Kas naujo „WordPress“ 4.7 versijoje


Paskelbta džiazo vokalistės Sarah „Sassy“ Vaughan vadovaujama Helen Hou-Sandí, pasirodė „WordPress“ 4.7 versija!

Taigi, kas yra parduotuvėje? Kaip įprasta, „WordPress“ kūrimo komandai sunkiai sekėsi taisyti reikalus.

Čia yra svarbiausi dalykai:

1) tinkinimo priemonė

Tinkinimo priemonė yra įrankis, kurį naudojate savo „WordPress“ svetainėje, norėdami redaguoti temos parinktis ir valdiklius. Jis buvo iš esmės išplėstas. Be to, redaguodami meniu dabar galite sukurti naujus puslapius, o tinkintas CSS modulis yra tvirtesnis. Du labiausiai matomi tinkinimo priemonės pakeitimai yra susiję su temomis:

1a) Matomi taisymo klavišai

Kai redaguojate savo svetainės išvaizdą naudodami tinkinimo priemonės įrankį, galite pastebėti keletą mažų mėlynos spalvos pieštuko piktogramų. Štai pavyzdys iš mano pačios svetainės:

„WordPress“ matomos taisymo nuorodos

Tai yra matomi taisymo klavišai, kuriuos galite spustelėti ant jų, norėdami redaguoti elementą, kurio žymeklį užveskite. Pvz., Kai spusteliu tą paveikslėlį ekrano kopijoje, jis leidžia man redaguoti naršymo juostos meniu.

1b) Pradinis turinys

Į temas dabar gali būti įtrauktas pradedančiųjų turinys. „WordPress“ kūrėja Helen Hou-Sandí paaiškino:

[T] hem specifinis turinio pasirinkimas, padedantis vartotojams parodyti temą ir tapti atspirties tašku tolesniam naujų svetainių nustatymui. […] Pradinis turinys pritaikomas ir rodomas įėjus į tinkinimo priemonės įrankį, bet jokie pakeitimai neatrodo tiesioginėje svetainėje, kol tinkinimo priemonės pakeitimai nebus aiškiai išsaugoti ir paskelbti. 4.7 punkte šis pradinis temos su pradedančiojo turiniu vaizdas bus rodomas tik „naujoms svetainėms“ – naujiems diegimams, kuriems dar nebuvo atnaujinti įrašai, puslapiai, valdikliai ar tinkinimo priemonės nustatymai.

Kitaip tariant, pradinis turinys padės jums suprasti, kaip atrodo tema prieš sukurdami savo svetainę. Ši funkcija turi būti pridedama prie kiekvienos temos atskirai, tačiau greičiausiai ją pasirinks profesionalūs „WordPress“ kūrėjai.

Kalbant apie temas, yra…

2) Nauja numatytoji tema

„Twenty Seventeen“ yra naujoji numatytoji tema, kurią sukūrė Mel Choyce. Demonstraciją galite pamatyti čia. Pastebite, kad niūrus vaizdo įrašo antraštė, ir paralaksas slinkimo? Apskritai dvidešimt septyniolikos išvaizda primena „Bootstrap“ (populiari žiniatinklio sistema, kurią iš pradžių sukūrė „Twitter“)..

„Twenty Seventeen“ yra naujoji numatytoji „WordPress“ tema

Vaizdas per „WordPress“ tinklaraštį.

Dvidešimt septyniolika nebus automatiškai įtraukta į esamas „WordPress“ svetaines, taigi, jei norite ja naudotis, turėsite ją įdiegti atskirai.

3) Skelbimų šablonai

„WordPress 4.7“ leidžia kurti pasirinktinius pašto šablonus

„WordPress“ jau seniai leido vartotojams kurti puslapių šablonus. Dabar ši galimybė išplėsta į įprastus pranešimus! Pvz., Jei norite, kad rašinių stilius būtų kitoks nei greito tinklaraščio įrašų, tai galite naudoti pranešimų šablonus..

4) Teksto rengyklė

Redaktorius buvo optimizuotas šiek tiek toliau. Andrew Ozzas rašo:

Kai kurie įrankių juostos mygtukai buvo pertvarkyti, kad būtų lengviau jais naudotis ir kad būtų galima tinkamai naudoti įdėtus HTML elementus. Antraščių išskleidžiamasis meniu dabar perkeltas į viršutinę eilutę, o perbraukimo ir horizontalios taisyklės mygtukas perkeltas žemyn. Tai taip pat atspindi jų naudojimą.

Iš apatinės eilutės buvo pašalinti mygtukai pabraukti ir pagrįsti. Pabrėžimas yra bloga praktika, nes skaitytojai gali jį supainioti su nuorodomis (blogas prieinamumas) ir neįtraukti semantinio elemento. Pateisinimas turi nevienodą naršyklės įgyvendinimą ir daugeliu atvejų yra blogas skaitomumui. Abu klaviatūros klavišai veiks toliau.

Galbūt nepastebėjau šių pokyčių, jei jų nenurodžiau. Bet kokiu atveju, čia yra nauja sąsaja:

„WordPress“ teksto rengyklė 4.7 versijoje

5) Medijų biblioteka

Medijos bibliotekoje dabar galima ieškoti pagal failo pavadinimą, tuo tarpu anksčiau jūs galėjote ieškoti tik pagal įrašą, prie kurio buvo pridėtas failas. Tai labai patogu, kai bandai rasti prieš keletą metų įkeltą vaizdą, ir tu tik prisimeni, kad failo pavadinime yra „logotipas“!

Be to, laikmenos bibliotekoje PDF rinkmenose bus miniatiūrų atvaizdai, todėl lengviau išsiaiškinti, kurį pasirinksite. Tačiau jūsų rida gali skirtis – aš atnaujinau savo asmeninę svetainę ir praeityje įkeltus PDF failus vis dar turėjau bendrąsias miniatiūras.

…ir dar

Tai yra beprotiškos naujos „WordPress 4.7“ funkcijos! Į šią laidą įtraukta daugybė kitų pakeitimų – pavyzdžiui, kalbos lokalizavimas administratoriaus sąsajoje, tačiau jie yra svarbiausi dalykai. Ką tu manai? Ar jus džiugina ar žavi kuris nors iš šių dalykų?

Pastaba: išsamų visų naujovių, pateiktų „WordPress v4.6“, sąrašą ieškokite oficialioje 4.6 versijos versijoje.

Sekite naujienas ir informaciją „WordPress 4.8“ (daugiau informacijos rasite oficialiame „WordPress“ gairėse) ir nepamirškite prieš atnaujindami visada įsitikinti, kad turite pilną savo svetainės atsarginę kopiją.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me