Kas jauns WordPress versijā 4.4


Skota Teilora vadībā un saukts par “Clifford” (pēc džeza mūziķa Klifora Brauna ierašanās WordPress versijā 4.4!

No pirmā acu uzmetiena, papildus tam, ka ir pievienota šķietami nedaudz vizuāli mazāk iedvesmojoša noklusējuma tēma, jums tiks piedots, jo domājat, ka šī nav īpaši ievērības cienīga izlaidums. Tomēr, kā jums pateiks jebkurš dedzīgs izstrādātājs: nekas nevarētu būt tālāk no patiesības, jo papildus tam, ka tiek iekļauti pāris mazāki – tomēr joprojām ir diezgan svarīgi – jauni līdzekļi, piemēram, “ieliktņu iegulšana” un “reaģējoši attēli” (paskaidrots turpmāk), WordPress 4.4 satur arī ļoti svarīgās un ļoti gaidītās jaunās funkcijas pamatā esošo infrastruktūru, kas pazīstama kā REST API.

Apskatīsim īsu kopsavilkuma stila secību par katru no šīm jaunajām funkcijām:

Jauna noklusējuma tēma

Ar WordPress 4.4 nāk pavisam jauna noklusējuma tēma: Divdesmit sešpadsmit. Noklusējuma tēmas galvenokārt ir paredzētas kodēšanas standartu un paraugprakses piemēru atspoguļošanai, kā tas tiek darīts. To pašu nevar teikt par vizuālajiem aspektiem: jo, diemžēl, tas, iespējams, ir mazliet mīlīgs un neuzmundrinošs. Ja domājat par dizainu un zināt, ko jūs darāt ar CSS, lieliski: jūs, visticamāk, varēsit to izmantot kā veidni un izveidot kaut ko diezgan modernu un patīkamu; ja nē, tad nav nekā liela darījuma: jūs vienmēr varat doties ar kaut ko pavisam citu.

TwentySixteen WordPress tēma - Ekrānuzņēmums

Personīgi es drīzāk ceru, ka nākamā noklusējuma tēma parādīs to, ko WordPress var darīt ne tikai kā vienkāršu emuāru veidošanas platformu, bet arī kā dzīvotspējīgu biznesa platformu – iespējams, runājot par biznesa / produktu demonstrāciju, personīgo portfeli vai pat e-komercijas vietni.

Tiešsaistes demonstrācijai skatiet oficiālo Divdesmit sešpadsmit tīmekļa vietni.

Atsaucīgi attēli

Tādu cilvēku skaita palielināšanās, kuri piekļūst tīklam, izmantojot visdažādākos un dažāda lieluma ekrānus, kā arī tīklenei gatavus (vai parastā valodā: augstas izšķirtspējas) displejus ir radījusi dažas lielas problēmas tīmekļa dizainā, kā vislabāk attēlot attēlus. Tā kā tīmekļa vietnes attēli parasti veido ievērojamu daļu no kopējā lapas izmēra (kilobaitos / megabaitos), attēlu parādīšana, kas nav pareizi optimizēta ierīcei (un ekrāna izšķirtspējai), kurā tie tiek parādīti, var ievērojami aizkavēt vietnes ielādes ātrums. Īsāk sakot: ideāla tīmekļa lapa noteiks ekrāna izmērus (un izšķirtspēju) un rādīs tikai atbilstoša izmēra attēlus, lai to saskaņotu – kas ar šo jauno atjauninājumu ir tieši tas, ko WordPress mēģina darīt.

Mehānismi, kā tas viss darbojas, diemžēl ir pārāk sarežģīti šai konkrētajai ziņai (mēs, visticamāk, sīkāk apskatīsim to nākamajā ziņojumā), taču būtībā tajā ir iesaistīts katrs attēls, kas iegulst ziņojumā vai lappusē, un tam tiek piešķirta dažādu apakškopa. lieluma attēli (kurus WordPress automātiski ģenerē: atbilstoši jebkuram iestatījumam, kas atrodams sadaļā “Iestatījumi” > “Multivide” WordPress informācijas panelī vai, ja tādi ir, PHP iestatījumi motīva function.php failā), kas jāapgūst, lai vislabāk saskaņotu lietotāja ierīces ekrāna izmērus un izšķirtspēju..

Lai iegūtu vairāk informācijas par šo jauno funkciju, izlasiet šo oficiālo ziņu par šo tēmu.

WordPress kā nodrošinātais pakalpojumu sniedzējs

WordPress jau kādu laiku ir ļāvis nemanāmi iegult saturu no dažādām citām platformām (piemēram, Twitter un YouTube utt.), Un, izmantojot WordPress 4.4, tagad varat iegult savu WordPress saturu citās vietnēs – vienkārši nometot URL redaktorā kas atbalsta tehnoloģiju oEmbed (ieskaitot citus WordPress redaktorus). To darot, jūs iegūsit tūlītēju visa iegulta satura priekšskatījumu – komplektā ar nosaukumu, fragmentu, piedāvāto attēlu (ja esat to iestatījis), vietnes ikonu un pat saites komentāriem un kopīgošanai..

Turklāt WordPress 4.4 pievieno atbalstu pieciem jauniem pakalpojumu sniedzējiem: Cloudup, Reddit Comments, ReverbNation, Speaker Deck un VideoPress..

REST API

Kā minēts ievadā, REST API ir liels darījums. Patiesībā tik liels, ka dažu nākamo gadu laikā tas gandrīz neapšaubāmi mainīs veidu, kādā gan lietotāji, gan vietņu īpašnieki skata un mijiedarbojas ar WordPress darbināmām vietnēm (ieskaitot savas vietnes). Kas tas ir? Īsāk sakot, tā ir sistēma, kas atver galveno struktūru un datus, kas atrodas vietnē WordPress darbināmā vietnē, tiešai mijiedarbībai ar visu veidu citām tehnoloģijām – tehnoloģijām, kurām pašām vispār nav jābūt saistītām ar WordPress! Tas praktiski nozīmē to, ka jaunajām tīmekļa tehnoloģijām (piemēram, mobilo tālruņu un datoru lietotnēm, citām satura pārvaldības sistēmām un, iespējams, pat fiziskām ierīcēm) tagad visiem ir mijiedarbības iespējas ar WordPress pamatni..

Man prāts satrauc. Un atklāti sakot, mēģinājums to visu izskaidrot vienā emuāra ierakstā (nemaz nerunājot par vienu rindkopu, kā es esmu mēģinājis iepriekš) ir neveiksmīga cīņa. Ja jūs patiešām interesē, ko REST API nozīmē WordPress, dodieties uz Google un vienkārši sāciet lasīt visu, ko varat atrast. Noteikti būs vajadzīgs kāds laiks, lai iegrimtu un saprastu…

Par laimi (tiem, kam vismaz nepatīk pārmaiņas), lai gan vētra tagad ir oficiāli sākusies, tā, iespējams, būs labākā daļa varbūt gadu vai vairāk, pirms REST API rezultāti sāks izpausties tā, ka vidējais WordPress lietotājs sāks novērtēt.

Pagaidām viss, kas jums patiešām jāzina, ir tas, ka WordPress tagad satur lielu daļu no REST API (daudzpakāpju ieviešanas pirmās daļas) pamatā esošās infrastruktūras..

Plus:

Plus vēl vairāki daudz smalkāki labojumi, labojumi un nelieli uzlabojumi – piemēram, dažu termiņu uzlabojumi meta un taksonomijā, lielas daļas pašreizējās komentēšanas infrastruktūras pārstrukturēšana un dažādi Multisite uzlabojumi.

Piezīme. Lai iegūtu pilnu visu WordPress v4.4 jaunumu sarakstu, pārbaudiet oficiālo versiju 4.4.

Esiet informēts par WordPress 4.5 jaunumiem un informāciju (vada Maiks Šroders; izlaišanas grafiks vēl nav paziņots) un atcerieties, ka pirms atjaunināšanas vienmēr izveidojiet pilnīgu savas vietnes dublējumu.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me