Elegantiškos „Extra“ „WordPress“ žurnalo temos – peržiūra (2020 m.)

„WordPress“ pasiūlymai


Narystė „Elegantiškos temos“ visada buvo didelė vertybė. Tačiau ankstyvosiomis dienomis dauguma jų dizainų buvo gana pagrindiniai ir jie buvo kritikuojami dėl to, kad savo verslo modelį sukūrė kiekybės, o ne kokybės pagrindu..

2013 m. Pabaigoje „Elegant Themes“ išleido „Divi“. Tai darydami, jie visam laikui pakeitė įmonės kryptį.

„Viskas viename“ „WordPress“ temos egzistavo daugelį metų, tačiau „Divi“ perėmė ją į kitą lygį su geresniu dizainu, daugiau funkcijų ir geresniu naudojimu. Tai greitai tapo standartu, kurio bandė laikytis kitos „WordPress“ kompanijos.

„Divi“ temos centre yra „drag and drop“ puslapio kūrimo priemonė – funkcionalumas, kuris vėliau buvo išleistas kaip atskiras „WordPress“ papildinys, vadinamas „Divi Builder“. Jis ir toliau laikomas vienu geriausių „drag-and-drop“ puslapio kūrėjų, prieinamų „WordPress“ vartotojams.

Antroji „Elegantiškų temų“ „WordPress“ tema, kuri bus pastatyta aplink „Divi Builder“, yra „Extra“. Šis stilingas žurnalo dizainas tinka tinklaraščiams, internetiniams žurnalams, internetinėms parduotuvėms ir dar daugiau. Tai apima keletą fantastinių tinklaraščių maketų, pasirinktinių valdiklių ir įmontuotą įvertinimo sistemą.

Elegantiškos temos - papildoma tema

Žemiau aš jums parodysiu, kodėl „Elegantiškos temos“ tai vadina „Žurnalo„ WordPress “tema“.

Pasinerkime į…

Papildomos savybės & Dizainas

„Divi“ išlieka „Elegantiškų temų“ pavyzdine tema. Tai tikras „viskas viename“ sprendimas, kurį galima naudoti bet kokio tipo svetainėms.

Temos komplekte yra daugiau nei 20 iš anksto paruoštų temų maketų, o tinklaraštyje „Elegantiškos temos“ galima rasti didelį pasirinkimą papildomų maketų. Tačiau didžioji dauguma šių dizainų geriausiai tinka įmonių interneto svetainėms, tokioms kaip įmonių svetainės, portfeliai ir nukreipimo puslapiai.

„Extra“ išsiskiria iš „Divi“ tuo, kad yra optimizuota specialiai internetiniams žurnalams ir tinklaraščiams, atsižvelgiant į kiekvieną naują funkciją, sukurtą atsižvelgiant į tinklaraštininkus..

„Extra“ teikia „Divi Builder“

Puikus to pavyzdys yra tai, kaip „Extra“ išplečia „Divi Builder“, kad įtrauktų įrašų kategorijas. Šie nauji moduliai leidžia sukurti unikalius žurnalo ir tinklaraščio stiliaus maketus, o baigtus maketus galima priskirti tam tikroms įrašų kategorijoms..

Yra keletas naujų kategorijų modulių, įskaitant žinučių su skirtukais modulį, kuris suskaido turinį į įrašų kategorijas, rodomų įrašų slankiklį ir mūro tinklaraščio modulį, kuris gali būti naudojamas skelbimų sąrašams rodyti dėžutėse..

Taip pat yra skelbimų modulis, kurį galima panaudoti reklamjuostės skelbimų integravimui į jūsų išdėstymą.

Kaip ir tikėjotės, visus modulius galite pritaikyti.

Žinutės su papildomu skirtuku

„Divi Builder“ yra „Extra“ pagrindas.

„40 plius“ turinio moduliai, kuriuos galite rasti „Divi Builder“, padės per kelias minutes sukurti gražų turinį. Sudėtingus maketus galite sukurti tiesiog vilkdami ir įmesdami turinio modulius į savo maketą.

Kiekvienas jūsų turinio aspektas gali būti stilizuotas ir pritaikytas.

„Divi Builder“ modulių sąrašas

„Extra“ labai palaiko ir „WooCommerce“. El. Prekybos papildinys gražiai integruojasi į „Extra“ dizainą.

Taip pat yra naujas tinkintas įrašo tipas, skirtas demonstruoti projektus ir aplankus.

„WooCommerce“ produktų išdėstymas

Svetainių išdėstymą galima tinkinti naudojant „WordPress“ temos pritaikymo įrankį, kuris leidžia lengvai pakeisti antraštės ir poraštės stilių.

Išplėstinis išskleidžiamasis mega meniu leidžia pridėti stulpelius ir laikmenas į savo naršymo meniu. Juos lengva konfigūruoti ir jie atrodo puikiai.

Mega meniu papildomai

„Extra“ palaikomi septyni „WordPress“ pranešimų formatai, įskaitant vaizdo įrašus, žemėlapius, citatas ir garso įrašą, tai reiškia, kad galite paskelbti įvairius turinius savo svetainėje.

„Extra“ taip pat pateikiama su pasirinktine peržiūros sistema. Galite pridėti apžvalgą prie bet kurio įrašo ar produkto naudodami savo specifikacijas, o lankytojai gali suteikti įvertinimą naudodamiesi žvaigždučių įvertinimo sistema.

Produktų reitingai

„Extra“ taip pat pateikiami su pasirinktiniais valdikliais, kurie buvo sukurti atsižvelgiant į tinklaraštininkus. Tai apima socialinės žiniasklaidos stebėjimo valdiklį, naujausių įrašų valdiklį ir autorių valdiklį, kuriame pateikiami autoriai ir jų įrašų skaičius..

Papildomi pasirinktiniai valdikliai

Kaip matote, „Extra“ yra kupina funkcijų ir yra gražaus dizaino. Pažvelkime atidžiau, kaip jūs galite ja naudotis.

„Extra“ diegimas

Papildomą galima atsisiųsti iš „Elegantiškų temų“ paskyros atsisiuntimų srities.

Šioje srityje taip pat pateikiami naudingi mokymai, kurie padės jums susikurti:

 • „Extra“ diegimas
 • Papildoma apžvalga
 • „Visual Builder“ naudojimas
 • Temos parinkčių konfigūravimas

Galite įdiegti „Extra“ savo svetainėje įkeldami temos ZIP failą tiesiai per „WordPress“ išvaizdos skyrių savo administratoriaus srityje. Arba galite išpakuoti temos failą ir nusiųsti failus į savo / wp-content / temas / katalogą naudodami FTP programą, tokią kaip FileZilla..

Aš rekomenduoju įdiegti „Extra“ bandomajame „WordPress“ diegime prieš suaktyvinant jį tiesioginiame tinklalapyje, nes tai suteiks jums galimybę išbandyti jo funkcijas ir funkcionalumą..

Atsisiunčiama papildoma tema

Kai įdiegiau „Extra“ savo bandomoje „WordPress“ svetainėje, „WordPress“ sugeneravau 500 vidinių serverio klaidų, kurios neleido pasiekti „WordPress“ išvaizdos skyriaus..

Tai mane suglumino, nes neturėjau įdiegęs jokių kitų papildinių, o iš naujo nustatę duomenų bazę pašalinau bet kokį konfliktą su anksčiau įdiegtu „WordPress“ papildiniu..

Aš išsprendžiau problemą padidindamas atminties skyrimą „WordPress“ nuo 64 MB iki 128 MB.

Tai galite padaryti pridėdami šią eilutę prie savo wp-config.php failo:

apibrėžti (‘WP_MEMORY_LIMIT’, ‘128M’);

Man buvo įdomu, kodėl norint padidinti „Memory“ reikėjo padidinti atminties limitą, todėl paprašiau „Elegantiškų temų“ išsiaiškinti problemą.

Jie patvirtino, kad norint paleisti „Extra“ reikia 128 MB atminties.

„Norint, kad„ Divi Builder “veiktų tinkamai ir be klaidų, reikalinga bent 128 MB atminties. 64 MB yra per mažas„ Divi “ir„ Extra “paleidimui.“

Atlikdamas papildomą patikrinimą sužinojau, kad nors 128 MB atminties pakako vidinėms klaidoms sustabdyti, aš turėjau padidinti atmintį iki 256 MB, kad galėčiau importuoti maketus į savo svetainę.

Jei pastebite, kad „Divi“ arba „Extra“ sukuria vidinio serverio klaidą arba netinkamai importuoja išdėstymus, pabandykite padidinti atmintį iki 128 MB arba 256 MB, kad išspręstumėte problemą.

Jei nežinote, kaip tai padaryti, pasitarkite su savo prieglobos įmone.

„Divi Builder“

Pagrindinis „Extra“ dizainas ir išdėstymas yra valdomi naudojant „Extra“ temos parinkčių skydelį ir „WordPress“ temos pritaikymo variantą. Jei norite pakeisti, kaip atrodo turinio sritis, naudokite „Divi Builder“.

Todėl, eidami į įrašą, puslapį ar kitą įrašo tipą, galite naudoti numatytąjį redaktorių, „Gutenberg“ arba „Divi Builder“..

Redaguoti naudojant „Divi Builder“

Kai pasirenkate redaguoti savo turinį naudodamiesi „Divi Builder“, jūsų paklaus, ar norite išsaugoti esamą turinį, pasirinkti iš anksto parengtą išdėstymą ar klonuoti jau sukurtą esamą puslapį.

„Divi Builder“ pasirinkimo ekranas

Iš anksto parengta maketo parinktis įkelia maketo biblioteką. Čia galima rasti šimtus iš anksto paruoštų maketų, taip pat esamų puslapių ir visų išsaugotų maketų.

Išdėstymai yra suskirstyti į keliolika kategorijų ir yra paieškos forma, kuri padės rasti ieškomą.

Įkelti iš bibliotekos

Įtraukta daugiau nei šimtas išdėstymo paketų, ir prieš importuodami į savo svetainę galite peržiūrėti kiekvieno išdėstymo demonstracinę versiją.

Išdėstymo paketai sugrupuoja tą patį dizainą keliems jūsų svetainės puslapiams. Pvz., Maketų paketą gali sudaryti jūsų pagrindinio puslapio, apie puslapį, tinklaraštį, aplanko puslapį ir dar daugiau.

Esu didžiulis „Divi Builder“ siūlomos maketavimo sistemos gerbėjas. Iš anksto paruoštų maketų kiekis yra didelis, ir jie visi yra gerai suprojektuoti. Tai suteikia puikų jūsų svetainės išdėstymą arba, jei norite, puikų išeitį iš savo pasirinktinio išdėstymo.

Siūlomų maketų išbandymas taip pat yra naudingas būdas išmokti kuo daugiau iš „Divi“.

Kaip minėta anksčiau, „Divi Builder“ gali neveikti tinkamai, jei nepadidinote savo svetainės atminties paskirstymo, todėl įsitikinkite, kad nustatėte teisingai, nes priešingu atveju importas iš maketo gali užkliūti.

„Divi Builder“ išdėstymo pakuotės

Kai pirmą kartą buvo paleista „Divi Builder“, maketai buvo redaguojami gale.

„Divi Builder“ dabar yra paleistas jūsų svetainės priekyje, todėl realiu laiku galite pamatyti pokyčius. Galite pasirinkti peržiūrėti puslapį „Wireframe View“ priekiniame gale, jei jums labiau patinka senasis puslapio kūrimo stilius ir galite toliau modifikuoti maketus galiniame gale pasirinkdami išdėstymą „Divi“ bibliotekos puslapyje..

Kaip ir bet kokiam pastato nutempimo sprendimui, gali prireikti nuo 15 iki 30 minučių, jei norite tinkamai susipažinti su „Divi Builder“ sąsaja, tačiau tai padarę įvertinsite, koks galingas yra papildinys..

Galite tinkinti, kaip viskas atrodo ir veikia – ar tai turinio modulis, eilutė, stulpelis ar išdėstymas. Jūs netgi galite pakeisti rodinį, kad pamatytumėte, kaip jūsų išdėstymas atrodo mobiliuosiuose įrenginiuose.

Modulio įdėjimas į „Divi Builder“.

Kiekvienas turinio modulis turi unikalų tinkinimo parinkčių rinkinį. Paprasti moduliai, tokie kaip dalikliai, turi nedaug parinkčių, o tokie moduliai kaip portfelis – dešimtys parametrų.

Visuose turinio moduliuose, stulpeliuose ir eilutėse yra dizaino skirtukas, leidžiantis tinkinti spalvas, šriftus, tarpus, kraštines ir dar daugiau. Viskas valdoma per išskleidžiamuosius meniu ir mygtukus, todėl ja naudotis lengva.

Išplėstinis skirtukas padeda techniniams vartotojams priskirti unikalius ID elementams ir pridėti pasirinktinę CSS. Taip pat galite išjungti modulius konkrečiuose įrenginiuose, įskaitant stalinius, telefonus ir planšetinius kompiuterius.

„Divi Builder“ modulio nustatymai

„Divi Builder“ yra neatsiejama „Extra“ dalis ir pagrindinė priežastis, kodėl tema yra tokia lanksti. Aš tik subraižiau paviršių, ką galite padaryti su šiuo „drag-and-drop“ „WordPress“ papildiniu.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Divi Builder“, peržiūrėkite „Divi Builder“ puslapį „Elegantiškos temos“ ir būtinai perskaitykite visą mūsų „Divi Builder“ apžvalgą..

Papildomas modifikavimas

„Extra“ yra labai lengvai pritaikoma „WordPress“ tema, ir jūs galite įgyti daug kontrolės, kaip atrodo jūsų svetainė.

Papildomų parinkčių meniu pateikiamos pagrindinės nustatymų sritys: Temos parinktys, temos pritaikymas, modulio pritaikymas, vaidmenų redaktorius, „Divi“ biblioteka ir kategorijų kūrimo priemonė..

Pagrindinis temos parinkčių puslapis leidžia įjungti ir išjungti funkcijas spustelėjus mygtuką.

Šis skyrius yra padalintas į aštuonis skyrius: Bendrasis, navigacijos, kūrimo, išdėstymo, skelbimų, SEO, integracijos ir atnaujinimai. Daugelis šių skyrių parinkčių yra suskirstytos į daugiau kategorijų. Pvz., Penkios reklamos zonos yra padalytos į atitinkamas skiltis: Antraštė, apačioje antraštė, poraštė, virš įrašo ir apačioje.

Dešinėje, žaliojo naršymo meniu pusėje matysite mygtukus, skirtus importuoti ir eksportuoti nustatymus bei atkurti numatytuosius nustatymus..

Bendrųjų parinkčių skirtuke galite įkelti savo logotipą ir „favicon“ bei apibrėžti šoninių juostų vietą. Čia taip pat apibrėžiate savo socialinės žiniasklaidos profilio URL.

Kitos parinktys apima įrašų, kurie turi būti rodomi įvairiuose archyvo puslapiuose, skaičių ir tai, ar CSS ir „Javascript“ minifikacija įgalinta. Taip pat yra langas, kuriame galite įvesti savo pasirinktinę CSS.

Bendrosios temos parinktys

Naršymo parinkčių skirtukas leidžia valdyti, kaip navigacijos meniu tvarkomi puslapiai ir kategorijos. Išskleidžiamuosius meniu galite neleisti ir galite patvirtinti, ar norite, kad pagrindinis puslapis būtų susietas jūsų meniu. Taip pat galite apibrėžti meniu elementų tvarką.

Skirtuke „Statybininkas“ galite įjungti ir išjungti „Divi Builder“ tam tikrų tipų žinutėms. Taip pat galite įgalinti klasikinį redaktorių ir išjungti tokias funkcijas, kaip „Divi Builder“ produkto kelionė.

Žinių ir puslapių išdėstymą galima pakeisti per išdėstymo skirtuką.

Viskas, ką turite padaryti šiame skyriuje, spustelėkite norimą rodyti meta informaciją. Taip pat galite perjungti archyvo puslapius iš standartinio išdėstymo į mūro.

Išdėstymo parinktys

Skelbimus galima įvesti per temos parinkčių sritį. Kiekvienoje reklamos zonoje galite pasirinkti rodyti reklamjuostę su tiksliniu URL arba įvesti „Google Adsense“ kodą. „Google Adsense“ reklamjuostės taip pat gali būti reaguojančios.

„Extra“ leidžia optimizuoti ir jūsų svetainės SEO nustatymus. Galite pakeisti pagrindinio puslapio, žinučių ir puslapių bei rodyklės puslapio SEO parametrus, tokius kaip jūsų pavadinimai, meta aprašymas ir raktiniai žodžiai.

Šie SEO nustatymai nepakeičia skirto „SEO WordPress“ papildinio, pvz., „Yoast SEO“ ar „Viskas viename“, „SEO“ paketo, tačiau jie yra puikus papildymas.

Integravimo skirtukas leidžia įvesti kodą į savo puslapių galvą ir tekstą, taip pat galite pridėti kodą virš įrašų ir po įrašais. Tai ypač naudinga skelbiant skelbimus.

Integracijos parinktys

Paskutinis skirtukas yra atnaujinimų skirtukas. Turite įsitikinti, kad čia įvedėte savo „Elegantiškų temų“ vartotojo vardą ir API raktą, kad gautumėte temų atnaujinimus ir galimybę importuoti maketus į „Divi Builder“..

Savo dizaino pritaikymas

„Extra“ palaiko „WordPress“ temos pritaikymą versijai. Tai reiškia, kad galite pritaikyti visus savo dizaino aspektus ir realiuoju laiku pamatyti stalinių kompiuterių naršyklių ir mobiliųjų įrenginių pokyčius.

„Extra“ dizainas yra padalytas į daugybę kategorijų ir pogrupių, įskaitant antraštę, poraštę, valdiklius ir dar daugiau.

Temos klientas

„WordPress“ daugelį metų skatino palaikyti „WordPress“ temos pritaikymo versiją programą. Nepaisant to, daugelis temų vis dar turi projektavimo parinktis administratoriaus srityje be pakeitimų peržiūros galimybės.

Aš suprantu, kad kliento pritaikymas nėra tobulas, bet aš visada manau, kad tai naudinga tam, kad įsivaizduočiau, kaip atrodys tam tikri klientai..

Keisti fono spalvas

Temos pritaikymo įrankyje rasite bendrus dizaino parametrus, pvz., Elemento išdėstymo plotį ir vietą, kur yra naršymo meniu, tačiau ten taip pat galite pakeisti valdiklius ir meniu..

Taip pat yra gerų tipografijos parinkčių, leidžiančių valdyti šrifto tipą, dydį ir spalvą.

Temos tinkinimo priemonės tipografijos nustatymai

Peržiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą, kad sužinotumėte, kaip galite naudoti temos pritaikymo funkciją „Extra“, kad pakeistumėte savo svetainės dizainą.

Kitos papildomos parinktys ir parametrai

Modulio pritaikymas leidžia valdyti turinio modulių tipografiją „Divi Builder“.

Kai kurie moduliai suteikia galimybę pakeisti modulio plotį ar ką nors kita, pvz., Vaizdo dydį ar naudojamos animacijos tipą. Tačiau dažniausiai modulio pritaikymas leidžia pakeisti šrifto dydį, tipą ir spalvą.

Modulio pirkėjas

Kaip ir „Divi“, „Extra“ turi vaidmenų redaktorių.

Jis gali būti naudojamas įjungti ir išjungti skirtingų „Divi Builder“ ir „Extra“ funkcijų vartotojų grupių teises. Pvz., Galite apibrėžti, kas gali pasiekti temos parinkčių sritį, kam leidžiama naudoti „Divi“ biblioteką ir kurie turinio moduliai yra prieinami vartotojams.

Deja, leidimai suteikiami tik vartotojų grupėms. Negalite kontroliuoti leidimų, naudodamiesi vartotoju.

Šis vaidmenų redaktorius neturėtų būti laikomas turtingų funkcijų vaidmens redagavimo sprendimo, pvz., Vartotojo vaidmens redagavimo priemonės, pakeitimu, kuris suteikia daug daugiau tinkinimo parinkčių jūsų svetainės vartotojams. Palyginimui, „Divi“ vaidmens redaktorius yra būdingas „Divi Builder“ ir „Extra“ funkcijoms.

Divi vaidmenų redaktorius

„Divi Builder“ bibliotekų sistema yra fantastiška. Galite išsaugoti maketus ir vėl juos naudoti bet kurioje vietoje.

„Divi“ bibliotekos puslapyje pateikiami visi išsaugoti maketai, o visus savo maketus galite pasiekti čia.

Įdomu tai, kad redaguodami šio puslapio išdėstymą, „Divi Builder“ sąsaja rodoma užpakalinėje dalyje, esančioje administratoriaus srityje. Tiems, kurie nori pamatyti pakeitimus realiuoju laiku, virš jūsų išdėstymo yra mygtukas „Sukurkite sąsają“.

Divi biblioteka

Paskutinis „Extra admin“ meniu parinkčių puslapis yra kategorijų kūrėjas – funkcijų tinklaraštininkai įvertins.

Kai pirmą kartą įdiegsite „Extra“, pamatysite pagrindinio ir kategorijų puslapio maketus. Čia galite pridėti daugiau unikalių maketų ir priskirti juos konkrečioms įrašų kategorijoms. Tai puikus būdas jūsų svetainę padaryti nepakartojamą.

Pvz., Galite sukurti unikalų savo naujienų kategorijos tinklaraščio šabloną, o kitą – mokymo programoms, padėdami atskirti kiekvieną kategoriją ir optimizuoti ją ten skelbiamam turiniui..

Papildomos kategorijos statybininkas

Kaip matote, „Extra“ suteikia visišką kontrolę, kaip atrodo jūsų svetainės dizainas ir turinio moduliai. Tai leidžia kiekvienam, nepaisant jo techninės patirties, susikurti profesionaliai atrodančią svetainę.

Elegantiškų temų narystės kaina

Papildoma yra įtraukta į „Elegantiškų temų“ narystę. Be „Extra“, narystė suteikia prieigą prie dar 86 „WordPress“ temų, „Divi Builder“, el. Pašto pasirinkimo papildinio „Bloom“ ir socialinės medijos dalijimosi papildinio „Monarch“..

Rinkoje, kurioje daugumoje „WordPress“ parduotuvių yra nuo trijų iki penkių licencijų variantų, „Elegantiškos temos“ vietoje to priėmė paprastą kainų politiką.

Jie siūlo du planus, kurie abu suteikia jums visišką prieigą prie visų temų ir papildinių, neribotą naudojimąsi svetaine ir aukščiausios kokybės palaikymą.

Metinis prieigos planas yra 89 USD per metus. Jei matote, kad keletą metų naudojate „Elegantiškas temas“, jų narystė visą gyvenimą yra prasminga. Už vienkartinį 249 USD mokestį jis susimoka pats po antrųjų metų.

Elegantiškų temų kainodara

Visoms „Elegantiškos temos“ narystėms suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Visi „Extra“ ir kiti „Elegant Themes“ produktai turi puikią dokumentaciją „WordPress“ administratoriaus srityje. Tačiau jei vis dar nežinote, kaip kažkas veikia, galite gauti pagalbos keliais būdais.

Galite gauti neatidėliotiną pagalbą per bilietų palaikymo sistemą arba užduoti klausimus diskusijų forume „Elegantiškos temos“. Taip pat yra plati dokumentacijos sritis, kurioje yra šimtai išsamių vadovėlių. Šie vadovai yra išsamūs ir juose pateikiami vaizdo įrašai.

Elegantiškų temų palaikymas

Reikėtų pažymėti, kad „Elegantiškos temos“ nuolat tobulina tokius pagrindinius produktus kaip „Divi“, „Divi Builder“, „Extra“ ir „Monarch“. Jie visada prideda naujų funkcijų ir funkcijų.

Todėl galite tikėtis reguliaraus atnaujinimo, jei tapsite „Elegant Themes“ klientu.

Baigiamosios mintys

„Elegantiškos temos“ papildomai reklamuojamos kaip „The Ultimate Magazine WordPress Theme“. Ar tai yra geriausia „WordPress“ žurnalo tema rinkoje, dar reikia diskutuoti, nes yra keletas puikių alternatyvų, tačiau „Extra“ neabejotinai pelnė teisę būti laikoma geriausiųjų sąraše.

Elegantiškos temos paėmė viską, kas daro „Divi“ puikų, ir optimizavo jį internetiniams žurnalams ir tinklaraščiams.

Jie pridėjo daugiau tinklaraščių maketų ir galimybę kurti unikalius kiekvienos įrašo kategorijos maketus. Jie taip pat integravo kitas įdomias funkcijas, pvz., Produktų įvertinimo sistemą ir kelis pasirinktinius valdiklius, kurie padės integruoti socialinės medijos profilius, autorius ir produktų įvertinimus.

„Divi“ išlieka „Elegantiškų temų“ pavyzdine tema, į kurią kreipsis dauguma svetainių savininkų. Tačiau „Extra“ yra geresnis pasirinkimas, jei naudojate tinklaraštį ar internetinį žurnalą.

Laimei, nėra reikalo palyginti dviejų nuodugnių, nes abi temas teikia „Divi Builder“ ir jos yra narystės „Elegant Themes“ programoje..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map