Kas jauns WordPress versijā 4.3


Konstantīna Obenlanda vadīts un saukts par Billiju (pēc džeza mūziķa Billie Holiday ierašanās WordPress 4.3) – un pilnībā saskaņā ar grafiku!

Šajā izlaidumā nav nekas tāds zemes satricinošs, taču noteikti ir vismaz pāris ļoti jauki uzlabojumi, kurus novērtēs lielākā daļa lietotāju.

Īsāk sakot, ir patiešām četri īpaši ievērības cienīgi uzlabojumi. Tie ir secībā, cik ietekmīgi mēs viņus personīgi uzskatām: 1) vairāki pavisam jauni īsinājumtaustiņi, kas WordPress redaktorā palīdz izveidot tādas lietas kā virsraksti, saraksti un citāti; 2) spēja pielāgotājā izveidot, atjaunināt, piešķirt un tiešā priekšskatījuma izvēlnes; 3) uzlabota pieeja paroļu apstrādei; 4) spēja pievienot vietnes ikonu, kas parādīsies gan pārlūka cilnēs, gan mobilo ierīču sākuma ekrānā, kad apmeklētāji jūsu vietni pievieno grāmatzīmēm..

Iegremdēsimies:

Jauni formatēšanas saīsnes

Papildus tam, ka ar peles palīdzību var izveidot virsrakstus un sarakstus, noklikšķinot uz attiecīgajām formatēšanas ikonām WordPress vizuālajā redaktorā, tagad tos varat izveidot arī rakstot – izmantojot dažus samērā vienkāršus, uz atzīmēm līdzīgus tastatūras īsceļus..

Jaunas teksta formatēšanas iespējas

Piemēram, divreiz vai vairāk reizes ierakstot hash simbolu (#), kam seko teksts, un pēc tam nospiežot atgriešanas taustiņu, jūsu ievadītais teksts tiks mainīts galvenē. Izveidotās galvenes veidu, piemēram, H1, H2 vai H3, utt. (Līdz H6), nosaka ievadīto hash simbolu skaits. Patīk:

  • ## = H2
  • ### = H3
  • #### = H4
  • ##### = H5
  • ###### = H6

Citos šādos saīsnēs ietilpst spēja izveidot nekārtotus sarakstus, ierakstot vai nu zvaigznīti (*) vai defisi (-), kam seko atstarpe; sakārtotie saraksti, ierakstot 1. vai 1), kam seko atstarpe; un pēdiņas (tehniski domājošām: tās būs “pēdiņas”), nospiežot simbolu, kas ir lielāks par simbolu (>), kam seko teksts, kuru vēlaties citēt.

Ak, un, ja jūs nejauši izveidojat kādu no šīm darbībām kļūdas dēļ, varat izmantot standarta tastatūras atsaukšanu vai komandu esc, lai atgrieztos / atceltu.

Piezīme. Lai uzzinātu vairāk par šo īpašo funkciju, skatiet Džefa Čandlera rakstīto WPTavern.

Izvēlne atrodas pielāgošanas rīkā

Izvēlņu izveidošana WordPress parasti ir kaut kas tāds, ko jūs darāt WordPress informācijas panelī sadaļā “Izskats”. > ‘Izvēlnes’. Izmantojot WordPress 4.3, lietotājiem tagad ir iespēja WordPress pielāgotājā izveidot, atjaunināt, piešķirt izvēlnēm lapām – un pat tām priekšskatīt priekšskatījumu -..

Izvēlnes Customizer

Lai gan tas dažiem var šķist nedaudz svešs, tas, cerams, ir vismaz solis pareizajā virzienā, t.i., padarot lietas intuitīvākus jauniem lietotājiem un izveidojot uzlabotu mobilajām ierīcēm draudzīgāku un pieejamāku saskarni, ar kuru strādāt..

Labākas paroles

Tiešsaistes drošība arvien vairāk kļūst par milzīgu darījumu … ne tikai WordPress lietotājiem un viņu vietnēm – tāpēc jebkurš uzlabojums šajā jomā ir vairāk nekā apsveicams! Diemžēl hakeri arvien prasmīgāk izdomā paroles, un, godīgi sakot, pēdējais laiks visur pārliecināties, ka viņi visur izmanto STRONG paroles.!

Uzlabota paroļu pārvaldība

Tagad WordPress 4.3 palīdz lietotājiem, noklusējot jaunizveidoto lietotāju automātiskās stabilās paroles, un vairs neietver paroles savos nosūtītajos e-pastos (lietotāji saņems paroles atiestatīšanas saiti). Jauki!

Vietnes ikonas

Ideja par vietņu ikonām, kas attēlo jūsu vietni pārlūka cilnēs, jau būs pazīstama ikvienam, kurš saprot favicons. Daudziem lietotājiem favoni (un kā tos izveidot un piešķirt) nav vispārzināmi. WordPress 4.3 šeit veic lielisku soli pareizajā virzienā, vēlreiz vienkāršojot lietas: šoreiz dodot lietotājiem ērti lietojamu saskarni, lai augšupielādētu ikonu (izmantojot pielāgošanas rīku), kuru viņi vēlētos izmantot ne tikai kā favicon , bet arī kā ikona, kas attēlo viņu vietni mobilo ierīču sākuma ekrānā, kad lietotāji to atzīmē ar grāmatzīmi.

Jaunas vietnes ikonas pielāgojumprogrammā

Turklāt izvēlētā ikona paliks vietā arī tad, kad lietotāji mainīs motīvus – kas tiešām ir ļoti jauks pieskāriens!

Un arī:

Beidzot komentāri tagad būs pēc noklusējuma ir izslēgts jaunizveidotajās lapās! … mēs nevaram pateikt, cik bieži mēs viņus nejauši esam ieslēdzuši!

Piezīme. Lai iegūtu pilnu sarakstu ar visu jauno WordPress 4.3, skatiet oficiālo versiju 4.3.

Esiet gatavs jaunumiem un informācijai par WordPress 4.4 (paredzēts izlaišanai 2015. gada decembrī) un, kā vienmēr, atcerieties pirms atjaunināšanas veikt pilnīgu savas vietnes dublējumu.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me