Kas naujo „WordPress“ 4.4 versijoje


Scott Taylor vadovaujama ir praminta „Clifford“ (po „Jazz“ muzikanto Cliffordo Browno pasirodė „WordPress“ 4.4 versija!

Iš pirmo žvilgsnio, pridėjus neabejotinai šiek tiek mažiau įkvepiančią naują numatytąją temą, jums bus atleista už tai, kad galvojate, kad tai nėra ypač dėmesio vertas leidimas. Tačiau, kaip jums pasakys bet kuris novatoriškas kūrėjas: niekas negali būti toliau nuo tiesos, nes be to, kad joje yra dar pora mažesnių – dar vis dar gana svarbių – naujų funkcijų, tokių kaip „įterpti įrašai“ ir „reaguojantys vaizdai“ (paaiškinta žemiau), „WordPress 4.4“ taip pat yra labai svarbios ir labai laukiamos naujos funkcijos, žinomos kaip REST API, pagrindinė infrastruktūra..

Pažvelkime trumpai, santraukos stiliaus, iš eilės į šias naujas funkcijas:

Nauja numatytoji tema

Su „WordPress 4.4“ ateina visiškai nauja numatytoji tema: dvidešimt šešiolika. Numatytosios temos pirmiausia yra skirtos kodavimo standartų ir geriausios praktikos pavyzdžiams, kaip tai daroma. Vis dėlto to paties negalima pasakyti apie vizualinius aspektus: nes, deja, jis yra šiek tiek nuobodus ir neįkvepiantis. Jei žvelgiate į dizainą ir žinote, ką darote su CSS, puiku: greičiausiai galėsite naudoti jį kaip šabloną ir sukurti ką nors gana modernaus ir malonaus; jei ne, tada nieko gero: jūs visada galite eiti su kažkuo visiškai kitokiu.

„TwentySixteen WordPress“ tema - ekrano kopija

Asmeniškai aš labiau tikiuosi, kad kita numatytoji tema parodys, ką „WordPress“ gali padaryti ne tik kaip paprastą internetinių dienoraščių platformą, bet ir kaip perspektyvią verslo platformą – galbūt kalbant apie verslo / produkto demonstraciją, asmeninį portfelį ar net el. Prekybos svetainę.

Norėdami pamatyti tiesioginį demonstracinį modelį, apsilankykite oficialiame dvidešimt šešiolikos tinklalapyje.

Reaguojantys vaizdai

Žmonių, turinčių prieigą prie interneto, įvairaus dydžio ir įvairaus dydžio ekranams, paruoštam tinklainei (arba įprastine kalba: aukštos raiškos) ekranams, padaugėjimas iškėlė keletą didelių iššūkių, susijusių su interneto dizainu, kaip atvaizdus rodyti geriausiai. Kadangi vaizdai svetainėje paprastai sudaro didelę viso puslapio dydžio dalį (kilobaitais / megabaitais), rodydami vaizdus, ​​kurie nėra tinkamai optimizuoti pagal įrenginį (ir ekrano skiriamąją gebą), kuriame jie rodomi, galite žymiai atidėlioti greitis, kuriuo įkeliama svetainė. Trumpai tariant: idealus internetinis puslapis aptinka ekrano matmenis (ir skiriamąją gebą) ir pateikia tik reikiamo dydžio vaizdus, ​​kad atitiktų jį – o tai su šiuo naujuoju atnaujinimu yra būtent tai, ką „WordPress“ bando padaryti.

Kaip visa tai veikia, mechanika, deja, yra pernelyg sudėtinga šiam konkrečiam įrašui (mes tikriausiai apimsime išsamiau būsimame įraše), tačiau iš esmės kiekvienas paveikslėlis, įdėtas į įrašą ar puslapį, priskiriamas skirtingų pogrupiui. dydžio atvaizdai (kuriuos „WordPress“ sugeneruoja automatiškai: pagal bet kurį nustatymą, rastą per „Nustatymai“ > „Laikmenos“, esančios „WordPress“ prietaisų skydelyje, arba, jei tokių yra, PHP nustatymai temos „function.php“ faile), kurie turi būti pateikiami bandant kuo geriau suderinti ekrano matmenis ir vartotojo įrenginio skiriamąją gebą..

Norėdami gauti daugiau informacijos apie šią naują funkciją, perskaitykite šį oficialų pranešimą šia tema.

„WordPress“, kaip teikėjas, kuriam netaikoma prievolė

„WordPress“ jau kurį laiką leido sklandžiai įterpti turinį iš įvairių kitų platformų (tokių kaip „Twitter“ ir „YouTube“ ir kt.), O naudodamiesi „WordPress 4.4“, dabar galite įterpti savo „WordPress“ turinį kitose svetainėse – tiesiog įmesdami URL į redaktorių palaikančią „oEmbed“ technologiją (įskaitant kitus „WordPress“ redaktorius). Tai atlikę gausite tiesioginę bet kokio turinio, kurį įterpiate, apžvalgą – su pavadinimu, ištrauka, matomu vaizdu (jei tokį nustatėte), svetainės piktograma ir net nuorodomis komentarams ir dalijimuisi..

Be to, „WordPress 4.4“ prideda palaikymą penkiems naujiems teikėjams: „Cloudup“, „Reddit Comments“, „ReverbNation“, „Speaker Deck“ ir „VideoPress“..

REST API

Kaip minėta įvade, REST API yra didelis dalykas. Iš tikrųjų toks didelis, kad per kelerius ateinančius metus tai beveik neabejotinai pakeis tiek vartotojų, tiek svetainių savininkų požiūrį ir sąveiką su „WordPress“ palaikomomis svetainėmis (įskaitant jų pačių svetaines). Kas tai? Trumpai tariant, tai sistema, atverianti pagrindinę struktūrą ir duomenis, esančius „WordPress“ sukurtoje svetainėje, kad būtų galima tiesiogiai bendrauti su visomis kitomis technologijomis – technologijomis, kurios visiškai neturi nieko bendra su „WordPress“! Tai praktiškai reiškia, kad naujosios žiniatinklio technologijos (tokios kaip mobiliųjų telefonų ir kompiuterių programos, kitos turinio valdymo sistemos ir galbūt net fiziniai įrenginiai) dabar turi visas priemones, kuriomis galima sąveikauti su „WordPress“ programomis..

Protas užklumpa, aš žinau. Ir atvirai kalbant, bandyti visa tai paaiškinti viename tinklaraščio įraše (jau nekalbant apie vieną pastraipą, kaip aš bandžiau aukščiau) yra pralaimėta kova. Jei jus tikrai domina tai, ką „REST API“ reiškia „WordPress“, apsilankykite „Google“ ir tiesiog pradėkite skaityti viską, ką galite rasti. Neabejotinai reikės šiek tiek laiko, kad pasinerčiau ir suprastum …

Laimei (tiems, kurie bent jau nemėgsta permainų), nors audra dabar oficialiai prasidėjo, greičiausiai tai bus geriausia per metus ar daugiau, kol REST API rezultatai pradės pasireikšti taip, paprastas „WordPress“ vartotojas pradės vertinti.

Kol kas viskas, ką jums tikrai reikia žinoti, yra tai, kad „WordPress“ dabar yra pagrindinė REST API (pirmosios daugiapakopio įdiegimo dalies) pagrindinė infrastruktūra..

Plius:

Be to, daug subtilesnių pataisų, pataisų ir nedidelių patobulinimų, tokių kaip keletas terminų patobulinimų meta ir taksonomijoje, daugumos dabartinės komentavimo infrastruktūros pakeitimas ir įvairūs „Multisite“ patobulinimai..

Pastaba: išsamų visų naujovių, pateiktų „WordPress v4.4“, sąrašą ieškokite oficialiame 4.4 versijos kodekse.

Sekite naujienas ir informaciją „WordPress 4.5“ (vad. Mike’as Schroderis; išleidimo grafikas dar nepaskelbtas) ir nepamirškite prieš atnaujindami visada pasidaryti išsamią savo svetainės atsarginę kopiją.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me