurepärane! Veelgi enam, see on nüüd sama ettevõtte WordPress.com taga asuva ettevõtte juhtimisel ja arendamisel: Automattic. See tähendab, et see pole mitte ainult ülimalt usaldusväärne, vaid ka absoluutselt kindel pikaajaline panus!

Õigluse huvides tuleb siiski öelda, et WooCommerce pole ainus WordPressi e-poe pistikprogramm – ja mõne saidi jaoks ei pruugi see olla isegi ideaalseim kasutamiseks. Muud WordPressi e-poe pistikprogrammid, mille hulka kuuluvad iThemes Exchange, MarketPress eCommerce, WP eCommerce, Cart66 Cloud ja Easy Digital Downloads. (Märkus: siin on mugav artikkel, et lugeda lisateavet iga artikli kohta.)

WordPressi poodide teema valimine

Pooditeemade valik on tõeliselt lai. Ainuüksi ThemeForestis (mis on WordPressi teemade ostmiseks vaieldamatult kõige populaarsem koht) leiate peaaegu 1000 e-poe WordPressi teemat, mille hulgast valida. See võib olla nii vabastav kui ka üle jõu käiv, kui isegi otse segane.

Niisiis, kuidas valida oma veebisaidi jaoks parim poodide teema?

Valitud teema peaks esindama teie ettevõtet – ja viisil, mis suurendab teie brändi identiteeti. Enamikul juhtudel on parem hoida teema lihtsana, säilitades ainult teie veebisaidi jaoks olulised funktsioonid. Pidage meeles: tähelepanu keskpunktis peab olema teie toode, mitte teema.

Neli olulist asja, mida tuleks meeles pidada:

 • Kui kahtlete, pidage meeles: kõigepealt, alati ja alati kasutajakogemus.
 • Kohandage oma klientide kogemusi ja isikupärastage teema, mida kasutate oma kaubamärgi kajastamiseks. Veenduge, et teema oleks nende muudatuste jaoks piisavalt tempermalmist.
 • Ühilduvus turustandardiga e-poe pistikprogrammidega on oluline.
 • Ehkki palju huvitavaid paigutusi on võimalik, on kindlam kauplustele kinni pidada tuttavate paigutustega. Ostjad on oodanud kaupluste jaoks teatavat vormingut ja kui te kaugete tuttavatest esitlustest liiga kaugel, võib neil olla raske sirvida. Lihtne test oleks teada saada, kas kasutaja leiab tee, isegi kui sait asub tundmatus keeles. See on visuaalse tuttavuse soovitud tase.

Mida veel poodide teemal otsida??

Muud kohustuslikud tooted hõlmavad järgmist:

 • Tasuta või tasuline: Pädevad tasuta teemad on poodides saadaval, kuid ma valiksin tasulise teema igal ajal tasuta teemal üle kahel põhjusel. (1) Premium-teemad on üldiselt turvalisemad, kuna neid värskendatakse sagedamini ning turvaaugud ja vead kinnitatakse värskendustes regulaarselt. (2) Premium-teemad pakuvad paremat tuge.
 • Vastuvõtlik: Maailm liigub mobiilile, nii et teie teema peab kindlasti sellistes seadmetes hea välja nägema. Tegelikult peaksite kasutama kõigepealt mobiililahendust, kuna enamik sirvimisi toimub nüüd mobiilis. See ei tähenda, et peaksite suuremaid ekraane ignoreerima, kuna enamik müüke või konversioone toimub just nendel, kuid teema peab olema suurepäraselt reageeriv, väiksematele seadmetele sobivaks. Puutetundlikkuse optimeerimine on teretulnud funktsioon.
 • Navigeerimine: Marsruut maandumislehelt kassani peab olema selge ja külastaja peab kõhklemata leidma oma tee veebisaidilt, ükskõik kuhu ta teie saidile maandub. Megamenüüd täidavad seda ülesannet piisavalt hästi, kuid kleepuvad päised, nooled ja tegevusele kutsumise nupud võivad kõik aidata. Ostja peab veebisaidil liikuma intuitiivselt, ilma et peaks oma järgmise klõpsu välja mõtlema.
 • Turvalisus: Teema peab tagama maksimaalse turvalisuse ja see on eriti oluline ostukorvi funktsioonide jaoks. Kuigi suur osa sellest sõltub hostimisest, SSL-ist ja pistikprogrammidest, võib teema ise turvaprobleeme minimeerida. Divi (ülipopulaarne mitmeotstarbeline teema Elegantsetelt Teemadelt, näiteks Sucuri on selle Turvalise Pitseri omanik ja see on Divi kasutajate mugavuse küsimus.
 • Kiirus: Kiire veebisait on veebipoodide jaoks ülimalt oluline. Ostjad on kannatamatud ja kui nad peavad toote laadimist ootama, kolivad nad lihtsalt hiire teiselt veebisaidilt. Animatsioonid ja kerimisvahendid tõmbavad lehekülje kiirust, nii et peate neid säästlikult kasutama. Samuti saate oma veebisaiti kiirendada, veendudes, et kasutate sobivat poodimajutusteenuse pakkujat, sisu edastamise võrku lisateavet ja piltide optimeerimist, ning kohandades seda üldjuhul ainult siis, mis on tegelikult vajalik (et vähendada vajalike andmete hulka laadige iga leht).
 • Pistikprogrammide tugi: Teema peab toetama saidi jaoks vajalikke pistikprogramme. Tähtis on täielik integreerimine WooCommerce’i või muude poodide / muude pistikprogrammidega.
 • Sotsiaalne jagamine: Hiire sõna tähendab külastusi ja külastused teisendavad müüki. Seega on sotsiaalse meedia integreerimine ülioluline. Kui kasutajad saavad sisse logida sotsiaalmeedia kontodelt, on seda parem.
 • Tõlge: Kui soovite müüa kogu maailmas või mitmekesisele demograafilisele rühmale, peab teema olema tõlkimiseks valmis.

Viisteist parimat WordPressi poodide teemat turul:

Nüüd, kui meil on õiglane idee, mida pooditeemaliselt otsida, vaatame lähemalt mõnda parimat WooCommerce / WordPressi teemat.

Poepidaja

Poepidaja abil saate selle teemaga kaasasolevate paljude seast lihtsalt eelvalmistatud lehe vastu võtta. Või kui soovite seikluslikku ja alustada nullist, aitavad täpsemad teemavalikud teil luua lehe, mis kajastaks kõige paremini teie poe brändi. Teema pakub rõõmu ka arendajatele, kuna nad saavad veebisaidi kiiresti kokku panna erinevatele klientidele, kasutades eelinstalleeritud paigutusi, arvukalt kujunduselemente ja kohandamisvõimalusi. Funktsioonirikas ja mitme stiiliga päis osutub siin kindlasti käepäraseks.

Poepidaja

Peaaegu iga kaupluse funktsioon – alates toodete väljapanekust kuni saatmiseni – on hoolitsetud. Kaks esmaklassilist pistikprogrammi, Visual Composer (mis aitab lehe loomisel) ja Revolution Slider (slaidiseansi kuvamiseks), on teemaga komplekteeritud, muutes selle heaks hinnapakkumiseks.

Üksikasjad – demo

Hind: 59 dollarit

Ateljee

Ainult juuni alguses värskendatud Atelier on nüüd parem kui kunagi varem ning täiustatud WooCommerce’i ja Visual Composeri ühilduvus võimaldab kasutajatel poodide loomise ilma probleemideta. 12 demo saab ka hõlpsalt importida ja teie poe jaoks kasutusele võtta.

Ateljee

Kümne tüüpi päised koos animatsioonivõimalustega ja neli erinevat tootepaigutusvalikut (igaühel on oma variatsioonid) võivad aidata teie poe tooteid soodsamalt kuvada. Ostjate ostukorvikogemus on sujuv – visuaalsed näpunäited viivad nad kassasse. Neli ostukorvi stiili saab animeerida viiel viisil ja võtta ära maksete tegemise tüütuse. Teema on kiire laadimisega ja otsingumootoritele täielikult optimeeritud.

Gravitatsioonivormid on kujundatud vastavalt teemale ja saate neid peaaegu kõikjal veebisaidil lisada, et kasutajad saaksid jõuda ostuprotsesside igas etapis. Kui tegemist on kauplusteketi või mitme kaubamärgiga, mida vaatate, siis ärge muretsege: Atelier ühildub mitme saidiga, nii et soovi korral võib teil olla eraldi sait iga brändi, poe või keti jaoks – või iga keele jaoks.

Üksikasjad – demo

Hind: 64 dollarit

Vapustav

Flatsome, mille müüginumber ulatub 28 000-ni, on ThemeForesti enimmüüdud WooCommerce’i teema.

Veebisaidilt toodete otsimine mis tahes seadmest on selle teema jaoks veetlev kogemus, kuna see sisaldab puutetundlikele optimeeritud liugureid ja tootekarusselle. Toodete atraktiivne väljapanek on võimalik CSS-i animeeritud ribareklaamide, parallaksbännerite, videolülide ja liugurite, eelnevalt määratletud ja animeeritud ribareklaamide ning sisseehitatud kiirvaate abil.

Vapustav

Teema pakub mitmeid võimalusi, mida saate vastavalt vajadusele lisada – Facebooki sisselogimine, tootepiltide kiire suumimine, toodete otsene otsimine, kleepuvad päised hõlpsaks navigeerimiseks, piiramatud vormid ja ‘sooviloend’ või ‘sarnased’ funktsioonid. Pakutakse ka kataloogi kuvamise võimalust, mis varjab hindu ja ostufunktsioone. Oluline nõue poodide teemadele on piiramatu külgribade ja vidinaalade olemasolu ning leiate, et need on Flatsome’i abil võimalikud.

Kaasa on võetud PSD-failid ja alamteemad ning juurdepääs veebidokumentatsioonile on lubatud, seega on arendajatel teema paindlik. Autorid pakuvad ka üks-ühele e-posti tuge.

Üksikasjad – demo

Hind: 59 dollarit

MayaShop

MayaShop kasutab palju fookust, et tagasi tootele fookus suunata. Sarnaselt teiste siin käsitletud teemadega on see koos eelmonteeritud paigutustega, liugurite ja kohandamisvalikutega. Selle teemaga on kaasas kaheksa kodulehe liugurit.

Maya

Ostukorv on natuke liiga suur, nii et ostjad saaksid silma peal hoida selle peal kuhjavatel kaupadel ja igale tootele võib anda sildid. Kui hiir hõljub toote pisipildil, näitab allosas väike hüpik, mida teha järgmisena – lisada ostukorvi, valida suurus või lugeda lähemalt laost lõppenud toote kohta. Ostjad saavad tooteid enne ostukorvi lisamist võrrelda ja päises saab otsingu valiku sisse lülitada.

Üksikasjad – demo

Hind: 64 dollarit

Jaemüüja

Jaemüüja on kvaliteetne poodide teema, mis on kaupluste omanike seas üsna lemmik. Mitu eelvalmistatud lehte aitab isegi algajal alustada veebisaidi loomist ja seejärel kohandada seda võimsate teemavalikute paneelilt. Iga kord, kui takistusi tabate, saate viidata samm-sammulistele juhenditele ja videolõikudele. Visual Composer on selle teema hulgas ka tasuta, mis võib anda käe visuaalse lehe loomisega.

Jaemüüja

See teema aitab teil kauplust peaaegu üksinda hallata, kuna see toetab maksete kogumist, varude haldamist ning tellimuste ja klientide jälgimist ning hoiab teid sisseehitatud aruannete abil kaupluse toimivusega kursis. Iga kirje all saate kuvada ka seotud tooteid.

Eelloetud lehti saab kasutada ka muude veebisaitide jaoks (mitte tingimata ainult e-poe veebisaitide jaoks). Sel juhul saate e-kaubanduse funktsiooni peita.

Üksikasjad – demo

Hind: 59 dollarit

Kallyas

Kallyas on mitmeotstarbeline WordPressi teema, mida saate kasutada mitmetes nišides, sealhulgas poodides. Teema on hõlmatud Visual Builderiga, saadaval on üle 100 elemendi, mis sobivad mis tahes rakendusega, ja reaalajas otsingu funktsiooni abil saate leida just ühe. Pärast lehe kujundamist saate selle mis tahes osa või kogu lehe edaspidiseks kasutamiseks salvestada.

Kallyas

Selle teema kauplusespetsiifiliste funktsioonide hulka kuuluvad spetsiaalselt kauplustele loodud kodulehed, liugurid ja karussellid toodete kuvamiseks, kategooria külgribadega, tootelehed, ostukorv, kassasse kandmise protsess ja kliendikontod. Paljud veebipoodides kasutatavad funktsioonid leiavad koha lohistatavate elementide hulgas – Google Maps, hinnakujundustabelid, kontaktvormid, pildikastid ja palju muud.

Paigutuse uut täiendust „Modern“ saab kauplustes sellisena kasutada. See pakub uusi toodete loendeid, tootelehe paigutusi ja WooCommerce’i üldisi paigutusi. Kallyas on SEO-valmis ja laadib saidi kiirust jälgides just vajalikud ressursid.

Üksikasjad – demo

Hind: 59 dollarit

Naabruskond

Naabruskond on teema, mis on pakitud poodidest inspireeritud kujundusfunktsioonidega, mis aitavad teil luua trendikat veebipoodi. See treenib keskendumist ülivõrdeste kliendikogemuste pakkumisele ja nii leiate, et teema on lisaks reageerimisele ka puutetundlik optimeerimine. Kõik liugurid sisaldavad libistamisfunktsiooni, seega on sirvimine mis tahes seadmest lihtne.

Naabruskond

Naabruskond on kaasas Swifti raamistik ja Swifti ehitaja, nii et kui 19 eelvalmistatud lehte pole teie maitsele, saate neid hõlpsalt muuta. Teie poe veebisaidile saab lisada valikulise sooviloendi – kasutajad saavad tooteid sooviloendisse lisada tootelehe või pisipiltide abil ja seejärel pääseda sooviloendile päises või oma konto kaudu.

Kui soovite tooteid lihtsalt kuvada ilma neid tegelikult müüki panemata, võite ostukorvi ja kassas olevad funktsioonid peita. Eriti üks funktsioon, millest ostjad leiavad kasu, on superotsingu või isikliku ostja funktsioon, mis võimaldab neil rakendada filtreid kuni kuuele erinevale väljale ja seejärel neile väljadele atribuute määrata. Seejärel saavad kliendid juurdepääsu superotsingule toodete leidmiseks loodusliku keelevormi abil.

Üksikasjad – demo

Hind: 64 dollarit

Divi

Divi lisatud 20 eelvalmis paigutust ja Divi Builder muudavad selle WordPressi kasutajate lemmikuks. Paigutusi saab kohandada ning Divi Builder ja 46 sisumoodulid aitavad teil oma veebisaiti visuaalselt üles ehitada. Teema sisaldab mitut päisevalikut – saate oma logo tsentreerida või luua mitu menüüala ja palju muud – ning reaalajas eelvaate funktsiooni abil saate kontrollida, kas see on õigesti aru saanud.

Divi

Tutvuge 46 sisumooduli hulgast eriti poemooduliga. See annab teile täieliku veebipoe ehitamiseks terve hulga funktsioone. Divi on täielikult tõlgitav ja see on juba tõlgitud 32 keelde. Täielikult tõlgitud Divi Builderi liides muudab selle kasutajatele lihtsaks ja lugejad saavad sellele juurde pääseda ka saadaolevates keeltes. Esiosa ja ehitaja liidest saab RTL-i lubada.

Divi Builder komplekteerib integreeritud jagatud testimise ja konversioonimäära optimeerimise süsteemi, kust saate statistikat, mis pakub teie poele väärtuslikku teavet. Saate võrrelda sama lehe erinevaid versioone, et teada saada, mis teile kõige paremini sobib, ja jagatud testimist saab rakendada teie veebisaidi loomise kõigis aspektides, nii et saate jõuda parima mudeli juurde.

Sellele teemale on omistatud Sucuri turvaline teemapitsat.

Üksikasjad – demo

Hind: Divi saab osta Elegantsete teemadega liikmepakettide osana, mis maksavad vahemikus 69 dollarit (isiklik pakett) kuni 249 dollarit (eluaegne juurdepääs)..

Kauplus

Pood on Oboxi teemade mitmeotstarbeline poodide teema. See on mõeldud kasutamiseks kõigis veebipoodides, olgu need suured või väikesed. Kaasas on kliendisõbralikud funktsioonid – üheleheline kassas ostmine, klientide hinnangud, saatmisarvutused (nii et kassas pole ebameeldivaid üllatusi), toodete ühendamine parema sirvimiskogemuse saavutamiseks ja palju muud. Kangelase vidin võimaldab teil oma avalehel näidata kuni viit erinevat poodikategooriat.

Kauplus

Teema on SEO jaoks täielikult optimeeritud ja tooteleht on loodud konversioonide arvu suurendamiseks. Esiletõstetud tooted ja kategooriad, seotud tooted, tootehinnangud, hea sotsiaalne integratsioon ja võimalus müüa üksusi Facebooki fännilehe kaudu koos pistikprogrammiga, hõlbustavad otsingu teisendamist ostuks.

Fontide valik, visuaalse kohandamise kasutamine, kohandatud päiste üleslaadimine ja teema sätete paneeli suvandite muutmine aitab teil luua oma saidile soovitud ilme. Võimalus videoid hõlpsalt manustada ja piltide suurust muuta WordPressi pildi suuruse muutmise abil eemaldab nõnda, et peate oma toodete lehtedel ja mujal veebisaidil pilte käsitsi muutma..

Üksikasjad – demo

Hind: 79 dollarit (139 dollarit, kui soovite lisada prioriteetset tuge).

Bazari pood

Bazari poe teema pöörab palju tähelepanu tootelehtedele ja suumiefektiga saate oma tootest mitu pilti postitada. Lisaks hindamis- ja tootekirjelduse vahekaardile on teil ka kontaktpäringuga tootepäringute vahekaart, nii et külastaja saab toote kohta järelepärimisi lehelt lahkumata. Seotud toodete vahekaart leiab koha ka tootelehel ja kohandatud vahekaart võimaldab teil toote kohta kohandatud sisu lisada.

Bazari POOD

Kasutada saab kaheksa liugurit, sealhulgas esmaklassiline revolutsiooniline liugur. Iga liuguri laiust ja kõrgust saab kohandada ning neid saab kasutada mitmes kohas, näiteks päises ja üksikutel lehtedel. Võimalik on suvaline arv päisepilte ja pakkumisi või tooteid saate kuvada staatiliste piltidena või päises asuval liuguritel. Jaluse laiust saab vastavalt soovile reguleerida ja paigutust saab kasti panna või venitada, külgribaga või ilma. Kõik need valikud tähendavad, et teie veebisaidi paigutus on täpselt teie eelistustele vastav.

Saadaval on kaks kohandatud kassat. Lehte saab kasutada eripakkumiste, müügi või uudiste tähelepanu saamiseks. Teemaga on komplekteeritud kohandatud sisselogimisleht klientidele ja 300-plussiste lühikoodidega lühikoodide haldur. (Märkus. Kas te pole kindel, millised lühikoodid on? Piiramatu külgriba, lihtne navigeerimine ja tõhus tooteekraan muudavad Bazari ideaalseks teemaks poodides.

Üksikasjad – demo

Hind: 64 dollarit

Aurum

Aurum on WordPressi kaupluste minimalistlik ja kiire laadimisega teema. Sellel on neli demoversiooni, mida saate lihtsalt importida ja vastu võtta – veebiraamat, TechShop, ehted ja mood – ning ka muud poed saavad neid malle vastu võtta. See kasutab kvaliteetseid pilte, fonte ja teksti ning tervitusleht võtab külastajaid vastu ja suunab nad neile lähimasse piirkondlikku poodi.

Aurum

Päis on paljudes variantides, sealhulgas läbipaistev, mis annab parallaksi taustale efekti ja kauplused saavad selle kombinatsiooni oma eeliseks kasutada. Aurum on puutetundlikult optimeeritud ja seetõttu on toodete vaatamine karussellil meeldiv kogemus. YITH sooviloend, kohandatud otsinguleht koos sisufiltrite ja juhtnupuga navigeerimisega on teema kõik poesõbralikud funktsioonid.

Sisuplokkide või liugurite abil saate piiratud tooteid kuvada otse avalehel. Uusimaid tooteid, populaarseid tooteid või eripakkumisi saab siin nähtaval kohal kuvada. Kodulehel võib olla ka paar populaarset ajaveebi, et juhtida tähelepanu konkreetsetele toodetele või sooduspakkumistele või kõigele, mis pakub aktuaalset huvi.

Üksikasjad – demo

Hind: 59 dollarit

GoodStore

GoodStore on veel üks esmaklassiline poodide teema, mis leiab poodides Internetis soodustust. See võimaldab teil valida kuue erineva päise ja 22 erineva paigutuse hulgast, mille saate lihtsalt klõpsuga importida. Kui miski ei võta teie väljamõeldist, võite proovida lehe loomist teemaga kaasasoleva Revo lehe koostajaga.

GoodStore

Teema ühildub mitme saidiga ja on juba tõlgitud 14 keelde, muutes selle sobivaks poodides, kus müüakse erinevates riikides. GoodStore abil on varude haldamine ning portfelli koostamine ja kuvamine lihtne. JAW-liugur aitab teil luua lihtsaid liugureid, mida saab kuvamiseks kasutada, kaasatud on 50-kordsed lühikoodid ja lühikoodiredaktor aitab teil oma veebisaidi ilmet täiustada. Vidinaid ja pilte saab menüüsse lisada kaasasoleva JAW-pistikprogrammi abil. Reklaami sisuplokkide haldamiseks on teil reklaamijuht ja saate isegi postituste vahele riba panna.

See toetab paljusid pistikprogramme ja kõiki soovitatavaid pistikprogramme saab värskendada ühe klõpsuga.

Üksikasjad – demo

Hind: 59 dollarit

Põhja poole

Põhi on üsna täielik poodide teema. Kodulehe täislehe liugur ühendab vapustava esitluse jaoks mõne parallaksi elemendiga, kuid North ei tähenda ainult välimust – see loob ka suurepärase veebikogemuse veebis. Klientide kontolehed on ainulaadsed ja sisaldavad sooviloendit, samal ajal kui tooted kuvatakse täisekraanipaigutuse korral, võivad nad klienti kiusata ostukorvi lisama..

Põhja poole

North on hea hinnaga ost, kuna see sisaldab kuut ülifunktsionaalset lisatasu pluginat väärtusega 161 dollarit: Visual Composer, Slider Revolution, WooCommerce tootefilter, WooCommerce dünaamiline hinnakujundus ja allahindlused, WooCommerce PDF Arve ja WooCommerce Table Rate tarnimine. Niisiis, WooCommerce’iga on sügav integratsioon ja tulemuseks on superfunktsionaalne pood.

Üksikasjad – demo

Hind: 64 dollarit

Poe ees

Storefront on WooThemes’i WooCommerce’i teema ja see jõuab WordPressi kasutajateni täiesti tasuta. Selle on välja töötanud Automattic – samad inimesed, kes ehitasid WordPressi platvormi ja pistikprogrammi WooCommerce ning pakuvad tõhusat platvormi veebipoodide ostmiseks.

Poe ees

Praeguseks on seda alla laaditud 774 327 korda, mis annab aimu, kui populaarne see teema on. Nüüd on see natuke paljaste teemade tee, mis tähendab, et seda hoitakse tahtlikult kergena, et täita suure tõhususega poodifunktsioone, kuid see annab teile ruumi funktsioonide lisamiseks, kui soovite, kindlale platvormile. Kui soovite funktsioone lisada, peate lihtsalt otsima WooThemes’i pakutavaid laiendusi.

Lapseteemasid kasutades saate oma veebisaidi ilmet muuta. See teema sobib ideaalselt kaupluste omanikele, kes soovivad juhtida lahjat ja tõhusat veebipoodi, pakkudes alust, kust nad saavad alustada oma veebisaidi loomist, ja võimaluse lisada ainult vajalikke funktsioone – ilma liigse pagasita selle aeglustamiseks.

Üksikasjad – demo

Hind: tasuta

WooPress

WooPress on järjekordne muljetavaldav poodide teema. See jagab paljusid ülaltoodud teemades käsitletud funktsioone, näiteks paigutusi ning päiseid ja jaluseid koos kohandamisvõimalustega, mis aitavad teil saada oma veebisaidi ilmet ja tunnet..

WooPress

Teema on kiire laadimisega ja mõeldud toodete atraktiivseks kuvamiseks. Teemaga on komplekteeritud arvukalt esmaklassilisi pistikprogramme, nagu Visual Composer, Master Slider, Slider Revolution, Essential Grid ja Live Chat.

Üksikasjad – demo

Hind: 59 dollarit

Mõned näpunäited lahutamise kohta

See teemade loend annab loodetavasti teile õiglase idee, kuidas valida oma poe jaoks ideaalne teema. Teema nullimisel arvestage siiski alati oma veebisaidi konkreetseid vajadusi.

Kui teie vaadeldud teema kuvab palju pilte ja teil pole veel ühtegi oma tippklassi pilti, mis demonstreeritavaid asendaks, tehke järgmist: a) tehke mõnda lihtsamat abi või b) mõelge teemale, mis töötab väiksemate või väiksemate piltidega ja tõstab esile hoopis muid aspekte, näiteks teksti, videoid või tooteomadusi.

Kõige tähtsam: ärge kiirustage otsuse vastuvõtmisega enne, kui olete kindel! Pidage meeles, et hästi läbimõeldud veebipõhine kohalolek võib lõpptulemusele tohutult mõjuda – nii et veenduge, et kõik oleks vahetult enne sukeldumist!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me