Téma „Ultra“ Themify – nové výkonné téma pro tvorbu stránek pro WordPress

Nabídky WordPress


Začátkem roku oznámil tematický obchod WordPress Themify vydání Ultra, flexibilního a pohotového tématu WordPress, které vám dává možnost vytvářet neomezený počet rozvržení pomocí uživatelsky přívětivého rozhraní pro vytváření a vytváření stránek..

V posledních dvou letech došlo k prudkému nárůstu počtu těchto typů témat typu „vše v jednom“ ve stylu WordPress – a je snadné pochopit proč: protože umožňují každému, bez ohledu na jeho technické zkušenosti, vytvářet profesionální – prohlížení návrhů webových stránek.

Podívejme se blíže na Ultra a uvidíme, co toto nové řešení all-in-one dokáže.

Oblast Ultra nastavení

Po aktivaci aplikace Ultra budete vyzváni k instalaci pluginu WordPress Themify Portfolio Posts. Poté se přesunete do oblasti nastavení – kde si uvědomíte, kolik možností vám Ultra skutečně nabízí.

Oblast obecných nastavení vypadá skvěle a je rozdělena do devíti různých kategorií: Obecné, Výchozí rozvržení, Rozložení portfolia, Nastavení motivu, Skript obrázku, Sociální odkazy, Tvůrce Themify, Nastavení Twitteru a Obsah obsahu.

V oblasti Obecná nastavení můžete přidat favicon (ikona webu, která se zobrazí na kartě prohlížeče) a do záhlaví a zápatí vložit vlastní kód. Kategorie Výchozí rozvržení umožňuje umístit váš postranní panel vlevo nebo vpravo nebo jej zcela odstranit.

Jednou z nejlepších možností v této oblasti je Post Layout. Příspěvky blogu můžete zobrazit v seznamu, ve třech různých typech poštovních sítí nebo v posuvníku příspěvků.

Zde můžete upravit vše o vašich příspěvcích a stránkách – funkce, jako jsou metadata, stránkování a doporučené obrázky. Stránka Rozložení portfolia má podobné možnosti.

Výchozí nastavení rozvržení

Kategorie Nastavení motivů nabízí mnoho možností přizpůsobení designu webových stránek. V horní části stránky je možnost zakázat responzivní design a lightbox galerie. Pod ním najdete mnoho užitečných možností týkajících se vzhledu motivu.

Můžete si vybrat z 16 barevných schémat, 5 druhů typografie a 9 různých vzorů záhlaví (včetně bloku záhlaví, levého panelu a kompaktního rámečku, spolu s možností odstranit záhlaví). Prvky záhlaví lze také deaktivovat; existují možnosti, jak zakázat věci, jako je vyhledávací formulář, logo webu a navigace v nabídkách.

Do oblasti záhlaví můžete také přidat až čtyři widgety. Zápatí webové stránky lze upravovat stejným způsobem jako záhlaví – můžete si vybrat z několika návrhů zápatí, zakázat prvky zápatí a definovat, kolik widgetů se zobrazí..

Stránka Nastavení motivů také umožňuje definovat filtry obrázků, animované barvy pozadí, navigaci na stránce a text zápatí.

Nastavení Ultra Theme

Ultra má podporu sociálních médií pro Twitter, Facebook, Google Plus, YouTube a Pinterest; ručně lze přidat další služby sociálních médií. Můžete přizpůsobit název sociálního média, URL, ikonu, barvu ikony a pozadí. Alternativně můžete použít obrázek místo ikony.

Ultra sociální odkazy

Hlavní oblast nastavení obsahuje možnosti pro deaktivaci obrazového skriptu, který automaticky generuje miniatury, nastavení Themify Builder, nastavení Twitter Twitter a obsah zavěšení. Háčkový obsah umožňuje vložit kód do kterékoli oblasti vašeho webu připojením k předem definovaným umístěním v designu vašeho webu. Je to vlastnost, kterou jsem poznal a miloval prostřednictvím rámce Genesis.

K dispozici jsou možnosti pro export a import nastavení motivů. Na váš web lze také importovat ukázkový obsah, který vám pomůže zjistit, co je s Ultra možné. Pokud si nejste jisti, kde začít, doporučujeme vám importovat ukázkový obsah, abyste pochopili, čeho lze pomocí tohoto motivu dosáhnout..

V nabídce Themify Builder najdete několik rozvržení: novinky, portfolio, časopis a vstupní stránky produktu.

Themify Builder Layouts

Rozložení lze zobrazit v náhledu, což vám pomůže zjistit, jak bude rozložení vypadat na vašem živém webu.

Příklad rozložení zpráv

Ultra podporuje také přizpůsobitel motivu WordPress. Díky tomu můžete vkládat widgety, zvolit vzhled motivů a upravovat styl těla svého webu, záhlaví, postranního panelu, zápatí a mnoho dalšího. To vám dává úplnou kontrolu nad vzhledem vašich webových stránek. Můžete upravovat barvy, okraje, písma, struktury a další.

WordPress Theme Customizer

Přestože Themify nepodporuje skutečnost, že podporují přizpůsobovač WordPress, zjistil jsem, že je to jedna z mých oblíbených funkcí tématu. Je to tak užitečný způsob, jak stylizovat design webových stránek a sledovat, jak se změny provádějí automaticky.

Themify Custom Panel & Themify Builder

Jednou z nejlepších funkcí Ultra je schopnost přizpůsobit každou jednotlivou stránku na vašem webu jedinečným způsobem. Pod příspěvky a stránkami uvidíte vlastní panel Themify. U příspěvků uvidíte možnosti pro příspěvek, vzhled motivu a Themify Builder. Stránky mají další karty pro dotazy a portfolia dotazů.

Pokud změníte možnosti v této oblasti, přepíší nastavení, která jste definovali v hlavní oblasti voleb motivu. Karta Možnosti příspěvků umožňuje změnit mnoho konstrukčních funkcí včetně postranního panelu, šířky obsahu, doporučeného obrázku, filtru obrázků a dalších.

Možnosti příspěvku

Miluji myšlenku, že si mohu přizpůsobit každou stránku svého webu. To je užitečné pro stylování určitých oblastí webu jiným způsobem, ať už jde o návody, kontaktní stránky, stránky … nebo cokoli.

Všechny možnosti na kartě Vzhled motivu vám pomohou stylizovat vaše příspěvky a stránky. Všechno z hlavní oblasti nastavení motivů je k dispozici. Můžete změnit barvy, typografii, design záhlaví, pozadí, barvy textu a mnoho dalšího.

Vzhled motivu

Tvůrce stránek Themify je na poslední kartě. Nabízí 17 různých modulů. Moduly zahrnují příspěvek harmoniku, galerii, mapu, video a oblast widgetu. Další řešení pro vytváření stránek obvykle nabízejí větší škálu modulů, ale všechny hlavní moduly, které potřebujete, jsou tam. Zahrnutí widgetů kromě toho otevírá tvůrce stránek mnoha různým možnostem.

Themify Builder Backend

Jediné, co musíte udělat, je přetáhnout jeden z těchto modulů do oblasti plátna níže. Když tak učiníte, objeví se vyskakovací okno, které vám umožní upravit nastavení tohoto modulu. Jak byste očekávali, dostupné možnosti se u každého modulu liší. Některé moduly nabízejí více možností než jiné, ale byl jsem ohromen, že takové jednoduché moduly, jako jsou oddělovače stránek, stále nabízejí mnoho možností stylingu.

Modifikace modulu pro tvorbu motivů

Jakmile upravíte nastavení modulu, můžete jej umístit do nového sloupce nebo řádku. Rozhraní je hračka. Poté, co vyberete strukturu, můžete moduly posunout, jak uznáte za vhodné.

Umístění modulů do sloupců a řádků

Většina tvůrců drag-and-drop stránek vás nutí používat buď přední nebo zadní konec. Themify Builder umožňuje provádět obojí. Ve skutečnosti jsem zjistil, že back-end je rychlejší a praktičtější způsob vytváření a strukturování příspěvků a stránek, ale front-end je k dispozici každému, kdo dává přednost tomu, aby změny provedené v reálném čase.

Themify Builder Frontend

Themify Builder také umožňuje rychle duplikovat stránky. To je užitečné, pokud chcete kopírovat vytvořené stránky do jiných oblastí vašeho webu. Můžete také vytvořit části rozvržení a poté je vložit do příspěvků a stránek.

Ceny

Standardní licence pro Ultra prodává za 49 USD. Pokud potřebujete originální soubory Photoshopu, je k dispozici vývojářská licence za 69 USD. Obě licence nabízejí roční podporu a aktualizace a lze je použít na neomezeném počtu webových stránek.

Pokud si koupíte motiv od Themify, dostanete druhé téma zdarma. Tématický klub Themify však nabízí lepší hodnotu za vaše peníze. Jejich standardní členství v tematickém klubu se prodává za 79 $ / rok, zatímco jejich vývojové členství se prodává za 99 $ / rok. Tato členství vám poskytují přístup ke všem 39 aktuálním tématům Themify a všem novým, která jsou uvolněna během vašeho členství.

Themify Club Pricing

Themify také prodává prémiové doplňky WordPress, jako je Post Type Builder, Themify Builder, Tiles Builder, Announcement Bar (přečtěte si naši recenzi zde a Podmíněné nabídky. Pro Themify Builder je k dispozici také řada doplňků. Souhrnně tyto pluginy a doplňky – jsou prodávány za 175 $, ale členství v hlavním klubu včetně těchto produktů je k dispozici za 139 $ / rok. Tato možnost členství je v podstatě vývojářským členstvím s přidáním všech doplňků a doplňků, stojí však pouze 40 $ – místo 175 USD – více. Je to dobrá volba, pokud vás zajímá některý z těchto doplňků.

Celoživotní přístup do hlavního klubu je k dispozici za 279 $. Nabízí stejné produkty jako hlavní plán členství v klubu. Jediný rozdíl je, že neexistují žádné roční poplatky. Pokud si myslíte, že obnovíte své členství v hlavním klubu na druhý rok, je nejlepším způsobem, jak jít, celoživotní členství v plánu.

Závěrečné myšlenky

Ultra rozhodně vyhověl svému jménu jako silné a flexibilní téma. Je dodáván s více než 32 rozvrženími, z nichž každá může být použita jako výchozí bod a poté odpovídajícím způsobem upravena, snadno použitelný tvůrce stránek typu drag-and-drop, který lze použít na front-end a back-end, a fantastická podpora pro Přizpůsobitel WordPress. To vše znamená, že Ultra je flexibilní řešení, které vyhovuje nesčetným účelům.

Ultra má nativní podporu pro písma Google, WordPress Multilingual Plugin a WooCommerce. Téma bylo optimalizováno i pro vyhledávače.

Pokud hledáte univerzální téma WordPress, které lze snadno použít k vytváření profesionálních webových stránek, doporučujeme vám Ultra. Má spoustu skvělých funkcí, je snadno ovladatelný a je za přiměřené ceny.

A konečně, pokud máte zájem dát Ultra víru, nezapomeňte, že fanoušci WinningWP mohou získat hezký 20% sleva na jakýkoli produkt Themify prostřednictvím našeho praktického obchodu Themify. Užívat si!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map