Kas jauns WordPress versijā 4.7


Nosaukta džeza vokāliste Sāra “Sassy” Vaughan un Helēnas Hou-Sandī vadībā, ir ieradusies WordPress versija 4.7!

Tātad, kas ir veikalā? Kā parasti, WordPress izstrādes komandai ir bijis smagi strādāt, lai uzlabotu lietas.

Šeit ir uzsvērts:

1) pielāgošanas rīks

Pielāgotājs ir rīks, kuru izmantojat savā WordPress vietnē, lai rediģētu motīvu opcijas un logrīkus. Tas ir ievērojami paplašināts. Cita starpā, rediģējot izvēlnes, tagad varat izveidot jaunas lapas, un pielāgotais CSS modulis ir izturīgāks. Divas no visredzamākajām pielāgotāja izmaiņām ir saistītas ar tēmām:

1a) Redzamie saīsnes rediģēšanai

Kad vietņu izskata rediģēšanai izmantojat pielāgošanas rīku, varat saskarties ar dažām mazām zila zīmuļa ikonām. Šis ir piemērs no manas vietnes:

WordPress redzamie rediģēšanas saīsnes

Tie ir redzami rediģēšanas saīsnes, un jūs varat noklikšķināt uz tiem, lai rediģētu elementu, uz kura tie tiek rādīti. Piemēram, kad es noklikšķiniet uz viena ekrānuzņēmumā, tas ļauj man rediģēt navigācijas joslas izvēlni.

1b) Sākuma saturs

Motīvos tagad var iekļaut iesācēju saturu. WordPress izstrādātāja Helēna Hou-Sandija paskaidroja:

[T] hemam raksturīgs satura atlase, lai palīdzētu lietotājiem parādīt motīvu un kalpotu par sākumpunktu jaunu vietņu turpmākai iestatīšanai. […] Sākuma saturs tiek piemērots un parādīts, ieejot pielāgotājā, un izmaiņas netiek parādītas tiešajā vietnē, kamēr pielāgojuma izmaiņas nav skaidri saglabātas un publicētas. 4.7. Versijā šis sākotnējais motīva skats ar sākuma saturu notiks tikai “svaigām vietnēm” – jaunām instalācijām, kurām vēl nav atjaunināti ziņojumi, lapas, logrīki vai pielāgotāja iestatījumi.

Citiem vārdiem sakot, iesācēju saturs palīdzēs jums saprast, kā izskatās tēma, pirms esat izveidojis savu vietni. Šī funkcija jāpievieno katrai tēmai atsevišķi, taču to, visticamāk, izmantos profesionāli WordPress izstrādātāji.

Runājot par tēmām, ir …

2) Jauna noklusējuma tēma

Divdesmit septiņpadsmit ir jaunā noklusējuma tēma, kuru izstrādājusi Mel Choyce. Demonstrāciju var redzēt šeit. Vai pamanāt, ka aizraujošais video galvene un parallaks ritina? Kopumā divdesmit septiņpadsmit izskats un sajūta atgādina Bootstrap (populārs tīmekļa ietvars, kuru sākotnēji izstrādāja Twitter).

Divdesmit septiņpadsmit ir jaunā WordPress noklusējuma tēma

Attēls, izmantojot WordPress emuāru.

Divdesmit septiņpadsmit netiks automātiski pievienots esošajām WordPress vietnēm, tāpēc, ja vēlaties to izmantot, tas būs jāinstalē atsevišķi.

3) Nosūtīt veidnes

WordPress 4.7 ļauj pielāgot pastu veidnes

WordPress jau sen ir ļāvis lietotājiem izveidot lapu veidnes. Tagad šī spēja ir paplašināta līdz regulārām ziņām! Piemēram, ja vēlaties, lai esejām būtu atšķirīgs stils, nevis ātrajām emuāra ziņām, varat to izmantot ziņu veidnes.

4) Teksta redaktors

Redaktors ir optimizēts nedaudz tālāk. Endrjū Ozzs raksta:

Dažas rīkjoslas pogas ir pārkārtotas, lai tām būtu vieglāk piekļūt un mudinātu pareizi izmantot ievietotos HTML elementus. Sadaļu nolaižamā virsraksts tagad ir pārvietots uz augšējo rindu, un pārsvītrojuma un horizontālo noteikumu poga ir pārvietota uz leju. Tas atspoguļo arī to izmantošanu.

No apakšējās rindas ir noņemtas pasvītrojuma un attaisnošanas pogas. Pasvītrošana ir slikta prakse, jo lasītāji to var sajaukt ar saitēm (slikta pieejamība), un tajā nav ievietots semantiskais elements. Attaisnošanai ir nevienmērīga pārlūka ieviešana, un daudzos gadījumos tas nelabvēlīgi ietekmē lasāmību. Abas īsinājumtaustiņi turpinās darboties.

Es, iespējams, nebūtu pamanījis šīs izmaiņas, ja tās nebūtu norādījis. Jebkurā gadījumā šī ir jaunā saskarne:

WordPress teksta redaktors 4.7 versijā

5) Mediju bibliotēka

Multivides bibliotēkā tagad var meklēt pēc faila nosaukuma, turpretī iepriekš meklēšanu varēja veikt tikai pēc ziņas, kurai fails tika pievienots. Tas ir ļoti ērti, ja mēģināt atrast attēlu, kas augšupielādēts pirms gadiem, un atceraties tikai to, ka faila nosaukumā ir ietverts logotips!

Arī multivides bibliotēkā PDF failiem tagad būs sīktēlu priekšskatījumi, kas ļauj vieglāk izdomāt, kuru atlasāt. Jūsu nobraukums tomēr var atšķirties – es atjaunināju savu personīgo vietni un iepriekš augšupielādētajos PDF failos joprojām bija vispārīgi sīktēli.

…un vēl

Šīs ir bezgaumīgās jaunās funkcijas WordPress 4.7! Šajā laidienā ir iekļautas neskaitāmas citas izmaiņas – piemēram, valodas lokalizācija administratora saskarnē -, taču tās ir vissvarīgākās. Ko tu domā? Vai jūs iepriecina vai sarūgtina kāds no šiem, jo ​​īpaši?

Piezīme. Lai iegūtu pilnu visu WordPress v4.6 jauno versiju, skatiet oficiālo versiju 4.6.

Sekojiet jaunumiem un informācijai vietnē WordPress 4.8 (lai iegūtu papildinformāciju, pārbaudiet oficiālo WordPress ceļvedi – un atcerieties, ka pirms atjaunināšanas vienmēr pārliecinieties, ka jums ir pilnīga vietnes kopija.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me