Bendra temos peržiūra – „WPExplorer“ daugiafunkcinė „WordPress“ tema

„WordPress“ pasiūlymai


2013 m. Pabaigoje „WordPress“ veteranų „WPExplorer“ sukurta „Total“ yra labai universali daugiafunkcinė „WordPress“ tema, šiuo metu turinti daugiau nei 11 000 „ThemeForest“ pardavimų..

Nuo verslo svetainių, portfelių ir tinklaraščių iki pramogų svetainių ir internetinių parduotuvių daugialypės „WordPress“ temos gali būti naudojamos kuriant beveik bet kokio tipo svetaines, todėl „viskas viename“ „WordPress“ temų rinka tapo labai konkurencinga. pastaruosius dvejus metus. Vis dėlto „Total“ daro daugiau nei pakankamai, kad išsiskirtų iš minios.

Pažvelkime į tai, ką gali pasiūlyti naujausia versija …

Dizainas ir savybės

„Total“ yra graži „WordPress“ tema su šiuolaikišku reaguojančiu dizainu, kuris suteikia vartotojams išskirtinę galimybę valdyti savo svetainę. Galite pasirinkti tinkintus antraščių, svetainių dizaino ir puslapių fonus. Taip pat galite pasirinkti fiksuotą ar nepertraukiamą išdėstymą ir galimybę sukurti kelis antraščių stilius..

Bendra antraštė

Kaip premiją, „Total“ palaiko „mega“ meniu, kuris įjungęs leidžia pridėti kelis stulpelius ir piktogramas pagrindiniame svetainės naršymo meniu.

Vienas iš dalykų, kuriuos aš mėgau „Total“, yra tai, kad beveik viskas yra taip pritaikoma. Pvz., Pasirinktiniai įrašų tipai turi daugybę nustatymų, kuriuos galite konfigūruoti. Tai leidžia pakeisti turinio rodymo būdą pridedant stulpelius, puslapius, skirtingus stilius ir pan.

Portfelio puslapis

Iš viso yra trys tinklaraščių rodyklės šablonai: vienas su dideliu vaizdu; viena su matomomis miniatiūromis; ir vienas su tinkle rodomais vaizdais.

Dienoraščio rodyklė

Jame taip pat yra vienas iš populiariausių „drag-and-drop“ puslapių kūrimo priemonės papildinių rinkoje – „Visual Composer“ – tokiu būdu labai padedantis sukurti įvairius puslapius.

Kainų lentelės

Tema gali pasigirti palaikanti daugybę „WordPress“ įskiepių, tokių kaip visada populiarus diskusijų forumo įskiepis „bbPress“, pirmaujantis elektroninės komercijos įskiepis „WooCommerce“, „WordPress“ daugiakalbis įskiepis, „Renginių kalendorius“, „Kontaktų forma 7“, apie geriausią galimą SEO papildinį „Yoast SEO“. talpyklos sprendimas W3 bendras talpyklos turinys ir dar daugiau.

Iš viso „WooCommerce“ produkto puslapis

„Total“ yra vertas pasirinkimas ir tinklaraštininkams, nes palaiko visus „WordPress“ įrašų formatus. Parengta vaikų temai, palaikoma garso ir vaizdo įrašų, joje yra daugiau nei 430 „Awesome Font“ piktogramų ir daugiau nei 640 „Google“ šriftų. Yra net statoma parinktis, kuri yra ypač naudinga, jei dar ne viską paruošėte, bet vis tiek turite lankytojams parodyti ką nors reprezentatyvaus..

Tema yra supakuota su keturiais aukščiausios kokybės įskiepiais: „Visual Composer“; Šablonas; Slankiklio revoliucija; ir „Layer Slider“.

„Drag and drop“ puslapių kūrimo priemonė „Visual Composer“ (verta 34 USD) yra vienas iš svarbiausių intarpų, nes tai leidžia kurti profesionalius puslapius, naudojant vilkimo ir šalinimo puslapių kūrimo įrankį, esantį jūsų svetainės priekyje arba gale..

„Visual Composer“ yra lengvai naudojamas puslapio kūrimo sprendimas, turintis daugiau nei 90 unikalių turinio elementų. Įtraukti iš anksto nustatyti maketai, kurie padės greitai kurti puslapius, o bet kurį sukurtą maketą galima išsaugoti ir vėl naudoti kitoje svetainės vietoje..

Pastaba: norėdami greitai pamatyti, kaip veikia redagavimas naudojant „front-end“, peržiūrėkite šį „YouTube“ vaizdo įrašą iš temos kūrėjo.

Šablonų tvarkyklė „Šablonas“ (verta 12 USD) yra „Visual Composer“ priedas, leidžiantis valdyti prieigą prie savo svetainės puslapių, atsižvelgiant į vartotojo vaidmenis ir įrašų tipus, ir man buvo malonu matyti jį kaip „Viso temos“ paketą..

Skaidrės per pastaruosius kelerius metus tapo didele „WordPress“ temų dalimi – dažniausiai naudojamos svetainių pagrindiniuose puslapiuose ir (arba) norint rodyti nuotraukų galerijas ir aplankus svetainėse, kuriose yra ribota erdvė. Jie taip pat gali būti naudojami pademonstruoti kitus pasirinktinius pašto tipus, tokius kaip produktai ir atsiliepimai.

Komplekte esanti „Slider Revolution“ (verta 19 USD) padeda jums sukurti skaidres naudojant vaizdinį redaktorių, taip pat galite kurti įprastas skaidres, karuseles, blokus, galerijas, pradinius puslapius ir dar daugiau.

Aš labai mėgstu antrojo skaidrių įskiepio, įtraukto į „Total“, „Layer Slider“ (vertas 18 USD), savybes, kurios padeda sukurti animuotas skaidres naudojant sluoksnių sistemą. Jis gali pasigirti daugiau nei 200 skaidrių perėjimų, 13 apvalkalų ir trimis naršymo tipais.

„LayerSlider“

Viso yra daugybė pasirinktinių įrašų tipų – jų pavadinimus galima pažymėti per administratoriaus sritį. Tai labai naudinga, jei norite pervardyti pašto tipus klientams, o aplanko įrašo tipas palaiko vaizdus, ​​vaizdo įrašus ir garso įrašus. Paprastai pasirinktiniai portfelio tipai yra gana paprasti, tačiau iš viso yra daug konfigūravimo parinkčių.

Portfelio elemento nustatymai

Personalo įrašo tipas yra labai naudingas kuriant stilingą personalo puslapį arba apie puslapį, o atsiliepimų įrašo tipas yra puikus būdas parodyti iš klientų gautus atsiliepimus.

Personalo puslapis

„Total“ taip pat pateikiamas poraštės kūrimo priemonė, leidžianti lengvai sukurti savo tinkintą poraštę jūsų svetainei. Jums reikia pasirinktinės poraštės su parduotuvės karuselė, žiniasklaidos tinkleliu, klientų atsiliepimais ar net „Layer Slider“? Tiesiog sukurkite ir paskelbkite naują puslapį naudodami „Visual Composer“, kad galėtumėte nuvilkti elementus į vietą. Norėdami sukurti poraštę, galite naudoti bet kurį iš „Visual Composer“, „Total“ ir net įskiepių elementų (pvz., „Layer Sliders“ ar kontaktines formas), tada įgalinkite poraštės kūrimo priemonę iš temų skydelio ir ką tik sukurtą puslapį nustatykite kaip poraštę. Viskas! Kitos puikios poraštės parinktys apima iškvietimo skyrių, pasirenkamą poraštę, atskleidžiančią animaciją, daug stiliaus parinkčių ir, žinoma, daugybę valdiklių, iš kurių galite pasirinkti.

Norėdami pamatyti gerą vaizdą, kaip „Total“ atrodo ir jaučiasi, peržiūrėkite oficialų temos demonstravimo puslapį.

Konfigūravimas iš viso

„WordPress“ temų standartas per pastaruosius porą metų labai pagerėjo; pridėjus papildomų funkcijų, kūrėjams tapo svarbu padėti naujiems vartotojams maksimaliai išnaudoti savo dizainą.

Vienas iš efektyviausių būdų tai padaryti yra leisti vartotojams įdiegti demonstracinį turinį. Diegimo programa pridės nustatymų pavyzdžius ir pavyzdžių, puslapių ir laikmenos pavyzdžius.

Didžioji dauguma „WordPress“ temų, kurias apžvelgiau šiais metais, turėjo įmontuotą pasirinktinį diegimo įrankį, kuris importuoja visus demonstravimo duomenis vienu mygtuko paspaudimu. „Total“ ją tvarko skirtingai, vietoj to naudodamas vietinį „WordPress“ importuotoją.

Savo dokumentacijos puslapyje „WPExplorer“ paaiškina to priežastis:

„Kai kuriems žmonėms pavyzdinių duomenų failo importavimas gali būti naudingas norint pamatyti, kaip veikia tema, taip pat paspartinti savo ar kliento tinklalapio kūrimą tiesiog pakeičiant turinį ir vaizdus į savo. „Total“ Nenaudoja jokio integruoto importo metodo, nes daugeliu atvejų tai yra bloga idėja (nenorite suteikti savo klientams prieigos prie to, nes jie gali užkirsti kelią jų svetainei). Vietoj to, mes teikiame duomenų pavyzdžius, kurie veikia kartu su vietine „WordPress“ importo / eksporto funkcija “.

Aš matau „WPExplorer“ motyvus, kodėl pasirinko šį metodą. Vis dėlto atminkite, kad „Viso“ duomenų zip failo pavyzdys yra 28,1 MB, tačiau numatytasis didžiausias „WordPress“ svetainių įkėlimo dydis yra mažesnis nei šis (paprastai jis yra maždaug 8 MB, bet gali būti ir 2 MB)..

Jei jus apriboja „WordPress“ įkeltų failų limitas, turėsite padidinti šį limitą. Yra keletas būdų, kaip tai padaryti, tačiau greičiausias būdas yra tiesiog paprašyti prieglobos įmonės padidinti jūsų limitą..

Kitas dalykas, kuris man patinka „Total“, yra tas, kad didžioji dauguma temų tinkinimo parinkčių yra tvarkomos naudojant „WordPress“ temos kliento funkciją – tokiu būdu jūs galite pamatyti tiesioginį visų jūsų atliktų pakeitimų peržiūros variantą. Galite pakeisti išdėstymą, antraštę, tipografiją, socialinę terpę, spalvas ir dar daugiau. Be to, yra daugybė įskiepių, tokių kaip „WooCommerce“ ir „Visual Composer“, stiliaus parinkčių..

Iš viso su „WordPress“ temos kliento programa

Dvylika papildomų nustatymų puslapių yra pagrindiniame „Total“ temos skydelyje.

Visas temos skydelio meniu

Pagrindinių funkcijų puslapyje galite įjungti ir išjungti daugelį svarbių temos nustatymų – tai ypač naudinga, jei nenorite, kad klientai turėtų prieigą prie tam tikrų funkcijų. Pvz., Galite išjungti pasirinktinius įrašų tipus, tokius kaip atsiliepimai, poraštės kūrėjas ar rekomenduojamas pranešimas apie papildinius.

Bendros temos skydelio savybės

Temų skydelio skyriuje taip pat rasite kitų statomų puslapių, „favicons“, 404 puslapio, pasirinktinio prisijungimo langelio, vaizdo dydžių, poraštės kūrimo priemonės, pasirinktinių CSS ir „Javascript“, pasirinktinių veiksmų, tinkinimo tvarkyklės ir importavimo bei eksporto parametrų. Taip pat yra pakeitimų žurnalas.

Bendras pasirinktinio prisijungimo puslapis

Jei tik kiti temos kūrėjai sektų „WPExplorer“ pavyzdžiu ir visas stiliaus parinktis įdėtų į „WordPress“ temos pritaikymo modifikaciją ir visus bendruosius nustatymus pagrindiniame temos valdymo skydelyje!

Baigiamosios mintys

Apskritai man pasirodė, kad „Total“ yra patogus naudoti ir gerai suplanuotas. Tokios savybės kaip populiarių „WordPress“ papildinių palaikymas, aukščiausios klasės įskiepių įtraukimas (pvz., „Visual Composer“) ir pasirinktinių įrašų tipų palaikymas tinka visos kartu, kad „Total“ tema iš tiesų taptų ypač įvairiapusė..

Norėdami sužinoti, ką „Total“ gali padaryti, apsilankykite oficialiame „WPExplorer“ demonstraciniame puslapyje.

Naudojatės iš viso? Ar jame atsirado nieko įdomaus? Mintys?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map