Kur yra geriausia vieta kurti tinklaraštį? – Šešios populiariausios platformos (2020 m.)

„WordPress“ pasiūlymai


Norite paleisti savo tinklaraštį, bet nežinote, kurią platformą naudoti?

Kai reikia pasirinkti internetinių dienoraščių platformą, turite daugybę galimybių. Bet kiekvienas iš jų turi skirtingus privalumus ir trūkumus, taigi, kur yra geriausia vieta kurti tinklaraštį 2020 m. Ir vėliau?

Tai klausimas, į kurį bandysiu atsakyti šiame įraše.

Pateikdamas penkis pagrindinius klausimus apie savo tinklaraščių kūrimo tikslus ir išryškindamas šešių populiarių platformų privalumus ir trūkumus, šis straipsnis padės jums išsirinkti tą, kuris palaiko tai, ko norite pasiekti, ir nustato jūsų tinklaraščio sėkmę..

Penki klausimai, kurie padės tinkamai išsirinkti jūsų tinklaraščio vietą

Prieš įsitraukdamas į geriausias platformas tinklaraščiui kurti, manau, svarbu užduoti jums keletą klausimų.

Žr., Nėra vienos geriausios vietos, kur pradėti „tinklaraštį“. Užuot norėjęs padėti jums surasti geriausią vietą pradėti savo tinklaraštį.

Pavyzdžiui, jei norite užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio, tai gali jus nukreipti viena linkme. Bet jei norite tiesiog paprastos vietos, kur pradėti rašyti ir užmegzti ryšį su auditorija, tai gali jus paskatinti kitą.

Taigi, prieš eidami į skirtingas tinklaraščio sudarymo vietas, pagalvokite apie šiuos klausimus …

1. Ar aš vertinu paprastumą ar lankstumą?

Paprastai turėtumėte galvoti apie paprastumą ir lankstumą kaip du spektro galus:

 • Jei norite daugiau paprastumo, dažnai turite paaukoti lankstumą.
 • Jei norite daugiau lankstumo, dažnai turite paaukoti paprastumą.

Be abejo, yra keletas platformų, kurios geriau nei kitos užpildo atotrūkį, tačiau ši bendra taisyklė galioja visose internetinių dienoraščių platinimo platformose.

Pavyzdžiui, „Medium“ yra absoliutus paprasčiausias būdas sudaryti tinklaraštį. Jūs tiesiog užsiregistravote paskyroje ir pradedate rašyti. Nėra sąrankos proceso, kurį reikia atlikti, pasirinkti temą ar dar ką nors.

Tiesiog užsiregistruokite → pradėkite rašyti. Pirmąjį įrašą galite parašyti per kelias minutes.

Tačiau paprastumas yra tas, kad rašyti yra tiesiog viskas, ką galite padaryti! Norite pridėti pasirinktinę kontaktinę formą į savo tinklaraštį „Medium“? Negaliu to padaryti! Norite unikaliais būdais išplėsti savo el. Pašto informacinių biuletenių sąrašą? Ne!

Kita vertus, „WordPress“ priglobtas pasaulis paverčia jus austriu – galite paversti savo tinklaraštį tiesiogine prasme bet kuria linkme, netgi pridėdami prie el. Prekybos funkcijų, tačiau kompromisas yra tai, kad sąrankos procesas yra šiek tiek aktyvesnis, ir jūs esate atsakingas tam tikroms svetainių priežiūros priemonėms.

2. Ar aš noriu užsidirbti pinigų?

Jei norite (galų gale) užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio, tai suvaidins didelį vaidmenį ten, kur turėtumėte pradėti.

Kai kurios internetinių dienoraščių platformos, tokios kaip „Medium“ ir „WordPress.com“, nustato apribojimus, kaip galite užsidirbti pinigų iš savo svetainės; kiti, pvz., naudodamiesi savarankiška „WordPress“, leis jums užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio, kad ir kaip norite.

Jei vertimas pinigais yra jūsų tikslas, greičiausiai norėsite vengti platformų, kurios prideda savo apribojimus.

3. Kiek svarbi turinio / duomenų nuosavybė?

Yra du pagrindiniai internetinio dienoraščio ir jo turinio talpinimo būdai:

 • Savarankiško pobūdžio programinė įranga
 • Patalpintos platformos

Su savarankiškai prižiūrimas tinklaraštis, turite pasiimti internetinių dienoraščių programinę įrangą ir įdiegti ją savo žiniatinklio priegloboje. Nors tai atrodo bauginančiai, dauguma žiniatinklio prieglobos iš tikrųjų labai palengvina procesą – jums nebūtina turėti jokių techninių žinių, kad eitumėte šiuo keliu.

Dideli savarankiškų tinklaraščių pranašumai yra tai, kad jūs:

 • jums visiškai priklauso visas jūsų turinys ir duomenys, nes jis yra jūsų serveryje
 • turėkite daug lankstumo, nes galite redaguoti viską apie savo tinklaraštį
 • gali užsidirbti pinigų iš savo svetainės, kaip norite.

Su priglobtas dienoraštis, jūsų tinklaraštis ir jo turinys yra kito asmens serveriuose. Tai turi trūkumų, susijusių su duomenų nuosavybe, nes jūs iš tikrųjų ne visiškai kontroliuojate savo turinį. Be to, jis yra mažiau lankstus nei savarankiškas tinklaraštis.

Vis dėlto didelis privalumas yra paprastumas. Kadangi internetinių dienoraščių platforma yra serveriuose, paprastai galite tiesiog prisiregistruoti ir pradėti rašyti. Jums nereikės nerimauti dėl nieko nustatymo, taip pat nereikės tvarkyti priežiūros.

�� Aš neturiu omenyje, kad jums nepriklauso jūsų turinys naudojant priglobtą įrankį. Aš turiu omenyje tik tai, kad jūsų turinys yra kažkieno serveriuose, o tai reiškia, kad jūs neturite visiškos jo kontrolės. Pvz., Priglobta paslauga gali užrakinti jūsų sąskaitą ir atimti jūsų prieigą, o kartais gali būti sunku eksportuoti jūsų turinį iš priglobtos paslaugos.

4. Kokį turinį aš skelbsiu?

Yra skirtingi internetinių dienoraščių „stiliai“ ir kai kurie gali būti labiau pritaikyti vienai platformai nei kitai.

Pvz., Ar jūs siųsite trumpus pranešimus, daugiausia naudodami laikmenas (vaizdus, ​​GIF, vaizdo įrašus ir pan.)? Jei taip, galite tilpti į „Tumblr“.

Kita vertus, jei norite paskelbti ilgesnius, labiau apgalvotus kūrinius, jums gali būti geriau naudojant „Medium“ ar savo platformą.

Taip pat turėtumėte apsvarstyti savo turinio temą, jei ketinate rašyti tinklaraščius bet kurioje potencialiai neskelbtinoje srityje.

Nors dauguma internetinių dienoraščių platformų yra gana atviros tam, apie ką galite rašyti, greičiausiai norėsite naudoti sau skirtą platformą, jei ketinate rašyti dienoraščius apie kai kurias temas, kurios riboja ribas (pvz., Marihuana, suaugusiųjų temos ir pan.) įjungta).

5. Koks mano biudžetas??

Pagaliau yra jūsų biudžetas. Galite rasti puikių nemokamų internetinių dienoraščių platformų, tačiau dauguma jų turės tam tikrų apribojimų.

Jei norite savarankiško tinklaraščio laisvės ir lankstumo, turėsite sumokėti už tam tikrą žiniatinklio prieglobą, kad jūsų tinklaraščio programinė įranga veiktų kuo mažiau.

Dabar tai nebūtinai turi būti per brangu – visiškai įmanoma tvarkyti tinklaraštį už mažiau nei 10 USD per mėnesį. Bet iš esmės jūs negalite nemokamai savarankiškai tvarkyti tinklaraščio.

Geriausios vietos tinklaraščio kūrimui 2020 m. Ir vėliau

Čia yra šešios platformos, kurias aptarsiu:

 1. Savarankiškas „WordPress“
 2. „WordPress.com“
 3. Vidutinis
 4. Wix
 5. Vaiduoklis
 6. Tumblr

1. Savarankiškas „WordPress“ (WordPress.org)

„WordPress.org“ pagrindinis puslapis

Savarankiškas „WordPress“ (AKA WordPress.org) yra geriausia vieta tinklaraščiui kurti, jei:

 • vertinkite lankstumą
 • norite užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio
 • norite, kad visos jūsų turinio ir duomenų nuosavybės teisės būtų kontroliuojamos
 • esate pasirengę mokėti bent nuo 5 iki 10 USD per mėnesį, kad galėtumėte tvarkyti savo tinklaraštį.

Pagal skaičius „WordPress“ yra bene populiariausias būdas kurti svetainę. „W3Techs“ duomenimis, ji valdo daugiau nei 35% visų svetainių.

Nors „WordPress“ dabar naudojama viskam, pradedant nuo aplanko ir baigiant el. Prekybos parduotuvėmis, ji iš tikrųjų pradėjo veikti kaip internetinių dienoraščių platforma, taigi ji vis dar yra puiki galimybė tinklaraščiui.

Pati „WordPress“ programinė įranga yra nemokama ir atvirojo kodo. Kadangi tai yra savarankiškas sprendimas, turėsite mokėti už prieglobą, kad galėtumėte naudoti savo tinklaraštį. Nesijaudinkite – galite rasti pigų „WordPress“ prieglobą už mažiau nei 3 USD per mėnesį, jei norite mokėti už vienus metus ar daugiau iš anksto.

Žinau, kad programinės įrangos diegimas savo priegloboje skamba bauginančiai, tačiau kadangi „WordPress“ yra tokia populiari, dauguma „WordPress“ pagrindinių kompiuterių yra sukūrę ypač patogią sąsają, kuri padės jums pradėti dirbti nereikia jokių techninių žinių.

Vienas didžiausių savarankiško „WordPress“ naudojimo savo tinklaraštyje pranašumų yra lankstumas. Norėdami tinkinti savo tinklaraštį, galite naudoti dviejų tipų plėtinius:

 • Temos – tai leidžia jums valdyti, kaip atrodo jūsų tinklaraštis. Pagalvokite apie juos, pavyzdžiui, apie jūsų tinklaraščio drabužius.
 • Papildiniai – tai leidžia jums pridėti naujų savo tinklaraščio funkcijų, tokių kaip kontaktinė forma, „Instagram“ sklaidos kanalas ar net el. Prekybos funkcijos.

Vien „WordPress.org“ kataloge galite rasti tūkstančius nemokamų temų ir 55 000 plius nemokamų papildinių. Iš esmės, jūs galite priversti savo tinklaraštį daryti viską, ko jums reikia, nereikalaujant jokių techninių žinių – jūs tiesiog spustelėkite keletą mygtukų, kad įdiegtumėte reikiamą plėtinį.

Be to, jūs taip pat visiškai valdote visą savo turinį ir duomenis, todėl nėra jokių savavališkų apribojimų kalbant apie jūsų skelbiamą turinį ir kaip užsidirbti pinigų savo tinklaraščiui..

�� Kaip sukurti savarankišką „WordPress“ tinklaraštį

Turime visą vadovą, kaip susikurti savarankišką „WordPress“ tinklaraštį ��

Bet paprastai procesas atrodo taip:

 1. Įsigykite žiniatinklio prieglobą – galite pasirinkti mūsų vadovą vadovaudamiesi mūsų vadovu.
 2. Pasirinkite ir įsigykite domeno vardą (dažnai tai galite padaryti naudodamiesi savo žiniatinklio priegloba). Čia turime keletą patarimų.
 3. Įdiekite „WordPress“ programinę įrangą (dauguma interneto prieglobų tai palengvina). Taip pat turime „WordPress“ diegimo vadovėlį.

2. „WordPress.com“

„WordPress.com“ pagrindinis puslapis

„WordPress.com“ yra geriausia vieta tinklaraščiui kurti, jei:

 • norite nemokamos internetinių dienoraščių platformos
 • vertinkite paprastumą, tačiau vis tiek turite galimybę pridėti šiek tiek lankstumo, jei norite mokėti
 • noriu, kad galėčiau iškart užsiregistruoti ir pradėti rašyti
 • nerūpi 100% duomenų privatumas / nuosavybė.

„WordPress.com“ yra viena konkreti ankstesnio skyriaus atvirojo kodo „WordPress“ programinės įrangos versija. Turime visą straipsnį, skirtą skirtumui tarp „WordPress.com“ ir „WordPress.org“, tačiau esmė ta, kad „WordPress.com“ palengvina atvirojo kodo „WordPress“ programinės įrangos naudojimą – tačiau tai kainuoja dėl tam tikro „WordPress“ lankstumo.

Turėdami savarankišką „WordPress“, prieš pradėdami rašyti tinklaraštį, turite nusipirkti prieglobą ir įdiegti „WordPress“ programinę įrangą, tačiau naudodami „WordPress.com“ galite tiesiog užsiregistruoti ir pradėti rašyti iš karto..

Čia yra du dideli pranašumai:

 1. Galite pradėti kurti tinklaraštį nemokamai, tačiau, jei norite naudoti savo domeno vardą, turėsite sumokėti, pvz. võitwp.com vietoj võitwp.wordpress.com).
 2. Tai visiškai pašalina techninę proceso dalį.

Tačiau prarandate galimybę įdiegti savo „WordPress“ temas ir papildinius, nebent sumokėsite už 300 USD per metus Verslas planas. Taigi, jei nebūsite pasirengę išleisti tiek pinigų, prarasite daug „WordPress“ lankstumo. Be to, net jei jūs mokate, vis tiek ne tiek kontroliuojate savo tinklaraštį, kiek tai darytumėte turėdami savarankišką „WordPress“..

Apskritai, sakyčiau, „WordPress.com“ yra puiki pomėgių tinklaraščio parinktis, kurioje nenumatote daryti nieko daugiau nei tik rašyti tinklaraščius. Bet jei norite užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio, tada beveik visada geresnis pasirinkimas yra naudoti savarankišką „WordPress“, nes jūs turite daugiau lankstumo ir mažiau apribojimų.

�� Kaip sukurti tinklaraštį naudojant WordPress.com

Norėdami sukurti savo tinklaraštį, viskas, ką jums reikia padaryti, tai apsilankyti WordPress.com ir susikurti paskyrą.

Taip pat turime mokymo vaizdo įrašą, kaip sukurti „WordPress.com“ tinklaraštį ��

3. Vidutinis

Vidutinio turinio kūrėjo pagrindinis puslapis

Vidutinė yra geriausia vieta tinklaraščiui kurti, jei:

 • norite, kad būtų paprasčiausias būdas pradėti rašyti
 • nori patekti į integruotą auditoriją
 • pavyzdžiui, idėja būti mokama atsižvelgiant į tai, kiek žmonių peržiūri jūsų įrašus
 • nereikia jokių funkcijų, išskyrus galimybę rašyti tinklaraščio įrašus.

Vidutinis yra internetinių dienoraščių platformos ir žiniasklaidos leidėjo kryžius. Kiekvienas gali užsiregistruoti ir pradėti rašyti dienoraštį. Tuomet jūs taip pat turite galimybę leisti savo turinį „kuruoti“ „Medium“ leidybos platformai, kuri suteikia jums galimybę užsidirbti pinigų per „Vidutinio partnerio“ programą.

Mes išsamiau aprašėme tai palygindami „Medium“ ir „WordPress“.

Dėl šio leidėjo aspekto vienas didžiausių „Medium“ pranašumų yra tas, kad jis suteikia jums galimybę pasiekti integruotą auditoriją.

Jei naudojatės kita internetinių dienoraščių platforma, iš esmės turėsite sukurti savo auditoriją nuo nulio – tačiau jei kuruojate „Medium“, jūsų turinys bus matomas tūkstančiams skaitytojų, kurie domisi tuo, ką rašote apie.

Nepaisant to, vidutinis neigiamas aspektas yra lankstumo trūkumas. Sukursite savo internetinį dienoraštį, o ne savo svetainę, o ne vidutinę platformą – tai reiškia, kad esate apsiribojęs tik tomis funkcijomis, kurias jums suteikia vidutinis. Pvz., Jūs stengsitės sukurti savo el. Pašto sąrašą arba kurti savo socialinius tinklus.

Apskritai, jei norite tik tokios vietos, kurioje galite rašyti, ir nesijaudinkite dėl nieko kito, manau, kad „Medium“ yra puikus pasirinkimas. Bet jei vertinate lankstumą ir tai, kad turite savo platformą, arba jei planuojate gauti pinigų (neapsiribodami vidutinių partnerių programa), yra geresnių variantų.

�� Kaip sukurti internetinį dienoraštį

Norėdami sukurti savo tinklaraštį, viskas, ką jums reikia padaryti, tai apsilankyti terpėje ir susikurti paskyrą. Galite parašyti savo pirmąjį dienoraščio įrašą per mažiau nei minutę.

4. Wix

„Wix“ pagrindinis puslapis

„Wix“ yra geriausia vieta tinklaraščiui kurti, jei:

 • norite, kad būtų galima pridėti papildomų funkcijų ne tik tinklaraštyje
 • norėtumėte priglobto įrankio paprastumo – išlaikant nemažą lankstumą
 • jums nerūpi 100% duomenų nuosavybė / privatumas
 • yra pasirengę mokėti bent ~ 10 USD per mėnesį.

„Wix“ yra populiarus universalių svetainių kūrėjas. Čia nekeliamas didelis dėmesys tinklaraščių rašymui, tačiau jis siūlo visišką internetinių dienoraščių palaikymą ir yra geras pasirinkimas, jei norite, kad jūsų tinklaraštis būtų svetainės, o ne visos svetainės dalis..

Kadangi „Wix“ yra priglobtas įrankis, jums nereikia tvarkyti jokios techninės informacijos. Tačiau tuo pat metu turite daug daugiau lankstumo nei naudodami tokią platformą kaip „Medium“.

Galėsite valdyti savo svetainės dizainą naudodami šablonus ir išplėsti jos funkcijas naudodami programas. „Wix“ netgi apima daugybę tam skirtų internetinių dienoraščių šablonų.

Tačiau „Wix“ vis dar nėra toks lankstus kaip mėgstamas „WordPress“ tinklaraštis, be to, jūs taip pat turite susirūpinimą dėl nuosavybės ir privatumo dėl turinio ir duomenų, kurie galioja bet kurioje priglobtoje platformoje..

„Wix“ turi pagrindinį nemokamą planą, kuris leidžia jums sukurti svetainę naudojant „Wix“ padomenį (ir su „Wix“ skelbimais). Tai malonu pamatyti, jei jums patinka platforma, tačiau rimtam tinklaraščiui greičiausiai norėsite pasirinkti vieną iš mokamų planų, kurių kaina prasideda nuo 8,50 USD per mėnesį..

Norėdami pamatyti giliau, peržiūrėkite mūsų „Wix vs WordPress“ palyginimą.

�� Kaip sukurti tinklaraštį naudojant „Wix“

Norėdami sukurti savo tinklaraštį, viskas, ką jums reikia padaryti, tai apsilankyti „Wix“ ir susikurti paskyrą. Bus paleistas sąrankos vedlys, kuriame galėsite pasirinkti savo šabloną ir tinkinti savo svetainę / tinklaraštį.

„Wix“ komanda taip pat paskelbė savo vadovą, kaip sudaryti tinklaraštį su „Wix“.

5. Vaiduoklis

Vaiduoklių puslapis

Vaiduoklis yra geriausia vieta kurti tinklaraštį, jei:

 • norite savarankiško prieglobos įrankio, kurio pagrindinis dėmesys būtų skiriamas tinklaraščių rašymui
 • kaip idėja, kad galėtumėte užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio iš mokamo turinio
 • nereikia visiško savarankiško „WordPress“ lankstumo
 • vertinkite duomenų nuosavybę / privatumą
 • esate pasirengę mokėti bent ~ 10 USD per mėnesį už jūsų tinklaraštį.

„Ghost“ yra šiek tiek panašus į savarankišką „WordPress“ programinę įrangą, tačiau jis beveik naudojamas tik tinklaraščių kūrimui, tuo tarpu „WordPress“ yra daug lankstesnis ir turi didesnę plėtinių biblioteką. Privalumas yra tas, kad „Ghost“ yra šiek tiek patobulintas, nes jis bando padaryti tik vieną dalyką (tinklaraščių rašymas).

Be to, „Ghost“ vis dar yra lankstesnis nei dauguma kitų šio sąrašo platformų, todėl tai yra geras vidurys.

Kaip „WordPress“, „Ghost“ yra atvirojo kodo ir jūs galite laisvai įdiegti „Ghost“ programinę įrangą savo žiniatinklio priegloboje.

Kadangi 100% dėmesio skiriama tinklaraščių rašymui / leidybai, joje yra keletas svarbiausių funkcijų, kurių reikia tinklaraštininkams.

Viena unikaliausių savybių čia yra įmontuotas įrankis, skirtas užsidirbti iš jūsų svetainės naudojant narystę, o ne tik skelbimus. Galite leisti nemokamai registruotis nariais arba mokėti už prieigą prie savo tinklaraščio turinio.

Be to, „Ghost“ kodas yra parašytas modernesnėmis technologijomis („headless Node.js“), todėl paprastai jis yra šiek tiek greitesnis nei „WordPress“..

Norėdami pamatyti giliau, peržiūrėkite mūsų „Ghost vs WordPress“ palyginimą.

�� Kaip sukurti tinklaraštį su vaiduokliu

Yra du būdai, kaip galite sukurti tinklaraštį naudodamiesi „Ghost“.

Paprasčiausias būdas yra sumokėti „Ghost“, kad priglobtų programinę įrangą jums. Skirtingai nei WordPress.com, jūs vis dar turite prieigą prie pagrindinės svetainės / duomenų, tačiau „Ghost“ komanda pasirūpins visa technine informacija už jus. Šie mokami planai prasideda nuo 29 USD per mėnesį.

Tačiau „Ghost“ yra atvirojo kodo programinė įranga, taigi, jei jūs labiau „pasidaryk pats“ tipo programinė įranga, taip pat galite nemokamai atsisiųsti programinę įrangą ir įdiegti ją į savo žiniatinklio prieglobą. Tai paleidimo procesą padaro šiek tiek labiau techninį, tačiau galėsite sutaupyti šiek tiek pinigų. Iš esmės procesas yra tas pats, kaip savarankiškai priglobtoje „WordPress“:

 1. Įsigykite žiniatinklio prieglobą.
 2. Įsigykite domeno vardą.
 3. Įdiekite „Ghost“ programinę įrangą (daugelis kompiuterių siūlys automatinį „Ghost“ diegimą, nors ji nėra tokia populiari kaip „WordPress“).

6. Tumblr

Tumblr pagrindinis puslapis

„Tumblr“ yra geriausia vieta kurti tinklaraštį, jei:

 • planuojate paskelbti trumpą vaizdinį turinį
 • norite nemokamos internetinių dienoraščių platformos
 • nereikia daug lankstumo
 • norite susisiekti su integruota bendruomene.

„Tumblr“ yra daugiau mikroblogo platforma, o ne pilna internetinių dienoraščių platforma. Iš esmės tai reiškia, kad jis labiau tinka trumpiems įrašams ir vaizdinėms laikmenoms, o ne ilgos formos turiniui, kuriame daugiausia dėmesio skiriama jūsų žodžiams.

2019 m. Rugpjūčio mėn. „Tumblr“ įsigijo „Automattic“, ta pati įmonė už „WordPress“.com. Tačiau tai vis dar yra visiškai atskira tinklaraščių platforma.

Vis dėlto galite pamatyti kai kuriuos pakeitimus, susijusius su šiuo įsigijimu. Pvz., „Automattic“ gali „WordPress“ tinklaraščio redaktorių nusiųsti į „Tumblr“, o tai suteiktų šiek tiek daugiau lankstumo.

Vienas gražus platformos pranašumas yra tas, kad jūs, kaip ir vidutinis, turite galimybę pasiekti integruotą auditoriją. „Tumblr“ iš tikrųjų jaučia socialinį tinklą, kuriame kiti vartotojai gali bendrinti ir komentuoti jūsų įrašus. Tai taip pat yra 100% nemokama, o tai dar vienas įspūdis.

„Tumblr“ tikrai ne visiems, bet jei jums labiau patinka vizualinis, mikroblogo metodas, tuomet tai yra vienas geriausių variantų.

Tačiau neigiama yra tai, kad tai mažiausiai lanksti internetinių dienoraščių platforma – ji tikrai skirta tik mikroblogavimui – taigi, jei nuspręsite ateityje perkelti daugiau, greičiausiai turėsite persijungti į kitą platformą.

�� Kaip susikurti tinklaraštį naudojant „Tumblr“

Norėdami sukurti savo tinklaraštį, viskas, ką jums reikia padaryti, tai apsilankyti „Tumblr“ ir susikurti paskyrą.

Kur turėtumėte pradėti savo dienoraštį?

Didžioji šio pranešimo dalis buvo skirta padėti jums išsirinkti sau tinkamą internetinių dienoraščių platformą. Tačiau, jei vis dar nesate tikri, pabaigkime dalykus su visa apimančia rekomendacija.

Jei norite, kad tinklaraščio kūrimo vieta būtų kuo įvairesnė, turėtumėte naudoti savarankišką „WordPress“.

Savarankišką „WordPress“ yra pakankamai lengva naudoti visiems, tuo pačiu suteikiant daugiausiai lankstumo ir nuosavybės.

Pvz., Galbūt nuspręsite pridėti naują funkciją ar pasukti savo tinklaraštį kita linkme. Naudodami savarankišką „WordPress“ galite pritaikyti pagal poreikį be jokių problemų, tačiau jei naudojate labiau ribotą platformą, būsite įtraukti į pradinius pasirinkimus..

Be abejo, yra situacijų, kai kita internetinių dienoraščių platforma yra prasmingesnė, ką aš bandžiau paaiškinti aukščiau.

Tačiau iš esmės asmeninė „WordPress“ yra geriausia internetinių dienoraščių platforma daugumai žmonių, todėl „WordPress“ valdo daugiau nei 35% svetainių, be to, tai yra tai, ką mes naudojame šioje svetainėje, „WinningWP“ (žinoma)..

Norėdami pradėti naudotis tinklaraščiu naudodami savarankišką „WordPress“, galite sekti mūsų vadovą čia.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me