Slaidi, ko izstrādājis Designmodo – fantastisks jauns statiskās vietnes ģenerators (pārskatīts)

WordPress piedāvājumi


Ikreiz, kad Designmodo izceļ kaut ko jaunu, es esmu sajūsmā. Kāpēc jūs varat jautāt? Tā kā es personīgi domāju, ka Designmodo padara apkārtējos no visjaunākajiem un bieži novatoriskākajiem tīmekļa vietņu veidošanas elementiem. Tāpēc, kad es dzirdēju par viņu jaunāko izlaidumu Slides, es kā vienmēr vēlējos uzzināt vairāk, uzzināt, kā tas darbojās, un, iespējams, pats galvenais, redzēt, vai tas attaisno cerības vai nē.

Apskatīsim.

Kas ir slaidi?

Īsāk sakot, slaidi ir līdzeklis ikvienam, kurš saprot, kā izmantot FTP klientu, teksta redaktoru un nedaudz HTML un CSS *, lai viegli izveidotu satriecošas vienas lapas vietnes, kurās sava satura parādīšanai tiek izmantotas slaidiem līdzīgas pārejas. Apskatiet oficiālo slaidu demonstrāciju, un jums vajadzētu redzēt, ko es domāju.

Designmodo slaidu ietvars - Ekrānuzņēmums

Divas lietas, kas padara slaidus īpašus: a) izmantojot slaidus, dod piekļuvi vairāk nekā 60 skaisti izgatavotiem tīmekļa elementiem (slaidiem), tas nozīmē, ka jūs varat izveidot praktiski neierobežotu pielāgotu dizainu, un b) izveidot tīmekļa vietni ar to ir ļoti, ļoti vienkārši (ja jums ir dažas pamata Web prasmes).

Lai iegūtu padziļinātu ieskatu par to, kas ir slaidi un par ko tas ir, ieskatieties oficiālajā ievada video.

Pagaidiet, pagaidiet … Vai WinningWP nav domāts viss, kas saistīts ar WordPress?

Nu, kaut arī WordPress ir fantastisks programmatūras gabals, es pirmais atzīšu, ka tas nav pareizi absolūti visiem projektiem (patiesībā, neviena tīmekļa programmatūra nav). Ja jūsu veidotajai vietnei nav nepieciešams emuārs un tā drīzumā nebūs jāatjaunina, bieži tā ir pārdomāta, lai izvēlētos kaut ko vienkāršāku. Galu galā, WordPress vietnes bieži var izrādīties mulsinošas klientiem, radīt sāpes atjaunināt (kaut kas ir absolūti svarīgi, lai tās saglabātu drošībā), būt lēnām un apgrūtinošām bez pienācīgas (un reizēm dārgas) vietņu optimizācijas un, salīdzinot ar viņu vietnēm statiskiem kolēģiem, ir nepieciešami ievērojami sarežģītāki tīmekļa mitināšanas plāni.

Vietņu izveidošana, izmantojot slaidus

Kad esat iegādājies licenci, jums tiks piešķirta piekļuve īpaši ērti lietojamam tiešsaistes interfeisam (kuru Designmodo sauc par “ģeneratoru” – ekrānuzņēmumi zemāk), kas ļauj apkopot jūsu vietnes izskatu, noklikšķinot uz veidņu sīktēliem no slaidi, kurus vēlaties iekļaut. Pēc tam jūs varat tos apvienot ar dažādiem galvenes un kājenes elementiem, kā arī ar dažādu pārejas efektu kaudzi, lai iegūtu precīzu izskatu un sajūtu, kāds jūs esat – visi, protams, pilnīgi reaģējoši un gatavi tīklenei, protams.

Slaidu ģeneratora saskarne:

Slaidu ģenerators - Slaidi

(noklikšķiniet, lai izvērstu)

Slaidu ģenerators - augšējie paneļi

(noklikšķiniet, lai izvērstu)

Slaidu ģenerators - apakšējie paneļi

(noklikšķiniet, lai izvērstu)

Slides Generator - animācijas

()

Slaidu ģenerators - navigācija

()

Kad tas ir samontēts, jums atliek tikai lejupielādēt zip failu, ar kuru jums tiks parādīts, rediģēt tajā esošo tekstu un attēlus ar teksta redaktoru (tas ir iemesls, kāpēc jums jāpārzina HTML), un pēc tam augšupielādējiet to visu savā serverī (tātad ir jāsaprot, kā izmantot FTP klientu).

Lai uzzinātu vairāk par to, kā darbojas slaidi, ieskatieties oficiālajā apmācības video.

Manu slaidu demonstrācija

Kad esat nedaudz rediģējis un augšupielādējis failus, jums būs tāda vietne kā šī (kuru es šodien izveidoju, izmantojot slaidus **).

Mana slaidu demonstrācijas vietne - Ekrānuzņēmums

Ir vērts atcerēties, ka tam, ko jūs sākotnēji augšupielādējat, nav jābūt pabeigtai vietnei: jūs vienmēr varat veikt vairākus bitus un apgriezienus, lai sakoptu lietas (piemēram, pārkārtotu slaidus) un uzlabotu vietnes ātrumu (optimizējot attēlus, sagrupējot failus, iespējot gzip saspiešana utt.). Tomēr šajā demonstrācijas vietnē es neko nedarīšu, jo tas ir daudz informatīvāks, lai parādītu tieši to, ko iegūstat tieši no slaidu ģeneratora.

Piezīme: ja jūs interesē redzēt visas dažādās slaidu veidnes un iepriekš sagatavotos slaidu paraugu izkārtojumus, apskatiet šos divus videoklipus: Visi slaidi un slaidu veidnes.

Trūkumi

Slaidi ir ļoti koncentrēts produkts: to var izmantot tikai vienas lapas vietņu izveidošanai ar slaidiem līdzīgām (bīdāmām, izbalinošām vai dažu citu veidu animācijām) pārejām – ja jūs meklējat kaut ko citu, tas vienkārši nav paredzēts tu!

Slaidi, kuru cena ir USD 249, nav lēti. Saskaņā ar oficiālo vietni, tomēr, cena ir par “neierobežotām vietnēm” (par to vairāk – un citām lietām, piemēram, pārlūka atbalstu), skatiet oficiālajos slaidu FAQ, kas nozīmē, ka šī nav cena, kuru maksāsit par katru Tas nozīmē, ka, ja jūs to izmantojat tikai vienas vietnes izveidošanai, tas, iespējams, ir nedaudz stāvajā pusē.

Slaidi pamatcenu noteikšana

Un, protams, slaidus pēc savas būtības – tie ir vienkārši veidoti no HTML, CSS fragmenta, JavaScript smidzināšanas un dažiem multivides failiem – var izmantot tikai atsevišķu Web lapu izveidošanai. Tas nozīmē, ka tas ir diezgan ierobežojošs (kaut arī ne vienmēr sliktā veidā), ja to lieto atsevišķi.

Summējot

Ja jūs meklējat rīku, lai precīzi saliktu to vietņu veidus, kuras tika izveidotas, lai izveidotu (galvenokārt galvenās lapas un reklāmas veida vietnes), es teiktu, ka šī ir sistēma, kuru ir vērts padomāt.

Ja esat aģentūra, kas vēlas izveidot vairākas šādas vietnes klientiem, sākotnējais ieguldījums, iespējams, nav prāts!

* Jums būs jāzina arī nedaudz PHP, ja vēlaties izmantot iepriekš sagatavoto Kontaktu veidlapas slaidu – saskaņā ar šo parocīgo video pamācību par tēmu.

** Darbojas ar pilnīgi purva standarta DreamHost VPS.

Ja vēl neesat to izdarījis, dodieties uz to!

Piezīme: dedzīgi lasītāji, iespējams, apzināsies, bet tiem, kas to nedara, kā jau mēs jau esam rakstījuši par vairākiem tā produktiem, Designmodo ir laipni mums sniedzis atlaides kupona kods dodot WinningWP lasītājiem tiesības uz 15% atlaidi visiem Designmodo produktiem (ieskaitot, protams, iepriekšminēto jauno slaidu ietvaru) – skata kupons.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me