7 parimat Mailchimpi alternatiivi lihtsaks ja tõhusaks e-posti turunduseks (2020)

WordPressi pakkumised


Mailchimp on üks tuntumaid saadaolevaid e-posti turundustööriistu – see pakkus varem mõnda kõrgeima kvaliteediga uudiskirja teenust ja selle uudiskirja tööriist sisaldab endiselt suurt valikut professionaalseid funktsioone. Aastaid tegid selle tasuta ja odavate plaanide abil üks parimaid võimalusi väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Miks otsivad paljud inimesed nüüd Mailchimpi alternatiive?

Vastus on kahe suurema muudatuse vormis, mille Mailchimp tegi 2019. aastal. Esiteks pöördas see täisteenust pakkuvaks turundusvahendiks koos täiesti uue hinnakujunduskavaga. Teiseks andis see välja uued teenusetingimused. Need uued tingimused väidavad, et kontode eest võetakse nüüd tasu kogu nende vaatajaskonna järgi, sealhulgas tellitud, tellimata ja tehingukontakte. See suurendab kunstlikult teie kontaktide arvu ja omakorda hinda, mida te Mailchimpi eest maksate.

Mis kõige hullem – olemasolevatele klientidele ei olnud selle muudatuse kohta täpset hoiatust. Mailchimp teavitas kliente muudatustest alles pärast nende rakendamist. Veelgi enam, e-kiri, mille nad saatsid inimestele teenusetingimuste muudatustest teatamiseks, oli üldine ja ei toonud just kõige olulisemaid osi esile. Paljud Mailchimpi kasutajad, sealhulgas ka mina, leidsid ahistavaid detaile mitte Mailchimpilt endalt, vaid kolmandatelt isikutelt. Minu puhul tekitas see usalduse puudumise, mis inspireeris mind lähemalt uurima Mailchimpi alternatiive. Lõppude lõpuks, kui ettevõte tegi need muudatused ette teatamata, siis kes teab, mida see veel võib ette hoiatamata muuta?

Mailchimpil on ka ranged piirangud sisule, mida inimesed saavad platvormi kaudu saata, keeldudes koostööst ettevõtetega, kes pakuvad tooteid, teenuseid või sisu, mida ta peab kõrgeks riskiks. Enamik loendis sisalduvatest üksustest on asjad, mida võite oodata, nagu eskort- ja tutvumisteenused, kuid see keelab ka ettevõtted, kes töötavad kodus, teenivad Internetis raha ja pakuvad klientidele põnevat sisu. See lai terminoloogia hõlmab arvukalt sisutüüpe, sealhulgas suure osa sisust, mida me siin WinningWP-is loome.

Niisiis, kui soovite minna üle Mailchimpilt või alustate meiliturundusega ning soovite vaadata seal pakutavaid parimaid võimalusi, lugege meie praegu saadaolevate parimate Mailchimpi alternatiivide juhendit.

Kuidas valisime parimad postšimpide alternatiivid

Aastaid on väikeettevõtete omanikud ja uued ettevõtjad toetunud Mailchimpi tasuta plaanile ja soodsa hinnaga premium-plaanidele. Nende vajaduste jätkamiseks oleme otsustanud keskenduda e-turunduse tööriistadele koos tasuta ja odavate lisatasukavadega.

Parimad Mailchimpi alternatiivid pakuvad ka mitmeid samu funktsioone nagu Mailchimp:

 • Segmenteerimine – See võimaldab teil jagada oma nimekirja täpseteks rühmadeks. Näiteks võiksite jagada oma loendi inimeste vahel, kes on konkreetse eseme ostnud, ja inimeste vahel, kellel pole seda. Seejärel saate selle toote jaoks turunduskampaania üles ehitada ja saata ainult viimase grupi inimestele.
 • A / B testimine – A / B testimine võimaldab teil enne väljasaatmist testida konkreetse uudiskirja variante. Näiteks võite paigutada pildi ühe versiooni kohal teksti kohale ja teise pildi teksti alla sama pildi. See võimaldab teil näha, milline formaat sobib teie vaatajaskonnaga kõige paremini.
 • Automatiseerimine – See on võimalus luua e-kirju või e-kirjade seeriaid, mis saadetakse teie vaatajaskonnale automaatselt, kui teatud päästikusündmused aset leiavad. Näiteks võite saata e-kirja, milles tellijatelt küsitakse, kuidas saaksite neid paremini aidata üks kuu pärast teie infolehe registreerumist..
 • Analytics – Nagu veebisaidi analüüs, pakuvad ka e-posti analüüsid teie vaatajaskonna demograafilisi andmeid ja käitumisharjumusi. Te soovite vaid teada, kui palju inimesi teie e-kirju avab ja mitu inimest igal lingil klõpsab. Samuti soovite jälgida oma tellimusi ja tellimuste määrasid.
 • Kohandatud registreerumisvormid – Peaksite saama registreerumisvormid kujundada nii, et need kajastaksid teie brändi. Samuti peaksite saama valida, millist teavet tellijad peavad registreerumisel andma.
 • Isikupärastamine – See võimaldab teil sisu tellimiseks kasutada oma tellijate teavet. Tehniliselt on segmenteerimine isikupärastamise vorm, kuid selle artikli tähenduses viitab personaliseerimine konkreetselt võimalusele isikupärastada tellijate nimedega sisu.
 • Suur tellijate arv – Kui teie abonentide arv kasvab, muutub uudiskirja plaanimine hinnalisemaks. Soovite olla kindel, et uudiskirja teenuse põhiplaan, millega soovite töötada, annaks teile palju kasvuruumi.

Selle juhendi jaoks oleme valinud ainult sellised Mailchimpi alternatiivid, mis pakuvad kõiki ülaltoodud eeliseid.

Parimad Mailchimpi alternatiivid

1. SendinBlue

SendInBlue

SendinBlue on üks parimatest meiliteabe uudiskirja tööriistadest ja kõige parem on see, et saate tasuta plaaniga juurde pääseda peaaegu kõigile selle funktsioonidele. See hõlmab automatiseeritud kampaaniaid, täpsemat segmenteerimist, A / B testimist ja täielikku juurdepääsu oma e-posti mallide kogule. Isegi senti maksmata võib teil olla isegi piiramatu arv kontakte.

SendinBlue pakutavad e-turunduse tööriistad on ühendatud ka selle CRM-i tööriistadega, võimaldades teil hõlpsalt hallata kõiki oma klientidega seotud toiminguid ühes kohas.

Ainus potentsiaalne SendinBlue puudus on see, et kui ületate 2000 klienti, kellele teil on lubatud automatiseeritud e-kirju saata, lähevad asjad kalliks. Automatiseeritud kampaaniate saatmiseks enam kui 2000 inimesele peate maksma 25 dollarit kuus.

Tasuta plaan: Jah, piiramatu arv kontakte (kuni 2000 kontakti turunduse automatiseerimise töövoogude jaoks) ja kuni 300 e-kirja kuus.

Hinnavahemik: Tasuta, 25 dollarit kuus, 39 dollarit kuus või 66 dollarit kuus.

Kelle jaoks see valik sobib? SendinBlue on suurepärane võimalus väikeettevõtetele, kes soovivad jääda väikeseks ja soovivad tasuta, kuid samas tugevaid e-posti turundustööriistu. Samuti soovitame SendinBlue’it juba väljakujunenud ettevõtetele, kes soovivad e-posti uudiskirja tööriistu integreerida CRM-iga ja kellel on eelarve lisatasukava säilitamiseks.

2. MailerLite

Mailer-Lite

MailerLite on hõlpsasti kasutatav uudiskirja tööriist, millel on kindel tasuta plaan. Tasuta kasutajad saavad saata automatiseeritud turunduskampaaniaid, kasutada segmenteerimist, et luua sihipärasemaid kampaaniaid ja avastada A / B-testimisega iga e-posti potentsiaali. See hõlbustab ka küsitluste lisamist oma e-kirjadesse.

MailerLite’i saab integreerida ka arvukate veebisaidiplatvormide ja turundusriistadega, sealhulgas WordPress ja WooCommerce.

Teisest küljest puuduvad sellel täiustatud funktsionaalsused, isegi premium-tasemel. Sisu isikupärastamise ja automatiseeritud töövoogude loomise võimalused on piiratud. Selle e-posti mallide kogu on ka selle loendi muude võimalustega võrreldes väike.

Tasuta plaan: Jah, kuni tuhat kontakti või 12 000 e-kirja kuus.

Hinnavahemik: Tasuta, 10 dollarit kuus, 15 dollarit kuus, 30 dollarit kuus või 50 dollarit kuus.

Kelle jaoks see valik sobib? MailerLite on üks parimaid Mailchimpi alternatiive ettevõtetele, kellel on minimaalne eelarve ja lihtsad e-posti turunduse vajadused. Kui soovite luua ulatusliku kogumi automatiseeritud kliendireise, võiksite kaaluda muid selle loendi võimalusi.

3. Moosend

Moosend

Moosend on veel üks kvaliteetse tasuta paketiga e-posti turundusplatvorm. Alla tuhande tellijaga ettevõtted saavad saata piiramatu arvu e-kirju, luua automatiseeritud töövooge, kasutada oma kampaaniate sihtimiseks täpsemat segmenteerimist ja enne e-kirjade saatmist testida A / B-test. See pakub ka automatiseeritud töövoogude malle, muutes automatiseerimise lihtsaks – isegi inimesele, kes pole kunagi varem e-posti kampaaniat saatnud.

Nagu MailerLite, pakub ka Moosend integratsiooni mitmesuguste tööriistadega, sealhulgas WordPress ja WooCommerce.

Moosendi ainus tõeline puudus on registreerimisvormide piiratud võimalused. Platvorm ei luba teil lubada hüpikaknaid, ainult HTML-vorme.

Tasuta plaan: Jah, piiramatu arv e-kirju kuni tuhandele tellijale.

Hinnavahemik: Tasulised plaanid algavad 10 dollarist kuus tuhande kuni 2000 tellija jaoks ja ulatuvad kuni 3650 dollarini kuus 801 000 kuni miljoni tellija jaoks. Moosend pakub ka maksmise võimalust, mis võimaldab teil osta krediiti. Iga krediit võrdub ühe e-kirjaga, mille saate saata.

Kelle jaoks see plaan on: Moosend on üks parimatest Mailchimpi alternatiividest, eriti väikeettevõtete jaoks. Saate tasuta plaanil juurde pääseda peaaegu kõigile selle funktsioonidele ja kulud tõusevad mõistliku kiirusega.

4. GetResponse

GetResponse“>

GetResponse ei paku tasuta paketti, kuid pakub siiski mõnda parimat täiustatud funktsionaalsust, mis on saadaval ükskõik millise Mailchimpi alternatiivi korral. Lisaks tavapärastele funktsioonidele, nagu segmenteerimine ja A / B testimine, pakub GetResponse müügikanalit ja isegi võimalust müüa e-tooteid otse oma infolehest. See pakub ka mõnda kõige arenenumat automatiseerimisvõimalust, pakkudes laia valikut päästikuid sihtkampaaniate jaoks.

Kõrgematel tasemetel võimaldab GetResponse teil korraldada veebiseminare ja töötada koos meeskonna liikmetega oma kampaaniate koordineerimiseks.

Ka GetResponse’i plaani struktuur on pisut erinev. Enamik uudiskirja pakkujaid lubab teil väikese infolehega tasuda kõrge hinnaga paketi eest, kuid tõstab teie uudiskirja automaatselt kõrgemale tasemele, kui tellijate arv jõuab teatud punkti. See tähendab, et saate automaatselt kõik täiendavad funktsioonid, mis kaasnevad kõrgema astme plaaniga.

GetResponse seevastu kohandab teie kulusid abonentide arvu põhjal, ilma oma plaani kohandamata. See tähendab, et kui alustate tuhande tellijaga ja lööte 2000 tellijat, ei saa te mingeid lisafunktsioone, vaid maksate rohkem. Plaanide kulude erinevus jääb olenemata teie loendi suurusest enam-vähem samaks.

Tasuta plaan: Ei.

Hinnavahemik: 15 dollarist kuus kuni 1199 dollarini kuus. Mõõtke oma vaatajaskonna määra.

Kelle jaoks see valik sobib? Kui soovite võimalust luua arvukalt ja keerukaid automatiseeritud kampaaniaid, multimeediumivalikuid ja võimalust müüa veebitooteid otse oma meililistidest, on GetResponse see tööriist, mida vajate.

5. Kampaaniamonitor

Kampaaniamonitor

Campaign Monitor on esmaklassiline tööriist, mida on märkimisväärselt lihtne kasutada. See pakub kõige atraktiivsemaid e-posti malle, mida võite leida. Neid malle saab hõlpsalt kohandada pukseerimisredaktoriga, mis kasutab intuitiivsemat liidest kui paljud Campaign Monitori konkurendid.

Kõigis kampaaniamonitori plaanides on ka A / B testimine, e-posti eelvaated laua- ja mobiilseadmetele, tilgakampaaniad, automaatvastajad, täiustatud analüüs ja täiustatud loendihaldus. Nagu toimetaja, on ka need tööriistad loodud turundustööstust silmas pidades. Kampaaniamonitori saab integreerida ka mitmesuguste tööriistadega, mis klientidele juba tuttavad on, näiteks WordPress ja Shopify.

Kahjuks kasutab Campaign Monitor sama hinnamudeli nagu GetResponse ja on veelgi kallim. Põhiplaan algab 9 liitrist kuus 500 tellija kohta, kuid kasvab 39 dollarini, kui tabate tuhat jälgijat. Tööriista jaoks, mis ei paku samal tasemel täiustatud funktsioone kui GetResponse või SendinBlue, on see märkimisväärne summa.

Tasuta plaan: Ei.

Hinnavahemik: 9 dollarit kuus kuni 1 249 dollarini kuus. Samuti on olemas maksmise plaan, mis võtab baasmäärana 7 dollarit kampaaniat või 1,4 dollarit iga saadetud meili eest.

Kelle jaoks see valik sobib? Kui teil on kasvu toetamiseks märkimisväärset eelarvet ja teie peamine mure on kasutusmugavus, on kampaaniamonitor üks parimatest Mailchimpi alternatiividest, mida kaaluda.

6. AWeber

AWeber

AWeber on e-turunduses üks vanimaid ja austatumaid nimesid. Kõik selle plaanid võimaldavad kasutajatel saata piiramatu arvu e-kirju, luua automatiseeritud kliendireise, kasutada täpsemat segmenteerimist oma kampaaniate sihtimiseks ja juurdepääsu üksikasjalikule analüütikale. Kasutajad saavad juurdepääsu ka enam kui 700 e-posti mallile ja 6000 põhipildile.

AWeber pakub ka kümneid integratsioone selliste tööriistadega nagu WordPress, WooCommerce, Shopify ja PayPal. Sellel on isegi AWeber for WordPressi pistikprogramm, mis lihtsustab teie abonentide kasvu.

AWeberil on kaks väikest puudust. Esiteks on paljud mallid vananenud, nii et võib-olla peate mõnda aega otsima, enne kui leiate selle, mida saate kasutada. Teiseks on võimatu ühest uudiskirjast lisada või välistada mitu loendi segmenti.

Tasuta plaan: Ei.

Hinnavahemik: 19 dollarit kuus, 29 dollarit kuus, 49 dollarit kuus, 69 dollarit kuus või 149 dollarit kuus. Rohkem kui 250 000 tellijaga loendite jaoks on vaja kohandatud pakkumist.

Kelle jaoks see valik sobib? AWeber sobib ideaalselt ettevõtete omanikele, kes soovivad oma e-posti turundusplatvormilt maksimaalset paindlikkust.

7. Pidev kontakt

Pidev kontakt

Pidev kontakt on e-posti turunduse maailmas veel üks vana nimi, asutatud juba 1995. aastal. Pidev kontakt pakub tohutul hulgal funktsioone, sealhulgas kupongide kujundus otse teie infolehtedes ja võimalus annetusi e-posti teel vastu võtta. Samuti leiate sadu e-posti malle ja kvaliteetset e-posti lohistajat.

Pidev kontakt pakub ka enamat kui e-posti. Selle tasuta veebisaidi koostaja võimaldab teil mõne minutiga luua dünaamilise saidi, sealhulgas tasuta veebipood, kus on kuni kolm toodet. Ka hostimisplaanid on üsna taskukohased, alates 6 naelsterlingist kuus.

Kahjuks on pidev kontakt piiratud üsna olulisel viisil. Selle automatiseerimine ei võimalda sündmuste päästikute või muude täiustatud funktsioonide kasutamist. Ka opt-in-vormide kohandamisvõimalused on rangelt piiratud.

Tasuta plaan: Ei (saadaval on 60-päevane tasuta prooviversioon).

Hinnavahemik: Püsikontakti põhiplaan algab 500 tellija puhul 20 dollarist kuus ja 15 000–25 000 abonendi korral 225 dollarini kuus. Suuremate loetelude jaoks on vaja spetsiaalseid hinnapakkumisi.

Kelle jaoks see valik sobib? Pidev kontakt võib olla “vana usaldusväärne”, kuid see pole tegelikult tänapäeva turul üks parimatest Mailchimpi alternatiividest. Kui otsite lahendust, mis hõlmaks ka veebimajutust, võib Constant Contact teie heaks töötada.

Lõplikud mõtted

Uuele e-posti turundustööriistale üleminek võib olla hirmutav väljavaade, kuid see ei pea nii olema. Kui olete aru saanud saadaolevatest Mailchimpi alternatiividest, saate teha põhjaliku otsuse selle kohta, mis on teie ettevõttele parim.

Kas pole kindel, mis on teie jaoks parim? Järgige neid juhiseid:

 • Kasutage rakendust SendinBlue kui olete väikeettevõte, kes loodab jääda igavesti vabaks, kuna see tasuta plaan võimaldab luua kõige rohkem kontakte. SendinBlue on suurepärane võimalus ka siis, kui soovite kogu oma kliendisuhete halduse teha ühes kohas.
 • Valige MailerLite kui soovite midagi lihtsat, mis integreerub kõigi juba kasutatavate turundusriistadega.
 • Kasutage Moosendit kui soovite kvaliteetset tasuta paketti, mis muutub tuhande tellija ületamisel ülimalt taskukohaseks.
 • Valige GetResponse kui soovite luua multimeediasisu otse oma e-posti turunduskampaaniatesse, korraldage veebiseminarid ja looge ulatuslik automatiseeritud kampaaniate kogum.
 • Kasutage kampaaniamonitorit kui teie eelarves on palju ruumi e-posti turundamiseks ja soovite töötada ainult kõige ilusamate e-posti mallidega.
 • Valige AWeber kui soovite maksimeerida oma e-kirjade välimuse kohandamise võimet.
 • Kasutage pidevat kontakti kui teil on oma eelarves palju ruumi e-posti turundamiseks ja soovite hallata oma e-posti turundust ja oma veebisaiti samas kohas.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map