Recenze WPExplorer: Pohled na téma „Celkem“ WordPress WPExplorer – a další nabídky…

Nabídky WordPress


Pokud jste strávili nějaký čas čtením nebo používáním WordPress, WPExplorer je jméno, které byste měli znát. Kromě spuštění jednoho z největších blogů o WordPressu vytvořili také jedno z nejoblíbenějších víceúčelových témat WordPress na trhu..

Toto téma je celkem a v této recenzi WPExplorer toto téma pokryjeme a podíváme se na příběh WPExplorer. Rovněž se podíváme na to, co ještě mohou nabídnout, včetně jejich dalších témat a šablon pro vytváření blogů a elektronického obchodu s WordPress..

Začněme…

Původy WPExplorer

Blog WPExplorer byl spuštěn kapitánem AJ Clarkem, v době, kdy byl ještě na vysoké škole, a právě začal vytvářet webové stránky s WordPress. Poté, co AJ publikoval různé tipy, novinky a recenze na blogu webu, AJ rozšířil své dovednosti v oblasti kódování a začal vyrábět a prodávat vlastní témata WordPress na webech, jako je Mojo Marketplace a později na ThemeForest. (Poznámka: Další informace naleznete v Průvodci nákupem motivů na ThemeForest.)

WPExplorer na ThemeForest

Autorský profil WPExplorer na trhu ThemeForest.

Po několika prvních vydáních témat zahájila AJ v roce 2013 víceúčelové téma Total WordPress, které se od té doby stalo nejlepším prodejcem v oboru. Kromě pravidelné aktualizace Total – včetně přidávání nových funkcí a ukázek webových stránek – od té doby WPExplorer také vydal další účelová témata, jako jsou blogování, časopisy a možnosti elektronického obchodování..

Celkem téma na ThemeForest

Populární téma Total Multipurpose WordPress od WPExplorer bylo spuštěno v roce 2013.

V průběhu let se blog WPExplorer stal jedním z největších a nejoblíbenějších webů o WordPress v okolí. AJ a jeho manželka Kyla ve spolupráci s více spisovateli (včetně mě) vytvořili jednu z nejznámějších značek v ekosystému WordPress..

Podle týmu existuje „pár skvělých projektů“, které WPExplorer v pracích má, takže je v roce 2018 budou sledovat.

Podrobnosti klíče WPExplorer

 • ThemeForest člen od roku 2009.
 • Autor hodnocení ThemeForest 4,5 z 5 hvězdiček na základě 3 736 hodnocení.
 • 21 témat WordPress na prodej.
 • Na trhu ThemeForest dosud bylo prodáno 56 040 témat.

Protože velká část těchto prodejů byla generována společností Total, podívejme se na toto populární téma, které vám pomůže při rozhodování, zda je pro váš web správná volba..

Celkový přehled víceúčelových témat WordPress

Jak již bylo zmíněno, Total je nejoblíbenější téma WordPress od týmu WPExplorer. Ve skutečnosti je to téma, které jsme předtím podrobně zkontrolovali na blogu. V této recenzi Kevin Muldoon shledal, že Total je „uživatelsky přívětivý a dobře navržený“. I když v jeho recenzi najdete vše, co se dozvíte o Total, chcete-li získat rychlý přehled o tom, co toto téma může udělat, zde je stručné shrnutí.

Celková oblíbenost tématu a hodnocení uživatelů

S více než 31 000 tržbami a 4,85 z 5hvězdičkového průměrného hodnocení uživatelů je Total zcela osvědčeným tématem WordPress s pozitivní pověstí. Rovněž je pravidelně aktualizován od svého prvního vydání v roce 2013 a je i nadále hlavním zaměřením týmu WPExplorer, přičemž na tento rok jsou naplánovány další nové funkce a vylepšení..

Celkový počet ukázek motivových webových stránek

Typicky odděluje víceúčelové téma od běžného tématu jeho výběr a rozmanitost ukázek na webu – a Total není výjimkou. Se 46 ukázkami na výběr, které pokrývají vše od webových stránek agentur a firemních domovských stránek po fitness stránky a online portfolia, lze Total použít k rychlému vytvoření téměř jakéhokoli typu webových stránek pomocí WordPress..

Celková ukázka hlavního tématu

Hlavní demoverze Total je vybavena užitečnými funkcemi a šablonami stránek.

Hlavní demo Total dělá skvělou práci a předvádí vše, co toto téma nabízí. Hlavní demo Total, které je ideální pro webové stránky agentur nebo firem, zahrnuje posuvník celé šířky, výpisy portfolia a elektronického obchodu na domovské stránce. Obsahuje také šablony pro všechny stránky, které váš web pravděpodobně potřebuje, včetně služeb, osvědčení a kontaktních stránek..

Ukázka webu celkem v tělocvičně

Pro vytvoření webové stránky tělocvičny nebo propagaci vašich osobních tréninkových služeb vám demo Total gym může určitě pomoci.

Pokud si chcete vytvořit web tělocvičny s WordPress, Total má demo, které je připraveno jít. Toto demo Total, vhodné pro tělocvičnu, osobní trenér a další webové stránky týkající se fitness, má užitečné funkce, jako je srovnávací tabulka cenových balíčků, kontaktní formulář, profily členů týmu a posuvník celé obrazovky na domovské stránce..

Total Café Demo

Celkem vám může pomoci spustit webové stránky kavárny, baru nebo restaurace s WordPress.

Díky posuvníku na celé obrazovce, který je ideální pro propagaci nejlepších jídel nebo zvýraznění atmosféry vašeho místa, vám demo Total café nabízí rychlý způsob, jak vytvořit web pro váš bar, kavárnu nebo restauraci. Fotografie vašich podpisových jídel a podrobnosti o otevírací době lze zobrazit v posuvníku na domovské stránce, zatímco zbytek výchozího rozvržení domovské stránky kavárny obsahuje části pro vaše menu, fotogalerii, umístění a informace o společnosti..

Celková ukázka cestovního webu

Ukázka cestovního blogu je pouze jedním z předdefinovaných návrhů blogů v balíčku tématických témat.

Celkem má několik stylových ukázek blogů, včetně tohoto designu pro cestovatele bloggerů. Volitelný posuvník na domovské stránce funguje dobře při propagaci nejnovějších příspěvků na blogu, zatímco vlastní widgety lze použít k zobrazení obsahu z vašich účtů sociálních médií, odkazů na jiný obsah z vašeho blogu a vašeho autorského profilu..

Celkem ukázka módní webové stránky Demo

Demo Total Fashion store bylo navrženo pro prodej oblečení a doplňků online.

Ukázka obchodu s módy usnadňuje spuštění určitého typu elektronického obchodu pomocí WordPress. Vzhledem k tomu, že Total má plnou podporu pluginu pro tvůrce online obchodu WooCommerce, lze kteroukoli z demonstrací použít k prodeji fyzických a digitálních produktů a služeb..

Total Demo Importer Tool

Náhled a import ukázek webových stránek je s programem Total snadné a pohodlné.

Naštěstí je import ukázkového obsahu s programem Total velmi jednoduchý. Ať už jste pro WordPress nováčkem nebo hledáte rychlý způsob, jak spustit svůj web, Total a jeho předdefinovaná ukázka fungují opravdu dobře. Vzhledem k tomu, že Total je vysoce flexibilní téma WordPress, lze předpřipravená dema snadno přizpůsobit tak, aby fungovala pro řadu dalších projektů..

Nejlepší vlastnosti celkového tématu

Spolu s předem vytvořeným obsahem má Total spoustu působivých funkcí, které vám pomohou vytvořit web s WordPress.

Drag-and-Drop Page Builder

WPBakery Page Builder

Celkem zahrnuje plugin WPBakery Page Builder.

Mezi funkcemi najdete front-end editor obsahu drag-and-drop, který je poháněn populárním WordPess pluginem WPBakery Page Builder. Díky tomuto působivému nástroji můžete přizpůsobit veškerý demo obsah Total prostřednictvím intuitivního rozhraní.

Celkový počet vlastních prvků Tvůrce stránek

Total má kromě standardních prvků WPBakery Page Builder také vlastní sadu bloků obsahu.

Tvůrce stránek a jeho knihovna prvků, včetně vlastních prvků celkem, můžete také použít k vytvoření vlastních jedinečných návrhů obsahu od začátku..

Výběr prémiových pluginů

Kromě pluginu WPBakery Page Builder jsou součástí balíčku Total také prémiové pluginy Templatera, Slider Revolution a Layer Slider. To vám nejen ušetří peníze, ale také vám umožní vytvářet vlastní pokročilé prezentace a upravovat předdefinované jezdce a také efektivněji spravovat návrhy obsahu WPBakery Page Builder..

Celkem bylo také vytvořeno, aby spolupracovalo se všemi nejlepšími pluginy WordPress od třetích stran, což vám umožňuje přidat na svůj web tolik dalších funkcí, kolik je potřeba.

Rozhraní uživatelského rozhraní WordPress

Webové stránky používající celkem lze s personalizátorem WordPress vysoce přizpůsobit.

Mezi další významné funkce celkem patří:

 • Podpora WordPress Customizer.
 • Ve výstavním režimu.
 • Možnosti rozvržení v rámečku a plné šířce.
 • Více stylů záhlaví.
 • Vestavěné sociální sdílení.
 • Plně mobilní design.
 • Knihovna vývojových útržků kódu a filtrů témat.
 • Plus mnoho dalších.

Pokud chcete vidět, co všechno toto téma může udělat, nebo získat inspiraci pro své vlastní projekty, nezapomeňte se podívat na tuto sbírku živých příkladů Total v akci.

Celková podpora motivů

Na základě kladné zpětné vazby od uživatelů Total je možné dospět k závěru, že program WPExplorer odvádí dobrou práci při podpoře svého stěžejního tématu. Ve skutečnosti tým WPExplorer uznal, že „mít solidní podpůrný tým“ je jednou z nejdůležitějších zkušeností získaných při provozování jejich podnikání. Tým udržuje kontakty se zákazníky a kontroluje, zda zjistil nějaké chyby, nebo má návrhy, jak lze téma vylepšit..

Dotazy na podporu před prodejem lze odeslat v sekci Celkem komentářů, zatímco podpora zákazníků je poskytována prostřednictvím jejich systému podpory.

Celková hodnota tématu za peníze

V době psaní bylo celkem k dispozici na trhu ThemeForest za pouhých 29 dolarů. To je přibližně polovina ceny ostatních nejprodávanějších víceúčelových témat, což z něj činí skvělý produkt za výhodnou cenu.

Tato cena zahrnuje celoživotní přístup k budoucím aktualizacím témat a šestiměsíční podporu od WPExplorer. Za malý poplatek lze období podpory prodloužit na 12 měsíců. Další možností nákupu je registrace se službou Envato Hosted, přečtěte si naši recenzi Envato Hosted a získejte přístup k Total, službě nastavení motivů a prémiovému hostování WordPress za 19 USD měsíčně. Pokud si ještě nemůžete vybrat webového hostitele WordPress, může to být pohodlný způsob, jak dostat svůj web online co nejrychleji.

Další doporučené motivy WPExplorer WordPress

Jak již bylo zmíněno, WPExplorer má ve svém portfoliu 21 témat WordPress na ThemeForest. Zde jsou některé z vrcholů.

Fashionista WordPress Blogování a elektronický obchod téma

Ukázka motivu WPExplorer Fashionista

Téma Fashionista bylo navrženo pro vytváření blogů, online obchodů nebo jejich kombinace.

Společnost Fashionista byla od svého vydání v roce 2012 pravidelně aktualizována a v průběhu let generovala malý, ale stabilní tok tržeb. Téma má klasický vzhled, který byl navržen primárně pro blogování a výpisy produktů k prodeji. Funkce elektronického obchodování je poskytována prostřednictvím podpory předního pluginu pro stavitele online obchodu WooCommerce, který vám dává plnou kontrolu nad tím, jak váš obchod funguje.

Elegantní blogování a WooCommerce WordPress Téma

Ukázka motivu WPExplorer Chic

Chic funguje dobře jak pro bloggery, tak pro majitele online obchodu.

Chic je populární jako elegantní a stylové téma WordPress a je další možností zaměřenou na blogery a majitele internetového obchodu. Ať už chcete jednoduše sdílet své nejnovější myšlenky nebo prodávat produkty online, Chic by mohla být dobrá volba. Stejně jako mnoho dalších témat WPExplorer je Chic kompatibilní se službou Envato Hosted, která zahrnuje hostování webových stránek WordPress od mateřské společnosti ThemeForest..

Noir Přizpůsobitelné Bloggers elektronického obchodu WordPress Téma

Ukázka Noir Theme

Posuvník domovské stránky je pouze jednou z možných konfiguračních možností motivu Noir.

Noir je další flexibilní téma blogů s dobrou podporou elektronického obchodu. Reklamní spoty nabízejí další způsob, jak generovat peníze z vašeho webu WordPress, zatímco možnosti přizpůsobení vám poskytují dostatečnou kontrolu nad designem vašeho webu. Integrace sociálních médií je standardem a mezi možnostmi patří sociální přihlášení, komentování na Facebooku a vlastní widgety zdroje Instagramu..

New York Minimální Blog a Shop WordPress Téma

New York Theme Demo

New Yorkské téma bylo nedávno aktualizováno na rok 2018.

New York je nejnovější téma od WPExplorer. Byl vydán na konci roku 2016, ale byl nedávno aktualizován. S minimálním designem zaměřeným na blogy a obchody s elektronickým obchodem má New York rozložení v plné šíři, které lze snadno přizpůsobit pomocí ovládacího panelu možností motivu. Vlastní widgety, více rozložení domovské stránky a plně citlivý design jsou na seznamu funkcí v New Yorku.

Celkem je určitě nejoblíbenějším motivem WPExplorer a po vyzkoušení seznamu funkcí a výběru předdefinovaných ukázek webových stránek je snadné zjistit proč. Pokud však hledáte téma vytvořené pro konkrétní účel, spíše než pro víceúčelové řešení, s komparativním nedostatkem funkcí, které pomáhají poskytovat jednodušší uživatelské prostředí, mohlo by být dobrou volbou jedno z dalších motivů WPExplorer..

Závěrečné myšlenky

WPExplorer odvedl působivou práci na vedení úspěšného tematického podnikání spolu se správou rušného blogu pro více autorů, který je dobře čten a vyhledáván vyhledávači..

Uznáním potenciálu tržiště ThemeForest a uvolněním několika jednoúčelových témat, než WPExplorer našel obrovský úspěch s výkonným víceúčelovým tématem Total, dokázal projít vlnu popularity, kterou si software WordPress a jeho ekosystém užívali.

S plánovanými dalšími projekty na tento rok je WPExplorer určitě tady na dlouhou trať. Pokud tedy hledáte téma pro téměř jakýkoli typ webu WordPress, určitě najdete vše, co potřebujete, s celkem a v menší míře i jejich další témata, zatímco obsah na blogu vám pomůže spusťte web a posuňte jej na další úroveň.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me