Kas jauns WordPress 3.8 versijā?


Atšķirībā no versijas 3.7 (izlaista tikai pirms 49 dienām), WordPress 3.8 ir iestrēdzis ar jaunām, viegli pamanāmām funkcijām! Nosaukts pēc Čārlza Pārkera, ļoti ietekmīga džeza solista un vadošā personāla bebop attīstībā, 3.8 galvenokārt ir saistīts ar lietotāja saskarņu uzlabošanu un atjaunināšanu (lasīt vizuālos attēlus): WordPress administratora / informācijas paneļa apgabala pārveidošana miegainākā izskata satura pārvaldībā – sistēmas aizmugure, jo, labi, iepriekšējā – ar jaunu tipogrāfiju, modernu estētiku, kas lieliski izskatās jebkurā ierīcē, un iespēju pielāgot visu lietas izskatu ar astoņu satriecošu krāsu shēmu izvēli; jaunas, skaistākas un vieglāk lietojamas motīvu un logrīku pārvaldības zonas un pavisam jauna (un diezgan iespaidīga) uz žurnāliem orientēta noklusējuma tēma ar nosaukumu Divdesmit četrpadsmit: pārdomāsim, kas ir jauns WordPress versijā 3.8:

Visskaistākā WordPress aizmugure vēl!

WordPress 3.8 ievieš pavisam jaunu, pilnībā atjauninātu admin dizainu: ar svaigu, nepiesārņotu estētiku, kas aptver skaidrību un vienkāršību; jauna tipogrāfija (Open Sans), kas ir optimizēta skatīšanai gan galddatoros, gan mobilajās ierīcēs; un lielisks kontrasts, kas padara visu informācijas paneli izskatīgāku un vieglāk orientējamu.

WordPress 3.8 paneļa apgabala ekrānuzņēmums

Bet tas vēl nav viss, ak, nē, jo 3.8 WordPress aizmugures sistēmu arī padara reaģējošāku uz visu kaudzi – ar dažādiem dažādiem administratora dizainiem, kas automātiski nodrošina optimālu izkārtojumu jūsu izmantotā ekrāna lielumam; turklāt ir pievienots arī pavisam jauns vektoru ikonu komplekts, kas pielāgojas jūsu ierīces izmēram (iepriekšējo pikseļu bāzes ikonu vietā, kuras to nebija) – rezultātā lapas ielādes laiks ir ievērojami ātrāks).

Jauna estētika, tipogrāfija un kontrasts

Izvēlieties krāsu

Patiešām jauka (un nedaudz rotaļīga) WordPress 3.8 iezīme, kas jau ir tikusi pakļauta nāvei (tāpēc to aplūkosim arī šeit! Lol), ir jaunās admin krāsu shēmas: personīgi es šaubos, vai kādreiz kādu no tām izmantosšu (jo Es esmu kvadrāts), bet jūs varat derēt, ka jūs esat dolārs, jo tur ir laivu kravas ar daudz interesantākiem cilvēkiem nekā es, kas tur būs! Piezīme: ja esat tikko atjauninājis uz WordPress 3.8 un nevarat uzzināt, kur atrodas šīs jaunās krāsu shēmas opcijas: jūs tos atradīsit izvēlnes “Lietotāji” lapā “Jūsu profils”..

izvēlēties no astoņām krāsu shēmām

Pavisam labāka tēmu pārvaldīšanas joma

Lai gan jaunā motīvu pārvaldības zona nav jūsu vietnes sadaļa, jūs apmeklēsit tik bieži, apmeklējot to, jūs būsit apmierināti ar jaunajām izmaiņām, kas ietver lielākus sīktēlus, uz kuriem var noklikšķināt ļoti jauks dalītā ekrāna uznirstošais logs, kurā pa kreisi redzams vēl lielāks motīva ekrānuzņēmums un labajā pusē skaisti formatēts motīva apraksts (turklāt jūs varat izmantot tastatūras navigācijas apgabalus, lai pārlūkotu visu citu instalēto motīvu priekšskatījumus).

Jauna tēmu pārvaldības joma

Ļoti uzlabota jaunā logrīku pārvaldības zona

Ja jūsu vietnē ir daudz dažādu logrīku apgabalu (piemēram, vairāk nekā apmēram 5), iespējams, baidāties, ka būs jāmaina un jākonfigurē logrīki: pēc brīža ļoti radās doma mēģināt vilkt vienu uz logrīku apgabalu, kurā vēlaties. izmisīgi cenšoties saglabāt to atlasīto un vienlaikus ritināt lapu uz leju, var likt jums aizdomāties, kāpēc jūs kādreiz esat iesaistījies WordPress (joks)! Par laimi, izmantojot 3.8, viss ir daudz vienkāršāk (nevis perfekti, bet daudz labāk): izmantojot 3.8, jums ne tikai automātiski tiek sakrauti (atkarībā no ekrāna lieluma) vairāku kolonnu logrīku apgabali, bet arī ir iespēja noklikšķināt uz logrīka, kuru vēlaties izmantot, un atlasīt, kurā logrīku apgabalā vēlaties to izmantot – tādējādi ievietojot to vajadzīgajā logrīka apgabalā it kā ar burvju palīdzību! Salds!

Jauna logrīku pārvaldības zona

Jauna uz žurnāliem orientēta noklusējuma tēma: Divdesmit četrpadsmit

Atšķirībā no visām WordPress noklusējuma tēmām, kas ir bijušas pirms tam, Divdesmit četrpadsmit ir “žurnāla tēma”, kas nozīmē, ka tas ļauj jums parādīt savu saturu vairāk žurnāla veida veidā nekā parasto veco emuāru veidošanas tēmu… ļaujot jums izvēlēties no dažādiem cilnes ‘Pielāgot’ jaunas iespējas (uzskaitītas izvēlnē ‘Izskats’), piemēram, vai mājas lapā vēlaties izmantot režģa izkārtojumu vai slīdni utt. lasīt vairāk par šo.

Jaunā tēma Divdesmit četrpadsmit

3.9 versija?

Vai nevarat gaidīt vairāk atjauninājumu? Diemžēl (vai varbūt “par laimi” – ja jūs patiešām neinteresē jaunas funkcijas un jums nepatīk, ka jūs uztrauc jauni izlaidumi), saskaņā ar oficiālo WordPress ceļvedi, jums dažreiz būs jāgaida 2014. gada sākumā nākamajam galvenajam laidienam (3.9. versija) un 2014. gada vidum pēc tam (versija 4.0).

Piezīme: lai iegūtu pilnīgu WordPress 3.8 jaunumu sarakstu, iepazīstieties ar oficiālās versijas 3.8 kodeksu – un, kā parasti: pirms atjaunināšanas noteikti dublējiet lietas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me