Kas naujo „WordPress“ 3.8 versijoje?


Visiškai priešingai nei 3.7 versija (išleista vos prieš 49 dienas), „WordPress 3.8“ yra supakuota su lengvai pastebimomis naujomis funkcijomis! Pavadintas Charlesu Parkeriu, labai įtakingu džiazo solistu ir svarbiausiu bebop kūrimo veikėju, 3.8 pirmiausia susijęs su vartotojo sąsajų tobulinimu ir atnaujinimu (skaitykite vaizdus): „WordPress“ administratoriaus / prietaisų skydelio sritį paversti jaukiausiai atrodančiu turinio valdymu – sistemos pagrindas, nes, beje, ankstesnis – su nauja tipografija, šiuolaikiška estetika, kuri puikiai atrodo bet kuriame įrenginyje, ir galimybe pritaikyti visą daikto išvaizdą pasirinkus aštuonias stulbinančias spalvų schemas; naujos, gražesnės ir lengviau naudojamos temų ir valdiklių valdymo sritys ir visiškai nauja (ir gana įspūdinga) į žurnalą orientuota numatytoji tema, pavadinta „Dvidešimt keturiolika“: apžvelkime, kas naujo „WordPress“ versijoje 3.8:

Pati gražiausia „WordPress“ programa!

„WordPress 3.8“ pristato visiškai naują, visiškai atnaujintą administratoriaus dizainą: su šviežia, neužteršta estetika, apimančia aiškumą ir paprastumą; nauja tipografija („Open Sans“), optimizuota tiek staliniams kompiuteriams, tiek mobiliesiems; ir puikus kontrastas, dėl kurio visa prietaisų skydelis atrodo geriau ir juo lengviau naršyti.

„WordPress 3.8“ prietaisų skydelio srities ekrano kopija

Bet tai dar ne viskas, oi ne, nes 3.8 taip pat leidžia „WordPress“ užpakalinei įrangai reaguoti į visumą – naudojant įvairius skirtingus administratoriaus dizainus, kurie automatiškai pateikia optimalų jūsų naudojamo ekrano dydį; be to, pridedamas visiškai naujas vektorinių piktogramų rinkinys, kurio dydis atitinka jūsų prietaiso dydį (vietoj ankstesnių piktogramų, kurių nebuvo), piktogramų, dėl kurių žymiai greitesnis puslapio įkėlimo laikas).

Nauja estetika, tipografija ir kontrastas

Pasirinkite spalvą

Tikrai jauki (ir šiek tiek žaisminga) „WordPress 3.8“ funkcija, kuri jau buvo apimta mirties (taigi apžvelkime ir čia! Lol), yra naujos administratoriaus spalvų schemos: aš asmeniškai abejoju, ar kada nors panaudosiu jas (nes aš Aš esu kvadratas), bet galite lažintis, kad esate mažesnis doleris, ten laivu bus įdomesnių žmonių, nei aš, daugybė įdomių žmonių, nei aš! Pastaba: jei ką tik atnaujinote į „WordPress 3.8“ ir negalite išsiaiškinti, kur yra šios naujos spalvų schemos parinktys: jas rasite „Profilio“ puslapyje, meniu „Vartotojai“..

pasirinkti iš aštuonių spalvų schemų

Visai geresnė temų valdymo sritis

Nors naujoji temų tvarkymo sritis nėra jūsų svetainės skiltis, dažnai lankysitės dažnai, apsilankę joje būsite patenkinti naujais pakeitimais, apimančiais didesnius miniatiūras, kuriuos galite spustelėti labai gražus padalintas ekranas, rodomas dar didesnis ekrano vaizdas ekrano paveikslėlyje kairėje, ir gražiai suformatuotas temos aprašymas dešinėje (be to, tada galite naudoti klaviatūros naršymo sritis norėdami peržvelgti visų kitų jūsų įdiegtų temų peržiūras).

Nauja temų valdymo sritis

Žymiai patobulinta nauja valdiklių valdymo sritis

Jei jūsų svetainėje yra daugybė skirtingų valdiklių sričių (pavyzdžiui, daugiau nei apie 5), tikriausiai bijote, kad turite pakeisti ir konfigūruoti savo valdiklius: po kurio laiko kilo mintis pabandyti nuvilkti juos į valdiklių sritį, kurioje norite. desperatiškai stengdamiesi išlaikyti jį pasirinktą ir tuo pačiu metu slinkti puslapiu žemyn, galite priversti jus susimąstyti, kodėl jūs kada nors įsitraukėte į „WordPress“ (pokštas)! Laimei, naudojant 3.8, viskas yra daug lengviau (ne tobula, bet daug geriau): naudodami 3.8 jūs ne tik automatiškai sudedate (atsižvelgiant į ekrano dydį) kelių stulpelių valdiklių sritis, bet ir jūs taip pat turite galimybę spustelėti norimą valdiklį ir pasirinkti, kurioje valdiklio srityje norite jį naudoti – tokiu būdu tarsi stebuklingai padėdami jį į reikiamą valdiklio sritį! Saldus!

Nauja valdiklio valdymo sritis

Nauja į žurnalą orientuota numatytoji tema: dvidešimt keturiolika

Skirtingai nuo visų anksčiau numatytų „WordPress“ temų, „Dvidešimt keturiolika“ yra „žurnalo tema“, tai reiškia, kad ji leidžia rodyti jūsų turinį labiau žurnalo tipo, nei įprastos senos internetinių dienoraščių temos … leidžia pasirinkti iš įvairių naujos parinktys, esančios skirtuke „Tinkinti“ (išvardytos meniu „Išvaizda“), pavyzdžiui, ar norite tinklelio išdėstymą ar slankiklį pagrindiniame puslapyje ir tt skaitykite daugiau čia.

Nauja tema „Dvidešimt keturiolika“

3.9 versija?

Ar negalite laukti daugiau naujinių? Deja (arba galbūt „laimei“), jei jums nelabai įdomios naujos funkcijos ir nemėgstate jaudintis dėl naujų leidimų), pagal oficialų „WordPress“ veiksmų planą turėsite palaukti keletą kartų 2014 m. Pradžioje. kitam dideliam leidimui (3.9 versija) ir 2014 m. viduriui – po jo (4.0 versija).

Pastaba: norėdami pamatyti išsamų „WordPress 3.8“ naujovių sąrašą, žiūrėkite oficialųjį 3.8 versijos kodeką – ir, kaip įprasta: prieš atnaujindami būtinai pasidaryk atsarginę informaciją!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me