Kas naujo „WordPress“ 4.3 versijoje


Konstantino Obenlando vedamas ir pramintas „Billie“ (po džiazo muzikanto Billie Holiday pasirodymo „WordPress 4.3“ – ir visiškai pagal grafiką)!

Nieko tokio žemės drebėjimo šitame leidime nėra, tačiau tikrai yra bent keli puikūs patobulinimai, kuriuos įvertins dauguma vartotojų.

Trumpai tariant, yra tikrai keturi ypač svarbūs patobulinimai. Tai yra eilės tvarka pagal tai, kiek mes asmeniškai jaučiamės jiems esant: 1) keletas visiškai naujų spartiųjų klavišų, kurie padės sukurti „WordPress“ redaktoriuje tokius dalykus kaip antraštės, sąrašai ir citatos; 2) galimybė kurti, atnaujinti, priskirti ir tiesiogiai peržiūrėti meniu tinkinimo priemonėje; 3) patobulintas požiūris į slaptažodžių tvarkymą; ir 4) galimybė pridėti svetainės piktogramą, kuri pasirodys tiek naršyklės skirtukuose, tiek mobiliųjų įrenginių pagrindiniame ekrane, kai lankytojai žymės jūsų svetainę.

Pasinerkime į:

Naujos formatavimo nuorodos

Be to, kad su pelėmis galite sukurti antraštes ir sąrašus spustelėję atitinkamas formatavimo piktogramas „WordPress“ vaizdiniame redagavimo priemonėje, dabar jas galite sukurti ir rašydami – naudodamiesi gana paprastais, žymėjimą primenančiais klaviatūros klavišais..

Naujos teksto formatavimo parinktys

Pvz., Du kartus ar daugiau įvedus maišos simbolį (#), paskui kai kurį tekstą, tada paspaudus grįžimo mygtuką, jūsų įvestas tekstas bus pakeistas antrašte. Kuriamos antraštės, tokios kaip H1, H2 ar H3 ir tt (iki H6), tipas nustatomas pagal jūsų įvestų maišos simbolių skaičių. Patinka taip:

  • ## = H2
  • ### = H3
  • #### = H4
  • ##### = H5
  • ###### = H6

Kiti tokie spartieji klavišai apima galimybę sudaryti netvarkingus sąrašus įvedant žvaigždutę (*) arba brūkšnelį (-), po kurio rašomas tarpas; užsakyti sąrašai įrašant arba 1, arba 1), po kurių rašoma tarpas; ir citatos (techniškai mąstantiems: tai bus „kabutės“) paspaudus didesnį nei simbolis (>), po kurio rašomas tekstas, kurį norėtumėte cituoti.

O jei netyčia sukūrėte kurį nors iš šių dalykų per klaidą, galite naudoti standartinę klaviatūros anuliavimo funkciją arba „esc“ komandą, kad sugrąžintumėte / atšauktumėte.

Pastaba: jei norite sužinoti daugiau apie šią ypatybę, apsilankykite Jeffo Chandlerio parašytame „WPTavern“.

Meniu yra tinkinimo priemonėje

Meniu kūrimas „WordPress“ paprastai buvo tai, ką darote „WordPress“ prietaisų skydelyje, esančiame skyriuje „Išvaizda“. > „Meniu“. Naudodamiesi „WordPress 4.3“, vartotojai dabar turi galimybę kurti, atnaujinti, priskirti meniu puslapiams ir netgi tiesiogiai juos peržiūrėti iš „WordPress“ tinkinimo priemonės.

„Customizer“ meniu

Nors kai kam tai gali atrodyti šiek tiek svetima, tai, tikiuosi, yra bent žingsnis teisinga linkme, t. Y. Padaryti dalykus intuityvesnius naujiems vartotojams ir sukurti patobulintą mobiliesiems patogią ir prieinamesnę sąsają, su kuria dirbti..

Geresni slaptažodžiai

Saugumas internete vis labiau tampa didžiuliu dalyku … ypač „WordPress“ vartotojams ir jų svetainėms – taigi bet koks patobulinimas šioje srityje yra labiau laukiamas! Deja, įsilaužėliai vis geriau mokosi išsiaiškinti slaptažodžius ir, tiesą sakant, atėjo laikas visur įsitikinti, kad jie visur naudojasi Stipriais slaptažodžiais.!

Patobulintas slaptažodžių valdymas

„WordPress 4.3“ dabar padeda vartotojams, pagal nutylėjimą naujai sukurtiems vartotojams automatiškai sugeneruodama tvirtus slaptažodžius ir į savo siunčiamus el. Laiškus nebeįtraukia jokių slaptažodžių (vartotojai vietoje to gaus slaptažodžio nustatymo iš naujo nuorodą). Malonu!

Svetainės piktogramos

Tinklalapių piktogramų, vaizduojančių jūsų svetainę, idėja naršyklės skirtukuose, jau bus žinoma visiems, suprantantiems žvilgsnius. Vis dėlto daugeliui vartotojų pašnekesiai (ir kaip juos sukurti bei priskirti) nėra įprasta. „WordPress 4.3“ žengia puikų žingsnį teisinga linkme, dar kartą supaprastindamas reikalus: šį kartą vartotojams suteikdamas lengvai naudojamą sąsają, įkeliančią piktogramą (per tinkinimo įrankį), kurią jie norėtų naudoti ne tik kaip „favicon“. , bet taip pat ir kaip piktograma, vaizduojanti jų svetainę mobiliųjų įrenginių pagrindiniame ekrane, kai vartotojai ją žymės.

Naujos svetainės piktogramos tinkinimo priemonėje

Be to, pasirinkta piktograma išliks ir vietoje, net kai vartotojai keis temas – iš tikrųjų tai labai malonu!

Ir taip pat:

Pagaliau dabar bus komentarų išjungtas pagal numatytuosius nustatymus naujai sukurtuose puslapiuose! … mes negalime pasakyti, kaip dažnai mes netyčia palikome juos įjungtus!

Pastaba: išsamų visų naujovių, pateiktų „WordPress 4.3“, sąrašą ieškokite oficialiame 4.3 versijos kodekse.

Sekite naujienas ir informaciją apie „WordPress 4.4“ (planuojama išleisti 2015 m. Gruodžio mėn.) Ir, kaip visada, prieš atnaujindami, nepamirškite pasidaryti visos svetainės atsarginės kopijos.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me