Kümme tõhusat strateegiat uhiuute veebisaitide märkamiseks!

WordPressi pakkumised


Parim viis veebipõhise tunnustuse saamiseks on luua midagi nii head, mida see ise müüb / turustab. Kuid kuidas siis saada need esimesed paar tuhat külastajat (mõnikord rohkem, mõnikord vähem – sõltuvalt sellest, kui mõjukad need külastajad ise on *) mis viib teie saidi loodetavasti populaarsemaks / edukamaks?

Kuna kõik võistlevad tänapäeval üha hõivatud interwälgade pärast, on kurb tõsiasi, et tegemata midagi tõeliselt erilist, olles keegi eriline ** või omamata juurdepääsu juba loodud platvormile, kust oma uut ideed käivitada, on see praegu äärmiselt uhiuuel saidil on keeruline märgata… Google näib raskendavat tundmatutel (st inimestel, kellel pole sotsiaalmeedias ühendusi jne) konkureerida SERP-de teiste juba populaarseimate saitidega (otsing) Mootori tulemuste lehed), mis tähendab, et kui te ei sihi mõnda üsna varjatud märksõna / fraasi (mida tõenäoliselt otsivad väga vähesed inimesed), ei saa te tõenäoliselt otsimootoritest märkimisväärset liiklust – vähemalt mõneks ajaks … Kuidas siis oma värskelt loodud veebisait sinna viia? Milliseid võimalusi on inimestel, kes alustavad just uue veebisaidi / ajaveebi / ideega veebis tunnustuse saamiseks? Siin on mõned, mõned võivad öelda suhteliselt uuenduslikud ideed, mis aitaksid asja liikuma panna:

1. Sisestage oma uus sait mõnele olulisele ideekonkursile

Veebimaailm sumiseb inimestega, kes otsivad uusi uuenduslikke saidikujundusi – paljud neist seisavad aegadel sellistel saitidel nagu Awwwards. Mõne saidi esitamine on tasuline, kuid on ka käputäis tasuta kohti, kuhu näiteks Best Web Gallery ja CSSelite – näiteks kaks – paljudest!

Kuid pidage meeles, et teie saidi esitamiseks pole suurt mõtet, välja arvatud juhul, kui see on tõesti midagi päris ägedat, sest iga oma soola väärt disainikonkurss ei näita teie saiti, kui see pole võrdne nimiväärtusega. Kui kavatsete osaleda ideekonkursil – proovige vähemalt seda võita! lol

2. Külaliste postitus populaarsetes ajaveebides

Külaliste postitamine on üks populaarsemaid viise teise saidi vaatajaskonda meelitamiseks, muu hulgas seetõttu, et see on tavaliselt tasuta (või veel parem, kui võite oma artikli / postituse eest isegi tegelikult maksta), vaid ka seetõttu, et lisaks sageli tohutule hulgale lisaliiklust, kaasneb sellega ka mitmeid muid vähem ilmseid eeliseid, näiteks püsivaid linke teie saidile, praalimisõigusi ja teatud määral kohest äratundmist teistelt, sageli väga mõjukatelt külastajatelt, kes regulaarselt teie saiti külastavad külaline postitatud.

3. Reklaamige populaarsetel saitidel (kus arvate, et teie potentsiaalne vaatajaskond on juba hangoutis)

Kui olete jõudnud oma idee jaoks oma veebisaidi loomiseni, siis tõenäoliselt ei tea (loodetavasti!) Täpselt seda tüüpi inimesi, kellele see teie arvates meeldib. Sealt edasi on vaid väike samm edasi, et teada saada (kui te seda veel ei tea) täpselt seda tüüpi saite, mida need inimesed juba loevad / külastavad. Mõni ütleb, et traditsiooniline reklaam on surnud, kuid paljudel juhtudel võib reklaam olla siiski suhteliselt tõhus – eriti kui saate reklaamida inimestele, kes ise jagavad, mida nad on leidnud! Hea koht alustamiseks võiks olla näiteks Google Adwords (ole ettevaatlik, et seatud eelarvele piiranguid seatakse, vastasel korral võib juhtuda, et jookseb juhuslikult üsna kopsakas arve) või kuskil nagu BuySellAds – alternatiivina võite alati e-kirja saata saidile / saitidele, kuhu tahaksin reklaamida, et näha, millised reklaamimisvõimalused neil on. Reklaam pole muidugi kunagi tasuta (tegelikult võib see sageli olla valusalt kallis) ja see, kui efektiivne teie reklaam on, sõltub mitte ainult sellest, kuhu soovite reklaami paigutada, vaid ka paljudest muudest teguritest, näiteks sellest, kuidas ahvatlev tundub ja kuidas täpselt reklaamite jne.

4. Hankige Kickstarted!

Kas teie saidi idee saaks lisarahastust? Kas teie saidi idee on midagi potentsiaalset müüa miljoneid ja / või muuta maailma – võib-olla näiteks mõni selline uuenduslik toode? Kui jah, siis üks idee oma sõna otseses mõttes käivitamiseks (mis on teie veebisaidi olemasolu sisuline tagapõhi) üldisesse käivitusse võiks olla Kickstarteri kampaania loomine – lõppude lõpuks on inimeste aitamine nende seni veel tundmatute ideede rahastamisel täpselt see, mida Kickstarter endast kujutab!

5. Osta / võta üle mõni teine ​​ajaveeb!

Kui olete mõelnud, et see on piisavalt suur või kui seal on mõni blogi, mis on teie vaatajaskonna jaoks asjakohane, kuid ei lähe kuhugi (näiteks saidiomanike ilmse kahanemise huvides), võiksite kaaluda selle ostmist – eeldades muidugi, et see on kas juba müügiks või kui saate praeguse omanikuga ühendust võtta ja kokkuleppele jõuda. See on keeruline ettevõtmine, kuid tõenäoliselt proovib see kõige paremini vaid siis, kui olete juba oma vöö all hunniku veebiturunduse kogemusi ja veebidisaini kogemusi / teadmisi – kuna veebisaidi ostmine ei ole mitte ainult tehniliselt keeruline ja väga aeganõudev, tõenäoliselt maksab teile vähemalt paar tuhat dollarit! Kui olete aga täiesti oma oma, ei pääse te mitte ainult kõigile saidi juba loodud vaatajaskondadele (keda te peaksite muidugi austama kõige rohkem), vaid saate ka seda kasutada oma algse saidi reklaamimiseks. ja / või kogu sisu avalikkusele ümbersuunamine teie uuele saidile. Hiljutise näitega seda laadi asjadest on hea, et hiljuti üle viidud WordPress News’i ajaveebi WPDaily hiljutine ülevõtmine Torque poolt (kuulub WordPressi spetsialiseerunud veebimajutajatele WPEngine!

6. Reklaami Facebookis

Ehkki midagi üldsuse poolt veel eriti mittetuntud, on Facebook juba paar aastat tagasi müünud ​​reklaame (kahtlemata midagi, mis on selle saidi lugejatele muidugi vanad uudised), mis sõltuvalt sellest, mis see teie sait on kui proovida saavutada, võiks olla kaalumist väärt. Miks erineb Facebookis reklaamimine üldisest reklaamimisest? – noh, osaliselt seetõttu, et suur hulk Facebooki kasutajaid pole just sellised inimesed, kellele võiks juba ülalnimetatud reklaamitüübi kaudu jõuda; osaliselt seetõttu, et Facebooki reklaamimine võimaldab teil sihtida paljusid asju, mida teised reklaamimisvõimalused ei saa, näiteks sugu, vanus, asukoht ja konkreetsed huvid; osaliselt seetõttu, et Facebookis reklaamimine aitab teil luua veebipõhist sotsiaalset profiili!

7. Paluge sõpradel teie sisu jagada!

Kunagi kuulnud kuue eraldusastme teooriast, mis väidab, et „kõik on sissejuhatuse teel kuue või vähem sammu kaugusel ükskõik millisest teisest inimesest maailmas“. Võib juhtuda, et kuigi te ei tunne isiklikult ühtegi väga mõjukat inimest, võib mõni teie sõber või tema sõber lihtsalt seda teha! Siinkohal ei tohi rämpspostiga inimesi rämpspostiga saata, kellel on jube e-kirju / sõnumeid, kus öeldakse: “palun jagage minu sisu” jne jne.. Kuid kui teil on mitmeid sõpru, keda üldiselt huvitab teie tegevus, siis pole tõesti midagi halba, kui palute neil reklaamikirja anda!

8. Ostke säutsu – VASTAVALT reklaamiagentuuridele / allikatest!

Kas osta säutsu?! Pole võimalik!!! Kõik teavad, et see pole lubatud! Või on? Kas olete kunagi näinud säutsu, mis lõpeb tähega * reklaam? Kas olete kunagi mõelnud, mida osa „reklaam” tähendab? Jep, see tähendab “reklaami” – see tähendab, et keegi maksis selle eest, et see säutsu säutsuks! Veelgi enam, mõned väga auväärsed veebireklaamiagentuurid, näiteks BuySellAds, tegelevad spondeeritud säutsudega – mida pakuvad näiteks mõned juhtivad veebidisaini ajakirjad, nagu WebDesignerDepot, Designmodo ja Naldz Graphics. Kõik sellised säutsud tuleb siiski kõigepealt kinnitada asjaomasel veebisaidil ja nagu iga tasulise reklaamivormi korral, kui te pole selles eriti arukas, võite leida, et see ei vasta teie ootustele – ehkki mõnikord muidugi võib selline reklaam olla lihtsalt pilet!

9. Astuge mõnele blogrollidele!

Blogrollid on mõnevõrra vana müts, aga kui teate mõnda veebipäevikut, millel on blogrollid (mis muidugi vastavad teie nišile), siis on olemas hea võimalus – kui eeldada, et teie veebisait / sisu on piisavalt hea – lisavad nad hea meelega teie saidi nimekiri. Mõni võib öelda, et see on kauge, kuid see peab olema üsna suur auhind ja see peaks olema skoorimiseks õnne: mitte ainult see, et saate juba loodud veebisaidilt oma saidile kõik olulise tähtsusega esimese lingi või kaks tagasi. sarnasel väljal (ja nimetatud lingi kaudu pidevat liikluse voogu) loote potentsiaalselt väärtusliku ühenduse saidi omanikuga!

10. Looge viiruslikku sisu teistele jagamiseks!

Infograafika on selle suurepärane näide. Kui teil on vajalikke oskusi (tavaliselt projekteerimisoskus koos erialaste teadmistega millegi eriti huvitava kohta ja idee, kuidas seda selgel, huvitaval ja targal moel kuvada) või kui tunnete kedagi, kes seda teeb, lööge see välja ja Kui olete kindel, et see on absoluutselt fantastiline (pidage meeles, et peate oma veebiaadressi kuskile graafilisse kohta paigutama), võtke viisakalt mõne võtmeisikuga ühendust (ilma kellelegi rämpspostita) lootuses, et nad armastavad seda piisavalt, et seda jagada!

Boonuse idee: korraldage vastupandamatu kingitus!

Miks see boonusidee on? Sest see ei tööta tõenäoliselt enne, kui teil on vähemalt piisavalt inimesi, kes teie saiti teie kingituse saamiseks külastavad, et saada piisavalt hoogu, et see väärt oleks. Kui olete aga kindel, et olete selle punkti saavutanud ja eeldades, et teie kingitus on piisavalt atraktiivne, saate peaaegu kindlasti oma saidile liikluse täiendava tõuke, kui käivitate vastupandamatu kingituse – lihtsalt veenduge, et olete kui kinkida midagi sellist, mida teie vaatajaskond soovib, siis viitsimist siseneda käepärase sotsiaalse jagamissüsteemi kaudu, näiteks Rafflecopter.

* selle teema kohta lisateabe saamiseks vaadake näpunäidet: kuidas väikesed asjad võivad olulist vahet teha autor Malcolm Gladwell!

** st. keegi, kellel on juba tohutu jälgimine ja / või mõjuvõim teiste üle, näiteks Tim Ferris, Seth Godin või Lady Gaga!

Muud ideed / ettepanekud?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map